"Najbolji su ozenjeni momci"

Diskusije o ljubavi, vezama, prijateljima...

Moderator: spacebound

User avatar
sann
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 20989
Joined: 15 Nov 2010, 20:02
Been thanked: 11 times
Status: Offline

Re: "Najbolji su ozenjeni momci"

Post by sann » 11 Mar 2013, 23:24

...po cemu,su naj bolji... :oo :hm
Pametne žene ne savjetuju muskarce.One mu suptilno i nježno,ženski neprimjetno,nametnu ono sto žele.I OSTAVE GA U ZABLUDI DA JE ON ODLUČIO.

User avatar
Lanci
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 35715
Joined: 05 Oct 2011, 18:59
Location: Daleko
Has thanked: 91 times
Been thanked: 48 times
Status: Offline

Re: "Najbolji su ozenjeni momci"

Post by Lanci » 11 Mar 2013, 23:30

silence wrote:
burek67 wrote:
Lanci wrote:Najbolji su ozenjeni momci??samo neznam kakvi su onda to momci,,aa ozenjeni.. :plavi ili se palimo na ono(tudje je uvijek sladje)

:ok ...eh,tu lezi jedan dio istine,tudje je sladje,uvijek bilo i bit ce... :aplauzz :oo

Prevedeno: Da su oženjeni, a da se osjećaju kao momci... :hihi

:lupa

Dobro kaze Dejan(ozenjen sam ali kao momak zivim) :plavi
I keep my personal life private,so don’t think you know me!
You know what I allow you to know.

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80782
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9955 times
Been thanked: 6804 times
Status: Offline

Re: "Najbolji su ozenjeni momci"

Post by Julia-Klara » 12 Mar 2013, 10:08

ko je Dejan?

Ne promijenih svoje misljenje... Ozenjen-ne, hvala
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Lanci
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 35715
Joined: 05 Oct 2011, 18:59
Location: Daleko
Has thanked: 91 times
Been thanked: 48 times
Status: Offline

Re: "Najbolji su ozenjeni momci"

Post by Lanci » 12 Mar 2013, 14:34

Julia-Klara wrote:ko je Dejan?

Ne promijenih svoje misljenje... Ozenjen-ne, hvala

e ovaj julila
[ytube][/ytube]
I keep my personal life private,so don’t think you know me!
You know what I allow you to know.

User avatar
Fatma
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2971
Joined: 13 Mar 2013, 12:49
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: "Najbolji su ozenjeni momci"

Post by Fatma » 26 Mar 2013, 19:37

Julia-Klara wrote:ko je Dejan?

Ne promijenih svoje misljenje... Ozenjen-ne, hvala


Nipošto....

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37680
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2874 times
Been thanked: 2206 times
Status: Offline

Re: "Najbolji su ozenjeni momci"

Post by Pasaga » 26 Mar 2013, 19:40

Fatma wrote:
Julia-Klara wrote:ko je Dejan?

Ne promijenih svoje misljenje... Ozenjen-ne, hvala


Nipošto....
AAAA...STOOOO... :haha
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Fatma
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2971
Joined: 13 Mar 2013, 12:49
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: "Najbolji su ozenjeni momci"

Post by Fatma » 26 Mar 2013, 19:43

Pasaga wrote:
Fatma wrote:
Julia-Klara wrote:ko je Dejan?

Ne promijenih svoje misljenje... Ozenjen-ne, hvala


Nipošto....
AAAA...STOOOO... :haha

Zato što tu nema sreće...oteto-prokleto.....

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119231
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5517 times
Been thanked: 11761 times
Contact:
Status: Offline

Re: "Najbolji su ozenjeni momci"

Post by Maja » 02 Apr 2013, 23:34

Nije samo stvar morala zašto ne treba biti sa oženjenim, nego treba uvijek imati na umu ako je ženu prevario s tobom da će tako sutra i tebe. Pod prevarom ne podrazumjevam samo seksualnii čin.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120162
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7770 times
Status: Offline

Re: "Najbolji su ozenjeni momci"

Post by Krokodil Behko » 02 Apr 2013, 23:38

Pa ako je tako, bit će da su ti oženjeni eventualno najgori. Teško da mogu prušiti ženskoj ono što neoženjeni momci a to je cijelog sebe i cijelo svoje vrijeme i sve tako dok traje. Pitam se kakav li je osjećaj dijeliti osobu sa nekim/nekom i znati da ti pripada samo na trenutke.
online

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119231
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5517 times
Been thanked: 11761 times
Contact:
Status: Offline

Re: "Najbolji su ozenjeni momci"

Post by Maja » 02 Apr 2013, 23:43

Krokodil Behko wrote:Pa ako je tako, bit će da su ti oženjeni eventualno najgori. Teško da mogu prušiti ženskoj ono što neoženjeni momci a to je cijelog sebe i cijelo svoje vrijeme i sve tako dok traje. Pitam se kakav li je osjećaj dijeliti osobu sa nekim/nekom i znati da ti pripada samo na trenutke.
Pa oženjeni se pobrinu da svojim novim ljubavima objasne kako su samo fizički sa ženom, a u mislima s njom, kako je davno nestalo ljubavi u braku, kako su sa ženom zbog djece, iz navike, kako su usamljeni :( ali će se svakako rastati kad dođe vrijeme (za 50 godina) i ta nova na kraju dobije osjećaj da je on žrtva u svemu tome, da su njih dvoje par, a zakonita supruga uljez u njihovoj vezi.
Ne krivim ja te nove ljubovice. Samo muževe. Nažalost, većina supruga neće kriviti muža za prevaru nego će njoj isčupat kosu.

