Poruka za forumaša

Dio foruma koji se ne cenzuriše

Moderator: VIP

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Poruka za forumaša

Post by Socrates » 12 Oct 2018, 10:58

Ne mogu jer i ovaj me provocira već tri dana bez ikakvog razloga. :ljut
. . . . . . . . .

User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1385 times
Status: Offline

Re: Poruka za forumaša

Post by Mala_Mu » 12 Oct 2018, 10:59

E pa mozete, svaka sljedeca uvreda se brise. :auf

Sad odoh piti kafu da dodjem sebi. :ooo

User avatar
Salko
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 26742
Joined: 25 Sep 2018, 14:23
Location: Tamni Vilajet
Mood:
Status: Offline

Re: Poruka za forumaša

Post by Salko » 12 Oct 2018, 11:03

Socrates wrote: 12 Oct 2018, 10:58 Ne mogu jer i ovaj me provocira već tri dana bez ikakvog razloga. :ljut
ako ćemo u raspravu.
Jesam li ja tebe nazvao svinjom, glupanom, majmunom.. i mrsko mi se vraćat,a evo sada i plitak??

Nešto se ne sjećam da sam ti bilo šta ružno rekao ili bilo kakav pogrdan naziv prema tebi uputio.

Ali razumijem ja i to.
U nedostatku elokventnosti čovjek uvijek posegne za primitivizmom.
"ignorance is bliss"

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Poruka za forumaša

Post by Socrates » 12 Oct 2018, 11:07

Dobro, onda ću reći da toliko natipkanih redova bez ikakve kritičke analize situacije, i to samo da bi branio jarana čiji je nastup, u najmanju ruku, komunikacijska katastrofa, je potpuno, pogubno i nepovratno tracenje intelektualnih kapaciteta modernog čovjeka iza tastature.
. . . . . . . . .

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Poruka za forumaša

Post by Socrates » 12 Oct 2018, 11:09

mad_max_ba wrote: 12 Oct 2018, 11:03
Socrates wrote: 12 Oct 2018, 10:58 Ne mogu jer i ovaj me provocira već tri dana bez ikakvog razloga. :ljut
ako ćemo u raspravu.
Jesam li ja tebe nazvao svinjom, glupanom, majmunom.. i mrsko mi se vraćat,a evo sada i plitak??

Nešto se ne sjećam da sam ti bilo šta ružno rekao ili bilo kakav pogrdan naziv prema tebi uputio.

Ali razumijem ja i to.
U nedostatku elokventnosti čovjek uvijek posegne za primitivizmom.
Nigdje ja tebe nisam nazvao svinjom i glupanom. Ako si se našao u nekom mom pisanju kao svinja i glupan, to je tvoj problem. Tebi nisam to direktno rekao.

Pogrešno koristiš riječ elokventnost.
. . . . . . . . .

User avatar
Salko
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 26742
Joined: 25 Sep 2018, 14:23
Location: Tamni Vilajet
Mood:
Status: Offline

Re: Poruka za forumaša

Post by Salko » 12 Oct 2018, 11:19

Socrates wrote: 12 Oct 2018, 11:07 Dobro, onda ću reći da toliko natipkanih redova bez ikakve kritičke analize situacije, i to samo da bi branio jarana čiji je nastup, u najmanju ruku, komunikacijska katastrofa, je potpuno, pogubno i nepovratno tracenje intelektualnih kapaciteta modernog čovjeka iza tastature.
izvini, rekoh već ranije, a pametan si sjetit ćeš se, kako si mene direktno nazivao imenima ničim izazvan a ja prešutih, jer mi se da da pustim kraju bespotrebno tipkanje.
Ali u tvom nastupu primjetih pattern, prema friškim forumašima, koji duboko zalazi u primitivizam.
To me izazva da raspravu maknem iz ovog izma na malo viši nivo za koji smatram da si sposoban, medjutim demantira ti moje mišljenje u svom prvom postu, upućenom meni, gdje posegnu za izmom....

al hajd, mlad si, nadoći ćeš u vožnji.
:respekt
"ignorance is bliss"

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Poruka za forumaša

Post by Socrates » 12 Oct 2018, 11:21

mad_max_ba wrote: 12 Oct 2018, 11:19
Socrates wrote: 12 Oct 2018, 11:07 Dobro, onda ću reći da toliko natipkanih redova bez ikakve kritičke analize situacije, i to samo da bi branio jarana čiji je nastup, u najmanju ruku, komunikacijska katastrofa, je potpuno, pogubno i nepovratno tracenje intelektualnih kapaciteta modernog čovjeka iza tastature.
izvini, rekoh već ranije, a pametan si sjetit ćeš se, kako si mene direktno nazivao imenima ničim izazvan a ja prešutih, jer mi se da da pustim kraju bespotrebno tipkanje.
Ali u tvom nastupu primjetih pattern, prema friškim forumašima, koji duboko zalazi u primitivizam.
To me izazva da raspravu maknem iz ovog izma na malo viši nivo za koji smatram da si sposoban, medjutim demantira ti moje mišljenje u svom prvom postu, upućenom meni, gdje posegnu za izmom....

al hajd, mlad si, nadoći ćeš u vožnji.
:respekt
Bez ovih izvlačenja, moliću lijepo. Neces meni takve nedosljedne konverzacije voditi.

Hoću sada dokaz da sam te nazvao svinjom i glupanom.
. . . . . . . . .

User avatar
Salko
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 26742
Joined: 25 Sep 2018, 14:23
Location: Tamni Vilajet
Mood:
Status: Offline

Re: Poruka za forumaša

Post by Salko » 12 Oct 2018, 11:31

Socrates wrote: 12 Oct 2018, 11:21
mad_max_ba wrote: 12 Oct 2018, 11:19
Socrates wrote: 12 Oct 2018, 11:07 Dobro, onda ću reći da toliko natipkanih redova bez ikakve kritičke analize situacije, i to samo da bi branio jarana čiji je nastup, u najmanju ruku, komunikacijska katastrofa, je potpuno, pogubno i nepovratno tracenje intelektualnih kapaciteta modernog čovjeka iza tastature.
izvini, rekoh već ranije, a pametan si sjetit ćeš se, kako si mene direktno nazivao imenima ničim izazvan a ja prešutih, jer mi se da da pustim kraju bespotrebno tipkanje.
Ali u tvom nastupu primjetih pattern, prema friškim forumašima, koji duboko zalazi u primitivizam.
To me izazva da raspravu maknem iz ovog izma na malo viši nivo za koji smatram da si sposoban, medjutim demantira ti moje mišljenje u svom prvom postu, upućenom meni, gdje posegnu za izmom....

al hajd, mlad si, nadoći ćeš u vožnji.
:respekt
Bez ovih izvlačenja, moliću lijepo. Neces meni takve nedosljedne konverzacije voditi.

Hoću sada dokaz da sam te nazvao svinjom i glupanom.
Socrates wrote: 08 Oct 2018, 12:25
mad_max_ba wrote: 08 Oct 2018, 12:23 a što ja da ti se skidam

jesi to ljubitelj duginih boja
:D. :p
Jel' ovo komentar dostojan covjeka?

Pronadji se u potpisu. :ccc
pa nastavak
Socrates wrote: 08 Oct 2018, 12:27 Mill vas velicanstveno poziva da ne budete budale i svinje.

Zar je tako tesko to poslusati?

Ja da Sam covjek, ja bih slusao Milla.
pa nastavak
Socrates wrote: 08 Oct 2018, 12:34 Naljutio sam se jer si me ostavila samog sa ovom dvojicom koji I na spomen na neku knjigu prevrcu ocima k'o Spinerka i saljiva im je njihova sopstvena zatucanost.

Meni trebaju poznati ljudi a ne ovi klaunovI koji se onda pitaju zasto me mogu nista promjeniti na izborima.

Citajte Milla, promjenicete :djed
u konverzaciji ja, alcapone, maja i ti.
Dakle da sumiramo ukratko, kako si me sve nazvao...

pozz
"ignorance is bliss"

User avatar
Salko
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 26742
Joined: 25 Sep 2018, 14:23
Location: Tamni Vilajet
Mood:
Status: Offline

Re: Poruka za forumaša

Post by Salko » 12 Oct 2018, 11:32

što bi reko dr Adislić

Dokazi, kolega, dokazi

:D. :D. :D.
"ignorance is bliss"

User avatar
Salko
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 26742
Joined: 25 Sep 2018, 14:23
Location: Tamni Vilajet
Mood:
Status: Offline

Re: Poruka za forumaša

Post by Salko » 12 Oct 2018, 11:33

p.s
mašini bi ostalo u memoriji


Ljudski je griješiti...
"ignorance is bliss"

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119199
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5509 times
Been thanked: 11733 times
Contact:
Status: Online

Re: Poruka za forumaša

Post by Maja » 12 Oct 2018, 11:35

Mala pusti ih. Nek rasprave. I onako je u pricaoni. I onako bi na drugoj temi ako ne mogu ovdje.

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: Poruka za forumaša

Post by Hannibal » 12 Oct 2018, 11:37

i onako se odavno nije raspravljalo na forumu
🐽

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Poruka za forumaša

Post by Socrates » 12 Oct 2018, 11:43

mad_max_ba wrote: 12 Oct 2018, 11:31
Socrates wrote: 12 Oct 2018, 11:21
mad_max_ba wrote: 12 Oct 2018, 11:19
Socrates wrote: 12 Oct 2018, 11:07 Dobro, onda ću reći da toliko natipkanih redova bez ikakve kritičke analize situacije, i to samo da bi branio jarana čiji je nastup, u najmanju ruku, komunikacijska katastrofa, je potpuno, pogubno i nepovratno tracenje intelektualnih kapaciteta modernog čovjeka iza tastature.
izvini, rekoh već ranije, a pametan si sjetit ćeš se, kako si mene direktno nazivao imenima ničim izazvan a ja prešutih, jer mi se da da pustim kraju bespotrebno tipkanje.
Ali u tvom nastupu primjetih pattern, prema friškim forumašima, koji duboko zalazi u primitivizam.
To me izazva da raspravu maknem iz ovog izma na malo viši nivo za koji smatram da si sposoban, medjutim demantira ti moje mišljenje u svom prvom postu, upućenom meni, gdje posegnu za izmom....

al hajd, mlad si, nadoći ćeš u vožnji.
:respekt
Bez ovih izvlačenja, moliću lijepo. Neces meni takve nedosljedne konverzacije voditi.

Hoću sada dokaz da sam te nazvao svinjom i glupanom.
Socrates wrote: 08 Oct 2018, 12:25
mad_max_ba wrote: 08 Oct 2018, 12:23 a što ja da ti se skidam

jesi to ljubitelj duginih boja
:D. :p
Jel' ovo komentar dostojan covjeka?

Pronadji se u potpisu. :ccc
pa nastavak
Socrates wrote: 08 Oct 2018, 12:27 Mill vas velicanstveno poziva da ne budete budale i svinje.

Zar je tako tesko to poslusati?

Ja da Sam covjek, ja bih slusao Milla.
pa nastavak
Socrates wrote: 08 Oct 2018, 12:34 Naljutio sam se jer si me ostavila samog sa ovom dvojicom koji I na spomen na neku knjigu prevrcu ocima k'o Spinerka i saljiva im je njihova sopstvena zatucanost.

Meni trebaju poznati ljudi a ne ovi klaunovI koji se onda pitaju zasto me mogu nista promjeniti na izborima.

Citajte Milla, promjenicete :djed
u konverzaciji ja, alcapone, maja i ti.
Dakle da sumiramo ukratko, kako si me sve nazvao...

pozz
Jedan, kao i svaki poprilično zaostali čovjek, prvi insinuiras da sam homoseksualac u pogrdnom smislu. Dakle, dijagnoza homofobija, što je prilično primitivno. Al' da zanemarimo to.

Dva, pitam te da li normalan čovjek tako vodi konverzaciju. Referiram te na moj potpis. Mogao si se pronaći kao ljudsko biće ili Socrates u tom potpisu, ali si se pronašao kao svinja i budala. To ti ja nisam kriv. Citat ću ti objasniti poslije. :djed Čak sam ti ga i objasnio gore u nastavku, ali ti si opet izabrao da se pronadjes kao svinja i budala. :cudi

Tri, nisi postirao početak konverzacije, kada mi se rugas sto sam spomenuo da sam pročitao knjigu. To je intelektualno nepostenje. Postiras ovdje samo sto ti odgovara. I to se ne rugas direktno meni, nego se obraćas Stormu da bi o meni pričao u trećem licu. To ne da je klaunovski i zatucano, nego imam ja i gorih riječi.

Ismijavanje čovjeka zato što je pročitao knjigu, ma vidi molim te. :ccc
Last edited by Socrates on 12 Oct 2018, 12:11, edited 2 times in total.
. . . . . . . . .

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: Poruka za forumaša

Post by Hannibal » 12 Oct 2018, 11:45

joj papka procito knjigu aaa
🐽

User avatar
Salko
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 26742
Joined: 25 Sep 2018, 14:23
Location: Tamni Vilajet
Mood:
Status: Offline

Re: Poruka za forumaša

Post by Salko » 12 Oct 2018, 12:09

Socrates wrote: 12 Oct 2018, 11:43

Jedan, kao i svaki poprilično zaostali čovjek, prvi insinuiras da sam homoseksualac u pogrdnom smislu. Dakle, homofobija, što je prilično primitivno. Al' da zanemarimo to.

Dva, pitam te da li normalan čovjek tako vodi konverzaciju. Referiram te na moj potpis. Mogao si se pronaći kao ljudsko biće ili Socrates u tom potpisu, ali si se pronašao kao svinja i budala. To ti ja nisam kriv. Citat ću ti objasniti poslije. :djed Čak sam ti ga i objasnio gore u nastavku, ali ti si opet izabrao da se pronadjes kao svinja i budala. :cudi

Tri, nisi postirao početak konverzacije, kada mi se rugas sto sam spomenuo da sam pročitao knjigu. I to ne direktno meni, nego se obraćas Stormu da bi o meni pričao u trećem licu. To ne da je klaunovski i zatucano, nego imam ja i gorih riječi.

Ismijavanje čovjeka zato što je pročitao knjigu, ma vidi molim te. :ccc
Prvo da odgovorim na tvoje pitanje o homoseksualnosti, gdje postoje ne jedan već cijela dva smajlija koja insinuiraju šalu ali zanemarimo sve ostalo, u ovom postu na kranje primitivan način u nedostatku pametnijih sposobnosti me pogrdno nazivaš:

1. Zaostao, ja da nisam zaostao zgazilo bi me auto..
2. Homofob, neutemeljeno, polahko pročitati prvi dio ovog posta, ali baš polahko, jer sam ga sporo napisao, shvatih da neumiješ čitat.
3. Klaun, you wish
4. Zatucan- ja sam seljak u srcu i duuši.


Dakle dg:
Iako upotrebljavanjem "velikih riječ"i i citata, kojim pokazuje određenu dozu pokušaja izdizanja van opšteprihvaćenog mentaliteta malograđanštine, samoprozvani filozof nije u stanju vršiti normalnu verbalnu diskusiju bez korištenja pogrdnih riječi i vrijeđanja.(mada moram mu priznat primjetan je trud). Navedeno izdizanje ostaje na pokušaju, a glumu o mudrosti može prosipati nekome drugom i vjerovatno i zaplašiti nekoga drugog svojim balavim (zaista nemam drugačiji appropriate opis) stavovima.
Nastavno na čitanje knjige gospodina John Stuart Mill-a Utilitarianism, zaista vjerujem da je "određeni" naziv držao u ruci i to prilikom vršenja male nužde.
"ignorance is bliss"

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Poruka za forumaša

Post by Socrates » 12 Oct 2018, 12:15

:ha

To vise nije konverzacija, prijatelju, nego, blago rečeno, neozbiljnost. Osjećam i blagu dozu očaja.

Ja sam napisao sto sam imao. U mom potpisu svako izabira ono što ga određuje. Ti si izabrao samim tim što si me neosnovano optužio da sam te nazvao svinjom i budalom. :ccc
. . . . . . . . .

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Poruka za forumaša

Post by Socrates » 12 Oct 2018, 12:18

I knjiga zbog koje si izabrao da zasmijavaš ljude na moj racun nije bila od Milla nego Ana Karenjina, redovna lektira u srednjoj školi. :ccc
. . . . . . . . .

User avatar
Salko
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 26742
Joined: 25 Sep 2018, 14:23
Location: Tamni Vilajet
Mood:
Status: Offline

Re: Poruka za forumaša

Post by Salko » 12 Oct 2018, 12:32

Socrates wrote: 12 Oct 2018, 12:15 :ha

To vise nije konverzacija, prijatelju, nego, blago rečeno, neozbiljnost. Osjećam i blagu dozu očaja.

Ja sam napisao sto sam imao. U mom potpisu svako izabira ono što ga određuje. Ti si izabrao samim tim što si me neosnovano optužio da sam te nazvao svinjom i budalom. :ccc
aham, tvoje povlačenje se može savršeno naći u mom potpisu..
Za poslednja vrijeđanja koja si mi uputio eto izvini što si me vrijeđao...

A btw
Ana Karenjina, to ona što je satro voz kod Hadžića?

Okano, moraš ti još pure pojest da bi bio ono što želiš, sad za sad si u pokušaju.
"ignorance is bliss"

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Poruka za forumaša

Post by Socrates » 12 Oct 2018, 12:41

Ne povlačim se ja, nego je konverzacija prirodno završena. Optuzio si me za neke uvrede, a ustvari si sam sebe vidio tako. :cudi

Ne znam uopste kako si zaključio da ti i ja imamo o bilo čemu raspravljati. Nisi zaslužio ni da te zajebavam. :cudi

Tri dana me provociras, ja pokušavam da te ignoriram, a ti prvo plačeš sto te ignoriram, a onda ulaziš u ovu katastrofu od optužbe, a sve zato što si branio onog koji me takodje tri dana provocira. :rol

I onda napises onaj osamstokilometarski post o Ničemu. Pa meni je to za plakat' da se odrasli ljudi tako ponašaju samo zato što su se dočepali tastature. :ćitire
. . . . . . . . .

User avatar
Salko
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 26742
Joined: 25 Sep 2018, 14:23
Location: Tamni Vilajet
Mood:
Status: Offline

Re: Poruka za forumaša

Post by Salko » 12 Oct 2018, 12:45

awwww
vidan napredak, u konverzaciji.

Nema uvreda
"ignorance is bliss"

Post Reply

Return to “Pričaona”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 31 guests