Grčka

Dešavanja u svijetu

Moderators: Krokodil Behko, Duminjo

Post Reply
User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Grčka

Post by drugrankovic » 29 Jan 2015, 08:33

Tektonski poremecaj od jacine 34,16 potrefio je EU u grčkoj. Levičarska partija sa sirizom odvojevala je pobjedu i noćna mora vještice njemačke andje se pretvorila u javu. :cool


Formiraće se socijalistička vlada, KOMUNIZAM IS ON THE ORAD AGAIN! :bravo


Polako, biće ovo svakako godina prekretnica u svjetu, svašta će se događati a mi ćemo imati primjer u grcima tj vidjeti kako će oni proći. Takodje primjer će biti kako će mala zemlja madjarska se suprostavit velikoj ameriki, i kada dodje na red uslovljavanje brisela srbiji oko sankcija rusiji (koje je neodloživo tokom polovine godine) politička situacija u evropi će se sve više mjenjati.


Narod u srbiji ovom pobjedom vidi i svoju vlast tj da su svi oni lopovi i da se daju pod ruke mocnika za pare, pošto samo tako može tzv prepodioc srbije vučić da se nazove izjavo da u je žao što je pobjedio siriza i da su grci pogrješili.


Narod, mora da preuzme politiku, a to je nepobitno i krenulo je... Neće biti lako, ko to i očekuje od svjetskih ala, ali narod može...


Šuška se šuška, angeli sledi pljuska! :haha :haha :haha
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2421 times
Status: Offline

Re: Pocelo je

Post by Melek » 29 Jan 2015, 19:24

Hehe, jesi ti svjestan koja je Grcka kozojebina u Evropi? Nije cak ni vukojebina, nego bas ono kozojebina. Pa za njih su danas i Rumuni dobrostojeci premda prose.
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81432
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10346 times
Been thanked: 7196 times
Status: Offline

Re: Pocelo je

Post by Julia-Klara » 29 Jan 2015, 19:26

ja danas rekoh da sam se bas nasmijala ovoj temi :hihi
i jos uvijek me drzi

:ha
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
STrendzer
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8757
Joined: 26 Jan 2012, 20:39
Status: Offline

Re: Pocelo je

Post by STrendzer » 29 Jan 2015, 19:27

kazu-"izgubili ko grcka"!...ne kaze se to dzaba,tek onako,ima to svoje.. :pusi
:hihi

User avatar
radeta62
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2212
Joined: 27 Jun 2011, 15:06
Status: Offline

Re: Pocelo je

Post by radeta62 » 29 Jan 2015, 19:41

Neko ce opet reci srbi i njihove zavere ali Aleksis Cipras je skolovan u americi moguce je da ameri zele jos vise destabilizovati evropu i smanjiti ekonomsku i politicku dominaciju Nemacke.Vreme ce pokazati koliko sam bio u pravu. :kafa

User avatar
STrendzer
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8757
Joined: 26 Jan 2012, 20:39
Status: Offline

Re: Pocelo je

Post by STrendzer » 29 Jan 2015, 19:54

EU ce grke izbacit iz EU

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2421 times
Status: Offline

Re: Pocelo je

Post by Melek » 29 Jan 2015, 20:00

radeta62 wrote:Neko ce opet reci srbi i njihove zavere ali Aleksis Cipras je skolovan u americi moguce je da ameri zele jos vise destabilizovati evropu i smanjiti ekonomsku i politicku dominaciju Nemacke.Vreme ce pokazati koliko sam bio u pravu. :kafa
Pogledaj jednom istini u oci.
Pravoslavna bratija voli da obitava na dnu dna :cudi
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74127
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Pocelo je

Post by storm » 29 Jan 2015, 20:04

camargue wrote:EU ce grke izbacit iz EU
Davno bi se to desilo, samo nijemci štite svoje investicije u grčkoj.... ali kad to izvuku ( a izvlače ) nabit će ih niz stepenice ...
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 26912
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 15192 times
Been thanked: 4085 times
Status: Offline

Re: Pocelo je

Post by Veca » 29 Jan 2015, 20:10

...samo sto nisu!
Koliko me je ko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio....I dajem sve, tek kad ima ko sve da ponese. Dođavola sa onima koji bi da me parčaju.


User avatar
radeta62
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2212
Joined: 27 Jun 2011, 15:06
Status: Offline

Re: Pocelo je

Post by radeta62 » 29 Jan 2015, 20:11

Melek wrote:
radeta62 wrote:Neko ce opet reci srbi i njihove zavere ali Aleksis Cipras je skolovan u americi moguce je da ameri zele jos vise destabilizovati evropu i smanjiti ekonomsku i politicku dominaciju Nemacke.Vreme ce pokazati koliko sam bio u pravu. :kafa
Pogledaj jednom istini u oci.
Pravoslavna bratija voli da obitava na dnu dna :cudi
Na osnovu cega si to zakljucio?

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2421 times
Status: Offline

Re: Pocelo je

Post by Melek » 29 Jan 2015, 20:13

radeta62 wrote:
Melek wrote:
radeta62 wrote:Neko ce opet reci srbi i njihove zavere ali Aleksis Cipras je skolovan u americi moguce je da ameri zele jos vise destabilizovati evropu i smanjiti ekonomsku i politicku dominaciju Nemacke.Vreme ce pokazati koliko sam bio u pravu. :kafa
Pogledaj jednom istini u oci.
Pravoslavna bratija voli da obitava na dnu dna :cudi
Na osnovu cega si to zakljucio?
:valja
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 26912
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 15192 times
Been thanked: 4085 times
Status: Offline

Re: Pocelo je

Post by Veca » 29 Jan 2015, 20:14

:plavi
Koliko me je ko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio....I dajem sve, tek kad ima ko sve da ponese. Dođavola sa onima koji bi da me parčaju.


User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81432
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10346 times
Been thanked: 7196 times
Status: Offline

Re: Pocelo je

Post by Julia-Klara » 29 Jan 2015, 20:17

rekoh ja da je tema shega :valja
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
radeta62
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2212
Joined: 27 Jun 2011, 15:06
Status: Offline

Re: Pocelo je

Post by radeta62 » 29 Jan 2015, 20:24

Melek wrote:
radeta62 wrote:
Melek wrote:
radeta62 wrote:Neko ce opet reci srbi i njihove zavere ali Aleksis Cipras je skolovan u americi moguce je da ameri zele jos vise destabilizovati evropu i smanjiti ekonomsku i politicku dominaciju Nemacke.Vreme ce pokazati koliko sam bio u pravu. :kafa
Pogledaj jednom istini u oci.
Pravoslavna bratija voli da obitava na dnu dna :cudi
Na osnovu cega si to zakljucio?
:valja
Gde ti zivis,sudbina sveta je na pravoslavnim zemljama ako nas pregaze svi ima da budete Zombi.
Image

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120712
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 7091 times
Been thanked: 8061 times
Status: Online

Re: Pocelo je

Post by Krokodil Behko » 30 Jan 2015, 11:14

Ovaj čovjek sad je vođa grčke policije

Image

NIKOS VOUTSIS hrvao se s naoružanim policajcima 2013. na ulicama Atene. Novi grčki ministar unutarnjih poslova bio je u prvom redu demonstracija ispred sjedišta bivše nacionalne medijske kuće ERT u Ateni, piše The Independent.

Stotine službenika preuzelo je kontrolu nad zgradom nakon što ju je Vlada zatvorila zbog mjera štednje u lipnju 2013. U studenom je država poslala policiju da raščisti zgradu.

Sirizin ministar bio je jedan od vođa pobune protiv snaga reda. Hrabro je stajao kraj muškarca s pancirkom, kacigom i štitom te ga smireno pokušavao uvjeriti da ga pusti u zgradu. Samo malo više od godine kasnije on kontrolira rad policije.

[ytube][/ytube]
online

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81432
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10346 times
Been thanked: 7196 times
Status: Offline

Re: Pocelo je

Post by Julia-Klara » 30 Jan 2015, 11:33

al' su se razmahali, sto bi reko nas svijet "kurche se , a ne mogu da polete"

elem, gospoda trazi SMANJENJE duga :lud prvo se zaduze, u Evropi su poznati kao najveci neradnici, i sad kmece i traze da im se dug smanji... Juncker fino rekao neka pozovu svoje milijardere koji su novac iznijeli iz Grce i stavili u EU banke (pretpostavljamo Svica) da plate POREZE KOJE SU DUZNI, znaci ako vec VOLE SVOJU DRZAVU toliko neka daju sto joj pripada

kuJac=paJac ...

s druge strane pljuje se na Angelu :lud Njemacka je dala 53 milijarde erua kako bi se pomoglo Grckoj , i sada treba reci poreskim obveznicima da se dio para nikada nece vratiti? ne budite smijesni

Grcka se igra, i to opasno se igra ... neka zapita svoje gradjane koji rade u EU zele li van iz iste ili ne ... ljudi bjeze iz zemlje (Grcke) glavom bez obzira, cak ih je i Ceska puna
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2421 times
Status: Offline

Re: Pocelo je

Post by Melek » 30 Jan 2015, 11:50

Grk ti nikad, ama bas NIKAD nece dati kvito kad nesto kupis od njega i s tim se ponosi! To sam iskusio bezbroj puta na mojim putovanjima u tu "zemlju". Njihov nacionalni ponos sve do skora je bio ne placati porez drzavi i diciti se time. Gradnja ilegalnih objekata, rad na crno itd itd, to je sve anti-EU a sad kad su tamo uletili (vise sretni neg' pametni, jelda) sad ajoj kuku..
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 26912
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 15192 times
Been thanked: 4085 times
Status: Offline

Re: Pocelo je

Post by Veca » 30 Jan 2015, 11:55

Julia-Klara wrote:al' su se razmahali, sto bi reko nas svijet "kurche se , a ne mogu da polete"

elem, gospoda trazi SMANJENJE duga :lud prvo se zaduze, u Evropi su poznati kao najveci neradnici, i sad kmece i traze da im se dug smanji... Juncker fino rekao neka pozovu svoje milijardere koji su novac iznijeli iz Grce i stavili u EU banke (pretpostavljamo Svica) da plate POREZE KOJE SU DUZNI, znaci ako vec VOLE SVOJU DRZAVU toliko neka daju sto joj pripada

kuJac=paJac ...

s druge strane pljuje se na Angelu :lud Njemacka je dala 53 milijarde erua kako bi se pomoglo Grckoj , i sada treba reci poreskim obveznicima da se dio para nikada nece vratiti? ne budite smijesni

Grcka se igra, i to opasno se igra ... neka zapita svoje gradjane koji rade u EU zele li van iz iste ili ne ... ljudi bjeze iz zemlje (Grcke) glavom bez obzira, cak ih je i Ceska puna


:ok ...cekam sta ce bit'!
Koliko me je ko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio....I dajem sve, tek kad ima ko sve da ponese. Dođavola sa onima koji bi da me parčaju.


User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81432
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10346 times
Been thanked: 7196 times
Status: Offline

Re: Pocelo je

Post by Julia-Klara » 30 Jan 2015, 11:56

upravi tako,Melek!
kontali su da ce nego trpiti njihova sranja,ali je ista stvar i sa Spanjolcima, Portugalcima i Italijanima... Sto juznije to tuznije
Ebo te, ja pricam sa jednim kolegom talijanom ovdje, covjek prije hoce platiti kaznu za parkiranje nego sto ce otici na legalan parking i platiti 8 sati te mirno sjediti na poslu... kaze, iz ponizenja mu, nije mu to u krvi da placa parking i da vozi kako pravila kazu :lud

najjace mi je sto se sad grci loze na patriptizam, a ako nastave (ili istraju) u idejama koje im servira ovaj novi naebace ko zuti, pa ce molit i Angelu i EU i pete i desete da ih spasu Rusije, kad im ovaj duboko sukne medju guzove...ali valjda hoce d anauce na svojoj kozi ...ako,ako :kafa
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: Pocelo je

Post by drugrankovic » 30 Jan 2015, 15:43

Julia-Klara wrote:al' su se razmahali, sto bi reko nas svijet "kurche se , a ne mogu da polete"

elem, gospoda trazi SMANJENJE duga :lud prvo se zaduze, u Evropi su poznati kao najveci neradnici, i sad kmece i traze da im se dug smanji... Juncker fino rekao neka pozovu svoje milijardere koji su novac iznijeli iz Grce i stavili u EU banke (pretpostavljamo Svica) da plate POREZE KOJE SU DUZNI, znaci ako vec VOLE SVOJU DRZAVU toliko neka daju sto joj pripada

kuJac=paJac ...

s druge strane pljuje se na Angelu :lud Njemacka je dala 53 milijarde erua kako bi se pomoglo Grckoj , i sada treba reci poreskim obveznicima da se dio para nikada nece vratiti? ne budite smijesni

Grcka se igra, i to opasno se igra ... neka zapita svoje gradjane koji rade u EU zele li van iz iste ili ne ... ljudi bjeze iz zemlje (Grcke) glavom bez obzira, cak ih je i Ceska puna


KOMUNIZAM IS ON THE ROAD AGAIN :djed



sjebati imperijalizam koji pravi sluge od ljudi... samo polako...

ako je mogo pica majstor iz kanade bit inistar odbrane u hrvatskoj sto ne more ovaj coveculjak u grckoj...

ako je vama celo bio vodja specijalaca...


i sad se podsprdati drugome...

daleko vam kuca, ta vaša eu...


žive samo oni koji utekoše u nju... a ni to ne moze vazdan, kad ih pocnu terat... a ovi po hrvatskoj, sloveniji, rumuniji, sve to boranija...
nishta se oparilo nije...


no, krenulo je, rekoh vidjecemo... o bela cao, bela cao bela cao bela cao cao cao...

narod mora preuzet stvar u svoje ruke... :djed
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

Post Reply

Return to “Svijet”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest