Oriflame - Avon - Farmasi

Savjeti kako da izgledamo ljepše :)
Post Reply
User avatar
Cvrle
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12685
Joined: 14 Oct 2015, 15:08
Mood:
Has thanked: 5 times
Been thanked: 12 times
Status: Offline

Oriflame - Avon - Farmasi

Post by Cvrle » 28 Nov 2017, 15:37

Da li koristite neki od navedenih kozmetickih brendova? Kako ste zadovoljni sa istim? Sta najcesce koristite od ovih brendova, ukoliko ih koristite? U poredjenju jedan s drugim i trecim, kako vam se cine, po kvaliteti?
Jeste li se ikad bavili nabavkom i distribucijom ovih brendova i kako se to vama cini?

Trenutno sam konsultant Oriflame-a i 90% kozmetike koju koristim je od navedenog proizvodjaca. Probala sam Avon i Farmasi ali mi nisu po kvaliteti kao Oriflame. Prezadovoljna sam i odgovaraju mi svi artikli koje se nalaze na ponudi Oriflame-a.

Da cujem vas?
Poput nekog starog kopača zlata, moraš se pomiriti s time da trebaš iskopati mnogo pijeska iz kojeg ćeš poslije strpljivo isprati nekoliko sićušnih komadića zlata

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102580
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2951 times
Been thanked: 3054 times
Status: Offline

Re: Oriflame - Avon - Farmasi

Post by Chloe » 28 Nov 2017, 15:51

Prije nekoliko godina sam zamrznula rad u Oriflamu i do danas ga nisam aktivirala. Posvetila sam se više RSI-ju.

Puno sam godina bila u Oriflame. U vrijeme kad smo bili podstanari, pravili kuću,
pored svog posla uvijek imam neke dodatne prihode, ne znam drugačije.
Poprilično sam fino zarađivala. Proizvodi su mi ok, bar oni koje sam koristila.
Linija Giordani Gold je bio moj izbor.

Sad u svom posjedu imam samo parfem sa šljokicaama za posebne prilike ... :)

Image
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80782
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9955 times
Been thanked: 6804 times
Status: Offline

Re: Oriflame - Avon - Farmasi

Post by Julia-Klara » 28 Nov 2017, 16:44

Koristila samo par parfema od Avona - i ostala zauvijek zlajubljena. Mislim da vise ne postoje, a ako postoje neka mi neko kupi :) saljem pare
Radi se o "Make me WONDER" i "Make me SMILE" - jendostavno savrseni ljetni parfemi

Image

Ostalo nista nisam :cudi
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Ginger
Na probnom
Na probnom
Posts: 4
Joined: 12 Feb 2020, 14:31
Mood:
Status: Offline

Re: Oriflame - Avon - Farmasi

Post by Ginger » 12 Feb 2020, 15:14

Cvrle wrote: 28 Nov 2017, 15:37 Da li koristite neki od navedenih kozmetickih brendova? Kako ste zadovoljni sa istim? Sta najcesce koristite od ovih brendova, ukoliko ih koristite? U poredjenju jedan s drugim i trecim, kako vam se cine, po kvaliteti?
Jeste li se ikad bavili nabavkom i distribucijom ovih brendova i kako se to vama cini?

Trenutno sam konsultant Oriflame-a i 90% kozmetike koju koristim je od navedenog proizvodjaca. Probala sam Avon i Farmasi ali mi nisu po kvaliteti kao Oriflame. Prezadovoljna sam i odgovaraju mi svi artikli koje se nalaze na ponudi Oriflame-a.

Da cujem vas?
Pozdrav,
Konsultantica sam Oriflame-a od 2010.godine, a Farmasi od 2017.godine. Avon kozmetiku nabavljam uz pomoć Avon dame, jedne fine mlade žene.
Proizvode sve tri kuće nabavljam za lične potrebe (dakle ne bavim se prodajom, sem ako nekoj od koleginica, poznanica, prijateljica nešto zatreba pa poručim.
Glede kvalitete, Oriflame mi se čini najbolji i najkorektniji. Međutim, ovdje u Crnoj Gori bukvalno vas diskriminišu ako shvate da nećete da širite trgovinu. Nisam pozvana ni na promocije, niti me obavještavaju o novostima, te se dovijam na razne načine da saznam nešto novo. Farmasi je još gori, ako ste 6 mjeseci neaktivni brišu vas uz članstva. Dok npr Oriflame vas forsira, nudi povoljnosti za reaktivaciju! U Farmasi doista nije bilo članarine. S druge strane Oriflame nudi po neki proizvod za iznos članarine + 1 € (što sam slučajno saznala tek ove godine) i to nije neki proizvod za koji nema potražnje, nego baš naprotiv. Oriflame ima odlične parfeme, Giordani kolekcija je iznad drogerijskih preparata po kvalitetu, aksesoari su im kvalitetni (bižuterija je lijepog dizajna ali brzo potamni), imaju česte akcije ali jasno su propisani uslovi (ako ih ima) za porudžbu akcijske robe. Dok kod Farmasi-ja to nije slučaj, za sve morate pitat lidera od kojih su neki korektni a neki malo manje korektni ("a što si ti mislila, da ćeš ovo dobiti tek tako, hahaha"). Ambalaža je loša, desi se da mi stignu oštećeni proizvodi, kada krene svaljivanje odgovornosti na kurirsku službu. Avonovi Planet & Spa su odlični proizvodi i često se mogu naći na akciji. Ruževi su kvalitetni. Drugo mi ništa ne odgovara.
Lijepo što ste otvorili ovu temu, jeste da sam se ja kasno uključila, no zanimalo bi me kakva su iskustva s proizvodima. Da bar znam čemu da dam pažnju, a što da zaobiđem. ❤️
Coffee, Mascara & Sarcasm

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80782
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9955 times
Been thanked: 6804 times
Status: Offline

Re: Oriflame - Avon - Farmasi

Post by Julia-Klara » 12 Feb 2020, 15:31

aaaa ovo je neka druga Dzindza, nije ona stara nasa

PS dobrodosla , slobodno pisi i po drugim temama :)
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Ginger
Na probnom
Na probnom
Posts: 4
Joined: 12 Feb 2020, 14:31
Mood:
Status: Offline

Re: Oriflame - Avon - Farmasi

Post by Ginger » 12 Feb 2020, 19:06

Bolje vas našla... Hvala! Trudit ću se 😁
Coffee, Mascara & Sarcasm

Post Reply

Return to “Ljepota”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests