Adını Feriha Koydum / Dala sam joj ime Feriha

Moderator: Krokodil Behko

Blackhawk
Status: Offline

Re: Adını Feriha Koydum / Dala sam joj ime Feriha

Post by Blackhawk » 20 Sep 2013, 00:42

al sto gledat tu seriju.. kad ce Feriha umrijeti na kraju :(

User avatar
IM_ex
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6816
Joined: 29 Jan 2012, 23:07
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Adını Feriha Koydum / Dala sam joj ime Feriha

Post by IM_ex » 20 Sep 2013, 00:58

Pa, da je zatucan, pomalo postaje svjestan i sam Riza. Kad je razgovarao s Mehmedom pa ga podsjeti kakvu gresku su napravili vjerivsi (po kazni, a iz predostroznosti, kao) Ferihu sa havetinjom Halilom, sta se sve desilo i sta se sve jos gore moglo desiti. ali, kasni Riza, puno kasni. Zagorca ionako gorak zivot, pa tek nekad, kad se nekako popravi situacija, progleda. Ne mora ni tada, jer, on je Riza, on ostaje zatucani Riza koji otezava gorak zivot. Njegovo kasnje paljenje klikera nikome nije od koristi.
Cuj, odrekao se kcerke. Ja oca i ... mal ne rekoh. Kao da je bitan njegov oprost. Riza je zatucani tiranin. Ali samo prema svojim najrodjenijima. Sto snahi titra? Sestri? Poslovnom partneru? Metuzalem.

edit: drugi glumac preuzeo ulogu Emirovog oca (nekako neobicno bi, spocetka)
E sad necu ni kako ja hocu

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119209
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5510 times
Been thanked: 11743 times
Contact:
Status: Offline

Re: Adını Feriha Koydum / Dala sam joj ime Feriha

Post by Maja » 23 Sep 2013, 20:35

Spletkarošica iz "Ferihe": Vlastita majka mrzila me zbog uloge Hande

Image

Rodjena: 14.09.1987. Ankara, Turska
Kao djevojčica turska glumica Ceyda Ateş koju gledamo u ulozi bezobzirne spletkarice Hande u seriji “Djevojka imena Feriha” pobijedila je na natjecanju ljepote. A ako ima istine u latinskoj izreci “Nomen est omen” (Ime je znak), 26-godišnjoj Ceydi bilo je suđeno da krene put izbora za ljepotu. Njezino ime u hrvatskoj inačici znači Slatkica, a upravo je zahvaljujući svojoj ljepoti došla do statusa zvijezde.

Image

Ceydina obitelj živjela je u blizini Crnog mora, ali su se preselili u Istanbul, gdje je ona i odrasla. Ima sestru i brata, otac joj je vodoinstalater, dok joj se majka posvetila obitelji. Već sa šest godina počela se baviti glumom.
– To što sam počela tako rano glumiti ima svojih nedostataka, ali sam s druge strane zahvaljujući glumi rano stala na noge i naučila se brinuti za sebe – kaže Ceyda. Nizala je uloge, ali tek je zahvaljujući seriji “Djevojka imena Feriha” postigla veliku popularnost.
– I rođena majka me ponekad mrzila zbog uloge Hande jer sam joj bila previše okrutna – pojadala se glumica. Iako joj je u seriji Feriha koju igra Hazal Kaya najveća neprijateljica jer joj je uzela Emirovu ljubav, Ceyda kaže kako je s Hazal vrlo dobra prijateljica.
– Svi smo na setu bili jako dobra ekipa, a Çağatay Ulusoy, koji igra Emira, i Yusuf Akgün, koji igra Koraya, su kao moja braća – priča lijepa Ceyda.
Osim što glumi, pohađa satove plesa i pjevanja jer smatra da će joj to trebati u karijeri.
– Ne želim da jednom dobijem ulogu zbog koje ću morati pjevati pa da mi drugi posuđuju glas. Želim sve sama odraditi – kaže glumica.

Image

I dok su se njezine kolege iz serije Cagatay i Yusuf našli u aferi zbog konzumiranja droge, Ceyda kaže kako joj slava nije udarila u glavu i da čvrsto stoji na zemlji.
– Imam podršku obitelji, a dok to imate, ne treba vam ništa drugo. Živim s njima iako si mogu priuštiti i vlastiti stan – kaže glumica koja je u jednom intervjuu rekla kako se ne boji starenja i da jedva čeka da postane majka. A dok čeka na majčinstvo, Ceyda rado pozira i za muške časopise ne libeći se pokazati svoje atribute.
– Ne morate sve otkriti da biste bili seksi, puno toga je i u samom držanju. A s iskustvom koje svaki dan stječem, izgradila sam samopouzdanje – kaže Ceyda koja je godinu dana bila u vezi s Canom Yurtsevdijem zbog kojeg je prestala biti vegetarijanka.
– Naglo sam se udebljala pa sam morala na dijetu, a bavila sam se i sportom – kaže glumica koja je s Canom putovala svuda po svijetu, pa je tako bila i u Sarajevu i u Dubrovniku. No, kako se u to vrijeme u Hrvatskoj još nije prikazivala “Djevojka imena Feriha”, glumica je neometano mogla šetati po gradskim zidinama. Ljubavna idila s Canom prekinuta je nedugo nakon posjeta Dubrovniku prošle godine, nakon njega sreću je pronašla s Bugrom Toplusoyem s kojim je u vezi pet mjeseci, a snimljeni su kako ovo ljeto uživaju u morskim radostima. Bugra je nasljednik bogate turske obitelji koja u svom imperiju ima modni brend Roman, a veza s Ceydom Bugrinu ocu nikako ne odgovara. Navodno smatra da se Ceyda ne uklapa u njegov imidž nasljednika i poduzetnika, s obzirom na to da je Bugra izvršni direktor tvrtke. Mladom paru, čini se, to ni najmanje ne smeta i često ih se može vidjeti zajedno u javnosti.

Izvor - Večernji list

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119209
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5510 times
Been thanked: 11743 times
Contact:
Status: Offline

Re: Adını Feriha Koydum / Dala sam joj ime Feriha

Post by Maja » 23 Sep 2013, 20:47

Kao djeca. Vidi Ferihe :oo

Image

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119209
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5510 times
Been thanked: 11743 times
Contact:
Status: Offline

Re: Adını Feriha Koydum / Dala sam joj ime Feriha

Post by Maja » 26 Sep 2013, 01:51

Pitanje za Imex...šta misliš kad je rođena Emirova mama Ajsun tj Ahu Sungur.
Ali bez guglanja!



Ahu Sungur

Image

Rodjena: 05.02.----. Istanbul, Turska
Projekti: Arka Sokaklar, Binbir Gece, Bu Kalp Seni Unutur Mu, Adını Feriha Koydum...



Murat Onuk

Image

Rodjen: 27.09.1960. Istanbul, Turska
Projekti: Asmalı Konak, Gümüş, Genco, Adını Feriha Koydum, Umutsuz Ev Kadınları...



Neşem Akhan

Image

Rodjena: 06.03.1984. Izmir, Turska
Projekti: Hayat Türküsü, Kapalı Çarşı, Adını Feriha Koydum...



Pelin Ermiş

Image

Rodjena: 20.08.1982. Izmir, Turska
Projekti: Vazgeç Gönlüm, Aşk-ı Memnu, Cahennem, Adını Feriha Koydum...



Barış Kılıç

Image

Rodjen: 01.01.1978. Istanbul, Turska
Projekti: Vazgeç Gönlüm, Aynadaki Düşman, Sakarya Fırat, Adını Feriha Koydum, Merhaba Hayat...



Metin Çekmez

Image

Rodjen: 26.07.1945. Istanbul, Turska
Projekti: Yürek Çığlığı, Kuşdili, Binbir Gece, Adını Feriha Koydum, 20 Dakika...



Sedef Şahin

Image

Rodjena: 14.05.1992. Istanbul, Turska
Projekti: Avrupa Yakası, Belalı Baldız, Sevgili Dünürüm, Adını Feriha Koydum...



Melih Selçuk

Image

Rodjen: 07.02.1984. Mardin, Turska
Projekti: Kasaba, Adını Feriha Koydum, Rüya Gibi Geçti, Pis Yedili...



Ceyda Ateş

Image

Rodjena: 14.09.1987. Ankara, Turska
Projekti: Elveda Rumeli, Yer Gök Aşk, Adını Feriha Koydum, Evlerden Biri, Rüya Gibi Geçti...



Yusuf Akgün

Image

Rodjen: 11.09.1984. Istanbul, Turska
Projekti: Hepsi bir, Adını Feriha Koydum, Beni Böyle Sev...



Deniz Uğur

Image

Rodjena: 17.10.1971. Istanbul, Turska
Projekti: Hayatım Sana Feda, Ertelenmiş Hayatlar, Bu Son Olsun, Adını Feriha Koydum...



