Trajanje seksa

Slatko ćoše.....

Moderators: spacebound, Duminjo

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Još jedno istraživanje: Koliko treba da traje vođenje ljubavi da bi žena bila zadovoljna?

Post by storm » 08 Nov 2018, 07:16

Mutevelija wrote: 08 Nov 2018, 07:10 Moze inflitracijom u zakon

Eno vidi Israel
Koliko je po tebi idealno trajanje seksa...rasclani po segmentima, pusti feminizam :oo
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80434
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7138 times
Been thanked: 11568 times
Status: Online

Re: Još jedno istraživanje: Koliko treba da traje vođenje ljubavi da bi žena bila zadovoljna?

Post by spacebound » 08 Nov 2018, 07:18

zloćko tokmak wrote: 07 Nov 2018, 23:41 lažu brate...
ponekad im nije dovoljno ni tri dana pendrečenja,sa kratkim prekidima naravno...u nekim savršenim uvjetima i ako se ima toliko slobodnog vrjemena... :spavanje
Iskustvo s nimfomankom, ha :oo ?

Na uvodni post :ubihse :why
Exchan ❌️

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Još jedno istraživanje: Koliko treba da traje vođenje ljubavi da bi žena bila zadovoljna?

Post by Mutevelija » 08 Nov 2018, 07:20

storm wrote: 08 Nov 2018, 07:16
Mutevelija wrote: 08 Nov 2018, 07:10 Moze inflitracijom u zakon

Eno vidi Israel
Koliko je po tebi idealno trajanje seksa...rasclani po segmentima, pusti feminizam :oo
Šta ja znam sahat dva :cudi po 4 puta na dan
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Još jedno istraživanje: Koliko treba da traje vođenje ljubavi da bi žena bila zadovoljna?

Post by storm » 08 Nov 2018, 07:21

Mutevelija wrote: 08 Nov 2018, 07:20
storm wrote: 08 Nov 2018, 07:16
Mutevelija wrote: 08 Nov 2018, 07:10 Moze inflitracijom u zakon

Eno vidi Israel
Koliko je po tebi idealno trajanje seksa...rasclani po segmentima, pusti feminizam :oo
Šta ja znam sahat dva :cudi po 4 puta na dan
De pitam te ko čovjeka...ne ko forumasa :valja
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Još jedno istraživanje: Koliko treba da traje vođenje ljubavi da bi žena bila zadovoljna?

Post by Socrates » 08 Nov 2018, 07:24

Predigra nekad može trajati mjesecima.

Pade mi napamet nešto. :zao
. . . . . . . . .

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Još jedno istraživanje: Koliko treba da traje vođenje ljubavi da bi žena bila zadovoljna?

Post by KOMESAR » 08 Nov 2018, 07:40

Žena može biti zadovoljna često,ali zadovoljena nikad.

p.s.
Komšinica u mene veli:
-Pokaži 20cm,pa onda pričaj!
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
lejlamo
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12993
Joined: 23 Feb 2018, 18:17
Location: kamen i drača
Mood:
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Još jedno istraživanje: Koliko treba da traje vođenje ljubavi da bi žena bila zadovoljna?

Post by lejlamo » 08 Nov 2018, 07:50

Da je malo kroz filter neke članke provući... Kontam ja, glupi smo Bosanci, hljeba i igara..
ali bilo bi mi zanimljivije i svrsishodnije neki zaista relevantan članak pročitati. Eto makar ponekad da bljesne šta korisno.

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Još jedno istraživanje: Koliko treba da traje vođenje ljubavi da bi žena bila zadovoljna?

Post by Socrates » 08 Nov 2018, 07:59

Da opisem.

Bila neka, zvacemo je Rosie, sjedila pored mene na predavanjima iz Canadian Premiers predmeta ili tako nešto. Od prvog dana se tu osjetila neka seksualna napetost.

Međutim, imala je momka, i koliko god vi mislili da sam nemoralan, tada sam bio prilično moralan. :D. Ako znam momka, makar i površno, nema šanse da se nešto zajebavam sa njegovom djevojkom.

Ali, eto, četiri mjeseca, dva puta sedmicno, ona uvijek sjedne pored mene, u zadnjem redu, u kratkim haljinicama, suknjicama, whatever, mada je bilo i drugih slobodnih mjesta. Popričamo dvije tri, slucajno nam se dodirnu noge, i slično.

Zadnje predavanje semestra, ona, u najkracoj haljinici svih vremena, meni na pola predavanja napise na listu papira "Please, finger me".

Sad, mogao sam ja udariti u moralnu tiradu, ali nisam. Sta ću, postupi po naređenju. :D.

Pitam je tiho "Is (njeno prezime) German, ona samo klimne glavom, dok se pravi da sluša predavanje, a moja ruka u njenim gaćicama.

Skoro mi je otkinula prste. :zao Kaže tiho, a bogami i pristojno "thank you so much".

Mislim se da li da tražim protivuslugu. Dodje brzo kraj predavanja. Samo sam uspio da joj kažem "Never fingered a German girl before".

Nadam se da ćemo na izlasku da se dogovorimo za pravi seks. Sta cu se vise praviti moralan kad sam vec bio u njoj? Jest, klinac. Momak je čeka odmah na izlazu.

Krpim ja njemu mamu okupatorsku (i on je bio porijeklom Nijemac) sto će moj minuli rad da mu bude začin za seks u sljedećih nekoliko mjeseci, znao on to ili ne.

Sljedeća godina faksa. Rosie raskinula sa momkom preko ljeta i tek tada smo imali pravi seks nekoliko puta. Poslije nasla drugog momka, posto je morala biti u vezi, takav joj bio psiholoski sklop.

Eto, predigra od minimum osam mjeseci. :cudi
. . . . . . . . .

User avatar
lejlamo
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12993
Joined: 23 Feb 2018, 18:17
Location: kamen i drača
Mood:
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Još jedno istraživanje: Koliko treba da traje vođenje ljubavi da bi žena bila zadovoljna?

Post by lejlamo » 08 Nov 2018, 08:08

Ako znam momka, makar i površno, nema šanse da se nešto zajebavam sa njegovom djevojkom.
Ne znam samo čemu ova rečenica u uvodu.

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Još jedno istraživanje: Koliko treba da traje vođenje ljubavi da bi žena bila zadovoljna?

Post by Socrates » 08 Nov 2018, 08:21

Pa da kažem da sam se četiri mjeseca suzdržavao od iniciranja bilo čega, mada je seksualna tenzija između nas bila ogromna.

Drugo je kad je već tražila uslugu, i to na neočekivanom mjestu.

Neko bi postupio drugačije, ja sam joj udovoljio, i gotovo. Niko nije rekao da sam savrseno ljudsko biće, ali barem pokušavam. :rol
. . . . . . . . .

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Još jedno istraživanje: Koliko treba da traje vođenje ljubavi da bi žena bila zadovoljna?

Post by Socrates » 08 Nov 2018, 08:24

A vala nema niko ni njoj ništa da progovori. Najmanje ja. Njena odluka.

Kad bih prigovarao ljudima, pogotovo omladini, zbog seksualnih iskustava, upucao bih se pištoljem odmah.
. . . . . . . . .

Merlin246
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 15942
Joined: 28 Aug 2018, 13:21
Been thanked: 3 times
Status: Offline

Re: Još jedno istraživanje: Koliko treba da traje vođenje ljubavi da bi žena bila zadovoljna?

Post by Merlin246 » 08 Nov 2018, 09:40

Socrates wrote: 08 Nov 2018, 07:59 Da opisem.

Bila neka, zvacemo je Rosie, sjedila pored mene na predavanjima iz Canadian Premiers predmeta ili tako nešto. Od prvog dana se tu osjetila neka seksualna napetost.

Međutim, imala je momka, i koliko god vi mislili da sam nemoralan, tada sam bio prilično moralan. :D. Ako znam momka, makar i površno, nema šanse da se nešto zajebavam sa njegovom djevojkom.

Ali, eto, četiri mjeseca, dva puta sedmicno, ona uvijek sjedne pored mene, u zadnjem redu, u kratkim haljinicama, suknjicama, whatever, mada je bilo i drugih slobodnih mjesta. Popričamo dvije tri, slucajno nam se dodirnu noge, i slično.

Zadnje predavanje semestra, ona, u najkracoj haljinici svih vremena, meni na pola predavanja napise na listu papira "Please, finger me".

Sad, mogao sam ja udariti u moralnu tiradu, ali nisam. Sta ću, postupi po naređenju. :D.

Pitam je tiho "Is (njeno prezime) German, ona samo klimne glavom, dok se pravi da sluša predavanje, a moja ruka u njenim gaćicama.

Skoro mi je otkinula prste. :zao Kaže tiho, a bogami i pristojno "thank you so much".

Mislim se da li da tražim protivuslugu. Dodje brzo kraj predavanja. Samo sam uspio da joj kažem "Never fingered a German girl before".

Nadam se da ćemo na izlasku da se dogovorimo za pravi seks. Sta cu se vise praviti moralan kad sam vec bio u njoj? Jest, klinac. Momak je čeka odmah na izlazu.

Krpim ja njemu mamu okupatorsku (i on je bio porijeklom Nijemac) sto će moj minuli rad da mu bude začin za seks u sljedećih nekoliko mjeseci, znao on to ili ne.

Sljedeća godina faksa. Rosie raskinula sa momkom preko ljeta i tek tada smo imali pravi seks nekoliko puta. Poslije nasla drugog momka, posto je morala biti u vezi, takav joj bio psiholoski sklop.

Eto, predigra od minimum osam mjeseci. :cudi
:kokice

User avatar
Vjetar
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 14764
Joined: 23 May 2015, 17:46
Location: Na konju
Been thanked: 22 times
Status: Offline

Re: Još jedno istraživanje: Koliko treba da traje vođenje ljubavi da bi žena bila zadovoljna?

Post by Vjetar » 08 Nov 2018, 10:47

Nisi nikad više oprao tu ruku? :hihi

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Još jedno istraživanje: Koliko treba da traje vođenje ljubavi da bi žena bila zadovoljna?

Post by Socrates » 08 Nov 2018, 10:49

Što pitaš, bil' je ti poliz'o? :D.
. . . . . . . . .

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Još jedno istraživanje: Koliko treba da traje vođenje ljubavi da bi žena bila zadovoljna?

Post by Mutevelija » 08 Nov 2018, 11:00

Jesil kasnije oprao ruke prije nego što si sjeo da jedeš poslije predavanjaa :hm
A sta ovo znači nosila kratke haljine i suknje nadzirem li ja to balkanikusa, bil scela bit fingered da je nosila duge :hm
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Još jedno istraživanje: Koliko treba da traje vođenje ljubavi da bi žena bila zadovoljna?

Post by Socrates » 08 Nov 2018, 11:02

Šta ima balkanikus u tome što mi je OK da se je oblacila izazovno i sto nije dolazila krmeljava i u pidžami na predavanja. A bilo je i takvih.
. . . . . . . . .

User avatar
lejlamo
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12993
Joined: 23 Feb 2018, 18:17
Location: kamen i drača
Mood:
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Još jedno istraživanje: Koliko treba da traje vođenje ljubavi da bi žena bila zadovoljna?

Post by lejlamo » 08 Nov 2018, 11:06

Šta fali pidžami. Ja se dekom ogrnem i dođem.

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Još jedno istraživanje: Koliko treba da traje vođenje ljubavi da bi žena bila zadovoljna?

Post by Mutevelija » 08 Nov 2018, 11:08

Socrates wrote: 08 Nov 2018, 11:02 Šta ima balkanikus u tome što mi je OK da se je oblacila izazovno i sto nije dolazila krmeljava i u pidžami na predavanja. A bilo je i takvih.
Napisaao si da se oskudno oblačila cijelo vrijeme


"Ali, eto, četiri mjeseca, dva puta sedmicno, ona uvijek sjedne pored mene, u zadnjem redu, u kratkim haljinicama, suknjicama, whatever, mada je bilo i drugih slobodnih mjesta. Popričamo dvije tri, slucajno nam se dodirnu noge, i slično.

Zadnje predavanje semestra, ona, u najkracoj haljinici svih vremena, meni na pola predavanja napise na listu papira "Please, finger me". ,
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Još jedno istraživanje: Koliko treba da traje vođenje ljubavi da bi žena bila zadovoljna?

Post by Socrates » 08 Nov 2018, 11:09

Pa ne fali ni pidzami ništa, sto se tice drugih ljudi.

Ovdje pričam o ličnim preferencijama.

Neko ne uživa u gledanju pidžama na predavanju, neko uživa.
. . . . . . . . .

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Još jedno istraživanje: Koliko treba da traje vođenje ljubavi da bi žena bila zadovoljna?

Post by Mutevelija » 08 Nov 2018, 11:11

lejlamo wrote: 08 Nov 2018, 11:06 Šta fali pidžami. Ja se dekom ogrnem i dođem.
Zato ja i ne idem kad neozbiljno dolazite :oo :p
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

Post Reply

Return to “Sex”

Who is online

Users browsing this forum: Fuddo, HAVANA, Laser, Nice, Nora Ibsenova, Rum, Veca and 11 guests