FACE TV

Televizija, štampa, internet portali.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42147
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 13776 times
Been thanked: 12328 times
Status: Online

Re: FACE TV

Post by Masamune » 18 Sep 2022, 08:40

Kad nije izdajnik i slicno onda mu ta ista pogan podmece da je narkoman i slicno.

Ono sto je istina i sto stoji je da je kao novinar kad ikad grohnuo i da ga samo odrzava stara slava. Emisije su mu postale negledljive. Postao je nasa verzija Marica. To je cinjenica. Ostalo su naprdjivanja uglavmom iz SDA kuhinje.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53222
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1875 times
Been thanked: 14896 times
Status: Online

Re: FACE TV

Post by HAVANA » 18 Sep 2022, 09:13

MrH wrote: 18 Sep 2022, 08:21 Nisu mi ubacili sumnju, znam ja Senada licno.

Tekst sam kopirao samo zbog toga da pokazem ovo sto si ti, a i Havana rekao. Svako navodi vodu na svoj mlin ( mislim i na Senada i na SDA, SNSD, sve zive ).
Svako od tih navodi i ima svoje interese itd. Zato i zivim svoj zivot rasterecen od tih budalastina koliko god mogu i znam. I sve ove godine od rata pokusavam da sam svoj i ne zavisim od njih, da sto manje mogu uticati na mene i moje odluke i razmisljanja. Sve misli i osjecaje baziram na licnom iskustvu sebe i svoje okoline, prijatelja, saboraca... A dugo ih gledam i svasta je guzica prosla. A iskustvo i misljenje o sda je duboko razocaravajuce, prosto neshvatljivi postupci i steta koja se nanosi vlastitoj zemlji i narodu. I tako godinama. Zlo sakriveno iza satro patriotizma i brige za zemlju... Neuka, bahata i primitivna stoka. Da, mrzim ih iz dna duse.
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
MrH
22 bez glave
22 bez glave
Posts: 22424
Joined: 07 Oct 2019, 21:24
Has thanked: 1653 times
Been thanked: 1351 times
Status: Offline

Re: FACE TV

Post by MrH » 18 Sep 2022, 09:29

HAVANA wrote: 18 Sep 2022, 09:13
MrH wrote: 18 Sep 2022, 08:21 Nisu mi ubacili sumnju, znam ja Senada licno.

Tekst sam kopirao samo zbog toga da pokazem ovo sto si ti, a i Havana rekao. Svako navodi vodu na svoj mlin ( mislim i na Senada i na SDA, SNSD, sve zive ).
Svako od tih navodi i ima svoje interese itd. Zato i zivim svoj zivot rasterecen od tih budalastina koliko god mogu i znam. I sve ove godine od rata pokusavam da sam svoj i ne zavisim od njih, da sto manje mogu uticati na mene i moje odluke i razmisljanja. Sve misli i osjecaje baziram na licnom iskustvu sebe i svoje okoline, prijatelja, saboraca... A dugo ih gledam i svasta je guzica prosla. A iskustvo i misljenje o sda je duboko razocaravajuce, prosto neshvatljivi postupci i steta koja se nanosi vlastitoj zemlji i narodu. I tako godinama. Zlo sakriveno iza satro patriotizma i brige za zemlju... Neuka, bahata i primitivna stoka. Da, mrzim ih iz dna duse.
Kljucna recenica.
11/11/22

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120145
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6889 times
Been thanked: 7762 times
Status: Offline

Re: FACE TV

Post by Krokodil Behko » 18 Sep 2022, 10:42

Ja mislim, tog 2. maja Senad je slučajno sve odradio i nije dao riječ Abdiću. Slučajno
online

Nippy
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 305
Joined: 28 Jul 2022, 23:00
Has thanked: 8 times
Been thanked: 23 times
Status: Offline

Re: FACE TV

Post by Nippy » 18 Sep 2022, 14:44

Taare wrote: 17 Sep 2022, 13:28
Nippy wrote: 17 Sep 2022, 11:53 Nenad je psihički bolesnik koji počeo pljuvati po SDA tek kada je zamrznuta pipa.
Sutra da mu nabace koju hiljadu za FAKE TV opet bi postao snishodljiv prema njima.
Inače, ovu stoku treba tužiti do kraja života i dovesti ga do toga da pase travu.
Veze on nema sa novinarstvom...
Gledaj ti ovih sda botova. Psihički bolesnik? Jesi li to u posjedu nekog vještačenja, botino?
Sve što je rekao u vezi ovih izdajnika, definitivno je u pravu.
Sve je dokumentovano i dostupno širokim narodnim masama.
Šta je to dokumentovano i dostupno nesrećo jedna:)

Nippy
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 305
Joined: 28 Jul 2022, 23:00
Has thanked: 8 times
Been thanked: 23 times
Status: Offline

Re: FACE TV

Post by Nippy » 18 Sep 2022, 14:50

Naseef Mushroom wrote: 18 Sep 2022, 03:05
Nippy wrote: 17 Sep 2022, 11:53 Nenad je psihički bolesnik koji počeo pljuvati po SDA tek kada je zamrznuta pipa.
Sutra da mu nabace koju hiljadu za FAKE TV opet bi postao snishodljiv prema njima.
Inače, ovu stoku treba tužiti do kraja života i dovesti ga do toga da pase travu.
Veze on nema sa novinarstvom...
Pa Nenad je lično izjavio u onom govoru kada ga je Bakir nazvao snishodljivim da je jedini gost kojem je ikada postavljao unaprijed pripremljena naručena pitanja bio Bakir iz poštovanja prema njegovom ocu.
Lik je toliko glup, to je trebao biti kao neki emotivni govor gdje će se Izetbegovićima nagovoriti a samo je time dokazao da je sve godine bio sa njima u talu u kreiranju aždahe.

Znači prije 10 godina kada ga je SDA uredno plaćala on je bio jedan od ljudi koji su Bakiru pomogli da postane član predsjedništva.
Nenad i Bakir se uredno dogovore prije emisije oko pitanja, narod upali Face da pogleda emisiju i Bakir sve gledaoce očara. Na svako Nenadovo pitanje on ima pravi odgovor.
Emiisja se završi, njih dvojica se rukuju a narod zaokruži Bakira jer niko nije tako pametan i spreman bio na svako pitanje dati pravi odgovor i niko ga više ne skinu sa vlasti a Nenad danas kmeči "Ta vlast! Dosta te je više Bakire!".

Nenad, Radončić, Latići, Konaković, Čampara, Kukić, Zvizdić, Gavrankapetanović sin Mladog Muslimana, svi su oni učestvivali u kreiranju aždahe i stvaranju ovog sistema i kada više nisu dobili dio svog kolača onda ide kmečanje o zloj SDA 30 godina na vlasti a mi ih kao trebamo žaliti jer su postali žrtve te iste aždahe.
Da.
Snishodljivi Nenad je bio najjači kada ga je razmontirala Sanja Vlahisavljević pa je on rekao da on govori istinu samo kad poludi:) Baš je glup.
Zanimljivo je kako ima odvratan odnos prema ženama...to su očito neke traume iz djetinjstva koje mu je možda nanijela mama, sestra ili ko već

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42147
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 13776 times
Been thanked: 12328 times
Status: Online

Re: FACE TV

Post by Masamune » 18 Sep 2022, 15:23

Jel i to viču u centrali?
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11826
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2919 times
Been thanked: 2595 times
Status: Offline

Re: FACE TV

Post by Naseef Mushroom » 18 Sep 2022, 16:15

Chan wrote: 18 Sep 2022, 15:23 Jel i to viču u centrali?
De ba, hajmo ozbiljno razgovarati, valjda si primjetio da i najveći SDA pljuvači, bilo to kao gledaoci njegove emisije ili kao gosti njegove emisije, već prevrću očima u smislu "Jebli te Senade više i Bakir i Sebija, de malo prikoči sa tom opsjednušćošću".

Znaš li šta znači kada on javno u emisiji prizna "Sjećaš li se Bakire kada sam ti postavljao naručena pitanja?" ali je on toliko puko da nije ni svjestan kakvu je golemu stvar izjavio na svoju štetu.
Znači jedan novinar koji je prije 10 godina imao još veći status kod običnog naroda postavlja jednom kandidatu naručena pitanja.
U ostalim emisijama pozove ostale kandidate koji ne znaju kakva će im pitanja postaviti i ti ljudi nekada zamucaju ili im treba vremena da razmisle šta će odgovoriti, jer je to ljudski i prirodno pošto je to spontana reakcija a sa druge strane imaš Bakira koji na sva pitanja za sekundu perfektno odgovori

Jeste li vi svi svjesni kakvu je ulogu odigrao kod izbora Bakira i kako je to uticalo na psihu naroda?
I sada kada sami postanu žrtve sistema koji su sami gradili (isto su radili i Radončić i Latići) ko god to pomene je SDA bot iz centrale?

To sa centralom ostavite za ljude koji nisu nikada imali dodir sa SDA, kod ovih ostalih, ako želite propast SDA jer smatrate da su krivi za zadnje 25 godine onda navijajte i da propadnu i ovi bivši SDAovci a ne da ih uzumate u zaštitu.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11826
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2919 times
Been thanked: 2595 times
Status: Offline

Re: FACE TV

Post by Naseef Mushroom » 18 Sep 2022, 16:17

Taare wrote: 18 Sep 2022, 08:12Ne znam koje je to srpsko ime lično imenu dino?
Dejan? Danilo? Dušan? Ima li još neki prijedlog s kojim bismo pomogli sda nejač?
Gavrilo :oo
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

Nippy
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 305
Joined: 28 Jul 2022, 23:00
Has thanked: 8 times
Been thanked: 23 times
Status: Offline

Re: FACE TV

Post by Nippy » 20 Sep 2022, 18:26

Chan wrote: 18 Sep 2022, 15:23 Jel i to viču u centrali?
Si vidio kako centrala naredi Advokatskoj komori da složi prijavu protiv snishodljivog Nenada zbog pljuvanja po trudnici Mirni Avdibegović?
Kako se je žena samo usudila biti trudna i još uz to biti braniteljica u aferi "Respiratori".
Sram je bilo, mora da je SDA bot

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42147
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 13776 times
Been thanked: 12328 times
Status: Online

Re: FACE TV

Post by Masamune » 20 Sep 2022, 18:42

Još jedan sa "se je" :oo
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11826
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2919 times
Been thanked: 2595 times
Status: Offline

Re: FACE TV

Post by Naseef Mushroom » 24 Sep 2022, 14:50

Nenad strikes again
HADŽIFEJZOVIĆ POZVAO IZETBEGOVIĆE DA ZAUSTAVE NAPADE SDAOVACA NA NJEGA I NJEGOVU PORODICU

Senad Hadžifejzović je sinoćnju emisiju započeo pozivom SDA-u da prestanu sa napadima na njega i njegovu porodicu.

Gledatelje je upozorio da, ako se ovo dešava novinarima, koji se imaju čime braniti, šta će se onda dešavati “običnim” ljudima.

“Ova izborna utakmica postaje sve prljavija, što je blag, preblag izraz za vrlo, vrlo opasnu situaciju koju kreiraju sami vrhovi vladajućih stranaka. Glavna meta bračnog para (misli na bračni par Izetbegović) nisu njihovi protukandidati, nisu ni Dodik ni Čović, nisu oni koji zaista ruše ovu zemlju, već mediji. I Face TV i ja smo meta.


“Izvinjavam se što program uživo otvaram ovom rečenicom, ali moram jer je upitanju novinarska i ljudska samoodbrana i najvažnija, odbrana porodice. Ja nikada nisam napao nijedno dijete, ni djecu u Hagu presuđenih zločinaca. Pozivam bračni par da naredi svom izbornom štabu da prestanu ti napadi. Svaka prijetnja je registrovana, dokumentovana i naši advokati vrijedno rade na prikupljanju svih dokaza za tužbu koja se već piše.

“Vas, građane Bosne i Hercegovine bi trebalo da duboko zabrinu ove prijetnje novinarima. Zbog vas. Ako se prijeti novinaru i porodici, a već smo napadani, već nas je branio čak i State Department, a i novinar se, ipak, donekle može televizijom odbraniti. Šta će biti sa vama koji se nemate čime braniti. Mi ovo radimo zbog vas, ne zbog nas, ma koliko to patetično zvučalo”.

“Ovo je autorska emisija u kojoj imamo pravo da iznosimo svoj stav, a taj stav je opet često, najčešće više vaš, nego naš. Ne udvaram vam se, ne zavisim od vas, ne plaćate nama pretplatu, dapače, molim vas, da zbog vas i vaše djece dobro razmislite o sili koja vas pritišće, straši, prijeti i na kraju otjera iz ove zemlje.
I da je na ovome stao bio bih bar kod ove tačke na njegovoj strani jer koliko mi god on bio antipatičan, svi mi imamo porodicu, djecu i niko nije to zaslužio, ništa drugo nije toliko bitno da se nečija porodica uzima u usta a kamoli prijeti.

Međutim tekst se nastavlja
“Ovo nisu izbori u kojim morate gledati u zube svakom kandidatu i tražiti mu dlaku u jajetu. Ovo su najjednostavniji izbori do sada, izbori protiv sile, protiv zastrašivanja i protiv protjerivanja, protiv ucjenjivanja vlastitih naroda, protiv iseljavanja, protiv korupcije, protiv lopova, protiv onih koji su nam već odavno podijelili zemlju. Ja sve pritiske dobro podnosim, jer znam da govorim istinu, uglavnom vašu istinu, ono što sami vidite, ali dajte budite malo hrabriji, pa bili ste i vojni i civilni heroji u ratu, svijet vam se divio, šta vam je? Rješenje je jednostavno, masovno na izbore, treba vam samo olovka i iksić.
Zamisli uzmeš vlastitu porodicu u usta da bi počeo predizborni govor i to od toliko dana, mjeseci, godina gdje ti prijete familiji ti se našao"otvoriti se" samo sedam dana pred izbore da bi završio govor sa "stavite iks na dan izbora"
Fuj :bua

Iako i dalje stojim pri tome da ko god dirne nečiju porodicu da je stoka, ako on ne poštuje vlastitu porodicu kako može očekivati da je takvi poštuju?
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 26333
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 14218 times
Been thanked: 3768 times
Status: Offline

Re: FACE TV

Post by Veca » 24 Sep 2022, 21:10

...udri, Senadeeeeeeeeeeee, samo naprijed! :D
Zena koja ima kcer, sjedi na stolici-zena koja ima sinove naslanja se na zid.

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 95673
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 33888 times
Been thanked: 20667 times
Contact:
Status: Online

Re: FACE TV

Post by Rum » 24 Sep 2022, 21:21

Nenada treba hodzi malo
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 95673
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 33888 times
Been thanked: 20667 times
Contact:
Status: Online

Re: FACE TV

Post by Rum » 24 Sep 2022, 21:21

Mogu i one kevice sto saljevaju stravu
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42147
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 13776 times
Been thanked: 12328 times
Status: Online

Re: FACE TV

Post by Masamune » 24 Sep 2022, 21:23

Patetičan, ali govori o gorima od sebe tako da ga neću pretjerano kritikovati.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Skin
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5710
Joined: 19 Sep 2019, 15:46
Has thanked: 1818 times
Been thanked: 2239 times
Status: Offline

Re: FACE TV

Post by Skin » 24 Sep 2022, 22:09

Chan wrote: 20 Sep 2022, 18:42 Još jedan sa "se je" :oo
:grana opasno. mozes poceti tako govoriti iz zaebancije i ostat ce ti kao da je prirodno :DD

User avatar
Skin
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5710
Joined: 19 Sep 2019, 15:46
Has thanked: 1818 times
Been thanked: 2239 times
Status: Offline

Re: FACE TV

Post by Skin » 24 Sep 2022, 22:12

sad gledam valjda vecerasnju emisiju...
impresivan gradonacelnik cazina, koji je vec 20 god na toj poziciji i od budzeta opstine od 4mil, dosao je na 40mil!!
vrlo aktivne poruke i mentalni sklop, covjek rjesava probleme i ozbiljno radi.
a za njega nismo nikad culi?

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120145
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6889 times
Been thanked: 7762 times
Status: Offline

Re: FACE TV

Post by Krokodil Behko » 30 Oct 2022, 16:51

Nenad ride again

Direktor Regulatorne agencije za komunikacije (RAK) BiH, Draško Milinović, najavio je rigorozne mjere protiv Face televizije, čiji je vlasnik Senad Hadžifejzović tokom razgovora sa gostom u emisiji upitao da li bi trebalo da se Milorad Dodik "smijeni, smiri ili ubije".

Milinović je rekao da je RAK danas po službenoj dužnosti pokrenuo postupak protiv tog medija.

"To će biti skraćeni postupak s obzirom da je, na prvi pogled ovoga što se desilo, i te kako jasno da je prekršen Kodeks o pružanju audio-vizuelnih medijskih usluga i medijskih usluga radija", rekao je Srni Milinović.


online

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9718 times
Status: Offline

Re: FACE TV

Post by insomnia » 30 Oct 2022, 16:55

Dobi i Neno preko picke
Image
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

Post Reply

Return to “Mediji”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests