Novak Đoković - Nole

Košarka, boks, skijanje, atletika, bacanje pogleda u vis itd
User avatar
phenom
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 677
Joined: 06 Mar 2016, 18:36
Status: Offline

Re: Novak Đoković - Nole

Post by phenom » 06 Jun 2016, 20:35

Nole wrote:
phenom wrote:
Nole wrote:Phenum...ceo svet piše da Novak ne ume da igra, svi svetski teniseri mu čestitaju posle meča...sory
Moraju nažalost ,ali svi znaju ko su gazde a ko mali defanzivni dečko
Prevedi ni ovo na razuman jezik...Nole nema srvis, šalje lopticu metar ppreko mreže al najolji svetski se obraduju i baš ubvek pogreše, Nole nema bekhend i šalje lopticu metaripo iznad mreže...aaaa...opet ovi iz velike želje pogreše....Nole nema forhend šalje lopticu 2m iznad mreže ali svetski brojevi jeddan vraćaju u mrežu....Nole nema pojma, igra bagminton ali NIKO NIKADA NA SVETU NIJE UZASOPCE UZEO 28 GS MEČEVA...i tuu nije....kraj :ble
I sta da kazem sada da Gasquet Federer Wawrinka i Nishikori ne mogu slati lopticu 2m iza mreze i da ce prije pogrijesiti nego djokovix ne dragi nego ne žele titule za svoj ugled među navijačima i trenutak kada neko udari lopticu 150+km/h single bekendom diagonalno sa spinom 4000+ po minuti i pogodi liniju 1m od mreze uglom sa osnovne linije i piša po Nadalovom forhandu djokovic nece nikada prestici Federera a i da prestigne da se desi cudo opet ce biti manji od makovog zrna jer nikada nece imati ovo i da čovjek koji radi ovo ne može držati duže lopticu u terenu od djokovića i prebacivati 50km/h???
[media]p8mj0sYrhL4[/media]
A ja? Ja ću stajati sa strane i voleti te VIŠE OD SVIH!!!

User avatar
Nole
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10065
Joined: 04 Sep 2015, 15:20
Status: Offline

Re: Novak Đoković - Nole

Post by Nole » 08 Jun 2016, 14:09

Legendarni Pit Sampras izjavio je da prvi reket sveta Srbin Novak Đoković igra najbolji tenis svih vremena.

"On (Đoković) je na vrhuncu. Shvatio je šta treba da radi, a u poslednje dve ili tri godine igra najbolji tenis u istoriji ove igre", rekao je Sampras i nastavio:

"Dva puta je pobedio Rodžera na Ju-Es openu i dva puta na Vimbldonu. To je možda i najbolji tenis svih vremena. Stiže do finala na svakom turniru na kojem igra. Brojke koje beleži su zapanjujuće", rekao je Sampras, koji je u karijeri osvojio 14 gren slem trofeja.

Amerikanac kaže da je Novak veoma talentovan.

"On se kreće najbolje od svih tenisera, veliki je borac, ima sjajne udarce, servira dobro. Kompletan je, a mentalno je bik. Jednostavno je neverovatan, a ja nisam to očekivao. Mislio sam da Novak ima uspone i padove, ali sada kada promaši udarac odmah se vraća. Zabavno je gledati sve to, divim mu se što je ostao dosledan", zaključio je Sampras.

User avatar
phenom
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 677
Joined: 06 Mar 2016, 18:36
Status: Offline

Re: Novak Đoković - Nole

Post by phenom » 08 Jun 2016, 15:12

Nole wrote:Legendarni Pit Sampras izjavio je da prvi reket sveta Srbin Novak Đoković igra najbolji tenis svih vremena.

"On (Đoković) je na vrhuncu. Shvatio je šta treba da radi, a u poslednje dve ili tri godine igra najbolji tenis u istoriji ove igre", rekao je Sampras i nastavio:

"Dva puta je pobedio Rodžera na Ju-Es openu i dva puta na Vimbldonu. To je možda i najbolji tenis svih vremena. Stiže do finala na svakom turniru na kojem igra. Brojke koje beleži su zapanjujuće", rekao je Sampras, koji je u karijeri osvojio 14 gren slem trofeja.

Amerikanac kaže da je Novak veoma talentovan.

"On se kreće najbolje od svih tenisera, veliki je borac, ima sjajne udarce, servira dobro. Kompletan je, a mentalno je bik. Jednostavno je neverovatan, a ja nisam to očekivao. Mislio sam da Novak ima uspone i padove, ali sada kada promaši udarac odmah se vraća. Zabavno je gledati sve to, divim mu se što je ostao dosledan", zaključio je Sampras.
Najbolje se kreće ima sjajne udarce jel ovo neka zajebancija ahhahahaahahah
veoma talentovan haahahahahah
ovo najbolji igrac svih vremena necu ni komentarisati ahahahahahahahah

Istina je shvatio je sta treba da radi. Da vraća lopticu 2m preko mreze i ceka gresku protivnika .
Shvatio je da treba da igra badminton a ne tenis hahaahahaahahhah
Kada za 1g poslije wimbledona ne bude broj 1 moze i pravo preci na badminton hgahahahahaaha
A ja? Ja ću stajati sa strane i voleti te VIŠE OD SVIH!!!

User avatar
Nole
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10065
Joined: 04 Sep 2015, 15:20
Status: Offline

Re: Novak Đoković - Nole

Post by Nole » 08 Jun 2016, 16:01

Reče li ti skoro da posle Australien opena neće biti No1...dođosmo do Vimbldona sledeće godine...ok možda dođemo i do AO one tamo godine....ko to zna...e sad....Sampras ima 14 titulaa Grend slem....jesi li ti ikada osvojio otvoreno prvenstvo tvog sela? Čisto da bi mi ostali, koji za razliku od tebe, nemamo pojma o tenisu znali kome da verujemo....tebi ili Samprasu...aj nam daj bar neki podatak o sebi, Sampras svi znamo ko je....a ti? Ko si?

User avatar
phenom
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 677
Joined: 06 Mar 2016, 18:36
Status: Offline

Re: Novak Đoković - Nole

Post by phenom » 08 Jun 2016, 16:26

Nole wrote:Reče li ti skoro da posle Australien opena neće biti No1...dođosmo do Vimbldona sledeće godine...ok možda dođemo i do AO one tamo godine....ko to zna...e sad....Sampras ima 14 titulaa Grend slem....jesi li ti ikada osvojio otvoreno prvenstvo tvog sela? Čisto da bi mi ostali, koji za razliku od tebe, nemamo pojma o tenisu znali kome da verujemo....tebi ili Samprasu...aj nam daj bar neki podatak o sebi, Sampras svi znamo ko je....a ti? Ko si?
Nisam mogao predpostaviti ovo za RG previse pehova predaja povreda kise .
Sto se mene tice nisam sela općine sam Image

Treba li diploma ucenika generacije kantonalna takmicenja iz matematike i vjeronauke ??? Clanci iz novina ???
A ja? Ja ću stajati sa strane i voleti te VIŠE OD SVIH!!!

User avatar
Nole
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10065
Joined: 04 Sep 2015, 15:20
Status: Offline

Re: Novak Đoković - Nole

Post by Nole » 08 Jun 2016, 16:32

phenom wrote:
Nole wrote:Reče li ti skoro da posle Australien opena neće biti No1...dođosmo do Vimbldona sledeće godine...ok možda dođemo i do AO one tamo godine....ko to zna...e sad....Sampras ima 14 titulaa Grend slem....jesi li ti ikada osvojio otvoreno prvenstvo tvog sela? Čisto da bi mi ostali, koji za razliku od tebe, nemamo pojma o tenisu znali kome da verujemo....tebi ili Samprasu...aj nam daj bar neki podatak o sebi, Sampras svi znamo ko je....a ti? Ko si?
Nisam mogao predpostaviti ovo za RG previse pehova predaja povreda kise .
Sto se mene tice nisam sela općine sam Image
Nećeš predvideti ni Vimbldon ni olimpijadu...a šta ako prestigne Rodžera??? Definitivno ima šansi jer je tek napunio 29 godina....dakle još par je u samomm vrhu...znam da ti ne želiš to ali statistika je jebena nauka koja tebe demantuje...i šta će biti onda???
Čestitam to na tituli...DABOGDA BIO KAO NOLE,NAŠ SI BRE
Last edited by Nole on 08 Jun 2016, 16:35, edited 1 time in total.

User avatar
phenom
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 677
Joined: 06 Mar 2016, 18:36
Status: Offline

Re: Novak Đoković - Nole

Post by phenom » 08 Jun 2016, 16:33

Nole wrote:
phenom wrote:
Nole wrote:Reče li ti skoro da posle Australien opena neće biti No1...dođosmo do Vimbldona sledeće godine...ok možda dođemo i do AO one tamo godine....ko to zna...e sad....Sampras ima 14 titulaa Grend slem....jesi li ti ikada osvojio otvoreno prvenstvo tvog sela? Čisto da bi mi ostali, koji za razliku od tebe, nemamo pojma o tenisu znali kome da verujemo....tebi ili Samprasu...aj nam daj bar neki podatak o sebi, Sampras svi znamo ko je....a ti? Ko si?
Nisam mogao predpostaviti ovo za RG previse pehova predaja povreda kise .
Sto se mene tice nisam sela općine sam Image
Nećeš predvideti ni Vimbldon ni olimpijadu...a šta ako prestigne Rodera??? Definitivno ima šansi her je tek napunio 29 godina....dakle još par je u samomm vrhu...znam da ti ne želiš to ali statistika je jebena nauka koja tebe demantuje...i šta će biti onda???
Za olimpijadu ne mogu reci nista ali mogu reci da Federera nece prestici a wimbledon je cudan turnir ne vjerujem da ce ga uzeti neko iz top 5
A ja? Ja ću stajati sa strane i voleti te VIŠE OD SVIH!!!

User avatar
Nole
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10065
Joined: 04 Sep 2015, 15:20
Status: Offline

Re: Novak Đoković - Nole

Post by Nole » 08 Jun 2016, 16:39

Aj se kladimo za 17 titula NĐ...važi?
Ko izgubi ide kod onog drugog i tu noć plaća sve...šta onom drugom padne na pamet, restoran, hitel, klopa , cuga, ma i one cure..

User avatar
Nole
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10065
Joined: 04 Sep 2015, 15:20
Status: Offline

Re: Novak Đoković - Nole

Post by Nole » 08 Jun 2016, 16:42

@Storm je rođen da postavi uslove opklade i naš će biti gost o trošku gubitnika. Ograničićemo i vreme trajanja Noletu da stigne 17 GS

User avatar
phenom
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 677
Joined: 06 Mar 2016, 18:36
Status: Offline

Re: Novak Đoković - Nole

Post by phenom » 08 Jun 2016, 17:05

Nole wrote:@Storm je rođen da postavi uslove opklade i naš će biti gost o trošku gubitnika. Ograničićemo i vreme trajanja Noletu da stigne 17 GS
Neka hvala ne predstavlja mi to okladu i ne kladim se u pice i zene a i neda mi se upoznavati se sa tobom dobio ili izgubio
A ja? Ja ću stajati sa strane i voleti te VIŠE OD SVIH!!!

User avatar
Nole
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10065
Joined: 04 Sep 2015, 15:20
Status: Offline

Re: Novak Đoković - Nole

Post by Nole » 08 Jun 2016, 17:19

onda ovo


Image

User avatar
Nole
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10065
Joined: 04 Sep 2015, 15:20
Status: Offline

Re: Novak Đoković - Nole

Post by Nole » 08 Jun 2016, 17:35

Careeee aj pitaj Federera jel ovo BAGMINTON...

[ytube][/ytube]

User avatar
phenom
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 677
Joined: 06 Mar 2016, 18:36
Status: Offline

Re: Novak Đoković - Nole

Post by phenom » 08 Jun 2016, 18:28

Nole wrote:Careeee aj pitaj Federera jel ovo BAGMINTON...

[ytube][/ytube]
Image
A ja? Ja ću stajati sa strane i voleti te VIŠE OD SVIH!!!

User avatar
phenom
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 677
Joined: 06 Mar 2016, 18:36
Status: Offline

Re: Novak Đoković - Nole

Post by phenom » 08 Jun 2016, 18:37

Pitaj ti djokovica da li on zna da se ovo nazivalo nekada tenisom , a danas izumrlim majstorstvom.
[media]CMJLCXxyPoA[/media]
A da se danas tenisom naziva sve osim toga pa i djoko-badminton
A ja? Ja ću stajati sa strane i voleti te VIŠE OD SVIH!!!

User avatar
Nole
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10065
Joined: 04 Sep 2015, 15:20
Status: Offline

Re: Novak Đoković - Nole

Post by Nole » 08 Jun 2016, 20:43

phenom wrote:Pitaj ti djokovica da li on zna da se ovo nazivalo nekada tenisom , a danas izumrlim majstorstvom.
[media]CMJLCXxyPoA[/media]
A da se danas tenisom naziva sve osim toga pa i djoko-badminton
Pobedi ga frajeru...tvoj trener ga mrzi i usadio je tu mržnju i u tebe....obojica možete da mu mu popušite ako vam dozvoli....za sada neće, bar tako mislim jer ima većih koji puše

User avatar
phenom
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 677
Joined: 06 Mar 2016, 18:36
Status: Offline

Re: Novak Đoković - Nole

Post by phenom » 08 Jun 2016, 21:39

Nole wrote:
phenom wrote:Pitaj ti djokovica da li on zna da se ovo nazivalo nekada tenisom , a danas izumrlim majstorstvom.
[media]CMJLCXxyPoA[/media]
A da se danas tenisom naziva sve osim toga pa i djoko-badminton
Pobedi ga frajeru...tvoj trener ga mrzi i usadio je tu mržnju i u tebe....obojica možete da mu mu popušite ako vam dozvoli....za sada neće, bar tako mislim jer ima većih koji puše
Nema tu mrznje nikakve ni s moje , a pogotovo trenerove strane , on je idol mog trenera koji mi kaze da imam vece sanse da uspijem ako pocnem igrati kao on tj igrati badminton , ali ja to ne mogu ne bih cjenio sebe kada bih bio igrac koji bi zivio od tudih gresaka nisam takav i ne zelim biti , a nisam te srece da dobijem priliku da igram sa njim(da ga pobjedim igrajuci jos veci badminton) , i ohani sa tom pricom o mrznji stvarno je smijesna i ofucana
A ja? Ja ću stajati sa strane i voleti te VIŠE OD SVIH!!!

User avatar
Nole
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10065
Joined: 04 Sep 2015, 15:20
Status: Offline

Re: Novak Đoković - Nole

Post by Nole » 20 Jul 2016, 12:43

kad je neko KLOC, kako PHENUM navodi ...


Šok / Kako reagira zvijezda kada joj koncertu prisustvuje najbolji teniser svijeta

19. 07. 2016. u 14:44:00 Radiosarajevo.ba
Britanskog pjevača Seala u španskoj Marbelli iznenadio je na koncertu srbijanski teniser Novak Đoković.

"Znate što sam čuo? Da je Novak Đoković ovdje večeras! Gdje si, brate?", započeo je koncert slavni Seal. "Danas sam vježbao u teretani i neko mi je rekao da je Novak Đoković isto tamo, da vježba. Šokirao sam se. Odmah sam ga otišao vidjeti. Ništa bitno, samo najbolji teniser svijeta. I ne samo da je udarao lopticu, nego je svaka pogađala unutar linije. Pretpostavljam da je to tako kad si najbolji teniser svijeta".

"Bilo mi je zadovoljstvo gledati te danas kako igraš. To je nešto što ću ispričati svojoj djeci i čast mi je što si večeras ovdje na mom nastupu. Mnogo ti hvala", oduševljeno je govorio britanski pjevač.

"Večeras si tu sa porodicom? Svi ste tu? Posvećujem ti slijedeću pjesmu", rekao je Seal prije nego što je izveo svoj najveći hit "Kiss From a Rose".

User avatar
phenom
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 677
Joined: 06 Mar 2016, 18:36
Status: Offline

Re: Novak Đoković - Nole

Post by phenom » 20 Jul 2016, 13:34

Nole wrote:kad je neko KLOC, kako PHENUM navodi ...


Šok / Kako reagira zvijezda kada joj koncertu prisustvuje najbolji teniser svijeta

19. 07. 2016. u 14:44:00 Radiosarajevo.ba
Britanskog pjevača Seala u španskoj Marbelli iznenadio je na koncertu srbijanski teniser Novak Đoković.

"Znate što sam čuo? Da je Novak Đoković ovdje večeras! Gdje si, brate?", započeo je koncert slavni Seal. "Danas sam vježbao u teretani i neko mi je rekao da je Novak Đoković isto tamo, da vježba. Šokirao sam se. Odmah sam ga otišao vidjeti. Ništa bitno, samo najbolji teniser svijeta. I ne samo da je udarao lopticu, nego je svaka pogađala unutar linije. Pretpostavljam da je to tako kad si najbolji teniser svijeta".

"Bilo mi je zadovoljstvo gledati te danas kako igraš. To je nešto što ću ispričati svojoj djeci i čast mi je što si večeras ovdje na mom nastupu. Mnogo ti hvala", oduševljeno je govorio britanski pjevač.

"Večeras si tu sa porodicom? Svi ste tu? Posvećujem ti slijedeću pjesmu", rekao je Seal prije nego što je izveo svoj najveći hit "Kiss From a Rose".
Kakve veze ima ovo sa tenisom ??? Covjek zna da je broj 1, a to sto reket ne zna pravilno drzati kao i ti nikom nista ..
A ja? Ja ću stajati sa strane i voleti te VIŠE OD SVIH!!!

User avatar
Nole
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10065
Joined: 04 Sep 2015, 15:20
Status: Offline

Re: Novak Đoković - Nole

Post by Nole » 20 Jul 2016, 14:08

Čovek koji drži dva rekorda , imao je najveći broj bodova na ATP listi i osvojio je najviše novca od turnira u istoriji tenisa, ne ume da drži reket...bitno ti da umeš...a da pobedio si na MASTER MAGLAJ 1000 :D.

User avatar
phenom
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 677
Joined: 06 Mar 2016, 18:36
Status: Offline

Re: Novak Đoković - Nole

Post by phenom » 20 Jul 2016, 16:09

Nole wrote:Čovek koji drži dva rekorda , imao je najveći broj bodova na ATP listi i osvojio je najviše novca od turnira u istoriji tenisa, ne ume da drži reket...bitno ti da umeš...a da pobedio si na MASTER MAGLAJ 1000 :D.
Govorim za tebe i za ovog pjevača ne za djokovića ... Za ovo sa novcem što se ponavljaš žalosno jad tuga čemer i nema veze sa :zid :zid :zid mozgom
A ja? Ja ću stajati sa strane i voleti te VIŠE OD SVIH!!!

Post Reply

Return to “Ostali sportovi”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests