It is currently 20 Dec 2014, 23:11

All times are UTC + 1 hour

Author Message
 Post subject: Nimfomanija;Tko su zapravo nimfomanke ..
PostPosted: 26 Jun 2011, 19:20 
Sitna buranija
Sitna buranija

Muškarci sa snažnim seksualnim nagonom smatraju se strastvenim ljubavnicima, dok se za žene priljepi naziv nimfomanki, promiskuitetnih osoba ili šta već možemo da koristimo.
Neki smatraju da su termin nimfomanija izmislili muškarci i to samo iz jednog razloga - da zaštite svoj ego. Takvom etiketiranju skloni su oni muškarci koji imaju problema s impotencijom, boje se da pokažu osećaje ili se stide i ne znaju se nositi sa partnerkom koja ima snažan seksualni nagon.

Nimfomanija, nasuprot široko rasprostranjenom mišljenju, nije zvanična medicinska dijagnoza. Nimfomankama se danas često nazivaju žene, koje imaju ”naglašen seksualni apetit”, ili ih bar okolina, a najčešće muškarci, tako doživljavaju i etiketiraju. Jedan britanski bloger čak veoma duhovtio konstatuje da muškarci nimfomankama nazivaju žene kojima ”ne mogu da izađu na crtu” i poručuje ”nemojte okrivljavati nimfomanke, već budite srećni kada vam se sa jednom od njih ukrsti put”.
Izraz nimfomanija (od grčke reči númphê, koja u grčkoj mitologiji predstavlja snage prirode utjelovljene u polubožanske mlade žene i arithmos, mania što znači ludilo) nastao je krajem 18. veka, kada je zamjenio do tada korišćeni termin ”bolest lude ljubavi”, a koristio se za opsivanje širokog spektra ”simptoma” – od javnog pokazivanja genitalija od strane psihičkih bolesnica u mentalnim institucijama, do upražnjavanja masturbacije i sklonosti ka očijukanju i flertovanju od strane finih gospođa iz visokih krugova.
Tko su nimfonanke po vašem mišljenju? postoje li ili su nastale kao opravdanje muskaraca ;)
Šta mislimo o nimfomankama, bolest ili zene koje hoće uživati??
Da li ste imali neko iskustvo s pomenutim osobama,odnosno da li bi voljeli da ga doživite.. ;))
Neki kazu da su san svakog pubertetlije(dok ne nalete na istu,a onda...)....

Last edited by sancho_no1 on 28 Jun 2011, 11:09, edited 2 times in total.

Post subject: Re: Nimfomanija;Tko su zapravo nimfomanke ..
PostPosted: 28 Jun 2011, 10:28 
Hadžija
Hadžija

Highscores: 1
mandi pandi... otkad te nisam vidjela :)

mandibulas wrote:
...zene sa seksualnim apetitom (prosjecnog) muskarca (i sve je receno)

hahaha... dal´ je tako :)... vi ba samo puno pricate

Profile  

PostPosted: 28 Jun 2011, 10:42 
Administrator
Administrator

Images: 0
Highscores: 27
Quote:
Šta mislimo o nimfomankama, bolest ili zene koje hoće uživati??

mislim da nijedno nije istina.
nekako pretpostavljam da su nimfomanke psihički nestabilne, nesigurne osobe koje seksom s muškarcima nastoje dobiti malo pažnje, osjećaja ugode zbog samog seksa ali i zbog činjenice da udovoljavaju muškarcima. znači nimfomanke se ne seksaju sa svima SAMO zbog užitka tj zadovoljavanja pretjeranog seksualnog nagona. takve osobe nisu sklone dužim i ozbiljnim vezama, a čisto sumnjam da mogu da se zaljube.

naravno, ovo je samo moje viđenje toga. ne znači da je i tačno.

...
 Profile  

PostPosted: 29 Jun 2011, 01:09 
Sitna buranija
Sitna buranija

Ja bih se slozio s konstatacijom da su Nimfomanke nastale kao opravdanje ovim kamiondzijama sto im je ostalo jedino da se hvale kako se mogu sexati po citave dane.
Svoju muskost dokazujuci pred drugim lovackim pricama Pa kad ih neka smota onda je il na drogama il nimfomanka--- :pusi

Post subject: Mlada ovisnica o seksu preko interneta
PostPosted: 23 Apr 2012, 19:12 
Globalni moderator
Globalni moderator

Highscores: 15
"Spavala sam sa 40 muškaraca koje sam upoznala putem interneta"

Image

Mlada Britanka Becky Stevens, odlična učenica iz dobre kuće, pet godina je bila ovisna o seksu preko interneta, a od svoje 15. do 20. godine spavala je sa 40 nezananaca koje je na takav način upoznala.

Njena priča, nažalost, nije nimalo usamljena, jer sve veći broj žena, pa čak i vrlo mladih djevojaka, zamjenu za realno samopouzdanje i bliskost sa suprotinim spolom traži u virtuelnom svijetu.

Nakon raskida sa prvim dečkom iz srednje škole, koji nije propustio da se podsmjehne njenoj debeljuškastoj figuri, Becky je utjehu potražila na interent sajtu za upoznavanje, preko koga se 6 mjeseci dopisivala sa izvijesnim ”Stuartom”, koji se predstavio kao 24-godišnjak, strasno joj se udvarao, obasipao je komlimentima, i tražio sve provokativnije fotografije.

Becky je pristajala, seksi poruke koje su razmjenjivalii postajale su sve eksplicitnije, pa se činilo da je logičan naredni korak pravi seks.

Kada se našla u hotelskoj sobi sa 40-godišnjakom koji joj se uopšte nije dopao, niti je imalo ličio na svoju sliku sa sajta, bilo je prekasno da se povuče.

Put do kuće je preplakala u vozu, roditeljima je kazala da je bila kod prijateljice, ali ovo ružno iskustvo je nije otrijeznilo. Naprotiv. Sve više je postajala ovisna od cyberseksa (svlačenje i izvođenje seksualnih “predstva” pred kamarama) i od sajtova za upoznavanje i veza preko njih, koje su joj donosila sumnjivo uzbuđenje, ali ne i istinsko zadovoljstvo.

- Seks je bio grozan, nikada me nisu pitali da li mi je bilo lijepo - i nikada ih više nisam ponovo vidjela - priča Becky.

- Osjećala sam se poniženo, ali u isto vrijeme sam bila navučena na to uzbuđenje i žudjela sam za pažnjom.

Na taj način je do svoje 20. godine spavala sa 40 neznanaca, a roditelji nisu imali pojma kako provodi vrijeme za kompjuterom u svojoj sobi.

Kada je krenula na fakultet, situacija se još više pogoršala. Neograničeno vrijeme koje je mogla da posveti svojoj ovisnosti učinilo je da potpuno zanemari studije.

Na kraju ih je napustila, bila je prinuđena da se vrati u rodni grad i zaposli kao prodavačica, ali istovremeno je nastupilo i otrježenjenje. Odlučila je da progovori o svojoj zavisnosti i svemu kroz šta je je prošla, da bi svojim iskustvom pomogla drugima.

Ispostavilo se, međutim, da njena priča među mladim ženama u Britaniji nije nimalo rijetka. Sve mlađe djevojke, nekada i od samo 11-12 godina, upadaju u svijet cyberseksa, "sekstinga" (slanja fotografija i poruka eksplicitnog sadržaja preko mobilnih telefona) i udvaranja i veza preko interneta, koji izazivaju ovisnost.

Becky su sada 24 godine i već neko vrijeme je u sretnoj vezi sa mladićem koga je upoznala preko zajedničkih prijatelja.

- Da mogu da vratim vrijeme, sve bih uradila drugačije. Voljela bih da sam ranije shvatila da seks nije put da se dođe do ljubavi, a drugim djevojkama mogu samo da savjetujem da se ne upuštaju u seksalne veze preko interneta. Kad jednom počnete, vrlo teško se prestaje - zaključuje Becky.

Post subject: Re: Mlada ovisnica o seksu preko interneta
PostPosted: 23 Apr 2012, 19:42 
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma

Udri Becky

Profile  

PostPosted: 23 Apr 2012, 19:58 
Hadžija
Hadžija

Highscores: 1
becky je ko hashov :D

Profile  

PostPosted: 23 Apr 2012, 19:59 
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma

Becky Burgija

Profile  

PostPosted: 23 Apr 2012, 19:59 
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma

kod Beki nikad nije meki
:D

Profile  

PostPosted: 23 Apr 2012, 20:04 
Globalni moderator
Globalni moderator

Highscores: 15
MORENA wrote:
kod Beki nikad nije meki

Ma smirit će je već neki :D

PostPosted: 23 Apr 2012, 20:25 
Administrator
Administrator

Highscores: 27
MORENA wrote:
kod Beki nikad nije meki

:plavi

...
 Profile  

PostPosted: 17 Sep 2012, 19:33 
Snajperista
Snajperista

ja sam nimfomanka. jadan moj Denis ne moze covjek doc sebi. ja samo jos jos i joooossssssss

Image
 Profile  

PostPosted: 17 Sep 2012, 19:36 
Spamer
Spamer

MORENA wrote:
kod Beki nikad nije meki

Ovo tek sad pročitah...

:D. :D. :valja

Profile