Vahide Perçin (dok je snimana AFK prezivala se Gördüm)

Image

Rodjena: 13.06.1965. Izmir, Turska
Projekti: Bir İstanbul Masalı, Hırsız Polis, Annem, Adını Feriha Koydum, Merhaba Hayat...



Ufuk Tan Altunkaya

Image

Rodjen: 15.05.1984. Villingen, Njemacka
Projekti: On je pozorisni glumac prva televizijska uloga mu je u Adını Feriha Koydum.



Cagatay Ulusoy

Image

Rođen 23.9.1990. godine u Istanbulu.
Na natjecanju za najbolji model Turske Cagatay je odnio pobjedu 2010. godine. Nakon srednje škole upisao je studij šumarstva. Paralelno, Ulusoy je krenuo u glumačku školu ‘Ala Algan’ te zaplovio u glumačke vode. Prije glavne uloge Emira u serije ‘Djevojka imena Feriha’ Cagatay je snimio film sličan hitu ‘Top gun’, pod nazivom ‘Anadolu Kartallari’, koji je inače jedan od blockbustera turskog box officea 2011. godine. Trenutačno se priprema za snimanje serije pod nazivom "Ask Hikayesi", turske verzije američke serije O.C. Partnerica u seriji će mu biti Serenay Sarikaya.



Hazal Kaya

Image

Leyla Hazal Kaya, rođena je 1. listopada 1990. godine u Gaziantepu, u odvjetničkoj obitelji. Pohađala je talijansku srednju školu u Istanbulu. Roditelji su se razveli kada je Hazal imala sedam godina. Odmalena je bila upoznata sa svijetom umjetnosti. Plesala je balet i svirala violinu sedam godina.
Glumica obožava tango te strastveno navija za Bešiktaš. Govori engleski, talijanski, francuski, a nedavno je počela učiti njemački.

Svoju glumačku karijeru započela je u seriji ‘Genco’, a pojavila se i kao djevojka žrtva običaja u hit seriji ‘Sila’. Hazal je tada imala tek 16 godina. Veliki boom na malim ekranima ostvarila je ulogom plahe Nihal u ‘Strastima Orijenta’ gdje su joj glumački partneri bili najpopularniji turski glumci Beren Saat te Kivanc Tatlitug.

Prvu naslovnu ulogu ostvarila je kao Feriha u seriji ‘Djevojka imena Feriha’. Nagla popularnost ovoj džepnoj Veneri porasla je upravo zbog siromašne djevojke koja se pretvara da je bogatašica. Serija je imala veliku glednost u Turskoj.

Prošle godine prihvatila je ulogu u ‘Son Yaz- Balkanar 1912.’, seriji koja se snimala u Makedoniji.

Hazal se okušala i na velikom ekranu i to u filmu ‘Ay 'Ay Büyürken Uyuyamam', koji je nastao ekranizacijom istoimenog romana, radnja kojeg se odvija u udaljenom gradiću na Egejskom moru. U središtu priče je žena Melek koju tumači glumica Ayca Bingol, i njezin odnos s kćeri Hulijom koju je utjelovila mlada Hazal. Mušku ulogu utjelovio je Firat Celik.

Veliki uzor u životu joj je majka feministkinja. Otac joj je pobožan, te je više vezana za majku koja je i često prati na snimanjima. Hazal je također posudila glas kćerki nedavno preminulog Tonyja Soprana u turskoj sinkronizaciji ‘Obitelji Soprano’.

Serije:
Acemi Cadı (2006)
Taşların Sırrı (2006)
Genco (2007)
Sıla (2007)
Aşk-ı Memnu (2008–2010)
Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi (2010-2011)
Adını Feriha Koydum (2011-2012)
Son Yaz-Balkanlar 1912 (2012)

Filmovi:
Behzat Ç.-Seni kalbime gömdüm (2011)
Çalgi çengi (2011)
Ay Büyürken Uyuyamam (2011)
Bu Son Olsun (2012)

Reklame:
Tofita (2007)
Turkcell (2007)
Eti (2008)
Nescafe (2009)
Penti (2010)
Bingo (2012-present)

Hazal se trenutno nalazi u Americi, u LA-u na školovanju gdje će usavršiti svoju glumu.

Također pregovara o potpisivanju za novu seriju "Son Aşk" za GOLD FILM u vlasništvu Faruka Turguta za koju su već angažirane Nebahat Çehre i Aslıhan Gürbüz. Serija bi na male ekrane trebala doći na jesen.

User avatar
IM_ex
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6816
Joined: 29 Jan 2012, 23:07
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Adını Feriha Koydum / Dala sam joj ime Feriha

Post by IM_ex » 07 Oct 2013, 01:42

a ne znam kad je rodjena
:hm glede Murata (glumca njenog ex muza), tu bi negdje mogli biti, Aysun 60/65?

Pa ko ubi Ferihu? onakav kraj onako dobroj seriji ... e, svasta
E sad necu ni kako ja hocu

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119209
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5510 times
Been thanked: 11743 times
Contact:
Status: Offline

Re: Adını Feriha Koydum / Dala sam joj ime Feriha

Post by Maja » 07 Oct 2013, 12:27

Nećeš vjerovati ali 81. je godište. Možeš misliti!

Pa nisi valjda pregledala seriju do kraja :D
Ferihu je ubio Halil.

User avatar
IM_ex
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6816
Joined: 29 Jan 2012, 23:07
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Adını Feriha Koydum / Dala sam joj ime Feriha

Post by IM_ex » 07 Oct 2013, 23:54

c c c, a na nju sam gledala kao na jednu od dobrodrzecih, zrelijih zena
a ona, gle, u tridesetim ... nevjerovatno
pa vidi je ovdje Image

ma suti, jesam al vise od pola sadrzaja epizoda nije prevedeno :dole
Kako znas da je Halil? mslm, mozda je, sem uprskanog prevoda, jos sta uprskano, mozda fali neki dio (znas da gledam online)?

Gledala Emirov put, bez prevoda ... jesil ti imalo virnula? ona Ferihina rodica se opasno mota oka zivog a emotivno mrtvog Emira. Nikakav mu par. Riza mi i dalje igra po zivcI :puca i tako ...
Last edited by IM_ex on 08 Oct 2013, 00:04, edited 1 time in total.
E sad necu ni kako ja hocu

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119209
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5510 times
Been thanked: 11743 times
Contact:
Status: Offline

Re: Adını Feriha Koydum / Dala sam joj ime Feriha

Post by Maja » 08 Oct 2013, 00:04

Kažu da se uništila botoksom. Koji će joj klinac botoks tako mladoj :lupa
A na snimanju su se ona i Emir najviše družili i uvijek su objavljivane njihove slike.
Kontam otkud oni stalno zajedno, kad nije tolika ni razlika u godinama.

User avatar
IM_ex
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6816
Joined: 29 Jan 2012, 23:07
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Adını Feriha Koydum / Dala sam joj ime Feriha

Post by IM_ex » 08 Oct 2013, 00:07

Kazu da se Emir lozi na starije.
Vidje li njenog muza? Mislim, kad se sve to uzme u obzir, svasta se pomisli :oo
E sad necu ni kako ja hocu

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119209
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5510 times
Been thanked: 11743 times
Contact:
Status: Offline

Re: Adını Feriha Koydum / Dala sam joj ime Feriha

Post by Maja » 08 Oct 2013, 00:09

Aha, baš je slabo prevedeno.
Halil je ubio, tako su pisali na forum.hr i to ne samo nju nego ko fol i Zehru koja se pojavila na vjenčanju, samo gledaoci nisu vidjeli :D
Nisam gledala Emirov put, ne mogu ga zamisliti s drugom, ali jednom sam kliknula na jedan clip gdje Riza mete ispred one zgrade. Tad sam skontala da je ta treća sezona baš :lud jer je Rizi falila godina za penziju a on radi poslije toliko vremena, plus toliko je imao problema sa srcem, a da preživi Ferihinu i Zehrinu smrt. Budalaštine.

Šteta što nisi češće navraćala da malo komentarišemo.

User avatar
IM_ex
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6816
Joined: 29 Jan 2012, 23:07
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Adını Feriha Koydum / Dala sam joj ime Feriha

Post by IM_ex » 08 Oct 2013, 00:17

Ma nije do mene, tu sam ja, nego, zatajili su drugi, koji seriju gledase (il gledaju), a koji se srame to reci, odnosno komentarisati :zubi
E sad necu ni kako ja hocu

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120145
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6889 times
Been thanked: 7762 times
Status: Offline

Re: Adını Feriha Koydum / Dala sam joj ime Feriha

Post by Krokodil Behko » 10 Oct 2013, 16:04

Zbog veze sa slavnom glumicom dobio otkaz od rođenog oca

Image

Veza poznate turske glumice Ceyde Ates, koju gledamo u seriji “Djevojka imena Feriha”, razljutila je obitelj njezinog dečka.

Ceyda Ates je, osim zapaženim ulogama, pažnju javnosti u Turskoj privukla i gotovo bajkovitom ljubavnom pričom.
Ljubav između nje i odabranika njezinog srca, turskog biznismena Bugra Toplusoya, razljutila je njegovu obitelj. Prema pisanju turskog portala Sabah, njegov otac vezu nikako ne prihvaća.
Svom sinu je namijenio upravljanje obiteljskom tvrtkom koju pomno gradi u poslovno carstvo posljednjih 30 godina. Ali je sinu, nakon što je odbio raskinuti vezu s popularnom glumicom, umjesto poslovnog prijestolja uručio – otkaz.
Bugra, koji je prošle godine imenovan predsjednikom izvršnog odbora obiteljske tvrtke, tako je prekinuo sve veze s tvrtkom, a i rijetko se viđa s obitelji.
(Doznajemo.com/Dnevnik.hr)
online

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80782
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9955 times
Been thanked: 6802 times
Status: Offline

Re: Adını Feriha Koydum / Dala sam joj ime Feriha

Post by Julia-Klara » 14 Oct 2013, 08:25

ja pogledala prvu hepidozu (evo je opet ta rijec)...ne pitajte me zasto :grana

i zar se neko moze stidjeti svojih roditelja i porijekla kao sto je slucaj sa Ferihom? grozno!
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119209
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5510 times
Been thanked: 11743 times
Contact:
Status: Offline

Re: Adını Feriha Koydum / Dala sam joj ime Feriha

Post by Maja » 14 Oct 2013, 16:42

Da se ne stidi ne bi bilo serije :D
Ona ih se zastidjela tek kad je krenula na elitni fakultet gdje su sami bogataši, a ona je tu zbog stipendije.
Nije to tako rijetka pojava ni u stvarnosti.
Po čemu se razlikuju mladi koji ne shvataju da roditelji nemaju pa se ljute ako ne dobiju dobar mobitel, markiranu odjeću..

User avatar
IM_ex
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6816
Joined: 29 Jan 2012, 23:07
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Adını Feriha Koydum / Dala sam joj ime Feriha

Post by IM_ex » 14 Oct 2013, 22:57

Melih (Mehmed) rodjen u Mardinu :oo vidje li, Majo?
E sad necu ni kako ja hocu

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119209
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5510 times
Been thanked: 11743 times
Contact:
Status: Offline

Re: Adını Feriha Koydum / Dala sam joj ime Feriha

Post by Maja » 15 Oct 2013, 00:06

Misliš tamo gdje je Sila snimana. Kako je lijepo ono mjestašce. A ako su im običaji kao u seriji onda se pronašao u ulozi brata kretena :D

User avatar
IM_ex
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6816
Joined: 29 Jan 2012, 23:07
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Adını Feriha Koydum / Dala sam joj ime Feriha

Post by IM_ex » 15 Oct 2013, 00:26

Maja wrote:Misliš tamo gdje je Sila snimana.
mislim :zubi
I serija "Da sam oblak" (radnja u istoj kucetini, tj konaku).
Daa, da scenarij nije ni vidio, da su mu samo prepricali radnju, taj bi vrhunski odbranio povjerenu mu ulogu :oo

p.s. zavidim JK sto je tek na pocetku gledanja serije
E sad necu ni kako ja hocu

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80782
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9955 times
Been thanked: 6802 times
Status: Offline

Re: Adını Feriha Koydum / Dala sam joj ime Feriha

Post by Julia-Klara » 15 Oct 2013, 09:13

pa pokusacu jos jednu-dvije epizode , ne znam da li ce mi se svidjeti...gledala sam par epizoda kod kuce, negdje na sredini, i bilo mi je uvjerljivije nekako... ovo u prvoj mi je nekako previse naivno, i moram reci bezobrazno, valjda zato sto nisam nikad bila u situaciji da se stidim svojih roditelja i porijekla,a njeno sakrivanje mobitela jer je star, pa se stidi oca kad je dosao u skolu i kaze da je vozac... ne znam, ne znam

vidjecemo ;)
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119209
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5510 times
Been thanked: 11743 times
Contact:
Status: Offline

Re: Adını Feriha Koydum / Dala sam joj ime Feriha

Post by Maja » 15 Oct 2013, 09:18

Pa to i jest tema serije. Te njene početne laži će joj donijeti toliko problema poslije :cudi

Post Reply

Return to “Serije”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests