Godišnjica braka/veze

Sve o muževima, svekrvama, punicama, djeci.

Moderator: spacebound

User avatar
Peggy Sue
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2785
Joined: 06 Dec 2012, 13:40
Location: na šarenom podguzu
Status: Offline

Godišnjica braka/veze

Post by Peggy Sue » 13 Jan 2014, 12:44

Obilježavate li godišnjicu braka?
Razmjenjujete li poklone?

Pokušavam se sjetiti nečega što će imati za uspomenu i nakon trilion godina... Kontam iz sve snage :hihi i jedino se sjetim kaiša i novčanika :rol Ne ide nikako...

Kako to kod vas hoda...
Image

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81411
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10313 times
Been thanked: 7161 times
Status: Offline

Re: Godišnjica braka/veze

Post by Julia-Klara » 13 Jan 2014, 13:00

moji i ne znaju kad su se vjencali :hihi nikada nisu ni obiljezavali, godinama su krili jer sam se ja rodila 4 mjeseca kasnije,a bojali su se da pomislim da sam ja bila razlog braka a ne ljubav :) budalice moje

elem, poklon je poklon, cak i najmanja sitnica se sacuva... ja reimo imam sat koji sam dobila za 18 rodjendan, slomljen, pokidan, ali ga imam :srce
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120563
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 7011 times
Been thanked: 7970 times
Status: Offline

Re: Godišnjica braka/veze

Post by Krokodil Behko » 13 Jan 2014, 13:04

Peggy Sue wrote:Obilježavate li godišnjicu braka?
Razmjenjujete li poklone?

Pokušavam se sjetiti nečega što će imati za uspomenu i nakon trilion godina... Kontam iz sve snage :hihi i jedino se sjetim kaiša i novčanika :rol Ne ide nikako...

Kako to kod vas hoda...
KaJš nije loša ideja.
Ja sam sentimentalno vezan za jedan svoj tanji kožni kaiš, kojeg koristim već 15 godina.
online

User avatar
Peggy Sue
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2785
Joined: 06 Dec 2012, 13:40
Location: na šarenom podguzu
Status: Offline

Re: Godišnjica braka/veze

Post by Peggy Sue » 13 Jan 2014, 13:19

Sat je on meni kupio :)
A kaiš sam mu već poklonila...

Htjedoh telefon, ali kontam i to ce nekad zamijeniti...

Moji roditelji nikad nisu slavili godisnjice.. Cak su se razlilazili i oko samog datuma :lupa A o poklonima da ne govorim...
Image

User avatar
Dalia
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3570
Joined: 18 Apr 2013, 12:44
Status: Offline

Re: Godišnjica braka/veze

Post by Dalia » 13 Jan 2014, 13:20

Kao da si znala kad ćeš postavit temu, nama danas druga godišnjica :love
Fine djevojke su u krevetu u 9, da bi mogle kući doći do 11. :zubi

Ciklama
Status: Offline

Re: Godišnjica braka/veze

Post by Ciklama » 13 Jan 2014, 13:50

Puno faktora utječe na način obilježavanja. Bilo je situacija, kad smo za praznim stolom uz kafu prisjećali se naših zajedničkih trenutaka prije braka, nije bilo love ni za sok. :zubi
Jedne godine smo je oboje bili zaboravili, deset dana poslije se sjetili. Nekad suprug mene iznenadi nekim poklonom, nekad ja njega, ali to se samo iskoristi taj datum da mi ispuni želju za nečim ili ja njemu. Da je godišnjica za par dana, kupila bih mu pulover koji mu se veoma dopao.

Jedne prilike suprug je morao ostati na poslu duže, iskoristio je to ostajanje da me zovne da dođem autom po njega, kad sam otišla dočekao me buketom cvijeća i čokoladom. Pošto je bilo toplo veče, sjeli smo u park, na našu klupu i smazali čokoladu. :D. :D.
Bilo je romantičnih večera, izlazaka, sitnice kao pokloni ( :rumenko jedne prilike mi poklonio lisice one čupave - sexy, pa haltere ) :grana .... :)

U biti vrijednije je imati popunjeno ljubavlju i pažnjom dane između godišnjica, da se zagrlite i poljubite na godišnjicu i u sreći krenete dalje. ;))))

Ovim putem ja vam čestitam godišnjicu, i želim da ih dočekate aBd još puno u zdravlju, ljubavi, sreći i berićetu, naravno u prošrenoj porodičnoj atmosferi ... :)

Dalia, i tebi čestitam. Nek' vam u braku bude samo med i mlijeko. :zubi

User avatar
sky
Na probnom
Na probnom
Posts: 95
Joined: 09 Jan 2014, 13:52
Status: Offline

Re: Godišnjica braka/veze

Post by sky » 13 Jan 2014, 14:34

Mi obiljezavamo, obicno vecera i pokloni, nekad kupimo po zelji a nekad iznenadimo jedno drugo :oo
Jedne godine smo odlucili da ne kupujemo poklone, nego smo otisli na produzeni vikend u Dubrovnik, to mi je bas bilo super :oo

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81411
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10313 times
Been thanked: 7161 times
Status: Offline

Re: Godišnjica braka/veze

Post by Julia-Klara » 13 Jan 2014, 15:29

Ciklama wrote:Puno faktora utječe na način obilježavanja. Bilo je situacija, kad smo za praznim stolom uz kafu prisjećali se naših zajedničkih trenutaka prije braka, nije bilo love ni za sok. :zubi
Jedne godine smo je oboje bili zaboravili, deset dana poslije se sjetili. Nekad suprug mene iznenadi nekim poklonom, nekad ja njega, ali to se samo iskoristi taj datum da mi ispuni želju za nečim ili ja njemu. Da je godišnjica za par dana, kupila bih mu pulover koji mu se veoma dopao.

Jedne prilike suprug je morao ostati na poslu duže, iskoristio je to ostajanje da me zovne da dođem autom po njega, kad sam otišla dočekao me buketom cvijeća i čokoladom. Pošto je bilo toplo veče, sjeli smo u park, na našu klupu i smazali čokoladu. :D. :D.
Bilo je romantičnih večera, izlazaka, sitnice kao pokloni ( :rumenko jedne prilike mi poklonio lisice one čupave - sexy, pa haltere ) :grana .... :)

U biti vrijednije je imati popunjeno ljubavlju i pažnjom dane između godišnjica, da se zagrlite i poljubite na godišnjicu i u sreći krenete dalje. ;))))

Ovim putem ja vam čestitam godišnjicu, i želim da ih dočekate aBd još puno u zdravlju, ljubavi, sreći i berićetu, naravno u prošrenoj porodičnoj atmosferi ... :)

Dalia, i tebi čestitam. Nek' vam u braku bude samo med i mlijeko. :zubi
:respekt ovo mi se svidja
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Godišnjica braka/veze

Post by laganini » 13 Jan 2014, 15:59

..ovi dana imamo godišnjicu braka...večerica i to je to...
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Godišnjica braka/veze

Post by laganini » 13 Jan 2014, 15:59

:srce ..ovi dana imamo godišnjicu braka...večerica i to je to...
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

User avatar
Luna.
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5863
Joined: 04 Oct 2010, 17:50
Location: van sebe
Has thanked: 4 times
Been thanked: 14 times
Status: Offline

Re: Godišnjica braka/veze

Post by Luna. » 13 Jan 2014, 16:42

mi smo vec vise puta oboje zaboravili.. nekad obiljezimo, nekad ne... a proslo ih je dvadeset :)
Nesto sam razocaran ovih dana. Proci ce... ili mozda nece... jedno od to dvoje...
Djole

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Godišnjica braka/veze

Post by laganini » 13 Jan 2014, 16:43

..nije da zaboravimo ali pokloni cviće i te fore..nema više...valjda što možemo priuštiti sebi dobijemo i bez toga..ali ok ako to neko posebno želi obilježit..
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

Ruana
Status: Offline

Re: Godišnjica braka/veze

Post by Ruana » 13 Jan 2014, 17:10

Mi smo se vjencali na muzev rodjendan.

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Godišnjica braka/veze

Post by laganini » 13 Jan 2014, 17:20

..zgodno jednim udarcem dvi muve...a i kod mene je zgoda moja na novu godinu..
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

User avatar
Peggy Sue
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2785
Joined: 06 Dec 2012, 13:40
Location: na šarenom podguzu
Status: Offline

Re: Godišnjica braka/veze

Post by Peggy Sue » 13 Jan 2014, 18:24

Luna. wrote:mi smo vec vise puta oboje zaboravili.. nekad obiljezimo, nekad ne... a proslo ih je dvadeset :)
Dvadeset?! Očekujes da ti vjerujem nakon sto sam ti vidjela slike :o
:pusa

Ruana, i nama se sve vrti u ovih nekoliko mjeseci, pa me muz cesto zeza da bi volio da smo u vezi, pa da moze prekinuti sa mnom dok sve ovo ne prođe :hihi

Lijepo je da se to obiljezi na bilo koji nacin. Ne znam... Patetična sam i romantična istovremeno, pa mi je sve to možda i mnogo važnije nego ustvari jest... :cudi
Image

Ruana
Status: Offline

Re: Godišnjica braka/veze

Post by Ruana » 13 Jan 2014, 18:47

Eh ja bas i ne mogu muzu nesto kupit, (to sam prije objasnjavala) ters svoje vrste, pa mu obicno kupim gavekort, a ja dobijem uvjek neko iznenadjenje, prosle godine je to bio wellness vikend.

Blackhawk
Status: Offline

Re: Godišnjica braka/veze

Post by Blackhawk » 13 Jan 2014, 18:50

Kupis mali ferari, malu kucicu od stotinjak kvadrata, malu kreditnu karticu sa jednim malim milioncicem na njoj i jedan mali otocic.. .
jer ipak..
Zivot cine male stvari :)

User avatar
Fatma
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2971
Joined: 13 Mar 2013, 12:49
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Godišnjica braka/veze

Post by Fatma » 13 Jan 2014, 19:01

Poklon i nije toliko bitan...važno je sjetiti se na vrijeme i čestitati na zajedno provedenim godinama

Ruana
Status: Offline

Re: Godišnjica braka/veze

Post by Ruana » 13 Jan 2014, 19:03

Blackhawk wrote:Kupis mali ferari, malu kucicu od stotinjak kvadrata, malu kreditnu karticu sa jednim malim milioncicem na njoj i jedan mali otocic.. .
jer ipak..
Zivot cine male stvari :)
Ja kad bih i kupila sve to i imala para za to, moj muz bi rekao "joj crveni ferari, ja ne volim tu boju, kucici nije dobar rasored, otocic nije trebao na tom mjestu itd.

User avatar
Peggy Sue
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2785
Joined: 06 Dec 2012, 13:40
Location: na šarenom podguzu
Status: Offline

Re: Godišnjica braka/veze

Post by Peggy Sue » 13 Jan 2014, 20:01

Ruana wrote:
Blackhawk wrote:Kupis mali ferari, malu kucicu od stotinjak kvadrata, malu kreditnu karticu sa jednim malim milioncicem na njoj i jedan mali otocic.. .
jer ipak..
Zivot cine male stvari :)
Ja kad bih i kupila sve to i imala para za to, moj muz bi rekao "joj crveni ferari, ja ne volim tu boju, kucici nije dobar rasored, otocic nije trebao na tom mjestu itd.
A kad ga pitaš šta bi volio dobiješ li odgovor? Pomogne li ti bar malo? :)
Image

Post Reply

Return to “Brak & Porodica”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests