Marko Perković Thompson

Moderator: Krokodil Behko

Ruana
Status: Offline

Re: Marko Perković Thompson

Post by Ruana » 27 Jun 2013, 10:03

Nisam znala da si stihoklepac
Da mu ti nisi pisao onu evo zore evo dana

User avatar
Dalia
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3570
Joined: 18 Apr 2013, 12:44
Status: Offline

Re: marko perković thompson

Post by Dalia » 27 Jun 2013, 10:30

POSAVLJAK wrote:
Dalia wrote:Glupe su mi njegove pjesme i ne slušam ga :D
:lupa kako znaš da su mu glupe pjesme ako ga ne slušaš????????????????????????
Ne slušam ga trenutno, pjesme koje sam čula prije su mi glupe, šta tu nije jasno ili opet provociraš? ;)
Fine djevojke su u krevetu u 9, da bi mogle kući doći do 11. :zubi

User avatar
POSAVLJAK
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2738
Joined: 24 Dec 2011, 13:53
Location: Wligorski okrug zapadno europskog centra na planini Arhipelagovog vrha
Contact:
Status: Offline

Re: marko perković thompson

Post by POSAVLJAK » 27 Jun 2013, 14:52

Dalia wrote:
POSAVLJAK wrote:
Dalia wrote:Glupe su mi njegove pjesme i ne slušam ga :D
:lupa kako znaš da su mu glupe pjesme ako ga ne slušaš????????????????????????
Ne slušam ga trenutno, pjesme koje sam čula prije su mi glupe, šta tu nije jasno ili opet provociraš? ;)

:sex Ti znaš da te volim....

http://www.youtube.com/watch?v=Dbmy_oSdJyE

Hoću da mi kažeš jel ova pjesma glupa. Molim odgovor....

User avatar
POSAVLJAK
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2738
Joined: 24 Dec 2011, 13:53
Location: Wligorski okrug zapadno europskog centra na planini Arhipelagovog vrha
Contact:
Status: Offline

Re: Marko Perković Thompson

Post by POSAVLJAK » 27 Jun 2013, 15:05

Ruana wrote:Nisam znala da si stihoklepac
Da mu ti nisi pisao onu evo zore evo dana








Ovo su moje pjesme koje sam osobno ja napisao, ovo zadnja je malo preobrađena, no to su pjesme koje sam napisao za Tigrove Tame i Draleta.

Ruana
Status: Offline

Re: Marko Perković Thompson

Post by Ruana » 28 Jun 2013, 08:42

POSAVLJAK wrote:
Ruana wrote:Nisam znala da si stihoklepac
Da mu ti nisi pisao onu evo zore evo dana








Ovo su moje pjesme koje sam osobno ja napisao, ovo zadnja je malo preobrađena, no to su pjesme koje sam napisao za Tigrove Tame i Draleta.
Jelde ti neces zamjeriti ali ja ove pjesme nisam nikad prije cula.

Ruana
Status: Offline

Re: Marko Perković Thompson

Post by Ruana » 28 Jun 2013, 09:09

Imam jednu prijateljicu iz Samca koja puno voli Thompsona. Ona me malo i zarazila.
U gradu gdje ja zivim se desavaju sva zbivanja vezana za nasu zemlju pa tako i koncerti. Ovdje ima najvise nasih.
Kad je taj koncert dodju neki i prodaju CD-ove. I ona mene zamoli da odem na taj koncert i kupim joj Thompsonov CD, posto ona nije mogla.
Oni sto prodaju obicno stoje u holu sale pa tako ne moras slusati Maru da bi kupio CD.
Na koncerima se svasta desava tako da normalni ne idu tamo. Tu ponekad leti sve od stolica do vilica.
Tako odem ja negdje na pola koncerta da kupim taj CD i povedem jednu prijateljicu.
Dosle mi tamo, vec u pola sve pijano i pridjemo do onog stola i ja pitam onoga "imasli CD od doticnog jeli"
On se prvo okrece oko sebe, gleda gleda li nas iko i kaze sasvim tiho "sta se deres, jesi li normalna, djes tako traziti njegov CD" (upste se nisam derala)
i onda dodaje "sacekaj malo dok ovi odu imam".
Ja ne bi bila ja da ne kazem " sta se koga tice sta ja kupujem i slusam daj mi taj CD, moram ici"
On opet nesto rukama govori kao da cekamo i prst na usta ssssssssssss, sacekaj sta si navalila.
Moja prijateljica na sav glas ga pita "odakle si ti" kaze on "iz Gorazda", pa opet na glas " imas li Cecu" on isto glasno "imam" i objasnjava dva razlicita CD-a neki sa hitovima i neki novi"
Kad se razidjose ovi oko nas, pitam ga ja sta je problem sto ce cuti sta kupujem, kaze on pa jadna znas li da je on ustasa, a eto Arkan nije cetnik, nisu te takvi iz Gorazda otjerali. Kaze on jeste to tako ali Ceca rastura kad pjeva a ovaj samo nabraja.
Jedva on nama dade CD koji smo trazile. Ova se moja prijateljica umalo ne pobi sa njim, bolje da ne pisem sta mu je sve rekla.

User avatar
POSAVLJAK
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2738
Joined: 24 Dec 2011, 13:53
Location: Wligorski okrug zapadno europskog centra na planini Arhipelagovog vrha
Contact:
Status: Offline

Re: Marko Perković Thompson

Post by POSAVLJAK » 28 Jun 2013, 09:15

Ruana wrote:Imam jednu prijateljicu iz Samca koja puno voli Thompsona. Ona me malo i zarazila.
U gradu gdje ja zivim se desavaju sva zbivanja vezana za nasu zemlju pa tako i koncerti. Ovdje ima najvise nasih.
Kad je taj koncert dodju neki i prodaju CD-ove. I ona mene zamoli da odem na taj koncert i kupim joj Thompsonov CD, posto ona nije mogla.
Oni sto prodaju obicno stoje u holu sale pa tako ne moras slusati Maru da bi kupio CD.
Na koncerima se svasta desava tako da normalni ne idu tamo. Tu ponekad leti sve od stolica do vilica.
Tako odem ja negdje na pola koncerta da kupim taj CD i povedem jednu prijateljicu.
Dosle mi tamo, vec u pola sve pijano i pridjemo do onog stola i ja pitam onoga "imasli CD od doticnog jeli"
On se prvo okrece oko sebe, gleda gleda li nas iko i kaze sasvim tiho "sta se deres, jesi li normalna, djes tako traziti njegov CD" (upste se nisam derala)
i onda dodaje "sacekaj malo dok ovi odu imam".
Ja ne bi bila ja da ne kazem " sta se koga tice sta ja kupujem i slusam daj mi taj CD, moram ici"
On opet nesto rukama govori kao da cekamo i prst na usta ssssssssssss, sacekaj sta si navalila.
Moja prijateljica na sav glas ga pita "odakle si ti" kaze on "iz Gorazda", pa opet na glas " imas li Cecu" on isto glasno "imam" i objasnjava dva razlicita CD-a neki sa hitovima i neki novi"
Kad se razidjose ovi oko nas, pitam ga ja sta je problem sto ce cuti sta kupujem, kaze on pa jadna znas li da je on ...., a eto Arkan nije c..., nisu te takvi iz Gorazda otjerali. Kaze on jeste to tako ali Ceca rastura kad pjeva a ovaj samo nabraja.
Jedva on nama dade CD koji smo trazile. Ova se moja prijateljica umalo ne pobi sa njim, bolje da ne pisem sta mu je sve rekla.
Osobno ću se pobrinuti da ta tvoja prijateljica iz Šamca dobije novi CD sa njegovim potpisom.

Ruana
Status: Offline

Re: Marko Perković Thompson

Post by Ruana » 28 Jun 2013, 09:17

A ja?

Ruana
Status: Offline

Re: Marko Perković Thompson

Post by Ruana » 28 Jun 2013, 09:18

Ako mi ne vjerujes evo cim dodjem na posao dokazacu ti da imam stari. Kupih tu noc iz inata.

User avatar
POSAVLJAK
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2738
Joined: 24 Dec 2011, 13:53
Location: Wligorski okrug zapadno europskog centra na planini Arhipelagovog vrha
Contact:
Status: Offline

Re: Marko Perković Thompson

Post by POSAVLJAK » 28 Jun 2013, 09:41

Ruana wrote:A ja?
a ti 30 maraka za original, kopija džabe (ko tebi)?? Hahahah naučio sam pisat seljački, i sviđa mi se jako, sve me vuče na Split, tako oni pišu i tandrkaju.

Ruana
Status: Offline

Re: Marko Perković Thompson

Post by Ruana » 28 Jun 2013, 09:44

POSAVLJAK wrote:
Ruana wrote:A ja?
a ti 30 maraka za original, kopija džabe (ko tebi)?? Hahahah naučio sam pisat seljački, i sviđa mi se jako, sve me vuče na Split, tako oni pišu i tandrkaju.
Sta ima veze i seljaci su ljudi, a covjek uci dok je ziv. Necu za 30 maraka, onda cu ja kopirat taj sto ga ti poklonis mojoj prijateljici. A Thopmson ce mi se sam potpisati.

User avatar
POSAVLJAK
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2738
Joined: 24 Dec 2011, 13:53
Location: Wligorski okrug zapadno europskog centra na planini Arhipelagovog vrha
Contact:
Status: Offline

Re: Marko Perković Thompson

Post by POSAVLJAK » 28 Jun 2013, 09:46

Ne ljudi, nego ljudine, bolji nego gradski šljam, obožavam sve što je sa sela na dvije noge a da nema krila i k..

kim jong un
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 311
Joined: 19 Jun 2013, 11:13
Location: tamo gdje je dom
Status: Offline

Re: Marko Perković Thompson

Post by kim jong un » 28 Jun 2013, 14:24

POSAVLJAK wrote:
Ruana wrote:A ja?
a ti 30 maraka za original, kopija džabe (ko tebi)?? Hahahah naučio sam pisat seljački, i sviđa mi se jako, sve me vuče na Split, tako oni pišu i tandrkaju.
to su dalmatinske klape,to je gnjavaža to nitko u rh ne sluša osim dole dalmatinaca.

šta oš da kažeš da je split selo?ili da su klapski pjevci seljaci?grad od 200 hiljada stanovnika i preko.
peti najveći u rh.

a pjesme su im :dole ne slušam,naši su se na eurosong prijavili klapskom žvrljotinom i osramotili
pitanje mi jedno davno na um padne moj debeli hlade zašto ljudi rade

kim jong un
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 311
Joined: 19 Jun 2013, 11:13
Location: tamo gdje je dom
Status: Offline

Re: Marko Perković Thompson

Post by kim jong un » 28 Jun 2013, 14:26

ruana pa lakše joj je skinuti pjesme sa interneta nego kupovat cd
pitanje mi jedno davno na um padne moj debeli hlade zašto ljudi rade

User avatar
POSAVLJAK
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2738
Joined: 24 Dec 2011, 13:53
Location: Wligorski okrug zapadno europskog centra na planini Arhipelagovog vrha
Contact:
Status: Offline

Re: Marko Perković Thompson

Post by POSAVLJAK » 28 Jun 2013, 14:31

kim jong un wrote:
POSAVLJAK wrote:
Ruana wrote:A ja?
a ti 30 maraka za original, kopija džabe (ko tebi)?? Hahahah naučio sam pisat seljački, i sviđa mi se jako, sve me vuče na Split, tako oni pišu i tandrkaju.
to su dalmatinske klape,to je gnjavaža to nitko u rh ne sluša osim dole dalmatinaca.

šta oš da kažeš da je split selo?ili da su klapski pjevci seljaci?grad od 200 hiljada stanovnika i preko.
peti najveći u rh.

a pjesme su im :dole ne slušam,naši su se na eurosong prijavili klapskom žvrljotinom i osramotili


Pravi Splićani su vjerojatno postavljeni izravno u Dioklecijanovu palaču od strane samog stvoritelja milijardama godina prije nove ere, Bog je prvo stvorio Splićane na svoju sliku i priliku i tek je onda stvorio zemlju. Svi ostali koje sam Stvoritelj nije zamijesio svojim prstima ne zaslužuju niti pogled na dalmatinsku golubicu sa svojih divljih brda na kojima žive unutar spilja gdje batinaju žene i vuku ih za kosu.

Pa u jednoj običnoj šetnji kroz Split, naići ćete na legije retardiranih faca koje stvarno izgledaju kao da im je Goran Bare uzor. Kad malo dulje ostanete na Rivi,vidjet ćete silazak poludivljih i smrdljivih čobana s brda.Grad je pun belih ragaca kojima se niz čelo cijede litre orahovog ulja koji trčeći oko talijanki ili vozeći se na vespama viču "ke bela, ke bela".

Mi iz manjih gradova ili iz sela životarimo pri dnu civilizacijske ljestvice za njih, seljačići koji još misle da tramvaj vuku konji i koji idu u vatrogasni dom na ples subotom,idu spavati u 6 popodne jer je mračnije nego šupak obiteljske krave s kojom svi muškarci u familiji izgube nevinost i dugo nakon toga održavaju tople i prijateljske odnose jer su životinje ipak iskrenije od ljudi.

kim jong un
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 311
Joined: 19 Jun 2013, 11:13
Location: tamo gdje je dom
Status: Offline

Re: Marko Perković Thompson

Post by kim jong un » 28 Jun 2013, 14:39

POSAVLJAK wrote:
kim jong un wrote:
POSAVLJAK wrote:
Ruana wrote:A ja?
a ti 30 maraka za original, kopija džabe (ko tebi)?? Hahahah naučio sam pisat seljački, i sviđa mi se jako, sve me vuče na Split, tako oni pišu i tandrkaju.
to su dalmatinske klape,to je gnjavaža to nitko u rh ne sluša osim dole dalmatinaca.

šta oš da kažeš da je split selo?ili da su klapski pjevci seljaci?grad od 200 hiljada stanovnika i preko.
peti najveći u rh.

a pjesme su im :dole ne slušam,naši su se na eurosong prijavili klapskom žvrljotinom i osramotili


Pravi Splićani su vjerojatno postavljeni izravno u Dioklecijanovu palaču od strane samog stvoritelja milijardama godina prije nove ere, Bog je prvo stvorio Splićane na svoju sliku i priliku i tek je onda stvorio zemlju. Svi ostali koje sam Stvoritelj nije zamijesio svojim prstima ne zaslužuju niti pogled na dalmatinsku golubicu sa svojih divljih brda na kojima žive unutar spilja gdje batinaju žene i vuku ih za kosu.

Pa u jednoj običnoj šetnji kroz Split, naići ćete na legije retardiranih faca koje stvarno izgledaju kao da im je Goran Bare uzor. Kad malo dulje ostanete na Rivi,vidjet ćete silazak poludivljih i smrdljivih čobana s brda.Grad je pun belih ragaca kojima se niz čelo cijede litre orahovog ulja koji trčeći oko talijanki ili vozeći se na vespama viču "ke bela, ke bela".

Mi iz manjih gradova ili iz sela životarimo pri dnu civilizacijske ljestvice za njih, seljačići koji još misle da tramvaj vuku konji i koji idu u vatrogasni dom na ples subotom,idu spavati u 6 popodne jer je mračnije nego šupak obiteljske krave s kojom svi muškarci u familiji izgube nevinost i dugo nakon toga održavaju tople i prijateljske odnose jer su životinje ipak iskrenije od ljudi.
oprosti no jesi ti nešto ogorčen ili imaš traume vezane za split.

split je pristojan grad sa takvim uljudnim ljudima,sad o mlaćenju žena,neam pojma o čem pričaš
o čemu ti pričaš daj mi objasni nisi jasan :grana

splićani su retardirani 200 iljada ljudi je retardirano a ti si visokointeligentan sa tim površnim
razmišljanjem kao da si jutros izašao iz pećine.

misliš zaista da ljudi imaju iz velikih gradova takvo mišljenje o seljacima,sory ali ispao si :lup
pitanje mi jedno davno na um padne moj debeli hlade zašto ljudi rade

User avatar
POSAVLJAK
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2738
Joined: 24 Dec 2011, 13:53
Location: Wligorski okrug zapadno europskog centra na planini Arhipelagovog vrha
Contact:
Status: Offline

Re: Marko Perković Thompson

Post by POSAVLJAK » 28 Jun 2013, 15:16

splićani su retardirani 200 iljada ljudi je retardirano. Ne kaže se iljada već TISUĆA. :p


Da, baš sam jutros zamolio da me puste iz pećine, e o tome ti ja i pričam. Jel imaš problem sa čitanjem ili hoćeš da ti ja sve prevedem? Vidim da ti apsolutno ništa nisi shvatio, kladim se da si pročitao početni dio i navalio na moj IQ kojim se ponosim. Ispao sam samo jednom (kad sam se rodio). Ajd sad ponovno na čitanje jer ti apsolutno niš nisi shvatio.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7756 times
Status: Offline

Tikveša: Thompson je neofašista, ne želimo ga u Mostaru

Post by Krokodil Behko » 14 Sep 2013, 10:35

Image

Nekoliko mostarskih nevladinih organizacija pokrenulo je peticiju pod nazivom "Protiv govora mržnje i fašističke ikonografije", povodom najavljenog koncerta kontroverznog hrvatskog pjevača Marka Perkovića Thompsona u tom gradu.

"Apelujemo na bojkot iz prostog razloga što smatramo da će se na stadionu pojaviti ona ikonografija pod kojom su umrli, poginuli i zlostavljani milioni ljudi", rekao je Husein Oručević, član nevladine organizacije Omladinski kulturni centar "Abrašević".

Predstavnik za medije nevladine organizacije "Garivo" Amer Tikveša kaže da je Thompson "unutar hrvatskog nacionalizma u svijetu muzike bio jedan od najžešćih eksponenata ideologije koja je činila zla".

"To je jasno – vidljivo je to iz njegovih tekstova, vidljivo je to iz njegovih javnih nastupa, vidljivo je to kroz publiku – ko je njegova ciljana publika i sa kakvim obilježjima dolazi na koncerte. Dakle, on je neofašista", kaže Tikveša.

Menadžer kontroverznog pjevača Zdravko Barišić kaže da organizacije koje stoje iza peticije "ne govore istinu".

"Nije važno šta govore, već ko. To su udruženja koja u sebi imaju obrise sljedbeništva totalitarnog, komunističkog režima", tvrdi Barišić.



(SRNA)
online

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Tikveša: Thompson je neofašista, ne želimo ga u Mostaru

Post by laganini » 14 Sep 2013, 10:36

gospodine oručeviću što je triba zaradit plaćku...
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

User avatar
mrki62
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 7492
Joined: 26 Mar 2010, 07:23
Status: Offline

Re: Tikveša: Thompson je neofašista, ne želimo ga u Mostaru

Post by mrki62 » 14 Sep 2013, 13:27

povodom najavljenog koncerta kontroverznog hrvatskog pjevača Marka Perkovića Thompsona u tom gradu.
Zar nije on iz BiH ?
Najzaslužniji za slobodu naše zemlje su danas bez posla, gladni i žedni!
https://www.youtube.com/watch?v=vG8cSBpqHSM :pusi

Post Reply

Return to “Diskografija”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests