Šta je ženama seksi?

Slatko ćoše.....

Moderators: spacebound, Duminjo

User avatar
ms_fler
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1079
Joined: 01 Jan 2017, 18:06
Status: Offline

Re: Šta je ženama seksi?

Post by ms_fler » 17 Oct 2017, 09:15

predivno :D :srce

ali ovo mi najjače "nisi električar, ćao zdravo!" :DD

A šta vele knjige i mašta o tim Konsultantima? :obrve

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80757
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9947 times
Been thanked: 6772 times
Status: Offline

Re: Šta je ženama seksi?

Post by Julia-Klara » 17 Oct 2017, 09:18

storm wrote: 16 Oct 2017, 22:58
Julia-Klara wrote: 16 Oct 2017, 11:14 ja se lozim na elektricare :grana valjda sto sam ubjedjena da su pod visokim naponom :grana

salim se, ali sjecam se jednog Thomasa iz Stuttgarta, bio elektricar... kako je on bio sexy :julia ok, bio mi je sexy i kad nije imao onu torbicu ni svoje radno odijelo


:julia
:obrve

Image
:rozi ma kod tebe se sve poklapa, znas i sam :srce
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Konsultant
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 11187
Joined: 22 May 2011, 10:40
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Šta je ženama seksi?

Post by Konsultant » 17 Oct 2017, 09:20

ms_fler wrote: 17 Oct 2017, 09:15 A šta vele knjige i mašta o tim Konsultantima? :obrve
Ovo je bio slucaj 1 od milion da ona zeli samo takav tip osobe.

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80757
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9947 times
Been thanked: 6772 times
Status: Offline

Re: Šta je ženama seksi?

Post by Julia-Klara » 17 Oct 2017, 09:21

Konsultant wrote: 17 Oct 2017, 08:45
Julia-Klara wrote: 16 Oct 2017, 11:14 ja se lozim na elektricare :grana valjda sto sam ubjedjena da su pod visokim naponom :grana
Svakako su oni najmisteriozniji. Na stranu mozda njegov vanjski izgled. Pozoves ga recimo zbog ves masine, dodje, zagleda i shuti, ti mu objasnjavas recimo ne prima vodu, on i dalje nesto zagleda... otvori masinu i kaze hmm... Gotovo, kraj. Shutis ko zaliven(a)-problem dublje u sistemu. Tisina je, vrijeme stalo. Niko ni A. Napokon on vadi instrument iz torbe mjeri...Opet hmm...Gledas i njega, onda masinu, ponovo u njega zabrinutog. Jedva zaustis... hoce se moci popraviti? Opet hmm... misteriozno klima glavom. Ne mozes gledati, odlazis u drugu sobu, ostavljas majstora nek spasi sta se da spasiti. Vrijeme vise ne stoji, ide u nazad. Delirijum. U neko doba cujes majstora... "Eh da vidimo, trebalo bi je probati". Vec mu lice poprima pozitivne crte, ima nade. Pali masinu, ono radi kao i prije. Niko sretniji od tebe na svijetu. Majstor klima glavom zadovoljno ... "Eto to je, radi sada". U kuci proslava veca nego za ondasnji Dan mladosti.
Ma bravo :respekt
Ovo je tacno, a uz sve jos treba dodati i njegovu hladnocu pa se pravi da te jos i ne primjeti. Da hoce mene gledati ko tu ves masinu i pipkati sa toliko ljubavi :julia
Mada, ja sam vise mislila na one sto razvode kablove, ono kad rasiri ruke na merdevinama kano soko sivi :julia :srce A ne drzi se za merdevine dok se penje :rozi
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Konsultant
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 11187
Joined: 22 May 2011, 10:40
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Šta je ženama seksi?

Post by Konsultant » 17 Oct 2017, 09:22

Julia-Klara wrote: 17 Oct 2017, 09:21 Ovo je tacno, a uz sve jos treba dodati i njegovu hladnocu pa se pravi da te jos i ne primjeti. Da hoce mene gledati ko tu ves masinu i pipkati sa toliko ljubavi :julia
Mada, ja sam vise mislila na one sto razvode kablove, ono kad rasiri ruke na merdevinama kano soko sivi :julia :srce A ne drzi se za merdevine dok se penje :rozi
Bravo, predani poslu. To je to.

User avatar
ms_fler
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1079
Joined: 01 Jan 2017, 18:06
Status: Offline

Re: Šta je ženama seksi?

Post by ms_fler » 17 Oct 2017, 09:24

Konsultant wrote: 17 Oct 2017, 09:20 Ovo je bio slucaj 1 od milion da ona zeli samo takav tip osobe.
Pa mislim stvarno...kakav je to tip osobe...biti električar? :D

Pa što baš električar?
Mislim ima verovatno i drugih misterioznih zanimanja...za mene su i automehaničari dovoljno misteriozni, mislim "može da mi kaže šta god hoće...ja se u auto baš ništa ne razumem" :D
...
mislim da su tu bile ključne osobine a ne zanimanje :D

User avatar
Cvrle
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12685
Joined: 14 Oct 2015, 15:08
Mood:
Has thanked: 5 times
Been thanked: 12 times
Status: Offline

Re: Šta je ženama seksi?

Post by Cvrle » 17 Oct 2017, 09:53

Konsultant wrote: 17 Oct 2017, 08:52 Stani malo. Je li ovako ili nije? Posteno nek se svako izjasni.
Moju masinu popravlja moj cova :hihi Inace je elektricar :trepka
Poput nekog starog kopača zlata, moraš se pomiriti s time da trebaš iskopati mnogo pijeska iz kojeg ćeš poslije strpljivo isprati nekoliko sićušnih komadića zlata

User avatar
Konsultant
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 11187
Joined: 22 May 2011, 10:40
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Šta je ženama seksi?

Post by Konsultant » 17 Oct 2017, 09:54

Ova na lutriji dobila.:jupi

Pa što baš električar?
Je li ko se udubi u problem kao on? Apotekari..ono trazis dihtung za Gorenje masinu, on/a nemamo taj, ali imamo zamjenski za Beko. Stoko meni treba tacno taj i taj. Elektricar se unese u problem, ne prica, poneki zvizduce i to je sve. Za njega vrijeme stoji, u galaksiji postoji samo uredjaj i on. Kako nece biti seksi??? Ako prica ili pita za kolace, taj majstor ne valja.

User avatar
Cvrle
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12685
Joined: 14 Oct 2015, 15:08
Mood:
Has thanked: 5 times
Been thanked: 12 times
Status: Offline

Re: Šta je ženama seksi?

Post by Cvrle » 17 Oct 2017, 10:03

Jos kad zapali cigar, pa ono sjedi, gleda u masinu, povuce dim i lagano ga ispusta, a ja stojim i cekam da gukne i kaze golub hocu oprati ves il cu na ruke :D
Poput nekog starog kopača zlata, moraš se pomiriti s time da trebaš iskopati mnogo pijeska iz kojeg ćeš poslije strpljivo isprati nekoliko sićušnih komadića zlata

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Šta je ženama seksi?

Post by storm » 17 Oct 2017, 10:09

To, to...takvi smo :pusi
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Konsultant
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 11187
Joined: 22 May 2011, 10:40
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Šta je ženama seksi?

Post by Konsultant » 17 Oct 2017, 10:42

Cvrle wrote: 17 Oct 2017, 10:03 Jos kad zapali cigar, pa ono sjedi, gleda u masinu, povuce dim i lagano ga ispusta, a ja stojim i cekam da gukne i kaze golub hocu oprati ves il cu na ruke :D
Kao matador je mjerka i konta kako je pobjediti neman?

Recimo keramicar ili vodoinstalater, niti se izuju, niti ciste za sobom, i k tomu jos prva im je recenica: Ko vam je ovo radio??? Sto je bas ovako, nije trebao! Odmah te ponizi, okrivi, a ti nit jeo luk nit luk miriso. Kaze li to elektricar sto kupi bas ovu masinu? Programator XY ne valja, bolji je YW. Nikad ne cuh. I kako to nece biti seksi?!

User avatar
Cvrle
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12685
Joined: 14 Oct 2015, 15:08
Mood:
Has thanked: 5 times
Been thanked: 12 times
Status: Offline

Re: Šta je ženama seksi?

Post by Cvrle » 17 Oct 2017, 10:45

Eh pa eto, sad zamislite kako je meni. Hem elektricar, hem kad ostavi brifer i skine odijelo, a opasa kecelju i u kuhinji napravi specijalitet, pa ono sva kuca zamirisi... A on onako... mmmmhhhh... :D
Poput nekog starog kopača zlata, moraš se pomiriti s time da trebaš iskopati mnogo pijeska iz kojeg ćeš poslije strpljivo isprati nekoliko sićušnih komadića zlata

User avatar
Konsultant
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 11187
Joined: 22 May 2011, 10:40
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Šta je ženama seksi?

Post by Konsultant » 17 Oct 2017, 10:47

Cvrle wrote: 17 Oct 2017, 10:45 Eh pa eto, sad zamislite kako je meni. Hem elektricar, hem kad ostavi brifer i skine odijelo, a opasa kecelju i u kuhinji napravi specijalitet, pa ono sva kuca zamirisi... A on onako... mmmmhhhh... :D
I ti forumus??? Stidi se svog logina!

User avatar
Cvrle
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12685
Joined: 14 Oct 2015, 15:08
Mood:
Has thanked: 5 times
Been thanked: 12 times
Status: Offline

Re: Šta je ženama seksi?

Post by Cvrle » 17 Oct 2017, 10:49

Pa sta cu kad sam na poslu...
Poput nekog starog kopača zlata, moraš se pomiriti s time da trebaš iskopati mnogo pijeska iz kojeg ćeš poslije strpljivo isprati nekoliko sićušnih komadića zlata

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Šta je ženama seksi?

Post by Zagorka » 17 Oct 2017, 12:56

Konsultant wrote: 17 Oct 2017, 08:52 Stani malo. Je li ovako ili nije? Posteno nek se svako izjasni.
Nije brate. Danas vise niko nece zanata, pa su zanatlije stari ljudi, celavi, heravi, kaslju tesko.
Vodoinstalateri i tak to. Poneki se nadje medju automehanicarima ali nisam vidjela privlacnog.
Mozda u serijama,ono kad kamera uspori pa ko vodoinstalater je neki daniel craig.
Nije brt, kod nas husein sa dva zuba.
A ne treba mi ni on, sve muz zna popraviti.
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
Konsultant
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 11187
Joined: 22 May 2011, 10:40
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Šta je ženama seksi?

Post by Konsultant » 17 Oct 2017, 13:24

Sestro nerodjena, i ti si upravu. Julia je spomenula Njemca, tamo je sasvim normalno neko da zavrsi srednji, ima pristojan posao, "ne ganja pos'o" u drzavi. Eto imadoh prilike upoznati vodoinstalatera u Sa, mozda je oko 30, bas fine fizicke kontrukcije. Doduse jedan medju ostalih 49. No tema bi elektricar.

Anyway... odustajem od daljih elaborata. Ovo je topic za zene, pisite do mile volje.

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Šta je ženama seksi?

Post by Zagorka » 17 Oct 2017, 13:27

...a vakat je da je bolje zavrsiti za zanatliju nego pravo...
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
Konsultant
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 11187
Joined: 22 May 2011, 10:40
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Šta je ženama seksi?

Post by Konsultant » 17 Oct 2017, 13:38

Zagorka wrote: 17 Oct 2017, 13:27 ...a vakat je da je bolje zavrsiti za zanatliju nego pravo...
Jes' klinac, eno Omara i hrpe notara. Sirotani sastavljaju kraj s krajem. Drugi je padez sto je pravo lakse zavrsiti, kad ne znas sta ces ili ti ne ide bas ono sto volis, upises pravo, plus jos drzava nije promjenila obrazovnu strategiju vec ihaaahaaaaaaaaj.

Edit posta gore: Badema je svog Becu odmjerila, a ja se samo nadovezao za misticizam elektricara. Meni se recimo danasnji gazda/gazdarica kafica gade s njihovim ponasanjem-hebu radnike u mozak, neki i onako, od njihovih usta kupe bjesno auto, vecina okoline im se divi "vidi ga uspio". To je etalon danasnjeg biznismena. Anyway...Nastavite s osobinama koje vas privlace.

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102580
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2951 times
Been thanked: 3054 times
Status: Offline

Re: Šta je ženama seksi?

Post by Chloe » 17 Oct 2017, 13:40

:hm ... kakve veze ima obrazovanje sa izgledom i vrijednošću čovjeka?
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
Konsultant
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 11187
Joined: 22 May 2011, 10:40
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Šta je ženama seksi?

Post by Konsultant » 17 Oct 2017, 13:41

A govor tijela?

Post Reply

Return to “Sex”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 25 guests