što je to u ženskom biću da ga vodi prema dalmatincu..

Diskusije o ljubavi, vezama, prijateljima...

Moderator: spacebound

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

što je to u ženskom biću da ga vodi prema dalmatincu..

Post by laganini » 19 Feb 2014, 16:29

..ok sad će te reć da sam narcisoidan ili egoista ali ne mogu da se ne upitam..čehinje,slovenke,bosanke,srpkinje i ostale jednostavno se lipe za dalmoše..dali je to tbog okruženja more i te fore ili fizičkog izgleda ali jednostavno su neodoljivi..da kažem ne lupam ovo napamet imao sam se prilike uvijerit u to..pa i sam sam često bio lovina... :pusi :cudi
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: što je to u ženskom biću da ga vodi prema dalmatincu..

Post by storm » 19 Feb 2014, 18:25

ma da :123 dođu žene na more i kako nema drugih i vi valjate :kafa
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: što je to u ženskom biću da ga vodi prema dalmatincu..

Post by laganini » 19 Feb 2014, 18:26

..stor nemoj zajebavat...oću reć nemoj bit ljubomoran :haha
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

Ruana
Status: Offline

Re: što je to u ženskom biću da ga vodi prema dalmatincu..

Post by Ruana » 19 Feb 2014, 18:30

laganini wrote:..ok sad će te reć da sam narcisoidan ili egoista ali ne mogu da se ne upitam..čehinje,slovenke,bosanke,srpkinje i ostale jednostavno se lipe za dalmoše..dali je to tbog okruženja more i te fore ili fizičkog izgleda ali jednostavno su neodoljivi..da kažem ne lupam ovo napamet imao sam se prilike uvijerit u to..pa i sam sam često bio lovina... :pusi :cudi
A ima, ima nestowu vama dalmatincima, sjecam se kako su se hercegovci i bosanci lipili na dalmatinke.
Sto jes jes galebarili su po dalmaciji.

User avatar
fruit
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2026
Joined: 25 Oct 2010, 20:05
Has thanked: 33 times
Been thanked: 160 times
Status: Offline

Re: što je to u ženskom biću da ga vodi prema dalmatincu..

Post by fruit » 19 Feb 2014, 18:30

laganini wrote:..ok sad će te reć da sam narcisoidan ili egoista ali ne mogu da se ne upitam..čehinje,slovenke,bosanke,srpkinje i ostale jednostavno se lipe za dalmoše..dali je to tbog okruženja more i te fore ili fizičkog izgleda ali jednostavno su neodoljivi..da kažem ne lupam ovo napamet imao sam se prilike uvijerit u to..pa i sam sam često bio lovina... :pusi :cudi
Možda van sezone...
U sezoni sumnjam.Doduše ima i ona priča kad Lovac ode da lovi Jelena pa ne ulovi onda je i Fazan dobar,
Lahko je ženu dovest do ludila,hajdi ti nju dovedi do pameti

dacina_curica
Status: Offline

Re: što je to u ženskom biću da ga vodi prema dalmatincu..

Post by dacina_curica » 19 Feb 2014, 18:36

Ma nema sanse! :oo Cuj poredi Dalmosa sa Bosancem :grana - bjez' ba tamo, ne nasmijavaj me. :oo

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: što je to u ženskom biću da ga vodi prema dalmatincu..

Post by laganini » 19 Feb 2014, 18:36

Ruana wrote:
laganini wrote:..ok sad će te reć da sam narcisoidan ili egoista ali ne mogu da se ne upitam..čehinje,slovenke,bosanke,srpkinje i ostale jednostavno se lipe za dalmoše..dali je to tbog okruženja more i te fore ili fizičkog izgleda ali jednostavno su neodoljivi..da kažem ne lupam ovo napamet imao sam se prilike uvijerit u to..pa i sam sam često bio lovina... :pusi :cudi
A ima, ima nestowu vama dalmatincima, sjecam se kako su se hercegovci i bosanci lipili na dalmatinke.
Sto jes jes galebarili su po dalmaciji.
..a čuj žene su ljeti ugrožena vrsta u dalmaciji..ali nemam saznanja baš da padaju na bosance.. :cudi
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: što je to u ženskom biću da ga vodi prema dalmatincu..

Post by storm » 19 Feb 2014, 18:41

a trebale bi ženske to objasniti...ima sigurno, ima nešto....e sad da ste fizički neodoljivi, ne vjerujem, nego ste u direktnom kontaktu sa turisticama....recepcije, konobari...uz vas se osjećaju sigurno jer ste domačini, malo iskoriste za koji izlet barkom, a vi ako osvojite bod na domaćem terenu dobro je...
sve u svemu ugodno s koristnim :cool

samo ja znam osobno 4 slovenke koje su se poudavale na korčuli :lupa

ali primjećujem kako se zadnjih godina dalmatincima i neda baš konobariti pa dolaze momci iz bosne i odrađuju :sex dobar posao :hihi za korčulu sam siguran...
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
fruit
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2026
Joined: 25 Oct 2010, 20:05
Has thanked: 33 times
Been thanked: 160 times
Status: Offline

Re: što je to u ženskom biću da ga vodi prema dalmatincu..

Post by fruit » 19 Feb 2014, 18:42

laganini wrote:
..a čuj žene su ljeti ugrožena vrsta u dalmaciji..ali nemam saznanja baš da padaju na bosance.. :cudi
Nesmiju priznat...probaj sa detektorom laži.
Lahko je ženu dovest do ludila,hajdi ti nju dovedi do pameti

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: što je to u ženskom biću da ga vodi prema dalmatincu..

Post by storm » 19 Feb 2014, 18:47

Ali sam u obranu laganoga jedno siguran....slabo je koji sa strane momak rušio dalmatinke :ne

a i malo je koja, slobodna mlada cura, željna avanture, otišla doma, da nije dobila, što je tražila :respekt
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: što je to u ženskom biću da ga vodi prema dalmatincu..

Post by laganini » 19 Feb 2014, 18:52

storm wrote:Ali sam u obranu laganoga jedno siguran....slabo je koji sa strane momak rušio dalmatinke :ne

a i malo je koja, slobodna mlada cura, željna avanture, otišla doma, da nije dobila, što je tražila :respekt
..eto stor pozna situaciju :pusi a čuj domaći teren je uvik prednost...iako u samoj temi nisam mislio samo na ljetne avanture..nego uvik bio u prednosti kad bi reka odakle sam..pa bilo di da bi bio.. :kafa
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

Ruana
Status: Offline

Re: što je to u ženskom biću da ga vodi prema dalmatincu..

Post by Ruana » 19 Feb 2014, 18:54

storm wrote:Ali sam u obranu laganoga jedno siguran....slabo je koji sa strane momak rušio dalmatinke :ne

a i malo je koja, slobodna mlada cura, željna avanture, otišla doma, da nije dobila, što je tražila :respekt
Ma Bogati, znas li koliko je dalmatinki bilo udato u TB.

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: što je to u ženskom biću da ga vodi prema dalmatincu..

Post by storm » 19 Feb 2014, 18:58

Ruana wrote: Ma Bogati, znas li koliko je dalmatinki bilo udato u TB.
možebiti...ali samo ako si joj obećao izvest je "prid oltar" onda more :ooo .....samo za jednu noć ili na par dana, muka teška...ne kažem da nisam uspijevao ali nagledao sam se drugih kako su se lomili za džaba :D.
ja sam se uvijek brzo sa domačom ekipom povezao i to nosi određene beneficije :ideja
Habibti, ya nour el - ain... :srce

Ruana
Status: Offline

Re: što je to u ženskom biću da ga vodi prema dalmatincu..

Post by Ruana » 19 Feb 2014, 19:03

storm wrote:
Ruana wrote: Ma Bogati, znas li koliko je dalmatinki bilo udato u TB.
možebiti...ali samo ako si joj obećao izvest je "prid oltar" onda more :ooo .....samo za jednu noć ili na par dana, muka teška...ne kažem da nisam uspijevao ali nagledao sam se drugih kako su se lomili za džaba :D.
ja sam se uvijek brzo sa domačom ekipom povezao i to nosi određene beneficije :ideja
Ma jeli to one sad postene a sve druge dalmatinci pojebali. A one se pucale ko bjesne ko je got bio turista a jos ako je imao love nije mu falilo

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: što je to u ženskom biću da ga vodi prema dalmatincu..

Post by laganini » 19 Feb 2014, 19:04

bilo je toga stor i na gostujućem terenu..neke mariborčanke..pa sarajke...u beogradu posebni derneci... :cudi
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: što je to u ženskom biću da ga vodi prema dalmatincu..

Post by laganini » 19 Feb 2014, 19:05

Ruana wrote:
storm wrote:
Ruana wrote: Ma Bogati, znas li koliko je dalmatinki bilo udato u TB.
možebiti...ali samo ako si joj obećao izvest je "prid oltar" onda more :ooo .....samo za jednu noć ili na par dana, muka teška...ne kažem da nisam uspijevao ali nagledao sam se drugih kako su se lomili za džaba :D.
ja sam se uvijek brzo sa domačom ekipom povezao i to nosi određene beneficije :ideja
Ma jeli to one sad postene a sve druge dalmatinci pojebali. A one se pucale ko bjesne ko je got bio turista a jos ako je imao love nije mu falilo
..ma sve se pucaju ali teške su uvik se rađe išlo na neku sa strane nego domaću..manje foliranja.. :pusi
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: što je to u ženskom biću da ga vodi prema dalmatincu..

Post by storm » 19 Feb 2014, 19:13

Ruana wrote: Ma jeli to one sad postene a sve druge dalmatinci pojebali. A one se pucale ko bjesne ko je got bio turista a jos ako je imao love nije mu falilo
dooooosta teže su bile osvojive...garant....e sad ...štraca ima svuda, zašto bi dalmacija bila izuzetak...al nije tema baš :hihi

lagani nas pita zašto je jednostavno neodoljiv :valja
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
POSAVLJAK
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2738
Joined: 24 Dec 2011, 13:53
Location: Wligorski okrug zapadno europskog centra na planini Arhipelagovog vrha
Contact:
Status: Offline

Re: što je to u ženskom biću da ga vodi prema dalmatincu..

Post by POSAVLJAK » 19 Feb 2014, 20:08

Budala koja pomuze jarca nađe i nekog kome proda mlijeko !!

Ruana
Status: Offline

Re: što je to u ženskom biću da ga vodi prema dalmatincu..

Post by Ruana » 19 Feb 2014, 20:21

storm wrote:
Ruana wrote: Ma jeli to one sad postene a sve druge dalmatinci pojebali. A one se pucale ko bjesne ko je got bio turista a jos ako je imao love nije mu falilo
dooooosta teže su bile osvojive...garant....e sad ...štraca ima svuda, zašto bi dalmacija bila izuzetak...al nije tema baš :hihi

lagani nas pita zašto je jednostavno neodoljiv :valja
Jasta nego neodoljivi, pogotovo kad ih hiljadi i jedan.

User avatar
Dzagoda
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4639
Joined: 10 Feb 2014, 12:19
Status: Offline

Re: što je to u ženskom biću da ga vodi prema dalmatincu..

Post by Dzagoda » 20 Feb 2014, 00:16

laganini wrote:..ok sad će te reć da sam narcisoidan ili egoista ali ne mogu da se ne upitam..čehinje,slovenke,bosanke,srpkinje i ostale jednostavno se lipe za dalmoše..dali je to tbog okruženja more i te fore ili fizičkog izgleda ali jednostavno su neodoljivi..da kažem ne lupam ovo napamet imao sam se prilike uvijerit u to..pa i sam sam često bio lovina... :pusi :cudi
ahahahahahahahah Ubicu se ev' sad ko siroce :grana :D. :D. :D. :D.

Ne znam vala ni jednu iz moje raje, a bome nas je bilo;), da je pala na Dalmosa:) A islo se nekad i po 2-3 puta na more.
A nije da nisu galebarili, zlatni lanac, utegnute pantalonice, raskopcana kosuljica :grana i svih 9 jarda hahahahahahahahaahhaahhaah
D.I.L.L.I.G.A.F.
btw. U ovom ruznom svijetu imam noge za 10 :D

Post Reply

Return to “Ljubav & Prijateljstvo”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests