RTRS

Televizija, štampa, internet portali.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120160
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7769 times
Status: Offline

Re: Kebo na RTRS: Izetbegović je islamski radikalista

Post by Krokodil Behko » 14 Jan 2015, 20:48

Radončić ovo radi sa Dodikom. Ovo samo govori o njegovom psihološkom profilu. Lik bi i da ima najuticajnije novine, i milijarde, a sad bi i vlast. Ako je volja većine SDA i DF onda je to tako.

Još samo da svim Fahrinim glasačima, zaželim sretnu novu godinu uz želju, da i oni u novoj godini, pronađu bar jedno zrnce pameti - na sva njih. I to je veliki intelektualni napredak za takve ljude.
online

User avatar
fruit
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1985
Joined: 25 Oct 2010, 20:05
Has thanked: 20 times
Been thanked: 105 times
Status: Offline

Re: Kebo na RTRS: Izetbegović je islamski radikalista

Post by fruit » 14 Jan 2015, 21:15

Krokodil Behko wrote:Radončić ovo radi sa Dodikom. Ovo samo govori o njegovom psihološkom profilu. Lik bi i da ima najuticajnije novine, i milijarde, a sad bi i vlast. Ako je volja većine SDA i DF onda je to tako.

Još samo da svim Fahrinim glasačima, zaželim sretnu novu godinu uz želju, da i oni u novoj godini, pronađu bar jedno zrnce pameti - na sva njih. I to je veliki intelektualni napredak za takve ljude.
Kako pametno napisano... :cool
Lahko je ženu dovest do ludila,hajdi ti nju dovedi do pameti

Lebowski
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11776
Joined: 03 May 2013, 14:19
Status: Offline

Re: Kebo na RTRS: Izetbegović je islamski radikalista

Post by Lebowski » 14 Jan 2015, 23:03

Evo ga opet :lupa


Kebo: Islamska država ima svoje ljude u BiH


Mirsad Kebo, potpredsjednik Federacije BiH, kaže da mu je istina jedini motiv za ovo što radi i što dokumentaciju koja govori o zločinima nad Srbima najviših funkcionera države prosljeđuje Tužilaštvu BiH.

On kaže da su kroz BiH tokom rata, a i poslije prošle milijarde dolara bez ikakvih tragova koje se danas možda koriste i za finansiranje aktivnosti Islamske države (IS) u BiH.

"IS je već prisutan u BiH i tu ima svoje ljude", rekao je Kebo, dodajući da u to s razlogom sumnja jer posjeduje dokumentaciju, a da je na Tužilaštvu BiH da to dokazuje i otvara istragu o tome.

NN: Očekujete li da će Tužilaštvo BiH nešto uraditi povodom dokumentacije koju podnosite?

KEBO: Moja je dužnost da svaku sumnju prijavim nadležnim organima i to što su otvorili predmet ovako brzo nešto govori. Ne znam šta će biti, ali sam čovjek koji jasno iznosi svoje mišljenje i ne bojim se nikoga, samo Boga, i to oni znaju.

NN: Ne plašite se za vlastitu bezbjednost?

KEBO: Ona je objektivno ugrožena, ali se uopšte ne bojim, čak nemam ni osjećaj za strah jer mislim da radim častan posao i kao čovjek koji poštuje zakone morao sam dati materijale kojima raspolažem. U narednih nekoliko dana daću još dokumentacije i snimke koje posjedujem i na vidjelo će vjerovatno izaći istina koja će zaboljeti mnoge koji vode SDA.

NN: Izgleda da je SDA jedina stranka u BiH koja nije raskrstila sa prošlošću?

KEBO: Apsolutno tačno. SDA nema hrabrosti da otkrije mnoga pitanja kao što su "ko je doveo mudžahedine u BiH", koji su apsolutno bili nepotrebni. Mudžahedini u BiH su mogli doći samo odobravanjem jednoga ili dvojice ljudi. SDA neće da otvori ni priču o tajnim fondovima i kada sam jednom to pokušao, kad me nisu zadavili. To su milijarde dolara bez tragova koji se možda čak i koriste za finansiranje aktivnosti IS u BiH. IS je već prisutan u BiH i tu ima svoje ljude.

NN: Ko su ti ljudi? To su teške optužbe.

KEBO: Nisu optužbe. Ja sumnjam u to i sve što govorim imam određenu dokumentaciju na osnovu koje sumnjam, a na Tužilaštvu BiH je da te moje sumnje ispita, utvrdi... Svi oni koji su drugačije mislili ili su previše znali su ubijeni. Ko je ubio te ljude niko ne odgovara, a to su sve uradili ljudi iz SDA na različitim funkcijama.

NN: Zbog čega baš sada otvarate sva ta pitanja i što to niste uradili ranije s obzirom na to da ste dugogodišnji funkcioner SDA?

KEBO: Istina ne bira kada će se pojaviti. Tu priču sada priča SDA i piše da sam ja doveo u pitanje formiranje vlasti na nivou BiH. Kako jedan pojedinac koji nema političku partiju iza sebe može ugroziti formiranje vlasti? Istina je ta koja poremećuje i spreman sam, ako ova vlast misli da opstruišem njeno formiranje, da se povučem u kućni pritvor na mjesec dana, da oni to završe i podijele "zlatne kašike" narodu, pa da nastavim gdje sam stao. Istina je došla i do Džaferovića (Šefik Džaferović, predsjedavajući Predstavničkog doma parlamenta BiH) i mnogi pitaju zašto baš on. On uopšte nije bitan i on mi nije bio deseti na listi mojih razmišljanja.

NN: Da li Vas je iko kontaktirao ili pokušao kontaktirati iz SDA?

KEBO: Nije. U Predsjedništvu sam usamljen. Kako da se obrate "izdajniku ili najgoroj vrsti čovjeka"?

NN: To je SDA navela u svom saopštenju za javnost?

KEBO: Da. To su IS-ovske metode zastrašivanja, ali kod mene ne pale. To govori o njihovoj kulturi i odgoju i pola onih koji su pisali to saopštenje trebalo bi da bude u zatvoru i govori o njihovom ogromnom strahu sa pitanjem šta još Kebo ima. Imam toliko da im je najbolje da se pokupe, odu i drugim ljudima daju da formiraju vlast. Očekujem samo da institucije rade svoj posao, ali samostalno i bez pritisaka i uticaja moćnika, a ne da Izetbegović postavlja pitanje odakle meni karte. Sada ja njega pitam otkud on zna da sam ja u prvoj dokumentaciji poslao karte. On time sam sebe optužuje i govori o uticaju na te organe.

NN: Kome je u interesu radikalizacija u BiH? Cijeli svijet se digao protiv toga, a u BiH pomalo stidljivo se govori o tome.

KEBO: Rukovodstvo SDA je otišlo sa kursa na kojem je bio Tihić i vratilo se onome što je neko zamislio prije 20 ili 30 godina. Oni su puno moćni, puno bogati i sa puno novca imaju ljude u različitim institucijama. Oni ne znaju šta je država, misle da je to privatno vlasništvo sultana. Imaju sve, svoje privatne službe, itd... Zašto se Izetbegović nije pojavio u Parizu na skupu protiv terorizma, a gotovo svi lideri su bili tamo?
Kebo u Tužilaštvu BiH



Mirsad Kebo, potpredsjednik FBiH, pozvan je u četvrtak na razgovor u Tužilaštvo BiH, gdje će dati izjavu povodom dokumentacije koju je dostavio posljednjih dana, a koja govori o zločinima počinjenim nad srpskim narodom.

"Reći ću im samo istinu i ono što znam. Neću reći ko mi je dostavio dokumentaciju i objasniću im, a oni to već znaju da se radi o mojoj zakonskoj obavezi", rekao je Kebo.

On je u dva navrata Tužilaštvu BiH dostavio preko 4.000 dokumenata koji govore o zločinima nad Srbima i prisustvu mudžahedina u BiH. Dio dokumenata govori i o tome da je Šefik Džaferović, predsjedavajući Predstavničkog doma parlamenta BiH, bio u blizini mjesta gdje je jednom civilu srpske nacionalnosti odsječena glava, a da to nije prijavio.
Ostavljam profil na forumu u amanet dobrim ljudima

USERNAME: Lebowski
PASSWORD: 123456

Dobri ljudi, uđite i promijenite šifru i riješite se kjafira.

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37680
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2874 times
Been thanked: 2206 times
Status: Offline

Re: Kebo na RTRS: Izetbegović je islamski radikalista

Post by Pasaga » 15 Jan 2015, 11:00

Krokodil Behko wrote:Radončić ovo radi sa Dodikom. Ovo samo govori o njegovom psihološkom profilu. Lik bi i da ima najuticajnije novine, i milijarde, a sad bi i vlast. Ako je volja većine SDA i DF onda je to tako.

Još samo da svim Fahrinim glasačima, zaželim sretnu novu godinu uz želju, da i oni u novoj godini, pronađu bar jedno zrnce pameti - na sva njih. I to je veliki intelektualni napredak za takve ljude.
Covjece,ovo nece na dobro. :djed
U parlamentu su cak isli dotle da su sa Tornjakovim covjekom
pokrenuli smjenu Dzaferovica.
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120160
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7769 times
Status: Offline

Re: Kebo na RTRS: Izetbegović je islamski radikalista

Post by Krokodil Behko » 15 Jan 2015, 11:27

Pasaga wrote:
Krokodil Behko wrote:Radončić ovo radi sa Dodikom. Ovo samo govori o njegovom psihološkom profilu. Lik bi i da ima najuticajnije novine, i milijarde, a sad bi i vlast. Ako je volja većine SDA i DF onda je to tako.

Još samo da svim Fahrinim glasačima, zaželim sretnu novu godinu uz želju, da i oni u novoj godini, pronađu bar jedno zrnce pameti - na sva njih. I to je veliki intelektualni napredak za takve ljude.
Covjece,ovo nece na dobro. :djed
U parlamentu su cak isli dotle da su sa Tornjakovim covjekom
pokrenuli smjenu Dzaferovica.

Ne mogu ga smijeniti ako nije podignuta optužnica, pa čak ni tada, ne vidim šta Tornjak i Dodik dobivaju. Neće biti Džaferović ali će biti neko drugi iz SDA i to bi bilo sve :cudi
online

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120160
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7769 times
Status: Offline

Re: Kebo na RTRS: Izetbegović je islamski radikalista

Post by Krokodil Behko » 15 Jan 2015, 11:33

Kao što rekoh, ništa od smjene. Ali bitno je to da se Tornjak otvoreno prikazao danas.

Na sjednici Kolegija Predstavničkog doma Parlamentarne skupštine BiH kao i na sjednici Prošrenog kolegija, nije prihvaćena inicijativa SNSD-a za smjenu Šefika Džaferovića, predsjedavajućeg Predstavničkog doma Parlamenta BiH.

Kao što je poznato, potpredsjednik FBiH Mirsad Kebo dostavio je Tužilaštvu BiH dokumentaciju vezano za ratne događaje i zločine počinjene nad Srbima u Vozućoj, a u kojoj se spominju Džaferović i bivši komandant Armije RBiH Sakib Mahmuljin.

- Kada je u pitanju Mirsad Kebo i ono što je on uradio, radi se o gnusnim lažima, o monstruoznim konstrukcijama i ja to odbacujem kao gnusne laži. Pozivam ga i danas da se što prije očituje o tome, ako se protiv mene pokrene krivični postupak zbog bilo kojeg krivičnog djela, ja ću sam odstupiti s pozicije predsjedavajućeg Predstavničkog doma. Ne treba meni niko u tom pravcu, ako se to dogodi, davati nikakve savjete.

Ne čekajući da se okonča krivični postupak ja ću to uraditi, ali ako stvari krenu u drugom smjeru, a krenut će budite uvjereni, onda tražim da se protiv gospodina Mirsada Kebe pokrene krivični postupak zbog krivičnog djela lažnog prijavljivanja - kaže Džaferović.

Prema njegovim riječima, samo su dva člana Proširenog kolegija bila za smjenu Džaferovića, a to je predsjednik Kluba poslanika SNSD-a i predsjednik Kluba SBB-a.
online

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37680
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2874 times
Been thanked: 2206 times
Status: Offline

Re: Kebo na RTRS: Izetbegović je islamski radikalista

Post by Pasaga » 15 Jan 2015, 11:36

To je i bila poenta mog posta.
Tornjak se otkrio skroz.
Sta cojk da kaze sad....malo je rec,sramotno,nisko....hinjski....
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
JCR
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1721
Joined: 30 Apr 2014, 10:45
Status: Offline

Re: Kebo na RTRS: Izetbegović je islamski radikalista

Post by JCR » 15 Jan 2015, 12:05

Кебу treba prebit' prvom prilikom

User avatar
mrki62
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 7492
Joined: 26 Mar 2010, 07:23
Status: Offline

Re: Kebo na RTRS: Izetbegović je islamski radikalista

Post by mrki62 » 15 Jan 2015, 12:32

JCR wrote:Кебу treba prebit' prvom prilikom
Lebowski je na ovoj stranici postavio vijest o Kebi a između ostalog piše i ovo:
NN: Ko su ti ljudi? To su teške optužbe.

KEBO: Nisu optužbe. Ja sumnjam u to i sve što govorim imam određenu dokumentaciju na osnovu koje sumnjam, a na Tužilaštvu BiH je da te moje sumnje ispita, utvrdi... Svi oni koji su drugačije mislili ili su previše znali su ubijeni. Ko je ubio te ljude niko ne odgovara, a to su sve uradili ljudi iz SDA na različitim funkcijama.
Kako tumaćoš to?
Jel ga treba zbog toga prebit?
Najzaslužniji za slobodu naše zemlje su danas bez posla, gladni i žedni!
https://www.youtube.com/watch?v=vG8cSBpqHSM :pusi

User avatar
JCR
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1721
Joined: 30 Apr 2014, 10:45
Status: Offline

Re: Kebo na RTRS: Izetbegović je islamski radikalista

Post by JCR » 15 Jan 2015, 12:39

Image

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120160
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7769 times
Status: Offline

Re: Kebo na RTRS: Izetbegović je islamski radikalista

Post by Krokodil Behko » 15 Jan 2015, 15:21

mrki62 wrote:
JCR wrote:Кебу treba prebit' prvom prilikom
Lebowski je na ovoj stranici postavio vijest o Kebi a između ostalog piše i ovo:
NN: Ko su ti ljudi? To su teške optužbe.

KEBO: Nisu optužbe. Ja sumnjam u to i sve što govorim imam određenu dokumentaciju na osnovu koje sumnjam, a na Tužilaštvu BiH je da te moje sumnje ispita, utvrdi... Svi oni koji su drugačije mislili ili su previše znali su ubijeni. Ko je ubio te ljude niko ne odgovara, a to su sve uradili ljudi iz SDA na različitim funkcijama.
Kako tumaćoš to?
Jel ga treba zbog toga prebit?

Izgleda da ni komunalni radnik, nije baš čist
Ipak ga treba prebiti :perezube

http://www.slobodna-bosna.ba/vijest/185 ... _kebe.html
online

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37680
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2874 times
Been thanked: 2206 times
Status: Offline

Re: Kebo na RTRS: Izetbegović je islamski radikalista

Post by Pasaga » 15 Jan 2015, 15:23

Uvjek ima tuk na utuk.....
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120160
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7769 times
Status: Offline

Re: Kebo na RTRS: Izetbegović je islamski radikalista

Post by Krokodil Behko » 15 Jan 2015, 15:41

Da čujemo i šta je optuženi rekao. Nisam ni sumnjao da lik nema veze s optužbama,

- Častan sam čovjek i ponosan sam na svaki minut svoje biografije na svakom mjestu na kojem sam bio. Ponosan sam i na pripadnike policije koji su u najtežeim vremenima sačuvali obraz - kazao je.

Ponovio je da njemu ne treba odluka ovog doma da bi odstupio s ove funkcije najavivši da će ukoliko se protiv njega pokrene krivični postupak zbog bilo kojeg krivičnog djela, odmah povući s mjesta predsjedavajućeg ne čekajući ishod postupka.

U obraćanju poslanicima kazao je da mu je bilo teško danas slušati optužbe koje su protiv njega iznesene, ali je jasno kazao da nikada nije počinio niti jedno krivično djelo.

Predočio je i dokaze koji govore o tome da su Kebini iskazi netačni te je najavio da će i tražiti krivičnu odgovornost Kebe zbog lažnog prijavljivanja kada se dokaže da inesene tvrdnje o Džaferoviću nisu tačne.

Kebo se poziva na navodnu službenu zabilješku sačinjenu 18. augusta 1994. godine u kojoj se govori o ulasku u oslobođeno mjesto Vozuća, a Vozuća je oslobođena tek u septembru 1995. godine.

Nadalje, kaže Džaferović, Kebo tvrdi da se navodni događaj desio 18. aprila 1994. godine, a Džaferović je načelnik Centra službi bezbjednosti Zenica postao tri mjeseca kasnije odnosno 15. jula 1994. godine.
online

User avatar
JCR
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1721
Joined: 30 Apr 2014, 10:45
Status: Offline

Re: Kebo na RTRS: Izetbegović je islamski radikalista

Post by JCR » 15 Jan 2015, 16:00

Nakon toga sto se nije podrzala smjena, SNSD napusio Predstavnički dom BiH

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Kebo na RTRS: Izetbegović je islamski radikalista

Post by laganini » 15 Jan 2015, 20:49

..ne znam meni je osobno bliži izatbegović nego komšić npr. sad zbilja meni ta imena radonči kebo ništa ne znače ja mislim da ih u hrvatskoj ne znaju 1 posto ljudi ali vijerojatno je spika ko i u hrvatskoj ako kažeš da voliš svoju domovinu,narod onda si nacionalista..evo ja to uopćeno ne znam situaciju u bih-u osim ovog dijela što se tiče hrvatskog.. :ok
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

User avatar
Elfudin
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 629
Joined: 19 Nov 2014, 22:54
Location: Rajvosa
Contact:
Status: Offline

Re: Kebo na RTRS: Izetbegović je islamski radikalista

Post by Elfudin » 15 Jan 2015, 20:54

Cuj Kebe trandze brkate :plavi :plavi Jedno po cemu je Bakir radiklan je ljigavost..
Horde Zla 1987

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120160
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7769 times
Status: Offline

Re: Kebo na RTRS: Izetbegović je islamski radikalista

Post by Krokodil Behko » 15 Jan 2015, 20:55

Stiže i Tornjak lično, na Dodikovu TV.

[ytube][/ytube]
online

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Kebo na RTRS: Izetbegović je islamski radikalista

Post by laganini » 15 Jan 2015, 20:56

..pa vjerojatno po onom što sam napisa iznad tebe :888
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

User avatar
JCR
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1721
Joined: 30 Apr 2014, 10:45
Status: Offline

Re: Kebo na RTRS: Izetbegović je islamski radikalista

Post by JCR » 16 Jan 2015, 00:12

Krokodil Behko wrote:Stiže i Tornjak lično, na Dodikovu TV.

[ytube][/ytube]
Otac nacije :valja :valja :valja

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Kebo na RTRS: Izetbegović je islamski radikalista

Post by Zagorka » 16 Jan 2015, 00:34

JCR wrote:Image
evo nek alfa vidi kako to ide,još traži opciju :zubi
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

Post Reply

Return to “Mediji”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests