Josip Broz TITO

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Laser
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 15135
Joined: 31 Mar 2016, 16:01
Location: Sa onu stranu rijeke
Mood:
Has thanked: 615 times
Been thanked: 2027 times
Status: Online

Re: TITOV PLAN OD KOJEG JE STREPEO CEO SVET: Beograd glavni grad, zemlja veća od Nemačke, 30 miliona stanovnika!

Post by Laser » 09 Jan 2021, 17:14

Pasaga wrote: 09 Jan 2021, 17:08
Laser wrote: 09 Jan 2021, 17:06

Alejkumu selam brt Taare. :D
selam ....
ko te to bihuzuri ...

:oklagija

:ovaj
Niko, Taare se ne želi više igrat, jer ne ide po njegovom. :D.
Do not disturb! U procesu sam radikalizacije.

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37668
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2866 times
Been thanked: 2204 times
Status: Offline

Re: TITOV PLAN OD KOJEG JE STREPEO CEO SVET: Beograd glavni grad, zemlja veća od Nemačke, 30 miliona stanovnika!

Post by Pasaga » 09 Jan 2021, 17:20

Momci su jos mladi,a zestoki...aferim.
Jugu je trebalo zivit malo duze,da bi se shvatio nacin kako je nastala
i na cemu je fercerala,ne bas dugo.
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11827
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2920 times
Been thanked: 2596 times
Status: Offline

Re: TITOV PLAN OD KOJEG JE STREPEO CEO SVET: Beograd glavni grad, zemlja veća od Nemačke, 30 miliona stanovnika!

Post by Naseef Mushroom » 09 Jan 2021, 17:25

harlekin wrote: 09 Jan 2021, 16:28
Naseef Mushroom wrote: 09 Jan 2021, 16:15

Razlika je što u drugim državama postoje zatvori za ljudski šljam poput ubica, silovatelja, pedofila, prevaranata itd. ali su u SFRJ na Goli otok išli i oni koji kritikuji vlast i koji nisu zadovoljni sa tadašnjim stanjem

Znači u onom divnom sistemu bi ova djeca bila ljudski šljam

Image
Kao prvo zbilja mi pocinjes ici na zivce,kao drugo "djeca" nemaju pravo glasa (al nevinije zvuci istina),trece 99% tvoji partijski kolega bi bili stanari pa razumijem zast i sam spomen golog otoka budi nelagodu,cetvrto ja i ti se necemo nikad ali doslovno nikad slozit oko neceg,ja seb to ne mogu dozvolit,sramota me jbg.
Tako da sjasi ziv bio,odi vidi mozda ti je Biden pohvalio Bakija il Novalica dok ti tu gubis vrijeme umjesto da uzivas u plodu dugogodisnjeg podupiranja takvih ljudski gromada.
Pa normalno da ti idem na živce kada uzimaš forum srcu. Pominješ raspravu sa one teme koja nema nikakve veze sa ovom (da ne bi Biden možda Peđu Kojovića pohvalio) i misliš da se kao neka bitka nastavlja sa one teme a ja se samo držim ove.

Taj tvoj dio koji si napisao "Kukate na Tita a imaju čak video snimci kako je se radilo, živjelo, zabavljalo" je tipična izjava nekoga kome su isprali mozak u onom sistemu.
Eto mi ne znamo kako je bilo onda ali isto to i još mnogo više imali su u to vrijeme a i danas u SAD, Francuskoj, Njemačkoj, Austriji, Novom Zelandu itd. pa opet postoje demokratski izbori gdje građani odlučuju da li im se sviđa sadašnje stanje ili žele glasati za nekoga drugog.

I onda kažu Jugonostalgičari nemaju ništa zajedničko sa Sjevernom Korejom, identično razmišljanje.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37668
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2866 times
Been thanked: 2204 times
Status: Offline

Re: TITOV PLAN OD KOJEG JE STREPEO CEO SVET: Beograd glavni grad, zemlja veća od Nemačke, 30 miliona stanovnika!

Post by Pasaga » 09 Jan 2021, 17:28

FGR-mantra je provaljena,skontana davno i od Amera,i sviju
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: TITOV PLAN OD KOJEG JE STREPEO CEO SVET: Beograd glavni grad, zemlja veća od Nemačke, 30 miliona stanovnika!

Post by Taare » 09 Jan 2021, 17:39

Laser wrote: 09 Jan 2021, 17:14
Pasaga wrote: 09 Jan 2021, 17:08

selam ....
ko te to bihuzuri ...

:oklagija

:ovaj
Niko, Taare se ne želi više igrat, jer ne ide po njegovom. :D.
Iznijeli smo mišljenja, šta ćeš više pisat?
Svi mi se morete obratit

User avatar
harlekin
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3089
Joined: 14 Aug 2011, 02:04
Has thanked: 150 times
Been thanked: 261 times
Status: Offline

Re: TITOV PLAN OD KOJEG JE STREPEO CEO SVET: Beograd glavni grad, zemlja veća od Nemačke, 30 miliona stanovnika!

Post by harlekin » 09 Jan 2021, 18:01

Naseef Mushroom wrote: 09 Jan 2021, 17:25
harlekin wrote: 09 Jan 2021, 16:28
Kao prvo zbilja mi pocinjes ici na zivce,kao drugo "djeca" nemaju pravo glasa (al nevinije zvuci istina),trece 99% tvoji partijski kolega bi bili stanari pa razumijem zast i sam spomen golog otoka budi nelagodu,cetvrto ja i ti se necemo nikad ali doslovno nikad slozit oko neceg,ja seb to ne mogu dozvolit,sramota me jbg.
Tako da sjasi ziv bio,odi vidi mozda ti je Biden pohvalio Bakija il Novalica dok ti tu gubis vrijeme umjesto da uzivas u plodu dugogodisnjeg podupiranja takvih ljudski gromada.
Pa normalno da ti idem na živce kada uzimaš forum srcu. Pominješ raspravu sa one teme koja nema nikakve veze sa ovom (da ne bi Biden možda Peđu Kojovića pohvalio) i misliš da se kao neka bitka nastavlja sa one teme a ja se samo držim ove.

Taj tvoj dio koji si napisao "Kukate na Tita a imaju čak video snimci kako je se radilo, živjelo, zabavljalo" je tipična izjava nekoga kome su isprali mozak u onom sistemu.
Eto mi ne znamo kako je bilo onda ali isto to i još mnogo više imali su u to vrijeme a i danas u SAD, Francuskoj, Njemačkoj, Austriji, Novom Zelandu itd. pa opet postoje demokratski izbori gdje građani odlučuju da li im se sviđa sadašnje stanje ili žele glasati za nekoga drugog.

I onda kažu Jugonostalgičari nemaju ništa zajedničko sa Sjevernom Korejom, identično razmišljanje.
Jest ispran mi mozak a jos bosanski :hm
Ajd ovako ak uspijem docarat ti,ako ne jbg,ne postoji vlast ili vlada koju sam ja volio ili cu voljet,cim netko ima zelju vladat to dosta govori o toj osobi,ali ako moram birat izmedju Tita i trenutnog udruzenja kleptomana kojima je bitnija svastikina sogorica od ustava i zakona,i koji se takvi predstavljaju kao stupovi bosne pa ako njih dirnes rusis bosnu,sta mislis tko mi je drazi?i sta mislis tko je vise pomogao narod bosne?
Pusti to glupo poredjenje s sjevernom korejom ili staljinom,to mozes strasit klince do 12g stim pricama,pitanje oce i oni popusit foru.

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9718 times
Status: Offline

Re: TITOV PLAN OD KOJEG JE STREPEO CEO SVET: Beograd glavni grad, zemlja veća od Nemačke, 30 miliona stanovnika!

Post by insomnia » 09 Jan 2021, 18:05

Laser wrote: 09 Jan 2021, 17:13
animals wrote: 09 Jan 2021, 17:01 Tito je bio drzavnik svoga vremena..
kakav je da je, spominjace se u povijesti..
a vi i dalje pisite gluposti..
sto nije pobio cetnike sve i ustase..
onda ne bi bilo nikoga vise u BiH..
sve bi stanovnistvo morao pobiti..
Caka je što je četnike abolirao, a ustaše pobio. I to ne samo ustaše nego više hiljada Hrvata koji nisu bili ni u jednoj vojsci.

Zašto je abolirao četnike i ustio ih da se preko noći preobuku u partizane?

Otišao je kod Staljina i uvjerio ga da će mu biti odani sluga. Staljin onda pritisne Čerčila da otpili kralja i njegovu vojsku u otadžbini i da prepozna Broza i njegove kao buduće vladare Jugoslavije.

Kralj pozove četnike da se priklone partizanima i eto ti Brozu ogromne vojske koju drugačije ne bi mogao imati. Ako ih ne abolira, neće mu pristupiti. Ali, njemu trebaju preobučeni četnici. Lakše je primiti ih i partizane i sve im oprostiti, nego ratovati protiv njih.

Onda je te preobučene četnike pustio da pokolju Hrvate na Blajburgu,a poslije rata im je dao vojsku i policiju.

Zašto je sve to uradio, osim da tako sebi osigura vlast?
Pa naravno da je zbog vlasti. Zato je i jedino zato septicki cica i sklonjen tako studiozno da ni dan danas niko pojma nema ni dje je zarovljen. Jedina konkurencija
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11827
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2920 times
Been thanked: 2596 times
Status: Offline

Re: TITOV PLAN OD KOJEG JE STREPEO CEO SVET: Beograd glavni grad, zemlja veća od Nemačke, 30 miliona stanovnika!

Post by Naseef Mushroom » 09 Jan 2021, 19:35

harlekin wrote: 09 Jan 2021, 18:01
Naseef Mushroom wrote: 09 Jan 2021, 17:25

Pa normalno da ti idem na živce kada uzimaš forum srcu. Pominješ raspravu sa one teme koja nema nikakve veze sa ovom (da ne bi Biden možda Peđu Kojovića pohvalio) i misliš da se kao neka bitka nastavlja sa one teme a ja se samo držim ove.

Taj tvoj dio koji si napisao "Kukate na Tita a imaju čak video snimci kako je se radilo, živjelo, zabavljalo" je tipična izjava nekoga kome su isprali mozak u onom sistemu.
Eto mi ne znamo kako je bilo onda ali isto to i još mnogo više imali su u to vrijeme a i danas u SAD, Francuskoj, Njemačkoj, Austriji, Novom Zelandu itd. pa opet postoje demokratski izbori gdje građani odlučuju da li im se sviđa sadašnje stanje ili žele glasati za nekoga drugog.

I onda kažu Jugonostalgičari nemaju ništa zajedničko sa Sjevernom Korejom, identično razmišljanje.
Jest ispran mi mozak a jos bosanski :hm
Ajd ovako ak uspijem docarat ti,ako ne jbg,ne postoji vlast ili vlada koju sam ja volio ili cu voljet,cim netko ima zelju vladat to dosta govori o toj osobi,ali ako moram birat izmedju Tita i trenutnog udruzenja kleptomana kojima je bitnija svastikina sogorica od ustava i zakona,i koji se takvi predstavljaju kao stupovi bosne pa ako njih dirnes rusis bosnu,sta mislis tko mi je drazi?i sta mislis tko je vise pomogao narod bosne?
Pusti to glupo poredjenje s sjevernom korejom ili staljinom,to mozes strasit klince do 12g stim pricama,pitanje oce i oni popusit foru.
Pišeš o nekom drugom vremenskom periodu koji nema veze sa SFRJ, pominješ neke druge teme sa foruma u kojima smo imali raspravu i želiš nastaviti svađu jer te riječi pogađaju dok 90% ostalih forumaša koristi forum kao razonodu i zahebanciju i porediš neuporedivo.

Tvoja reakcija kada se kritikuje Jugoslavija je tipična FGRovska "Pogledaj ove danas pa pogledaj Jugoslaviju", umjesto da se poredi sa drugim državama iz perioda 1946-1991 ti namjerno skrećeš na neki kompletan drugi period jer ne želiš da čuješ šta ne voliš.
Umjesto da porediš Tita i ovih danas trebaš porediti Tita i lidere SAD, Velike Britanije, Zapadne Njemačke, Francuske ili Italije.
To je isto kao kada bi branio trabanta iz 60ih da je Ferrari jer gledaš u kakvom stanju Golf dvojke voze danas po cestama.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
dadojović
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10576
Joined: 12 Aug 2018, 14:01
Has thanked: 372 times
Been thanked: 310 times
Status: Offline

Re: TITOV PLAN OD KOJEG JE STREPEO CEO SVET: Beograd glavni grad, zemlja veća od Nemačke, 30 miliona stanovnika!

Post by dadojović » 09 Jan 2021, 19:41

Naseef Mushroom wrote: 09 Jan 2021, 19:35
harlekin wrote: 09 Jan 2021, 18:01
Jest ispran mi mozak a jos bosanski :hm
Ajd ovako ak uspijem docarat ti,ako ne jbg,ne postoji vlast ili vlada koju sam ja volio ili cu voljet,cim netko ima zelju vladat to dosta govori o toj osobi,ali ako moram birat izmedju Tita i trenutnog udruzenja kleptomana kojima je bitnija svastikina sogorica od ustava i zakona,i koji se takvi predstavljaju kao stupovi bosne pa ako njih dirnes rusis bosnu,sta mislis tko mi je drazi?i sta mislis tko je vise pomogao narod bosne?
Pusti to glupo poredjenje s sjevernom korejom ili staljinom,to mozes strasit klince do 12g stim pricama,pitanje oce i oni popusit foru.
Pišeš o nekom drugom vremenskom periodu koji nema veze sa SFRJ, pominješ neke druge teme sa foruma u kojima smo imali raspravu i želiš nastaviti svađu jer te riječi pogađaju dok 90% ostalih forumaša koristi forum kao razonodu i zahebanciju i porediš neuporedivo.

Tvoja reakcija kada se kritikuje Jugoslavija je tipična FGRovska "Pogledaj ove danas pa pogledaj Jugoslaviju", umjesto da se poredi sa drugim državama iz perioda 1946-1991 ti namjerno skrećeš na neki kompletan drugi period jer ne želiš da čuješ šta ne voliš.
Umjesto da porediš Tita i ovih danas trebaš porediti Tita i lidere SAD, Velike Britanije, Zapadne Njemačke, Francuske ili Italije.
To je isto kao kada bi branio trabanta iz 60ih da je Ferrari jer gledaš u kakvom stanju Golf dvojke voze danas po cestama.
Zar nisu lideri Francuske ubijali muslimane u Alžiru? Ti u jednom danu tristo puta promjeniš mišljenje.
MM "provali rimu za notornu laž, za duboki uzdah posustalog sna, rimu za tminu, i tišinu za dno dna" MM

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9718 times
Status: Offline

Re: TITOV PLAN OD KOJEG JE STREPEO CEO SVET: Beograd glavni grad, zemlja veća od Nemačke, 30 miliona stanovnika!

Post by insomnia » 09 Jan 2021, 19:42

Bili karanana za zapad. Al nismo se mi ni mogli nikad sa njima mjeriti
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 83786
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 10909 times
Been thanked: 16209 times
Status: Offline

Re: TITOV PLAN OD KOJEG JE STREPEO CEO SVET: Beograd glavni grad, zemlja veća od Nemačke, 30 miliona stanovnika!

Post by Fuddo » 09 Jan 2021, 19:52

insomnia wrote: 09 Jan 2021, 19:42 Bili karanana za zapad. Al nismo se mi ni mogli nikad sa njima mjeriti
A jbg, karanana smo kako se zna za nas, za zapad.
Samo, kad to cojek realno, bez neke pristrasnosti sagleda, Broz je bio vanserijski maher.
Iz onog hrkljusa izaci kao apsolutni pobjednik, sklepat kakvu takvu drzavu, od klasicne nedodjije napraviti da ti na nesta lici, nema sta, svaka cast :D.
Al sto je to bilo fanaticno, to je nevjerovatno.
Skakat po onim brdima, gladan, zedan, svaki dan neka golgota, al nema predaje. Kako jebote?
Jos na kraju udje u Trst, da ga nisu englezi zaustavili pici bi on i do Rima, lud frajer ko struja.
Dozvolite da se obratimo

User avatar
Matan
Sila nečista
Sila nečista
Posts: 31203
Joined: 22 Mar 2020, 15:54
Has thanked: 2653 times
Been thanked: 5007 times
Status: Online

Re: TITOV PLAN OD KOJEG JE STREPEO CEO SVET: Beograd glavni grad, zemlja veća od Nemačke, 30 miliona stanovnika!

Post by Matan » 09 Jan 2021, 20:11

insomnia wrote: 09 Jan 2021, 19:42 Bili karanana za zapad. Al nismo se mi ni mogli nikad sa njima mjeriti
Pa nismo, niti cemo ikada moci..
prvo, nas mentalitet je slicniji Ruskom, luzeri..
kako Nijemac kaze, kad nesto sjebes..Rusis si sklepao..
nemamo mi tu disclipinu, niti sistem..
mi cemo smece baciti preko nase ograde, samo nek nije u nasem..
Skandinavci, Nijemci i Anglosaksonci..
ce uvijek biti ispred nas..
mi smo malo bolji od Roma..
ono sto su Romi za nas, to smo mi za njh..
vidi se to i danas, jel Tito i za ovo kriv..
Zasto konja tuces sine, kad i drugi cura ima..

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9718 times
Status: Offline

Re: TITOV PLAN OD KOJEG JE STREPEO CEO SVET: Beograd glavni grad, zemlja veća od Nemačke, 30 miliona stanovnika!

Post by insomnia » 09 Jan 2021, 20:13

A dobro. Jednostavno to nije nasa liga. Realno jest na Tito bio priblizio al ipak su tu stotine godina zaostatka
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53232
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1875 times
Been thanked: 14898 times
Status: Online

Re: TITOV PLAN OD KOJEG JE STREPEO CEO SVET: Beograd glavni grad, zemlja veća od Nemačke, 30 miliona stanovnika!

Post by HAVANA » 09 Jan 2021, 20:16

Jesam vam reko da je bilo fino i da smo spavali na klupama? I guzili se. Drogirali. Pili. Svirali. Zivio komunizam.Druze tito ljubicice bijela tebe voli omladina cijela.
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53232
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1875 times
Been thanked: 14898 times
Status: Online

Re: TITOV PLAN OD KOJEG JE STREPEO CEO SVET: Beograd glavni grad, zemlja veća od Nemačke, 30 miliona stanovnika!

Post by HAVANA » 09 Jan 2021, 20:17

Prodajem obodin frizider. 061348796
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
Matan
Sila nečista
Sila nečista
Posts: 31203
Joined: 22 Mar 2020, 15:54
Has thanked: 2653 times
Been thanked: 5007 times
Status: Online

Re: TITOV PLAN OD KOJEG JE STREPEO CEO SVET: Beograd glavni grad, zemlja veća od Nemačke, 30 miliona stanovnika!

Post by Matan » 09 Jan 2021, 20:19

HAVANA wrote: 09 Jan 2021, 20:17 Prodajem obodin frizider. 061348796
Godiste, 1970..
Zasto konja tuces sine, kad i drugi cura ima..

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53232
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1875 times
Been thanked: 14898 times
Status: Online

Re: TITOV PLAN OD KOJEG JE STREPEO CEO SVET: Beograd glavni grad, zemlja veća od Nemačke, 30 miliona stanovnika!

Post by HAVANA » 09 Jan 2021, 20:21

animals wrote: 09 Jan 2021, 20:19
HAVANA wrote: 09 Jan 2021, 20:17 Prodajem obodin frizider. 061348796
Godiste, 1970..
Ja. Dobila mama od preduzeca kad sam se rodio. Radi.
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
Matan
Sila nečista
Sila nečista
Posts: 31203
Joined: 22 Mar 2020, 15:54
Has thanked: 2653 times
Been thanked: 5007 times
Status: Online

Re: TITOV PLAN OD KOJEG JE STREPEO CEO SVET: Beograd glavni grad, zemlja veća od Nemačke, 30 miliona stanovnika!

Post by Matan » 09 Jan 2021, 20:23

HAVANA wrote: 09 Jan 2021, 20:21
animals wrote: 09 Jan 2021, 20:19

Godiste, 1970..
Ja. Dobila mama od preduzeca kad sam se rodio. Radi.
Kako je nekad to godiste bilo mlado..
Zasto konja tuces sine, kad i drugi cura ima..

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 83786
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 10909 times
Been thanked: 16209 times
Status: Offline

Re: TITOV PLAN OD KOJEG JE STREPEO CEO SVET: Beograd glavni grad, zemlja veća od Nemačke, 30 miliona stanovnika!

Post by Fuddo » 09 Jan 2021, 20:23

Al haj sve
Nikad mi nece biti jasno otkud fetis za onim bunkerima od bruku para?
Dje god je mogo nesta u zemlji izvrtio,
Bihac, Konjic
Hoda okolo, faca medjede, i sam mu nesta naumpadne,
Ev, ovdje busi, kopaj rupu.
A nije to bolan bilo jeftino
Dozvolite da se obratimo

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9718 times
Status: Offline

Re: TITOV PLAN OD KOJEG JE STREPEO CEO SVET: Beograd glavni grad, zemlja veća od Nemačke, 30 miliona stanovnika!

Post by insomnia » 09 Jan 2021, 20:25

Koga su zmije ujedali plasi se i od sareno crijevo
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

Post Reply

Return to “Historijske ličnosti”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests