"Najbolji su ozenjeni momci"

Diskusije o ljubavi, vezama, prijateljima...

Moderator: spacebound

User avatar
Luna.
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5863
Joined: 04 Oct 2010, 17:50
Location: van sebe
Has thanked: 4 times
Been thanked: 14 times
Status: Offline

Re: "Najbolji su ozenjeni momci"

Post by Luna. » 03 Apr 2013, 09:19

Hana84 wrote:Ozenjen muskarac koji " lovi u mutnom " nije sav svoj !
To su nesnalazljivi muskarci, tj. muskarci kojima nedostaje samopuzdanja.
Mrzim nabacivanja i ljubazne komplimente ozenjenih. To su jednostavno nekompletne licnosti i za mene to nisu nikakvi muskarci.
Ima ona jedna saljiva pjesma koja kaze:
" Ozenjen muskarac za zene je znalac, ali ga preskoci, ne grizi taj mamac !
Ozenjen muskarac je lazov, laze da te voli, voli te i voli, dok te ne obori !"
shvatam ja i ozenjene muskarce, koji zive u braku ali nemaju sve sto bi trebali imat... stima npr. sve aliim fali sex pa traze sa strane... to je meni ok i ne bi rekla, sto ce u takvom braku nek se razvedu.. nije razvod uvijek najbolje rjesenje... ali ako vec traze sa strane, onda nek se ne igraju s tudjim osjecajima, nego dat do znanja na startu da je to samo aferu...
ali ovi sto palamude o ljubavi i hoce da neko pati za njima, jer se oni osjecaju tad super - to su obicni supci i bas tako, nekompletne licnosti...
Nesto sam razocaran ovih dana. Proci ce... ili mozda nece... jedno od to dvoje...
Djole

Ruana
Status: Offline

Re: "Najbolji su ozenjeni momci"

Post by Ruana » 03 Apr 2013, 09:35

U pravu si Luna, nista mi gore nema nego kad cuem zenu da kaze " sta ce ona sa ozenjenim muskarcem, ili mojim muzem"
Sta ce on sa njom, i nije kriva zena nego on. Vjerovatno mu nesto fali pa ide da trazi, ali je licemjerstvo to tako raditi, razvedi se brate i idi gdje hoces i radi sta hoces.

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119209
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5510 times
Been thanked: 11743 times
Contact:
Status: Online

Re: "Najbolji su ozenjeni momci"

Post by Maja » 03 Apr 2013, 11:26

Hana84 wrote: Mrzim nabacivanja i ljubazne komplimente ozenjenih.
Joj ovo mi je dno dna :bua
Meni je dijelio komplimente rodicin muž u njenom prisustvu :bua :bua :bua
Odmah sam izmislila neki razlog da odem.
Naravno, kasnije se ispostavilo da je dugo varao s nekom Bosankom, a rodica mu je bila dobra za kuhanje, peglanje, čišćenje.
I onda su njena braća, a moje komše otišla tamo i uhvatila ga za gušu. Nema niko komšije ko ja :respekt
Otišao je, rodica se razvela i SVE mu pokupila. Od auta i kuće do namještaja. I baš kako ona kaže ne trebaju mi njegove fotelje i šporeti ali i to je jedan vid satisfakcije.

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80782
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9955 times
Been thanked: 6802 times
Status: Offline

Re: "Najbolji su ozenjeni momci"

Post by Julia-Klara » 03 Apr 2013, 11:28

Maja wrote:
Hana84 wrote: Mrzim nabacivanja i ljubazne komplimente ozenjenih.
Joj ovo mi je dno dna :bua
Meni je dijelio komplimente rodicin muž u njenom prisustvu :bua :bua :bua
Odmah sam izmislila neki razlog da odem.
Naravno, kasnije se ispostavilo da je dugo varao s nekom Bosankom, a rodica mu je bila dobra za kuhanje, peglanje, čišćenje.
I onda su njena braća, a moje komše otišla tamo i uhvatila ga za gušu. Nema niko komšije ko ja :respekt
Otišao je, rodica se razvela i SVE mu pokupila. Od auta i kuće do namještaja. I baš kako ona kaže ne trebaju mi njegove fotelje i šporeti ali i to je jedan vid satisfakcije.
Aferim! Da hoce svaka ovako! :cool
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

Ruana
Status: Offline

Re: "Najbolji su ozenjeni momci"

Post by Ruana » 03 Apr 2013, 12:00

Moja rodica sve ovo trpi 25 godina. On za svakom suknjom bleji. Kad ona negdje izadje samo sto je otisla on zove da mu skuha kafu. Imaju 3 djece, i oni ga ne sisaju dva posto. Stalno joj govore da se razvede a ona vazda kuka a i dalje zivi sa njim. Ja ne pricam sa njim. Zato sto sam ga vidjela sa jednom vijetnamkom i rekla rodici, a on se naljutio. Od tada sam zabranila rodici da mi se zali na njega. Ja nikad nisam prestala kod nje dolaziti, ali kad ja dodjem on ili izadje vani ili ode u sobu.

User avatar
STrendzer
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8758
Joined: 26 Jan 2012, 20:39
Status: Offline

Re: "Najbolji su ozenjeni momci"

Post by STrendzer » 03 Apr 2013, 13:20

uf sto ste se ovdje raskokodakale?!...nece pas dok kuja ne mahne repom!..isti smo mi svi,imas zena kojima to treba a i muskih(mozda malo vise,to je bioloski odredejno)...ozenjen muskarac moze samo povalit zenu voljnu za sexom,znaci svojevoljno-ne moze je natjerat,sto znaci i ona je ista kao i on i svalerancije je bilo i bit ce dovijek..
ispade ovo gore hanino kao da je otkrila toplu vodu... :ooo

samo :maja i nista vise..
:oo

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80782
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9955 times
Been thanked: 6802 times
Status: Offline

Re: "Najbolji su ozenjeni momci"

Post by Julia-Klara » 03 Apr 2013, 13:48

svako ko je odabrao zenu,ozenio se, djecu dobio, treba biti karakter pa stojati iza te svoje odluke... inace se nije morao zeniti :ble
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

Ruana
Status: Offline

Re: "Najbolji su ozenjeni momci"

Post by Ruana » 03 Apr 2013, 14:08

Ma hajde Bogati Julia, sto vazda ruzis bureka, on samo kaze ono sto misli, a i Pasaga misli isto samo suti.

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80782
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9955 times
Been thanked: 6802 times
Status: Offline

Re: "Najbolji su ozenjeni momci"

Post by Julia-Klara » 03 Apr 2013, 14:14

Ruana wrote:Ma hajde Bogati Julia, sto vazda ruzis bureka, on samo kaze ono sto misli, a i Pasaga misli isto samo suti.
:cupka pa ja njega jednog imam, koga cu ruziti ako necu njega :ljut
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Luna.
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5863
Joined: 04 Oct 2010, 17:50
Location: van sebe
Has thanked: 4 times
Been thanked: 14 times
Status: Offline

Re: "Najbolji su ozenjeni momci"

Post by Luna. » 03 Apr 2013, 14:17

Ruana wrote:Ma hajde Bogati Julia, sto vazda ruzis bureka, on samo kaze ono sto misli, a i Pasaga misli isto samo suti.
:plavi
camargue wrote:uf sto ste se ovdje raskokodakale?!...nece pas dok kuja ne mahne repom!..isti smo mi svi,imas zena kojima to treba a i muskih(mozda malo vise,to je bioloski odredejno)...ozenjen muskarac moze samo povalit zenu voljnu za sexom,znaci svojevoljno-ne moze je natjerat,sto znaci i ona je ista kao i on i svalerancije je bilo i bit ce dovijek..
ispade ovo gore hanino kao da je otkrila toplu vodu... :ooo

samo :maja i nista vise..
:oo
tu si u pravu... ne mogu svi biti u idealnom braku... nekad fali ona jedna karika ali su ostale dovoljno jake ili prejake da bi se sve prekinulo a i nema uvijek potrebe za tim, niti je to po meni najbolje rjesenje...

ono sto je meni :bua kad se muskarci prosipaju, nadju zrtvu, koju zapravo hoce samo jebat a ovamo joj prosipaju price o ljubavi... kad neko kaze, u braku sam, nesto mi fali i trazim sa strane i igra otovrenih karti od pocetka... to je za mene nekako ok... karte na sto pa ko hoce da prihvati igru sam je kasnije kriv za svoje posljedice
Nesto sam razocaran ovih dana. Proci ce... ili mozda nece... jedno od to dvoje...
Djole

User avatar
Toruk Makto
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3417
Joined: 24 Mar 2010, 02:02
Location: C:\Documents and Settings\Toruk Makto\Desktop
Has thanked: 6 times
Been thanked: 8 times
Status: Offline

Re: "Najbolji su ozenjeni momci"

Post by Toruk Makto » 03 Apr 2013, 15:16

Jao jao , pa koja bi to prrihvatila da bude "ona sa strane" , jedino one sto naplacuju u kesu odmah po zavrsetku usluge .
Dal se trava sadi kod njih ko kod nas žito ,
da vidim svemirca , to bi ga ja upitooo .

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37666
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2865 times
Been thanked: 2204 times
Status: Offline

Re: "Najbolji su ozenjeni momci"

Post by Pasaga » 03 Apr 2013, 15:26

Julia-Klara wrote:svako ko je odabrao zenu,ozenio se, djecu dobio, treba biti karakter pa stojati iza te svoje odluke... inace se nije morao zeniti :ble
...jes tako je.... :hm
otkud bi mi muski znali da je neka kona ugrozena.....haj mi reci..... :travolta
jel smo opet mi krivi... :ooo
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

Ruana
Status: Offline

Re: "Najbolji su ozenjeni momci"

Post by Ruana » 03 Apr 2013, 15:32

tutnplock wrote:Jao jao , pa koja bi to prrihvatila da bude "ona sa strane" , jedino one sto naplacuju u kesu odmah po zavrsetku usluge .
Julia pa moja rodica zna da je vara na svakom koraku i ona to prihvata. A isto tako vecina onih zena sto ih on voda znaju da je on ozenjen.

User avatar
Luna.
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5863
Joined: 04 Oct 2010, 17:50
Location: van sebe
Has thanked: 4 times
Been thanked: 14 times
Status: Offline

Re: "Najbolji su ozenjeni momci"

Post by Luna. » 03 Apr 2013, 15:38

Ruana wrote:
tutnplock wrote:Jao jao , pa koja bi to prrihvatila da bude "ona sa strane" , jedino one sto naplacuju u kesu odmah po zavrsetku usluge .
Julia pa moja rodica zna da je vara na svakom koraku i ona to prihvata. A isto tako vecina onih zena sto ih on voda znaju da je on ozenjen.
pa ja tu onda i e vidim problem... ako on onima sto ih voda ne prosipa pricu da ce zenu ostavit a one jadnice cekaju i ako nejgovoj zeni to ne smeta, onda je ok
Nesto sam razocaran ovih dana. Proci ce... ili mozda nece... jedno od to dvoje...
Djole

Ruana
Status: Offline

Re: "Najbolji su ozenjeni momci"

Post by Ruana » 03 Apr 2013, 16:19

Eh Luna ova moja luda rodica samo se zali na njega i zali samu sebe. Udala se za njega iz cetvrtog srednje, i kaze da je vazda varao, a kad joj kazes razvedi se, ona kaze lako je to reci, po njenom svakom je bolje nego njoj.

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119209
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5510 times
Been thanked: 11743 times
Contact:
Status: Online

Re: "Najbolji su ozenjeni momci"

Post by Maja » 03 Apr 2013, 18:46

Ruana i ja bih isto uradila da sam na tvom mjestu. Zabranila joj da se žali u mom prisustvu. Ili šuti i trpi ili ga otpepaj. Eto djeca su joj velika, koji klinac je drži u tom braku. Vjerovatno da je ne bi selo tračalo, a fino je kukati i žalit se, praviti budalu od sebe. Ma sve bih ja to.... uf.

Nego, nešto mi pade na pamet.. Evo bila sam na 5-6 foruma, na nekim mjesec, na nekim par godina i srela sam dosta muškaraca koji su oženjeni, a NIKAD nisu svoju ženu spomenuli kroz teme. Treba čuvati intimu i ne žaliti se ko jasmin05 ali da nikad ne napišeš moja žena provalila juče ovo, moja žena me gnjavi kad je utakmica, moja žena dala 200 KM za cvijeće, skuhala mi dobru grašinu, raja je, volim je, živcira me neka njena navika, išao sam sa ženom u sarajevo itd...
Je li vama to čudno? I onda se dešava da neka cura nakon 2-3 godine forumašenja kaže...pa zar je on oženjen :sok

User avatar
STrendzer
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8758
Joined: 26 Jan 2012, 20:39
Status: Offline

Re: "Najbolji su ozenjeni momci"

Post by STrendzer » 03 Apr 2013, 18:50

Julia-Klara wrote:
Ruana wrote:Ma hajde Bogati Julia, sto vazda ruzis bureka, on samo kaze ono sto misli, a i Pasaga misli isto samo suti.
:cupka pa ja njega jednog imam, koga cu ruziti ako necu njega :ljut
sluzim ti smao za ruzenje :sok ..:(...?!...necem vise tako da se igram,hocu i ja pomalo da ceprkam gdje ja hocu ;)..:oo

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80782
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9955 times
Been thanked: 6802 times
Status: Offline

Re: "Najbolji su ozenjeni momci"

Post by Julia-Klara » 03 Apr 2013, 20:25

ko ti brani darlig? ali dokle god budes ceprkao gdje hoces ja cu da ruzim i da bijem :cupka komprende?
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

Ruana
Status: Offline

Re: "Najbolji su ozenjeni momci"

Post by Ruana » 03 Apr 2013, 21:01

Maja wrote:Ruana i ja bih isto uradila da sam na tvom mjestu. Zabranila joj da se žali u mom prisustvu. Ili šuti i trpi ili ga otpepaj. Eto djeca su joj velika, koji klinac je drži u tom braku. Vjerovatno da je ne bi selo tračalo, a fino je kukati i žalit se, praviti budalu od sebe. Ma sve bih ja to.... uf.

Nego, nešto mi pade na pamet.. Evo bila sam na 5-6 foruma, na nekim mjesec, na nekim par godina i srela sam dosta muškaraca koji su oženjeni, a NIKAD nisu svoju ženu spomenuli kroz teme. Treba čuvati intimu i ne žaliti se ko jasmin05 ali da nikad ne napišeš moja žena provalila juče ovo, moja žena me gnjavi kad je utakmica, moja žena dala 200 KM za cvijeće, skuhala mi dobru grašinu, raja je, volim je, živcira me neka njena navika, išao sam sa ženom u sarajevo itd...
Je li vama to čudno? I onda se dešava da neka cura nakon 2-3 godine forumašenja kaže...pa zar je on oženjen :sok
To sam ja prije jednom pitala na jednom drugom forumu. Tu smo svaki dan, dijelimo svakodnevnicu i moram spomenuti djecu i muza jer su oni moja svakodnevnica.
Evo kao sada, zajedno smo dosli, ja napravila veceru, on sad gleda utakmicu i pita ima li te kafe.

Blackhawk
Status: Offline

Re: "Najbolji su ozenjeni momci"

Post by Blackhawk » 03 Apr 2013, 21:03

Maja wrote:Ruana i ja bih isto uradila da sam na tvom mjestu. Zabranila joj da se žali u mom prisustvu. Ili šuti i trpi ili ga otpepaj. Eto djeca su joj velika, koji klinac je drži u tom braku. Vjerovatno da je ne bi selo tračalo, a fino je kukati i žalit se, praviti budalu od sebe. Ma sve bih ja to.... uf.

Nego, nešto mi pade na pamet.. Evo bila sam na 5-6 foruma, na nekim mjesec, na nekim par godina i srela sam dosta muškaraca koji su oženjeni, a NIKAD nisu svoju ženu spomenuli kroz teme. Treba čuvati intimu i ne žaliti se ko jasmin05 ali da nikad ne napišeš moja žena provalila juče ovo, moja žena me gnjavi kad je utakmica, moja žena dala 200 KM za cvijeće, skuhala mi dobru grašinu, raja je, volim je, živcira me neka njena navika, išao sam sa ženom u sarajevo itd...
Je li vama to čudno? I onda se dešava da neka cura nakon 2-3 godine forumašenja kaže...pa zar je on oženjen :sok

Neki nemaju obicaj iznosit svoj pvt zivot na forum...

A zbog toga vi mislite da ja jos uvijek single ....sto ne pricam nista tu... :sjedi :sjedi

Post Reply

Return to “Ljubav & Prijateljstvo”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests