Primjećujete li druge?

Diskusije o ljubavi, vezama, prijateljima...

Moderator: spacebound

Post Reply
User avatar
Dalia
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3570
Joined: 18 Apr 2013, 12:44
Status: Offline

Primjećujete li druge?

Post by Dalia » 25 Apr 2013, 00:46

Pitanje za sve ali me više zanimaju ovi u dugim vezama i posebno gospoda u braku? :)

Znači, kakvi ste sa primjećivanjem drugih žena/muškaraca, je li imate oči samo za vašeg odabranika i mozak vam
je totalno prestao registrovat druge na 'onaj način' ili se uhvatite kako mislite da je radna kolegica baš
fina djevojka a pritom ima i dobre adute, ali jebiga oženjeni ste. :oo

Nezavisno od ovih mojih pitanja, slobodno recite sva mišljenja koja imaju imalo veze s temom.


P.S.
Pitanje nije za varalice :kafa oni ne trebaju ništa objašnjavati. :D
Fine djevojke su u krevetu u 9, da bi mogle kući doći do 11. :zubi

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120417
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6975 times
Been thanked: 7908 times
Status: Offline

Re: Primjećujete li druge?

Post by Krokodil Behko » 25 Apr 2013, 01:07

Primjećujem druge i to uvijek. Pa pošto sam pomalo i u vezi primjećujem ih samo iz stručnog ugla. Znači ako mi se svidja i ja njoj, neće biti problema. A ako joj se ne svidjam opet neće biti problema. Smjesta oči usmjerim na neku drugu i rješen problem. Ona nek traži ko će joj se svidjeti.
online

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37885
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2945 times
Been thanked: 2287 times
Status: Offline

Re: Primjećujete li druge?

Post by Pasaga » 25 Apr 2013, 05:50

Dalia wrote:Pitanje za sve ali me više zanimaju ovi u dugim vezama i posebno gospoda u braku? :)

Znači, kakvi ste sa primjećivanjem drugih žena/muškaraca, je li imate oči samo za vašeg odabranika i mozak vam
je totalno prestao registrovat druge na 'onaj način' ili se uhvatite kako mislite da je radna kolegica baš
fina djevojka a pritom ima i dobre adute, ali jebiga oženjeni ste. :oo

Nezavisno od ovih mojih pitanja, slobodno recite sva mišljenja koja imaju imalo veze s temom.


P.S.
Pitanje nije za varalice :kafa oni ne trebaju ništa objašnjavati. :D
...varalica sam..... :plavi
i imao bih mnogo toga da prenesem ovim mladjim.... :ble
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

Ruana
Status: Offline

Re: Primjećujete li druge?

Post by Ruana » 25 Apr 2013, 09:11

Jok, nekad ni sama sebe ne vidim. Mozak me prestao slusati.

User avatar
Fatma
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2971
Joined: 13 Mar 2013, 12:49
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Primjećujete li druge?

Post by Fatma » 25 Apr 2013, 09:30

Naravno da primjećujem druge osobe.Pogotovo ako su lijepi i privlačni.
Okrenem se i za lijepom ženom redovno....da li je ženski "insekt" ne znam...

User avatar
Luna.
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5863
Joined: 04 Oct 2010, 17:50
Location: van sebe
Has thanked: 4 times
Been thanked: 14 times
Status: Offline

Re: Primjećujete li druge?

Post by Luna. » 25 Apr 2013, 09:36

pa naravno da primjecujemo.. tj. primjecujemo oboje... ako sam udata, nisam slijepa :D

Jedno je primjecivat druge, a drugo je kad se trudis da si primjecen(kad je suprotan pol u pitanju)... to je ono, sto je drugacije... kad izlazimo negdje i kad geldam sta cu obuc, gledam da mi to lijepo stoji, da je moderno, da je ovako ili onako, ali to je oblacenje radi sebe a e da budem primjecena od strane muskaraca... cak sto vise, kod mnogih zena je tako, pa i kod mene nekad( moram priznat :oo), mi volimo jedna drugoj pokazat kako nam lijepo mini stoji, uske hlace
Nesto sam razocaran ovih dana. Proci ce... ili mozda nece... jedno od to dvoje...
Djole

Ruana
Status: Offline

Re: Primjećujete li druge?

Post by Ruana » 25 Apr 2013, 11:29

Predomislila sam se, od sada cu poceti gledati druge. Jutros odvezem auto majstoru da promjenim gume posto je moj co'ek operisan od te vrste mehanike. Kaze majstor kako si ovo dovezla otisle neke kugle mogla si poginut. Ja nazovem muza i kazem mu i znate sta on kaze "pa ti vazda prvo mislis na mene, ma snas'o bih se ja" ja se naljutim i prekinem vezu, kad on ponovo zove i kaze "nisi mogla poginut od kugla jer od kuce do radionice je ogranicenje 50 to te on prepada da malo zaradi" hajde ja prihvatim "izvinjenje" kad on "dobro je da nisu djeca i ja bili u autu" i prekine vezu.
Sad mi poslao poruku i pita smije li doci kuci sa posla. Ne smijem napisat sta sam mu odgovorila.

User avatar
Luna.
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5863
Joined: 04 Oct 2010, 17:50
Location: van sebe
Has thanked: 4 times
Been thanked: 14 times
Status: Offline

Re: Primjećujete li druge?

Post by Luna. » 25 Apr 2013, 11:36

Ruana wrote:Predomislila sam se, od sada cu poceti gledati druge. Jutros odvezem auto majstoru da promjenim gume posto je moj co'ek operisan od te vrste mehanike. Kaze majstor kako si ovo dovezla otisle neke kugle mogla si poginut. Ja nazovem muza i kazem mu i znate sta on kaze "pa ti vazda prvo mislis na mene, ma snas'o bih se ja" ja se naljutim i prekinem vezu, kad on ponovo zove i kaze "nisi mogla poginut od kugla jer od kuce do radionice je ogranicenje 50 to te on prepada da malo zaradi" hajde ja prihvatim "izvinjenje" kad on "dobro je da nisu djeca i ja bili u autu" i prekine vezu.
Sad mi poslao poruku i pita smije li doci kuci sa posla. Ne smijem napisat sta sam mu odgovorila.
e ja bi njemu vala vratila istom mjerom... sacekas par dana pa skuhas veceru samo njemu, nesto sto djeca ne vole, za svaki slucaj i stavis ono sto se od toga dobije proljev, ima u apoteci za kupit...
znam, sace te svi na mene, al ja bi to stvarno uradila :grana
Nesto sam razocaran ovih dana. Proci ce... ili mozda nece... jedno od to dvoje...
Djole

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81304
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10234 times
Been thanked: 7107 times
Status: Offline

Re: Primjećujete li druge?

Post by Julia-Klara » 25 Apr 2013, 11:46

Luna :hihi jok tako ba

Skuha veceru, postavi,ali samo za njega,svi sjedu za sto, i d agledaju kako on jede,ali Ruana da kaze "djeco, vi ovo necete jesti...a ti bujrum jedi-AKO SMIJES" ...ah, da vidis prpe... naravno da nece staviti nista unutra,ali neka ga strecne malo...
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81304
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10234 times
Been thanked: 7107 times
Status: Offline

Re: Primjećujete li druge?

Post by Julia-Klara » 25 Apr 2013, 11:49

back to the topic (vidi me ko Dalia,mjesam jezike :hihi )

da li gledam druge? sto ne bih gledala? gledanje i "gledanje" nije ista stvar... Ako imas jednu seciju kod kuce, sto ne bi smjela pogledati neku drugu?
Zasto ljudi prave toliki bauk oko gledanja? Usudicu se primjetiti da to uglavnom rade mladje osobe,kao, ne gledaj me, ja sam kraj tebe, imaj oci samo za mene...Ne moze to tako... Bilo kakvo ustezanje, zabrane, cisne stvar gorom, tako je bar kod mene. Ako sam vec s nekim znaci da sam i dusom i tijelom njegova.To sto pogled odluta negdje drugo to je vec druga stvar, i ne moze se uopste smatrati zeljom ili pozudom...
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

Blackhawk
Status: Offline

Re: Primjećujete li druge?

Post by Blackhawk » 25 Apr 2013, 11:51

Ruana wrote:Predomislila sam se, od sada cu poceti gledati druge. Jutros odvezem auto majstoru da promjenim gume posto je moj co'ek operisan od te vrste mehanike. Kaze majstor kako si ovo dovezla otisle neke kugle mogla si poginut. Ja nazovem muza i kazem mu i znate sta on kaze "pa ti vazda prvo mislis na mene, ma snas'o bih se ja" ja se naljutim i prekinem vezu, kad on ponovo zove i kaze "nisi mogla poginut od kugla jer od kuce do radionice je ogranicenje 50 to te on prepada da malo zaradi" hajde ja prihvatim "izvinjenje" kad on "dobro je da nisu djeca i ja bili u autu" i prekine vezu.
Sad mi poslao poruku i pita smije li doci kuci sa posla. Ne smijem napisat sta sam mu odgovorila.
Upravu je sto kaze da majstor hoce izvuce vise para i da te prepada...


Julija ja bih od svoje pojeo i kad bi rekla da otrova ima :)

Ruana
Status: Offline

Re: Primjećujete li druge?

Post by Ruana » 25 Apr 2013, 11:52

Dala si mi ideju riba za veceru.

Ps. Ako me ne bude sutra na forumu, dzenaza je prije ikindije.

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81304
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10234 times
Been thanked: 7107 times
Status: Offline

Re: Primjećujete li druge?

Post by Julia-Klara » 25 Apr 2013, 11:54

Blackhawk wrote:
Ruana wrote:Predomislila sam se, od sada cu poceti gledati druge. Jutros odvezem auto majstoru da promjenim gume posto je moj co'ek operisan od te vrste mehanike. Kaze majstor kako si ovo dovezla otisle neke kugle mogla si poginut. Ja nazovem muza i kazem mu i znate sta on kaze "pa ti vazda prvo mislis na mene, ma snas'o bih se ja" ja se naljutim i prekinem vezu, kad on ponovo zove i kaze "nisi mogla poginut od kugla jer od kuce do radionice je ogranicenje 50 to te on prepada da malo zaradi" hajde ja prihvatim "izvinjenje" kad on "dobro je da nisu djeca i ja bili u autu" i prekine vezu.
Sad mi poslao poruku i pita smije li doci kuci sa posla. Ne smijem napisat sta sam mu odgovorila.
Upravu je sto kaze da majstor hoce izvuce vise para i da te prepada...


Julija ja bih od svoje pojeo i kad bi rekla da otrova ima :)
javi nam se sa stazom 20 godina braka :ble
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Luna.
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5863
Joined: 04 Oct 2010, 17:50
Location: van sebe
Has thanked: 4 times
Been thanked: 14 times
Status: Offline

Re: Primjećujete li druge?

Post by Luna. » 25 Apr 2013, 11:55

meni to gledanje uopste ne smeta... mi skoro hodamo po prodavnicama i ispred nas ide zena, al sve meni ispred nogu.. kazemja kako mi ide na zivce, sve ispred mene.. kaze moj muz, sta si sitnicava.. evo ja se uopste e bi ljutio kad bi bila ispod mene :D
a znam i ja x puta tako dat slican komentar... npr. kad smo u restoranu, ja kazem hajmo za onaj sto, u tom dijelu sluzi onaj dobri konobar :D
Nesto sam razocaran ovih dana. Proci ce... ili mozda nece... jedno od to dvoje...
Djole

Blackhawk
Status: Offline

Re: Primjećujete li druge?

Post by Blackhawk » 25 Apr 2013, 12:03

Julia-Klara wrote: javi nam se sa stazom 20 godina braka :ble

Ovakvo nesto moze mi reci samo onaj ko ima to iskustvo iza sebe.... Tako da...

A i nebrini se javit se i za 20 god, ako bude ovaj forum u postojanju..

Sto se tice gledanja, ne mozes hodati ulicom da ne vidis nikoga, ali da gledam il da se okrecem za nekom, ne hvala.. Pogotovo ne za vecinom danasnjih djevojaka, kojima je sve sto imaju to malo utegnutog dupeta i izbacenih grudi... A u glavi pirka li pirka... promaja....

Et sad, izvolite napadajte :)

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81304
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10234 times
Been thanked: 7107 times
Status: Offline

Re: Primjećujete li druge?

Post by Julia-Klara » 25 Apr 2013, 12:12

Ma jok,Hoki, ja prva rekla da je razlika izmedju gledanja i "gledanja"...
U pravu si za iskustvo-takvo nemam ;)
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Luna.
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5863
Joined: 04 Oct 2010, 17:50
Location: van sebe
Has thanked: 4 times
Been thanked: 14 times
Status: Offline

Re: Primjećujete li druge?

Post by Luna. » 25 Apr 2013, 12:54

Blackhawk wrote:
Julia-Klara wrote: javi nam se sa stazom 20 godina braka :ble

Ovakvo nesto moze mi reci samo onaj ko ima to iskustvo iza sebe.... Tako da...

A i nebrini se javit se i za 20 god, ako bude ovaj forum u postojanju..

Sto se tice gledanja, ne mozes hodati ulicom da ne vidis nikoga, ali da gledam il da se okrecem za nekom, ne hvala.. Pogotovo ne za vecinom danasnjih djevojaka, kojima je sve sto imaju to malo utegnutog dupeta i izbacenih grudi... A u glavi pirka li pirka... promaja....

Et sad, izvolite napadajte :)
a jebo ga ti, pa neces je zenit... kako mi na tv vidimo one nase pjevacice, pa ja znam cesto rec da je jftino obucena, ne zna pjevat ali da ima fuguru boli glava
Nesto sam razocaran ovih dana. Proci ce... ili mozda nece... jedno od to dvoje...
Djole

User avatar
Calla
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 12706
Joined: 12 Apr 2012, 09:16
Location: Wiesbaden-Hessen-Germany
Has thanked: 2773 times
Been thanked: 2205 times
Status: Offline

Re: Primjećujete li druge?

Post by Calla » 25 Apr 2013, 12:58

Luna. wrote:
Ruana wrote:Predomislila sam se, od sada cu poceti gledati druge. Jutros odvezem auto majstoru da promjenim gume posto je moj co'ek operisan od te vrste mehanike. Kaze majstor kako si ovo dovezla otisle neke kugle mogla si poginut. Ja nazovem muza i kazem mu i znate sta on kaze "pa ti vazda prvo mislis na mene, ma snas'o bih se ja" ja se naljutim i prekinem vezu, kad on ponovo zove i kaze "nisi mogla poginut od kugla jer od kuce do radionice je ogranicenje 50 to te on prepada da malo zaradi" hajde ja prihvatim "izvinjenje" kad on "dobro je da nisu djeca i ja bili u autu" i prekine vezu.
Sad mi poslao poruku i pita smije li doci kuci sa posla. Ne smijem napisat sta sam mu odgovorila.
e ja bi njemu vala vratila istom mjerom... sacekas par dana pa skuhas veceru samo njemu, nesto sto djeca ne vole, za svaki slucaj i stavis ono sto se od toga dobije proljev, ima u apoteci za kupit...
znam, sace te svi na mene, al ja bi to stvarno uradila :grana
ah da ,,,evo da te ja malo
Rachensucht :jok
Ljubav je igra za dvoje u kojoj oboje mogu pobjediti (Eva Gabor)

Ruana
Status: Offline

Re: Primjećujete li druge?

Post by Ruana » 25 Apr 2013, 13:10

Ma jok Calla mene huja vec prosla. Navikla sam ja na njegov smisao za humor
Jednom me jedan prijatelj pitao kako znam kad se sali a kad ozbiljno prica.

User avatar
Calla
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 12706
Joined: 12 Apr 2012, 09:16
Location: Wiesbaden-Hessen-Germany
Has thanked: 2773 times
Been thanked: 2205 times
Status: Offline

Re: Primjećujete li druge?

Post by Calla » 25 Apr 2013, 13:11

Ruana wrote:Dala si mi ideju riba za veceru.

Ps. Ako me ne bude sutra na forumu, dzenaza je prije ikindije.
Riba ,,mljac,,

i to fino servirana i najukusnije spremljena do sada
:jok ,
ne trovati oca tvoje djece i tvog najmilijeg hercegovca :pivo

pa sa mekanim pogledom ga pogledas i kazes ,,
vidi ovog omiljenog sarana jedva ga nabavih da te obradujem sa lijepom vecerom pa kada sve pojede i na zajednickoj ugaonoj u krilu mu kazes
priznajem volila bih da mi pomognes kad onaj kuglager u autu zaplice i skripi ispod tockova :D.
Ljubav je igra za dvoje u kojoj oboje mogu pobjediti (Eva Gabor)

Post Reply

Return to “Ljubav & Prijateljstvo”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests