Seks u troje

Slatko ćoše.....

Moderators: spacebound, Duminjo

Sex u troje?

iskusila sam i bilo je fenomenalno
7
20%
iskusila i nebi više
3
9%
nisam ali bih voljela
5
14%
ne i ne namjeravam
20
57%
 
Total votes: 35

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: Hop hop trojanac :)

Post by Biba » 03 Nov 2015, 16:43

Mala_Mu wrote:
Maca wrote:Iskusila sam sex u troje i mogu vam bez muljanja reći da je to nešto predivno. Dvije žene s muškarcem super. Dva muškarca sa mnom još bolje. Jesu li forumaši imali sex u troje i imaju li želju pitam se :)

Sto je iskusna ova Maca :D.
A more bit i laže, jah...to ide pitati...tpu :pusi
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
Tokmak
Vucin apostol
Vucin apostol
Posts: 15111
Joined: 08 Jul 2015, 17:31
Location: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Has thanked: 956 times
Been thanked: 945 times
Status: Offline

Re: Hop hop trojanac :)

Post by Tokmak » 03 Nov 2015, 18:09

trojanac,kao da je virus :tamo

meni nešto nije napeta nijedna kombinacija...
žmž jer nemam dva,zna se već šta ,a i teško bi bilo zadovoljiti dvije partnerice istovremeno..uvijek bi jedna bila nezadovoljna :auf

a mžm mi se čini nekako gejkasto...dvije prangije jedna blizu druge ne dolaze u obzir :mrgud

treća (ženska) osoba može proći jedino kad gleda...ili sluša :hihi
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Hop hop trojanac :)

Post by storm » 28 Feb 2016, 09:01

PRAVA ISTINA
Šta se zapravo dešava tokom seksa utroje: Par i njihova ljubavnica otkrivaju intimne detalje ispod plahti...


Image

Zašto je zapravo porasla popularnost seksa utroje, jesu li ljudi postali slobodniji i otvoreniji za nova seksualna iskustva, ne zna se, no jedan je ‘trokut’ otvoreno progovorio o tome

Seks utroje je oduvijek bio promatran kao nešto perverzno, no posljednjih godina u Velikoj Britaniji postao je nešto sasvim uobičajeno, čak možda i standard.

Nedavno je istraživanje otkrilo da je petina odraslih osoba u Walesu barem jednom prakticirala seks utroje u usporedbi s 14 posto parova u Engleskoj, osam posto parova u Škotskoj i samo pet posto parova u Sjevernoj Irskoj, prenosi britanski Sun koji je i proveo anketu. Prema njihovim rezultatima više od milijun Britanaca je prošle godine sudjelovalo u seksu utroje, djelomice i zato što ih nije teško dogovoriti online.

Studija koju je provelo Sveučilište Essex otkrila je da 82 posto žena uzbuđuje druga žena. Zašto je zapravo porasla popularnost seksa utroje, jesu li ljudi postali slobodniji i otvoreniji za nova seksualna iskustva, ne zna se, no jedan je ‘trokut’ otvoreno progovorio o tome.

Novinarka i spisateljica Diana Appleyard razgovarala je s dvije žene i muškarcem iz Cardiffa koji redovno uživaju u trojcu, a koji su joj otkrili i neke intimne detalje.

Kashia Wilkinson (28) nije u vezi, živi sama blizu Cardiffa i radi kao recepcionarka u kasinu. ‘Počela sam prakticirati seks utroje prije godinu i pol dana s Laylom i Danom i toliko uživamo u tome da čak idemo zajedno na odmor u Španjolsku ovo ljeto. Seksualne odnose imamo jednom ili dvaput mjesečno i uvijek se svi tome veselimo. Layla i Dan su u otvorenoj vezi, a Dan mi je prijatelj već godinama’, priča Kashia i dodaje:

‘Sve je počelo tijekom jednog izlaska. Dan me upoznao s Laylom koja me odmah fizički privukla premda prije nikad nisam bila intimna sa ženom. Jedno je vodilo drugome i tako smo završili kod mene sa šampanjcem u krevetu. Nije mi bilo neugodno i, iznenađujuće, sve mi je djelovalo jako prirodno.’

Kako kaže, Dan je bio taj koji je ‘vukao konce’, ali se uglavnom držao sa strane i uživao u promatranju Layle i Kashije kako se ljube. Na koncu se priključio, a Kashia priča kako je bilo uzbudljivo zbog istovremeno grubog muškog dodira i nježnog ženskog. ‘Većinu te večeri smo vodili ljubav, a onda me kasnije Layla opet kontaktirala i tako smo se počeli nalaziti. Ne nalazimo se uvijek radi seksa, no gotovo uvijek završi na tome. Nikad nisam spavala ni s jednom drugom ženom osim Layle i ne mogu se zamisliti u trojcu ni s kim osim s njima. To stvara poseban odnos i vezu, ne mogu to objasniti. Morate zbilja vjerovati jedni drugima’, nastavlja priču Britanka i priznaje da će kad se jednom zaljubi i uđe u ozbiljnu vezu, ovu morati prekinuti. Zasad ne osjeća nikakvu krivnju jer je sama i nitko nikoga ne vrijeđa - štoviše, Layla i Dan tvrde da im je zahvaljujući tome veza još čvršća.

Layla Edwardson (32) radi u uredu, ima dvoje djece u dobi od četiri i šest godina iz prethodne veze i živi blizu Cardiffa. S Danom je bila u vezi nekoliko mjeseci kad ju je upoznao s Kashijom koju poznaje godinama.

‘Moj seksualni život s Danom je fantastičan - on sjajno izgleda, mišićav je i ima puno energije, Imamo živahan seksualni život, a ja sam spavala sa ženama i ranije. Opisala bih se uglavnom kao heteroseksualku, ali malo jesam biseksualna’, priča Layla i daje svoju verziju one večeri kad su se spetljali s Kashijom:

‘Kad sam je vidjela, odmah me privukla i svidjela mi se. U početku je bila sramežljiva, ali se nakon nekoliko pića opustila. Seks utroje sam isprobavala još kao tinejdžerka i svidjelo mi se. Što se mene tiče, to nije varanje, nego unošenje uzbuđenja u seksualni život.’

Layla je svjesna da njihov odnos mnogi mogu smatrati čudnim, ali njoj je posve prirodan, ona voli i Dana i Kashiju. ‘Kashia i ja obje volimo modu pa zajedno idemo u šoping, pogotovo smo slabe na donje rublje. Nitko u ovoj vezi nije ljubomoran, sve savršeno fuunkcionira, ali bilo bi mi čudno da se još netko priključi. Ne mogu zamisliti grupni seks. Ovo je nešto posebno između nas troje’, kaže Layla.

Treći član ove veze, Dan Gregory, ima 35 godina, živi u Cardiffu i vlasnik je salona za ljepotu. On kaže: ‘Mislim da sam jako sretan. Imam prekrasnu, seksi djevojku Laylu i Kashiju koja mi je ‘prijateljica s povlasticama’. Cure kažu da ja ‘režiram’ naš seks u troje, ali ja mislim da je to zajednički ‘posao’. Uživam ih gledati jednako koliko uživam i u samom seksu. Povremeno koristimo seksualne igračke, ali većinu vremena nam ne trebaju. Puno se smijemo, valjamo po krevetu i zezamo. Osim fantastičnog seksa uživamo u društvu i podržavamo se u svemu.’

Dan je kao i Layla i prije imao iskustava sa seksom utroje, no ovakvu intimnu vezu još nije imao. Kaže da nikad neće prisiliti cure ni na što što im se ne sviđa jer je najvažnije da svi uživaju.

(Jutarnji.hr/DEPO PORTAL/BLIN MAGAZIN/aa)
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Nedo
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 437
Joined: 20 Nov 2014, 01:25
Status: Offline

Re: Seks u troje

Post by Nedo » 28 Feb 2016, 10:51

Iskusio, nije loše...samo bolje je kad je u pitaju neka aMonimna osoba da kasnije ne dolazi do određenih komplikacija :valja

User avatar
Mirelam
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12356
Joined: 13 Jul 2015, 20:47
Has thanked: 35 times
Been thanked: 337 times
Status: Offline

Re: Seks u troje

Post by Mirelam » 28 Feb 2016, 14:21

Maca wrote:Iskusila sam sex u troje i mogu vam bez muljanja reći da je to nešto predivno. Dvije žene s muškarcem super. Dva muškarca sa mnom još bolje. Jesu li forumaši imali sex u troje i imaju li želju pitam se :)
Anketa je diskriminatorska posto je postavljena samo u zenskom licu jednine. :123

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: Seks u troje

Post by Biba » 28 Feb 2016, 14:44

Layla i Dan su u otvorenoj vezi a ona treca jednom u mjesecu s njima...i veli uzivaju...
Lazu...Layla i Dan ne vole jedno drugo...otvorena veza je glupost...netko od njih nije normalan..
Christa Meves :djed
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
kuplung
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1353
Joined: 10 Mar 2015, 14:50
Status: Offline

Re: Seks u troje

Post by kuplung » 28 Feb 2016, 15:08

mislis slobodna veza,gdje dvoje mogu biti u klasicnoj vezi,no s vremena na vrijeme zadovoljavaju svoju pohotu?

User avatar
kolumbo
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 287
Joined: 23 Feb 2016, 17:43
Status: Offline

Re: Seks u troje

Post by kolumbo » 28 Feb 2016, 15:22

kakva je uopće kombinacija u pitanju, jedan muški i dvi ženske

ili jedna ženska a dva muška? :hm
sittin' on the dock of the bay...

User avatar
kuplung
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1353
Joined: 10 Mar 2015, 14:50
Status: Offline

Re: Seks u troje

Post by kuplung » 28 Feb 2016, 15:24

ne pazis na casu :klara

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: Seks u troje

Post by Biba » 28 Feb 2016, 15:43

kuplung wrote:mislis slobodna veza,gdje dvoje mogu biti u klasicnoj vezi,no s vremena na vrijeme zadovoljavaju svoju pohotu?
Upravo to...
Slobodna veza je dokaz nesposobnosti vezanja za partnera....to je po Kristi Meves posljedica teskog ostecenja psihe...
Meni je to neshvatljivo..to u troje ..ili imati nekog drugog za srecu kobajagi...bolesno...
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
kolumbo
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 287
Joined: 23 Feb 2016, 17:43
Status: Offline

Re: Seks u troje

Post by kolumbo » 28 Feb 2016, 15:56

kuplung wrote:ne pazis na casu :klara
a kad čitam od kraja prema početku :oo
sittin' on the dock of the bay...

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2420 times
Status: Offline

Re: Seks u troje

Post by Melek » 28 Feb 2016, 16:23

Mozda jednom pitam Akrepa da nam se i Maja pridruzi :kafa
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: Seks u troje

Post by Biba » 28 Feb 2016, 16:39

Sta je akrep..to kod mene kazu za nakazu :ovaj
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
kuplung
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1353
Joined: 10 Mar 2015, 14:50
Status: Offline

Re: Seks u troje

Post by kuplung » 04 Mar 2016, 14:55

Biba wrote: Upravo to...
Slobodna veza je dokaz nesposobnosti vezanja za partnera....to je po Kristi Meves posljedica teskog ostecenja psihe...
Meni je to neshvatljivo..to u troje ..ili imati nekog drugog za srecu kobajagi...bolesno...
Upravo to...prava pozuda se trosi s jednom osobom

User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1385 times
Status: Offline

Nekoliko parova na Redditu otkrilo kako je "trojac" promijenio njihovu vezu

Post by Mala_Mu » 28 Jan 2019, 21:52

Image
Iako oduvijek čujemo priče kako je seks u troje odlično iskustvo, to ne mora uvijek biti istina. Nekoliko parova je na Redditu podijelilo svoja iskustva na ovom polju.

To nije promijenilo našu vezu. Još uvijek imamo odličnu komunikaciju kada je seks u pitanju i mislim da je to dovoljno. Nekad pravimo seks zabave i smatram da je sve to uredu dokle god smo iskreni jedno prema drugom. Mislim da bi našu vezu uništilo kada neko od nas ne bi bio 100 posto u tome, ili kada bi se kajao", rekao je jedan od korisnika.

Jedna od korisnica je navela kako joj je veza u potpunosti propala nakon ovog iskustva. Naime, ona i njen partner su u odnos uveli njenog najboljeg prijatelja te se veza "u troje" odvijala nekoliko mjeseci. Danas ističe da se kaje i da to više nikada ne bi učinila.

"Stalno je ponavljao kakvo je iskustvo imao sa njom i koliko ga želi ponoviti sa svakom mojom drugaricom. I nije bio kulturan ni razuman kada bi objašnjavao ovakve stvari. Sada je bivši", napisala je jedna od korisnica.

Nekoliko parova je navelo kako je ovo iskustvo ojačalo njihovu vezu, te kako vole gledati svoje partnere sa nekim drugim. Ističu da im to pridonosi zadovoljstvo i sreću te da žele nastaviti sa tim životnim stilom. Osjećaju da im je partner tako bliži, privlačniji i draži.

"Kad smo počeli sa tim imala sam samo 18 godina i bila sam biseksualka. On je uvijek forsirao ideju o otvorenoj vezi ali ja nikada nisam pristala. Na jednoj od zabava na kojoj smo se napili me je gurnuo na kauč sa jednom prijateljicom i svi skupa smo završili u jednom krevetu. Zaspali smo zajedno i mene je probudio zvuk njih dvoje, pokušavali su to uraditi opet bez mene. Prestali su tek kada sam im rekla da mi to smeta. Kasnije smo nastavili vezu ali nije potrajalo jer je meni ta slika ostala ucrtana u mislima", napisala je jedna korisnica te dodala kako smatra da seks u troje nije loša stvar, ali da je njeno iskustvo nije bilo dobro.

klix.ba

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80778
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9954 times
Been thanked: 6793 times
Status: Online

Re: Nekoliko parova na Redditu otkrilo kako je "trojac" promijenio njihovu vezu

Post by Julia-Klara » 29 Jan 2019, 10:32

KO voli nek izvoli... Nije to bas za mene :ovaj
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Nice try
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 29635
Joined: 09 Dec 2016, 08:03
Been thanked: 15 times
Status: Offline

Re: Nekoliko parova na Redditu otkrilo kako je "trojac" promijenio njihovu vezu

Post by Nice try » 29 Jan 2019, 16:00

Ne volim gužvu :oo
"Nećemo ništa razumeti od hoda sveta ako budemo zamišljali da ljudi uvek postupaju pravedno..."

Balada o Bohoreti

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Nekoliko parova na Redditu otkrilo kako je "trojac" promijenio njihovu vezu

Post by Socrates » 29 Jan 2019, 16:02

Svašta se radilo u mladosti. :D.
. . . . . . . . .

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35672
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1052 times
Been thanked: 573 times
Status: Offline

Re: Nekoliko parova na Redditu otkrilo kako je "trojac" promijenio njihovu vezu

Post by Venera » 29 Jan 2019, 16:03

Socrates wrote: 29 Jan 2019, 16:02 Svašta se radilo u mladosti. :D.
opa, bilo vas je vise od troje, ono dva muskarca i dvije zene , opa Soc :obrve
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2420 times
Status: Offline

Re: Nekoliko parova na Redditu otkrilo kako je "trojac" promijenio njihovu vezu

Post by Melek » 29 Jan 2019, 16:06

Ne d’o ti bog da slucajno dodirnes tudju kitu u tom trianglu, to bi insana zablokiralo na duzi period..
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

Post Reply

Return to “Sex”

Who is online

Users browsing this forum: spacebound and 21 guests