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119231
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5517 times
Been thanked: 11761 times
Contact:
Status: Offline

Re: "Najbolji su ozenjeni momci"

Post by Maja » 02 Apr 2013, 23:48

Razvesti se od žene i započeti iznova, svaka čast. Ali nažalost takvih je 1 naprema 500 onih koji love po internetu ili u reali a ni u jednom trenutku im nije na umu da se rastave od supruge.

Blackhawk
Status: Offline

Re: "Najbolji su ozenjeni momci"

Post by Blackhawk » 02 Apr 2013, 23:52

Naravno krivi muskarci uvijek..
Ali nista manje krive nisu ni te ljubavnice koje znaju da covjek ima zenu i opet su sa njim..

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119231
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5517 times
Been thanked: 11761 times
Contact:
Status: Offline

Re: "Najbolji su ozenjeni momci"

Post by Maja » 02 Apr 2013, 23:54

Pa nisu nevine, ali su manje krive od muževa. Ne mislim ovdje samo na muškarce već inače na oženjene/udate koji varaju svoje supružnike. Nego sam nešto upratila danas pa sam malo pristrasna :ooo

User avatar
Luna.
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5863
Joined: 04 Oct 2010, 17:50
Location: van sebe
Has thanked: 4 times
Been thanked: 14 times
Status: Offline

Re: "Najbolji su ozenjeni momci"

Post by Luna. » 03 Apr 2013, 00:06

zene su uglavnom naivne i lako nasjednu na musku slatkorjecivost ( ja to ne j.... ni strucno :ooo )... zene se zaljube a muski ne da varaju zenu, nego varaju i ljubavnicu... nerijetko imaju 2-3 zrtve i hrane svoj ego :bua
Nesto sam razocaran ovih dana. Proci ce... ili mozda nece... jedno od to dvoje...
Djole

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37680
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2874 times
Been thanked: 2206 times
Status: Offline

Re: "Najbolji su ozenjeni momci"

Post by Pasaga » 03 Apr 2013, 07:04

Luna. wrote:zene su uglavnom naivne i lako nasjednu na musku slatkorjecivost ( ja to ne j.... ni strucno :ooo )... zene se zaljube a muski ne da varaju zenu, nego varaju i ljubavnicu... nerijetko imaju 2-3 zrtve i hrane svoj ego :bua
.....:bla ....:bla
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80782
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9955 times
Been thanked: 6804 times
Status: Offline

Re: "Najbolji su ozenjeni momci"

Post by Julia-Klara » 03 Apr 2013, 07:56

Maja wrote:
Krokodil Behko wrote:Pa ako je tako, bit će da su ti oženjeni eventualno najgori. Teško da mogu prušiti ženskoj ono što neoženjeni momci a to je cijelog sebe i cijelo svoje vrijeme i sve tako dok traje. Pitam se kakav li je osjećaj dijeliti osobu sa nekim/nekom i znati da ti pripada samo na trenutke.
Pa oženjeni se pobrinu da svojim novim ljubavima objasne kako su samo fizički sa ženom, a u mislima s njom, kako je davno nestalo ljubavi u braku, kako su sa ženom zbog djece, iz navike, kako su usamljeni :( ali će se svakako rastati kad dođe vrijeme (za 50 godina) i ta nova na kraju dobije osjećaj da je on žrtva u svemu tome, da su njih dvoje par, a zakonita supruga uljez u njihovoj vezi.
Ne krivim ja te nove ljubovice. Samo muževe. Nažalost, većina supruga neće kriviti muža za prevaru nego će njoj isčupat kosu.
Ovo je ono sto je zabrinjavajuce, jer , ljubavnica je kurva on on dusa, naivan, prevarila ga, ko da ga je primorala na izvanbracnu vezu. Krivi su oboje,tacno,ali kad si karakter, i kad imas muda (ako imas), odoli navalama slobodnih zena/cura, koje vape za malo njeznosti,ljubavi,sexa.
Naravno da ima zena koje varaju muzeve,ali iz potpuno drugacijih razloga, sto ih ne opravdava
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Katja
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2680
Joined: 23 Sep 2012, 17:56
Status: Offline

Re: "Najbolji su ozenjeni momci"

Post by Katja » 03 Apr 2013, 08:22

Luna. wrote:zene su uglavnom naivne i lako nasjednu na musku slatkorjecivost ( ja to ne j.... ni strucno :ooo )... zene se zaljube a muski ne da varaju zenu, nego varaju i ljubavnicu... nerijetko imaju 2-3 zrtve i hrane svoj ego :bua
To valjda govoriš za djevojke i mlade žene u dvadesetim godinama... žena koja navrši tridesetu bi trebala biti dovoljno zrela da zna kontrolirati osjećaje i za nju nema šanse da se zaljubi protiv svoje volje, nije šiparica.
Vjerojatno takva 'single' žena kojoj je samo do toga da se s nekim malo zabavi a nije joj do nekakve veze, za to bira upravo oženjene muškarce jer je sa njima sigurna da neće biti ljubomorni na njene muške poznanike, da neće od nje zahtjevati da im posvećuje previše vremena (jer i oni imaju ženu doma) i, što je najvažnije, nakon što ona odluči sve to prekinuti, da je neće gnjaviti i pokušati zadržati.
To je vjerojatno razlog zašto se te žene upuštaju s oženjenim muškarcima... jer su sigurne da će sve ostati na nekoj neobaveznoj razini.

User avatar
Luna.
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5863
Joined: 04 Oct 2010, 17:50
Location: van sebe
Has thanked: 4 times
Been thanked: 14 times
Status: Offline

Re: "Najbolji su ozenjeni momci"

Post by Luna. » 03 Apr 2013, 08:52

Katja wrote:
Luna. wrote:zene su uglavnom naivne i lako nasjednu na musku slatkorjecivost ( ja to ne j.... ni strucno :ooo )... zene se zaljube a muski ne da varaju zenu, nego varaju i ljubavnicu... nerijetko imaju 2-3 zrtve i hrane svoj ego :bua
To valjda govoriš za djevojke i mlade žene u dvadesetim godinama... žena koja navrši tridesetu bi trebala biti dovoljno zrela da zna kontrolirati osjećaje i za nju nema šanse da se zaljubi protiv svoje volje, nije šiparica.
Vjerojatno takva 'single' žena kojoj je samo do toga da se s nekim malo zabavi a nije joj do nekakve veze, za to bira upravo oženjene muškarce jer je sa njima sigurna da neće biti ljubomorni na njene muške poznanike, da neće od nje zahtjevati da im posvećuje previše vremena (jer i oni imaju ženu doma) i, što je najvažnije, nakon što ona odluči sve to prekinuti, da je neće gnjaviti i pokušati zadržati.
To je vjerojatno razlog zašto se te žene upuštaju s oženjenim muškarcima... jer su sigurne da će sve ostati na nekoj neobaveznoj razini.
ne govorim o djevojkama, nego bas o ozbiljnim zenama... druga je stvar kad zena i sama trazi aferu i ne ocekuje od te veze nista... nazalost, mnogo je bas ozbiljnih zena, koje bas zbog toga sto su ozbiljne i nisu navikle na izlete ljubavne vrste, podlegnu virtuelnom sarmu i slatokorjecivosti jebaca na paklice, jer im pruze malo paznje i poneceg sto u svojoj svakodnevici trenutno nemaju... one se naivno zaljube a " muskarcine" kad nahrane svoj ego idu trazit novu zrtvu... znam nekoliko zena, koje su tako prosle.. uvijek isti scenario...
da se osvrnem na ovo boldirano... kontrolirati osjecaje nije bas lako... za to trebas biti takvog kova... ako nisi, neces ih znati kontrolisati nikad... ja nisam ni sa 16 nasjedala na one tipove, koji pocnu izljevati svoje ko fol osjecaje vec na prvom spoju... odmah mi se palila lampica u glavu da tu nesto ne stima... tako i sad...
Nesto sam razocaran ovih dana. Proci ce... ili mozda nece... jedno od to dvoje...
Djole

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80782
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9955 times
Been thanked: 6804 times
Status: Offline

Re: "Najbolji su ozenjeni momci"

Post by Julia-Klara » 03 Apr 2013, 09:10

nije lako kontrolisati osjecaju,tacno,ali se prije pocetka icega moze skontati da tu,ustvari nema nista... dokle god neko moze zivjeti sa cinjenicom da je ljubavnica,a ne jedina,dobro i jest-cim se pocnes preispitivat sto je on sa svojom zenom jos uvijek, i gdje si tu ti, eh, vec je kasno...

pametnije je i lakse svako na svoju stranu
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Hana84
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 583
Joined: 02 Oct 2011, 00:12
Status: Offline

Re: "Najbolji su ozenjeni momci"

Post by Hana84 » 03 Apr 2013, 09:12

Ozenjen muskarac koji " lovi u mutnom " nije sav svoj !
To su nesnalazljivi muskarci, tj. muskarci kojima nedostaje samopuzdanja.
Mrzim nabacivanja i ljubazne komplimente ozenjenih. To su jednostavno nekompletne licnosti i za mene to nisu nikakvi muskarci.
Ima ona jedna saljiva pjesma koja kaze:
" Ozenjen muskarac za zene je znalac, ali ga preskoci, ne grizi taj mamac !
Ozenjen muskarac je lazov, laze da te voli, voli te i voli, dok te ne obori !"

Post Reply

Return to “Ljubav & Prijateljstvo”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests