Može li debelo biti lijepo? (FOTO)

Savjeti kako da izgledamo ljepše :)
User avatar
tovar
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1326
Joined: 08 Aug 2012, 14:55
Status: Offline

Re: Ona je boginja u svom vlastitom tijelu

Post by tovar » 14 May 2015, 16:44

gospođa Brams wrote:
tovar wrote:https://www.google.hr/url?sa=t&rct=j&q= ... 6wKzG2Ou6Q

"Nitko se ne rađa pretil!"
Dobro, shvati to doslovno ako želiš.
Ovo se naravno odnosi samo na slučajeve kad je i trudnica pretila. Dakle opet je uzrok tovljenje, samo što se ne toviš sam nego te tovi tvoja pretila majka.
Očekujem sad još jedan pljesak za pretile, neka budu i bebe pretile, svi nek budemo pretili, bitno da smo zadovoljni sa svojim tijelom.
Neka cvjeta tisuću cvjetova.
Ma ne napadam te!
Samo želim podgrijati strasti. Toliko me već znaš. Evo, reći ću ti, ja osobno preferiram mršavice ali mi to nikako nije primarno mjerilo u potrazi za ljubavi svog života. Naprosto, ti si mi zanimljiva jer se s tobom može voditi dobra polemika oko svega. (želio bih da ovo shvatiš kao kompliment)
O, sudbo kleta...
vrati mi vjeru...u ljude, u ljubav, u bolje sutra;
za uzvrat ja ću moliti Boga
da ti oprosti za sva moja tužna jutra...

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: Ona je boginja u svom vlastitom tijelu

Post by Biba » 14 May 2015, 18:53

Nemam strpljenja citati citave disertacije ovdje.Samo da vili pojasnim -ja nikoga ne osudjujem zbog izgleda.Ova cura mi je mutava jer svoje tijelo fotka golisavo i pise da je kraljica...cega karaljica...sala. ...Ne osudjujem ali cini mi se da i dragi bog reko da je prezderavanje grijeh, misli se na neumjerenost...ama zezam se....postoje raznibuzroci pretilosti....ama i ja evo grijesim zadnjih dana...majke mi ko ona mala crna krmaca sto ju za ljubimca drze...kobasica ce me ubit prije neg duvan :pusi
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120151
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7765 times
Status: Online

Re: Ona je boginja u svom vlastitom tijelu

Post by Krokodil Behko » 14 May 2015, 19:36

Đeste teoretičari? :D

Evo praktičara, da vam razjasni stvar. Prije nekoliko godina "mlatio" sam se sa podebelom medicinskom sestrom u SA. Kod nje se svugdje u struku vidi, da ima tog nekog sala ali se osjeti da je sve to površinski. Kao da se kupi na njoj neovisno od načina ishrane, a i pored njenog truda oko toga. Zadnje što znam, jeste da je planirala ugradnju te želučane premosnice, kako bi riješila taj problem.

Poenta bi bila, ako je neko debeo, to ne mora značiti da ždere non stop i to je jedna golema predrasuda, pa tako da neću ni citirati ni komentirati takve nebuloze.

Ma nije to ništa. Imao sam ja još jednu takvu :ideja

Amyzol ljudi, amyzol, pa lagano nazad na temu.
online

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: Ona je boginja u svom vlastitom tijelu

Post by Biba » 14 May 2015, 19:50

Krokodil Behko wrote:Đeste teoretičari? :D

Evo praktičara, da vam razjasni stvar. Prije nekoliko godina "mlatio" sam se sa podebelom medicinskom sestrom u SA. Kod nje se svugdje u struku vidi, da ima tog nekog sala ali se osjeti da je sve to površinski. Kao da se kupi na njoj neovisno od načina ishrane, a i pored njenog truda oko toga. Zadnje što znam, jeste da je planirala ugradnju te želučane premosnice, kako bi riješila taj problem.

Poenta bi bila, ako je neko debeo, to ne mora značiti da ždere non stop i to je jedna golema predrasuda, pa tako da neću ni citirati ni komentirati takve nebuloze.

Ma nije to ništa. Imao sam ja još jednu takvu :ideja

Amyzol ljudi, amyzol, pa lagano nazad na temu.
Behko, znam ja sta je Amyzol al ne pijem to.Pa nisam ja tako bas neincormirana o pretilosti.Rodjakinja moje vragbabe je isla na liposukciju ali za vrlo kratko vrijeme salo se nakupilo....genetika, otac joj je takaav.Moja mama od mladih dana ima salo oko struka...bas je oblik tijela -dijamant... Moja ujna je operirala zeludac i jede izuzetno malo ali donji dio tijela joj je ogroman...i jedna njezina kci je takva...Ja sam bila sokirana kad sam vidjela koliko malo ujna hrane uzima...ma ja iz zezancije napisem da je cura krmaca...pa i ja sam vala...al neka, eno i doktoru drago sto ja nemam 40 kila ko nekad :pusi
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
SaraSara
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5064
Joined: 30 Dec 2014, 18:24
Status: Offline

Re: Ona je boginja u svom vlastitom tijelu

Post by SaraSara » 14 May 2015, 19:59

Biba wrote:Nemam strpljenja citati citave disertacije ovdje.Samo da vili pojasnim -ja nikoga ne osudjujem zbog izgleda.Ova cura mi je mutava jer svoje tijelo fotka golisavo i pise da je kraljica...cega karaljica...sala. ...Ne osudjujem ali cini mi se da i dragi bog reko da je prezderavanje grijeh, misli se na neumjerenost...ama zezam se....postoje raznibuzroci pretilosti....ama i ja evo grijesim zadnjih dana...majke mi ko ona mala crna krmaca sto ju za ljubimca drze...kobasica ce me ubit prije neg duvan :pusi

bibo ima nas koji smo mozda isto toliko veliki kao ta djevojka...i zbog takvih komentara kao sto ti kazes mrzimo same sebe i mislimo da nikome nismo lijepe i da se gadimo svima jer se tako izjasnjavate.....i na kraju kada djevojka kao ona/ja uradimo nesto kao npr da padnemo u depresiju, mrzimo same sebe, oblcimo se da se sto manje tijela vidi, onda bi takvih kao ti komentar bio da smo lude sto se brinemo sta drugi misle....
i niko ne razmislja o tome da takvi kometari vrijedzaju...da dovode mnoge djevojke do toga da obole....
neko ima da je genetski velik, i sada jos treba da ga neko jos vise ubija u pojam
zasto osudzujete ljude po izgledu i kazete da krkaju ko krmace...zasto tako
zasto tako malo obzira se ima prema osjecajima....
tako je meni kada je otac umro dolazilo mnogo svijeta na zalost i tehvide, i u toj svoj zalosti glavno komentar im je bio kako sam se udebljala...a niko nije razmisljao o tome da mi je otac umro i da u tom momentu najmenje treba da razmisljam o izgledu tijela
i neka ona hoda u donjem rublju i neka je ponosna sama sa sobom, ako je ona zadovoljna, zasto je tako tesko i drugom da bude,
zasto nekoga ko je sretan sam sa sobom, odmah cekate da poklopite, zao vam sto je sretan i zadovoljan
Ne brini se za ono sto nije doslo i ne zalosti se za ono sto je bilo, jer drugacije nije moglo biti.

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: Ona je boginja u svom vlastitom tijelu

Post by Biba » 14 May 2015, 20:21

SaraSara wrote:
Biba wrote:Nemam strpljenja citati citave disertacije ovdje.Samo da vili pojasnim -ja nikoga ne osudjujem zbog izgleda.Ova cura mi je mutava jer svoje tijelo fotka golisavo i pise da je kraljica...cega karaljica...sala. ...Ne osudjujem ali cini mi se da i dragi bog reko da je prezderavanje grijeh, misli se na neumjerenost...ama zezam se....postoje raznibuzroci pretilosti....ama i ja evo grijesim zadnjih dana...majke mi ko ona mala crna krmaca sto ju za ljubimca drze...kobasica ce me ubit prije neg duvan :pusi

bibo ima nas koji smo mozda isto toliko veliki kao ta djevojka...i zbog takvih komentara kao sto ti kazes mrzimo same sebe i mislimo da nikome nismo lijepe i da se gadimo svima jer se tako izjasnjavate.....i na kraju kada djevojka kao ona/ja uradimo nesto kao npr da padnemo u depresiju,

Draga Sara Sara, majke mi nisam procitala cijeli tvoj post ali ne sto mi je dosadan vec zatonsto sam pola dana cekala kod doktora...Pa da ja jos jednom napisem...istinu o Bibi tj. o sebi...Ja nemam dojam da je ovdje bilo tko u depri ali...ako netko jest onda ga ja najbolje mogu razumjeti.Ja sam u depri vec 4 desetljeca...Danas sam isla po uputnicu...5 godina se sopam tabletama i spasile su me...Maloprije sam napisala da sam ko mala krmaca ali mene to ne zabrinjava.Ja sam vec puno puta napisala dacse nocu prezderavam...ja to moram...Dvadeset godina nisam znala upce kako je to biti gladan...U 33. godininsam imala 37 kilograma...i samo nek mi jos jednom netko kaze da sam bezosjecajna...ja sam trenutno deblja od one na Klarinom avataru..i nista ne prikrivam :jok .tak..da se zna...
tako je meni kada je otac umro dolazilo mnogo svijeta na zalost i tehvide, i u toj svoj zalosti glavno komentar im je bio kako sam se udebljala...a niko nije razmisljao o tome da mi je otac umro i da u tom momentu najmenje treba da razmisljam o izgledu tijela
i neka ona hoda u donjem rublju i neka je ponosna sama sa sobom, ako je ona zadovoljna, zasto je tako tesko i drugom da bude,
zasto nekoga ko je sretan sam sa sobom, odmah cekate da poklopite, zao vam sto je sretan i zadovoljan
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
Lavlje_srce
Alienka
Alienka
Posts: 16283
Joined: 04 May 2012, 11:30
Has thanked: 3372 times
Been thanked: 2659 times
Status: Offline

Re: Ona je boginja u svom vlastitom tijelu

Post by Lavlje_srce » 15 May 2015, 00:12

laganini wrote:..evo da utvrdim još jedno i da mi je rođeno dijete nazva bi je glupom krmačom...nisam to reka zbog tezine jer svatko od nas je takav kakav je nego zbog prezentiranja sebe kao takve je pomanjkanje dobrog ukusa...sad ako tebe piče kompleksi zbog težine tvoj problem ne moraš to spuštat na osobnu razinu...i stalno me čačkaš a moliš da ti se ne obraćam :cudi i sjeti se da postoje djete.. :ok
Dakle vas 'veleumni' (lol) zakljucak je da ako dizem glas protiv verbalnog zlostavljanja bilo koga, bice da sam sklona verbalnom zlostavljanju? :grana To vrijedi samo u vasem otuznom crno bijelom, tj. sivom-svijetu u kome se ne sramite izjaviti da biste isto cinili cak i rodjenom djetetu.

Biba wrote:Velika je uvreda za čestitu krmacu ovu ovdje usporedjivati s krmacom.Krmaca je jako korisna i nijedna ne fotka svoje salo...Ova na fotki je pic..n dim mutavi al eto samoprozvana kraljica...je pa mogu i ja izjaviti da sam princeza Charlesica ...
Izazov je sabiti ovoliku kolicinu gnusnog i vulgarnog vrijedjanja u ovako malo rijeci. Zasto me ne iznenadjuje da vam je poslo za tastaturom? Jadna tastatura.

gospođa Brams wrote:Preuveličavaš, vadiš iz konteksta i projiciraš ne znam ni sama otkud.

Ajde mi navedi jednu jedinu rečenicu u kojoj sam ja tu djevojku izvrijeđala? Jel uvreda nekome reći da ima debelu guzicu? Mislim stvarno, daj izvadite metlu iz guzice.
S jedne strane se o mršavima može reći što god, da su vješalice, kosturi, da nisu žene, čak imamo i primjer na temi, ali nedajbože da netko kaže nešto debeloj, onda je smak svijeta.
Nit sam mršava nit sam debela i ne spuštaj ovo na osobnu razinu, manje se bavi sugovornikom a više temom.

Ovdje govorimo o bolesti i bolesnoj osobi. Nikakvoj debljini, ova je debljinu odavno prešišala.
A vi i dalje pljeskajte bolesnoj osobi koja ako tako nastavi neće ni biti ovdje za 20 godina, dok ju lijepo tapšate po ramenu i "respektirate" što je prihvatila biti hodajuća tempirana bomba za hrpu zdravstvenih problema. A ja se nadam da će se u njenom životu ipak nać netko pametan tko će joj doprijet do mozga i potaknut ju da napravi nešto od sebe i svog života, dok je još mlada i dok se još može vratiti u normalu.

Gdje smo mi došli kad se divimo i respektiramo ovakve osobe. :grana

P.S. Stvarno si uspjela zlonamjerno izokrenuti onaj moj komentar da mi je žao osobe koja ima emocionalnih problema. Da, kad sam gledala emisiju sam se i rasplakala jer je stvarno čovjek imao žalosnu životnu priču i zbog toga emocionalne probleme zbog kojih se prežderavao. Guglaj malo povezanost pretilosti i emocionalnih problema pa ćeš vidjet koliko često to ide jedno uz drugo. Pretilost nastaje kao posljedica poremećaja u prehrani koji su jako često pokrenuti nekim emocionalnim problemima.
A i sama se borim sa svojim emocionalnim problemima koje imam, i ako ti vidiš nešto loše u tome da kažem da mi je žao nekoga kome je teško u životu, to je samo tvoj problem, i ne govori baš ništa o meni, koliko god ti to htjela progurati.

Suprostavljati se nekim tobožnjim standardima po cijenu vlastitog zdravlja je ništa drugo doli obična glupost.
Ma zasto bi ti komentirala njenu pozadinu? Opet te moram upitati - kojim pravom? I opet ti kazem da se nicim zasluzeno smatras boljom od nje. Jer bilo kakvi zakljucci o njoj su stigmatiziranje i predrasude, kao i nedostatak bazicne pristojnosti. Mozda je ona plemenita i inteligentna djevojka, radi se o tome da ti to ne znas ali pripisujes joj nesto o cemu pojma nemas, dakle projiciras ono sto ti pase iskljucivo na osnovu - pazi ovo - vizuelnog dojma!

Radis potpuno istu stvar koju rade malogradjani kada kazu silovanoj curi da je sama kriva za to jer je obukla mini-suknju. U njhovim retardiranim mizoginim umovima ona je to 'trazila'. Ti njoj pripisujes emocionalne probleme i traume zato sto je tvojim ocima izlozila salo. Wtf?

Ko kaze da je u redu nazivati mrsave vjesalicama i kosturima? Live and let live, to je sve sto hocu reci.

Nije istina da je pretilost bolest sama po sebi, nego pretile osobe imaju predispozicju za odredjene bolesti. Overweight and obesity are defined as abnormal or excessive fat accumulation that presents a risk to health, according to both the Centres for dsease control and WHO. Potpuno jednako kao sto pusenje daje predispozicije za odredjena oboljenja, a sklonost promiskuitetu npr. za neka druga. Samo ne vidim da se pusace i promiskutetne naziva 'bolesnima'. Radi se o agresivnoj stigmatizaciji pretilih osoba na koje nemas pravo ti ili bilo ko drugi. I vrlo je drsko deklarirati je bolesnom jer ona to nje.

Zasto je ne bih respektirala, ne postoji niti jedan razlog da to ne ucinim. U biti ne zasluzuje vise ili manje respekta od bilo koje druge osobe - neovisno o njenoj tjelesnoj masi (ne mogu vjerovati da ovo trebam napisati).

Nje potrebno da guglam o emocionalnim poteskocama. Emoconalne poteskoce se mogu manifestirati kroz neku od ovisnosti (ukljucujuci i ovisnost o hrani) ali daleko od toga da se radi o pravolinijskoj korelaciji ili uzrocno-posljedicnoj vezi. Jer pothranjenost kao posljedica klinicke depresije je znacajno zastupljenija kod osoba koje imaju odredjene emocionalne poteskoce. Dvije suprotne pojave - pretilost i pothranjenost mogu biti posljedica istog uzrocnika - dakle tvoja hipoteza pada u vodu, tj. nacin na koji zakljucujes nema veze sa cinjenicama nego iskljucivo tvojim predrasudama.

Ne suprotstyavljam se 'standardima', samo joj dopustam za razliku od tebe i nekoliko osoba na temi - da izgleda kako zeli i bude kakva hoce bez da je patroniziram ili diskriminiram. Svodi se na 'ne cini ono sto ne bi zeljela sebi'. Jer prije ili kasnije ces se naci na meti osoba opterecenim predrasudama iz ovog ili onog razloga. I nece ti se svidjeti. To je sve.

User avatar
Konsultant
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 11187
Joined: 22 May 2011, 10:40
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Ona je boginja u svom vlastitom tijelu

Post by Konsultant » 15 May 2015, 10:09

Lavlje_srce wrote:

Ma zasto bi ti komentirala njenu pozadinu? Opet te moram upitati - kojim pravom? I opet ti kazem da se nicim zasluzeno smatras boljom od nje. Jer bilo kakvi zakljucci o njoj su stigmatiziranje i predrasude, kao i nedostatak bazicne pristojnosti. Mozda je ona plemenita i inteligentna djevojka, radi se o tome da ti to ne znas ali pripisujes joj nesto o cemu pojma nemas, dakle projiciras ono sto ti pase iskljucivo na osnovu - pazi ovo - vizuelnog dojma!

Radis potpuno istu stvar koju rade malogradjani kada kazu silovanoj curi da je sama kriva za to jer je obukla mini-suknju. U njhovim retardiranim mizoginim umovima ona je to 'trazila'. Ti njoj pripisujes emocionalne probleme i traume zato sto je tvojim ocima izlozila salo. Wtf?

Ko kaze da je u redu nazivati mrsave vjesalicama i kosturima? Live and let live, to je sve sto hocu reci.

Nije istina da je pretilost bolest sama po sebi, nego pretile osobe imaju predispozicju za odredjene bolesti. Overweight and obesity are defined as abnormal or excessive fat accumulation that presents a risk to health, according to both the Centres for dsease control and WHO. Potpuno jednako kao sto pusenje daje predispozicije za odredjena oboljenja, a sklonost promiskuitetu npr. za neka druga. Samo ne vidim da se pusace i promiskutetne naziva 'bolesnima'. Radi se o agresivnoj stigmatizaciji pretilih osoba na koje nemas pravo ti ili bilo ko drugi. I vrlo je drsko deklarirati je bolesnom jer ona to nje.

Zasto je ne bih respektirala, ne postoji niti jedan razlog da to ne ucinim. U biti ne zasluzuje vise ili manje respekta od bilo koje druge osobe - neovisno o njenoj tjelesnoj masi (ne mogu vjerovati da ovo trebam napisati).

Nje potrebno da guglam o emocionalnim poteskocama. Emoconalne poteskoce se mogu manifestirati kroz neku od ovisnosti (ukljucujuci i ovisnost o hrani) ali daleko od toga da se radi o pravolinijskoj korelaciji ili uzrocno-posljedicnoj vezi. Jer pothranjenost kao posljedica klinicke depresije je znacajno zastupljenija kod osoba koje imaju odredjene emocionalne poteskoce. Dvije suprotne pojave - pretilost i pothranjenost mogu biti posljedica istog uzrocnika - dakle tvoja hipoteza pada u vodu, tj. nacin na koji zakljucujes nema veze sa cinjenicama nego iskljucivo tvojim predrasudama.

Ne suprotstyavljam se 'standardima', samo joj dopustam za razliku od tebe i nekoliko osoba na temi - da izgleda kako zeli i bude kakva hoce bez da je patroniziram ili diskriminiram. Svodi se na 'ne cini ono sto ne bi zeljela sebi'. Jer prije ili kasnije ces se naci na meti osoba opterecenim predrasudama iz ovog ili onog razloga. I nece ti se svidjeti. To je sve.
Polako, nemojte se svadjati. Nekad mozda ima nekih neprijatnih postova, ali ne treba dizati tenzije. Lijecnicu su rekli svoj jasan stav za pretilost. Da upravu ste, nije tu problem samo visak kilograma, cesto to vuce problem s hormonima ili krvotokom sto opet povlaci drugu bolest.

User avatar
vila
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 14912
Joined: 08 May 2014, 08:45
Has thanked: 436 times
Been thanked: 786 times
Status: Offline

Re: Ona je boginja u svom vlastitom tijelu

Post by vila » 15 May 2015, 11:16

@Konsultant
nemoj biti mirotvorac :ooo
forum i sluzi za diskusiju pa i za tenzije
ovo su po meni dva najjaca pera bosanskog foruma
zato brams i lavlje :kafa
nastavite

User avatar
Konsultant
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 11187
Joined: 22 May 2011, 10:40
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Ona je boginja u svom vlastitom tijelu

Post by Konsultant » 15 May 2015, 11:35

Nisam UN no zaista ne treba dizati tenzije. Forum nije komedija, niti kakva teatarska lakrdija a niti borba lavica u areni dok drugi navijaju hraneci svoj gladni apetit za svadju. Smirimo tenzije, svi ce biti bolje.

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6701 times
Status: Offline

Re: Ona je boginja u svom vlastitom tijelu

Post by greeneyes » 15 May 2015, 11:41

Image
Samo sabura

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80782
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9955 times
Been thanked: 6802 times
Status: Offline

Re: Ona je boginja u svom vlastitom tijelu

Post by Julia-Klara » 15 May 2015, 11:46

meni je milina citati i jednu i drugu, bez ikakvih navijanja sa strane
i bas tako vilo, dva najjaca pera foruma

cure, uzivanje je citati vase postove :respekt
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Divlja_u_srcu
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18259
Joined: 30 Jul 2014, 10:39
Location: ``Home is where I`m with you``
Mood:
Status: Offline

Re: Ona je boginja u svom vlastitom tijelu

Post by Divlja_u_srcu » 15 May 2015, 11:51

Julia-Klara wrote:meni je milina citati i jednu i drugu, bez ikakvih navijanja sa strane
i bas tako vilo, dva najjaca pera foruma

cure, uzivanje je citati vase postove :respekt
slažem se sa svime dosad rečenom
:bravo
❤️ Majka❤️
Jedina osoba koja može svačije mjesto da zamjeni a njeno niko nemože. ❤️

User avatar
Konsultant
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 11187
Joined: 22 May 2011, 10:40
Been thanked: 1 time
Status: Offline

info

Post by Konsultant » 15 May 2015, 11:53

dobro nije sad toliko bitna elokventnost.

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: Ona je boginja u svom vlastitom tijelu

Post by Biba » 15 May 2015, 12:03

Eh, eto netko kaže tu da pretilost nije bolest...kako kod koga.Kod nekoga je nasljedana, netko zbog depresije puno jede kao moja kolegica.Netko je tu napisao i da smo svi sebi fini, lijepi i zgodni ovakvi kakvi smo...Nije istina, neki ljudi pate zbog svog izgleda ponekad.Kad sam ja imala 37 kila u odrasloj dobi, boga mi sam se zapitala hoću li uopće preživjeti...a ne da izjavim da sam bila zadovoljna svojim izgledom...Bilo me je strah pogledati sebe...A najviše mi se ne sviđa izjava cure da je ona boginja...ona ne izgleda kao boginja....na stranu sve naše izjave tipa da je krmača itd. ...Ako ja to kažem za sebe onda nisam ni nju namjeraval uopće povrijediti....Neka ona bude karakterom boginja ...ali vala nije...Nitko karakteran se neće slikavati tako i sebe nazivati boginjom jer je to nerealno...a ni onu stvar si ne vidi od sala hbga....kad se sagne i "ona" joj utekne :pusi
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
vila
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 14912
Joined: 08 May 2014, 08:45
Has thanked: 436 times
Been thanked: 786 times
Status: Offline

Re: Ona je boginja u svom vlastitom tijelu

Post by vila » 15 May 2015, 12:23

Konsultant wrote:Nisam UN no zaista ne treba dizati tenzije. Forum nije komedija, niti kakva teatarska lakrdija a niti borba lavica u areni dok drugi navijaju hraneci svoj gladni apetit za svadju. Smirimo tenzije, svi ce biti bolje.
Kakvo hranjenje apetita za svađu.?
ja ni ne vidim neke tenzije niti lakrdiju
da je tako ne bi ih nazvala najjacim perima!

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: Ona je boginja u svom vlastitom tijelu

Post by Biba » 15 May 2015, 13:26

Svi mislim znamo i koliki je bmi Angeline Jollie...al ona izjavljuje da je sretna...i jos tvrdi da pokede veliki mesni odrezak :ovaj...mozda ona jest sretna ali i u nesvijest upada....od slabosti...pa ti vidi...neki ljudi su genetski mrsavi iako jedu ko mecave ...a neki malo jedu pa debeli...individualno :ok
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 95678
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 33899 times
Been thanked: 20673 times
Contact:
Status: Offline

Re: Ona je boginja u svom vlastitom tijelu

Post by Rum » 15 May 2015, 15:01

Julia-Klara wrote:meni je milina citati i jednu i drugu, bez ikakvih navijanja sa strane
i bas tako vilo, dva najjaca pera foruma

cure, uzivanje je citati vase postove :respekt
Cure su betooon
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: Ona je boginja u svom vlastitom tijelu

Post by Biba » 15 May 2015, 15:11

Rum wrote:
Julia-Klara wrote:meni je milina citati i jednu i drugu, bez ikakvih navijanja sa strane
i bas tako vilo, dva najjaca pera foruma

cure, uzivanje je citati vase postove :respekt
Cure su betooon
.....jedna od njih je za mene zavrsena prica cak i da je popila svu pamet svijeta...postujem ja svacije mislenje...i ja sam nekome i gabor i debelguza ...i...i ... namcor svoje fele ..:ak cu zbog tog i banirana biti....mashala... :mah :pusi :pusi
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120151
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7765 times
Status: Online

Re: Ona je boginja u svom vlastitom tijelu

Post by Krokodil Behko » 15 May 2015, 18:24

vila wrote:@Konsultant
nemoj biti mirotvorac :ooo
forum i sluzi za diskusiju pa i za tenzije
ovo su po meni dva najjaca pera bosanskog foruma
zato brams i lavlje :kafa
nastavite

Ee, što ja volim kad mi neko da šlagvort za novi projekat :ideja
online

Post Reply

Return to “Ljepota”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests