Lepa Brena

Moderator: Krokodil Behko

Post Reply
Ruana
Status: Offline

Re: Lepa Brena: Ja sam učenica Arsena i Gabi

Post by Ruana » 03 Mar 2014, 16:37

Brena jeste dama, to se ne moze poreci, ali je i istina da je bila cajka, (ovo mi je od Nele preslo), bila je kafanska pjevacica sa 15 kg viska i sisama do pupka. Sad se izbirikala, ali u stvari i Boba je dosta doprinjeo njenom "sada".

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Lepa Brena: Ja sam učenica Arsena i Gabi

Post by laganini » 03 Mar 2014, 16:38

a ko je njega dotera :haha
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

Ruana
Status: Offline

Re: Lepa Brena: Ja sam učenica Arsena i Gabi

Post by Ruana » 03 Mar 2014, 16:42

laganini wrote:a ko je njega dotera :haha
Sada izgleda grozno, ali bio je faca u svoje vrijeme a i ona vasa ga je ugladila, kako joj je ono bilo ime. Kakav crni Arsen i Gabi, pa Minimaks se falio kako je on "probio"

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Lepa Brena: Ja sam učenica Arsena i Gabi

Post by laganini » 03 Mar 2014, 16:53

koja naša..ne znam za to samo znam da bi ja rađe brenu sada u ovakvom izdanju nego onu prij 25 i više godina...
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

Ruana
Status: Offline

Re: Lepa Brena: Ja sam učenica Arsena i Gabi

Post by Ruana » 03 Mar 2014, 17:40

laganini wrote:koja naša..ne znam za to samo znam da bi ja rađe brenu sada u ovakvom izdanju nego onu prij 25 i više godina...
Je li Boba prije bio ozenjen nekom iz Hrvatske? ili sam ja pobrkala loncice

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Lepa Brena: Ja sam učenica Arsena i Gabi

Post by laganini » 03 Mar 2014, 17:41

mislim da si pobrkala ločiće :lupa
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

Ruana
Status: Offline

Re: Lepa Brena: Ja sam učenica Arsena i Gabi

Post by Ruana » 03 Mar 2014, 17:57

Nisam, sjetila sam se Zorica Nakic

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Lepa Brena: Ja sam učenica Arsena i Gabi

Post by laganini » 03 Mar 2014, 18:00

..ima je boba neku plavu beograđanku sad jeli ona korijenima hrvatica ne znam..sad se oni pale na hrvatice :hihi
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Lepa Brena: Ja sam učenica Arsena i Gabi

Post by Zagorka » 03 Mar 2014, 19:36

dijelom bih se slozila s lagahnim.......caki cale,bato bato,miki mićo itdisl nije nikakav stil......prvi album njen koji bi se mogao slusati,tj.poneka pjesma jest ovaj uđi slobodno,nakon pauze......

...........totalno se promijenila.......ali nije samo ona......pošto je prošlo vrijeme kad je minjak bio senzacija i kad je miki mićo bilo popularno,sad se pjeva nesto kao pop-folk,ne znam sta bi to konkretno trebalo značiti,većina toga opet naginje folku,ali eto......ipak je bolje.....


a sad se odjednom sve pobacale na neki profinjeniji stil,kao dame,dive,ovo,ono......brena je isla ispred vremena,i tome je tajna njene popularnosti.....
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Lepa Brena: Ja sam učenica Arsena i Gabi

Post by laganini » 03 Mar 2014, 19:40

zašto dijelom kad si rekla isto ono šti i ja..ssamo s više rečenica... :pusi
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Lepa Brena: Ja sam učenica Arsena i Gabi

Post by Zagorka » 03 Mar 2014, 19:54

pa ti si napisao respect i plus za nju......ja rekla da je samo isla ispred vremena u nekim stvarima.....nikakav poseban respect........zato dijelom :kafa
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
Nela
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4897
Joined: 25 Mar 2010, 18:18
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Lepa Brena: Ja sam učenica Arsena i Gabi

Post by Nela » 03 Mar 2014, 22:28

Jednom folkusa, vazda folkusa.
Slozila bih se jedino sa Zagorokom da je ona uvijek isla ispred vremena i to je ono sto je doprinijelo njenoj popularnosti. One prijasnje pjesme su joj ocajne, ove sad neke sam poslusala i nije daleko odmakla, izuzev sto ne pjeva malo selo... Mile voli disko a ja kolo sumadijsko, sad pjeva udji, zatvori za sobom i sl. Dakle razlika u tekstu (ali ne znacajna i muzika ista).
Ne bih se slozila ni da je sad neka dama. Dama se radja, ne postaje se vremenom.
To sto ona ima sad novca da operise sve na sebi, digne sise na visinu jagodica, fino se obuce, ne znaci da je dama. Mozda je za stepenicu vise iznad ovih ostalih cajki, jer se ne vuca po novinama nekim skandalima, ne pljuje po drugima i sl. a to nazivamo kulturom a damom jok.
Nervira me kad je covjek govno a ponasa se k'o Rafaelo kuglica

Ruana
Status: Offline

Re: Lepa Brena: Ja sam učenica Arsena i Gabi

Post by Ruana » 03 Mar 2014, 22:31

Nela wrote:Jednom folkusa, vazda folkusa.
Slozila bih se jedino sa Zagorokom da je ona uvijek isla ispred vremena i to je ono sto je doprinijelo njenoj popularnosti. One prijasnje pjesme su joj ocajne, ove sad neke sam poslusala i nije daleko odmakla, izuzev sto ne pjeva malo selo... Mile voli disko a ja kolo sumadijsko, sad pjeva udji, zatvori za sobom i sl. Dakle razlika u tekstu (ali ne znacajna i muzika ista).
Ne bih se slozila ni da je sad neka dama. Dama se radja, ne postaje se vremenom.
To sto ona ima sad novca da operise sve na sebi, digne sise na visinu jagodica, fino se obuce, ne znaci da je dama. Mozda je za stepenicu vise iznad ovih ostalih cajki, jer se ne vuca po novinama nekim skandalima, ne pljuje po drugima i sl. a to nazivamo kulturom a damom jok.
Jedva sam cekala kad ces doci na temu. Spmenula sma te na pocetku. :plavi :plavi :plavi :plavi

User avatar
Nela
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4897
Joined: 25 Mar 2010, 18:18
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Lepa Brena: Ja sam učenica Arsena i Gabi

Post by Nela » 03 Mar 2014, 22:35

Ruana wrote: Jedva sam cekala kad ces doci na temu. Spmenula sma te na pocetku. :plavi :plavi :plavi :plavi
:ljub
Nervira me kad je covjek govno a ponasa se k'o Rafaelo kuglica

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Lepa Brena: Ja sam učenica Arsena i Gabi

Post by laganini » 05 Mar 2014, 07:26

Nela wrote:Jednom folkusa, vazda folkusa.
Slozila bih se jedino sa Zagorokom da je ona uvijek isla ispred vremena i to je ono sto je doprinijelo njenoj popularnosti. One prijasnje pjesme su joj ocajne, ove sad neke sam poslusala i nije daleko odmakla, izuzev sto ne pjeva malo selo... Mile voli disko a ja kolo sumadijsko, sad pjeva udji, zatvori za sobom i sl. Dakle razlika u tekstu (ali ne znacajna i muzika ista).
Ne bih se slozila ni da je sad neka dama. Dama se radja, ne postaje se vremenom.
To sto ona ima sad novca da operise sve na sebi, digne sise na visinu jagodica, fino se obuce, ne znaci da je dama. Mozda je za stepenicu vise iznad ovih ostalih cajki, jer se ne vuca po novinama nekim skandalima, ne pljuje po drugima i sl. a to nazivamo kulturom a damom jok.
...nebi reka..može se dama i stvorit a brena je primjer..doduše ne slušam njenu glazbu više sam fokusiran na izgled i ukupan dojam...doduše ona prva faza je mogla bit i faktor imidža..
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

User avatar
Nela
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4897
Joined: 25 Mar 2010, 18:18
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Lepa Brena: Ja sam učenica Arsena i Gabi

Post by Nela » 05 Mar 2014, 18:26

laganini wrote:
...nebi reka..može se dama i stvorit a brena je primjer..doduše ne slušam njenu glazbu više sam fokusiran na izgled i ukupan dojam...doduše ona prva faza je mogla bit i faktor imidža..
Po toj teoriji i panj moze biti gospodin kad ga uredis. Nigdje veze.
Nervira me kad je covjek govno a ponasa se k'o Rafaelo kuglica

Spanac_113
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8390
Joined: 09 Oct 2013, 18:58
Location: post iskljucenje
Status: Offline

Re: Lepa Brena: Ja sam učenica Arsena i Gabi

Post by Spanac_113 » 05 Mar 2014, 18:28

ma slabo je onda ucila a mislim da njima dvoma ne bi bilo drago da im se imena spominju u istoj recenici sa Breninim

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37663
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2865 times
Been thanked: 2202 times
Status: Offline

Re: Lepa Brena: Ja sam učenica Arsena i Gabi

Post by Pasaga » 05 Mar 2014, 18:31

Spanac_113 wrote:ma slabo je onda ucila a mislim da njima dvoma ne bi bilo drago da im se imena spominju u istoj recenici sa Breninim
:cool
:ruke
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Nela
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4897
Joined: 25 Mar 2010, 18:18
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Lepa Brena: Ja sam učenica Arsena i Gabi

Post by Nela » 05 Mar 2014, 18:32

Spanac_113 wrote:ma slabo je onda ucila a mislim da njima dvoma ne bi bilo drago da im se imena spominju u istoj recenici sa Breninim
Slazem se :)
Nervira me kad je covjek govno a ponasa se k'o Rafaelo kuglica

Spanac_113
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8390
Joined: 09 Oct 2013, 18:58
Location: post iskljucenje
Status: Offline

Niste se stidjeli svog muslimanskog imena?

Post by Spanac_113 » 17 Mar 2014, 17:58

Voditeljica HTV-a Breni: Niste se stidjeli svog muslimanskog imena?
T. C. 17/03/2014 17:11:00
Image
image Screenshot: YouTube

Hrvatska voditeljica Elizabeta Gojan u svojoj emisiji ugostila je Lepu Brenu, kojoj je uputila veoma neprimjereno pitanje. "Niste se sramili svog muslimanskog imena", iznenadila je voditeljica Lepu Brenu neprofesionalnim pitanjem.

"Zašto bih se stidjela?! Ja sam bila i ostala to što jesam. Ponosna sam na moje roditelje, na moje korijene. Svaka osoba koju je majka rodila ovakvu kao mene treba da cijeni svoje roditelje, poštuje svoje ime i prezime i svoje porijeklo. Tako da sam ja ostala ono što jesam. Jedino su se sa mojom popularnošću mijenjali drugi oko mene", rekla je Lepa Brena.

[ytube][/ytube]

Post Reply

Return to “Diskografija”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests