Zašto žene varaju?

Diskusije o ljubavi, vezama, prijateljima...

Moderator: spacebound

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Zašto žene varaju?

Post by Zagorka » 09 Oct 2019, 11:16

Krokodil Behko wrote: 09 Oct 2019, 09:33
Da li su preljubnici zaista srećniji u vezama od onih koji nemaju potrebu da varaju?


Image

Možda vas najnoviji rezultati ne iznenađuju, ali ono što će vas sigurno iznenaditi jeste da su muškarci i žene koji varaju svoje partnere mnogo sretniji u vezama od onih koji ne čine preljubu.

I prije nego što zaključite da je prevara nešto sasvim legitimno o dobro za vašu vezu, morate da znate da je istraživanje sproveo sajt Ilicit Encounters koji posećuju ljudi zainteresovani za preljubu.
Svi znamo da se prevare dešavaju, razlozi za istu su različiti, a nekoliko žena su podijelile svoja iskustva.

Julija, 37 godina

- Iskrena da budem, ja ne volim svog muža. Tužno je ali istinito. Udala sam se za njega jer je dobar otac i dobro zarađuje. Sve je počelo s najboljim namjerama, ali brak na kraju nije ono šta od njega očekujete. Ne volim riječ afera, za mene je to više prijateljstvo.
Julija, jebo te otac. Pu. Majku vam sponzorsko-kurvanjsku.

I levatima vašim.

:bije
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Zašto žene varaju?

Post by storm » 09 Oct 2019, 11:19

Najbolja je ona... Ništa joj ne valja, ali opet bi se udala za istoga :lupa
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Zašto žene varaju?

Post by Zagorka » 09 Oct 2019, 11:23

storm wrote: 09 Oct 2019, 11:19 Najbolja je ona... Ništa joj ne valja, ali opet bi se udala za istoga :lupa
Aaa skrlet me neka....upoznala muškarca na sajtu za upoznavanje...i kad mi neko veli spontano...ma mrš ....udala bi se jašta bi, ko će kiriju plaćati....

Sve to pomlatit treba. Nisi sposobna za ljubav i odanost ali benefiti od braka dobro dođu.


Svašta se danas ženom zove.
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Zašto žene varaju?

Post by Mutevelija » 09 Oct 2019, 11:28

Zagorka wrote: 09 Oct 2019, 11:23
storm wrote: 09 Oct 2019, 11:19 Najbolja je ona... Ništa joj ne valja, ali opet bi se udala za istoga :lupa
Aaa skrlet me neka....upoznala muškarca na sajtu za upoznavanje...i kad mi neko veli spontano...ma mrš ....udala bi se jašta bi, ko će kiriju plaćati....

Sve to pomlatit treba. Nisi sposobna za ljubav i odanost ali benefiti od braka dobro dođu.


Svašta se danas ženom zove.
DAj ba Zagi sve ste vi kobejagi fine, a sve se kupate gole :rol
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Zašto žene varaju?

Post by storm » 09 Oct 2019, 11:29

Zagorka wrote: 09 Oct 2019, 11:23
storm wrote: 09 Oct 2019, 11:19 Najbolja je ona... Ništa joj ne valja, ali opet bi se udala za istoga :lupa
Aaa skrlet me neka....upoznala muškarca na sajtu za upoznavanje...i kad mi neko veli spontano...ma mrš ....udala bi se jašta bi, ko će kiriju plaćati....

Sve to pomlatit treba. Nisi sposobna za ljubav i odanost ali benefiti od braka dobro dođu.


Svašta se danas ženom zove.
Ali je dobar otac :ideja

Vanilla wrote: 09 Oct 2019, 10:53 Ovaj clanak kao promocija i reklama za neki super dobar proizvod: set toplih zagrljaja. Nakon sto isprobate, pitat' cete se kako ste, uopste, do sada zivjeli bez toga
Baš promo... Nemate pojma kako je dobro..
Kontaktirajte vašeg lokalnog dobavljača :valja
Strašno šta prolazi u medije :lupa .
Habibti, ya nour el - ain... :srce

Dorian
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6229
Joined: 20 Sep 2019, 17:27
Status: Offline

Re: Zašto žene varaju?

Post by Dorian » 09 Oct 2019, 11:33

Zagorka wrote: 09 Oct 2019, 11:16
Krokodil Behko wrote: 09 Oct 2019, 09:33
Da li su preljubnici zaista srećniji u vezama od onih koji nemaju potrebu da varaju?


Image

Možda vas najnoviji rezultati ne iznenađuju, ali ono što će vas sigurno iznenaditi jeste da su muškarci i žene koji varaju svoje partnere mnogo sretniji u vezama od onih koji ne čine preljubu.

I prije nego što zaključite da je prevara nešto sasvim legitimno o dobro za vašu vezu, morate da znate da je istraživanje sproveo sajt Ilicit Encounters koji posećuju ljudi zainteresovani za preljubu.
Svi znamo da se prevare dešavaju, razlozi za istu su različiti, a nekoliko žena su podijelile svoja iskustva.

Julija, 37 godina

- Iskrena da budem, ja ne volim svog muža. Tužno je ali istinito. Udala sam se za njega jer je dobar otac i dobro zarađuje. Sve je počelo s najboljim namjerama, ali brak na kraju nije ono šta od njega očekujete. Ne volim riječ afera, za mene je to više prijateljstvo.
Julija, jebo te otac. Pu. Majku vam sponzorsko-kurvanjsku.

I levatima vašim.

:bije
Joj, kad ti neko u lice kaže da je sretan vodeći život koji bi i ti vodio/vodila da imaš hrabrosti.

Moraš mu opsovati, zar ne :ha

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Zašto žene varaju?

Post by Zagorka » 09 Oct 2019, 11:36

Dorian wrote: 09 Oct 2019, 11:33
Zagorka wrote: 09 Oct 2019, 11:16

Julija, jebo te otac. Pu. Majku vam sponzorsko-kurvanjsku.

I levatima vašim.

:bije
Joj, kad ti neko u lice kaže da je sretan vodeći život koji bi i ti vodio/vodila da imaš hrabrosti.

Moraš mu opsovati, zar ne :ha

Jest, zivotni cilj mi je da se prokurvam al jako teško do kurca, U Bosni pogotovo, ponuda nemam nikako a ja sve zovem redom od portira do šefa i nudim ali neće niko da me kresne.

Nekad imam dojam da se neki od vas javljaju iz treće klupe sedmog razreda :rol

Naučite voditi zreo dijalog ili nemojte nikakav. Sa mnom :kafa
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
Vanilla
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18024
Joined: 26 Dec 2018, 09:12
Location: Home Sweet Home
Mood:
Has thanked: 4103 times
Been thanked: 5653 times
Status: Offline

Re: Zašto žene varaju?

Post by Vanilla » 09 Oct 2019, 11:37

Cuj da imas hrabrosti :grana



:psihic
U turskom jeziku postoji jedna predivna riječ, sensizlik, koje nema ni u jednom drugom jeziku. Označava nedostajanje jedne konkretne osobe, odsutnost jednog čovjeka ili jedne žene. Stanje bez tebe. Ne samoća. Ne usamljenost. Nego jednostavno beztobost...

Merlin246
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 15942
Joined: 28 Aug 2018, 13:21
Been thanked: 3 times
Status: Offline

Re: Zašto žene varaju?

Post by Merlin246 » 09 Oct 2019, 11:39

Varanje je karakteristika najdebilnijih i najgorih osoba. Ako hoces s nekim drugim da se je*es kazi fino iskreno toj osobi, rastanite se kao ljudi i idi kao covjek da se je*es s kim te volja, a ne da neku osobu pravis budalom, lazes joj i iskoristavas radi nekih svojih potreba i koristi.
To su najgori crvi, ne ljudi nego stoka jer su nestabilni, manipulatori i kukavice i sta god da radi, ponovit ce to sigurno. Nikad nece biti samo jednom. I prema tome ako vas vara i saznate za to bolesno je (po mom misljenju) ostati s tom osobom u braku, vezi...

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Zašto žene varaju?

Post by Zagorka » 09 Oct 2019, 11:40

Vanilla wrote: 09 Oct 2019, 11:37 Cuj da imas hrabrosti :grana



:psihic
:D. Ej, al stvarno... :grana
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

Dorian
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6229
Joined: 20 Sep 2019, 17:27
Status: Offline

Re: Zašto žene varaju?

Post by Dorian » 09 Oct 2019, 11:45

A zreo dijalog je ispsovati nekoga ko vodi život različit od tvog?

Jedno je reći da neki stil života nije za tebe i kapak. Ali onako žestoko reagovati ima neku pozadinu. Ako nije ljubomora, onda vjerovatno je u pozadini to da se treba narod poučiti tome da postoji samo jedan sistem vrijednosti i sve ostalo je fuj.

Kako takvi ljudi misle da imaju pravo kroz javni govor da promovišu svoj sistem vrijednosti, ja ću se usuditi da kroz javni govor to osporavam.

Uopšte ne ulazeći u to da li se lično slažem sa životom koji osoba iz članka na koji reaguješ vodi, smeta me kada neko ne dozvoljava slobodu drugima da rade od svog života šta hoće.

Možda se ja i slažem sa tvojim sistemom vrijednosti, ali ne, nećeš ga na onakav način nametati.

Je li ovo zreo dijalog?

Dorian
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6229
Joined: 20 Sep 2019, 17:27
Status: Offline

Re: Zašto žene varaju?

Post by Dorian » 09 Oct 2019, 11:48

Vanilla wrote: 09 Oct 2019, 11:37 Cuj da imas hrabrosti :grana



:psihic
Da. Ili misliš da nema ljudi koji bi rado promijenili svoje živote ali postoji masa razloga zbog kojih ne smiju. Banalno, da im djecu ne bi u školi prozivali da su im mama ili tata ovakvi ili onakvi, da ne bi ulazili u sukob sa porodicom, da ne bi ovo, da ne bi ono.

Dorian
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6229
Joined: 20 Sep 2019, 17:27
Status: Offline

Re: Zašto žene varaju?

Post by Dorian » 09 Oct 2019, 11:50

Merlin246 wrote: 09 Oct 2019, 11:39 Varanje je karakteristika najdebilnijih i najgorih osoba. Ako hoces s nekim drugim da se je*es kazi fino iskreno toj osobi, rastanite se kao ljudi i idi kao covjek da se je*es s kim te volja, a ne da neku osobu pravis budalom, lazes joj i iskoristavas radi nekih svojih potreba i koristi.
To su najgori crvi, ne ljudi nego stoka jer su nestabilni, manipulatori i kukavice i sta god da radi, ponovit ce to sigurno. Nikad nece biti samo jednom. I prema tome ako vas vara i saznate za to bolesno je (po mom misljenju) ostati s tom osobom u braku, vezi...
Eh, kad se samo sjetim...

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Zašto žene varaju?

Post by Zagorka » 09 Oct 2019, 11:51

Življenje s nekim zbog para nije životni stil već ljigavo iskorištavanje :rol

Upute o razlikovanju crne od bijele su gubljenje vremena.

Bolje da idem za poslom. I ne, nije ti ni to zreo divan već trabunjanje.

Iskorištavaj ti šefa a umjesto na poso odi u kladionicu pa se pred sudom dokazuj da je to "stil života".

Šta sve neću čuti :grana

:mah
Last edited by Zagorka on 09 Oct 2019, 11:51, edited 1 time in total.
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
Tokmak
Vucin apostol
Vucin apostol
Posts: 15203
Joined: 08 Jul 2015, 17:31
Location: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Has thanked: 976 times
Been thanked: 964 times
Status: Offline

Re: Zašto žene varaju?

Post by Tokmak » 09 Oct 2019, 11:51

Mutevelija wrote: 09 Oct 2019, 11:03 Zene varaju sto su povrijeđene sto nisu zadovoljne u vezi /braku ili sto nisu zadovoljene u sexu, a muskarci varaju zato sto su muske svinje :rol i sto se svaki ce se okrenuti za bilo kojom zenom, samo je pitanje vremena kad ce prevarit.

Uglavnom zenska prevara je opravdanija od muske :hm

Uvijek je on kriv kad ga zena prevari, a ako ona prevari muskarca on je kriv :oo
:aplauzz

ot

Zato jer vole seks jednako kao i muškarci.
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

User avatar
Vanilla
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18024
Joined: 26 Dec 2018, 09:12
Location: Home Sweet Home
Mood:
Has thanked: 4103 times
Been thanked: 5653 times
Status: Offline

Re: Zašto žene varaju?

Post by Vanilla » 09 Oct 2019, 11:53

Dorian wrote: 09 Oct 2019, 11:48
Vanilla wrote: 09 Oct 2019, 11:37 Cuj da imas hrabrosti :grana



:psihic
Da. Ili misliš da nema ljudi koji bi rado promijenili svoje živote ali postoji masa razloga zbog kojih ne smiju. Banalno, da im djecu ne bi u školi prozivali da su im mama ili tata ovakvi ili onakvi, da ne bi ulazili u sukob sa porodicom, da ne bi ovo, da ne bi ono.
Ljudi koji varaju ne kalkulisu, nisu u stanju da rezonuju sta je ispravno a sta ne. Njih kroz zivot vodi nesto drugo a ne zdrav razum. Upravo ovaj clanak je idealan primjer toga.
U turskom jeziku postoji jedna predivna riječ, sensizlik, koje nema ni u jednom drugom jeziku. Označava nedostajanje jedne konkretne osobe, odsutnost jednog čovjeka ili jedne žene. Stanje bez tebe. Ne samoća. Ne usamljenost. Nego jednostavno beztobost...

Dorian
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6229
Joined: 20 Sep 2019, 17:27
Status: Offline

Re: Zašto žene varaju?

Post by Dorian » 09 Oct 2019, 11:55

Vanilla wrote: 09 Oct 2019, 11:53
Dorian wrote: 09 Oct 2019, 11:48

Da. Ili misliš da nema ljudi koji bi rado promijenili svoje živote ali postoji masa razloga zbog kojih ne smiju. Banalno, da im djecu ne bi u školi prozivali da su im mama ili tata ovakvi ili onakvi, da ne bi ulazili u sukob sa porodicom, da ne bi ovo, da ne bi ono.
Ljudi koji varaju ne kalkulisu, nisu u stanju da rezonuju sta je ispravno a sta ne. Njih kroz zivot vodi nesto drugo a ne zdrav razum. Upravo ovaj clanak je idealan primjer toga.
Ja ću se zadovoljiti sa tim da imamo različita mišljenja.

Merlin246
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 15942
Joined: 28 Aug 2018, 13:21
Been thanked: 3 times
Status: Offline

Re: Zašto žene varaju?

Post by Merlin246 » 09 Oct 2019, 11:58

"Promijeni svoj zivot - uradi nesto za sebe, prokurvaj se" :ok

:haha

I nisi dno dna nego si hrabar 😊to ne radi svatko, nego samo hrabre osobe i karakterne poput tebe.

:haha

User avatar
Vjetar
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 14764
Joined: 23 May 2015, 17:46
Location: Na konju
Been thanked: 22 times
Status: Offline

Re: Zašto žene varaju?

Post by Vjetar » 09 Oct 2019, 12:00

Vodi li te u ljubavi zdrav razum?

Dorian
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6229
Joined: 20 Sep 2019, 17:27
Status: Offline

Re: Zašto žene varaju?

Post by Dorian » 09 Oct 2019, 12:01

Zagorka wrote: 09 Oct 2019, 11:51 Življenje s nekim zbog para nije životni stil već ljigavo iskorištavanje :rol

Upute o razlikovanju crne od bijele su gubljenje vremena.

Bolje da idem za poslom. I ne, nije ti ni to zreo divan već trabunjanje.

Iskorištavaj ti šefa a umjesto na poso odi u kladionicu pa se pred sudom dokazuj da je to "stil života".

Šta sve neću čuti :grana

:mah
U članku nije pisao da li on ima razlog zbog kojeg je pristao na takav aranžman.

Zašto imaš toliku potrebu da svima utuviš u glavu kako treba živjeti, a pogotovo živjeti sa tvojim sistemom vrijednosti?

Zar je tako nemoguće prihvatiti da u više od 7 milijardi ljudi ima svega i da ti različiti imaju sasvim lijepe živote iako su drugačiji od tvog?

Čemu toliki strah od toga da je neko sretan i zadovoljan vodeći život suprotan od tvog sa sistemom vrijednosti suprotnim od tvog?

Post Reply

Return to “Ljubav & Prijateljstvo”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests