Poligamija

Sve o muževima, svekrvama, punicama, djeci.

Moderator: spacebound

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 84611
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 11083 times
Been thanked: 16691 times
Status: Online

Re: SLUČAJ U BIH: ELMEDIN IMA DVIJE ŽENE, BOSANKA I UKRAJINKA DIJELE KREVET

Post by Fuddo » 30 Oct 2023, 13:54

Chan wrote: 30 Oct 2023, 13:30 Radim i ja sa 8 žena na spratu, a nas dvojica.

Nije nam lako. To nam i one govore.
Trazi drugi poso, dok te nisu izludile
Dozvolite da se obratimo

User avatar
ElTriconi
Đulaga
Đulaga
Posts: 37485
Joined: 24 Mar 2019, 14:13
Mood:
Has thanked: 25008 times
Been thanked: 4739 times
Status: Online

Re: SLUČAJ U BIH: ELMEDIN IMA DVIJE ŽENE, BOSANKA I UKRAJINKA DIJELE KREVET

Post by ElTriconi » 30 Oct 2023, 15:17

Zana wrote: 30 Oct 2023, 13:12
Tokmak wrote: 30 Oct 2023, 11:08 Ukrast će mu njih dvije lovu i pobjeći od njega kad ode vani sljedeći put.
Ukrajinka će vjerovatno u Hrvatsku , a domicilna se vratiti svojima.

Koju lovu? :p
More mu nas mutevelija bit poslodavac ocam 🤔
Sehara mi puna blaga
Al ne haje moja draga 🤗😊

User avatar
Tokmak
Vucin apostol
Vucin apostol
Posts: 15226
Joined: 08 Jul 2015, 17:31
Location: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Has thanked: 977 times
Been thanked: 972 times
Status: Offline

Re: SLUČAJ U BIH: ELMEDIN IMA DVIJE ŽENE, BOSANKA I UKRAJINKA DIJELE KREVET

Post by Tokmak » 30 Oct 2023, 20:33

Zana wrote: 30 Oct 2023, 13:12
Tokmak wrote: 30 Oct 2023, 11:08 Ukrast će mu njih dvije lovu i pobjeći od njega kad ode vani sljedeći put.
Ukrajinka će vjerovatno u Hrvatsku , a domicilna se vratiti svojima.

Koju lovu? :p
Pa mora imati nešto u crnom šteku... :cudi
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120556
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 7011 times
Been thanked: 7969 times
Status: Online

Re: Poligamija

Post by Krokodil Behko » 05 Jan 2024, 23:13

Bosanskom Kazanovi TRUDNE OBJE ŽENE, snimak ustalasao regiju, ovo morate da pogledate (VIDEO)






Bosanski Kazanova, Elmedin Karić iz Busovače, koji živi sa dvije žene, postat će ponovo otac, pošto su mu obhe žene trudne.

Karić koji je u žižu javnosti došao prije tri mjeseca usljed činjenice da mimo volje svojih roditelja, kao i roditelja zakonite žene Fatime, doveo i Janu iz Ukrajine, koju je upoznao u Njemačkoj, ponovo je ustalasao region, piše Blic.


Naime, sudeći po snimku koji se pojavio na društvenim mrežama, on će postati otac, pošto su navodno i Fatima i Jana trudne!

Podsjećanja radi, on sa Fatimom već ima tri sina.

Kako se vidi na viralnom snimku, njih troje su zajedno gledali testove za trudnoću. Prvo je pozitivan ispao kod Svetlane, da bi nakon par trenutaka, isti ishod bio i kod Fatime.

"Šta je Fatima? Šta je Fatka?", čuje se Elemdinov euforičan glas.


Nakon par trenutaka, uzeo je test od Svetlane, nakon čega je usljedilo veselje.

Nije prošlo mnogo, i Fatima je izašla iz kupatila sa vijestima da je trudna.

Poslije toga je nastao muk, da bi se obratio drugi muškarac sa snimka riječima: "Pite, daj pite ovdje. Sad pravi ovdje. Dvije su znači trudne", rekao je on.

Ljubavni trougao postao hit u regionu

Prije dve godine, Elmedin je doveo drugu ženu u svoj život. Upoznao je Janu, koja dolazi iz Ukrajine, dok je boravio u Njemačkoj na privremenom radu. Između njih se rodila ne samo ljubav, već i želja da žive zajedno, rekao je on u kameru Srećku Stipoviću, za istoimeni YouTube kanal.

Svako veče spava s drugom ženom

Ono što je ipak najviše interesovalo Stipovića, pa i sve koji su čuli za njihovu priču, jeste kako se organizuju za spavanje.


"Raspored spavanja... Vidi sa jednom ženom spavam ja ovdje, dok je druga sa djecom tamo. Sljedeća noć ide druga žena meni, ova prva ide djeci. Nema veze što im nije mater, oni se vole svi, djeca poštuju i ovu što im nije prava mater. Ja sam rekao i ovom starijem, što je u školi, moraš malo poštovati Janu, mi ćemo svi zajedno živjeti. Poštujemo se, dogovorili smo se tako.", priča Elmedin.

Otac ga istjerao iz kuće

Elmedinov otac, međutim, nije podržao ovu nekonvencionalnu porodičnu dinamiku i istjerao je sina iz kuće, izražavajući svoje neslaganje s načinom života koji je Elmedin odabrao. No, Elmedin je odlučio da kupi kuću na otplatu, gdje sada živi sa svojim dvjema suprugama i njihovo troje djece.

"Fatima njoj pravi pite, i naš pasulj bosanski, a ona njoj taj neki boršč iz Ukrajine, pravi ta neka kuhana jela koja su da prste poližeš", rekao je između ostalog Elmedin na pitanje ko je glavni u kuhinji.

"Tebe volim... Ona te poštuje"

Ipak, tu se postavilo i pitanje, kako je Fatima reagovala na dolazak Elmedinove druge žene iz Ukrajine. Kako je ispričao, duže vrijeme joj je nabacivao takvu ideju, ali Fatima nije u prvi mah bila raspoložena za takav vid odnosa. Ipak, na kraju je popustila.

"Fatima ima 28, ona 44, ja 32 godine. Tu je ljubav, isto smo nas troje rođeni, zajedno rođeni, zajedno odrasli, zajedno živimo. Uvijek mašta me je vozila, hoću ja da imam dvije žene. Onda sam ja njoj malo nabacivo, ja imam drugu, hoću tamo vamo. Ona meni, ja ću tebe ubiti. Reko, hajde de, bona, tebe volim. Ona mi je prva rekla, ženu ne smiješ ostaviti. Ženu ne smiješ ostaviti, ne smiješ je ostaviti zbog mene, to me je i najviše privuklo kod nje. Onda sam i ovoj malo nabacio za nju, ona mene voli, napravi mi hranu, masira mi noge, napravi mi cigaru, kafu. Ujutru ustaje prije mene, budi me za posao, napravi mi sendvič, kafu, dok sam u Njemačkoj bio.", rekao je on između ostalog o njihovom odnosu, dodajući da će ostati zajedno dok ih smrt ne rastavi.

Nedavno se vratio iz Ukrajine, gdje je vodio Janu kako bi podržao njenu porodicu nakon smrti majke. Uprkos izazovima i preprekama, žene Jana i Fatima, sada dobro sarađuju, pomažu jedna drugoj i dijele krevet – odnosno, dijele svog supruga. Elmedin kaže da se Jana i Fatima paze kao prave sestre.
online

Post Reply

Return to “Brak & Porodica”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests