Skandali i blamovi poznatih ličnosti

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6701 times
Status: Offline

Re: Hadžihafizbegović: Vrećo je seoska varalica

Post by greeneyes » 14 Aug 2016, 17:33

Slažem se s Oblačićem.
Samo sabura

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Hadžihafizbegović: Vrećo je seoska varalica

Post by storm » 14 Aug 2016, 23:21

Oblak wrote:
storm wrote:
Oblak wrote:Božo se prihvatio posla, od njega se tražila profesionalnost, a ne dječačko (djevojčica-like) ponašanje. On to nije mogao da pruži, zbog tih i tih razloga. Ti i ti razlozi ne umanjuju njegovu neprofesionalnost u ovome, voljeli ga vi ili ne on je prekršio poslovni odnos i za to se u okrutnom, bešćutnom svijetu plaća cijena.
Drugi put, ako bi da biznisom se bavi, neka se ne prihvata poslova koje neće moći sprovesti u djelo. Da, biznis zvani umjetnost... okrutan bešćutan svijet bla bla...
Ne bih se složio....ok vjerojatno je prekršio poslovni dogovor i vjerojatno će to i platiti...
ali to i dijeli umjetnike od "umjetnika"
I umjetnici imaju odgovornost i nije bahatost nešto što odredjuje je li neko umjetnik ili "umjetnik". Zamisli da Božo ima koncert i da u pola koncerta jednostavno ode. Da li bi i i tad bio umjetnik po tebi? Sa ili bez navodnika? Ovo što je uradio sa Koštanom je jednako otići u pola koncerta.
Jedno je biti nešto za svoju dušu, ali, ako hoćeš da budeš i drugima i pri tome to naplatiš, onda moraš snositi i malo odgovornosti.
ok je to sa strane gledano...
on kakav očito jest- ne haje puno za novac i materijalno, nešto ga je slomilo i ćao :cudi
a znaš i sam za mnoge ekscese umjetnika svjetskog glasa, koji su činili slično...
čak je i jedan Mozart (ako je filmska priča otprilike točna) jako malo polagao na materijalno i umro u bijedi
o ekscesima rock zvijezda, da ne pričamo....ali od njih se pamti samo ono najbolje- njihova umjetnost i uratci.
Ja još uvijek čekam informaciju, što je bilo i krajnji epilog.
Ako nikad ne bude ništa, ni sudskog epiloga....biti će jasno, da je sve odigrano, da se Božo makne, jer je više nego jasno, da su bili pritisci zbog njegove spolne orijentacije.
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Samo za punoljetne! Gola Dara “puši” dildo, oblizuje ga, a kad vidite šta je na kraju uradila frapiraćete se! (VIDEO)

Post by Hannibal » 14 Mar 2019, 19:40

Samo za punoletne! Gola Dara “puši” dildo, oblizuje ga, a kad vidite šta je na kraju uradila frapiraćete se! (VIDEO)

Bubamara ne prestaje sa iznenađenjima u golom obliku

Nakon afere sa golim fotografijama vrlo eksplicitnog sadržaja, na kojima se Dara Bubamara igra sa daljinskim upravljačem, došli smo do snimka na kojem se pevačica zanima sa novom igračkom!

Naime, na snimku koji možete videti na početku teksta vidi se gola Dara koja "puši" dildo, oblizuje ga, da bi na kraju imitirala "usisavanje" materije.

Inače, kako nam je rečeno od strane izvora od kog smo snimak i dobili, Bubamara je isti navodno slučajno objavila na Instgaram storiju, ali ga je u roku od minute obrisala.

video mozete pogledati na ovom linku : https://www.google.com/amp/s/www.telegr ... e-se-video
🐽

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 95678
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 33899 times
Been thanked: 20672 times
Contact:
Status: Online

Re: Samo za punoletne! Gola Dara “puši” dildo, oblizuje ga, a kad vidite šta je na kraju uradila frapiraćete se! (VIDEO)

Post by Rum » 14 Mar 2019, 19:44

sto ga profi bali
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: Samo za punoletne! Gola Dara “puši” dildo, oblizuje ga, a kad vidite šta je na kraju uradila frapiraćete se! (VIDEO)

Post by Hannibal » 14 Mar 2019, 19:45

ahaa vidi se da zna i da ima iskustva
🐽

User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1385 times
Status: Offline

Re: Samo za punoletne! Gola Dara “puši” dildo, oblizuje ga, a kad vidite šta je na kraju uradila frapiraćete se! (VIDEO)

Post by Mala_Mu » 14 Mar 2019, 19:46

Krenuo Rumovim stopama :roll

User avatar
Čupava
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45445
Joined: 16 Feb 2016, 13:35
Location: Kad zatvorim oci, budem gdje pozelim...<3
Been thanked: 8 times
Status: Offline

Re: Samo za punoljetne! Gola Dara “puši” dildo, oblizuje ga, a kad vidite šta je na kraju uradila frapiraćete se! (VIDEO

Post by Čupava » 14 Mar 2019, 19:52

A ti Behkinim .. sa vjestima :D.
.

User avatar
carobnjak N
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12908
Joined: 07 Oct 2010, 22:49
Has thanked: 801 times
Been thanked: 923 times
Status: Offline

Re: Samo za punoljetne! Gola Dara “puši” dildo, oblizuje ga, a kad vidite šta je na kraju uradila frapiraćete se! (VIDEO

Post by carobnjak N » 14 Mar 2019, 19:57

pa ništa posebno, to je još Severina uvela kao popularan način privlačenja pažnje
niko te ne može spasiti osim tebe (Bukovski)

User avatar
Podrinjac
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12409
Joined: 07 Jul 2014, 15:53
Location: raždeGo
Been thanked: 4 times
Status: Offline

Re: Samo za punoljetne! Gola Dara “puši” dildo, oblizuje ga, a kad vidite šta je na kraju uradila frapiraćete se! (VIDEO

Post by Podrinjac » 14 Mar 2019, 19:58

pevaljka bez karijere našla drugi način prikupljanja ispranih mozgova.

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37668
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2866 times
Been thanked: 2204 times
Status: Offline

Re: Samo za punoljetne! Gola Dara “puši” dildo, oblizuje ga, a kad vidite šta je na kraju uradila frapiraćete se! (VIDEO

Post by Pasaga » 14 Mar 2019, 20:00

sutra ce da kazu ...omaklo se....
neko drugi postavio....trazit odstetu ....
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80129
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7020 times
Been thanked: 11331 times
Status: Online

Re: Samo za punoljetne! Gola Dara “puši” dildo, oblizuje ga, a kad vidite šta je na kraju uradila frapiraćete se! (VIDEO

Post by spacebound » 14 Mar 2019, 20:09

A sto li to siroke narodne mase i danas cudi, odusevljava, zabavlja, ibreti :cudi
Pogotovo one koji su prerasli pubertet :hm
Last edited by spacebound on 14 Mar 2019, 20:28, edited 1 time in total.

User avatar
alcapone
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 15966
Joined: 22 Jul 2018, 16:33
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Samo za punoljetne! Gola Dara “puši” dildo, oblizuje ga, a kad vidite šta je na kraju uradila frapiraćete se! (VIDEO

Post by alcapone » 14 Mar 2019, 20:17

Poslje karleuse ona , to kod nji hit postao koja vise da se izofira
1n73LL1g3nc3 15 7h3 4b1L17Y 70 4D4P7 70 CH4NG3

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6701 times
Status: Offline

Re: Samo za punoljetne! Gola Dara “puši” dildo, oblizuje ga, a kad vidite šta je na kraju uradila frapiraćete se! (VIDEO

Post by greeneyes » 14 Mar 2019, 23:38

Ma ja, slucajno objavila na storyju.. :oo


A Vranjes joj odmah uletio s porukom "mislio sam da to bolje radis" :D.
Samo sabura

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86350
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1641 times
Status: Offline

Australka tvrdi da ju je opljačkao Halid Muslimović: Evo šta on kaže

Post by Mutevelija » 19 Oct 2019, 18:46

Image
Australski mediji danas su objavili priču o samohranoj majci iz Ashburtona (Novi Zeland) Sarah Reno (ime je, kako su naveli, promijenjeno po njenoj želji) koju je navodno opljačkao naš pjevač Halid Muslimović, koji je od nje, kroz "ljubavnu prevaru", uzeo 400 hiljada dolara.

Sve je, priča Sarah Reno, počelo kada je s prijateljicama otišla u Melbourne na koncert 2015.

Mediji u Australiji pišu kako je "bosanska superzvijezda Halid Muslimović" izveo Sarah Reno na binu: "Zgrabio me je za ruku i tražio fotografiju. Tako je sve počelo", priča ona.

Navodi se kako je uslijedila romansa koja će Sarah koštati stotine hiljada dolara.

"On je čudovište. Životinja", rekla je.
Portal 9com.au piše da je vrhunac Muslimovićeve slave prestao prije nekoliko decenija, no "pjevač još uvijek ima legije obožavateljica". Zbog njegovih balada i snimaka, dalje piše portal, "upoređuju ga sa europskim muzičarem Andre Rieuom". Sarah tvrdi da je Muslimović glumio, i to "odlično", tri godine koliko su bili u vezi, dok su putovali Australijom i svijetom. Kada nisu bili zajedno, dopisivali su se tekstualnim porukama.

"Bila sam zaljubljena", priča ona, i onda dodaje kako "nije trebalo dugo da Halid Muslimović od nje počne tražiti novac za svoje građevinske projekte i obnovu muzičke karijere". "Ja sam mislila da pomažem tom čovjeku. Mislila sam da to neće biti problem", rekla je.

Kaže da je plaćala troškove putovanja te, putem Western Uniona, slala novac - ukupno mu je dala 400 hiljada dolara. Navodi da joj je obećao da će vratiti novac.

"Bila sam sigurna da će mi vratiti novac. Njegovi posrednici govorili su mi istu priču koju mi je on pričao", rekla je.

Sarah tvrdi da je bila žrtva "ljubavne prevare" - kada se neko pretvara da vas voli, samo da bi vam uzeo novac. Reno tvrdi da su se dugovi gomilali, da je izgubila posao, da su je počeli proganjati zbog dugova...kada je shvatila da novac neće dobiti nazad, odlučila je otići u BiH i suočiti se s Muslimovićem. Navodi da ju je tada fizički napao (australski mediji navode da je Muslimović optužen za napad i ugrožavanje života).

Ističu da je suđenje u slučaju zakazano za kraj ovog mjeseca, a Sarah ga je prijavila i Western Unionu, koji je istražio slučaj i navodno naveo u pismu: "Nakon okončanja naše istrage, odlučili smo refundirati dio novca."

Pismo je stiglo u aprilu, no Sarah još uvijek novac nije dobila nazad, te se plaši da neće moći doći u BiH na suđenje da svjedoči protiv "muškarca koji me je skoro ubio": "Treba mi pravda, treba mi kraj. Ovaj čovjek mora platiti za ono što mi je učinio."


„Ja sam čist kao suza. To je laž, manipulacija i ucjena. Čekam da suđenje počne, sve ću dokazati“, kazao je kratko Muslimović za Radiosarajevo.ba, koji se trenutno nalazi na poslovnom putovanju u Beogradu.

"Što laže, to će je koštati. To će sve sud da riješi na kraju. Žena izmišlja cifre, a sud će donijeti zadnju", dodao je na kraju.
Image
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Podrinjac
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12409
Joined: 07 Jul 2014, 15:53
Location: raždeGo
Been thanked: 4 times
Status: Offline

Re: Australka tvrdi da ju je opljačkao Halid Muslimović: Evo šta on kaže

Post by Podrinjac » 19 Oct 2019, 18:48

Ne da mama da te diram,
Ne da mama da te imam,
Ne da mama da te ljubim

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120145
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6889 times
Been thanked: 7763 times
Status: Offline

Re: Australka tvrdi da ju je opljačkao Halid Muslimović: Evo šta on kaže

Post by Krokodil Behko » 19 Oct 2019, 19:26

Zar se sudi i zbog ljubavnih prevara?
online

User avatar
Ommadawn
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1616
Joined: 16 Sep 2019, 18:03
Location: Prvi sprat, desna vrata. Pozvoni. Ne ocekuj da otvorim. Ne cujem od muzike. Probaj ponovo.
Status: Offline

Re: Australka tvrdi da ju je opljačkao Halid Muslimović: Evo šta on kaže

Post by Ommadawn » 19 Oct 2019, 20:40

A poznavajući Halida i njegove propale brakove, ništa nije za iznenaditi.
Ab yul ann idyad awt
En yab na log a toc na awd

F*CK CANCER! F*CK DIABETES!

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119223
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5512 times
Been thanked: 11754 times
Contact:
Status: Offline

Re: Australka tvrdi da ju je opljačkao Halid Muslimović: Evo šta on kaže

Post by Maja » 19 Oct 2019, 20:52

Evo gdje je Halid pare trosio
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Australka tvrdi da ju je opljačkao Halid Muslimović: Evo šta on kaže

Post by Socrates » 19 Oct 2019, 20:54

Tapiserija mu je glavna. :valja

Neće tako valjda na sud. :D.
. . . . . . . . .

User avatar
Ommadawn
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1616
Joined: 16 Sep 2019, 18:03
Location: Prvi sprat, desna vrata. Pozvoni. Ne ocekuj da otvorim. Ne cujem od muzike. Probaj ponovo.
Status: Offline

Re: Australka tvrdi da ju je opljačkao Halid Muslimović: Evo šta on kaže

Post by Ommadawn » 19 Oct 2019, 21:02

Socrates wrote: 19 Oct 2019, 20:54 Tapiserija mu je glavna. :valja

Neće tako valjda na sud. :D.
Hoće. Halid je to.
Ab yul ann idyad awt
En yab na log a toc na awd

F*CK CANCER! F*CK DIABETES!

Post Reply

Return to “Showbiz”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests