Kakvi ste u zavođenju?

Diskusije o ljubavi, vezama, prijateljima...

Moderator: spacebound

User avatar
ElTriconi
Đulaga
Đulaga
Posts: 37370
Joined: 24 Mar 2019, 14:13
Mood:
Has thanked: 24771 times
Been thanked: 4684 times
Status: Online

Re: Kakvi ste u zavođenju?

Post by ElTriconi » 25 Mar 2020, 23:35

Dje nesta oni pajdo simsir. Znaci pajdo izmjena plana. Reci joj da si iz civilne zastite i zapjevaj joj ovu 🤗

Trese mi se tjelo
Obliva me znoj
Po zivot je opasan
Ovaj virus tvoj


Sehara mi puna blaga
Al ne haje moja draga 🤗😊

User avatar
Čarobni
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8632
Joined: 12 Jul 2015, 01:03
Been thanked: 13 times
Status: Offline

Re: Kakvi ste u zavođenju?

Post by Čarobni » 25 Mar 2020, 23:40

zavodnik != ženskaroš

:123

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6702 times
Status: Offline

Re: Kakvi ste u zavođenju?

Post by greeneyes » 26 Mar 2020, 00:30

Ko lav!



U vodi
Samo sabura

User avatar
Odraz
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5461
Joined: 03 Mar 2020, 14:52
Has thanked: 256 times
Been thanked: 254 times
Status: Offline

Re: Kakvi ste u zavođenju?

Post by Odraz » 26 Mar 2020, 03:20

Digla_da_kreci wrote: 25 Mar 2020, 22:59
almir90 wrote: 25 Mar 2020, 22:34 Mala je razlika između fletrovanja i prijateljskog ponašanja u dosta slučajeva.
A ovaj slučaj koji spominješ oko igrica, meni je pogrešno pitanje zašto to rade, već zašto to u nekim slučajevima prolazi?
Mala je, ali je vidljiva. Kako vrijeme odmice i odnos se produbljuje, sve je vise uocljiva ta razlika, slazes li se? Ako je prijateljski, ponasas se isto kakav i jesi sa lijepim manirima. Ako flertujes, onda stavljas to do znanja. :D

Zasto igrice prolaze u nekim slucajevima? Pa eto, prolaze, zna biti napeto nekim novim klincima, nesigurnim djevojcicama. Bace im mrve a one ih ubiru kao komade socnog somuna. Ima tu i dobra doza mazohizma, da je ona TA za njega i tako.
Cudni su putevi gospodnji. :ooo
Zna biti napeto i iskusnim zavodnicama ... :hihi
Zene su uvijek privlacili Don Zuan tipovi nemojte mi suplje, experimentirao sam sa tom tematikom. Kad si zavodnik svakoj si interesantan, kad si normala dosadan porodicni tip interesantan si uglavnom kao lovina za udaju nekoj cije je vrijeme u zalasku. Ne generaliziram, ali je to u vecini slucajeva. Sto je vise zena oko nekog tipa to je privlacniji vecini zena, znatizelja je ubila macku (pojma nemam zasto se to tako kaze :hm ). Najvise zena privlace testosteronci adrenalinci jer su interesantniji, izazovniji, teze ih uloviti u gomili zena ... biologija ili zenska potreba da se dokazu prema drugim zenama osvajajuci ga, koga briga dok si im interesantan.

Mislim ... i mi balimo za supermodelima koje je tesko imati, a kad je imas setas je da je svi vide da ti zavide. :valja

User avatar
Odraz
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5461
Joined: 03 Mar 2020, 14:52
Has thanked: 256 times
Been thanked: 254 times
Status: Offline

Re: Kakvi ste u zavođenju?

Post by Odraz » 26 Mar 2020, 03:25

Digla_da_kreci wrote: 25 Mar 2020, 21:07
Mutevelija wrote: 25 Mar 2020, 20:27Kako mislis :hm
mislim na muskarce koji su arogantni i samodopadni, igraju toplo hladno da te k'o biva zaintrigiraju i tako te djecije bolesti koje se preleze u srednjoj. :julia
Pa dobro ti tebe ni ne treba da zanimaju, udata zena ako sam razumio. :ok

A to toplohladno je bas fuj, manipulativno ponasanje. Ali zene tu prednjace, zar ne? :oo

User avatar
Grom
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6650
Joined: 13 Nov 2019, 22:30
Mood:
Has thanked: 42 times
Been thanked: 23 times
Status: Offline

Re: Kakvi ste u zavođenju?

Post by Grom » 26 Mar 2020, 07:12

Digla_da_kreci wrote: 25 Mar 2020, 22:59
Mala je, ali je vidljiva. Kako vrijeme odmice i odnos se produbljuje, sve je vise uocljiva ta razlika, slazes li se? Ako je prijateljski, ponasas se isto kakav i jesi sa lijepim manirima. Ako flertujes, onda stavljas to do znanja. :D

Zasto igrice prolaze u nekim slucajevima? Pa eto, prolaze, zna biti napeto nekim novim klincima, nesigurnim djevojcicama. Bace im mrve a one ih ubiru kao komade socnog somuna. Ima tu i dobra doza mazohizma, da je ona TA za njega i tako.
Cudni su putevi gospodnji. :ooo
Dobro, to za dublji odnos je druga stvar, ovo do sada je se više odnosilo na stvari koje se dešavaju na početku i sa nepoznatim osobama, u tim slučajevima tanka je granica, a ima neko k'o možda i namjerno to radi.

Zašto misliš da to samo na djevojčicama prolazi? Ima situacija gdje i dosta starijih i "iskusnijih" pada na to. Ima i razlike ko je u pitanju, imaš tu manjinu muškaraca za kojima žene lete i koji dobijaju pažnju, imaju vrijednost koje su svjesn pa im se može tako, prolazi im. Ne bih se složio da na ovo padaju samo naivne djevojčice.

User avatar
Digla_da_kreci
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3605
Joined: 08 Jan 2020, 22:07
Status: Offline

Re: Kakvi ste u zavođenju?

Post by Digla_da_kreci » 26 Mar 2020, 13:58

Odraz wrote: 26 Mar 2020, 03:20 Zna biti napeto i iskusnim zavodnicama ... :hihi
Zene su uvijek privlacili Don Zuan tipovi nemojte mi suplje, experimentirao sam sa tom tematikom. Kad si zavodnik svakoj si interesantan, kad si normala dosadan porodicni tip interesantan si uglavnom kao lovina za udaju nekoj cije je vrijeme u zalasku. Ne generaliziram, ali je to u vecini slucajeva. Sto je vise zena oko nekog tipa to je privlacniji vecini zena, znatizelja je ubila macku (pojma nemam zasto se to tako kaze :hm ). Najvise zena privlace testosteronci adrenalinci jer su interesantniji, izazovniji, teze ih uloviti u gomili zena ... biologija ili zenska potreba da se dokazu prema drugim zenama osvajajuci ga, koga briga dok si im interesantan.

Mislim ... i mi balimo za supermodelima koje je tesko imati, a kad je imas setas je da je svi vide da ti zavide. :valja
Shvatam sta pricas ali ga toliko generalizujes da se necu ni truditi pisati dugacki post da ti sve razjasnim, kopcam kakav si tip.:ok
Odraz wrote: 26 Mar 2020, 03:25 Pa dobro ti tebe ni ne treba da zanimaju, udata zena ako sam razumio. :ok
A to toplohladno je bas fuj, manipulativno ponasanje. Ali zene tu prednjace, zar ne? :oo
Slabo si ti to razumio al na dobrom si putu... Naime, dvojicu sam vec ukopala, lahka im crna zemlja bila, a ovaj treci sad nece da me zeni i eno ga lezi na kaucu i samo vice deder prinesi mlada na koso i piveee, nece ni da me zavodi ni nista ali ja ga voliiiim.
Ali pustimo mi to sad kraju, nisam ja tema :auf

Eno sad, toplohladno ti je fuj a post iznad opisujes upravo takvog. :oo

User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 26709
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 14765 times
Been thanked: 3948 times
Status: Offline

Re: Kakvi ste u zavođenju?

Post by Veca » 26 Mar 2020, 14:00

...digla ruke! :D
Zena koja ima kcer, sjedi na stolici-zena koja ima sinove naslanja se na zid.

User avatar
Barba
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2993
Joined: 17 Oct 2019, 00:15
Mood:
Has thanked: 5 times
Been thanked: 8 times
Status: Offline

Re: Kakvi ste u zavođenju?

Post by Barba » 26 Mar 2020, 14:14

dobar bi bio da imam više sl. vremena ;)

User avatar
Odraz
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5461
Joined: 03 Mar 2020, 14:52
Has thanked: 256 times
Been thanked: 254 times
Status: Offline

Re: Kakvi ste u zavođenju?

Post by Odraz » 26 Mar 2020, 14:14

Digla_da_kreci wrote: 26 Mar 2020, 13:58 Eno sad, toplohladno ti je fuj a post iznad opisujes upravo takvog. :oo
Ne radim ja to toplohladno - nema od toga haira, samo bih se zapetljao. :123
Samo pisem sta vidim a kako sam otvorene prirode nagledam se svacega.

I ja sam odustao od zavodjenja.


... bar dok je ova izolacija ... :rumenko

User avatar
Digla_da_kreci
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3605
Joined: 08 Jan 2020, 22:07
Status: Offline

Re: Kakvi ste u zavođenju?

Post by Digla_da_kreci » 26 Mar 2020, 14:15

almir90 wrote: 26 Mar 2020, 07:12 Dobro, to za dublji odnos je druga stvar, ovo do sada je se više odnosilo na stvari koje se dešavaju na početku i sa nepoznatim osobama, u tim slučajevima tanka je granica, a ima neko k'o možda i namjerno to radi.
Zašto misliš da to samo na djevojčicama prolazi? Ima situacija gdje i dosta starijih i "iskusnijih" pada na to. Ima i razlike ko je u pitanju, imaš tu manjinu muškaraca za kojima žene lete i koji dobijaju pažnju, imaju vrijednost koje su svjesn pa im se može tako, prolazi im. Ne bih se složio da na ovo padaju samo naivne djevojčice.
Tanka je granica ako nastupas sa tim na pameti. Kako ce meni na primjer biti tanka granica kad mi nije na kraj pameti ikakvo flertovanje jer sam se ljubazno obratila muskarcu? I ne registrujem ga kao potencijalnog muzjaka nego kao ljudsko bice, individuu, kojoj se obracam u tom casu.
Fora je kad naidjes na one lovce, muske hodajuce testesterone kojima je samo to na pameti pa u svakom pogledu i osmjehu vide neko skriveno, obicno nepostojece, znacenje. Dakle, sa kakvim namjerama nastupas prema suprotnom spolu, tako ces i shvatati i biti shvacen, barem u vecini slucajeva ako si iole normalan.

Djevojcice su vise metafora za nezrele zene, nebitno koje zivotne dobi. Imas ih i u 40im koje se ponasaju i razmisljaju kao da im je 15, iz samo njima poznatih razloga.

Da zakljucim, moram ic radit :valja : zavodjenje i osvajanje moze biti jako lijepo i pozeljno, samo je razlika u tipovima muskaraca i zena te nacinima kako se sprovode. Neko voli te frajere i frajerice, neosvojive tvrdzave, a neko voli one druge - sto bi @odraz rekao -''dosadne'' koji vidi jednu ili jednog.

User avatar
Grom
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6650
Joined: 13 Nov 2019, 22:30
Mood:
Has thanked: 42 times
Been thanked: 23 times
Status: Offline

Re: Kakvi ste u zavođenju?

Post by Grom » 26 Mar 2020, 14:32

Digla_da_kreci wrote: 26 Mar 2020, 14:15
Tanka je granica ako nastupas sa tim na pameti. Kako ce meni na primjer biti tanka granica kad mi nije na kraj pameti ikakvo flertovanje jer sam se ljubazno obratila muskarcu? I ne registrujem ga kao potencijalnog muzjaka nego kao ljudsko bice, individuu, kojoj se obracam u tom casu.
Fora je kad naidjes na one lovce, muske hodajuce testesterone kojima je samo to na pameti pa u svakom pogledu i osmjehu vide neko skriveno, obicno nepostojece, znacenje. Dakle, sa kakvim namjerama nastupas prema suprotnom spolu, tako ces i shvatati i biti shvacen, barem u vecini slucajeva ako si iole normalan.

Djevojcice su vise metafora za nezrele zene, nebitno koje zivotne dobi. Imas ih i u 40im koje se ponasaju i razmisljaju kao da im je 15, iz samo njima poznatih razloga.

Da zakljucim: zavodjenje i osvajanje moze biti jako lijepo i pozeljno, samo je razlika u tipovima muskaraca i zena te nacinima kako se sprovode. Neko voli te frajere i frajerice, neosvojive tvrdzave, a neko voli one druge - sto bi @odraz rekao -''dosadne'' koji vidi jednu ili jednog.
Sve zavisi da li ti se neko sviđa u tom trenutku, ti opisuješ situaciju kada ti se neko ne sviđa a tvoje prijateljsko ponašanje toj osobi dadne do znanja kao da se nabacuješ i flertuješ, dešava se to. Šta je sa situacijom kada ti se neko sviđa, pa možda svjesno, a možda i nesvjesno budeš više prijateljski nastrojena, tj. pođeš flertovati sa tom osobom? Meni se dešavalo, dešavalo se i drugima, vjerovatno i tebi se isto dešavalo. Zato ima situacija gdje je tanka ganica, pa možda skontaš da ne vrijedi ili neki drugi razlog. A sreo sam u životu i žena koje svjesno zavode, i svjesno daju direktne signale samo zato što žele pažnju i da imaju nekoga ko će im pumpati ego, ono da sebi dokažu da mogu zavesti koga žele. Ima i muškaraca takvih, ali već smo ustanovili da je takvih muškaraca manjina, manje od žena koje tako funkcionišu.

A što ti imaš pik na ove "testosterizirane" muškarce. :D.

Djevojčice ne djevojčice, imaju neke koje skonaju da mogu imati sve, prvo se ganjaju sa ovim prvim interesantnijim, pa ako to ne prođe da ga ima na duže staze a možda ga i ne želi na duže staze, onda pređu na ove dosadne. Iskreno meni je žao ovih drugih, većina ih nikada u životu ne nauči da su samo rezervni plan. Druge opet radije ostanu same prije nego što će završiti sa nekim koji nije po njihovim standardima i najbolji za njih, iskreno više poštovanja imam za ove druge koje ne odaberu neku rezervu, jer znaju da će taj brak eventualno propasti prije ili kasnije.

User avatar
Beni
Fuck you
Fuck you
Posts: 26399
Joined: 27 Aug 2019, 17:14
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
Mood:
Has thanked: 1867 times
Been thanked: 4093 times
Status: Offline

Re: Kakvi ste u zavođenju?

Post by Beni » 26 Mar 2020, 14:34

almire nes jebat :valja
Fuck you a friendly note to start the day

User avatar
Grom
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6650
Joined: 13 Nov 2019, 22:30
Mood:
Has thanked: 42 times
Been thanked: 23 times
Status: Offline

Re: Kakvi ste u zavođenju?

Post by Grom » 26 Mar 2020, 14:42

Beni_dvosekundas wrote: 26 Mar 2020, 14:34 almire nes jebat :valja
A toliko se trudim, jebiga.

User avatar
Odraz
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5461
Joined: 03 Mar 2020, 14:52
Has thanked: 256 times
Been thanked: 254 times
Status: Offline

Re: Kakvi ste u zavođenju?

Post by Odraz » 26 Mar 2020, 14:42

Pa u pravu je za ove koji postanu rezervna varijanta ... mislim da nema frajera koji bar jednom nije bio u toj ulozi, samo niko nece da prizna.

User avatar
Beni
Fuck you
Fuck you
Posts: 26399
Joined: 27 Aug 2019, 17:14
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
Mood:
Has thanked: 1867 times
Been thanked: 4093 times
Status: Offline

Re: Kakvi ste u zavođenju?

Post by Beni » 26 Mar 2020, 14:46

almir90 wrote: 26 Mar 2020, 14:42
Beni_dvosekundas wrote: 26 Mar 2020, 14:34 almire nes jebat :valja
A toliko se trudim, jebiga.
Slabo ocam :oo

Salu na stranu, ma jebo zene, bice ba zena vazda u zivotu
Last edited by Beni on 26 Mar 2020, 14:48, edited 1 time in total.
Fuck you a friendly note to start the day

User avatar
Beni
Fuck you
Fuck you
Posts: 26399
Joined: 27 Aug 2019, 17:14
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
Mood:
Has thanked: 1867 times
Been thanked: 4093 times
Status: Offline

Re: Kakvi ste u zavođenju?

Post by Beni » 26 Mar 2020, 14:48

Odraz wrote: 26 Mar 2020, 14:42 Pa u pravu je za ove koji postanu rezervna varijanta ... mislim da nema frajera koji bar jednom nije bio u toj ulozi, samo niko nece da prizna.
pa ako svjesno znas da si rezerva ja tu nista lose nisam vidio iz iskustva, mjesec dva taslacis se i idemo dalje.
Fuck you a friendly note to start the day

User avatar
Odraz
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5461
Joined: 03 Mar 2020, 14:52
Has thanked: 256 times
Been thanked: 254 times
Status: Offline

Re: Kakvi ste u zavođenju?

Post by Odraz » 26 Mar 2020, 14:48

Beni_dvosekundas wrote: 26 Mar 2020, 14:48
Odraz wrote: 26 Mar 2020, 14:42 Pa u pravu je za ove koji postanu rezervna varijanta ... mislim da nema frajera koji bar jednom nije bio u toj ulozi, samo niko nece da prizna.
pa ako svjesno znas da si rezerva ja tu nista lose nisam vidio iz iskustva, mjesec dva taslacis se i idemo dalje.
:plavi :plavi :plavi :plavi :plavi :plavi

:cool

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Kakvi ste u zavođenju?

Post by Mutevelija » 26 Mar 2020, 14:49

Zene kad najmanje trazis eto njih.
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Grom
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6650
Joined: 13 Nov 2019, 22:30
Mood:
Has thanked: 42 times
Been thanked: 23 times
Status: Offline

Re: Kakvi ste u zavođenju?

Post by Grom » 26 Mar 2020, 14:50

Beni_dvosekundas wrote: 26 Mar 2020, 14:46
Slabo ocam :oo

Salu na stranu, ma jebo zene, bice ba zena vazda u ziotu
Ma loš sam zavodnik totalno.

Post Reply

Return to “Ljubav & Prijateljstvo”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests