Zenski kriminalitet i mal. delinkvencija

Diskusije o životu i životnim problemima, stavovima. Savjetovanje.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86370
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 855 times
Been thanked: 1648 times
Status: Offline

Re: Zenski kriminalitet i mal. delinkvencija

Post by Mutevelija » 17 Jan 2023, 15:22

Matan wrote: 17 Jan 2023, 14:36 Zensko nasilje mozemo porediti sa mackom..Da je velika i jaka ko njen rodjak tigar isla bi u kavez a ne u kucu..
Maca može oko iskopati Zena stiklom isto

Ne potcjenjivati :jok
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86370
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 855 times
Been thanked: 1648 times
Status: Offline

Re: Zenski kriminalitet i mal. delinkvencija

Post by Mutevelija » 02 Feb 2023, 19:08

Nije kirminalitet ali je degutantno i odvratno
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
pizarro
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 13615
Joined: 08 Nov 2019, 18:06
Has thanked: 4301 times
Been thanked: 5120 times
Status: Online

Re: Zenski kriminalitet i mal. delinkvencija

Post by pizarro » 02 Feb 2023, 19:16

a kako brat mute ovu temu fino njeguje :oo

User avatar
pizarro
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 13615
Joined: 08 Nov 2019, 18:06
Has thanked: 4301 times
Been thanked: 5120 times
Status: Online

Re: Zenski kriminalitet i mal. delinkvencija

Post by pizarro » 02 Feb 2023, 19:20

vrijedan covjek, djeca zlatna, a mlada je sebi skocila u stomak.

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86370
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 855 times
Been thanked: 1648 times
Status: Offline

Re: Zenski kriminalitet i mal. delinkvencija

Post by Mutevelija » 02 Feb 2023, 19:40

pizarro wrote: 02 Feb 2023, 19:16 a kako brat mute ovu temu fino njeguje :oo
Ne mogu nepravde.
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Kai
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 7564
Joined: 24 Aug 2021, 13:47
Mood:
Has thanked: 675 times
Been thanked: 1453 times
Status: Offline

Re: Zenski kriminalitet i mal. delinkvencija

Post by Kai » 02 Feb 2023, 19:47

Mutevelija wrote: 02 Feb 2023, 19:40
pizarro wrote: 02 Feb 2023, 19:16 a kako brat mute ovu temu fino njeguje :oo
Ne mogu nepravde.
Misle zene tebe zajebati grdno su se prevarile..
Vragolasto..:zao

User avatar
Zanki
saudade / forumasica godine
saudade / forumasica godine
Posts: 52150
Joined: 29 Jul 2020, 17:52
Has thanked: 19506 times
Been thanked: 22311 times
Status: Offline

Re: Zenski kriminalitet i mal. delinkvencija

Post by Zanki » 02 Feb 2023, 19:49

Mutevelija wrote: 02 Feb 2023, 19:40
pizarro wrote: 02 Feb 2023, 19:16 a kako brat mute ovu temu fino njeguje :oo
Ne mogu nepravde.
Takoe
"It takes something more
than intelligence to act
intelligently "

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86370
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 855 times
Been thanked: 1648 times
Status: Offline

Re: Zenski kriminalitet i mal. delinkvencija

Post by Mutevelija » 02 Feb 2023, 19:50

Zanki wrote: 02 Feb 2023, 19:49
Mutevelija wrote: 02 Feb 2023, 19:40

Ne mogu nepravde.
Takoe
Iako ove curice ce odrasti kao dobre osobe.
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Zanki
saudade / forumasica godine
saudade / forumasica godine
Posts: 52150
Joined: 29 Jul 2020, 17:52
Has thanked: 19506 times
Been thanked: 22311 times
Status: Offline

Re: Zenski kriminalitet i mal. delinkvencija

Post by Zanki » 02 Feb 2023, 19:51

Mutevelija wrote: 02 Feb 2023, 19:50
Zanki wrote: 02 Feb 2023, 19:49
Takoe
Iako ove curice ce odrasti kao dobre osobe.
Eto sad ove dobre rići niko ne obadaje
A kad laneš da žene tuku muškiče evo ih svi
Vaki si naki :roll
"It takes something more
than intelligence to act
intelligently "

User avatar
pizarro
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 13615
Joined: 08 Nov 2019, 18:06
Has thanked: 4301 times
Been thanked: 5120 times
Status: Online

Re: Zenski kriminalitet i mal. delinkvencija

Post by pizarro » 02 Feb 2023, 19:57

kad mute na vijestima vidi zenski kriminalitet

Image

User avatar
Kai
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 7564
Joined: 24 Aug 2021, 13:47
Mood:
Has thanked: 675 times
Been thanked: 1453 times
Status: Offline

Re: Zenski kriminalitet i mal. delinkvencija

Post by Kai » 02 Feb 2023, 19:58

Gdje su nestale njezne zene..:o
Vragolasto..:zao

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86370
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 855 times
Been thanked: 1648 times
Status: Offline

Re: Zenski kriminalitet i mal. delinkvencija

Post by Mutevelija » 02 Feb 2023, 20:02

Zanki wrote: 02 Feb 2023, 19:51
Mutevelija wrote: 02 Feb 2023, 19:50

Iako ove curice ce odrasti kao dobre osobe.
Eto sad ove dobre rići niko ne obadaje
A kad laneš da žene tuku muškiče evo ih svi
Vaki si naki :roll
Pa realno ovakve riči ne privlače paznju toliko, znas kako mediji i crna hronika privuku :P
Ima tu malo i do mene, moram vidjeti sa srculencetom da li imam to malo manipulatorskoga u sebi .
:D.
Ali bio bi dobar novinar, nemoj nikom reci ja sam tajni agent bfa bosanskog foruma, stranice su bitne pa sta god da se pise a i reakcije , uprati šta je trend , sad je trend feminizam zneska prava i to, i sta koga trigeruje, ali nisam jos dobar u tome, pravi agent bfa napise otvori jednu stranicu ili postavi vijest baci kosku i izmakne se.
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 43087
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14258 times
Been thanked: 12828 times
Status: Offline

Re: Zenski kriminalitet i mal. delinkvencija

Post by Masamune » 02 Feb 2023, 20:03

Mutevelija wrote: 02 Feb 2023, 19:08 Nije kirminalitet ali je degutantno i odvratno
Trebaju i s njom obaviti razgovor, jer svaka priča ima 2 strane pa i ta koliko god da djeluje odvratno na prvu zbog ostavljene djece.

Ovako je i kod nas bio jedan slučaj na vikendici. Isto žena napustila čovjeka sa troje djece. Komšiluk je pričao sve najgore o njoj, te kako može, te ovako, te onako, otac okrenuo djecu protiv matere da su joj i pred komšijama znali vikati glupačo i slično a ona odšuti i proguta, a kasnije se ispostavilo da je on nju maltretirao godinama od psihičkog do fizičkog nasilja i više nije mogla izdržati, pa je napustila i djecu.

Strašno je kad te partner tako vrijeđa i to radi, a još gore kad to rade oni koje je rodila.
Last edited by Masamune on 02 Feb 2023, 20:04, edited 1 time in total.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86370
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 855 times
Been thanked: 1648 times
Status: Offline

Re: Zenski kriminalitet i mal. delinkvencija

Post by Mutevelija » 02 Feb 2023, 20:04

pizarro wrote: 02 Feb 2023, 19:57 kad mute na vijestima vidi zenski kriminalitet

Image
IDe na avatar nama'h.
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Zanki
saudade / forumasica godine
saudade / forumasica godine
Posts: 52150
Joined: 29 Jul 2020, 17:52
Has thanked: 19506 times
Been thanked: 22311 times
Status: Offline

Re: Zenski kriminalitet i mal. delinkvencija

Post by Zanki » 02 Feb 2023, 20:05

Mutevelija wrote: 02 Feb 2023, 20:02
Zanki wrote: 02 Feb 2023, 19:51
Eto sad ove dobre rići niko ne obadaje
A kad laneš da žene tuku muškiče evo ih svi
Vaki si naki :roll
Pa realno ovakve riči ne privlače paznju toliko, znas kako mediji i crna hronika privuku :P
Ima tu malo i do mene, moram vidjeti sa srculencetom da li imam to malo manipulatorskoga u sebi .
:D.
Ali bio bi dobar novinar, nemoj nikom reci ja sam tajni agent bfa bosanskog foruma, stranice su bitne pa sta god da se pise a i reakcije , uprati šta je trend , sad je trend feminizam zneska prava i to, i sta koga trigeruje, ali nisam jos dobar u tome, pravi agent bfa napise otvori jednu stranicu ili postavi vijest baci kosku i izmakne se.
:srcee
"It takes something more
than intelligence to act
intelligently "

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86370
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 855 times
Been thanked: 1648 times
Status: Offline

Re: Zenski kriminalitet i mal. delinkvencija

Post by Mutevelija » 02 Feb 2023, 20:07

Zanki wrote: 02 Feb 2023, 20:05
Mutevelija wrote: 02 Feb 2023, 20:02

Pa realno ovakve riči ne privlače paznju toliko, znas kako mediji i crna hronika privuku :P
Ima tu malo i do mene, moram vidjeti sa srculencetom da li imam to malo manipulatorskoga u sebi .
:D.
Ali bio bi dobar novinar, nemoj nikom reci ja sam tajni agent bfa bosanskog foruma, stranice su bitne pa sta god da se pise a i reakcije , uprati šta je trend , sad je trend feminizam zneska prava i to, i sta koga trigeruje, ali nisam jos dobar u tome, pravi agent bfa napise otvori jednu stranicu ili postavi vijest baci kosku i izmakne se.
:srcee
:srce
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120593
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 7033 times
Been thanked: 7980 times
Status: Offline

Re: Zenski kriminalitet i mal. delinkvencija

Post by Krokodil Behko » 04 Feb 2023, 17:39

PRISLJAVAO JE NA SEKS: 39-godišnja žena u Begradu nasmrt izbola 70-godišnjaka


Beogradska policija uhapsila je ženu (39) osumnjičenu za ubistvo 70-godišnjaka u njegovom stanu na Vračaru.

Ministarstvo unutrašnjih poslova Srbije saopćilo je da je uhapšena tridesetdevetogodišnja žena čiji su inicijali F.Z. osumnjičena da je jučer oštrim predmetom ubola muškarca nanijevši mu smrtonosne povrede.
Osumnjičenoj je određeno zadržavanje do 48 sati, nakon čega će biti privedena Višem javnom tužilaštvu u Beogradu.


Kako saznaju srbjanski mediji, Fatima Z. (39) uhapšena je zbog sumnje da je ubila Dragana V. (70) u stanu u Ulici Sime Ugumanova na Vračaru. Ona je ubijenom čistila stan.

Prema njihovim saznanjima, ova žena je priznala da je ubila Dragana, a kao motiv ubistva navela je da ju je on prisiljavao na seksualne odnose.
online

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96903
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34858 times
Been thanked: 21409 times
Contact:
Status: Offline

Re: Zenski kriminalitet i mal. delinkvencija

Post by Rum » 04 Feb 2023, 17:41

Cuj Fatima
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86370
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 855 times
Been thanked: 1648 times
Status: Offline

Re: Zenski kriminalitet i mal. delinkvencija

Post by Mutevelija » 08 Feb 2023, 12:06

STANI, UBIĆU BOGA U TEBI!" Ana i Jasna krenule u poteru za devojčicom (13) koja im je tukla ćerke, NIJE SE DOBRO ZAVRŠILO

Dve majke su zaradile optužnicu za nasilje i zlostavljanje nad tuđim maloletnim detetom, koje je završilo traumatizovano i povređeno.


Prema optužnici, sve se dogodilo prošlog jula oko 20 sati u Slavonskom Brodu. Jasna (35) i Ana (42) automobilom su se vozile gradom tražeći devojčicu (13) „kako bi je uplašile i nasilno odvele majci ili policiji” jer je prethodno tukla njihove ćerke.


Slušaj vesti


0:00
/
3:09

policijaFOTO: RAS SRBIJA
policija

Prema optužnici, sve se dogodilo prošlog jula oko 20 sati u Slavonskom Brodu. Jasna (35) i Ana (42) automobilom su se vozile gradom tražeći devojčicu (13) „kako bi je uplašile i nasilno odvele majci ili policiji” jer je prethodno tukla njihove ćerke.

Video

Ima ZASTRAŠUJUĆE VELIKE GRUDI, hoće još veće: "Ljudi ZURE U MENE gde god da odem, krišom me fotografišu, prilaze da me dodirnu"

(VIDEO) FUDBALER ZAPROSIO PEVAČICU NA SVOJ ROĐENDAN Tamara Milutinović zaplakala od sreće! Priredila mu iznenađenje, a onda usledilo neočekivano
ZABAVA
16
Devojčica je vozila svoju drugaricu (14) na biciklu. Kada ih je ugledala, Jasna je viknula: „Stani, ubiću boga u tebi”. Devojčice su u strahu pobegle, ali ih je Jasna sustigla, istrčala iz automobila i povukla ih sa bicikla, pa su pale na zemlju.

Čupala je za kosu i udarala po telu
"Vikala je na dete da će je odvesti u policiju i da će je vaspitati sada kada majka ne može da je dovede u red. Dok je devojčica bila na zemlji i vikala "upomoć" i dok ju je Ana držala za noge, Jasna ju je vukla po asfaltu prema automobilu, čupala je za kosu i rukama i nogama udarala po telu. Devojčica je, iskoristivši dolazak muškarca koji je naišao, uspela da ustane, a zatim krvava i uplašena pobegla u obližnje dvorište. U tom slučaju je pretrpela strah i poniženje i zadobila fizičke povrede u vidu modrica na levom kolenu i ogrebotina na koži desnog lakta i desnog kolena“, navodi se u optužnici.

Tužioci navode da je „krivično delo izvršeno prema licu koje je zbog godina bilo posebno ranjivo, te su nasiljem i zlostavljanjem na javnom mestu drugo lice doveli u ponižavajući položaj”.


Slušaj vesti


0:00
/
3:09

policijaFOTO: RAS SRBIJA
policija

Prema optužnici, sve se dogodilo prošlog jula oko 20 sati u Slavonskom Brodu. Jasna (35) i Ana (42) automobilom su se vozile gradom tražeći devojčicu (13) „kako bi je uplašile i nasilno odvele majci ili policiji” jer je prethodno tukla njihove ćerke.

Video

Ima ZASTRAŠUJUĆE VELIKE GRUDI, hoće još veće: "Ljudi ZURE U MENE gde god da odem, krišom me fotografišu, prilaze da me dodirnu"

(VIDEO) FUDBALER ZAPROSIO PEVAČICU NA SVOJ ROĐENDAN Tamara Milutinović zaplakala od sreće! Priredila mu iznenađenje, a onda usledilo neočekivano
ZABAVA
16
Devojčica je vozila svoju drugaricu (14) na biciklu. Kada ih je ugledala, Jasna je viknula: „Stani, ubiću boga u tebi”. Devojčice su u strahu pobegle, ali ih je Jasna sustigla, istrčala iz automobila i povukla ih sa bicikla, pa su pale na zemlju.

Čupala je za kosu i udarala po telu
"Vikala je na dete da će je odvesti u policiju i da će je vaspitati sada kada majka ne može da je dovede u red. Dok je devojčica bila na zemlji i vikala "upomoć" i dok ju je Ana držala za noge, Jasna ju je vukla po asfaltu prema automobilu, čupala je za kosu i rukama i nogama udarala po telu. Devojčica je, iskoristivši dolazak muškarca koji je naišao, uspela da ustane, a zatim krvava i uplašena pobegla u obližnje dvorište. U tom slučaju je pretrpela strah i poniženje i zadobila fizičke povrede u vidu modrica na levom kolenu i ogrebotina na koži desnog lakta i desnog kolena“, navodi se u optužnici.

Tužioci navode da je „krivično delo izvršeno prema licu koje je zbog godina bilo posebno ranjivo, te su nasiljem i zlostavljanjem na javnom mestu drugo lice doveli u ponižavajući položaj”.


Jasna je priznala da je sa Anom tražila devojčicu, jer je pre toga tukla njihove ćerke. Ona kaže da su htele da je strpaju u auto i da je odvedu majci, ali da je nisu vukle i tukle.

“Ja sam je hvatala za ruku i rekla “ideš mami”, a ona se bacala, vrištala i to je jako ružno izgledalo pa je došao neki čovek i vikao šta to radim, a ja sam mu rekla da je ona istukla moje dete. Devojčica se toliko otimala i mene grebala po rukama.

Raskrvarene ruke
Ja i Ana htele smo da je stavimo u auto i odvedemo je njenoj mami. Eto, deca su se nekad bojala odraslih, a ne ova danas”, branila se Jasna tokom istrage.

Njenu odbranu potvrdila je i drugooptužena Ana naglasivši kako su samo htele da idu da viču na devojčicu jer je istukla njihove kćeri, a na kraju je ispala neviđena drama.


Slušaj vesti


0:00
/
3:09

policijaFOTO: RAS SRBIJA
policija

Prema optužnici, sve se dogodilo prošlog jula oko 20 sati u Slavonskom Brodu. Jasna (35) i Ana (42) automobilom su se vozile gradom tražeći devojčicu (13) „kako bi je uplašile i nasilno odvele majci ili policiji” jer je prethodno tukla njihove ćerke.

Video

Ima ZASTRAŠUJUĆE VELIKE GRUDI, hoće još veće: "Ljudi ZURE U MENE gde god da odem, krišom me fotografišu, prilaze da me dodirnu"

(VIDEO) FUDBALER ZAPROSIO PEVAČICU NA SVOJ ROĐENDAN Tamara Milutinović zaplakala od sreće! Priredila mu iznenađenje, a onda usledilo neočekivano
ZABAVA
16
Devojčica je vozila svoju drugaricu (14) na biciklu. Kada ih je ugledala, Jasna je viknula: „Stani, ubiću boga u tebi”. Devojčice su u strahu pobegle, ali ih je Jasna sustigla, istrčala iz automobila i povukla ih sa bicikla, pa su pale na zemlju.

Čupala je za kosu i udarala po telu
"Vikala je na dete da će je odvesti u policiju i da će je vaspitati sada kada majka ne može da je dovede u red. Dok je devojčica bila na zemlji i vikala "upomoć" i dok ju je Ana držala za noge, Jasna ju je vukla po asfaltu prema automobilu, čupala je za kosu i rukama i nogama udarala po telu. Devojčica je, iskoristivši dolazak muškarca koji je naišao, uspela da ustane, a zatim krvava i uplašena pobegla u obližnje dvorište. U tom slučaju je pretrpela strah i poniženje i zadobila fizičke povrede u vidu modrica na levom kolenu i ogrebotina na koži desnog lakta i desnog kolena“, navodi se u optužnici.

Tužioci navode da je „krivično delo izvršeno prema licu koje je zbog godina bilo posebno ranjivo, te su nasiljem i zlostavljanjem na javnom mestu drugo lice doveli u ponižavajući položaj”.


Jasna je priznala da je sa Anom tražila devojčicu, jer je pre toga tukla njihove ćerke. Ona kaže da su htele da je strpaju u auto i da je odvedu majci, ali da je nisu vukle i tukle.

“Ja sam je hvatala za ruku i rekla “ideš mami”, a ona se bacala, vrištala i to je jako ružno izgledalo pa je došao neki čovek i vikao šta to radim, a ja sam mu rekla da je ona istukla moje dete. Devojčica se toliko otimala i mene grebala po rukama.

Raskrvarene ruke
Ja i Ana htele smo da je stavimo u auto i odvedemo je njenoj mami. Eto, deca su se nekad bojala odraslih, a ne ova danas”, branila se Jasna tokom istrage.

Njenu odbranu potvrdila je i drugooptužena Ana naglasivši kako su samo htele da idu da viču na devojčicu jer je istukla njihove kćeri, a na kraju je ispala neviđena drama.


- Devojčice su pale s bicikla preko velike bankine. Devojčica je mlatila rukama i nogama, Jasna je imala raskrvarene ruke, a nije je tukla, niti gurnula s bicikla. Jasna je curicu držala za ruku i vukla ju gore i govorila: “Ideš sa mnom u policiju, vodim te mami”. Nismo je tukle. Ja sam je primila za ruku da se podigne. Htjele smo se samo izgalamiti na nju i uplašiti je, da više ne tuče našu decu - naglasila je Ana.

Međutim, tužitelji su poverovali iskazima napadnutih devojčica i svedoka, pa su protiv dve majke odlučili da podignu optužnicu. Za Jasnu traže godinu dana, a za Anu četiri meseca uslovnog zatvora. Optužnica je nepravosnažna.
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Kai
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 7564
Joined: 24 Aug 2021, 13:47
Mood:
Has thanked: 675 times
Been thanked: 1453 times
Status: Offline

Re: Zenski kriminalitet i mal. delinkvencija

Post by Kai » 08 Feb 2023, 12:14

Zene su dosta okrutnije od muskih, posebno prema drugim zenama..
Vragolasto..:zao

Post Reply

Return to “Filozofija & Psihologija”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests