FACE TV

Televizija, štampa, internet portali.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: FACE TV

Post by Mutevelija » 14 Jun 2021, 02:19

Inače Fejs je otišao u smeće kad su počeli one youubere stavljati blogere šta li.
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9719 times
Status: Offline

Re: FACE TV

Post by insomnia » 14 Jun 2021, 06:37

Image
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9719 times
Status: Offline

Re: FACE TV

Post by insomnia » 14 Jun 2021, 12:39

Image
😂
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11831
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2924 times
Been thanked: 2597 times
Status: Offline

Re: FACE TV

Post by Naseef Mushroom » 29 Jun 2021, 10:07

Evo gledam sinoć dnevnik na Faceu. Jedan od možda najboljih obraćanja Bakira Izetbegovića zapadu a voditeljica ga popljuva sarkastičnim komentarima.
Naravno nije kriva djevojka nego mora govoriti kako šef misli, šta radi mržnja kada ti bračni par neće doći u goste.
Samo mi žao ove djece na Faceu što biju Senadovu bitku koja če za par mjeseci dobiti ionako otkaz, možda i bez plate i omda su prepušteni sami sebi kada nalete na neku budalu a Nenad će opet kao i ove godine napaliti narod kao da je smak svjeta i ondai zbrisati negdje na more.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120352
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6949 times
Been thanked: 7870 times
Status: Offline

Re: FACE TV

Post by Krokodil Behko » 31 Jul 2021, 15:14

Jesam ja reko, ono kad je gnjida urlikao kako je Bakir izdao katil ferman za njega, da je on zapravo postao četnik? j.... ti vaku politiku, uvijek sam u pravu :(

HADŽIFEJZOVIĆEVA BLAMAŽA UŽIVO: Kada Face postane Fake (VIDEO)


Image

Kada humanizirate ženu koja neće da hapsi izvršioce genocida, a istovremeno satanizirate čovjeka zbog toga što je zabranio negiranje genocida, onda ne možete biti niko drugi nego – Senad Hadžifejzović.

Kada vas povede mržnja, a ne razum, kada vam riječ “profesija” postane opravdanje za sva sranja koja izgovorite u živom tv prijenosu, kada uzmete stotine hiljada od SDA-ovih (javnih) preduzeća pa glumite profesionalca, kada ne plaćate struju pa optužite druge zbog toga što su vam je isključili, kada napravite medijski slučaj “Ramiz Dž” samo zato što niste dobli kredit, kada umislite da ste istorijska ličnost i odete da klečite ispred Aleksandra Vučića pa zauzvrat dobijete pokrovitelja pod imenom Telecom Srbije, kada sve druge koji ne misle kao vi proglasite “botovima” a samo sebe profesionalcem, kada mislite da ste veliki zbog toga što kolegu koji vam ukaže na greške “prekrstite u žensko”, kao da u tome ima nešto uvredljivo, kada vam je normalno da od dvoje mrtve djece pravite živi štit glavnoj državnoj tužiteljici, kada donesete tek rođenu bebu da s njom pozirate pred kamerama, kada od sebe pravite žrtvu sistema koji vas je decenijama stvarao i kojeg ste i vi stvarali, kada mislite da je vaših sat-dva bitnije od stotina sati drugih novinara, onda se jedino možete zvati Senad Hadžifejzović.

“Ooo”, kako je samo bila divna fotografija koju je “sasvim spontano” Senad Hadžifejzović u svojoj emisiji pokazao gledateljima dok je u studiju sjedila Gordana Tadić, glavna tužiteljica iz ulice Alije Izetbegovića.





“Pa, gdje ste našli ovu sliku”, upitat će ozarena tužiteljica. (1.08.20)

“OZNA”, odgovorit će domaćin, vidno sretan što je usrećio “djevojku sa slike”.

Ima stotinu pitanja koja “medijski profesionalac” iz CD-a nije postavio tokom intervju sa Gordanom Tadić. Ali to je njegovo pravo i niko mu ne može niti treba zabraniti da “humanizira” glavnu tužiteljicu koja za osam godina mandata nije podigla nijednu optužnicu protiv zločinaca koji su četiri godine snajperima i granatama ubijali djecu držeći Sarajevo pod opsadom, koja je započela onog dana kada je Senad Hadžifejzović “odvezao” svoj istorijski dnevnik. I zbog tog dnevnika svi ga moraju poštovati. Ali na osnovu tog dnevnika on nema pravo da svima drugima vrijeđa inteligenciju.



“Skandalozan oproštajni, posljednji intervju Inzka”, senzacionalno opisuju na portalu Face TV-a Hadžifejzovićev intervju sa odlazećim visokim predstavnikom Valentinom Inzkom.

Ko je gledao, a ja sam ključne dijelove dvaput gledao, dobro zna ko je to bio skandalozan. Čak ni uvijek staloženi Valentin Inzko nije ima strpljenja za Hadžifejzovićev “profesionalizam”. Jer nema logike, je li tako, da bilo ko ko sebe smatra “zastupnikom obespravljenih”, propituje motive zbog kojih je neko nametnuo zakon o negiranju genocida. Ko je gledao, a ja sam pažljivo gledao ključne dijelove ovog intervjua i prethodne intervjue, zna da je Senada Hadžifejzovića i njegovu Face TV više uznemirio Inzkov zakon nego Dodikova izjava o praznim tabutima u Potočarima.

Kada vam čovjek ukaže povjerenje i nakon dvanaestogodišnjeg mandata dođe u vaš studio da vam da oproštajni intervju, a vi 43 minute i 9 sekundi potrošite govoreći o sebi i svom profesionalizmu, onda možete biti samo Senad Hadžifejzović. Čovjek kojeg je pregazilo vrijeme. Novinar koji je imao istorijsku ulogu u aprilu i maju ’92. godine. Ali, reći će američki general George Patton, “ako si prolijevao svoju krv za ovu zemlju da bi to kasnije do smrti naplaćivao, reci koliko ta ljubav košta da je platimo i kupi prnje odavde, idi tamo gdje se domovina može kupiti za novac”.

Istraga.ba
online

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9719 times
Status: Offline

Re: FACE TV

Post by insomnia » 31 Jul 2021, 15:17

Ali ja sam sebi dzenazu klanjo
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9719 times
Status: Offline

Re: FACE TV

Post by insomnia » 31 Jul 2021, 15:20

Placenicko smetlje. Jebo ga Mato Đaković
Image
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11831
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2924 times
Been thanked: 2597 times
Status: Offline

Re: FACE TV

Post by Naseef Mushroom » 31 Jul 2021, 15:54

Ali kako kao pravi BH patriota prekide čak godišnji odmor zbog stanja u državi, Inzko nametnuo historijski zakon, sve miriše na 1992. a već izgleda kao 1991., spremio se, motivisan, pripremio 1000 pitanja, haos u državi
i sve što je Inzko uradio u emisiji, udario mu na ego tako što je samo rekao da pola sata postavlja ista pitanja i odmah sve pada u vodu i za sekundu okreće ploču "To što si ti nametnuo ide u prilog i na volej Bakiru, Dodiku i Čoviću" :grana

Zamisli dođeš iz Austrije u BiH kao VP, saznaš da je Senad poznat kao ličnost #1 u BH novinarstvu. U tih 12 godina obilaziš razna mezarja, vidiš iz prve ruke posljedice zla, pričaš sa majkama i ostalim članovima porodice žrtava genocida, na komemoraciji si vidno potresen (ima video na YouTube o tome), zakuneš se na mezarjima da ćeš nametnuti zakon, šokira te primitivizam Dodika i ostalih djikana kao u Foči.
Konačno doneseš taj zakon koji je jedna od najcivilizacijskih odluka u BH historiji a i šire i onda te taj novinar, koji je u isto vrijeme Bošnjak napadne "Pa znaš li ti da time pomažeš Bakiru i Dodiku?".

Nemam riječi ni smajlija kojem bi mogao opisati tu gadost kako treba.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119605
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5621 times
Been thanked: 12124 times
Contact:
Status: Offline

Re: FACE TV

Post by Maja » 02 Oct 2021, 01:13

A jest se raspojaso


User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: FACE TV

Post by Taare » 02 Oct 2021, 04:11

A budale čojka :D.
Svi mi se morete obratit

User avatar
ironman
sirius
sirius
Posts: 27013
Joined: 25 Jan 2021, 19:36
Has thanked: 14138 times
Been thanked: 14442 times
Status: Offline

Re: FACE TV

Post by ironman » 02 Oct 2021, 07:25

Naseef Mushroom wrote: 31 Jul 2021, 15:54 Ali kako kao pravi BH patriota prekide čak godišnji odmor zbog stanja u državi, Inzko nametnuo historijski zakon, sve miriše na 1992. a već izgleda kao 1991., spremio se, motivisan, pripremio 1000 pitanja, haos u državi
i sve što je Inzko uradio u emisiji, udario mu na ego tako što je samo rekao da pola sata postavlja ista pitanja i odmah sve pada u vodu i za sekundu okreće ploču "To što si ti nametnuo ide u prilog i na volej Bakiru, Dodiku i Čoviću" :grana

Zamisli dođeš iz Austrije u BiH kao VP, saznaš da je Senad poznat kao ličnost #1 u BH novinarstvu. U tih 12 godina obilaziš razna mezarja, vidiš iz prve ruke posljedice zla, pričaš sa majkama i ostalim članovima porodice žrtava genocida, na komemoraciji si vidno potresen (ima video na YouTube o tome), zakuneš se na mezarjima da ćeš nametnuti zakon, šokira te primitivizam Dodika i ostalih djikana kao u Foči.
Konačno doneseš taj zakon koji je jedna od najcivilizacijskih odluka u BH historiji a i šire i onda te taj novinar, koji je u isto vrijeme Bošnjak napadne "Pa znaš li ti da time pomažeš Bakiru i Dodiku?".

Nemam riječi ni smajlija kojem bi mogao opisati tu gadost kako treba.
Za sve sto Senad radi zadnje 3 godine imam ja smajli
:bua
dream of spring..
...at dawn look to the east.

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: FACE TV

Post by Hannibal » 02 Oct 2021, 11:27

od alkoholicara ne mozes nista bolje ni ocekivat, jos je uz to i sjenicak. od sjenicaka gorih ljudi nema, svi drkaju na vucica i tita
🐽

User avatar
ironman
sirius
sirius
Posts: 27013
Joined: 25 Jan 2021, 19:36
Has thanked: 14138 times
Been thanked: 14442 times
Status: Offline

Re: FACE TV

Post by ironman » 02 Oct 2021, 11:35

Ne bih se slozio za Sjenicu..ponajem ih masu sto kroz posao sto su mi prijatelji..
Senad nije reprezent ..
On je skrenuo s kursa nakon odbijanja Razvojne banke da mu da kredit..sve nakon toga je postalo jednosmjerno dijareja novinarstvo..
dream of spring..
...at dawn look to the east.

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: FACE TV

Post by Hannibal » 02 Oct 2021, 11:37

ahaa ponado se covjek parama, zajebase ga iz sda i od tad pomahnita
a ti vjerovatno znas ljude porijeklom s pesteri, to je drugo
🐽

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11831
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2924 times
Been thanked: 2597 times
Status: Offline

Re: FACE TV

Post by Naseef Mushroom » 02 Oct 2021, 13:38

ironman wrote: 02 Oct 2021, 07:25
Naseef Mushroom wrote: 31 Jul 2021, 15:54 Ali kako kao pravi BH patriota prekide čak godišnji odmor zbog stanja u državi, Inzko nametnuo historijski zakon, sve miriše na 1992. a već izgleda kao 1991., spremio se, motivisan, pripremio 1000 pitanja, haos u državi
i sve što je Inzko uradio u emisiji, udario mu na ego tako što je samo rekao da pola sata postavlja ista pitanja i odmah sve pada u vodu i za sekundu okreće ploču "To što si ti nametnuo ide u prilog i na volej Bakiru, Dodiku i Čoviću" :grana

Zamisli dođeš iz Austrije u BiH kao VP, saznaš da je Senad poznat kao ličnost #1 u BH novinarstvu. U tih 12 godina obilaziš razna mezarja, vidiš iz prve ruke posljedice zla, pričaš sa majkama i ostalim članovima porodice žrtava genocida, na komemoraciji si vidno potresen (ima video na YouTube o tome), zakuneš se na mezarjima da ćeš nametnuti zakon, šokira te primitivizam Dodika i ostalih djikana kao u Foči.
Konačno doneseš taj zakon koji je jedna od najcivilizacijskih odluka u BH historiji a i šire i onda te taj novinar, koji je u isto vrijeme Bošnjak napadne "Pa znaš li ti da time pomažeš Bakiru i Dodiku?".

Nemam riječi ni smajlija kojem bi mogao opisati tu gadost kako treba.
Za sve sto Senad radi zadnje 3 godine imam ja smajli
:bua
Samo zadnjih 7 dana gosti su mu bili Draško, Ivanić i Mektić, ako Vukanović ne bude večeras bit će sigurno narednih 14 dana
Vidim na FB stranici im srceparajući intervju sa novinarkom BNTVa koja je se suprostavila Dodiku čiji je suprug učestvovao u genocidu i etničkom čiśćenju i koja je naglasila da joj je familija u evropskim zatvorima zbog ratnih zločina.
Ne bi me čudilo da mu ona neće biti uskoro gošća gdje će joj se snishodljivo udvarati i govoriti kako on 20 godina u Sarajevu trpi ono šta je ona od Dodika doživila i da nismo takve slušali 92. što nas zavadiše njen bi suprug još bio živ a rodbina joj ne bi bila u Hagu.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Sheval
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 17562
Joined: 02 Mar 2012, 21:53
Has thanked: 344 times
Been thanked: 883 times
Status: Offline

Re: FACE TV

Post by Sheval » 02 Oct 2021, 14:26

Los je u imitacijama Senci, ono kad se trudi da skine neki naglasak
Al uvijek uz moj klub, grad, kad treba, moze 3+
Da se ne krevelji, bilo bi 4 od 5.
A bas ga gledam neutralno, jer me lijepo zaboli za politicke karikature koje su mu na tapeti.
Doduse, vrlo rijetko gledam, samo na preporuku
Lana i Maki ❤❤❤❤

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11831
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2924 times
Been thanked: 2597 times
Status: Offline

Re: FACE TV

Post by Naseef Mushroom » 02 Oct 2021, 14:33

ironman wrote: 02 Oct 2021, 11:35 Ne bih se slozio za Sjenicu..ponajem ih masu sto kroz posao sto su mi prijatelji..
Senad nije reprezent ..
On je skrenuo s kursa nakon odbijanja Razvojne banke da mu da kredit..sve nakon toga je postalo jednosmjerno dijareja novinarstvo..
Ne radi se samo o parama.
Postoje u mentalitetu nas Bošnjaka dvije grupe ljudi (govorim sada samo o onima koji su kritični prema SDA)
Prva grupa redovno psuje SDA i ljude iz islamske zajednice ali mnogo od njih su najveće BH patriote jer to i ne treba biti mjerilo za patriotizam.

Sa druge strane postoje osobe poput Nenada kojima je dovoljno da se zavadi sa SDA političarem, hodžom ili predstavnicima neke bošnjačke organizacije i umjesto da sami ili sa drugim bošnjačkim i pro-BH stranama nastave po svom patriotski i protiv SDA oni se okrenu potpuno tamnoj strani i udruže se sa dušmanima

Senadu su Bakir i Sebija odbili doći i Bakir mu je to direktno poručio što je njihovo pravo da tako odluče. Senadu je bilo krivo i nagovorio im je se u svojoj emisiji što je isto njegovo pravo ali on zbog odbijanja dolaženja u emisiju je se sjetio u 2021. da mu smeta što je Bakir sa svojom strankom rs-u dao pola države i ukinuo naziv Republika Bosna i Hercegovina.
Pošto Bakir nema nikakve veze sa te dvije odluke očigledno je da krivi Aliju zbog toga ali nema muda to izjaviti, najinteresantnije je da je Senad imao rahmetli Aliju više puta u emisiji i nije ga zbog toga napadao.

Da podsjetim još jednom. Dodik direktora BN televizije zove, psuje mater i prijeti i nije se nikada čulo na toj televiziji da se šta priča protiv politike miloševića i karadžića



Sa druge strane Bakir samo izjavi da neće dolaziti u emisiju jer je vlasnik snishodljiv i to je dovoljno da se Senad pretvori u Nenada i sjeti se nakon 26 godina da ima šta protiv Alije i njegove politike.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Šabović Adis
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11281
Joined: 06 May 2021, 19:30
Has thanked: 1936 times
Been thanked: 2121 times
Status: Offline

Re: FACE TV

Post by Šabović Adis » 02 Oct 2021, 17:26

Znači direktor BN televizije nema muda a Nenad ima.
Ne mereeee 👉👌

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11831
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2924 times
Been thanked: 2597 times
Status: Offline

Re: FACE TV

Post by Naseef Mushroom » 02 Oct 2021, 20:06

Šabović Adis wrote: 02 Oct 2021, 17:26 Znači direktor BN televizije nema muda a Nenad ima.
Direktor BN televizije ima itekako muda inače se ne bi suprostavio Dodiku u njegovom privatizovanom entitetu ali direktoru televizije može sutra Dodik doći kući i čitavu porodicu pobiti taj direktor će voditi bitku protiv Dodika i biti njegov smrtni neprijatelj ali to neće promjeniti njegovo mišljenje o rs-u, Srebrenici, Kosovu, karadžiću, mladiću, agresiji na RBiH, miloševiću i državnim praznicima i on i Dodik će se uvijek slagati oko tih stvari.

Sa druge strane Nenad šuti 26 godina o posljedicama Daytona, prvih 10 godina nakon rata ima korist od SDA, priznaje da je Bakir jedini gost bio kojem je postavio pitanja koje je on zahtjevao, imao je konkretne razgovore sa rahmetli Alijom, plakao kod zadnjeg intervjua, govorio da ga poštuje i dovoljno je bilo da mu određena ličnost kaže da neće nikada da mu dođe u studio jer je snishodljiv da se pretvori u Matu Đakovića. To je razlika između Srba i nas balija.

I opet je kukavica i ne pominje Alijino ime već Bakirovo koji kraj svih svojih grešaka nije odgovoran za rs i ukidanja imena Republika Bosna i Hercegovina

Da me ko pogrešno ne shvati, time ne mislim Bošnjake koji su uvijek bili kritični prema Aliji što je potpisao, iako se ne slažem sa njma oni imaju pravo da tako razmišljaju već osobe poput Nenada koji je samo zato što mu neko neće doći u emisiju se sjetio nakon 26 godina da mu je krivo zbog ukidanja imena RBiH i što rs postoji.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Šabović Adis
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11281
Joined: 06 May 2021, 19:30
Has thanked: 1936 times
Been thanked: 2121 times
Status: Offline

Re: FACE TV

Post by Šabović Adis » 02 Oct 2021, 20:24

Naseef Mushroom wrote: 02 Oct 2021, 20:06
Šabović Adis wrote: 02 Oct 2021, 17:26 Znači direktor BN televizije nema muda a Nenad ima.
Direktor BN televizije ima itekako muda inače se ne bi suprostavio Dodiku u njegovom privatizovanom entitetu ali direktoru televizije može sutra Dodik doći kući i čitavu porodicu pobiti taj direktor će voditi bitku protiv Dodika i biti njegov smrtni neprijatelj ali to neće promjeniti njegovo mišljenje o rs-u, Srebrenici, Kosovu, karadžiću, mladiću, agresiji na RBiH, miloševiću i državnim praznicima i on i Dodik će se uvijek slagati oko tih stvari.

Sa druge strane Nenad šuti 26 godina o posljedicama Daytona, prvih 10 godina nakon rata ima korist od SDA, priznaje da je Bakir jedini gost bio kojem je postavio pitanja koje je on zahtjevao, imao je konkretne razgovore sa rahmetli Alijom, plakao kod zadnjeg intervjua, govorio da ga poštuje i dovoljno je bilo da mu određena ličnost kaže da neće nikada da mu dođe u studio jer je snishodljiv da se pretvori u Matu Đakovića. To je razlika između Srba i nas balija.

I opet je kukavica i ne pominje Alijino ime već Bakirovo koji kraj svih svojih grešaka nije odgovoran za rs i ukidanja imena Republika Bosna i Hercegovina

Da me ko pogrešno ne shvati, time ne mislim Bošnjake koji su uvijek bili kritični prema Aliji što je potpisao, iako se ne slažem sa njma oni imaju pravi da tako razmišljaju već osobe poput Nenada koji je samo zato što mu neko neće doći u emisiju se sjetio nakon 26 godina da mu je krivo zbog ukidanja imena RBiH i što rs postoji.
Klasično ali.
Što mu ne rekne da je pizda ako ima muda? Metka se boji? Dodik negira genocid, što nije radio realativno donedavno, na tenku ga dovelo na sadašnju poziciju...što mu to ne rekne? Čeka Nenada?
Nenad treba prvo u svojoj avliji da počisti.
Ne mereeee 👉👌

Post Reply

Return to “Mediji”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests