Aleksandar Vučić - SNS

Dešavanja u regionu.

Moderator: Krokodil Behko

posmatrac
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5944
Joined: 29 Nov 2016, 18:11
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Aleksandar Vučić ubjedljivo vodi, neće biti drugog kruga

Post by posmatrac » 04 Apr 2017, 17:58

Socrates wrote:
posmatrac wrote:
Socrates wrote:Svaki put kad napišeš generalnu i abnormalnu glupost da su svi nacionalni političari otjerali narode u rat, ja ću ti isto odgovoriti;

Ne lupaj gluposti, sve narode u rat je prvo otjerao Milošević, a onda je i Tudjman pobudalio.

I baš zato sto ih je Milošević sve otjerao u rat, imate danas sto imate - niko nikom ne vjeruje jer su glave padale, pa ovi papci mogu da manipulisu narodom. Kad to shvatis, onda si uspio da postaneš demokrata, jer u demokraciji se odgovornost za postupke preuzima. A kad se preuzme odgovornost, onda će možda narodi i vjerovati vise jedni drugima. Pa vise nece moci da manipulisu njima. A ne po starom dobrom komunističkom - trpanje svega u jedan tor i guranje svih nacionalnih problema pod tepih.

Al' tebi to pričati je isto kao da pričam zidu. Jer ti si navikao na komunističke floskule o bratstvu i jedinstvu pa čak i kada je u pitanju ova današnja situacija koju imate.
I naravno da ces da nastavis da pises gluposti koje nemaju veze sa temom, naravno da imas pomracenje uma kada odgovornost za nemanje demokratije u Srbiji i 20 godisnju pljacku tog prostora od strane istih ovih koji vladaju Srbijom i danas ima veze uopste sa ratnim desavanjima u Bosni. :lupa
Da ih nisu mozda Bosanci i Hrvati sprijecili da se okrenu ekonomskom razvoju ,ili je Beograd upravljao 20 godina politickim Sarajevom pa su Alijici zahvaljujuci Beogradu opljackali citav ovaj region. :D.


To je isto da nedostatak istinskih demokratskih institucija u Srbiji pravdas politickom situacijom u nekom tamo BAngladesu, pa sve to kao sto sam rekao radis silom da bi ispalo da pises bilom sta i da bi ispao nacitan i pametan. :grana

Prije bi rekao da si ti malo obolio od razmisljanja o " bratstvu i jedisnstvu" imajuci u vidu da su sve bivse ex Jugo republike 25 godina suverene i samostalne( posebno je to Srbija) pa nemaju eto vise Komuniste da ih " koce",a eno sve brojke pokazuju da nakon 25 godina raspada SFRj, da je ovaj prostor najzaostaliji u svakom smislu u Evropi.
Taj prostor je I prije 90-tih bio zaostaliji od svake zemlje u Evropi koja nije imala komunizam. Zapravo, bila je direktna veza izmedju zaostalosti zemlje u svakom pogledu I snage komunistickog rezima. :rol

Bili smo razvijeniji od zemalja koji su imali retardiraniji komunisticki rezim, kao sto su Albanija i citav Varsavski blok, a zaostajali smo u svakom pogledu u odnosu na zemlje koje nisu imale komunizam. Pa je tako jedna Italija, koja je nakon Drugog Svjetskog Rata bila otprilike na istom nivou kao i Jugoslavija sto se tice razvoja na cijelom teritoriju zemlje, zavrsila u G7, a mi zavrsili u Pokretu Nesvrstanih sa nehljeb zemljama. :grana

Italijani pravili Ferarije a mi Yugo.
Tito je osnovao pokret nesvrstanih da ga Staljin tj kasnije Hruscov ne bi stavio pod svoju cizmu,a kao iskreni Komunista nije mogao da se prikloni ni zapadu logicno.Upravo je Tito pokrtetom nesvrstanih Jugi udario temelje da se razvija u svakom smislu, posebno u tom ekonomskom.

U Jugoslaviji su zaostali bili samo oni koji svojim radom , trudom i sposobnostima nisu mogli zasluziti da dobijaju vise, tj oni koji se nisu mogli snaci u sistemu u kojem su se postoivale prave vrijednosti.DAnas je zahvaljujuci nacionalizmu, falsifikaciji istorije itd sve otislo naopako, danas upravo podobni nehljebi imaju najvise, 48% nezaposlenih je samo u Bosni.

Ono sto radi danas Slovacka sa Wolkswagenom, je Juga radila jos od kraja 70tih, provredni giganti sirom Jugoslavije su zaposljavali desetine hiljada ljudi, ova mapa preduzeca govori vise od 1000 rijeci , imali besplatnmo skolstvo, besplatno zdravstvo, radnici imali samoupravu nad preduzecima itd.


http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php ... _id=595979

DAnas imamo robovlasnicko drustvo, sa penzijama od 300 km, i sa rezijamaa od 250 km, ali sta to tebe zanima, ti si se ispario u KAnadu, zato i veze nemas o onome sto se desava na zapadnom Balkanu.

User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1385 times
Status: Offline

Re: Aleksandar Vučić ubjedljivo vodi, neće biti drugog kruga

Post by Mala_Mu » 04 Apr 2017, 17:58

SPINERKA wrote:
posmatrac wrote:
srculence7 wrote:
posmatrac wrote:
PA iskreno mislim da je daleko pametniji i moralniji covjek pod npr Vucica, a isto mislim i za JAnkovica.

Naravno da mora biti priljepak, kada je Srbija mahom okrenuta " populistima" a ne ljudima realistima koji jasno vide sve probleme koje muce i Srbiju i region :ok
Ma ja mislim da bi mogao i ti biti kandidat za predsednika jer vešto izbegavaš odgovore na svako konkretno postavljeno pitanje :valja
Koje konkretno pitanje, pa rekoh ti sve prednosti koje u odnosu na psihopatu i demagoga Vucica po meni imaju i SAsa JAkovic i Ceda Jovanovic :ok

U politici sam vec jako dugo, mogu ti reci da svojim radom i trudom dajem odredjeni doprinos izgradnji Bosne prije svega kao Pravne drzave, pa sto se tice predsjednika ko zna, sve je relativno u zivotu :hihi
:aplauzz

Da te 'zaokruzimo' na sljedecim izborima . :D. :ok

I od mene bi dobio glas. :oo

posmatrac
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5944
Joined: 29 Nov 2016, 18:11
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Aleksandar Vučić ubjedljivo vodi, neće biti drugog kruga

Post by posmatrac » 04 Apr 2017, 17:59

Socrates wrote:
posmatrac wrote:
Socrates wrote:Svi se nesto cude zbog jasnih stvari.

Zašto Bosnjaci glasaju za Bakira?

Pa kada su glave padale, njegov otac je bio simbol tog vremena. Sasvim je normalno da ne vjeruju nikom drugom nego Bakiru pa taman da Bakir pokrade sve i da nemaju sta da jedu.

Pa tako i ovi drugi narodi u Bosni, jer i njima su glave padale.

E sad, zamisli da neki predsjednik Srbije zaista otvoreno kaze ono što je istina. Zamisli da konačno prestane da se pretjerano mijesa u Bosnu. Isto tako uradi i hrvatski. Pa automatski Bakir gubi na značaju.

Znači, istina i komšijsko odricanje od mjesanja u Bosnu je ono sto će donijeti preokret, a ne neke želje "oh, kako bih ja volio da ljevica bude znacajna u Bosni". Niko neće glasati za ljevicu jer se ne osjećaju sigurno sa njima.

BTW, ni Ceda ni Canak nisu klasična ljevica. :ooo
Treba ukinuti ljevicu i gradjanima ostaviti opciju da mogu da glasaju za razne nasljednike ideje Tudjmana, Milosevica, Karadzica, ALije i visprenog BAkira Izetbegovica :D, RAtka Mladica, Vucica i ostalih " humanitaraca" jer se vidjelo u ovih 25 godina kako su te desnicarske politiike citav ovaj prostor razvili u svakom smislu, posebno u ekonomskom i demokratskom. :hihi

Ma ja, nema nigdje na svijetu klasicne ljevice, nju simboliziraju samo Kim Jong Un i pokojni CAvez. :hihi

Jeste, 100% Bosanaca muslimana glasa sa KAkira :D. , pola ih ne izadje da glasa, a od onih 50 % koji izadju na izbore za Bakira glasa od 8 do 10%.

Posjeti malo drustvene mreze i nemoj da budes licemjer koji mudrost nudi iz Kanade pa dodji u Bosnu da vidis sto ga narod voli. :ok


Logico da za SDA i za BAkira glasaju najvise stranacki uhljebi(20 godina uvezivali mehanizme, zaposljavali ljude, zakocili anex 7 , preselili sela u gradive Federacije da bi imali podrsku), i da njhovi solidni rezultati na izborima nisu rezultat nikakve iskrene vizije prema opstanku Bih kao cjelovite drzave, nego se radi o ocitom materijalnom interesu i o ocitoj neodgovornosti prema drzavi i drustvu.

Ista stvar je i u Srbiji i, izbore dobija ko ima vise uhljeba tj stranackih vojnika , ko poklopi medije( klasicna diktatura i manipulacija gradjanima)a ne onaj ko ima viziju i ko zna da je nacionalizam koji nudi logicno desnica samo visi stepen kriminala tj pljacka naroda, stio se i vidjelo u ovih 25 godina.

KAkve veze ima mijesanje Srbije i Hrvatske u unutrasnje stvari Bih, sa izborima u Srbiji, i sa cinjenicim da se narod tamo evo vec poceo buniti i izlaziti na ulici zbog diktature Alexandra Vucica?

Logoicno da ce se Hrvatska i Srbija uvijek mijesati u unustrasnje stvari Bih, ali to nije razlog da probosanske desnicarske stranke 20 goidina u tome vide alibi za svoju neodgovornost prema drzavi i prema gradjanima ove zemlje.

Ocito si izgubio kompas kao sto rekoh pises da bi pisao. :hihi
Ljevicu ne treba ukinuti, nego je ocigledno da je ljevica potpuno izgubljena ili nepostojeca na podrucju Bosne, Hrvatske I Srbije. Dakle, sama se ukinula. :grana
Vidjet cemo 2018te koliko je ukinuta, bar u Bosni :ok

User avatar
dr laganini
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9234
Joined: 28 Jun 2016, 15:51
Status: Offline

Re: Aleksandar Vučić ubjedljivo vodi, neće biti drugog kruga

Post by dr laganini » 04 Apr 2017, 17:59

..koji debil triba bit za spominjat titu nako pedesetgodišnje diktature majko mila :..

posmatrac
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5944
Joined: 29 Nov 2016, 18:11
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Aleksandar Vučić ubjedljivo vodi, neće biti drugog kruga

Post by posmatrac » 04 Apr 2017, 18:00

SPINERKA wrote:
posmatrac wrote:
srculence7 wrote:
posmatrac wrote:
PA iskreno mislim da je daleko pametniji i moralniji covjek pod npr Vucica, a isto mislim i za JAnkovica.

Naravno da mora biti priljepak, kada je Srbija mahom okrenuta " populistima" a ne ljudima realistima koji jasno vide sve probleme koje muce i Srbiju i region :ok
Ma ja mislim da bi mogao i ti biti kandidat za predsednika jer vešto izbegavaš odgovore na svako konkretno postavljeno pitanje :valja
Koje konkretno pitanje, pa rekoh ti sve prednosti koje u odnosu na psihopatu i demagoga Vucica po meni imaju i SAsa JAkovic i Ceda Jovanovic :ok

U politici sam vec jako dugo, mogu ti reci da svojim radom i trudom dajem odredjeni doprinos izgradnji Bosne prije svega kao Pravne drzave, pa sto se tice predsjednika ko zna, sve je relativno u zivotu :hihi
:aplauzz



Da te 'zaokruzimo' na sljedecim izborima . :D. :ok
Ti kad bi me zaokruzila tako pametna, odmah bi mi klavir pao na glavu sa neke zgrade :D.

posmatrac
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5944
Joined: 29 Nov 2016, 18:11
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Aleksandar Vučić ubjedljivo vodi, neće biti drugog kruga

Post by posmatrac » 04 Apr 2017, 18:01

dr laganini wrote:..koji debil triba bit za spominjat titu nako pedesetgodišnje diktature majko mila :..
Hajde idi vidi ima li cokolada na policama Konzuma, propade vam Rvatska , samo nemoj da te hercioka strefi ipak si ti u godinama cojk :D.

User avatar
SPINERKA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18479
Joined: 20 Aug 2015, 18:13
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Aleksandar Vučić ubjedljivo vodi, neće biti drugog kruga

Post by SPINERKA » 04 Apr 2017, 18:03

Ti kad bi me zaokruzila tako pametna, odmah bi mi klavir pao na glavu sa neke zgrade
klavir u SARAJEVU :valja


:852 :rozi
izlazi iz tog --ormara --
Last edited by SPINERKA on 04 Apr 2017, 18:04, edited 1 time in total.
Image

posmatrac
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5944
Joined: 29 Nov 2016, 18:11
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Aleksandar Vučić ubjedljivo vodi, neće biti drugog kruga

Post by posmatrac » 04 Apr 2017, 18:04

Mala_Mu wrote:
SPINERKA wrote:
srculence7 wrote:
posmatrac wrote:
PA iskreno mislim da je daleko pametniji i moralniji covjek pod npr Vucica, a isto mislim i za JAnkovica.

Naravno da mora biti priljepak, kada je Srbija mahom okrenuta " populistima" a ne ljudima realistima koji jasno vide sve probleme koje muce i Srbiju i region :ok
Ma ja mislim da bi mogao i ti biti kandidat za predsednika jer vešto izbegavaš odgovore na svako konkretno postavljeno pitanje :valja
Koje konkretno pitanje, pa rekoh ti sve prednosti koje u odnosu na psihopatu i demagoga Vucica po meni imaju i SAsa JAkovic i Ceda Jovanovic :ok

U politici sam vec jako dugo, mogu ti reci da svojim radom i trudom dajem odredjeni doprinos izgradnji Bosne prije svega kao Pravne drzave, pa sto se tice predsjednika ko zna, sve je relativno u zivotu :hihi
:aplauzz

Da te 'zaokruzimo' na sljedecim izborima . :D. :ok

I od mene bi dobio glas. :oo[/quote]

Jesi li zaista ozbiljna , ali stvarno :cvijece :D.

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Aleksandar Vučić ubjedljivo vodi, neće biti drugog kruga

Post by Socrates » 04 Apr 2017, 18:06

posmatrac wrote:
Socrates wrote:
posmatrac wrote:
Socrates wrote:Svaki put kad napišeš generalnu i abnormalnu glupost da su svi nacionalni političari otjerali narode u rat, ja ću ti isto odgovoriti;

Ne lupaj gluposti, sve narode u rat je prvo otjerao Milošević, a onda je i Tudjman pobudalio.

I baš zato sto ih je Milošević sve otjerao u rat, imate danas sto imate - niko nikom ne vjeruje jer su glave padale, pa ovi papci mogu da manipulisu narodom. Kad to shvatis, onda si uspio da postaneš demokrata, jer u demokraciji se odgovornost za postupke preuzima. A kad se preuzme odgovornost, onda će možda narodi i vjerovati vise jedni drugima. Pa vise nece moci da manipulisu njima. A ne po starom dobrom komunističkom - trpanje svega u jedan tor i guranje svih nacionalnih problema pod tepih.

Al' tebi to pričati je isto kao da pričam zidu. Jer ti si navikao na komunističke floskule o bratstvu i jedinstvu pa čak i kada je u pitanju ova današnja situacija koju imate.
I naravno da ces da nastavis da pises gluposti koje nemaju veze sa temom, naravno da imas pomracenje uma kada odgovornost za nemanje demokratije u Srbiji i 20 godisnju pljacku tog prostora od strane istih ovih koji vladaju Srbijom i danas ima veze uopste sa ratnim desavanjima u Bosni. :lupa
Da ih nisu mozda Bosanci i Hrvati sprijecili da se okrenu ekonomskom razvoju ,ili je Beograd upravljao 20 godina politickim Sarajevom pa su Alijici zahvaljujuci Beogradu opljackali citav ovaj region. :D.


To je isto da nedostatak istinskih demokratskih institucija u Srbiji pravdas politickom situacijom u nekom tamo BAngladesu, pa sve to kao sto sam rekao radis silom da bi ispalo da pises bilom sta i da bi ispao nacitan i pametan. :grana

Prije bi rekao da si ti malo obolio od razmisljanja o " bratstvu i jedisnstvu" imajuci u vidu da su sve bivse ex Jugo republike 25 godina suverene i samostalne( posebno je to Srbija) pa nemaju eto vise Komuniste da ih " koce",a eno sve brojke pokazuju da nakon 25 godina raspada SFRj, da je ovaj prostor najzaostaliji u svakom smislu u Evropi.
Taj prostor je I prije 90-tih bio zaostaliji od svake zemlje u Evropi koja nije imala komunizam. Zapravo, bila je direktna veza izmedju zaostalosti zemlje u svakom pogledu I snage komunistickog rezima. :rol

Bili smo razvijeniji od zemalja koji su imali retardiraniji komunisticki rezim, kao sto su Albanija i citav Varsavski blok, a zaostajali smo u svakom pogledu u odnosu na zemlje koje nisu imale komunizam. Pa je tako jedna Italija, koja je nakon Drugog Svjetskog Rata bila otprilike na istom nivou kao i Jugoslavija sto se tice razvoja na cijelom teritoriju zemlje, zavrsila u G7, a mi zavrsili u Pokretu Nesvrstanih sa nehljeb zemljama. :grana

Italijani pravili Ferarije a mi Yugo.
Tito je osnovao pokret nesvrstanih da ga Staljin tj kasnije Hruscov ne bi stavio pod svoju cizmu,a kao iskreni Komunista nije mogao da se prikloni ni zapadu logicno.Upravo je Tito pokrtetom nesvrstanih Jugi udario temelje da se razvija u svakom smislu, posebno u tom ekonomskom.

U Jugoslaviji su zaostali bili samo oni koji svojim radom , trudom i sposobnostima nisu mogli zasluziti da dobijaju vise, tj oni koji se nisu mogli snaci u sistemu u kojem su se postoivale prave vrijednosti.DAnas je zahvaljujuci nacionalizmu, falsifikaciji istorije itd sve otislo naopako, danas upravo podobni nehljebi imaju najvise, 48% nezaposlenih je samo u Bosni.

Ono sto radi danas Slovacka sa Wolkswagenom, je Juga radila jos od kraja 70tih, provredni giganti sirom Jugoslavije su zaposljavali desetine hiljada ljudi, ova mapa preduzeca govori vise od 1000 rijeci , imali besplatnmo skolstvo, besplatno zdravstvo, radnici imali samoupravu nad preduzecima itd.


http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php ... _id=595979

DAnas imamo robovlasnicko drustvo, sa penzijama od 300 km, i sa rezijamaa od 250 km, ali sta to tebe zanima, ti si se ispario u KAnadu, zato i veze nemas o onome sto se desava na zapadnom Balkanu.
Pa zato ste I dosli do cega ste dosli, jer je Tito bio pravi iskreni komunista koji je ubijao ljude bez suda, otvarao koncentracione logore, zabranjivao pluralizam, gusio liberalne struje u svojoj partiji, gusio svaki nacionalni I religiozni osjecaj, kurcio se sa vilama i ljubavnicama, zaduzivao se kod "zlog" Zapada, igrao se sa nehljeb zemljama, dok su drugi grabili prema totalnom razvoju.

Italija je nama platila ratnu odstetu od 100 miliona dolara. Platili su i Rusiji I Albaniji. Pa su opet, bez komunizma, otisli dalje od nas. I americke pozajmice su bolje iskoristili od nas.

A nije bio ni idealan sistem. Imali su oni svojih problema.

Komunizam nas je unazadio minimum 50 godina, a s obzirom da ni nacionalni problem nisu rijesili te su time stvorili uslove za rat, bogami I sto.

Sve ostalo je ubleha. I to teza.
. . . . . . . . .

posmatrac
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5944
Joined: 29 Nov 2016, 18:11
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Aleksandar Vučić ubjedljivo vodi, neće biti drugog kruga

Post by posmatrac » 04 Apr 2017, 18:06

SPINERKA wrote:
Ti kad bi me zaokruzila tako pametna, odmah bi mi klavir pao na glavu sa neke zgrade
klavir u SARAJEVU :valja


:852 :rozi
izlazi iz tog --ormara --
Jok, nego u Grudama i Imotskom , ops pardon dole me mogu samo gusle pogoditi :D.

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37664
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2865 times
Been thanked: 2203 times
Status: Offline

Re: Aleksandar Vučić ubjedljivo vodi, neće biti drugog kruga

Post by Pasaga » 04 Apr 2017, 18:07

...i diple ..... :D.
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: Aleksandar Vučić ubjedljivo vodi, neće biti drugog kruga

Post by Hannibal » 04 Apr 2017, 18:08

od mene bi dobio za petobu aA
🐽

User avatar
dr laganini
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9234
Joined: 28 Jun 2016, 15:51
Status: Offline

Re: Aleksandar Vučić ubjedljivo vodi, neće biti drugog kruga

Post by dr laganini » 04 Apr 2017, 18:08

..Komunizam nas je unazadio minimum 50 godina, a s obzirom da ni nacionalni problem nisu rijesili te su time stvorili uslove za rat, bogami I sto.
.....aha dolazimo na moje.. :zubi

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7756 times
Status: Offline

Re: Aleksandar Vučić ubjedljivo vodi, neće biti drugog kruga

Post by Krokodil Behko » 04 Apr 2017, 18:10

Isto tako, Tuđman podržao Miloševića, a ovaj njega i sve što su uradili ok je, jer to su legalni predstavnici. Isto tako i Aušvic je u redu, pošto je Hitler pobijedio na izborima.

Mislim da će nam sljedeća anketa na portalu biti oko "Da li su populisti homo sapiens ili su hieno retardiens?" :misli
online

User avatar
dr laganini
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9234
Joined: 28 Jun 2016, 15:51
Status: Offline

Re: Aleksandar Vučić ubjedljivo vodi, neće biti drugog kruga

Post by dr laganini » 04 Apr 2017, 18:11

Krokodil Behko wrote:Isto tako, Tuđman podržao Miloševića, a ovaj njega i sve što su uradili ok je, jer to su legalni predstavnici. Isto tako i Aušvic je u redu, pošto je Hitler pobijedio na izborima.

Mislim da će nam sljedeća anketa na portalu biti oko "Da li su populisti homo sapiens ili su hieno retardiens?" :misli
..ti toneš sve dublje i dublje u političkim analizama :hm

posmatrac
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5944
Joined: 29 Nov 2016, 18:11
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Aleksandar Vučić ubjedljivo vodi, neće biti drugog kruga

Post by posmatrac » 04 Apr 2017, 18:13

Titio je ubijao zlocince i kriminalce koji su po kratkom postupku ubijali ljude samo zbog pogresnog imena i prezimena, i Titu na tome mogu da zamjeraju samo licemjeri i lazovi, kojima je dobro dosao raspad Jugoslavije da ostvare pitanja materijalne prirode, i da neko bjegom na zapad, a neko bijegom uopste na asfalt :D. preko noci ostvare ono sto postenim radim i istinskim vrijednostima nisu mogli u Jugoslaviji.
Upravo zato nam i jeste ovako.

Koliko nas je Komunizam unazadio govori cinjenica da je kriminalni krivousti Tudjman, citavu privredu Hrvatske( sve ono sto su Komunisti gradili 45 godina, i sto je bilo vlasnistvo naroda,a ne profita kriminalnog HDZa) i sire dao u ruke svom kriminalnom stranackom tajkunu koji danas odbrojava svoje posljednje dane na toj funkciji :D.

posmatrac
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5944
Joined: 29 Nov 2016, 18:11
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Aleksandar Vučić ubjedljivo vodi, neće biti drugog kruga

Post by posmatrac » 04 Apr 2017, 18:14

dr laganini wrote:
Krokodil Behko wrote:Isto tako, Tuđman podržao Miloševića, a ovaj njega i sve što su uradili ok je, jer to su legalni predstavnici. Isto tako i Aušvic je u redu, pošto je Hitler pobijedio na izborima.

Mislim da će nam sljedeća anketa na portalu biti oko "Da li su populisti homo sapiens ili su hieno retardiens?" :misli
..ti toneš sve dublje i dublje u političkim analizama :hm
Ti si na dnu kako si se rodio, najvise onom mozgovnom :ok

User avatar
dr laganini
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9234
Joined: 28 Jun 2016, 15:51
Status: Offline

Re: Aleksandar Vučić ubjedljivo vodi, neće biti drugog kruga

Post by dr laganini » 04 Apr 2017, 18:16

..eto ti krokodil zajedno ronite suze za komunizmom :hihi

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Aleksandar Vučić ubjedljivo vodi, neće biti drugog kruga

Post by Socrates » 04 Apr 2017, 18:17

Svako ubijanje bez suda je ubijanje bez suda - kreira drzavu koja ne moze da se odrzi ni po moralnom, ni po legalnom principu. I takvu drzavu je I stvorio.

Sreca je Titu jedino da je bio Hladni Rat i da mu se gledalo kroz prste, I da nije pozivio da vidi kraj Hladnog Rata, inace bi zavrsio kao I svi diktatori, zavrsio bi kao Causesku.
Last edited by Socrates on 04 Apr 2017, 18:20, edited 1 time in total.
. . . . . . . . .

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Aleksandar Vučić ubjedljivo vodi, neće biti drugog kruga

Post by Socrates » 04 Apr 2017, 18:18

dr laganini wrote:..Komunizam nas je unazadio minimum 50 godina, a s obzirom da ni nacionalni problem nisu rijesili te su time stvorili uslove za rat, bogami I sto.
.....aha dolazimo na moje.. :zubi
Ne dolazim ja na tvoje, jer si ti novog Tita stvorio cim si starog skinuo sa zida.

Ja pricam o principima, a ti bi trpio sve samo da te taslaci onaj ko je tvoj.
. . . . . . . . .

Post Reply

Return to “EX YU”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests