FACE TV

Televizija, štampa, internet portali.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53841
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1920 times
Been thanked: 15204 times
Status: Offline

Re: Desetine građana se okupilo ispred Face TV-a u Sarajevu kako bi dali podršku Senadu

Post by HAVANA » 30 May 2021, 20:03

Da se hoce ova moja spremit, jebo abeta. :123
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Desetine građana se okupilo ispred Face TV-a u Sarajevu kako bi dali podršku Senadu

Post by Mutevelija » 30 May 2021, 20:13

Image

:ha

Sloboda medja sa Staljinovom slikom na majici
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9719 times
Status: Offline

Re: Desetine građana se okupilo ispred Face TV-a u Sarajevu kako bi dali podršku Senadu

Post by insomnia » 31 May 2021, 21:38

Da se tagut s vlasti skine za to Senad ce da gine
Image
Jel realno ovo 😂😂😂😁
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53841
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1920 times
Been thanked: 15204 times
Status: Offline

Re: Desetine građana se okupilo ispred Face TV-a u Sarajevu kako bi dali podršku Senadu

Post by HAVANA » 31 May 2021, 21:45

Vala bas ga zadramise rad satro velikog islamiste sa fejsa i opasnog frajera hajdarevica. Sto krade tene po dzamijama. Sad sam gledo video kad cvili u dzamiji namaran. :haha
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: Desetine građana se okupilo ispred Face TV-a u Sarajevu kako bi dali podršku Senadu

Post by Taare » 31 May 2021, 23:29

insomnia wrote: 31 May 2021, 21:38 Da se tagut s vlasti skine za to Senad ce da gine
Image
Jel realno ovo 😂😂😂😁
Recite mu da ne može sam sebi klanjat dženazu 😑
Svi mi se morete obratit

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 84391
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 11042 times
Been thanked: 16580 times
Status: Offline

Re: Desetine građana se okupilo ispred Face TV-a u Sarajevu kako bi dali podršku Senadu

Post by Fuddo » 31 May 2021, 23:32

insomnia wrote: 31 May 2021, 21:38 Da se tagut s vlasti skine za to Senad ce da gine
Image
Jel realno ovo 😂😂😂😁
aja budale frajera
ma droga, nema sta drugo bit
Dozvolite da se obratimo

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9719 times
Status: Offline

Re: Desetine građana se okupilo ispred Face TV-a u Sarajevu kako bi dali podršku Senadu

Post by insomnia » 31 May 2021, 23:37

Image
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53841
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1920 times
Been thanked: 15204 times
Status: Offline

Re: Desetine građana se okupilo ispred Face TV-a u Sarajevu kako bi dali podršku Senadu

Post by HAVANA » 31 May 2021, 23:50

Pretjeruje se dobro al nije on prvi ni zadnji. Svakom ko se usprotivi klanu isla je i ide igranka. Obicno tog tipa, nenad, izdajica, cetnik i tako te nidje veze budalastine. A oni po starom. j.... im nanu.
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
Laser
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 15352
Joined: 31 Mar 2016, 16:01
Location: Sa onu stranu rijeke
Mood:
Has thanked: 644 times
Been thanked: 2120 times
Status: Offline

Re: Desetine građana se okupilo ispred Face TV-a u Sarajevu kako bi dali podršku Senadu

Post by Laser » 01 Jun 2021, 00:11

A baš je fora ovo Nenad. :plavi
Do not disturb! U procesu sam radikalizacije.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120399
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6970 times
Been thanked: 7897 times
Status: Offline

Re: FACE TV

Post by Krokodil Behko » 03 Jun 2021, 09:42

Izgleda da je Senad shvatio da je pretjerao

“Moja izjava je jedna od mojih rijetkih slabosti. Mislim da prekjučer nije trebalo da uđem u studio. Izvinjavam se svima koji su to gledali, ljudi su zabrinuti, prepali su se. Ja sam ušao u studio jer sam se vratio s ročišta, jer je sutkinja oslobodila napadača. Tu sam bio vrlo miran, došao sam na posao i vidio da je Raport otkrio da je stukinja Jasmina Sazdovski na Facebook profilu komentarisala ranije CD i mene. Tu onda osjetiš jednu nesigurnost, nije da ti je presudio Sud nego osoba koja ima stav sličan napadaču; ne voli te, komentariše te, pljuje te. Sudija. Mene je šokiralo da sudije imaju tako otvorene profile i ostavljaju javni trag. Mislio sam da sudije žive u nekom sigurnom svijetu“.
online

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81201
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10192 times
Been thanked: 7051 times
Status: Offline

Re: FACE TV

Post by Julia-Klara » 03 Jun 2021, 09:46

Sinoc odgledah inervju na N1 sa Hadzifejzovicem.
Samo mogu da mu izjavim ljubav :srcee
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11835
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2928 times
Been thanked: 2599 times
Status: Offline

Re: FACE TV

Post by Naseef Mushroom » 09 Jun 2021, 19:30

Uh, danas mi stade komad hljeba u grlu.
Šaltam kanale i naletih na crnogorsku televizju RTCG SAT koju hvatam preko Moja TV i gledam skupštinu Crne Gore vezanu o rezoluciji o genocidu u Srebrenici nakon presude.
Javi se jedna mlada političarka i izjavi nešto kao
"U Srebrenici je izvršen genocid i ja ću uvijek glasati za to i biti na strani Bošnjaka ali neka bošnjački narod u CG isto razmisli zašto njihovi predstavnici sarađuju sa Đukanovićem koji je naoružavao vojnike uoči genocida. Ja i moja porodica smo zbog tog mog stava pretrpili mnoge torture od nekih Bošnjaka izmedu ostalog i novinara pogotovo od Senada hadžifejzovića koji u saradnji sa Đukanovićem vodi agresivno u CG kampanju protiv mene".
Je li iko gledao danas? Siguran sam da nisam pogrešno čuo.
Nevažno ko tu govori istinu ali očigledno je da je i Hadžifejzović poput Radončića aktivniji van BiH dok se kod nas prodaju kao korektni građani
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
ironman
sirius
sirius
Posts: 27109
Joined: 25 Jan 2021, 19:36
Has thanked: 14186 times
Been thanked: 14515 times
Status: Offline

Re: FACE TV

Post by ironman » 11 Jun 2021, 12:05

Mazohisticki gledam Centralni dnevnik ...navika sta li..
dream of spring..
...at dawn look to the east.

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2421 times
Status: Offline

Re: FACE TV

Post by Melek » 11 Jun 2021, 12:12

Ja kad to gledam u zadnje vrijeme to bude isključivo u smislu pokušaja da ustanovim koja mu je dijagnoza :hm
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120399
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6970 times
Been thanked: 7897 times
Status: Offline

Re: Desetine građana se okupilo ispred Face TV-a u Sarajevu kako bi dali podršku Senadu

Post by Krokodil Behko » 13 Jun 2021, 19:35

Krokodil Behko wrote: 30 May 2021, 16:34 Sreća pa će Senadov cirkus, ubrzo doživiti sudbinu emisije Mate Đakovića.
Moći će da intervjuiše samo četnike i nikog više.

Ovom prilikom, čestitam sebi na pronicljivosti i pozdravljam svoju famEliju :D

Rekao sam da ide Šćepinim stopama, zar ne?

Evo, počeo je već da nam falsificira historiju. Četničić


U jednom od inserata iz programa objavljenog na zvaničnom Youtube kanalu televizije "Face", naslovom a i u sadržaju pomenutog dijela programa izričito se tvrdi da je manastir Mileševa u Srbiji "mjesto krunisanja prvog i najvećeg bosanskog kralja Tvrtka".

A zapravo je istina

Danas je u bosanskohercegovačkog historiografiji preovlađujuća teorija o krunisanju Tvrtka I Kotromanića razvijena u radovima pokojnog akademika Dubravka Lovrenovića. Lovrenović je, oslanjajući se na istraživanja čuvenih jugoslavenskih arheologa Đure Baslera i Pavla Anđelića (istraživača Visokog, Bobovca i Kraljeve Sutjeske), sistematizirajući i revalorizirajući sva dotadašnja naučna saznanja, a nakon provedenog vlastitog istraživanja, došao do jedinstvenog zaključka da se krunisanje kralja Tvrta I Kotromanića dogodilo u Milama kod Visokog od strane djeda Crkve bosanske.

online

User avatar
Šabović Adis
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11281
Joined: 06 May 2021, 19:30
Has thanked: 1936 times
Been thanked: 2121 times
Status: Offline

Re: FACE TV

Post by Šabović Adis » 13 Jun 2021, 20:24

Presjeklo me kad reče da "tu su bile prve štampane knjige"...ono, Gutenberg tu imo stovarište? :valja
Ne mereeee 👉👌

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11835
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2928 times
Been thanked: 2599 times
Status: Offline

Re: Desetine građana se okupilo ispred Face TV-a u Sarajevu kako bi dali podršku Senadu

Post by Naseef Mushroom » 14 Jun 2021, 01:23

Krokodil Behko wrote: 13 Jun 2021, 19:35
Krokodil Behko wrote: 30 May 2021, 16:34 Sreća pa će Senadov cirkus, ubrzo doživiti sudbinu emisije Mate Đakovića.
Moći će da intervjuiše samo četnike i nikog više.

Ovom prilikom, čestitam sebi na pronicljivosti i pozdravljam svoju famEliju :D

Rekao sam da ide Šćepinim stopama, zar ne?

Evo, počeo je već da nam falsificira historiju. Četničić


U jednom od inserata iz programa objavljenog na zvaničnom Youtube kanalu televizije "Face", naslovom a i u sadržaju pomenutog dijela programa izričito se tvrdi da je manastir Mileševa u Srbiji "mjesto krunisanja prvog i najvećeg bosanskog kralja Tvrtka".

A zapravo je istina

Danas je u bosanskohercegovačkog historiografiji preovlađujuća teorija o krunisanju Tvrtka I Kotromanića razvijena u radovima pokojnog akademika Dubravka Lovrenovića. Lovrenović je, oslanjajući se na istraživanja čuvenih jugoslavenskih arheologa Đure Baslera i Pavla Anđelića (istraživača Visokog, Bobovca i Kraljeve Sutjeske), sistematizirajući i revalorizirajući sva dotadašnja naučna saznanja, a nakon provedenog vlastitog istraživanja, došao do jedinstvenog zaključka da se krunisanje kralja Tvrta I Kotromanića dogodilo u Milama kod Visokog od strane djeda Crkve bosanske.

Kada smo već kod historije:
Senad mi se definitivno ogadio, pao u očima i prešao je granicu gdje nema više povratka kada je izjavio u onom govoru "Nisam ja Bakire ukinuo međunarodno priznato ime Republika Bosna i Hercegovina i dao rs-u pola države već ti Bakire i tvoja stranka".

Ne samo da je dokazao time da samo brblja kao neka uvrijeđena mlada ne obraćajući pažnju na tačnost svojih izjava gdje sam sebe diskredituje kao ozbiljnu osobu jer i najveći pljuvači Bakira Izetbegovića će priznati ako su iskreni da Bakir nema veze sa te dvije tačke već je i dao do znanja da je i on počeo guslati sa tom pričom iako on kao novinar koji je proveo čitav rat zna zašto je šta i pod kojim uslovima potpisano.

Čak i da mu se da pravo u demokratskom društvu gdje postoji sloboda govora da ima pravo kriviti koga želi i za entitet rs i da mu to ne može niko zabraniti pitanje je zašto to nikada nije tako rekao u lice njegovom ocu Aliji, jednom od potpisivača Daytona, već je uživao u njegovom društvu više puta, obavio je razne intervjue sa njim, plakao je kod zadnjeg intervjua pred smrt, sinu mu je izdao kakva će mu pitanja postavljati pred emisiju, najmanje 10 godina iza rata je bio u SDA krugovima i kada je postao svjestan da mu neće Izetbegovići nikada doči kao gosti i kada su mu poručili da je snishodljiv on 26 godina iza Daytona im poručuje za rs i ime Republika Bosna i Hercegovina. Kakav dvoličan pakaš :bua

Izjavi kod Zukića da on može sve trpiti ali da mu se djeca ne smiju dirati jer ni on nije ničiju djecu dirao pa makar to bila djeca od radovana karadžića i onda napade dijete od potpisivača Daytona i okrivi ga za Dayton :D.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11835
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2928 times
Been thanked: 2599 times
Status: Offline

Re: Desetine građana se okupilo ispred Face TV-a u Sarajevu kako bi dali podršku Senadu

Post by Naseef Mushroom » 14 Jun 2021, 01:43

Fuddo wrote: 30 May 2021, 18:10 Ovaj je kusturica u najavi.
Zivi bili pa vidjeli.
insomnia wrote: 30 May 2021, 19:04 Pa Senad. Tako je i Mato Djakovic.
Mudat, na svom mijestu. Citav rat na pravoj strani, sve vidio svojim ocima.
Poce intervjuisati Dodika, hodati po Loparama i Pozarnici, osvestavati crkve sa kacavendom i dodje do toga da ocu najmladje zrtve poginule na kapiji i svom bivsem prijatelju objasnjava kako to mozda ipak i nije bilo tako
Ma ovo sa Senadom je mnogo bolnije.
Kusturica postao takav radi ženske stvari i novca, Djaković običan ljigavac, Radončič oportunista.
Mene Senad više podsjeća na nekog negativca iz Batmana, neko ko iz početka nije bio loš ali je radi raznih okolnosti, večina od tih nesretnih i nespretnih, prešao na mračnu stranu.

Krenuo je sa onom "Neprijatelj mog neprijatelja je moj prijatelj" da bi na kraju sa takvim i postao prijatelj neovisno o zajedničkom neprijatelju.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 84391
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 11042 times
Been thanked: 16580 times
Status: Offline

Re: Desetine građana se okupilo ispred Face TV-a u Sarajevu kako bi dali podršku Senadu

Post by Fuddo » 14 Jun 2021, 01:54

Naseef Mushroom wrote: 14 Jun 2021, 01:43
Fuddo wrote: 30 May 2021, 18:10 Ovaj je kusturica u najavi.
Zivi bili pa vidjeli.
insomnia wrote: 30 May 2021, 19:04 Pa Senad. Tako je i Mato Djakovic.
Mudat, na svom mijestu. Citav rat na pravoj strani, sve vidio svojim ocima.
Poce intervjuisati Dodika, hodati po Loparama i Pozarnici, osvestavati crkve sa kacavendom i dodje do toga da ocu najmladje zrtve poginule na kapiji i svom bivsem prijatelju objasnjava kako to mozda ipak i nije bilo tako
Ma ovo sa Senadom je mnogo bolnije.
Kusturica postao takav radi ženske stvari i novca, Djaković običan ljigavac, Radončič oportunista.
Mene Senad više podsjeća na nekog negativca iz Batmana, neko ko iz početka nije bio loš ali je radi raznih okolnosti, večina od tih nesretnih i nespretnih, prešao na mračnu stranu.

Krenuo je sa onom "Neprijatelj mog neprijatelja je moj prijatelj" da bi na kraju sa takvim i postao prijatelj neovisno o zajedničkom neprijatelju.
A nemre cojeka niko razocarat, a ni izdat, ko Bosnjo.
Da ne lajem…
Dozvolite da se obratimo

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Desetine građana se okupilo ispred Face TV-a u Sarajevu kako bi dali podršku Senadu

Post by Mutevelija » 14 Jun 2021, 02:16

Krokodil Behko wrote: 13 Jun 2021, 19:35
Krokodil Behko wrote: 30 May 2021, 16:34 Sreća pa će Senadov cirkus, ubrzo doživiti sudbinu emisije Mate Đakovića.
Moći će da intervjuiše samo četnike i nikog više.

Ovom prilikom, čestitam sebi na pronicljivosti i pozdravljam svoju famEliju :D

Rekao sam da ide Šćepinim stopama, zar ne?

Evo, počeo je već da nam falsificira historiju. Četničić


U jednom od inserata iz programa objavljenog na zvaničnom Youtube kanalu televizije "Face", naslovom a i u sadržaju pomenutog dijela programa izričito se tvrdi da je manastir Mileševa u Srbiji "mjesto krunisanja prvog i najvećeg bosanskog kralja Tvrtka".

A zapravo je istina

Danas je u bosanskohercegovačkog historiografiji preovlađujuća teorija o krunisanju Tvrtka I Kotromanića razvijena u radovima pokojnog akademika Dubravka Lovrenovića. Lovrenović je, oslanjajući se na istraživanja čuvenih jugoslavenskih arheologa Đure Baslera i Pavla Anđelića (istraživača Visokog, Bobovca i Kraljeve Sutjeske), sistematizirajući i revalorizirajući sva dotadašnja naučna saznanja, a nakon provedenog vlastitog istraživanja, došao do jedinstvenog zaključka da se krunisanje kralja Tvrta I Kotromanića dogodilo u Milama kod Visokog od strane djeda Crkve bosanske.

Citas mi misli i ja sam mislio da je u Milama cuj njega vraca se korijenima...
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

Post Reply

Return to “Mediji”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests