FACE TV

Televizija, štampa, internet portali.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Morgen
Zvezda foruma
Zvezda foruma
Posts: 31968
Joined: 05 Mar 2022, 08:50
Location: Dalekoodočiju
Has thanked: 19325 times
Been thanked: 16742 times
Contact:
Status: Offline

Re: FACE TV

Post by Morgen » 20 Aug 2022, 07:48

Maja wrote: 17 Feb 2022, 21:17 20220217_211611.jpg
Ja sam par put kliknula na neke emisije na YouTubeu, i nisam znala ko je i šta je, ali mi je jako iritantan jer priča kroz nos.

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2421 times
Status: Offline

Re: FACE TV

Post by Melek » 20 Aug 2022, 08:31

Koji li je cmolo to preveo u ”poljes” na engleski? :hm
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42833
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14105 times
Been thanked: 12693 times
Status: Offline

Re: FACE TV

Post by Masamune » 20 Aug 2022, 09:02

Melek wrote: 20 Aug 2022, 08:31 Koji li je cmolo to preveo u ”poljes” na engleski? :hm
To je ispravno. Ispravno je i fields.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Zana
Gospođetina
Gospođetina
Posts: 27603
Joined: 02 Apr 2020, 22:24
Has thanked: 7279 times
Been thanked: 6635 times
Status: Offline

Re: FACE TV

Post by Zana » 17 Sep 2022, 10:09

Treba samo ić' prekoreda i govorit' "izvinjavam se"

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9719 times
Status: Offline

Re: FACE TV

Post by insomnia » 17 Sep 2022, 10:15

A jest o ovaj Nenad naporan lik u PM. I on i bracni par
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120417
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6975 times
Been thanked: 7908 times
Status: Offline

Re: FACE TV

Post by Krokodil Behko » 17 Sep 2022, 10:17

Zana wrote: 17 Sep 2022, 10:09

Znaš, stvarno bih volio da taj Kakir fljasne na izborima, al i ovaj drogirani peder je dosadan. što jes - jes.
online

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119668
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5648 times
Been thanked: 12171 times
Contact:
Status: Offline

Re: FACE TV

Post by Maja » 17 Sep 2022, 10:28

A sta je pricao Senad kad je Erdogan isao nedavno Aliji na mezar da je bila neka nena tu i on je pitao za koga ce glasati a ona rekla ne znam, pokazala na Bakira i dodala, za njega sigurno necu.
Jel to neko izmislio, il se prije desilo il bas sad.

User avatar
Zana
Gospođetina
Gospođetina
Posts: 27603
Joined: 02 Apr 2020, 22:24
Has thanked: 7279 times
Been thanked: 6635 times
Status: Offline

Re: FACE TV

Post by Zana » 17 Sep 2022, 11:43

Prvi put čujem za to. Zanimljivo
Treba samo ić' prekoreda i govorit' "izvinjavam se"

Nippy
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 305
Joined: 28 Jul 2022, 23:00
Has thanked: 8 times
Been thanked: 23 times
Status: Offline

Re: FACE TV

Post by Nippy » 17 Sep 2022, 11:53

Nenad je psihički bolesnik koji počeo pljuvati po SDA tek kada je zamrznuta pipa.
Sutra da mu nabace koju hiljadu za FAKE TV opet bi postao snishodljiv prema njima.
Inače, ovu stoku treba tužiti do kraja života i dovesti ga do toga da pase travu.
Veze on nema sa novinarstvom...

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96450
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34396 times
Been thanked: 21136 times
Contact:
Status: Online

Re: FACE TV

Post by Rum » 17 Sep 2022, 11:54

Nenad puko
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: FACE TV

Post by Taare » 17 Sep 2022, 13:28

Nippy wrote: 17 Sep 2022, 11:53 Nenad je psihički bolesnik koji počeo pljuvati po SDA tek kada je zamrznuta pipa.
Sutra da mu nabace koju hiljadu za FAKE TV opet bi postao snishodljiv prema njima.
Inače, ovu stoku treba tužiti do kraja života i dovesti ga do toga da pase travu.
Veze on nema sa novinarstvom...
Gledaj ti ovih sda botova. Psihički bolesnik? Jesi li to u posjedu nekog vještačenja, botino?
Sve što je rekao u vezi ovih izdajnika, definitivno je u pravu.
Sve je dokumentovano i dostupno širokim narodnim masama.
Svi mi se morete obratit

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11838
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2929 times
Been thanked: 2599 times
Status: Offline

Re: FACE TV

Post by Naseef Mushroom » 18 Sep 2022, 03:05

Nippy wrote: 17 Sep 2022, 11:53 Nenad je psihički bolesnik koji počeo pljuvati po SDA tek kada je zamrznuta pipa.
Sutra da mu nabace koju hiljadu za FAKE TV opet bi postao snishodljiv prema njima.
Inače, ovu stoku treba tužiti do kraja života i dovesti ga do toga da pase travu.
Veze on nema sa novinarstvom...
Pa Nenad je lično izjavio u onom govoru kada ga je Bakir nazvao snishodljivim da je jedini gost kojem je ikada postavljao unaprijed pripremljena naručena pitanja bio Bakir iz poštovanja prema njegovom ocu.
Lik je toliko glup, to je trebao biti kao neki emotivni govor gdje će se Izetbegovićima nagovoriti a samo je time dokazao da je sve godine bio sa njima u talu u kreiranju aždahe.

Znači prije 10 godina kada ga je SDA uredno plaćala on je bio jedan od ljudi koji su Bakiru pomogli da postane član predsjedništva.
Nenad i Bakir se uredno dogovore prije emisije oko pitanja, narod upali Face da pogleda emisiju i Bakir sve gledaoce očara. Na svako Nenadovo pitanje on ima pravi odgovor.
Emiisja se završi, njih dvojica se rukuju a narod zaokruži Bakira jer niko nije tako pametan i spreman bio na svako pitanje dati pravi odgovor i niko ga više ne skinu sa vlasti a Nenad danas kmeči "Ta vlast! Dosta te je više Bakire!".

Nenad, Radončić, Latići, Konaković, Čampara, Kukić, Zvizdić, Gavrankapetanović sin Mladog Muslimana, svi su oni učestvivali u kreiranju aždahe i stvaranju ovog sistema i kada više nisu dobili dio svog kolača onda ide kmečanje o zloj SDA 30 godina na vlasti a mi ih kao trebamo žaliti jer su postali žrtve te iste aždahe.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Koteljubi_kadnisamtu
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6959
Joined: 17 Apr 2020, 03:03
Has thanked: 2740 times
Been thanked: 1287 times
Status: Online

Re: FACE TV

Post by Koteljubi_kadnisamtu » 18 Sep 2022, 05:42

Neotesan je pravi ljakse
Twiterka

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: FACE TV

Post by Taare » 18 Sep 2022, 07:09

Za sda munafike je nenad. Zna se da ne možeš biti pripadnik njihovog "islama" ako nisi uz njih.
Nego, ima li senad kakvih aferima? Možda koju aferu? Ima li neko da ga optuži za prevaru il pljačku?
Je l okončan kakav proces protiv njega?
Svi mi se morete obratit

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53903
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1921 times
Been thanked: 15227 times
Status: Online

Re: FACE TV

Post by HAVANA » 18 Sep 2022, 07:13

To ti je kao najveca uvreda i vrhunac duhovitosti sda bijednika kad nekog nazoves nenad ili tako nesta. Izopcis ga ko biva. Ko sto su izopcili jako mnogo patriota i ljudi koji su voljeli ovu zemlju. j.... im rod i porod. Mrzim ih vise od cetnika a to je stvarno tesko postici.
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
MrH
22 bez glave
22 bez glave
Posts: 22429
Joined: 07 Oct 2019, 21:24
Has thanked: 1654 times
Been thanked: 1355 times
Status: Offline

Re: FACE TV

Post by MrH » 18 Sep 2022, 07:15

Taare wrote: 18 Sep 2022, 07:09 Za sda munafike je nenad. Zna se da ne možeš biti pripadnik njihovog "islama" ako nisi uz njih.
Nego, ima li senad kakvih aferima? Možda koju aferu? Ima li neko da ga optuži za prevaru il pljačku?
Je l okončan kakav proces protiv njega?
Taare, nisam ni za Senada ni protiv Senada ali procitah jutros uz kafu

Ko je Senad Hadžifejzović?
Senad Hadžifejzović se kao TV lice (stažista) pojavljuje pred sami rat 1991. na SA3 kanalu koji je namjenjen mladim novinarima i tehničarima za obuku.

Ubrzo postaje novinar TVSA u informativnoj redakciji, a u “čuvenom” dnevniku 2. maja stiče prvu slavu. Tada je ugostio Fikreta Abdića i čekao da mu Alija Izetbegović preda funkciju u programu uživo, što se nije desilo jer je naša služba ipak bila korak ispred srpske.

Ratni studio TVBiH je bio smješten na -7, odnosno sedam spratova pod zemljom. Tu je bio ulaz u atomsko sklonište u tom dijelu grada. Senad taj studio nikada nije napuštao. Drugi novinari su riskirali živote da bi se on mogao okititi njihovim snimcima.

I tako Senad, po sklapanju dejtonskog primirja, postaje narodni heroj ravan gazijama koji su ostavili dijelove tijela širom Bosne braneći bošnjački narod.

Ubrzo postaje glavni i odgovorni urednik a zatim VD direktora BHTa, miljenik naroda itd itd. Dok su zgrada i većina prostorija BHTa u ruševnom stanju 1996. i 1997. godine, Senadov hodnik je zastrt ćilimima od 10ak centimetara sa novim namještajima i trostruko većim platama u odnosu na ostatak zgrade.

Nakon što se njegovom nepotizmu staje u kraj, Senad napušta BHT, prelazi na Hayat, i emisiju u vlasništvu BHTa predstavlja kao privatni uspjeh u knjizi Rat Uživo. Palete i palete su prodane širom dijaspore, po cijenama od 100 eura, 150 dolara. Navodno je novac od prodaje dao djeci Srebrenice, iako niko ne poznaje neko dijete Srebrenice koje je od njega taj novac dobilo. Ni stipendija, ni fondacije, ni para…

Vratimo se na njegov boravak na Hayatu. To je bio čisti interes, Švrakići su svaku marku viška davali njemu. Škoda Oktavia, Touareg, besplatna ljetovanja po svijetu i kompenzacija u materijalu i radu na Senadovoj kući u Blagaju, kao i uhljebljenje Senadove supruge koja je bila antitalenat za voditeljstvo. Kad je marketinški kolač od CD-a pao, Senad se povlači sa stanom prekoputa talijanske ambasade, kućom u Blagaju, Touaregom i nekih 250 hiljada maraka.

Baca se na sljedeću žrtvu, Sanelu Dženkins. Krajem 2009. godine počinje priča o TV1. Haris Silajdžić i Vahid Hećo sa drugima iz SBiH shvatili su da im je za opstanak na vlasti potrebna podrška medija koju nisu imali. Sanela je voljela Harisa, a love je imala napretek. Iznajmili su prostorije, nabavili najkvalitetniju opremu, dobili dozvolu od RAK-a… glavnu ulogu odigrat će Senad na jednom privatnom sijelu u Olovu, gdje je zaključio da ako 40 jutara čovjeka dižeš na sabah on će 41. jutro ustati sam. Ponudio je snimiti 40 dnevnika, uz uslov da dobije neograničenu tehničku podršku te sam odabere ekipu.

Za svaki od tih 40 dnevnika dobio je 4000KM, uz obećanje Heće i Silajdžića da će dobiti nepovratna sredstva od 3 miliona KM za osnivanje svoje televizije ako sve pođe po planu. Nažalost, ovaj projekat se izjalovio, a Senad je sa 160 hiljada maraka napustio projekat jer je Sanela zavrnula pipu.

Naredne 2 godine je osmišljao nove poduhvate nudeći se svim političkim opcijama, biznismenima i svakom ko ima pare ili pristup parama. Nije razgovarao ni sa kim ko nije bar na Federalnom nivou, jer je sve ispod “sića”.

Uz pomoć prijatelja, prevara, ucjena i lažnih obećanja nabavio je solidnu opremu za jednu manju TV produkciju. Uzeo je kablovsku dozvolu, ali nije imao načina da uđe u sistem. Pokušao je ucijeniti BH Telekom gdje je nekim od vodećih ljudi u to vrijeme namjestio sex aferu u svojoj kući u Blagaju. U tim poduhvatima mu je direktno pomagala supruga Lejla. Zbog konstantnog blaćenja i prijetnja mu je popušteno, pa je dobio prostor, ali nakon nekoliko loših dnevnika i repriza opet mu je porastao ego, kao i apetit.

Sa Telemahom je napravio šemu prema kojoj bi dobio 0.5KM po pretplatniku ukoliko mu gledanost pređe 10% na mjesečnom nivou. Bosna TV ga je odbila jer je tražio 4 eura po pretplatniku, austrijski GSS ga je odbio, kao i NET TV i drugi kablovski i IPTV operateri.

Radnici i tehničari mu nisu primali plate, imali su pravo jednom mjesečno posuditi kamere iz Fejsa i snimiti svadbu, dženazu, rođendan ili bilo šta što je neko bio spreman platiti.

I dan danas lovi u mutnom, izbjegava otplatu debelih kredita, i laje na SDA jer mu nisu dali nekoliko miliona KM kada je to tražio. U njegovim dnevnicima koriste se najpoganije uvrede za Bošnjake, Islam, Srebrenicu, SDA i prijateljske zemlje koje su nas naoružavale dok se on krio u podrumu zgrade TVBiH.

I neće stati, dok njegovi miljenici ne dožive totalni poraz.
11/11/22

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53903
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1921 times
Been thanked: 15227 times
Status: Online

Re: FACE TV

Post by HAVANA » 18 Sep 2022, 07:23

Bolje ti je nista ne citaj. Sve je to sa namjerom i po potrebi. I njegovo i njihovo pisanje i diktiranje. A senad kakav god da je bolji je od njih 10 puta i vise je dobrih stvari uradio od ovih smradova. Oni su zlo lazljivo, prljavo, gladno...
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: FACE TV

Post by Taare » 18 Sep 2022, 07:35

Pa dobro, ni u tom tekstu nema ništa konkretno na osnovu čega bi se moglo zaključiti da je počinio krivično djelo.
Jer da ima, osmica i dio tužilaštva pod sda šapom, davno bi namjestilo proces kojim bi ga uklonili.
u samom tekstu ne vidim ništa osim pokušaja da se kod normalnih čitalaca formira neka negativna slika o dotičnom.
podrumaš? To nije krivično djelo, osim ako je na neki protuzakonit način izbjegao mobilizaciju.
Ne znam ko bi senada izjednačavao sa bh gazijama. Možda ima takvih i njima je potrebno pojasnit da je to van pameti.
sam senad je definitivno najpoznatije tv lice i to ne samo u bih, nego u cijeloj bivšoj jugi.
Nije zabranjeno ako tu popularnost pokuša naplatiti na neki legalan način.
diljem svijeta poznate ličnosti naplaćuju reklame, uzimaju pare na društvenim mrežama i sl.

I za kraj, smatram da senad nije neki poseban kliker. Jer da jeste, shvatio bi da ga je vučić preveo žednog preko vode i da mu je senad odradio vrhunsku besplatnu reklamu.
Isto tako, često se ponaša kao neka diva.
Ali, sad zasad ne vidim da mu se pripisuje neko kriminalno djelo. Kad je već tako, i ako je to činjenično stanje, nameće se zaključak da ga se progoni samo zato što priča protiv sda, tj. vrhuške te stranke.
Svi mi se morete obratit

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: FACE TV

Post by Taare » 18 Sep 2022, 08:12

HAVANA wrote: 18 Sep 2022, 07:23 Bolje ti je nista ne citaj. Sve je to sa namjerom i po potrebi. I njegovo i njihovo pisanje i diktiranje. A senad kakav god da je bolji je od njih 10 puta i vise je dobrih stvari uradio od ovih smradova. Oni su zlo lazljivo, prljavo, gladno...
Vidiš pametnog i obrazovanog insana kakav je mrh da i njemu ubace trun sumnje i onda se pitaš kako tek ovakvi članci prolaze kod sda ciljane grupe - njihovog glasačkog tijela.
sda-ovci članke poput ovog gutaju bez žvakanja.
Sve su u stanju učiniti kako bi odvratili pažnju naroda od zla kojeg čine, te sačuvali pozicije.
Nemam ti šta pričati o onome što su uradili za vrijeme rata. Bio si aktivni učesnik i dobro znaš šta je bilo.

Evo, sad smo u miru. Bakir voli da ga se prikazuje kao velikog muslimana. Slike iz džamije, obavezno prvi saf, pa slike sa dijeljenja bajramluka i sl. Znam da tebe to ne zanima, niti te zanima neš vezano za vjeru, ali mene itekako zanima.
problem je što meni kao sljedbeniku vjere kojoj se pripisuje i dotični ne može prodavati muda pod bubrege.
Prvo, vjernik ne može slagati.
Dakle, prenosi se da su ispitivali poslanika o raznim stvarima. Kada su postavili pitanje može li vjernik slagati, dao je negativan odgovor.
Bakir izađe pred narod i laže ko navijen. Aman, mi ćemo ovo, mi ćemo ono.... Investicije, izgradnja, aerodromi, naselja...čovjek sa osnovnom školom zna da bi to koštalo desetine milijardi koje nemamo, a pretpostavljam da nećemo ni imati.

Ok, da neko kaže kako je u pitanju mala, politička laž (laž je laž, jelte.) iz predizborne kampanje, red je da se ta osoba upita šta je sa lažima koje je uputio u vezi revizije za tužbu protiv srbije?
Bome se radi o velikoj laži kojom je obmanut narod.

Isto tako, upitao bih ga kako islam gleda na osobu koja potpiše podjelu države.
Osim toga, upitao bih ga kako je moguće da neko odbaci kur'an, odbaci hadis, odbaci stavove ljudi iz najbolje generacije, odbaci kijas, odbaci svjetovne zakone, tj. radi protiv svega pobrojanog, ode u njujork i kaže ne treba naoružavati armiju.

Amerika je bolan super sila. Evo, svjedoci smo da na daljinu pobijedi nuklearnu silu kakva je rusija.
da ne bi američkog oružja, ne bi ukrajina opstala ni hevtu.
kongres te iste amerike našoj armiji ukida embargo i sprema paket pomoći u visini od 200 miliona koji bi danas vrijedio barem dvije milijarde.
Alija se spremi, ode u njujork i kaže neću.
Možeš li zamisliti šta to znači?
Evo pravim tri pauze da se smirim kako bih završio tekst, inače ću od muke i huje pojesti vlastiti telefon.
On je za to da se srbima uzme teško naoružanje, a ostalo bi ispregovarao?
Pregovori sa ljudima koji su držali keraterm, batković i bezbroj drugih logora?
Pregovori sa ljudima koji su napravili tomašicu i sproveli etničko čišćenje?
Pregovori sa ljudima koji su učinili da drina teče crvena, a od sarajeva napravili logor naspram kojeg je varšavski geto izgledao kao hotel sa pet zvjezdica?

I da, očekujem da će me zbog ovoga preimenovati. Ne znam koje je to srpsko ime lično imenu dino?
Dejan? Danilo? Dušan? Ima li još neki prijedlog s kojim bismo pomogli sda nejač?
Svi mi se morete obratit

User avatar
MrH
22 bez glave
22 bez glave
Posts: 22429
Joined: 07 Oct 2019, 21:24
Has thanked: 1654 times
Been thanked: 1355 times
Status: Offline

Re: FACE TV

Post by MrH » 18 Sep 2022, 08:21

Nisu mi ubacili sumnju, znam ja Senada licno.

Tekst sam kopirao samo zbog toga da pokazem ovo sto si ti, a i Havana rekao. Svako navodi vodu na svoj mlin ( mislim i na Senada i na SDA, SNSD, sve zive ).
11/11/22

Post Reply

Return to “Mediji”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests