Starački dom

Sve o muževima, svekrvama, punicama, djeci.

Moderator: spacebound

User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 27023
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 15501 times
Been thanked: 4162 times
Status: Offline

Re: Video/Uznemirujući snimak: Medicinske sestre maltretiraju i šamaraju staricu

Post by Veca » 04 Nov 2022, 23:05

Rume, ovdje doktorovi siluju pacijentice pod narkozom! ...samo umiju dobro sakriti, ipak ponesto dodje na vidjelo! :bua
Koliko me je ko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio....I dajem sve, tek kad ima ko sve da ponese. Dođavola sa onima koji bi da me parčaju.


User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 27023
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 15501 times
Been thanked: 4162 times
Status: Offline

Re: Video/Uznemirujući snimak: Medicinske sestre maltretiraju i šamaraju staricu

Post by Veca » 04 Nov 2022, 23:06

Duminjo wrote: 04 Nov 2022, 21:53
Veca wrote: 04 Nov 2022, 21:18 To je drzava! :djed ...nadam se da ce to biti pouka, drugima!
Ovo je marketing


Dooobar, marketing!
Koliko me je ko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio....I dajem sve, tek kad ima ko sve da ponese. Dođavola sa onima koji bi da me parčaju.


User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120932
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 7194 times
Been thanked: 8187 times
Status: Offline

Re: Video/Uznemirujući snimak: Medicinske sestre maltretiraju i šamaraju staricu

Post by Krokodil Behko » 18 Nov 2022, 17:39

Medicinske sestre koje su zlostavljale staricu ostaju u pritvoru


Kosovski Apelacioni sud potvrdio je odluku Osnovnog suda u Peći, u vezi sa mjerom pritvora od 30 dana medicinskim sestrama, koje su početkom ovog mjeseca uhapšene zbog zlostavljanja starije žene, štićenice Doma za stare u Peći.

Time je Apelacioni sud odbio puštanje iz pritvora tri medicinske sestre – A. P., A. R., i R. K.

Sada i Apelacioni sud smatra da ukoliko jedna od medicinskih sestara bude na slobodi, postoji opasnost od utjecaja na svjedoke ili utjecaja na žrtvu.
online

Post Reply

Return to “Brak & Porodica”

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 0 guests