Odmor u Hrvatskoj

Predstavljanje gradova, naši putopisi, savjeti u vezi putovanja.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
komsija
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3367
Joined: 14 Jan 2011, 09:08
Been thanked: 1 time
Contact:
Status: Offline

Re: Da li odmarati u Hrvatskoj

Post by komsija » 06 Aug 2011, 23:09

M
Bajs misli da su Srbi zakasnili s embargom: Kampanja u Srbiji završila je 30. lipnja!KLJUČNI PODACI
Bajsa ne brine ništa
MInistarstvo turizma opet će sljedeće godine u kampanju
Piše: I.Ć.
Objavljeno prije sat vremena


Tekst


Foto: RTS

ODLUKA o zabrani reklamiranja hrvatskih proizvoda na televizijama u kojima je vlasnik Željko Mitrović, kao i podrška embargu od strane Privredne komore Srbije, čini se da ni najmanje nije pogodila ministra turizma Damira Bajsa.

"Kada je riječ o ovogodišnjoj medijskoj kampanji hrvatskog turizma u Srbiji na pojedinim televizijskim kućama, ista je uspješno realizirana u razdoblju od 30. svibnja do 30. lipnja ove godine", odgovorili su na upit Indexa iz ministarstva turizma o tome da nam komentiraju posljednje vijesti iz Srbije o embargu na hrvatski turizam.

Naime, zanimalo nas je misle li da bi kampanja vlasnika TV Pink mogla naštetiti hrvatskom turizmu. No, ministar Bajs koji je danas bio opijen pozitivnim rezultatima hrvatskog turizma s obzirom da nas je posjetilo pola milijuna turista više nego u istom razdoblju prošle godine o ovom slučaju ne želi govoriti.

Sve je super i sve je za pet!

"U Hrvatskoj bilježimo pozitivne rezultate u ostvarenju turističkog prometa i dolasku turista, a o čemu svjedoče i brojne hrvatske turističke agencije i hotelijeri, koji su ostvarili uspješne poslovne odnose s partnerima iz Srbije", kažu nam za Index iz ureda ministra Bajsa. Kampanju za dolazak srpskih turista, koje je Bajs prije dvije godine nazivao "spasiteljima" misle nastaviti i sljedeće godine.

"Postoji namjera slične medijske kampanje provoditi i sljedeće godine, o čijim će se detaljima poput mjesta, vremena i načina provođenja, odlučivati u dogovoru s odabranom promidžbenom agencijom u Srbiji, što je bio slučaj i do sada", kažu nam iz ministarstva turizma.

U Cavtatu ništa sumnjivo

Podsjetimo kako je Mitrović ostao bez jahte zbog kršenja hrvatskih carinskih propisa i međunarodne konvencije o privremenom uvozu, a do problema je došlo kada je jahta ušla iz Crne Gore u hrvatsko more, a na jahti koja je u vlasništvu tvrtke s Gibraltara El Bosco, u kojoj je Mitrović većinski vlasnik, bio je skiper zaposlen u hrvatskoj firmi, što po hrvatskoj zakonu ne smije: na jahti u stranom vlasništvu ne smije član posade biti zaposlenik hrvatske firme. Carina je nedavno objavila da prodaje oduzetu jahtu.

Mitrovićevu jahtu zaustavili su u Cavtatu no nije bilo problema. Nekoliko sati kasnije zaustavljen je u akvatoriju Splitu te mu jahta oduzeta.

Zabrana reklamiranja

Već je krenulo ukidanje hrvatske glazbe i kinematografije u svih pet zemalja, u kojima Pink ima svoje televizije, a Mitrović prijeti i da će se voditi posebna briga o kontroli kvaliteta hrvatskih proizvoda u zemljama van Hrvatske.

"Na snagu je već stupila zabrana reklamiranja hrvatskog turizma. Više nikada nećemo biti u prilici da zataškavamo incidente i neprijatnosti koje srpski, bosanski i crnogorski državljani doživljavaju na ljetovanju u Hrvatskoj", poručili su s Pink televizije.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/bajs ... 65173.aspx
Kada ljudi odu od tebe, pusti ih neka idu.Tvoja sudbina nikada nije vezana za nekoga ko te napusti. To ne znači da je ta osoba loša, nego da je njena uloga u tvom životu završena."
I, obratno!

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120520
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6999 times
Been thanked: 7954 times
Status: Offline

Re: Da li odmarati u Hrvatskoj

Post by Krokodil Behko » 06 Aug 2011, 23:40

Srbi masovno bojkotuju Hrvatsku zbog prodaje jahte Zeljka Mitrovica

CELA SRBIJA, 4. avgust 2011, (Njuz) – Vest da je Hrvatska stavila na aukciju zaplenjenu jahtu vlasnika televizije Pink Željka Mitrovića, izazvala je nezapamćen gnev širom Srbije, koji bi mogao da eskalira do najveće netrpeljivosti prema hrvatskoj državi poslednjih godina.

Prema prvim informacijama, već nekoliko sati nakon objavljivanja ove vesti, skoro trećina srpskih turista koji su planirali da leto provedu u Hrvatskoj otkazalo je aranžmane. Istovremeno je zabeleženo i masovno lomljenje narezanih diskova sa hrvatskim filmovima i serijama, kao i brisanje hrvatskih pesama sa hard diskova širom zemlje.

Image

Sreten Pantić (32), ekonomista iz Čačka, među prvima je jutros otkazao aranžman, i odlučio da godišnji odmor umesto na Hvaru provede u Sutomoru.

- Svima je jasno da je zaplena i pokušaj prodaje jahte Željka Mitrovića direktan udarac na Srbiju i srpski narod. Čovek ne može a da ne postavi pitanje, ako se ovakva jeziva stvar dogodila gospodinu Mitroviću, šta tek može da se desi prosečnom građaninu naše zemlje – pita se Pantić, koji je u Hrvatskoj letovao poslednjih sedam godina.

Dragana Jakovljević (44), pravnica iz Zrenjanina, napunila je danas kesu svim diskovima sa hrvatskim filmovima i serijama, koju je potom bacila u kontejner ispred svoje zgrade.

- U ovom teškom trenutku najvažnije je da naš narod konačno zaboravi na sve podele i po prvi put u svojoj istoriji bude jedinstven. Proteklih dana svakodnevno su do nas stizale loše vesti iz zemlje i sveta, ali jučerašnja vest je o pokušaju Hrvatske da otme srpsku imovinu, ostavila me je bez teksta. Najmanje što svako od nas u ovom teškom trenutku može da učini, jeste da se odrekne kompletne hrvatske kulture, jer su svi glumci u ovim serijama, ljudi koji su radili na njima, ali i kompletna hrvatska publika koja ih je gledala, osobe koje su dovele na vlast Jadranku Kosor, čime su svi oni direktno odgovorni za prodaju jahte našeg državljanina – smatra Dragana.

Darko Boljević (24), student iz Beograda, izneo je svoj laptop ispred zgrade, i uz aplauz svojih komšija, obrisao folder „Hrvatska muzika“ od skoro 15 gigabajta.

- Znam da neki od ovih muzičara mrze Srbiju i nemaju nameru da ikada dođu ovde, ali njihove pesme su previše lepe i emotivne da bi mi tako nešto smetalo. Ipak, juče se desila jeziva stvar i nema šanse da ću ikada više moći da slušam Olivera Dragojevića ili Mišu Kovača, a da mi se pred očima ne pojavi jahta Željka Mitrovića, koja je zaplenjena bez ikakvog pravnog osnova – kaže Darko.

Osim prodaje jahte Željka Mitrovića, pre dva dana je u Splitu nekom liku iz Kragujevca polomljena vilica ispred diskoteke.

Read more: http://www.njuz.net/srbi-masovno-bojkot ... z1UHsE6j7c
online

User avatar
Toruk Makto
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3417
Joined: 24 Mar 2010, 02:02
Location: C:\Documents and Settings\Toruk Makto\Desktop
Has thanked: 6 times
Been thanked: 8 times
Status: Offline

Re: Da li odmarati u Hrvatskoj

Post by Toruk Makto » 07 Aug 2011, 01:30

String wrote:
tutnplock wrote:
Covjek, bosanac...pijan u plicaku...trpa filovanu papriku u usta koju mu je dodala njegova supruga iz serpice sa plaze....guta i ispusta krik "auuuurghhh jeb'o JE 'ljeb!!!"...
zasto imas problem s tim , ja ako hocu da jedem punjenu papriku i podrigujem ima da to radim gdje god ja hocu , niti ti niti ja ni bilo ko drugi nije ovlasten da osudjuje nekog i njegove postupke prilikom jedenja punjenih paprika .
Dobro onda, idemo ti i ja u najgotivniji restoran negdje pa cemo se skinuti u potkosulje, prditi, podrigivati...i u pola frke ustati i reci "auuuurrrghhh jeb'o vas 'ljeb" !!!!! pa cemo vidjeti reakcije ljudi i onda cemo ponovo doci na isto mjesto pa pokusati isto uraditi...nadam se da znas ishod..bez obzira na pravo osudjivanja... :ljub :ruke
restoran je druga stvar , u plicaku se lik odmara i uziva , zasto da ne pojede i punjenu papriku .
Dal se trava sadi kod njih ko kod nas žito ,
da vidim svemirca , to bi ga ja upitooo .

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120520
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6999 times
Been thanked: 7954 times
Status: Offline

Re: Da li odmarati u Hrvatskoj

Post by Krokodil Behko » 07 Aug 2011, 01:35

Slazem se sa tutnom.. Ne treba generalizirati..
Niko i ne kaze,da su svi Dalmatinci takvi.. Ali nisu ni nasi svi takvi.
Licno ne vjerujem,da nasa raja ide na more i bas tako se ponasa..
Obicno se gleda "na obraz" u takvim situacijama.. A sto se tice
tu i tamo ponekog kiksa u bontonu...vjerujem da ni susjedi nisu
puno bolji :cvike
online

User avatar
komsija
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3367
Joined: 14 Jan 2011, 09:08
Been thanked: 1 time
Contact:
Status: Offline

Re: Da li odmarati u Hrvatskoj

Post by komsija » 07 Aug 2011, 01:36

Krokodil Behko wrote:Slazem se sa tutnom.. Ne treba generalizirati..
Niko i ne kaze,da su svi Dalmatinci takvi.. Ali nisu ni nasi svi takvi.
Licno ne vjerujem,da nasa raja ide na more i bas tako se ponasa..
Obicno se gleda "na obraz" u takvim situacijama.. A sto se tice
tu i tamo ponekog kiksa u bontonu...vjerujem da ni susjedi nisu
puno bolji :cvike
Aferim Behko :ruke :aplauz
Kada ljudi odu od tebe, pusti ih neka idu.Tvoja sudbina nikada nije vezana za nekoga ko te napusti. To ne znači da je ta osoba loša, nego da je njena uloga u tvom životu završena."
I, obratno!

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120520
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6999 times
Been thanked: 7954 times
Status: Offline

Re: Da li odmarati u Hrvatskoj

Post by Krokodil Behko » 14 Aug 2011, 08:59

online

User avatar
paparaci
Hadžija
Hadžija
Posts: 6706
Joined: 26 Mar 2010, 22:08
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Da li odmarati u Hrvatskoj

Post by paparaci » 14 Aug 2011, 14:42

moj prvi odmor na moru proveo sam bas u makarskoj sa curom. ljetovali smo tu dvije godine zaredom. nemam zaista nijedne ruzne rijeci za bilo sta ili bilo kog. boravili smo u privatnom smjestaju. prve godine nas je u ranim satima na autobuskoj stanici docekala starica koja nam je ponudila smjestaj. ja nisam bio zainteresovan, jer je cura vec ugovorila smjestaj kod nekog. medjutim, ona je insistirala na tome da je ipak saslusamo. tako i bi, te smo na kraju posli sa njom. jedne prilike kad smo se vracali sa plaze, svratili smo na pijacu/plac da uzmemo malo voca. malo sam usao u pricu sa tipom sto je prodavao voce. nesto smo se zezali. ne sjecam se zaista sta je on provalio, a ja mu uzvratio. on se samo nasmijao onako masuci glavom, a mati mu rece: "mora da je Bosanac, cim se tako zeza". tako nekako.

druge godine kad smo dolazili nismo uopste rezervisali smjestaj prije dolaska. kontali smo da ce nas opet neko docekati na autobuskoj. medjutim, nigdje nikog. :D. hajd, prosetamo mi do starice od prosle godine, ali tamo sve mirno. nigdje nikog. svi spavaju. odlucimo mi sici u grad dole do mora i sacekati jutro, pa ponovo pokusati. onako umorni i pospani zgnjezdimo se na jednoj klupi u parku. nakon mozda sat vremena prilazi nam neki tip i pita nas sta radimo i da li trazimo smjestaj. predstavio se nesto kao, puhhh, kako li ono, kao turisticki vodic. zvao se Zoran i takodjer je bio iz Bosne, iz Zenice. samo sto tu valjda vec godinama zivi i radi. nekako je bio skroz opicen tip(u pozitivnom smislu). kaze on nama, hajd idemo da vam nadjem smjestaj. ja tu sve poznajem. pa dobro rekoh, rano je ( 5 ili 6 sati ujutro). gdje ces sad nekog buditi. kaze, nista se ti ne sekiraj :D. hajd, rekoh, dobro. ali mi opet bi neugodno. krenuli smo mi tako na turneju sa Zokom, ali svagdje puno. na kraju vise ni on nije znao kome jos da se obrati. hajd, bolan, ne beri brige. snacemo se nekako. rece ja njemu. kaze, cekaj. hajmo na plac. znam tu jednu prijateljicu koja prodaje voce i povrce, ali takodjer iznajmljuje sobe. meni iskreno receno nije bilo vise do niceg, jer smo se plaho izhodali i izmorili. a nisam vjerovao da ce ista biti od toga. ispocetka tako i bi. rece zena da je sve popunjeno i da joj je stvarno zao. ali, sazali se onako na nas i rece - ma hajde, dacu im svoju spavacu. joj, dragosti :jupi :apl :plavi bas je bila dusa :ok

cijene su bile ok. skuplje je nego inace, posto je sezona. sasvim logicno. ali nije nista strasno sad bilo. moram reci da je to bilo prije nekih 6, 7 godina. sad je sigurno drugacije.

ovo jeste ruzno sto se desilo, ali nije razlog da sve generalno osudjujemo. kao sto String rece, kamo srece da smo tako pohitni dici se kad su druge vazne stvari u pitanju - kao ove sto je naveo.

a da. umalo zaboravih. ima brate i nase bagre. jedne prilike kad smo setali gradom onako predvecer, nedaleko od nas su tri pijana bosanca tako setajuci poceli pjevati "ne bi sjala ovako jako". jarane, kako me je bilo sramota.
NeK pUkNu DuSmAnI...

:srce S a n i c a - G r m e č :srce

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120520
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6999 times
Been thanked: 7954 times
Status: Offline

Re: Da li odmarati u Hrvatskoj

Post by Krokodil Behko » 14 Aug 2011, 14:47

Mene je i u ratu,bilo sramota cuti tu pjesmu i u Bosni..a kamoli tek,negdje vani :D.
online

User avatar
paparaci
Hadžija
Hadžija
Posts: 6706
Joined: 26 Mar 2010, 22:08
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Da li odmarati u Hrvatskoj

Post by paparaci » 14 Aug 2011, 15:01

:D.

ma hajd da je u Bosni inekako, ali gdje ces negdje drugo. pogotovo sto to zaista nikakve veze nije imalo sa mjestom i situacijom :cudi :zid retardirano, pa zivi. napili se momci hrabrosti, pa opleli :plavi

to je eto bilo jedino sto sam primjetio od istupa sa "nase" strane. inace je bilo lijepo. nerijetko su se pored plaze navece pjevale harisove i halidove pjesme uz gitaru. simpaticno mi je bilo i karaoke gledati. takodjer su se vecinom nase pjesme pjevale.
NeK pUkNu DuSmAnI...

:srce S a n i c a - G r m e č :srce

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120520
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6999 times
Been thanked: 7954 times
Status: Offline

Re: Da li odmarati u Hrvatskoj

Post by Krokodil Behko » 14 Aug 2011, 15:11

Pa niko i ne generalizira..
Naravno da ima takvih krkana.. samo sto ih
imaju i susjedi.. Nevolja je ta,sto njihovi krkani,
rade u medijima,pa svake godine,dozivimo ovo..
Nasi bar rade u fabrikama i na njivama. Eventualno
su neki pijacari :lopta
online

User avatar
paparaci
Hadžija
Hadžija
Posts: 6706
Joined: 26 Mar 2010, 22:08
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Da li odmarati u Hrvatskoj

Post by paparaci » 14 Aug 2011, 15:26

kontam. u tome i jeste problem. obicni krkani ne predstavljaju nista, a taj lik je ipak javna licnost i njegove izjave i djelovanja sezu jednostavno vise za sobom.
NeK pUkNu DuSmAnI...

:srce S a n i c a - G r m e č :srce

User avatar
komsija
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3367
Joined: 14 Jan 2011, 09:08
Been thanked: 1 time
Contact:
Status: Offline

Re: Da li odmarati u Hrvatskoj

Post by komsija » 29 Aug 2011, 22:11

Video: Princ Harry tulumario na Hvaru, britanski mediji ishvalili hrvatski otokKLJUČNI PODACI
The Sun i Daily Mail objavili su priče kako princ tulumari na jednom od najljepših hrvatskih otoka
On je tijekom ponedjeljka napustio Hrvatsku
Piše: T.M.
Objavljeno prije 2 sata


Tekst


Foto: JLP

PREMA pisanju britanskih medija, koji su ovih dana pod povećalom imali Hrvatsku zbog dolaska njihova mlađeg princa Harryja na Hvar, sve komplimente dali su našem Hvaru.

vise na linku ispod
http://www.index.hr/xmag/clanak/video-p ... 68934.aspx
Kada ljudi odu od tebe, pusti ih neka idu.Tvoja sudbina nikada nije vezana za nekoga ko te napusti. To ne znači da je ta osoba loša, nego da je njena uloga u tvom životu završena."
I, obratno!

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120520
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6999 times
Been thanked: 7954 times
Status: Offline

Re: Da li odmarati u Hrvatskoj

Post by Krokodil Behko » 01 Sep 2011, 09:43

Evo nesto malo manje komplimenata..

Noc u zadarskoj bolnici 1100 eura (ovo samo za nase gastarbajtere)

Huse Ikanović, porijeklom iz Bihaća, a koji živi u Švicarskoj, godišnji odmor proveo je u Zadru. Umjesto da mu boravak na moru ostane u lijepom sjećanju, Ikanović je, kako kaže, doživio neugodno iskustvo zbog kojeg će razmisliti hoće li ikada više odmor provesti u Hrvatskoj.

Njegov šestogodišnji sin dobio je visoku temperaturu te ga je Huse odveo u zadarsku Opću bolnicu.

Loši uvjeti

- Dočekani smo neljubazno, nije bilo klime, uslovi su bili nikakvi. Dijete su zadržali na Dječijem odjelu te mu dali jednu infuziji i čepić protiv temperature. Noć je bila kao godina, osoblje je bilo drsko, ljutito su odgovarali na naša pitanja. Sutradan je sinu bilo bolje i temperatura je pala na 37,8 stepeni, ali mu doktorica nije dala da napusti bolnicu. Kada sam izašao vani, čuo sam jednu majku iz Zadra kojoj je ta doktorica rekla da temperatura od 39,8 stepeni, koju je imalo njeno dijete, nije ništa strašno. Tada sam shvatio da nešto nije uredu i da me žele iskoristiti zato što sam iz Švicarske - kaže Ikanović.

Prema svojoj odluci, doktorici je rekao da želi sina odvesti iz bolnice.

Prevelik račun

- Bila je drska, rekla mi je da sam odgovoran za dijete, da se moram potpisati... Pristao sam, jer sam vidio da djetetu nije ništa. Tada su mi dali račun koji sam morao platiti, a djetetu nisu htjeli izvaditi iglu za infuziju dok nisam dao novac. Račun za dvije infuzije i četiri čepića te nepotrebno slikanje pluća iznosio je 1.100 eura. To je bilo previše - kaže Ikanović, koji želi da mu bolnica vrati novac, jer smatra da je prevaren i oštećen.

Tvrdi da je zbog svog lošeg iskustva dao izjavu na lokalnoj televiziji, ali ovaj prilog nije nikada objavljen.

Državni cjenovnik

Ikanovići bi novac mogli naplatiti od švicarskog osiguranja ako dokažu da su troškovi doista bili toliki i ako postoji sporazum s Hrvatskom. Komentar o ovom slučaju jučer smo potražili i u Općoj bolnici u Zadru, ali nikoga od ovlaštenih osoba nismo uspjeli dobiti.

Kratko nam je rečeno da nijednom pacijentu ne naplaćuju liječenje na svoju ruku, već prema cjenovniku državnog dijagnostičko-terapijskog sistema.

I Huse je pokušavao stupiti u kontakt s direktorom zadarske bolnice, ali bezuspješno.

- Želim da mi direktor objasni otkud ovoliki račun. Dao sam izjavu i za švicarske medije. Nije mi do novca koliko me pogodila njihova drskost i neljubaznost prema nama - kaže Huse.
online

User avatar
mrki62
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 7492
Joined: 26 Mar 2010, 07:23
Status: Offline

Re: Da li odmarati u Hrvatskoj

Post by mrki62 » 05 Sep 2011, 22:45

Noc u zadarskoj bolnici 1100 eura (ovo samo za nase gastarbajtere)
Čovjek je neupućen , trebao je izvaditi euro zdravstvenu karticu i toga ne bi bilo.
Najzaslužniji za slobodu naše zemlje su danas bez posla, gladni i žedni!
https://www.youtube.com/watch?v=vG8cSBpqHSM :pusi

User avatar
gejsha
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9299
Joined: 09 Feb 2011, 17:10
Location: tamo daleko,daleko od bola..
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Da li odmarati u Hrvatskoj

Post by gejsha » 12 Sep 2012, 18:30

Naravno da većina ljetuje u Hrvatskoj, jer nam je najbliže.. Logično je da će svako ići gdje mu je povoljnije.
Nema svako uslove da ide u Tursku, Španiju itd..
Naročito nama u Hercegovini, isplati se otići i na dan na more.
Ne putujemo dugo, i nemamo nekih puno troškova.
Ja svake godine odem u Hrvatsku, ili nekoliko puta na dan, ili na nekoliko dana..
Inače nisam neki aman ljubitelj mora, više volim da putujem pa gdje bilo..
Ali eto tako moji u porodici baš vole, pa i ja idem s njima.
Imali smo jedno loše iskustvo prošle godine, ali ništa krupno.. uglavnom sve ok.
Prije par godina gdje smo bili na jednom mjestu baš uljudna bila gazdarica, napravila kafu kada smo stigli, koliko se sjećam i kolače iznijela..
Nije sloboda sa neba pala, za nju je sestra dva brata dala..

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96701
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34627 times
Been thanked: 21271 times
Contact:
Status: Online

Re: Da li odmarati u Hrvatskoj

Post by Rum » 12 Sep 2012, 18:36

Bio i ove godine u lijepoj nasoj Hrvaskoj , kao i uvijek bilo mi super i za mene top destinacija Hrvaska (moze pricati ko sta hoce) , gotivu mi zivu pruzili, usluga na nivou ma nikakve zamjerke, joj kad se sjetim one dvije poljakinje ( :bali) oci moje :bali
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96701
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34627 times
Been thanked: 21271 times
Contact:
Status: Online

Re: Da li odmarati u Hrvatskoj

Post by Rum » 12 Sep 2012, 18:40

I da kad sam dole nije mi do pita ,cevapa i slicno , samo brstim morske plodove i zaljevam bijelim vinom (na moru se jede to i ceifi)gastronomija isto za 10 od mene :cool (+ceski batak :bali) :hihi
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96701
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34627 times
Been thanked: 21271 times
Contact:
Status: Online

Re: Da li odmarati u Hrvatskoj

Post by Rum » 12 Sep 2012, 18:43

Image Nema vise poznate licnosti da nije bila na odmoru u Hrvaskoj (zasto zato sto je pepo u Hrvaskoj ne dolaze zato sto je ruzno ) :respekt
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

Ortomirox
Na probnom
Na probnom
Posts: 17
Joined: 15 Aug 2012, 16:14
Status: Offline

Re: Da li odmarati u Hrvatskoj

Post by Ortomirox » 15 Sep 2012, 09:28

Split naj ljepsi grad

User avatar
Major
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1775
Joined: 24 Dec 2011, 23:30
Status: Offline

Re: Da li odmarati u Hrvatskoj

Post by Major » 15 Sep 2012, 10:56

Opatija, Split, Dubrovnik .....su ljepotice Sredozemlja (Jadrana).
Za Split me vezu drage i lijepe uspomene.
"In dem Augenblick, in dem ein Mensch den Sinn und den
Wert des Lebens bezweifelt, ist er krank"....Sigmund Freud

Post Reply

Return to “Turizam”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 64 guests