Crna hronika

Televizija, štampa, internet portali.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120420
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6978 times
Been thanked: 7910 times
Status: Offline

Re: Očuh spržio dvogodišnjeg dječaka po nogama i leđima, majka ga ne želi prijaviti

Post by Krokodil Behko » 30 Mar 2022, 16:27

insomnia wrote: 30 Mar 2022, 16:19 Nedo bog nikom. Ubiti budakom i njega i “majku”.
Gospodjetina se u dvije godine stigla i razvesti i preudati pa i od novog pobjeci. Cuj otisla materi ostaviila mu djecu.
Njegovoj materi i to je misterija
online

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80530
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7184 times
Been thanked: 11633 times
Status: Offline

Re: Očuh spržio dvogodišnjeg dječaka po nogama i leđima, majka ga ne želi prijaviti

Post by spacebound » 30 Mar 2022, 16:28

Jos niej ni otisla materi, vec svekrvi :oo
Ti koji si persona non grata u šalter salama komercijalnih banaka - Ramo

User avatar
Dori
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 22608
Joined: 12 Nov 2019, 14:35
Mood:
Has thanked: 12980 times
Been thanked: 12629 times
Status: Offline

Re: Očuh spržio dvogodišnjeg dječaka po nogama i leđima, majka ga ne želi prijaviti

Post by Dori » 30 Mar 2022, 16:40

Boze sacuvaj…..Jadno dijete. Joj kako mene ovakve vijesti pogode…Ne razumijem…Niti mogu razumjeti…
Kako?
Životinja štiti svoje mladunce, a neki ljudi jednostavno prestanu da brinu. Meni je to skroz neprirodno.
Pogotovo da žena izabere muškarca prije svije djece…. :lud
”Fascism is cured by reading and racism is cured by traveling”

User avatar
Morgen
Zvezda foruma
Zvezda foruma
Posts: 31968
Joined: 05 Mar 2022, 08:50
Location: Dalekoodočiju
Has thanked: 19325 times
Been thanked: 16747 times
Contact:
Status: Offline

Re: Očuh spržio dvogodišnjeg dječaka po nogama i leđima, majka ga ne želi prijaviti

Post by Morgen » 30 Mar 2022, 17:53

spacebound wrote: 30 Mar 2022, 14:32 Je l' on osoba s posebnim potrebama, pa ne zna nastimati vodu za kupanje? Je li nekad sebe sprzio tako?
Fuj, djubre. Ove monstrume koji su spremni zlostavljati djecu bih po banderama vjesala, bez mrve samilosti.
Glupaca, zasluzuje takvog muza, mozda iduci put nju slucajno sprzi, a djecu skloniti sto dalje.
Razumem tvoj bes, ali nisu sve osobe sa posebnim potrebama iste. Neke vrlo dobro znaju da procene temperaturu, neke i znaju da citaju, da se snalaze u saobracaju. Neke ce do kraja zivota biti ovisni od druge osobe.
Znam da nisi mislila nista lose.

Sto se tice teme, ako je sve to istina, onda cu samo reci da to nije prvi put da je zeni bitniji polni organ od rodjenog deteta. Tuga.

User avatar
ironman
sirius
sirius
Posts: 27160
Joined: 25 Jan 2021, 19:36
Has thanked: 14210 times
Been thanked: 14547 times
Status: Offline

Re: Očuh spržio dvogodišnjeg dječaka po nogama i leđima, majka ga ne želi prijaviti

Post by ironman » 30 Mar 2022, 18:10

Koliko ima parova ,cestitih i postenih ljudi kojima biologija nije saveznik i ne mogu imati djecu.

Tretman bagre koja djecu maltretira je opisala space..za noge objesit na banderu.
dream of spring..
...at dawn look to the east.

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9719 times
Status: Offline

Re: Očuh spržio dvogodišnjeg dječaka po nogama i leđima, majka ga ne želi prijaviti

Post by insomnia » 31 Mar 2022, 15:51

Danas citam. Zena odvela tri cerke. 4, 5 i 7 godina na odmor u Afriku, tamo ih obrezali. Ovdje doktori skontaju i sad tuzilac trazi cetiri godine uslovno kazne 😱😱
Pa ovo nema nigdje. Cuj uslovno. Pa nisu je morali ni hapsiti. Da je ne peglaju dzaba
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
Matan
Sila nečista
Sila nečista
Posts: 31601
Joined: 22 Mar 2020, 15:54
Has thanked: 2683 times
Been thanked: 5127 times
Status: Offline

Re: Očuh spržio dvogodišnjeg dječaka po nogama i leđima, majka ga ne želi prijaviti

Post by Matan » 31 Mar 2022, 15:58

insomnia wrote: 31 Mar 2022, 15:51 Danas citam. Zena odvela tri cerke. 4, 5 i 7 godina na odmor u Afriku, tamo ih obrezali. Ovdje doktori skontaju i sad tuzilac trazi cetiri godine uslovno kazne 😱😱
Pa ovo nema nigdje. Cuj uslovno. Pa nisu je morali ni hapsiti. Da je ne peglaju dzaba
Pa ne mozes ti stoku u suru nikako..
Zasto konja tuces sine, kad i drugi cura ima..

User avatar
Dori
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 22608
Joined: 12 Nov 2019, 14:35
Mood:
Has thanked: 12980 times
Been thanked: 12629 times
Status: Offline

Re: Očuh spržio dvogodišnjeg dječaka po nogama i leđima, majka ga ne želi prijaviti

Post by Dori » 31 Mar 2022, 16:11

:bua
”Fascism is cured by reading and racism is cured by traveling”

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9719 times
Status: Offline

Re: Očuh spržio dvogodišnjeg dječaka po nogama i leđima, majka ga ne želi prijaviti

Post by insomnia » 31 Mar 2022, 16:30

Imas 4 godine i mater te obiljezi za citav zivot. Pitanje je hoce li ije osuditi i na ove cetiri. Kaze da se ti slucajevi jako rijetko i procesuiraju
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80530
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7184 times
Been thanked: 11633 times
Status: Offline

Re: Očuh spržio dvogodišnjeg dječaka po nogama i leđima, majka ga ne želi prijaviti

Post by spacebound » 31 Mar 2022, 16:32

Odes iz te nazadne drzave s nazadnom praksom i onda svojevoljno odvedes dijete tamo da je kasape :(
Ti koji si persona non grata u šalter salama komercijalnih banaka - Ramo

User avatar
ironman
sirius
sirius
Posts: 27160
Joined: 25 Jan 2021, 19:36
Has thanked: 14210 times
Been thanked: 14547 times
Status: Offline

Re: Očuh spržio dvogodišnjeg dječaka po nogama i leđima, majka ga ne želi prijaviti

Post by ironman » 31 Mar 2022, 16:39

Kako to reci a da se ne ispadne fasista ...dijelove planete treba tomahawcima poravnat i pustit biljke i zivotinje da zive tu...u stvari nije fasizam jer bi i ti na koje ja mislim poravnali mene na isti nacin zbog mog pogleda i nacina zivota..
Kakvi su to nazadni umovi u pm..
dream of spring..
...at dawn look to the east.

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42838
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14106 times
Been thanked: 12695 times
Status: Offline

Re: Očuh spržio dvogodišnjeg dječaka po nogama i leđima, majka ga ne želi prijaviti

Post by Masamune » 31 Mar 2022, 17:20

Što je najgore obrezivanje djevojčica nije ni po Kur'anu niti vjerodostojnim hadisima, a to nažalost i dalje praktikuju uglavnom u nekim afričkim zemljama i to mahom muslimani... ako ih tako uopšte možemo nazvati.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9719 times
Status: Offline

Re: Očuh spržio dvogodišnjeg dječaka po nogama i leđima, majka ga ne želi prijaviti

Post by insomnia » 31 Mar 2022, 17:24

MarlboroGold wrote: 31 Mar 2022, 17:20 Što je najgore obrezivanje djevojčica nije ni po Kur'anu niti vjerodostojnim hadisima, a to nažalost i dalje praktikuju uglavnom u nekim afričkim zemljama i to mahom muslimani... ako ih tako uopšte možemo nazvati.
Kaze muslimanka, pokrivena. Muz umro, ona sama sa djecom, ne mogu je ni osuditi. 20€ platila
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42838
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14106 times
Been thanked: 12695 times
Status: Offline

Re: Očuh spržio dvogodišnjeg dječaka po nogama i leđima, majka ga ne želi prijaviti

Post by Masamune » 31 Mar 2022, 17:26

Pa et osakatila je djevojčice... zašto bi žene uživale tokom seksa? Samo trebaju biti inkubatori.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80530
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7184 times
Been thanked: 11633 times
Status: Offline

Re: Očuh spržio dvogodišnjeg dječaka po nogama i leđima, majka ga ne želi prijaviti

Post by spacebound » 31 Mar 2022, 17:28

Pa to je tako ubijeno u glavu od rodjenja. I ona je za zaljenje.
Ti koji si persona non grata u šalter salama komercijalnih banaka - Ramo

User avatar
Duh
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9738
Joined: 06 Feb 2022, 19:16
Location: Alpe
Has thanked: 1708 times
Been thanked: 2321 times
Status: Offline

Re: Očuh spržio dvogodišnjeg dječaka po nogama i leđima, majka ga ne želi prijaviti

Post by Duh » 31 Mar 2022, 18:31

Sta reci, tuzne djecije sudbine...
Kad se tako desi, da sa nekom razvedenom popricam, popijem pice...kad mi isprica o bivsem i negovim ispadima...bude mi neugodno dok me ne uhvati neki strah.
Iako se ljudi ne vole kaciti sa mnom, bojim se da on, njen bivsi ne dodje i cestita mi ...i zovne rundu...
Drugi strah je da se ne povrijedi dijete na bilo koji nacin...a i uvijek sam na strani djece, pa mame promotrim dobro ko ce im biti br 1. Djaba im skupi pokloni i dobar miraz.

Izbjegavam taj zar u ocima za novom vezom, dok jos cestito ni papiri nisu sredjeni...
Nije zensko da bude ja...

User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 26716
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 14774 times
Been thanked: 3953 times
Status: Offline

Re: Očuh spržio dvogodišnjeg dječaka po nogama i leđima, majka ga ne želi prijaviti

Post by Veca » 31 Mar 2022, 20:33

Zana wrote: 30 Mar 2022, 15:00 Materešina je gora

...jadnicak nije znao vodu namjestiti :sok ...steta sto nije nju okupo vrelom vodom, otac ih yeb'o oboje! ...cuj, ostaviti tako malenu djecu sa ocuhom, poslije svadje :sok ...cast izuzecima ali ja nikad nisam htjela da mi djeca imaju ocuha, sta ce im, imaju oca! ...kod mene bi vjerojatno bilo mrtvih glava, a spacna sam za tako nesto! .............tacno ima matera, da ti se zeludac preokrene!
Zena koja ima kcer, sjedi na stolici-zena koja ima sinove naslanja se na zid.

User avatar
CikCikCikPogodi
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3112
Joined: 15 Aug 2020, 00:40
Has thanked: 94 times
Been thanked: 319 times
Status: Offline

Supružnici iz Visokog koji su dijete (6) držali kao roba dobili po jednu godinu zatvora

Post by CikCikCikPogodi » 08 Apr 2022, 16:01

Image

Općinski sud u Visokom osudio je supružnike S. H. i S. A. na godinu dana zatvora zbog nasilja nad šestogodišnjim djetetom koje je zgrozilo bh. javnost.

Postupajući po optužnici Kantonalnog tužilaštva Zeničko-dobojskog kantona, Općinski sud u Visokom 30. marta 2022. godine, donio je osuđujuću, prvostepenu i nepravosnažnu presudu protiv S.H. i S. A. zbog produženog krivičnog djela Nasilje u porodici u sticaju sa produženim krivičnim djelom Zapuštanje ili zlostavljanje djeteta ili maloljetnika.

"Za krivično djelo Nasilja u porodici utvrdio je kazne zatvora u trajanju od po 11 mjeseci, a za krivično djelo Zapuštanja ili zlostavljanja djeteta ili maloljetnika utvrdio im je kazne zatvora od po 3 mjeseca te optuženima izrekao jedinstvenu kaznu zatvora u trajanju od po jednu godinu zatvora", stoji u objavi Tužilaštva ZDK.

Dodaju da su optuženi na glavnom pretresu priznali krivicu za djela koja im se stavljaju na teret navodeći da su krivična djela učinjena u vremenskom periodu od marta 2020. godine do 08. septembra 2021. godine.

Supružnici S. su dječaka fizički zlostavljali, a bio je smješten u sobi koja je bila dodatno osigurana metalnim lancem, gdje nije mogao obavljati ni fiziološke potrebe, osim u tutu, koju nije imao gdje istresti. U optužnici se navodi da se u sobi zbog toga osjećao nesnosan smrad, zagušljivost, a dječak je bio iscrpljen, gladan, žedan i umoran.

Ovaj slučaj zgrozio je bh. javnost, a dječak je nakon prijave NN osoba i dolaska socijalnog radnika smješten na sigurno mjesto.

Izvor: Klix.ba

The 51st State
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8476
Joined: 24 Feb 2021, 13:14
Has thanked: 849 times
Been thanked: 1008 times
Status: Offline

Re: Supružnici iz Visokog koji su dijete (6) držali kao roba dobili po jednu godinu zatvora

Post by The 51st State » 08 Apr 2022, 16:20

I onda se nadas nekom prosperitetu.

User avatar
Koraci_u_noci
Penzioner
Penzioner
Posts: 24917
Joined: 04 Jun 2020, 19:21
Has thanked: 6980 times
Been thanked: 6620 times
Status: Offline

Re: Supružnici iz Visokog koji su dijete (6) držali kao roba dobili po jednu godinu zatvora

Post by Koraci_u_noci » 08 Apr 2022, 16:27

Mucis dijete godinu i po, najmanje, i dobijes godinu zatvora. Tacno da se zapitas gdje zivimo
Pobjeci sad od svega zelim

Post Reply

Return to “Mediji”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 50 guests