Novak Đoković - Nole

Košarka, boks, skijanje, atletika, bacanje pogleda u vis itd
User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 26897
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 15143 times
Been thanked: 4080 times
Status: Offline

Re: Đoković o traumi iz djetinjstva: Kad čujem vatromet, sjetim se bombardovanja 😄

Post by Veca » 30 Jan 2024, 21:33

...inace, imam alergiju na djokice :kafa
Koliko me je ko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio....I dajem sve, tek kad ima ko sve da ponese. Dođavola sa onima koji bi da me parčaju.

Ratko Petrović

User avatar
immuno
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10439
Joined: 01 Feb 2022, 19:48
Has thanked: 8536 times
Been thanked: 8906 times
Status: Offline

Re: Đoković o traumi iz djetinjstva: Kad čujem vatromet, sjetim se bombardovanja 😄

Post by immuno » 30 Jan 2024, 22:07

Havana, respect, TO je TO...
Rijetko pricam o ratu pogotovu ovdje gdje sam, sutim jer ne mozes ti objasniti nikome ko nije prezivio, koga nije pogodilo, s druge strane sretna ako smo mi eto nek nisu oni, ne zelim ih opterecavat, smarat mojom pricom, sutis I mislis bice bolje, proci ce, vrijeme prolazi, nove brige, obaveza, ucenja, puni se glava kontas potisnuce one "nase" dozivljaje... Hoce al qcq.... Onda dodje period ma to je moje, moja sudbina, sto da ja nekom poklanjam moju pricu.... Jednom sam jednom profesoru ispricala par stvari, gleda me kaze " imal to jos uvijek uticaja na tvoj zivot sada" moj odgovor "nazad ne mogu, naprijed moram i hocu"
Samo jednom nisam se mogla kontrolisati, subota ja dezurna, malo mirnije I da pogledam novine, oslobodjenje.... Naslovna strana, slika preko cijele strane male plasticne stolice poredane od vjecne vatre pa dole nanize, svaka mala stolica ubijeno dijete u Sarajevu...... E tu sam ocepila ventile ne sto sam htjela nisam mogla vise misliti, ko me gleda, gdje sam, smetal kome......
Nije mi briga I ne interesuje me traume bombardovanja u beogradu jer oni su krivi sto sam takva a i ne daju mi stolice.....

User avatar
Matan
Sila nečista
Sila nečista
Posts: 31844
Joined: 22 Mar 2020, 15:54
Has thanked: 2705 times
Been thanked: 5199 times
Status: Online

Re: Đoković o traumi iz djetinjstva: Kad čujem vatromet, sjetim se bombardovanja 😄

Post by Matan » 30 Jan 2024, 22:27

Nisam bio u ratu, ali jednom sam nabasao na video u Sarajevu gdje zena placuci trazi da vidi posljednji put svoje ubijeno dijete..
i gledajuci taj video i sam sam zaplakao..
ko god ima dijete zna kolika je to bol..
i ne znam kako ŕoditelj izdrzi da zivi i dalje..
II zato respekt za onoga advokata Stojkovica
koji je otisao na Kosovo poloziti cvijece na grob ubijene male Kosovarke..iako su ga popljuvali vladajuci mediji..
Zasto konja tuces sine, kad i drugi cura ima..

User avatar
dert
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 399
Joined: 28 Mar 2019, 23:26
Has thanked: 44 times
Been thanked: 211 times
Status: Offline

Re: Đoković o traumi iz djetinjstva: Kad čujem vatromet, sjetim se bombardovanja 😄

Post by dert » 30 Jan 2024, 22:40

on to spominje uvijek kada zijani

User avatar
Matan
Sila nečista
Sila nečista
Posts: 31844
Joined: 22 Mar 2020, 15:54
Has thanked: 2705 times
Been thanked: 5199 times
Status: Online

Re: Đoković o traumi iz djetinjstva: Kad čujem vatromet, sjetim se bombardovanja 😄

Post by Matan » 30 Jan 2024, 22:52

Ma preseravanje i njegove majke koja je inace rodjena katolkinja. kako je Novak imao zelju da se
krsti u svetoj Srpskoj zemlji Kosovu..
otad je i ona za mene postala zena bez morala..
ako zivi sa onakim covjekom ne moze biti bolja..
Zasto konja tuces sine, kad i drugi cura ima..

User avatar
ElTriconi
Đulaga
Đulaga
Posts: 37721
Joined: 24 Mar 2019, 14:13
Mood:
Has thanked: 25623 times
Been thanked: 4819 times
Status: Offline

Re: Đoković o traumi iz djetinjstva: Kad čujem vatromet, sjetim se bombardovanja 😄

Post by ElTriconi » 30 Jan 2024, 23:05

Matan wrote: 30 Jan 2024, 22:52 Ma preseravanje i njegove majke koja je inace rodjena katolkinja. kako je Novak imao zelju da se
krsti u svetoj Srpskoj zemlji Kosovu..
otad je i ona za mene postala zena bez morala..
ako zivi sa onakim covjekom ne moze biti bolja..
Pojedini religiju koriste ko podmetac sto se mece pod guzicu, kad odes na drugo mjesto metnes drugi. A ne valja sjedit na hladnom betonu 😂
Sehara mi puna blaga
Al ne haje moja draga 🤗😊

User avatar
Matan
Sila nečista
Sila nečista
Posts: 31844
Joined: 22 Mar 2020, 15:54
Has thanked: 2705 times
Been thanked: 5199 times
Status: Online

Re: Đoković o traumi iz djetinjstva: Kad čujem vatromet, sjetim se bombardovanja 😄

Post by Matan » 30 Jan 2024, 23:10

Ma nema veze sto se krstio, ali iskljuciva zelja da se krsti na Kosovu, je idiotska ideja
vjerovatno njegova oca..
Zasto konja tuces sine, kad i drugi cura ima..

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11864
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2936 times
Been thanked: 2608 times
Status: Offline

Re: Đoković o traumi iz djetinjstva: Kad čujem vatromet, sjetim se bombardovanja 😄

Post by Naseef Mushroom » 31 Jan 2024, 00:00

I naš Bake ima traume iz rata i sjeti se kada god čuje vatromet



“ZAUSTAVITE VATROMET!” :D.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 120101
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5778 times
Been thanked: 12519 times
Contact:
Status: Offline

Re: Đoković o traumi iz djetinjstva: Kad čujem vatromet, sjetim se bombardovanja 😄

Post by Maja » 31 Jan 2024, 00:22

Za sta je ovaj nosati cetnik vec za smijeha.
Da je majka ubijenog srpskog djeteta rekla da ima traume od vatrometa, nikom ne bi bilo smijesno iako ni to nije isto kao kod nas jer za smrt i naseg i srpskog djeteta krivi su iskljucivo Srbi. Poginuli tokom bombardovanja nisu zrtve NATO-a nego tadasnje srpske agresorske politike tj vlasti. Krivi su za sva sranja koja su se devedesetih desila u bivsoj Jugi i odgovorni su za svakog poginulog Srbina isto kao sto je npr Putin odgovoran za svakog poginulog ruskog vojnika.
Krivci ne mogu biti oni koji brane sebe, svoj narod i zemlju.
U tome je razlika izmedju nasih i srpskih zrtava.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11864
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2936 times
Been thanked: 2608 times
Status: Offline

Re: Đoković o traumi iz djetinjstva: Kad čujem vatromet, sjetim se bombardovanja 😄

Post by Naseef Mushroom » 31 Jan 2024, 01:21

Maja wrote: 31 Jan 2024, 00:22 Za sta je ovaj nosati cetnik vec za smijeha.
Da je majka ubijenog srpskog djeteta rekla da ima traume od vatrometa, nikom ne bi bilo smijesno iako ni to nije isto kao kod nas jer za smrt i naseg i srpskog djeteta krivi su iskljucivo Srbi. Poginuli tokom bombardovanja nisu zrtve NATO-a nego tadasnje srpske agresorske politike tj vlasti. Krivi su za sva sranja koja su se devedesetih desila u bivsoj Jugi i odgovorni su za svakog poginulog Srbina isto kao sto je npr Putin odgovoran za svakog poginulog ruskog vojnika.
Krivci ne mogu biti oni koji brane sebe, svoj narod i zemlju.
U tome je razlika izmedju nasih i srpskih zrtava.
I opet će ovaj odličan post za pojedine namjerno na jedno uho ući i na drugo izaći i opet će nas častiti sa komentarima “Po čemu se razlikujemo od četnika?”

Mali off topic koji je ipak povezan sa ovom temom i načinom razmišljanja pojedinih.
Predrag Kojović je na Klixu otvorio temu o Njihovoj Stranci, tema puna postova poput “Čika Peđa mi te podržavamo, stop nacionalizmu i torovskom razmišljanju, ti si naš Predrag Sarajlija i tu za svakog ima mjesta bez obzira kako se ko zove” i opet je se ta tema pretvorila u da je Bošnjak najgori i najveći nacionalista. Tema je prešla 2200 stranica.
Šta mnogi ne znaju, Kojović je istu tu temu otvorio i na Banjaluka forumu i otjerali su ga nakon samo 2 stranice.

Da još dodam zašto ovo sve pišem, kada je Davorina Popovića neka srbijanska novinarka provocirala pitanjima o javnoj kući, da li je istina da su Popović i Mirza Delibašić dovodili mlade Srpkinje da ih siluju, Davorin je odmah odgovorio “Istina je” jer se ne vrijedi sa takvima raspravljati.

Mi svi znamo istinu, kakvi smo i na čijoj smo strani istine bili, tako da je najbolje kada god neko napiše da smo isti četnici, treba na to samo odgovoriti “Nismo isti četnici, mi smo još gori od njih”.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11864
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2936 times
Been thanked: 2608 times
Status: Offline

Re: Đoković o traumi iz djetinjstva: Kad čujem vatromet, sjetim se bombardovanja 😄

Post by Naseef Mushroom » 31 Jan 2024, 01:32



Treba mu stvarno salijevati strave :D.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
ironman
sirius
sirius
Posts: 27443
Joined: 25 Jan 2021, 19:36
Has thanked: 14394 times
Been thanked: 14781 times
Status: Offline

Re: Đoković o traumi iz djetinjstva: Kad čujem vatromet, sjetim se bombardovanja 😄

Post by ironman » 31 Jan 2024, 08:51

Maja wrote: 31 Jan 2024, 00:22 Za sta je ovaj nosati cetnik vec za smijeha.
Da je majka ubijenog srpskog djeteta rekla da ima traume od vatrometa, nikom ne bi bilo smijesno iako ni to nije isto kao kod nas jer za smrt i naseg i srpskog djeteta krivi su iskljucivo Srbi. Poginuli tokom bombardovanja nisu zrtve NATO-a nego tadasnje srpske agresorske politike tj vlasti. Krivi su za sva sranja koja su se devedesetih desila u bivsoj Jugi i odgovorni su za svakog poginulog Srbina isto kao sto je npr Putin odgovoran za svakog poginulog ruskog vojnika.
Krivci ne mogu biti oni koji brane sebe, svoj narod i zemlju.
U tome je razlika izmedju nasih i srpskih zrtava.
Aferim.
dream of spring..
...at dawn look to the east.

User avatar
ElTriconi
Đulaga
Đulaga
Posts: 37721
Joined: 24 Mar 2019, 14:13
Mood:
Has thanked: 25623 times
Been thanked: 4819 times
Status: Offline

Re: Đoković o traumi iz djetinjstva: Kad čujem vatromet, sjetim se bombardovanja 😄

Post by ElTriconi » 31 Jan 2024, 16:36

Maja wrote: 31 Jan 2024, 00:22 Za sta je ovaj nosati cetnik vec za smijeha.
Ako ja licim na njega onda sam i ja cetnik 😱

Haj bolje i to nego bit nosat ocam 🤔
Sehara mi puna blaga
Al ne haje moja draga 🤗😊

User avatar
Matan
Sila nečista
Sila nečista
Posts: 31844
Joined: 22 Mar 2020, 15:54
Has thanked: 2705 times
Been thanked: 5199 times
Status: Online

Re: Đoković o traumi iz djetinjstva: Kad čujem vatromet, sjetim se bombardovanja 😄

Post by Matan » 31 Jan 2024, 16:52

Ma nije on cetnik, samo.ima nakaradnog oca..
cigan, sto kaze Dodik..
Zasto konja tuces sine, kad i drugi cura ima..

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86380
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 856 times
Been thanked: 1649 times
Status: Offline

Re: Đoković o traumi iz djetinjstva: Kad čujem vatromet, sjetim se bombardovanja 😄

Post by Mutevelija » 31 Jan 2024, 22:10

Posmatraču mog posta.
Jednaki smo mi skoro oba.
Ja sam juče bio takav
Ti ćeš sutra biti ovakav.
🍉🍉🍉🍉

User avatar
Beni
Fuck you
Fuck you
Posts: 26441
Joined: 27 Aug 2019, 17:14
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
Mood:
Has thanked: 1898 times
Been thanked: 4151 times
Status: Offline

Re: Đoković o traumi iz djetinjstva: Kad čujem vatromet, sjetim se bombardovanja 😄

Post by Beni » 01 Feb 2024, 12:54

FB_IMG_1706724384834.jpg
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Fuck you a friendly note to start the day

Post Reply

Return to “Ostali sportovi”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests