Nezeljena trudnoca ,pomoc?

Slatko ćoše.....

Moderators: spacebound, Duminjo

Post Reply
User avatar
Nole
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10065
Joined: 04 Sep 2015, 15:20
Status: Offline

Re: Nezeljena trudnoca ,pomoc?

Post by Nole » 24 Oct 2015, 14:35

Lavlje_srce wrote:
ZMAJ wrote:Sudbina ni jednog čoveka nije ista, neko je imao sreće da može da studira na bilo kom univerzitetu na planeti zemlji, a neko daje svoje telo da bi došao do dostojanstva i pristojnog života. nije mi delovala kao glupača, na IV godini medicine je bila...pojma vi nemate šta je Ukrajina.
Ne moze se prodajom tijela steci dostojanstvo i pristojan zivot, to je contradiction in terms. Ali se moze sjebati zivot (i zdravlje) da je 100 ljekara (ukljucujuci nju) vise nece vratiti u normalu.

Koza (nista protiv tih korisnih zivotinja). :ok
ne opravdavam ja njen izbor, pišem da me je zanimalo zašto jedna prelepa cura sebi dopušta prostituciju.. odgovor, njen sam vam napisao... ne želim ni da je pravdam, pokušao sam da je razumem.. samim tim što sam vam napisao da sex nije trajao ni 5% provedenog vremena zajedno, već razgovor uz večeru, koju sam ja spremio i kafu znači da nešto tu nije sve štimalo...cura je stvarno prelepa.

User avatar
Lavlje_srce
Alienka
Alienka
Posts: 16283
Joined: 04 May 2012, 11:30
Has thanked: 3372 times
Been thanked: 2659 times
Status: Offline

Re: Nezeljena trudnoca ,pomoc?

Post by Lavlje_srce » 24 Oct 2015, 14:37

ZMAJ wrote: ne opravdavam ja njen izbor, pišem da me je zanimalo zašto jedna prelepa cura sebi dopušta prostituciju.. odgovor, njen sam vam napisao... ne želim ni da je pravdam, pokušao sam da je razumem.. samim tim što sam vam napisao da sex nije trajao ni 5% provedenog vremena zajedno, već razgovor uz večeru, koju sam ja spremio i kafu znači da nešto tu nije sve štimalo...cura je stvarno prelepa.
Ma cura ima pobrkane vrijednosti, dzaba joj ljepota. Dostojanstvo se ne moze steci, ali se itekako moze izgubiti.

User avatar
Nole
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10065
Joined: 04 Sep 2015, 15:20
Status: Offline

Re: Nezeljena trudnoca ,pomoc?

Post by Nole » 24 Oct 2015, 14:40

Lavlje_srce wrote:
ZMAJ wrote: ne opravdavam ja njen izbor, pišem da me je zanimalo zašto jedna prelepa cura sebi dopušta prostituciju.. odgovor, njen sam vam napisao... ne želim ni da je pravdam, pokušao sam da je razumem.. samim tim što sam vam napisao da sex nije trajao ni 5% provedenog vremena zajedno, već razgovor uz večeru, koju sam ja spremio i kafu znači da nešto tu nije sve štimalo...cura je stvarno prelepa.
Ma cura ima pobrkane vrijednosti, dzaba joj ljepota. Dostojanstvo se ne moze steci, ali se itekako moze izgubiti.
Šta danas , u eri lažnog morala znači dostojanstvo? Novac? Oni koji imaju novac nam glume dostojanstvo...ma pusti me toga... treba imati sreće u životu da bi očuvali dostojanstvo, jer obraz se ne gubi samo preko sexa već i preko pogažene reči.

User avatar
kuplung
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1353
Joined: 10 Mar 2015, 14:50
Status: Offline

Re: Nezeljena trudnoca ,pomoc?

Post by kuplung » 24 Oct 2015, 14:41

ZMAJ wrote:
Lavlje_srce wrote:
ZMAJ wrote: ne opravdavam ja njen izbor, pišem da me je zanimalo zašto jedna prelepa cura sebi dopušta prostituciju.. odgovor, njen sam vam napisao... ne želim ni da je pravdam, pokušao sam da je razumem.. samim tim što sam vam napisao da sex nije trajao ni 5% provedenog vremena zajedno, već razgovor uz večeru, koju sam ja spremio i kafu znači da nešto tu nije sve štimalo...cura je stvarno prelepa.
Ma cura ima pobrkane vrijednosti, dzaba joj ljepota. Dostojanstvo se ne moze steci, ali se itekako moze izgubiti.
Šta danas , u eri lažnog morala znači dostojanstvo?
kap u okeanu jer sve ide u ...

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: Nezeljena trudnoca ,pomoc?

Post by Hannibal » 24 Oct 2015, 14:50

A to je klasicna prica kod takvih djevojaka
🐽

User avatar
Lavlje_srce
Alienka
Alienka
Posts: 16283
Joined: 04 May 2012, 11:30
Has thanked: 3372 times
Been thanked: 2659 times
Status: Offline

Re: Nezeljena trudnoca ,pomoc?

Post by Lavlje_srce » 24 Oct 2015, 14:51

ZMAJ wrote: Šta danas , u eri lažnog morala znači dostojanstvo?
Kako kome.

User avatar
rethna
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 27232
Joined: 09 Oct 2014, 01:51
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Nezeljena trudnoca ,pomoc?

Post by rethna » 24 Oct 2015, 15:03

Mala_Mu wrote:
Ledena wrote:pa nisi u nju, i nije trudna..
hormoni, strah od trudnoce, sve to utice na njeno povracanje. Nije trudna.

Moze biti i ako nije... pogotovo ako su prije toga imali odnos.. ostalo...

prije same ejakulacije iliti svršavanja iz spolnog organa izlaze tzv ljubavne kapi iliti kapljice sperme koje isto mogu dovesti do trudnoće kao i samih 2 ml sperme.

predejakulat..
puno citam . :oo
U predejakulatu nema spermatozoida.Barem ne u onom prvom (cistom). :kafa
Question everything.

User avatar
Luna.
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5863
Joined: 04 Oct 2010, 17:50
Location: van sebe
Has thanked: 4 times
Been thanked: 14 times
Status: Offline

Re: Nezeljena trudnoca ,pomoc?

Post by Luna. » 24 Oct 2015, 15:05

Edin' wrote:Pozdrav forumaši,
! [roditeljska paznja ] !
Imam jedan problem. Naime, prije par dana imao sam rizičan odnos s djevojkom.Malo je vulgarno al se moram izrazit da bi vam bilo jasno o čemu se radi.
Imali smo odnos s kondomom u lezecem polozaju i odjednom pojavila je se bijela tekućina iz djevojke curi,pregledao sam svoj organ i kondom medjutim kad sam ga skinuo nije bilo znakova da je od mene izašlo.Par minuta poslije smo nastavili s odnosom bez kondoma (zadnji je bio :( ) pa je ona bila na meni kazu da tako ne moze ostat trudna, i iscurilo je iz nje opet ,ja nisam osjetio da je od mene izaslo nit sam erekciju osjetio,kasnije kad sam normalno vani svršio bilo je puno tekućine. Da li JE MOGUĆE da je ona svršila dva puta u pola sata pomalo bijele tekućine? Par dana nakon toga ima mučnine povratila je jedno jutro i stalno ide piškiti u Wc.
Jel moguće da je ostala trudna ,neplodni dani su bili u pitanju ,još 6 dana je do datuma ciklusa,da li je moguće da je svršila,ostala trudna i sl.? MOLIM OZBILJNE ODGOVORE onih koji su iskusniji po pitanju tioga.

Hvala lp
Trebo si je uhvatit za noge, okrenut naopacki i malo protrest da iscuri to iz nje. Il' ste trebali isprat slaufom. Sigurna kontracepcija :D
Kolko je vama zivota ti godina :grana
Nesto sam razocaran ovih dana. Proci ce... ili mozda nece... jedno od to dvoje...
Djole

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: Nezeljena trudnoca ,pomoc?

Post by Hannibal » 24 Oct 2015, 15:13

Gledo sam ja na internetu kad im se slucajno to desi ona treba samo pusti da iscuri
🐽

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: Nezeljena trudnoca ,pomoc?

Post by Biba » 24 Oct 2015, 17:28

Julia-Klara wrote:Pricamo o nezeljenoj trudnoci, molicu lijepo, a klinicke smrti ostavite za drugu temu.

:hoi
Bila je upravo nezeljena :pusi
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
Edin'
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 419
Joined: 29 Oct 2010, 19:56
Location: Westeros
Status: Offline

Re: Nezeljena trudnoca ,pomoc?

Post by Edin' » 24 Oct 2015, 18:22

Jel moguce da joj stomak malo modre boje dobije il crne od bolova? Treba dobit za 5 dana
"The lion doesn't concern himself with the opinions of the sheep."

User avatar
vila
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 14912
Joined: 08 May 2014, 08:45
Has thanked: 436 times
Been thanked: 786 times
Status: Offline

Re: Nezeljena trudnoca ,pomoc?

Post by vila » 24 Oct 2015, 18:48

Citam temu i sve mislim da netko zajebava
Za slucaj da nije tako
Pigmentacija koze se moze pojaviti u trudnoci i mogu se pojaviti tamne mrlje na stomaku
Ali skulirajte se i sacekajte jos dva tri dana pa kupite test-najeftiniji je isto dosta pouzdan
Znaci oko 5 km
Nakon toga cete vidjeti
A kolicina gluposti o polozaju u kojem zena ne moze ostati trudna me fascinira
1.odredivanje plodnih dana nepouzdana kontracepcija
2.prekinut snosaj nepouzdana kontracepcija!!!
Ako se ijedno moze uopce nazvati kontracepcijom
:grana

User avatar
Nole
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10065
Joined: 04 Sep 2015, 15:20
Status: Offline

Re: Nezeljena trudnoca ,pomoc?

Post by Nole » 24 Oct 2015, 19:16

E jbg sjeba me sad zena....moram biti kuci dok me ne nazove....e sad moj moral....pa pizda vam materina svima... moj sin je imao 3 godine, a cerka tek 4 meseca kada me je vojna policija odvela u rat...inace sam u JNA bio 6 meseci radiotelegrafista, a jos 6 meseci izvidjacka jedinica, dakle godinu dana obuke, to se u moje vreme zvalo specijalna jedinica, dok su obicni specijalci nosili na sebi kalasnjikov, rup, masku, borbeni ranac i noz ja sam imao na ledjima i radio uredjar PRC (haha kakva skracenica al je pe er ce ) 518 i tacno 18kg tezak... 05.12.1991. sto moj kapetan u ratu nije znao ko mu je ko i ko je za sta obucen zabole me bas k... poslao je u napadu na Osijek (najgluplji napad koji sam mogao i videti) linijasa (onaj koji razvlaci kablove) sa najtupavijim radiouredjajem RUP12, koji svako imalo obucen ume slusati. Tako smo i prosli u tom napadu... ma sva sreca, sta su nam krivi ljudi iz Osijeka...brzo su nas demobilisali, dolazim kuci pravo pred obdaniste i vidim zenu i sina...ni prisao mi nije, nije dete moglo shvatiti da ne moze se igrati sa tatom svako popodne.Oladio me, nije se hteo pozdraviti, toliko ljut je bio. Tada sam zeni rekao: Ovaj rat mene videti vise nikada nece....A SADA SVIMA VAM SE KUNEM , NI METKA OPALIO NISAM U HRVATSKOJ NA FRONTU. Ko hoce nek veruje ko nece njegova stvar.
Dolazi brzo 1992. Mi kredit za stan, plata mi pada na nekih 10DM uzas, ne dobiem nista i pravim sa zenom dogovor: Tebi i deci nece faliti nista ja odoh preko. Sa 30 godina, ma balavac, picim napolje...ok krenuo je novac al i ja mlad, pa ne idem kuci po pola meseca minimum, valjda je svaki muskarac u tim godinama zeljan pi.ke. I sada kada vam napisem nesto iz perida 1992. - 2002. vi me svi osudjujete. Sada ste culi neki komican dogadjaj i nikada vise....Vi i dalje glumite ludilo, pisem vam samo istinu....

User avatar
vila
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 14912
Joined: 08 May 2014, 08:45
Has thanked: 436 times
Been thanked: 786 times
Status: Offline

Re: Nezeljena trudnoca ,pomoc?

Post by vila » 24 Oct 2015, 19:29

Wtf?
Kakve veze ovo ima s temom?

User avatar
Nole
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10065
Joined: 04 Sep 2015, 15:20
Status: Offline

Re: Nezeljena trudnoca ,pomoc?

Post by Nole » 24 Oct 2015, 19:35

vila wrote:Wtf?
Kakve veze ovo ima s temom?
tesko je objasniti, krenulo je od kondoma... i jbg nastavilo se mnogo dalje, ovo nije naucni skup akademika vec obican forum.

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6701 times
Status: Offline

Re: Nezeljena trudnoca ,pomoc?

Post by greeneyes » 24 Oct 2015, 19:42

Image
Samo sabura

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: Nezeljena trudnoca ,pomoc?

Post by Hannibal » 24 Oct 2015, 19:45

Ima ovo veze sa temom. Ja se izvinjavam zmaju ako sam mu ikada nesto ruzno rekao.
🐽

User avatar
Nole
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10065
Joined: 04 Sep 2015, 15:20
Status: Offline

Re: Nezeljena trudnoca ,pomoc?

Post by Nole » 24 Oct 2015, 19:48

Hannibal Lecter wrote:Ima ovo veze sa temom. Ja se izvinjavam zmaju ako sam mu ikada nesto ruzno rekao.
Jedini se nas dvojica ovde razumemo, ti si trazio 3 zene, a ja odmah i pogodio zasto :D.

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: Nezeljena trudnoca ,pomoc?

Post by Hannibal » 24 Oct 2015, 19:50

ZMAJ wrote:
Hannibal Lecter wrote:Ima ovo veze sa temom. Ja se izvinjavam zmaju ako sam mu ikada nesto ruzno rekao.
Jedini se nas dvojica ovde razumemo, ti si trazio 3 zene, a ja odmah i pogodio zasto :D.
Moram priznati da si bio u bobu upravu!
🐽

User avatar
Nole
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10065
Joined: 04 Sep 2015, 15:20
Status: Offline

Re: Nezeljena trudnoca ,pomoc?

Post by Nole » 24 Oct 2015, 19:53

Hannibal Lecter wrote:
ZMAJ wrote:
Hannibal Lecter wrote:Ima ovo veze sa temom. Ja se izvinjavam zmaju ako sam mu ikada nesto ruzno rekao.
Jedini se nas dvojica ovde razumemo, ti si trazio 3 zene, a ja odmah i pogodio zasto :D.
Moram priznati da si bio u bobu upravu!
Lala kada dodje kuci i vidi komsiju sa Sosom u krevetu kaze: Vid budale jebe, a ne mora :haha

Post Reply

Return to “Sex”

Who is online

Users browsing this forum: Masamune and 14 guests