Zašto žene varaju?

Diskusije o ljubavi, vezama, prijateljima...

Moderator: spacebound

Merlin246
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 15942
Joined: 28 Aug 2018, 13:21
Been thanked: 3 times
Status: Offline

Re: Zašto žene varaju?

Post by Merlin246 » 09 Oct 2019, 12:41

Merlin246 wrote: 09 Oct 2019, 12:38 Taj film potice zene da varaju muzeve s nekim fotografima ili vodoinstalaterima i poslije glume dobre zenice :jutarnja
Na kraju filma mi zao bilo njenog muza. Zao mi je bilo i nje sto sebe ne postuje dovoljno da se razvede i ode s onim likom i pokupi djecu.

User avatar
dadojović
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10576
Joined: 12 Aug 2018, 14:01
Has thanked: 372 times
Been thanked: 310 times
Status: Offline

Re: Zašto žene varaju?

Post by dadojović » 09 Oct 2019, 12:42

Merlin246 wrote: 09 Oct 2019, 12:38 Taj film potice zene da varaju muzeve s nekim fotografima ili vodoinstalaterima i poslije glume dobre zenice :jutarnja
I još dobiju Oscara za glumu
MM "provali rimu za notornu laž, za duboki uzdah posustalog sna, rimu za tminu, i tišinu za dno dna" MM

User avatar
hepo_kockica
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5948
Joined: 28 Aug 2019, 20:32
Has thanked: 19 times
Been thanked: 20 times
Status: Offline

Re: Zašto žene varaju?

Post by hepo_kockica » 09 Oct 2019, 12:45

A zašto muški varaju?
:hop :hop

User avatar
dadojović
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10576
Joined: 12 Aug 2018, 14:01
Has thanked: 372 times
Been thanked: 310 times
Status: Offline

Re: Zašto žene varaju?

Post by dadojović » 09 Oct 2019, 12:46

Merlin246 wrote: 09 Oct 2019, 12:41
Merlin246 wrote: 09 Oct 2019, 12:38 Taj film potice zene da varaju muzeve s nekim fotografima ili vodoinstalaterima i poslije glume dobre zenice :jutarnja
Na kraju filma mi zao bilo njenog muza. Zao mi je bilo i nje sto sebe ne postuje dovoljno da se razvede i ode s onim likom i pokupi djecu.
A gledaj, u tome i jeste ljepota umjetnosti, u ovom slučaju filma. Svaki posmatrač ima svoje viđenje i percepciju viđenog.
MM "provali rimu za notornu laž, za duboki uzdah posustalog sna, rimu za tminu, i tišinu za dno dna" MM

Merlin246
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 15942
Joined: 28 Aug 2018, 13:21
Been thanked: 3 times
Status: Offline

Re: Zašto žene varaju?

Post by Merlin246 » 09 Oct 2019, 12:57

Ljudi postujte i sebe i druge dovoljno da znate koliko vrijedite i da su to ruzne stvari i da nije lijepo nikome raditi tako nesto, ne mozete se ni vi osjecati lijepo ako radite tako nesto, a da ne spominjem kako se osjeca ona druga strana koja sazna da je prevarena.
Budite fer i prema sebi i prema drugima i zivot ce dobiti potpuno drugi smisao. :)

User avatar
Salko
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 26742
Joined: 25 Sep 2018, 14:23
Location: Tamni Vilajet
Mood:
Status: Offline

Re: Zašto žene varaju?

Post by Salko » 09 Oct 2019, 12:59

hepo_kockica wrote: 09 Oct 2019, 12:45 A zašto muški varaju?
a ne znam polemika se otvorila ono....

vrijedi i za jedne i za druge

zato što mogu....

i tu je kraj priče sve
"ignorance is bliss"

User avatar
Maksuz svratila
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2387
Joined: 28 Mar 2019, 17:05
Status: Offline

Re: Zašto žene varaju?

Post by Maksuz svratila » 09 Oct 2019, 13:01

Krokodil Behko wrote: 09 Oct 2019, 09:33
Da li su preljubnici zaista srećniji u vezama od onih koji nemaju potrebu da varaju?


Image

Možda vas najnoviji rezultati ne iznenađuju, ali ono što će vas sigurno iznenaditi jeste da su muškarci i žene koji varaju svoje partnere mnogo sretniji u vezama od onih koji ne čine preljubu.

I prije nego što zaključite da je prevara nešto sasvim legitimno o dobro za vašu vezu, morate da znate da je istraživanje sproveo sajt Ilicit Encounters koji posećuju ljudi zainteresovani za preljubu.
Svi znamo da se prevare dešavaju, razlozi za istu su različiti, a nekoliko žena su podijelile svoja iskustva.

Julija, 37 godina

- Iskrena da budem, ja ne volim svog muža. Tužno je ali istinito. Udala sam se za njega jer je dobar otac i dobro zarađuje. Sve je počelo s najboljim namjerama, ali brak na kraju nije ono šta od njega očekujete. Ne volim riječ afera, za mene je to više prijateljstvo. Imala sam romansu koja je trajala tri godine i kombinaciju za jedno veče.

Samanta, 47

- Varam svog supruga jer nam u braku nedostaje intimnosti. Sada smo više kao najbolji prijatelji. Trenutno se viđam sa muškarcem kog sam upoznala na sajtu za upoznavanje koji je takođe oženjen. Svima preporučujem da imaju aferu jer ona pruža toliko samopouzdanja. A da mogu da vratim vrijeme, ponovo bih se udala za svog supruga.

Rubi, 49

- Aferu sam započela sa kolegom. Kada provodite mnogo vremena na poslu i preživljavate traumatične situacije zajedno onda se htjeli to ili ne zbližite. Na početku smo se viđali povremeno da bi se on na kraju doselio kod mene kaka bismo mogli više da budemo zajedno jer on kod kuće ima ženu i dvoje dhece. Na kraju se vratio svojoj ženi. Nekoliko godina nakon smo se sreli na sajtu za upoznavanja i prisjetili se naše nevjerovatne energije. On je i dalje bio u braku, a ko zna koliko prevara je do tada još učinio.
...ništa me više ne može iznenaditi... :kafa ...a vjerujem da su srećniji, ona ne voli muža puža, ova druga vapi za intimnošću, ova treća se simpl srodila naposljetku sa kolegom koji uredno doma ima porodicu...no što da ona brine o tome, to je ostavila njemu u amanet...kroje svoj život kako hoće i alahimanet... :kafa
...jesi čuo za onoga...šta... šta......jesi čuo za onu...ooooooo...da li si čuo za onoga...šta, šta, šta, šta, šta, šta, šta...
...da li si čuo za onu...c, c, c, c, c, c, c...

...razvela se, kurvala se, prevarila, propio se...raskućila, zabagreo, otrcala, poludeo...

...ihihi kafu turi...ihihi ću ti pričam...ihihi gola govna...ihihi a ja nisam...

...jesi čuo za onoga, jesi čuo za onu...sečem uvo k'o Van Gog, k'o Betoven sad sam gluv...

Dorian
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6229
Joined: 20 Sep 2019, 17:27
Status: Offline

Re: Zašto žene varaju?

Post by Dorian » 09 Oct 2019, 13:20

Merlin246 wrote: 09 Oct 2019, 12:35
Dorian wrote: 09 Oct 2019, 12:21
Ali, zašto misliš da oni koji varaju više ne vole svoje partnere?
Doriane odjavi se, vrijeme je. :spavanje :ubihse
Jok. Mučit ću i dalje.

Dorian
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6229
Joined: 20 Sep 2019, 17:27
Status: Offline

Re: Zašto žene varaju?

Post by Dorian » 09 Oct 2019, 13:20

Vanilla wrote: 09 Oct 2019, 12:34
Dorian wrote: 09 Oct 2019, 12:21 To i ja pokušavam reći.

Mene je strašno strah ljudi koji su nepokolebljivo sigurni u svoje. Takvi se često opasaju bombama i raznesu u autobusu punom ljudi...
Ovo vec prelazi u fobiju :hm strasno te strah?
Vec si negdje napisao istu recenicu...bombe, autobusi puni ljudi...raznose se
Da, strah me je fanatika svih vrsta.

Merlin246
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 15942
Joined: 28 Aug 2018, 13:21
Been thanked: 3 times
Status: Offline

Re: Zašto žene varaju?

Post by Merlin246 » 09 Oct 2019, 13:29

Dorian wrote: 09 Oct 2019, 13:20
Merlin246 wrote: 09 Oct 2019, 12:35

Doriane odjavi se, vrijeme je. :spavanje :ubihse
Jok. Mučit ću i dalje.
Jel bi ti mogao nekome oprostiti prevaru i zivjeti u fazonu "ma voli ona mene, nema veze sto me prevarila"? :hm

Dorian
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6229
Joined: 20 Sep 2019, 17:27
Status: Offline

Re: Zašto žene varaju?

Post by Dorian » 09 Oct 2019, 13:37

Da.

User avatar
Čarobni
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8632
Joined: 12 Jul 2015, 01:03
Been thanked: 13 times
Status: Offline

Re: Zašto žene varaju?

Post by Čarobni » 09 Oct 2019, 13:51

Dorian wrote: 09 Oct 2019, 12:21 To i ja pokušavam reći.

Mene je strašno strah ljudi koji su nepokolebljivo sigurni u svoje. Takvi se često opasaju bombama i raznesu u autobusu punom ljudi...
Zapravo, to rade vrlo rijetko, jer im je eksploziv relativno nedostupan, ali jezik im je poprilično dostupno oružje, pa ga koriste nemilice da ušutkaju sve što nije po njihovom nepogriješivom viđenju.

User avatar
Čarobni
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8632
Joined: 12 Jul 2015, 01:03
Been thanked: 13 times
Status: Offline

Re: Zašto žene varaju?

Post by Čarobni » 09 Oct 2019, 14:07

Merlin246 wrote: 09 Oct 2019, 12:08 Jednom u bolnicii radila s jednom zenom za koju sam poslije saznala tko je i cim se bavi, od cega zivi. Samohrana majka bila i kolege ostale su tako ruzno pricali o njoj kad nje ne bi tu bilo. I ja im rekla jednom kako mozete tako, zena se bori, samohrana majka je, tko zna kakav joj je zivot. Kaze jedan kao ma sta da zalim takve, snadje se ona, zivi bolje nego svi mi 😂
I poslije kad sam saznala sta radi ogadila mi se uzasno. I vise je nikad nisam sazaljevala i sve kako sam starija sve vise nemam sazaljenje prema nikome (pogotovo prema ljudima koji koriste druge ljude u bilo kojem smislu) jer znam koliko se ja mucim da bih postigla nesto i koliko truda i rada i odricanja ti treba da bi sam uspio bilo sta uraditi. Najlakse je naci budalu koja ce sve umjesto tebe uraditi. :kafa
Poprilično sam siguran da za svaku osobu i na forumu, a i uopšteno, mogu čuti jednako lošu priču, nađem li se u "pravom društvu", koje zna kako "pravilno" sudit' ljudima i pljuvat' po njima, ali te priče nikada nisam nazivao saznanjem, a još manje sam se istima bavio, tačno onoliko koliko me se tiču-nikako.

Merlin246
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 15942
Joined: 28 Aug 2018, 13:21
Been thanked: 3 times
Status: Offline

Re: Zašto žene varaju?

Post by Merlin246 » 09 Oct 2019, 14:09

Dorian wrote: 09 Oct 2019, 13:37Da.
Ok, hvala na iskrenosti ako je iskren odgovor. :)

Dorian
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6229
Joined: 20 Sep 2019, 17:27
Status: Offline

Re: Zašto žene varaju?

Post by Dorian » 09 Oct 2019, 14:59

Jeste. Meni bi veći problem bio kada volim partnericu da me napusti nego da me prevari i vrati se. Napuštanje je gubitak, prevara nije. Prevara je samo povrijeđen ego.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120417
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6975 times
Been thanked: 7908 times
Status: Offline

Re: Zašto žene varaju?

Post by Krokodil Behko » 09 Oct 2019, 15:03

Zagorka wrote: 09 Oct 2019, 11:23
storm wrote: 09 Oct 2019, 11:19 Najbolja je ona... Ništa joj ne valja, ali opet bi se udala za istoga :lupa
Aaa skrlet me neka....upoznala muškarca na sajtu za upoznavanje...i kad mi neko veli spontano...ma mrš ....udala bi se jašta bi, ko će kiriju plaćati....

Sve to pomlatit treba. Nisi sposobna za ljubav i odanost ali benefiti od braka dobro dođu.


Svašta se danas ženom zove.

Izgleda da bi neke dame zadržale pojedine elemente iz prošlosti tipa
- muškarac je dužan obezbjediti krov nad glavom
- muškarac je dužan obezbjediti hranu
- muškarac je dužan braniti nju i sve njene interese
- u kući se pita samo žena, oko djece, hrane, familije, moleraja, troškova

A istovremeno bi sebi uzele prava onog lošijeg dijela muškaraca, pa bi se prcnule s prvim koji naiđe, jer eto, nesretne su u ljubavi i nemaju dovoljno pažnje u braku. Ne znam ni kako bi imale dovoljno pažnje, obzirom na sve gore navedene obaveze muškarca.

Znam jednu takvu s posla. Udata bila za nekog lika, ima djecu i kad su djeca napunila po 15 godina, ona pobjegne s nekim portirom. Ostala i bez braka i bez djece. Šta je dobila? Kitu? I šta još?
Sad njegovu kitu nek pere i sprema u školu i svatove, nek je redovno ljubi, umjesto djecu svoju.

Isto ot očekuje i ove iz članka, ako im muževi doznaju. Eventualno da im vrate istom mjerom, ali muški. Dođe joj čojk u gluho doba noći, pjan ko guzica i kaže: Sasam ti od jaranice, kitu sam razgulio derući je ko tebe nikada.
online

User avatar
Salko
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 26742
Joined: 25 Sep 2018, 14:23
Location: Tamni Vilajet
Mood:
Status: Offline

Re: Zašto žene varaju?

Post by Salko » 09 Oct 2019, 15:12

Dorian wrote: 09 Oct 2019, 14:59 Jeste. Meni bi veći problem bio kada volim partnericu da me napusti nego da me prevari i vrati se. Napuštanje je gubitak, prevara nije. Prevara je samo povrijeđen ego.
izgleda da ti nisi nikada volio nekog, oprosti ali moradoh ovakav zaključak donijeti na osnovu tvojih upisa na ovoj temi.
"ignorance is bliss"

Dorian
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6229
Joined: 20 Sep 2019, 17:27
Status: Offline

Re: Zašto žene varaju?

Post by Dorian » 09 Oct 2019, 15:14

Zaključuj slobodno kako god hoćeš :cudi

User avatar
Salko
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 26742
Joined: 25 Sep 2018, 14:23
Location: Tamni Vilajet
Mood:
Status: Offline

Re: Zašto žene varaju?

Post by Salko » 09 Oct 2019, 15:17

Dorian wrote: 09 Oct 2019, 15:14 Zaključuj slobodno kako god hoćeš :cudi
pa jesam li pogrešno zaključio ili tačno?
"ignorance is bliss"

Dorian
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6229
Joined: 20 Sep 2019, 17:27
Status: Offline

Re: Zašto žene varaju?

Post by Dorian » 09 Oct 2019, 15:19

Da li bi mi vjerovao ako i kažem?

Zato i rekoh, zaključuj šta hoćeš, tvoji zaključci neće promijeniti ni moj ni tvoj život.

Post Reply

Return to “Ljubav & Prijateljstvo”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests