Showbizz

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119223
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5512 times
Been thanked: 11754 times
Contact:
Status: Offline

Showbizz

Post by Maja » 08 Apr 2010, 21:10

Potužili se Bradu Pittu da im se pokvario traktor

0523007.42.jpg

Za nedavnog posjeta bosanskohercegovačkim izbjeglicama, Angelina Jolie i Brad Pitt proveli su sat vremena kod obitelji Karaman u naselju Međeđa pored Višegrada u Republici Srpskoj.

Osim što su oduševili svoje skromne domaćine, Sabinu i Sabahudina, iznenadili su ih jednostavnošću i toplinom, kao i zainteresiranošću za njihove probleme. Iako je šesteročlanoj obitelji bilo jako neugodno zbog neimaštine u kojoj žive, brzo su se opustili i otvorili dušu holivudskom paru.

'Toliko sam se zbunila da ih nisam ničim ponudila, ni sokom, ni kafom. Bila sam grozna domaćica. Nemate pojma kako su Brad i Angelina topli ljudi. A meni neugodno reći da smo siromašni. Bilo me je sram reći pomozite nam', otkrila je Sabina Karaman za Jutarnji list.

Glumce je zanimalo sve o njihovom životu, a svaki podatak su zapisivali.

'Morali smo im pričati kako je djeci u školi, postoji li nacionalna netrpeljivost, učimo li ih ljubavi i toleranciji, imaju li osnovne stvari, dobivamo li kakvu novčanu pomoć', prisjeća se Sabina i dodaje kako se suprug Sabahudin jako zbunio na pitanje o financijama.

'Muž slegnuo ramenima, zamucao. U jednom trenutku ja uhvatih Brada za ruku i samo izleti iz mene, valjda sve što mi se godinama skupljalo, i provalim: Ne ide nam, Brad, ništa nam ne ide od ruke. Dobili smo 2006. traktor za onu našu njivu, svako malo se kvario. Eno ga, neki se dan potpuno raspao. Kroz frižider nam promaha.'

Pitt je na rastanku suprugu dao omotnicu u kojoj je bilo 500 eura. Iako su im željeli vratiti omotnicu, par je ostao neumoljiv, a Pitt je samo odmahnuo rukom
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

Gorshtak
Status: Offline

Re: Showbizz

Post by Gorshtak » 08 Apr 2010, 22:42

Kamo srece da ima jos ovakvih kao sto su Angelina i brad..medju tim holivudskim facama..
Jednostavno.. Dobri ljudi .. :klanja

User avatar
merylin
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4572
Joined: 30 Mar 2010, 13:22
Been thanked: 4 times
Status: Offline

Re: Showbizz

Post by merylin » 09 Apr 2010, 21:04

Gorshtak wrote:Kamo srece da ima jos ovakvih kao sto su Angelina i brad..medju tim holivudskim facama..
Jednostavno.. Dobri ljudi .. :klanja

mahhhhh joooj šta su obišli u bosni dvije kuće... velikog mi posla...

Mene nervira što se digla tolika prašina oko toga,k'o da je marsovac Boga ti pao na zemlju...sve vijesti pričaju o tome,novine tri četiri dana pišu o tome...previše brateee :roll
Give a girl the right shoes,and she can conqer the world!
Marilyn Monroe

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119223
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5512 times
Been thanked: 11754 times
Contact:
Status: Offline

Re: Showbizz

Post by Maja » 09 Apr 2010, 23:35

a dobro barem smo u jednome u korak sa ostalim svijetom hehe. da su došli u ne znam koji kutak svijeta isto bi zanimanje prouzrokovali. mada ne shvatam zašto. ljudi ko ljudi

User avatar
Bahra
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2220
Joined: 03 Apr 2010, 22:36
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Showbizz

Post by Bahra » 10 Apr 2010, 20:04

e kad su Andja i ovaj njen satelit dosli kod nas...kukala nam majka
ali :huuhh u svakom slucaju sto su se sjetili da dodju
Budali možeš da oprostis, jer srlja samo u jednom pravcu i ne folira nikoga.
Foliranti su oni od kojih ti je muka...

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119223
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5512 times
Been thanked: 11754 times
Contact:
Status: Offline

Re: Showbizz

Post by Maja » 22 Jun 2010, 18:58

Macy Gray Beograd nazvala zaostalim i rasističkim gradom

Nakon koncerta održanog u glavnom gradu Srbije, pjevačica Macy Gray u londonskom Metrou obrušila se po Beogradu i njegovim stanovnicima.

Grad je nazvala rasističkim i zaostalim u vremenu, a njegove ulice, kaže, prepune su debelih i ružnih ljudi.

Ipak joj je, tvrdi 42-godišnja muzičarka imponiralo što su je ti isti ljudi prepoznavali na ulici, a jedan plusić Beograd je dobio zahvaljujući fanovima koji su sa njom pjevali na koncertu.




haha pa dašta je ona već debela i ružna

User avatar
Sanjar.Lutalica
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 953
Joined: 21 Jun 2010, 21:53
Location: Sarajevo
Has thanked: 13 times
Been thanked: 58 times
Status: Offline

Re: Showbizz

Post by Sanjar.Lutalica » 22 Jun 2010, 19:32

meni su njih dvoje uvjek super , i mrzim ljude koji seru da oni ne valjaju .
Whatever doesn't kill us makes us even more annoying.

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119223
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5512 times
Been thanked: 11754 times
Contact:
Status: Offline

Re: Showbizz

Post by Maja » 23 Jul 2010, 01:03

Udovac Brittany Murphy umro od akutne upale pluća

Sud u Los Angelesu potvrdio je da je Simon Monjack, udovac glumice Brittany Murphy, umro od akutne upale pluća i teške anemije, kao i njegova supruga par mjeseci ranije.

Iako se prvo prepostavljalo da je Simon umro od predoziranja obdukcija je pokazala da su ga glave stajale teška upala pluća i anemija, baš kao i njegovu suprugu Brittany Murphy.

Monjack, britanski scenarist, pronađen je mrtav 23. srpnja u svom holivudskom domu. Pronašla ga je majka njegove pokojne supruge.

U njegovom tijelu pronađeni su isti prepisani lijekovi kao i u slučaju Brittany. Ipak radi se o sasvim maloj količini koja nije mogla uzrokovati smrt.

Nisu pronađene nikakve ilegalne supstance.

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119223
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5512 times
Been thanked: 11754 times
Contact:
Status: Offline

Re: Showbizz

Post by Maja » 24 Jul 2010, 23:59

U Sarajevu brutalno pretučen Miraj Grbić "Čombe"

Image

Sarajevski glumac Miraj Grbić, popularni Čombe iz tv serije "Lud, zbunjen, normalan", pretučen je prije dvije noći, kada ga je presrela grupa od šest gradskih kabadahija i pokušala opljačkati

Incident se desio nedaleko od mosta Čobanija, a doktori su konstatovali da je poznati glumac u ovom sukobu zadobio teške tjelesne povrede, te da mu je polomljena vilica, saznaje DEPO portal. Čombe je pružio herojski otpor i pokušao se suprotstaviti napadačima, ali nije mogao protiv šestorice.

Ipak, Miraj Grbić će, iako sa teškim povredama, danas nastupiti sa bendom Karne i pjevati na koncertu u FIS-u, a operacija vilice zakazana je za nedjelju.

User avatar
Del Boy
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1433
Joined: 04 Jul 2010, 17:36
Location: Sarajevo
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Showbizz

Post by Del Boy » 25 Jul 2010, 10:05

aaaa koji su to debili ..
Ko bi njega pretukao ? ccc
Some people never go crazy. What truly horrible lives they must lead.

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119223
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5512 times
Been thanked: 11754 times
Contact:
Status: Offline

Re: Showbizz

Post by Maja » 01 Aug 2010, 00:13

Oprah Winfrey u mladosti bila prostitutka!?


Kada se prije više od tri mjeseca pojavila neautorizirana biografija kraljice talk showa Oprah Winfrey, podigla se velika prašina oko njene seksualnosti i priča o teškom djetinjstvu.

Najnoviji tračevi tvrde kako je ona navodno bila prostitutka.

Kraljica talk showa Oprah Winfrey prije više od tri mjeseca svoj je gnjev i tužbe sasula na nemilosrdnu autoricu biografija slavnih Kitty Kelley koja je napisala knjigu "Oprah: A Biography".

U njoj tvrdi kako Oprah ima seksualne sklonosti prema ženama i da je njen odnos sa dugogodišnjim partnerom samo paravan.

Jednako tako iznijela je svjedočanstva njene rodbine koji tvrde da djetinjstvo kraljice talk showa nije ni približno toliko teško kao što je ona to stalno tvrdila.

A naglašen promiskuitet kojeg se Kelley dotakla ovih je dana potvrdio i "National Enquirer" koji piše kako je Oprah u mladim danima bila prostitutka.

"Oprah se boji kako bi sve njene tajne mogle iscuriti u javnost. Upravo zato koristi sav svoj uticaj i novac kako bi spriječila da njen pravi život, kao ni svjedočanstva ljudi u njemu uključenih, ne iscure u javnost", prenosi izvor blizak TV voditeljici.

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119223
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5512 times
Been thanked: 11754 times
Contact:
Status: Offline

Re: Showbizz

Post by Maja » 10 Oct 2010, 18:17

Nepoželjan: Kusturica se povukao iz žirija festivala u Turskoj

Image

Reditelj Emir Kusturica izjavio je danas da se povlači iz žirija 47. međunarodnog filmskog festivala Zlatna narandža Antalija zbog kritika koje su na njegov račun izrekli mediji i pojedini turski zvaničnici, javila je medijska mreža Svjetski bilten /World Bulletin/.

Kusturica je protivljenje njegovom učešću na festivalu opisao kao "varvarizam i neuljudnost".

"Moja vizija moje zemlje je samo moja vlastita. Ja nisam član nijedne političke partije. Moje izjave i tvrdnje odraz su mojih uvjerenja. Ona su nekada dobra, a nekada loša. Ja vjerujem da su uvijek dobra", rekao je Kusturica na konferenciji za novinare.

On je dodao da je otkazao radionicu sa studentima u južnoj provinciji Antalija i naglasio da će napustiti Tursku odmah poslije susreta sa novinarima.

Komentarišući činjenicu da je ministar kulture Ertugrul Gunaj odlučio da ne dođe na festival zbog njegovog prisustva, Kusturica je rekao da je Gunaj njegov neprijatelj.




Šerbedžija prekinuo snimanje Angelininog filma: Odlazim. Otac mi je teško bolestan!

Image

Rade Šerbedžija naprasno je prekinuo snimanje filma u Budimpešti zbog ozbiljno narušenog zdravlja oca Danila!

Šerbedžija, koji tumači jednu od glavnih uloga u filmu režiserke Angeline Jolie, u subotu je oko 15 sati napustio hotel Four Season i u pratnji supruge Lenke Udovički i svojih kćerki krenuo u Beograd, u posjetu bolesnom 97-godišnjem ocu.

"Situacija je jako ozbiljna. Morao sam prekinuti snimanje. Angelina je shvatila o čemu se radi. Ne znam kad se vraćam, sad mi je najvažnije vidjeti oca", rekao je za Jutarnji vidno zabrinut Šerbedžija čije umorno lice nije uspjelo skriti suze.

Šerbedžija je još u petak kasno naveče bio na filmskom setu s obzirom da trenutno ima noćna snimanja.

"Umoran sam. Angelina je zahtjevna, ali odlično radi svoj posao. Zadovoljna je glumačkom ekipom i do subote sve je išlo glatko", rekao je Šerbedžija.

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119223
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5512 times
Been thanked: 11754 times
Contact:
Status: Offline

Re: Showbizz

Post by Maja » 16 Oct 2010, 13:58

Srpski političar masturbirao na Farmi

Image

Predsjednik Srpske seljačke stranke Marijan Rističević i takmičar srpskog reality showa Farma zavukao je ruku u gaće i oslobodio se napetosti, a sa rukama u vešu je i zaspao, pa su ga takvog pronašli sustanari.

Srpskim farmerima, čini se, opasno nedostaje seks. Nakon što je, kako je utvrdio jedan farmer, pjevačica Natalija prevarila supruga sa manekenom Banetom, sada se, navodno, i političar Marijan Rističević bacio na "ručni rad".

Kako prenosi srpski Alo!, Rističević je uhvaćen sa rukama u gaćicama, a pretpostavlja se da se predsjednik Srpske seljačke stranke opasno "napalio" na pjevačicu Vesnu Vukelić Vendi, za koju je prije izjavio da postoji mogućnost da je odvede "na seno da rade one stvari".

Rističevićeva supruga Jadranka ima puno razumijevanja za svog supruga.

"Najnormalnija je stvar što Marijan želi seks. On je baš dobar suprug i čovjek i najbitnije mi je da tako ostane do kraja. Naša kuća i imanje su veliki pa ima mjesta za još jednu ženu. Ne vidim ništa loše u njegovom ponašanju, naprotiv. Razumijem ga u potpunosti i ponosna sam na njega. Ne bi mi smetalo ni da gledam seks na Farmi čiji bi akter bio upravo moj muž", rekla je Jadranka za srpske medije. :valja :valja

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119223
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5512 times
Been thanked: 11754 times
Contact:
Status: Offline

Re: Showbizz

Post by Maja » 22 Oct 2010, 18:54

Počasna titula: Chuck Norris konačno postao pravi teksaški rendžer


Cordell Walker se osam godina borio protiv zločina i nepravde u Teksasu, ali čovjek koji je zaslužan za njegovo postojanje tek je ovih dana dobio pravo priznanje. Chuck Norris i njegov brat Aaron proglašeni su počasnim teksaškim rendžerima.

U četvrtak se na dnevnom redu Državnog odjela za javnu sigurnost Teksasa našlo pitanje Chucka i Aarona Norrisa te njihovo proglašenje počasnim teksaškim rendžerima. Iako je vijest proširena preko Twittera i potvrđena, nije jasno zašto su braća Norris dobila priznanje gotovo deset godina nakon što se Walker odrekao mamuza i ostavio Dallas da se sam bori protiv zlikovaca.

Predsjednik povjerenstva koje je donijelo odluku, Allan Polunsky, rekao je za Dallas Observer da dosad nije bila praksa da se titula rendžera dodjeljuje nekome izvan tog odjela, ali direktiva je došla direktno sa vrha, od direktora Stevea McCrawa. Doduše, rendžerske značke još uvijek nisu ulaštili i dali Norrisima, navodi Tportal.

Aaron Norris je povremeno radio kao redatelj, scenarist i producent serije, a kasnije kao koordinator kaskadera u Hollywoodu. Legendarna serija "Walker, teksaški rendžer" emitovala se od 1993. do 2001. godine, a snimljeno je devet sezona.

Jeff Duclos, predstavnik Chucka Norrisa koji je ove godine proslavio 70. rođendan, rekao je da je glumac bio svjestan da bi se to moglo dogoditi, ali nije i kada. "Silno je sretan zbog toga. On je duboko povezan sa organizacijom i u sebi će uvijek biti teksaški rendžer", rekao je Duclos.

Chuck i Aaron Norris pridružili su se tako Johnu Wayneu i Georgeu H.W. Bushu koji su također proglašeni počasnim rendžerima.

Ali velika je razlika među njima, jer je Chuck Norris izbrojao do vječnosti, i to dvaput, a i može zalupiti pokretna vrata.

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119223
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5512 times
Been thanked: 11754 times
Contact:
Status: Offline

Re: Showbizz

Post by Maja » 23 Oct 2010, 12:53

Miraj Grbić u "Nemogućoj misiji 4": Tom Cruise je normalan čovjek, na setu je kao jedan od nas
news-2010-july-miraj_grbic_716238753.jpg
Na velikom međunarodnom europskom castingu upravo je on odabran da glumi uz Toma Cruisea u "Nemogućoj misiji 4".

"Sa poslom smo počeli još u septembru, a snimali smo po cijele dane. Evo, prošlog vikenda sam se vratio iz Praga, gdje smo bez prekida snimali nešto više od tri sedmice. Sada ću desetak dana biti doma u Sarajevu, a onda opet putujem u Prag, gdje nastavljamo snimati još oko dvije sedmice", kaže Miraj, koji u skladu sa ugovorom ne smije ništa govoriti o filmu i svojoj ulozi u njemu.

Ali, Jutarnji neslužbeno saznaje da glumi pozitivca te da ima jednu od većih uloga u holivudskom spektaklu čija se premijera očekuje dogodine, a u kome uz njega glume još i Jeremy Renner, Jonathan Rhys Meyers, Josh Holloway, Simon Pegg, a režira ga Brad Bird. Jedan od producenata je i Tom Cruise, koji i u ovom nastavku glumi tajnog agenta Ethana Hunta.

Kakav je Cruise uživo?

"Poput svih velikih zvijezda, na setu se ponaša kao jedan od nas, glumaca. Ma, fenomenalno je koliko je čovjek normalan. Barem sam ja stekao takav dojam. Pročitao sam, poput svih, svakakvih napisa o njemu iz kojih se može steći utisak da se radi o nekakvom čudaku, ali u svakodnevnim poslovnim kontaktima on demantuje sve takve članke. Sve je to showbiz, u koji spada i žuta štampa te razni napisi o glumcima", odmahuje rukom 34-godišnji Miraj, koji je zahvaljujući svom poslu već imao prilike glumiti uz još jednu glumačku legendu.

"Da, glumio sam uz Richarda Gerea u "Lovu u Bosni", ali "Nemoguća misija 4" ne može se sa tim uporediti. Ovo je ogromni korak u mojoj karijeri, ovaj potez i ova uloga mogu mi, svjestan sam, otvoriti mnoga vrata. Ali, zaista je nezahvalno da ja sad hvalim samog sebe. Ni slučajno, ubili bi me moje Sarajlije, svi bi mi rekli da sam digao nos i umislio se. Zato ću samo kazati da se radeći na ovoj ulozi trudim posao napraviti najbolje što mogu i da se ne opterećujem prevelikim očekivanjima. Jer, znate kako ispadne: velika očekivanja mogu donijeti i velika razočaranja.

Držim se toga i nastojim ne biti euforičan, a zasad mi to uspijeva - kaže Miraj, koji je ulogu u "Nemogućoj misiji" dobio nakon velikog evropskog castinga, koji je ovo ljeto održan u mnogim gradovima, pa tako i u Sarajevu.

- O samoj audiciji u skladu sa ugovorom ne smijem pričati. Mogu reći samo ono što je očito: svidio sam se producentima i ponudili su mi ulogu - napominje glumac, koji ne smije otkriti ni koliki će honorar dobiti za ulogu u holivudskom spektaklu.

- Sa honorarom sam prezadovoljan. Inače nisam čovjek kome je materijalno najvažnije na svijetu, ali ovakav honorar svakog bi razveselio - priznaje Miraj, kome će se kroz nekoliko sedmica na snimanju u Pragu pridružiti i njegova supruga Marija Omaljev Grbić.

- Marija jedva čeka da upozna Toma Cruisea, a u šali mi je rekla da će ga zamoliti da joj da autogram. Rekao sam da nema problema, ali neka i mene zamoli za autogram jer i ja sad igram u pravom holivudskom filmskom spektaklu - smije se Miraj Grbić.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119223
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5512 times
Been thanked: 11754 times
Contact:
Status: Offline

Re: Showbizz

Post by Maja » 25 Oct 2010, 18:25

Sahranjen Abid Jahić otac Lepe Brene


Image

Na mezarju Ivici danas je ukopan Abid Jahić nakon ikindije namaza te dženaze koju je predvodio glavni imam Mustafa Gobeljić.

Dženazi Abidu Jahiću ocu Lepe Brene prisustovali su brojni građani distrikta, prijatelji te prvi čovjek distrika Dragan Pajić, kolege Šekib Mujanović, Emir Hadžihafizbegović te drugi.

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119223
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5512 times
Been thanked: 11754 times
Contact:
Status: Offline

Re: Showbizz

Post by Maja » 04 Nov 2010, 18:34

Ekrem Jevrić na 'Farmi': Imam osjećaj da nas netko ovdje stalno snima!


:haha :haha :haha :haha :haha

Pjevač Ekrem Jevrić (48), koji se proslavio hitom 'Kuća, pos'o', od rujna boravi u srpskom reality showu Farmi, a šokirao se kada je shvatio da se show u kojem sudjeluje prikazuje na televiziji, javlja Dnevnik.hr. - Imam osjećaj da nas ovdje cijelo vrijeme netko snima - rekao je Ekrem.


Naime, "balkanski Borat" se tijekom razgovora s jednim od farmera, koji je govorio o povratku jedne od sudionica u show, pitao kako ona može sve znati o njima i gdje je to mogla pratiti.

- Kako zna, odakle, gdje je to pratila, security kamera? - zbunio se Ekrem pa mu je objašnjen koncept showa i informacija da je televizija ipak glavni izvor vanjskom svijetu. - Prikazuju nas na televiziji?!' - ostao je šokiran Jevrić.


:haha :haha :haha :haha :haha

User avatar
Del Boy
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1433
Joined: 04 Jul 2010, 17:36
Location: Sarajevo
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Showbizz

Post by Del Boy » 04 Nov 2010, 23:15

hahahahahhHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHHAHAHAHAHA
:valja :valja :valja :valja :valja :valja :valja :valja :valja :valja :valja

ojjj koji idol
Some people never go crazy. What truly horrible lives they must lead.

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119223
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5512 times
Been thanked: 11754 times
Contact:
Status: Offline

Re: Showbizz

Post by Maja » 12 Jan 2011, 01:21

Prva seksualna iskustva holivudskih zvijezda: Lisa Kudrow nevinost izgubila sa 32 godine, a Johnny Depp sa 13

Starleta Kloe Kardashian je nedavno priznala da je izgubila nevinost sa 14 godina. Kaže da joj je danas žao što nije poslušala roditelje i sačekala još koju godinu, jer joj je taj događaj ostao u ružnom sjećanju. Za razliku od nje, glumica Brooke Shields je sačekala da se uda pa je sa 22 godine prvi put vodila ljubav - ona se kaje što je toliko dugo čekala.

Robert Patinson, zvijezda sage "Sumrak", vjerovali ili ne, izgubio je nevinost tek sa 18 godina, sa djevojkom sa kojom je bio u vezi nekoliko mjeseci u to vrijeme, i koju je veoma volio. Svoje iskustvo opisuje kao interesantno i nesigurno, ali lijepo.

Svježa "raspuštenica" Eva Longoria, izgubila je nevinost sa 17 godina, sa dečkom koji je bio nekoliko godina stariji od nje. Dugo nije nikome rekla šta je uradila, jer je išla u katoličku školu i plašila se reakcija okoline.

Brooke Shields čekala je do 22 godine i kaže da je zažalila zbog toga.

Ekscentrični Anthony Kiedis, frontman grupe Red Hot Chili Peppers i u ovom slučaju je ostao vjeran toj reputaciji. Naime, nevinost je izgubio sa djevojkom svog oca. Imao je samo 12 godina.

Komični Ashton Kutcher spavao je sa devojkom prvi put kada je imao 15 godina, i tada je mislio da je cijeli svijet stao, koliko je bio srećan, javlja Blic.

Harry Potter, odnosno Daniel Radcliffe svoje prvo seksualno iskustvo imao je sa 16 godina, i to na dan svog rođendana sa djevojkom koja je bila više godina starija od njga.

Glumac Matthew Fox jednom prilikom je za "Playboy" otkrio da je prvo seksualno iskustvo imao sa 14 godina, a priznao je da je to bilo grozno.

Zvijezda serije "Prijatelji", glumica Lisa Kudrow malo je ekstremniji primjer, jer je imala 32 godine kada je izgubila nevinost. Čekala je dok se nije vjenčala 1995. godine.

Viktorijin anđeo Adriana Lima takođe je čekala dok nije ušla u brak. Imala je 27 godina kada je prvi put imala seks. I Jessica Simpson je izgubila nevinost kada se vjenčala u 22. godini.

Neodoljivi zavodnik Johnny Depp primer je onih koji su malo poranili sa ovim iskustvom. Imao je 13 godina kada je prvi put spavao sa djevojkom.

Glumac Dustin Hoffman možda je pobjednik u ovoj kategoriji, jer je nevinost izgubio sasvim slučajno, na proslavi Nove godine, kada je spavao sa dosta starijom ženom koja ga je zamjenila sa njegovim bratom.

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119223
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5512 times
Been thanked: 11754 times
Contact:
Status: Offline

Re: Showbizz

Post by Maja » 15 Jan 2011, 17:53

Zsa Zsi Gabor amputirana desna noga

Image


Glumici Zsa Zsi Gabor, dugogodišnjoj pripadnici društvene holivudske scene, zbog gangrene je u petak amputirana desna noga.

Zsa Zsa Gabor (93) teško je oboljela prošlog ljeta kada je pala i slomila kuk i od jula je nekoliko puta hospitalizovana u medicijskom centru UCLA Ronald Reagan u Los Angelesu, javlja fena. Doktori kažu da je Gabor ostala bez većine desne noge u operaciji koja je prošla uspješno i bez komplikacija, prenose u subotu agencije.

Zasad se ne zna kada će glumica mađarskoj porijekla izaći iz bolnice gdje se nalazi na odjelu intenzivne njege. Gabor je hospitalizirana u novembru prošle godine zbog straha da bi krvni ugrušak iz noge mogao doći do srca, a u bolnicu se ponovo vratila 2. januara kada se razvila gangrena.

Post Reply

Return to “Showbiz”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests