Silovanja

Ponašanje u društvu i odnosi među ljudima. Humanost, predrasude.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
seln
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1317
Joined: 26 Oct 2019, 23:55
Has thanked: 256 times
Been thanked: 560 times
Status: Offline

Re: Izašli papiri o ljudima povezanima s predatorom Epsteinom: Među njima su i Clinton i Trump!

Post by seln » 04 Jan 2024, 21:47

Veca wrote: 04 Jan 2024, 20:17 ali normalnom covjeku i isaret je dosta
Tja, nekad je se tražio dokaz "izvan svake razumne sumnje". Sad je i išaret dosta.
Za 3/5 spremni!

User avatar
seln
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1317
Joined: 26 Oct 2019, 23:55
Has thanked: 256 times
Been thanked: 560 times
Status: Offline

Re: Izašli papiri o ljudima povezanima s predatorom Epsteinom: Među njima su i Clinton i Trump!

Post by seln » 04 Jan 2024, 21:48

Rudolph wrote: 04 Jan 2024, 21:24 Image I ovaj na listi
Jes vidio pedofilčine!
Za 3/5 spremni!

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 84614
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 11084 times
Been thanked: 16692 times
Status: Offline

Re: Izašli papiri o ljudima povezanima s predatorom Epsteinom: Među njima su i Clinton i Trump!

Post by Fuddo » 04 Jan 2024, 21:56

seln wrote: 04 Jan 2024, 21:48
Rudolph wrote: 04 Jan 2024, 21:24 Image I ovaj na listi
Jes vidio pedofilčine!
Za njega ne govore da je pedofil
Plot twist
Zguzio Bill Gatesa
Dozvolite da se obratimo

User avatar
seln
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1317
Joined: 26 Oct 2019, 23:55
Has thanked: 256 times
Been thanked: 560 times
Status: Offline

Re: Izašli papiri o ljudima povezanima s predatorom Epsteinom: Među njima su i Clinton i Trump!

Post by seln » 04 Jan 2024, 22:07

Fuddo wrote: 04 Jan 2024, 21:56
seln wrote: 04 Jan 2024, 21:48

Jes vidio pedofilčine!
Za njega ne govore da je pedofil
Plot twist
Zguzio Bill Gatesa
Pa, o tome sve vrijeme i pišem.
Ne može se svako ko je poznavao Epsteine proglasiti pedofilom.
Moje mišljenje o Trumpu je poznato: tip je rasist, ekstremni desničar, maliciozan, glup, pohlepan, sklon autokratiji...
ali ja ga mogu osuđivati samo na osnovu njegovih političkih stavova, ne mogu ga proglasiti pedofilom bez čvrstih dokaza, bez obzira koliko mi mrzak bio.
A masa traži krv i zakon linča. Američki "way of life" je propao kao mudo kroz gaće, jaz između bogatih i siromašnih postaje sve veći, više se ne može živjeti od poštenog rada. I umjesto moderatnih promjena u sistemu, sada svi traže žrtvenog jarca, nekog koga će simbolično spaliti na Times Square.
Za 3/5 spremni!

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 84614
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 11084 times
Been thanked: 16692 times
Status: Offline

Re: Izašli papiri o ljudima povezanima s predatorom Epsteinom: Među njima su i Clinton i Trump!

Post by Fuddo » 04 Jan 2024, 22:09

seln wrote: 04 Jan 2024, 22:07
Fuddo wrote: 04 Jan 2024, 21:56

Za njega ne govore da je pedofil
Plot twist
Zguzio Bill Gatesa
Pa, o tome sve vrijeme i pišem.
Ne može se svako ko je poznavao Epsteine proglasiti pedofilom.
Moje mišljenje o Trumpu je poznato: tip je rasist, ekstremni desničar, maliciozan, glup, pohlepan, sklon autokratiji...
ali ja ga mogu osuđivati samo na osnovu njegovih političkih stavova, ne mogu ga proglasiti pedofilom bez čvrstih dokaza, bez obzira koliko mi mrzak bio.
A masa traži krv i zakon linča. Američki "way of life" je propao kao mudo kroz gaće, jaz između bogatih i siromašnih postaje sve veći, više se ne može živjeti od poštenog rada. I umjesto moderatnih promjena u sistemu, sada svi traže žrtvenog jarca, nekog koga će simbolično spaliti na Times Square.
Kako se ne moze zivjeti od postenog rada?
Dozvolite da se obratimo

User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 26762
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 14956 times
Been thanked: 3995 times
Status: Online

Re: Izašli papiri o ljudima povezanima s predatorom Epsteinom: Među njima su i Clinton i Trump!

Post by Veca » 04 Jan 2024, 22:14

seln wrote: 04 Jan 2024, 21:47
Veca wrote: 04 Jan 2024, 20:17 ali normalnom covjeku i isaret je dosta
Tja, nekad je se tražio dokaz "izvan svake razumne sumnje". Sad je i išaret dosta.

ti poceo k'o i Nazif :kafa al' neces sa mnom, pravis se lud, kao da ne znas o kakvoj bagri se radi! :mah dzaba ti i dokazi, tog djela/ ne djela nikako nema u zakonu, nema sanse da ih tuzis, zakoni skrojeni po njima...ma bjezi!
Zena koja ima kcer, sjedi na stolici-zena koja ima sinove naslanja se na zid.

User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 26762
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 14956 times
Been thanked: 3995 times
Status: Online

Re: Izašli papiri o ljudima povezanima s predatorom Epsteinom: Među njima su i Clinton i Trump!

Post by Veca » 04 Jan 2024, 22:16

zbog vasih teorija zavjere, zato imamo ovo sto imamo! :kafa
Zena koja ima kcer, sjedi na stolici-zena koja ima sinove naslanja se na zid.

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96837
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34773 times
Been thanked: 21349 times
Contact:
Status: Online

Re: Izašli papiri o ljudima povezanima s predatorom Epsteinom: Među njima su i Clinton i Trump!

Post by Rum » 04 Jan 2024, 22:16

Seln mason pa ja
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
seln
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1317
Joined: 26 Oct 2019, 23:55
Has thanked: 256 times
Been thanked: 560 times
Status: Offline

Re: Izašli papiri o ljudima povezanima s predatorom Epsteinom: Među njima su i Clinton i Trump!

Post by seln » 04 Jan 2024, 22:18

Rudolph wrote: 04 Jan 2024, 22:16 Seln mason pa ja
Veliki majstor lože Tuzlanskog kantona.
Za 3/5 spremni!

User avatar
seln
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1317
Joined: 26 Oct 2019, 23:55
Has thanked: 256 times
Been thanked: 560 times
Status: Offline

Re: Izašli papiri o ljudima povezanima s predatorom Epsteinom: Među njima su i Clinton i Trump!

Post by seln » 04 Jan 2024, 22:19

Veca wrote: 04 Jan 2024, 22:16 zbog vasih teorija zavjere, zato imamo ovo sto imamo! :kafa
NAŠIH teorija zavjere? Koju teoriju zavjera propagiram?
Za 3/5 spremni!

User avatar
seln
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1317
Joined: 26 Oct 2019, 23:55
Has thanked: 256 times
Been thanked: 560 times
Status: Offline

Re: Izašli papiri o ljudima povezanima s predatorom Epsteinom: Među njima su i Clinton i Trump!

Post by seln » 04 Jan 2024, 22:21

Veca wrote: 04 Jan 2024, 22:14
seln wrote: 04 Jan 2024, 21:47

Tja, nekad je se tražio dokaz "izvan svake razumne sumnje". Sad je i išaret dosta.

ti poceo k'o i Nazif :kafa al' neces sa mnom, pravis se lud, kao da ne znas o kakvoj bagri se radi! :mah dzaba ti i dokazi, tog djela/ ne djela nikako nema u zakonu, nema sanse da ih tuzis, zakoni skrojeni po njima...ma bjezi!
Ne pravim se lud, niti sam počeo kao Nazif. To nedjelo itekako postoji u krivičnim zakonima svih demokratskih država. No, pravni sistem demokratskih država ne počiva na mišljenjima i sumnjama, već na dokazima.
I kako to da se ne može dokazati, kada postoje hiljade osuđenih seksualnih prestupnika?
Za 3/5 spremni!

User avatar
seln
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1317
Joined: 26 Oct 2019, 23:55
Has thanked: 256 times
Been thanked: 560 times
Status: Offline

Re: Izašli papiri o ljudima povezanima s predatorom Epsteinom: Među njima su i Clinton i Trump!

Post by seln » 04 Jan 2024, 22:24

Fuddo wrote: 04 Jan 2024, 22:09
seln wrote: 04 Jan 2024, 22:07

Pa, o tome sve vrijeme i pišem.
Ne može se svako ko je poznavao Epsteine proglasiti pedofilom.
Moje mišljenje o Trumpu je poznato: tip je rasist, ekstremni desničar, maliciozan, glup, pohlepan, sklon autokratiji...
ali ja ga mogu osuđivati samo na osnovu njegovih političkih stavova, ne mogu ga proglasiti pedofilom bez čvrstih dokaza, bez obzira koliko mi mrzak bio.
A masa traži krv i zakon linča. Američki "way of life" je propao kao mudo kroz gaće, jaz između bogatih i siromašnih postaje sve veći, više se ne može živjeti od poštenog rada. I umjesto moderatnih promjena u sistemu, sada svi traže žrtvenog jarca, nekog koga će simbolično spaliti na Times Square.
Kako se ne moze zivjeti od postenog rada?
Pitaj one koji rade po dva-tri posla, a opet nemaju ni čestit stan. Šezdesetih godina je u USA svaki fabrički radnik mogao kupiti neku kućicu, auto i sve ono što ide uz to. Prije 15 godina su mnogi izgubili kuće i stanove, penzije, osiguranje... i sve to bez vlastite krivice, uprkos teškom i poštenom radu.
Za 3/5 spremni!

User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 26762
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 14956 times
Been thanked: 3995 times
Status: Online

Re: Izašli papiri o ljudima povezanima s predatorom Epsteinom: Među njima su i Clinton i Trump!

Post by Veca » 04 Jan 2024, 22:59

cuj ovo, sexualni prestupnici, idi ba!
Zena koja ima kcer, sjedi na stolici-zena koja ima sinove naslanja se na zid.

User avatar
seln
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1317
Joined: 26 Oct 2019, 23:55
Has thanked: 256 times
Been thanked: 560 times
Status: Offline

Re: Izašli papiri o ljudima povezanima s predatorom Epsteinom: Među njima su i Clinton i Trump!

Post by seln » 04 Jan 2024, 23:17

Veca wrote: 04 Jan 2024, 22:59 cuj ovo, sexualni prestupnici, idi ba!
Neki kontraargument, nešto...?
Za 3/5 spremni!

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11853
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2935 times
Been thanked: 2603 times
Status: Offline

Re: Izašli papiri o ljudima povezanima s predatorom Epsteinom: Među njima su i Clinton i Trump!

Post by Naseef Mushroom » 05 Jan 2024, 05:35

Veca wrote: 04 Jan 2024, 22:14
seln wrote: 04 Jan 2024, 21:47

Tja, nekad je se tražio dokaz "izvan svake razumne sumnje". Sad je i išaret dosta.

ti poceo k'o i Nazif :kafa al' neces sa mnom, pravis se lud, kao da ne znas o kakvoj bagri se radi! :mah dzaba ti i dokazi, tog djela/ ne djela nikako nema u zakonu, nema sanse da ih tuzis, zakoni skrojeni po njima...ma bjezi!
Inače se ne bih složio sa tobom i napisao bih slično kao seln, jer neko ne smije, ponavljam, NE SMIJE automatski biti kriv samo zato što je nama antipatičan.
Međutim, tolike su stvari danas o Hollywoodu poznate i ne mogu se sakriti na današnjem vremenu, da su perverzije ulazna karta da postaneš relevantan javnosti i dio tog društva.

Tako da, pitanje nije, da li su ti na listi zaslužili da budu na listi, već zašto fali još imena.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11853
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2935 times
Been thanked: 2603 times
Status: Offline

Re: Izašli papiri o ljudima povezanima s predatorom Epsteinom: Među njima su i Clinton i Trump!

Post by Naseef Mushroom » 05 Jan 2024, 05:46

Chan wrote: 04 Jan 2024, 21:40 Nećemo sad sve ljude koji su ga upoznali i bili kod njega stavljati na lomaču.

Nisu sigurno svi bili predatori kao on.
Kolika je vjerovatnoća da je najveći/jedini pedofil u tvom gradu imao najviše gostiju, i to svaku noć, i to u kući gdje su se dešavale takve stvari, a da ima bilo ko tu nevin?

Da ne treba svakoga na lomaču ko je poznavao Epsteina, tu se slažem. Ali da je bilo ko išao na to ostrvo a da nije znao, ne mora ni biti pedofil, dovoljno je da je “samo” prikrivao zločine i nije ih prijavio, to je za mene nemoguće.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Sioux
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5163
Joined: 20 Nov 2021, 21:20
Has thanked: 1127 times
Been thanked: 1271 times
Status: Offline

Re: Izašli papiri o ljudima povezanima s predatorom Epsteinom: Među njima su i Clinton i Trump!

Post by Sioux » 05 Jan 2024, 08:53

Rudolph wrote: 04 Jan 2024, 22:16 Seln mason pa ja
:haha
Pogled Joca Vujičića

User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 26762
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 14956 times
Been thanked: 3995 times
Status: Online

Re: Izašli papiri o ljudima povezanima s predatorom Epsteinom: Među njima su i Clinton i Trump!

Post by Veca » 05 Jan 2024, 11:32

Nazife, eno, napisala sam kako se knjiga zove i od koga je, naruci sebi i procitaj, nadam se da imas dobar zeludac :kafa

niko, ama bas niko ne kaze, da je neko automatski krivac, nismo djeca, nego pojedini muskarci tu pricu pokusavaju/zele srozati na taj nivo :kafa kae, sexualni prestupnici :sok ma to su male mace, ovdje se radi o sadistima, koje si covjek ni zamisliti ne moze.

ja da sam zakon-previse se vi oslanjate na taj zakon, ona, cim je izasla u javnost s tim, ja bih je namah uhapsila, e, haj sad vamo, bar mi pokazi gdje je to bilo, daj jos nekog svjedoka-ima ih, hajmo npr. u bijelu kucu, daj da nadjemo tu skrivenu odaju...........otkud bi one znale sve opisati, a da nikad nisu tamo bile :kafa eto, recimo da je zakon to i napravio, kako ce ona dokazati da je klintonku morala oralno zadovoljiti i da ju je ova cerecila.................nejma dokaza, nije se desilo, meni je toga i previse u zivotu-nejma dokaza-nije se desilo! :bua nek' ode u Belgiju, nek' pokaze, Francusku, Njemacku ohoooo, ima toga i povedu jos neku zenu ili muskarca , jer kazem, ima njih koliko hoces...............et, na kraju bi bilo, svjedoci se dogovorili, a nikad se u zivotu nisu vidjeli. da li oni hoce da dokazu, davno bi to uradili :kafa

pa ne mricamo mi ovdje o malim macama, al' haj, daj mi dokaz i u kontru.
Zena koja ima kcer, sjedi na stolici-zena koja ima sinove naslanja se na zid.

User avatar
seln
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1317
Joined: 26 Oct 2019, 23:55
Has thanked: 256 times
Been thanked: 560 times
Status: Offline

Re: Izašli papiri o ljudima povezanima s predatorom Epsteinom: Među njima su i Clinton i Trump!

Post by seln » 05 Jan 2024, 11:45

Veca wrote: 05 Jan 2024, 11:32 hajmo npr. u bijelu kucu, daj da nadjemo tu skrivenu odaju...........otkud bi one znale sve opisati, a da nikad nisu tamo bile
Otkud GRRM zna opisati Westeros, a nikad nije bio tamo?
Za 3/5 spremni!

User avatar
Skin
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5761
Joined: 19 Sep 2019, 15:46
Has thanked: 1872 times
Been thanked: 2286 times
Status: Offline

Re: Izašli papiri o ljudima povezanima s predatorom Epsteinom: Među njima su i Clinton i Trump!

Post by Skin » 05 Jan 2024, 11:59

u dokumentima je i harvard, produzena ruka americke vlade, jedini univerzitet koji moze mijenjati narativ u bilo kojem smislu, i u bilo kojoj naucnoj oblasti. dakle epstein je imao konekcije sa svima, od sheika i saudijskih kraljeva, preko britanske monarhije, izraelskog premijera, harvarda, biznismena i milijardera, senatora, politicara, astronauta,... a hollywood ne treba ni spominjati. u sve je bio upetljan, od show businessa, preko berze, hedge fondova, nauke. organizuje konferenciju confronting gravity na karibima, sponzorira, propraceno seminarima na harvardu itd.

ali nije stephen hawking bio u njegovim krugovima zbog fizike, hawking je posjecivao swinger klubove redovno. sve su to perverznjaci i pedofili. michael jackson, kevin spacey, onaj princ andrew koji je toliko puta vec optuzen, pa sta reci. djevojcice koje su tu dovodjene da ih posluzuju gole i rade nekakve masaze, morale su pozvati i prijateljice, zato ih je toliko bilo. avion kojim je prevozio 'posjetitelje' na to ostrvo se zove lolita express. pa jbt. i odbijen je zahtjev da se objave logovi iz aviona. ludilo. ovaj svijet je tuzno i okrutno mjesto.

prije nego sto je dobio pomoc da izvrsi to 'samoubistvo' u zatvoru (niko vise ne vjeruje da se samoubio sam od sebe, jer nije bio neko ko bi zbog bilo kakvog srama sebi oduzeo zivot), vjerovatno je ostavio mogucnost da se sve razotkrije i svako. odredjeni novinari su u fazonu da ce se pojavit njegovo 'obracanje'.
nije mi jasno ni sto se bill gatesu oprasta poznastvo i druzenje sa epsteinom, kad su izasli i neki mailovi u koji su ukljuceni i bankari iz jp morgana - gdje se oni bolesno 'shale' o disney princezama, pominju miley cyrus itd. znaci ljudi su komotni s tim bizarnim ponasanjima, cim se sale prosipaju.

mene strasno zabrinjava to da ove seksualne devijacije postaju normalizovane i da su ljudi u stanju razgraniciti to kao seksualnu preferenciju i odvojiti od drugih osobina, i druziti se s tim ljudima normalno, putovati, rucati, kao da ne rade to sto rade i kao da u tome nema nista lose.
treba se zavuci pod kamen i ne pratiti vijesti nikave i ne traziti istine. sto vise razumijes ovaj svijet, sve tuzniji budes.

Post Reply

Return to “Drustvo”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests