Index.hr

Televizija, štampa, internet portali.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7756 times
Status: Offline

Index.hr

Post by Krokodil Behko » 08 Feb 2014, 13:33

Zna li iko živi ko je vladnik ovog sajta i koja stranka utiče na njega?
Oni su uvijek prvi kad treba praviti neki lom, demonstracije i šta sve ne po Hrvatskoj.
Stalna su meta HDZ-a i SDP-a i čudi me da još uvijek postoje. :cudi

Evo već pozivaju cijelu Hrvatsku na demonstracije "na bosanski način"

http://www.index.hr/vijesti/clanak/hrva ... 26359.aspx

Daju maksimalno pozitivan tekst o pokretaču demonstracija u Tuzli.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/ovo- ... 26398.aspx


Obično se predstavljaju kao liberalni nezavisni portal. Eh sad, sve je to lijepo ali mi nije jasno, zašto dozvoljavaju onoliko grozne komentare na svoje članke na portalu? Njihove članke uglavnom komentiraju oni koji su njima (kakvi se žele predstaviti) potpuno suprotni.
Prosto sve vrvi od hejtera iz ova tri čuvena naroda.
online

Lebowski
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11776
Joined: 03 May 2013, 14:19
Status: Offline

Re: Index.hr

Post by Lebowski » 08 Feb 2014, 13:41

Matija Babić, 1978.

Image
Ostavljam profil na forumu u amanet dobrim ljudima

USERNAME: Lebowski
PASSWORD: 123456

Dobri ljudi, uđite i promijenite šifru i riješite se kjafira.

Spanac_113
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8390
Joined: 09 Oct 2013, 18:58
Location: post iskljucenje
Status: Offline

Re: Index.hr

Post by Spanac_113 » 08 Feb 2014, 13:43

na indexu...
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

Bambi
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5425
Joined: 20 Feb 2012, 17:30
Location: Grad celika,a ime mu je Zenica
Status: Offline

Re: Index.hr

Post by Bambi » 08 Feb 2014, 13:53

Ma svi mediji polude kad su demonstracije :D

Spanac_113
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8390
Joined: 09 Oct 2013, 18:58
Location: post iskljucenje
Status: Offline

Re: Index.hr

Post by Spanac_113 » 08 Feb 2014, 14:06

:hm

nastavak po behki... index izlazi sa listom zahtjevo koji bi se mogli primjeniti u Hrvatskoj kao i u BiH:

http://www.index.hr/vijesti/clanak/ovo- ... 26424.aspx

Spanac_113
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8390
Joined: 09 Oct 2013, 18:58
Location: post iskljucenje
Status: Offline

Re: Index.hr

Post by Spanac_113 » 08 Feb 2014, 15:29

od svih medija u zemlji i komsiluku samo index.hr podrzava i prenosi pojam ovih demonstracija u pozitivnomn smislu ili onako kako i jesu pocele u tuzli.
opet mi nemamo svoj glas.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7756 times
Status: Offline

Re: Index.hr

Post by Krokodil Behko » 08 Feb 2014, 17:32

Možda zato što su ostali mediji nezavisno kontrolisanmi :D

Ipak ne mogu da se otmem utisku da Index samo hvata populističke valove.
online

Spanac_113
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8390
Joined: 09 Oct 2013, 18:58
Location: post iskljucenje
Status: Offline

Re: Index.hr

Post by Spanac_113 » 08 Feb 2014, 17:46

bar ne broje zrnaca :kafa

jbg behko, sve je danas populizam ako ima 15 lajkova na fb sto ne znaci da ne valja :cudi

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Index.hr

Post by laganini » 08 Feb 2014, 20:28

tebi samo jedno u glavi..nije valjda zbog one jedne četvrtine..
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

Spanac_113
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8390
Joined: 09 Oct 2013, 18:58
Location: post iskljucenje
Status: Offline

Re: Index.hr

Post by Spanac_113 » 08 Feb 2014, 21:41

Opa veskrsno domobran!

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Index.hr

Post by laganini » 08 Feb 2014, 21:43

možemo ratovat ako obećaš da se neš sakrit pod ženske vešte...i da odakle se javljaš sarajeva ili tuzle...men se čini da sam te vidio u sarajevu na tv...
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7756 times
Status: Offline

Re: Index.hr

Post by Krokodil Behko » 28 Sep 2015, 23:00

Nevjerovatno.
Index ukinuo komentarisanje na portalu pod nickovima.
Sad samo komentar preko fejsa, kao na Jutarnjem, na primjer.
O'ma su ofalili za 80% komentara :D.
online

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Index.hr

Post by storm » 28 Sep 2015, 23:04

Zato jer je jedna masa ljudi imala po 10 nickova i trolanje je bilo prestrašno....o nivou da ne pričam....kad ideš samo neke članke čitati i pogledaš ispod :bua
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: Index.hr

Post by Biba » 28 Sep 2015, 23:49

:ovaj imam tamo nick i dva posta...nisu me zanimali..a pravila katasteofa...
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7756 times
Status: Offline

INDEX GORI: Hrvatski domoljubi u konačnom obračunu sa mrziteljima i rušiteljima Hrvatske

Post by Krokodil Behko » 05 Jul 2017, 09:29

Image
Indexova akcija podizanja svijesti u Europi o bezobrazno skupim cestarinama koje su stupile na snagu 1. srpnja glasno je odjeknula u međunarodnim medijima. O Indexovu apelu i pozivu turistima da umjesto preskupih autocesta koriste alternativne i besplatne cestovne pravce tako su se raspisali njemački Focus, inistrien.de, Huffington Post i Der Westen, austrijski Die Presse, Kleine Zeitung, Mobil i Vienna Online te regionalni mediji Telegraf, RTS, Buka i mnogi drugi.

I dok redakcija Indexa poziva na bojkot autocesta jer smatra kako su postale same sebi svrha i da je podizanje cijene njihova korištenja novi udar uhljeba na porezne obveznike, u Hrvatskoj ima onih i kojima odgovara da ih se "dere".

Tako se u komentarima na Indexove članke o preskupim cestarinama i nizu afera (podsjetit ćemo samo na onu bojanja tunela i višestrukog preplaćivanja radova) koje se vežu uz njihovu izgradnju, našao velik broj ljudi koji opravdavaju najnoviji harač Plenkovićeve vlade.

U nastavku smo odlučili sakupiti i izložiti sve verbalne i logičke akrobacije kojim Hrvati brane parazitske prakse te uhljebe koji svakodnevno zavlače ruke duboko u džepove njihove djece i njih samih.

Argument prvi: Treba derati turiste

Dio onih koji brane podizanje cijena cestarina na zubu ima turiste, ali pritom zaboravljaju da se istovremeno "deru" i svi Hrvati koji koriste autoceste.

"S jedne strane je to ok, ali s druge strane ovo je ipak moja zemlja i želim da stranci ostavljaju novce. j... ga. Od nečeg netko mora dobiti plaće... Bez obzira na sve", tako piše jedan komentator.

"Kome ne paše neka ide u Španjolsku pa neka vide koliko šta košta. Ako se voze po našem autoputu neka i plate", dodaje drugi.

"Najiskrenije, jedva čekam platiti cestarinu jer sam i dobro zaradio vani, a Irčine zarađuju pod normalno oko 20-30€ po satu pa brijem da bi bilo fer i da plate cestarinu kao što je i ja kod njih plaćam 2€ na posao i 2€ nazad, autoosiguranje 1700€ godišnje, porez na auto 140€ svaka tri mjeseca i nct (kao tehnički) 55€ godišnje...", ističe treći.

"Tko nema novca neka ostane doma", smatra pak četvrti.

"Gospodo iz Indexa, možete mrzit Hrvatsku koliko god želite, samo cijene gore, ne 10, nego 100%, ko hoće ovakvu zemlju, neka plati. Neka ljetuju u Turskoj i Bugarskoj. Ili gdje god hoće, ovdje neka plate. CIJENE GORE", dodaje peti.

Argument drugi: Ali naši će se opet zadužiti vani...

Skupina branitelja novog cestovnog harača pak tvrdi kako ga treba plaćati jer će se u suprotnom vlada ponovno zadužiti izvan Hrvatske.

"Debilizam. Najbolje da nitko ne plaća autoput pa da dižu još kredita za održavanje kolnika, opreme i svega. I uz to mislite da ste napravili nešto pametno", navodi tako jedan komentator na društvenim mrežama.

"Bravo, Index, stranci nama neka besplatno trgaju ceste koje su ionako loše, a mi ćemo još ove godine masni kredit dizati (jer gotovinu naravno nemamo da platimo stari kredit) da platimo izgradnju tih autocesta, a stranci nek trgaju besplatno. Bravo, Index", dodaje drugi.

Argument treći: Borba protiv korupcije je u redu - ali ne u sezoni

Među braniteljima cestovnog harača su i istinski borci protiv korupcije, ali samo u slučaju da ta borba ne traži angažman tijekom turističke sezone.

"Index, nije u redu s ovakvim naslovima u sezoni. Ionako smo jako loši i ne treba još više problema", tako navodi jedan "antikorupcijski prvak".

"Ovaj Index bi najviše volija kad bi neko bacija dvi tri bombe u srcu turističke sezone", dodaje drugi, ne nudeći argumente za svoju tezu.

Argument četvrti: Nije problem u korupciji i uhljebima, problem je u mrziteljima Hrvatske

Red je spomenuti i sve one koji tvrde kako je upozoravanje na besprizornu pljačku građana i koruptivne afere "mržnja spram Hrvatske".

"Čemu ono .hr u imenu portala, nikako da shvatim uz toliku dozu mržnje prema samom spomenu imena Hrvatska!" tako piše jedan ne-mrzitelj i branitelj visokih cestarina.

"Naravno, usred sezone Index nađe nešto i evo ga sere po kome, po Hrvatskoj naravno", dodaje drugi, povlačeći tako znak jednakosti između naše domovine i "uhljebskog" HAC-a.

"Nema većeg mrzitelja svega hrvatskog od ovog smrdljivog portala!" piše treći.

"Ajmo probat zamisliti da se ovakav tekst napisao u vrijeme voljenog vođe Tita, gdje bi ova gamad s Indexa završila, i ne znam što radi DORH pa ovo je veleizdaja i rad protiv države", hrabro piše četvrti, kao da žali za jednopartijskim sustavom.

"Index treba po hitno zabraniti, samo šire mržnju prema hrvatstvu!" navodi peti, očito veliki ljubitelj slobode medija.

Argument peti: Šutite o pljački, ovoj jadnoj državi je ionako teško

Tu su i oni koji misle kako će medijska šutnja o nekoj društvenoj, političkoj ili ekonomskoj patologiji čarobno dovesti do toga da oni nestanu. Ti nas prozivaju zbog podizanja glasa i upozoravanja na probleme i korupciju.

"Ma bravo. Sjebite i to malo prihoda koje država dobija od turizma. Kretenizam na kvadrat. Ljudi moji, to se radi na drugi način, ne ovako. Je li stvarno mislite da će vam biti bolje na jesen?" ističe jedan od njih.

Ostatak komentara i "argumentacije" možete pregledati sami u nastavku.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
online

gospođa Brams
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10179
Joined: 10 Jun 2012, 21:23
Has thanked: 126 times
Been thanked: 551 times
Status: Offline

Re: INDEX GORI: Hrvatski domoljubi u konačnom obračunu sa mrziteljima i rušiteljima Hrvatske

Post by gospođa Brams » 05 Jul 2017, 10:26

Clanak o komentarima na clanak, what a time to be alive
Sicut erat in principio, et nunc et semper, et in saecula saeculorum.

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: INDEX GORI: Hrvatski domoljubi u konačnom obračunu sa mrziteljima i rušiteljima Hrvatske

Post by storm » 05 Jul 2017, 11:19

Hdz puca zestoki "miloševič" sindrom...ceo svet je bre protiv nas...i unutarnji neprijatelji :djed
Dok je podosta hrvata pod stockholmskim sindromom...jebite nas molim :sex :rozi
Ostatak, koji se usudi kritizirati, bespovratno je označen za antihrvata, jugofila, sorosevog placenika itd...
Brojke rasta se kriju pod zaduživanjem, a smanjenje nezaposlenosti ocituje se na radnoj snazi u irskoj, njemačkoj itd...
Jebote na kraju se svede za opstanak, kljucan turizam, pa i guljenje turista na ac...kao da pricamo o plemenu na otocima u subtropskom pojasu tihog oceana...kata'fuckin'strofa
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2420 times
Status: Offline

Re: INDEX GORI: Hrvatski domoljubi u konačnom obračunu sa mrziteljima i rušiteljima Hrvatske

Post by Melek » 05 Jul 2017, 12:09

Eto, na kraju ce ispasti da im je ipak bolje bilo kad su bili srez pod Karadjordjevicima :oo
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2420 times
Status: Offline

Re: INDEX GORI: Hrvatski domoljubi u konačnom obračunu sa mrziteljima i rušiteljima Hrvatske

Post by Melek » 05 Jul 2017, 12:32

Ma bez veze mi je ovo gore.

Trebao sam dodati :Index gori, a baba se ceslja".

To bi bilo adekvatnije, msm :hm
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Index.hr

Post by storm » 15 Aug 2017, 21:07

Riječanin zapalio Fejs: "Nije me briga za Thompsona, nemam zastavu, ja sam u ovoj zemlji smetnja"
Piše: M.Ra


Image
Foto: Index/FAH

AKO se i sami često pitate jesu li primitivci i profesionalni domoljubi koje svakodnevno gledamo većina ili tek glasna manjina, zasigurno ćete se pronaći u statusu jednog Riječanina kojeg je danas lajkalo više od pet tisuća ljudi. On je na svom Facebooku iznio svoje stavove o svim gorućim temama u Hrvata, na kraju se zapitao gdje su njemu slični danas te ustvrdio da su takvi "smetnja u ovoj jebenoj zemlji".

Status prenosimo u cijelosti:

Jebote...
Ne volim janjetinu. Niti je kidam rukama i zubima. Istovremeno.
Bez salvete i u znojnoj majici. Ne pričam dok mi paprčnjak (ili tako nekako) viri iz usta. I ne guram ga nazad bocom pive. Tople.
Da, koristim dezodorans.
Thompson mi je nešto za što me nije uopće briga. Neka čovjek pjeva.
Ne bacam se po podu kada HDZ pobijedi. Ne bacam se ni kada SDP pobijedi.
Ne stavljam zastavu na prozor kada je nekakav blagdan. Ni nemam zastavu. Ne znam ni gdje se kupuje.
Nemam nista protiv Srbijanaca.
Čak ni ne znam to tocno napisati.
Ne mislim da je ZDS uzvik nešto oko čega treba raditi dramu. Ako želiš vikati, viči.

Image

Ne mislim niti da je Hrvatska repka najbolja na svijetu i da nam sitra ovisi o njoj. Mislim da je dobra za to koliko nas ima. Ne padnem u nesvijest ako izgubimo. Veselim se kada pobjedimo.
Žao mi bude poraza, ali ostanem priseban.
Navijam za Rijeku. I veselim se kada Hajduk, Cibalia ili Dinamo pobijede nekog u nekom euro kupu. Fora su mi i BBB i Torcida i Armada i svi ostali.
Dok navijaju. Smijem se transparentima i povicima... Imaju duha. Divno mi je vidjeti bakljade.
Prestanem se smijati kada se zaustave na autocesti i pomlate se.
Ne vidim smisao. Trebali bi stati na odmorištu, najesti se, napiti, prepričavati si zgode, smijati se, izgrliti i poželjeti si sretan put. Trebali bi, da...
Ne idem na bolovanje 2 dana jer je kum dobio sina. Ne idem ni kada mi nešto ide na živce.
Kada smo kod kumova, nemam ih 14.
Ne idem ako me ne slomi. A i tada ne idem.
Moj posao sam ja. Radim ga radi sebe, ne radi ičega drugog.
Nemam CD od klapa i tamburaša u autu. Nemam ni Dina Merlina. Ni Škoru. Ni Nekakvu Vesnu sa zmijama.. nemam jer ne volim.
Nemam ni krunicu oko retrovizora. Niti navlake na kockice za retrovizore.
Jednom je jedna prijateljica išla na abortus.
Vjerovali ili ne, još mi je prijateljica. I bit će zauvijek.
Moj tata me nije nazvao po svom tati.Nije ga bilo sram što je prvo bilo žensko dijete.
Nisam imao svadbu za 300 ljudi od kojih 270 nepoznatih. Nije me bilo briga za koverte i poklone. Ženio sam se zbog sebe, ne zbog 100 maraka.
Nisam ni čekao ni kupovao mladu na stepenicama.
Nisam imao cak ni harmonikaša. Ni zastavu. Ni onoga koji sjedi na prozoru dok auto vozi i maše zastavom kao lud. Ni onoga koji ima žute brkove i jos žuće prste od cigara, prekratku kravatu, smeđi pojas i crne cipele i "kao on nešto organizira sve"...
Ne idem u crkvu kada je red.
Idem kada mi dođe.
Puno puta mi ne dođe. Sve više puta..
Ne mislim da u školi treba biti vjeronauk, jednako kao što ne mislim da u crkvi treba biti tjelesni i kemija.
Ne smetaju mi strane pjesme.
Nemam problema ako moja žena sjedi za stolom i priča dok ja šutim.
Nemam problema ni s time da peglam ili skuham.
Ne mislim da moram vikati "tako je" svakom majmunu zamotanom u zastavu.
Ne zanima me tko je ustaša, a tko partizan. Uopće.

Image

Mislim da je dobro da opraštamo i krenemo dalje. Ako nista drugo, zbog naše djece.
Nisu mi seksi cure s 20 kg šminke i jeftinim, izblajhanim frizurama u ultrakratkim crvenim minicama od "rastezljive svile" i cipelama u kojima ne znaju hodati.
Ljepše su mi one pametne.
Čak im ni ne dobacujem ništa. Nikada.
Ne jebe me ni 5 % gdje si bio 91'. Mene samo zanima gdje sam ja bio. To znam i to je samo moja stvar. Preživio sam. Idemo dalje.
Ne smeta me ni ako dečko ima dečka, a cura curu. Ne da me ne smeta, nego ne znam tko sam to ja da bih to uopće komentirao. Zar je to uopće tema?
Ne pušim fore kako ću upoznati nekoga visoko pozicioniranog ili "poznatog". Boli me za takve. Više mi znači vidjeti tetu Nelu koja me je čuvala kao dijete nego sve predsjednice, premijere, ministre, glumce, pjevače..
Plaćam porez. Ne tražim vezu za svaki klinac. Ne pričam glasno u hodniku punom ljudi i koristim slovo I gdje god ono treba biti. Ne galamim na žene po šalterima (a rado bih koji put).
Jebe mi se za Hercegbosnu. Čak ni to ne znam napisati ispravno. I jebe mi se kako se piše. Jednako kao što se njima jebe za bilo koji dio Hrvatske i za mene.
Ne zanimaju me ni hrvatske serije i filmovi. Ne smijem se na "Stipe u gostima", " Nad lipom neki broj", a niti na Brešanove filmove. Svi su isti. Ista radnja, ista kamera, isti glumci, isti gledatelji... Isto budžetiranje.
Severina mi je zgodna ženska. I točka. Nije pjevačica. Za pjevanje moraš imati glas. I znati što s njime činiti.
Ne idem na koncerte u Slunj, Čavoglave, Knin. Grozno mi je vidjeti taj zastoj u svakom pogledu. Odem gledati Bon Jovija, Bublea, Stonse, Urbana, Olivera, En face, Grad, Natali Dizdar, Abbu, Zucchera.... I ne sramim se što ne znam je li vukovi piju s izvora vodu. Boli me ona stvar za vukove. I za vodu.
Ne mislim da je Golf najbolji auto.
Niti VW.
Ne govorim svima, kada me upoznaju ili kada nešto zajebem, da sam bio branitelj.
Nemam ni plaketu. Ne treba mi. Nisam išao zbog plakete i zbog povlastica. Išao sam jer je tada na TV-u neko dijete plakalo u blatu bez igdje ikoga.
Ne odobravam nikakve šatore. Osim indijanskih.
Mislim da Sanader i " Ćaća se vrača" uopće nije fora.
Povraća mi se od vola na ražnju i megafona.
Kada se jedan s 2 zuba u ustima, crnim naočalama, crnoj majici uvučenoj u traperice digne i kaže: "Ti ne voliš Hrvatsku" dođe mi da kažem: volim, prijatelju (koji to nisi, niti ćeš mi ikada biti). Hrvatsku - da. Tebe i takve - ne.
Ali ne kažem. Ne pada mi na pamet opravdavati se tebi, samo zato jer ne podrigujem glasno i očekujem od drugih smijeh na to....
Takvi ko ja smo u ovoj fuc..g zemlji smetnja.
A znam da nas je more....
Samo ne znam gdje su svi...
Jebote, stvarno, gdje su svi?
Habibti, ya nour el - ain... :srce

Post Reply

Return to “Mediji”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests