Najveći hejteri među novinarima

Televizija, štampa, internet portali.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: Helena Krmpotić: "Nabijem na kur*c Milanovića i Josipovi

Post by drugrankovic » 09 Nov 2014, 15:59

rekla je potpunu istinu... svako ko pogleda audio snimak sa briona čuće "da srbi konačno nestanu", ako to nije unapred organizovan udruženi zločin šta je...


za hiljade mrtvih stotine hiljada protjeranih... rekla je ljudski... zna da je hag farsa ne može ništa protiv odluke ali ne likuje oslobađanjem zločinaca...


ako ti ustreba kurac helena evo ti moj pa ih nabij slobodno!
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Helena Krmpotić: "Nabijem na kur*c Milanovića i Josipovi

Post by storm » 09 Nov 2014, 18:56

drugrankovic wrote:rekla je potpunu istinu... svako ko pogleda audio snimak sa briona čuće "da srbi konačno nestanu", ako to nije unapred organizovan udruženi zločin šta je...


za hiljade mrtvih stotine hiljada protjeranih... rekla je ljudski... zna da je hag farsa ne može ništa protiv odluke ali ne likuje oslobađanjem zločinaca...


ako ti ustreba k.... helena evo ti moj pa ih nabij slobodno!
jesi ti dobro pročitao ovaj članak :hm

pa yusipović bi krvi dao za tebe :D
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Helena Krmpotić: "Nabijem na kur*c Milanovića i Josipovi

Post by laganini » 11 Nov 2014, 08:21

žena je odma znala o kojoj se fukari radi...da su barem i oni nekoliko stotina tuisuća glasača/budalača... :zubi
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: Helena Krmpotić: "Nabijem na kur*c Milanovića i Josipovi

Post by drugrankovic » 11 Nov 2014, 17:40

storm wrote:
drugrankovic wrote:rekla je potpunu istinu... svako ko pogleda audio snimak sa briona čuće "da srbi konačno nestanu", ako to nije unapred organizovan udruženi zločin šta je...


za hiljade mrtvih stotine hiljada protjeranih... rekla je ljudski... zna da je hag farsa ne može ništa protiv odluke ali ne likuje oslobađanjem zločinaca...


ako ti ustreba k.... helena evo ti moj pa ih nabij slobodno!
jesi ti dobro pročitao ovaj članak :hm

pa yusipović bi krvi dao za tebe :D

ček... pa rekla je da se ne slaže sa oslobađajućom presudom onih zlikovaca i da je to sramotno?
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
Nela
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4897
Joined: 25 Mar 2010, 18:18
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Helena Krmpotić: "Nabijem na kur*c Milanovića i Josipovi

Post by Nela » 11 Nov 2014, 22:57

Ovakve rijeci ne prilice jednoj zeni, pogotovo zeni koja javno istupa. Ja nikad cula za nju ali i rijetko gledam tv.
U svakom slucaju, ne volim ljude/zene koji "istupaju" iz mase. Pretpostavljam da ne zna na koji nacin ce skrenuti paznju na sebe.
Bez obzira sto je mozda upravu i sto sigurno ima kojima bi bio sevap nesto slicno napraviti mnogo joj je glup ovaj potez.
Nervira me kad je covjek govno a ponasa se k'o Rafaelo kuglica

gospođa Brams
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10179
Joined: 10 Jun 2012, 21:23
Has thanked: 126 times
Been thanked: 551 times
Status: Offline

Re: Helena Krmpotić: "Nabijem na kur*c Milanovića i Josipovi

Post by gospođa Brams » 12 Nov 2014, 00:08

Po meni takve riječi ne priliče baš nikome, neovisno o spolu. Izrazito ružno i nekulturno. U tolikoj mjeri da ne mogu ozbiljno shvatiti što je uopće htjela reći.
Sicut erat in principio, et nunc et semper, et in saecula saeculorum.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7755 times
Status: Offline

Re: Helena Krmpotić: "Nabijem na kur*c Milanovića i Josipovi

Post by Krokodil Behko » 12 Nov 2014, 10:54

Možda su to dotični i zaslužili ali brate dragi, žensko, pa još i voditelj :lupa
online

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Helena Krmpotić: "Nabijem na kur*c Milanovića i Josipovi

Post by storm » 12 Nov 2014, 11:21

Ejs smo fini... Sve sami Šveđani...
Ne samo da bi ih nabio i ona oba jogurta bi im nabio u glavu :ooo
Habibti, ya nour el - ain... :srce

gospođa Brams
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10179
Joined: 10 Jun 2012, 21:23
Has thanked: 126 times
Been thanked: 551 times
Status: Offline

Re: Helena Krmpotić: "Nabijem na kur*c Milanovića i Josipovi

Post by gospođa Brams » 12 Nov 2014, 13:47

Jebiga, postoji nešto što se zove osnovna kultura i diplomacija.
Najlakše je psovat i vrijeđat.
Sicut erat in principio, et nunc et semper, et in saecula saeculorum.

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Helena Krmpotić: "Nabijem na kur*c Milanovića i Josipovi

Post by storm » 12 Nov 2014, 14:15

gospođa Brams wrote:Jebiga, postoji nešto što se zove osnovna kultura i diplomacija.
Najlakše je psovat i vrijeđat.
Zato nas po osnovama i diplomatski jebu u zdrav mozak dvadesetak godina... A i treba... Neki sporije uče pa treba duže pokazne vježbe izvoditi :cool
Toliko smo zaostali da jedne konkretne prosvjede ne znamo izvesti.
Samo se bleji kako ništa ne valja... Ma bolje da šutim na tu temu... Over &out
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Helena Krmpotić: "Nabijem na kur*c Milanovića i Josipovi

Post by laganini » 12 Nov 2014, 20:00

gospođa Brams wrote:Jebiga, postoji nešto što se zove osnovna kultura i diplomacija.
Najlakše je psovat i vrijeđat.
....ma nekad čovijeku i ne preostane ništa drugo... :123
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

gospođa Brams
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10179
Joined: 10 Jun 2012, 21:23
Has thanked: 126 times
Been thanked: 551 times
Status: Offline

Re: Helena Krmpotić: "Nabijem na kur*c Milanovića i Josipovi

Post by gospođa Brams » 12 Nov 2014, 20:21

A psujem i ja nekad ko kočijaš u svom privatnom životu.
Ovo je drugo, ona je nastupila kao javna osoba i sve što ja vidim u tome je privlačenje pažnje na jako ružan način.
Sicut erat in principio, et nunc et semper, et in saecula saeculorum.

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Helena Krmpotić: "Nabijem na kur*c Milanovića i Josipovi

Post by laganini » 12 Nov 2014, 20:24

gospođa Brams wrote:A psujem i ja nekad ko kočijaš u svom privatnom životu.
Ovo je drugo, ona je nastupila kao javna osoba i sve što ja vidim u tome je privlačenje pažnje na jako ružan način.
..mislim da je to bilo na facebooku sad jel to javno ili ne..ali i sam znaš što se dešava na hrt posli promine vlasti...a i triba njoj odat i priznanje za hrabrost..ili ludost kako se uzme... :123
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

gospođa Brams
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10179
Joined: 10 Jun 2012, 21:23
Has thanked: 126 times
Been thanked: 551 times
Status: Offline

Re: Helena Krmpotić: "Nabijem na kur*c Milanovića i Josipovi

Post by gospođa Brams » 12 Nov 2014, 20:25

Ništa na facebooku nije privatno. Nitko ne piše status da ga sam sebi čita u mraku.
Sicut erat in principio, et nunc et semper, et in saecula saeculorum.

Lebowski
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11776
Joined: 03 May 2013, 14:19
Status: Offline

Ivan Ivanović uvrijedio Bosance

Post by Lebowski » 01 Dec 2014, 15:12

Image

U emisiji Veče sa Ivanom Ivanovićem voditelj je kazao da je "od 1995. godine porastao broj Bosanki koje rađaju djecu prije 15. godine i poslije kažu da Plavi šljemovi tamo nisu ništa radili", aludirajući na prisustvo snaga UN-a u BiH tokom agresije na BiH, piše bh. novinska agencija Patria.

Ivanović je ovom rečenicom uvrijedio više od 20.000 žena koje su brutalno silovane tokom agresije na BiH, a na ovaj način povezao je s tim zlodjelima i pripadnike UN-a.

Video s ovom izjavom pogledajte ovdje.

[ytube][/ytube]

Osim ove uvrede, Ivanović je nastavio sa svojim ispadima i prema Albancima koje je jednom prilikom nazvao "šiptarska govna".

On je u posljednjoj emisiji kazao i da "roditelji gole albanske pjevačice ne žele od sramote izaći na ulicu, navodeći i da jeste blam kad ti je dijete Albanka". A za albanske fudbalere je kazao da im je u autobusu pronađeno 20 kilograma heroina.

"Pa neće valjda živjeti od fudbala", kazao je Ivanović.


Javnost traži ograđivanje FTV-a od Ivanovića

Prigovor na uvredljive istupe Ivana Ivanovića u emisiji „Večer s Ivanom Ivanovićem“ koji je emitirala i banjalučka Alternativna televizija, upućen je i Regulatornoj agenciji za komunikacije (RAK), koja će se o ovom predmetu očitovati nakon provedene procedure.

Kako je za „Avaz“ potvrdila Amela Odobašić portparol RAK-a, Agencija je do sada dobila dva prigovora na sadržaj emisije Večer s Ivanom Ivanovićem“ i u ovom slučaju primijenit će redovnu proceduru.

- Zatražit ćemo snimak emisije na koju smo dobili prigovor nakon čega ćemo se moći odrediti i zauzeti stav o tom pitanju – kazala je Odobašić.

Ivan Ivanović je poznati srbijanski voditelj na Prvoj TV i jedan od članova žirija šoua "Tvoje Lice Zvuči Poznato" koji se emitira i na federalnoj televiziji. Ivanović na sebi svojstven način ismijavao je Albance, Hrvate, Katoličku crkvku, a evo sada se bavio i silovanim Bosankama.

Ivanović, Sramotna "šala" voditelja koji je kazao kako je "od 1995. godine porastao broj Bosanki koje rađaju prije petnaeste godine. Ko kaže da Plavi šljemovi tamo ništa nisu radili", vrijeđa i provocira žrtve silovanja koje su pretrpile strašni teror od strane agresorske vojske koje u svom djelovanju nisu birale sredstva kojim će više poniziti i dotući ženski dio stanovništva Bosne i Hercegovine.

Bakira Hasečić, predsjednica Udruženja „Žena žrtva rata“, pozvala je Federalnu televiziju koja nedjeljom emitira šou “Tvoje lice zvuči poznato“ u kojoj je Ivanović član žirija da se ogradi od uvredljivih Ivanovićevih istupa, iako su one izrečene u drugoj emisiji.

Također, Hasečić smatra da bi trebali reagirati i nadležni u Srbiji, jer ovo nije prvi put da Ivanović u svooj emisiji vrijeđa ljude na nacionalnoj osnovi.

- Ne može nas FTV primoravati nedjeljom da gledamo tog čovjeka koji istovremeno vrijeđa žrtve i ismijava se tome što su petnaestogodišnje djevojčice silovane u ratu. Zna Ivanović sigurno da su neke od njih odvođene i u Beograd i da su silovane djevojčice tamo i rađale djecu i ostavljale ih kod svojih silovatelja. Sramotno je da FTV nešto ne uradi, u protivnom možemo onda reći da se neko na javnom servisu slaže s ovim nacionalistom – istakla je Hasečić.

Predsjednica Udruženja „Žena žrtva rata“ najavila je da će već sutra poduzeti aktivnosti na podizanju tužbe protiv srbijanskoga voditelja.

U pokušaju da dođemo do komentara na Ivanovićev istup kontaktirali smo Prvu Srpsku Televiziju, kao i FTV , ali još čekamo odgovore na naše upite.

Fadila Memišević, predsjednica Društva za ugrožene narode zgrožena je ovom izjavom Ivanovića.

- Da budem iskrena ne smatram da trebam komentarisati ove izjave. Ovo je u glavama mnogih onih koji žele izbrisati pravu istinu o onome što se desilo tokom proteklog rata u Bosni i Hercegovini. Ovo je uvreda za kako za Bošnjake tako i za Plave šljemove. Mene ne iznenađuje ovakav stav. Ovo je ponovno vrijeđanje žrtava rata i kopanje po ranam svih onih koji su preživjeli ratne torture - kaže Fadila Memišević, predsjednica Društva za ugrožene narode.

Almin Dželilović, predsjednik Saveza udruženja logoraša Kantona Sarajevo kaže da je ovo u "ležernom stilu" ponovno vrijeđanje žrtava.

- Mi živimo u društvu gdje je sve dozvoljeno i nema sankcija, pa ni minimuma poštovanja prema ljudima, a kamo li prema žrtvama rata. Bjedno je davati značaja tom gospodinu koji ponovo vrijeđa žrtve rata i dokazuje da je Slobodan Milošević umro ali njegova politika nije - kazao nam je Almin Dželilović, predsjednik Saveza udruženja logoraša Kantona Sarajevo.

Ivan Ivanović je inače blizak prijatelj Svetlane Cece Ražnatović, udovice zločinca i krvoloka Željka Ražnatovića Arkana, koji je organizirao masovna silovanja Bošnjakinja u BiH na početku agresije na BiH. Nedavno je „Dnevni avaz“ prenio nevjerovatnu ispovjest jedne Bošnjakinje koju je monstruozni Arkan držao u ropstvu oko šest mjeseci, nakon čega se oglasila i Ceca demantirajući zaštićenu žrtvu i svjedokinju koja ima dokaze o svim preživljenim traumama. Pretpostavlja se da je subotnjom izjavom Ivanović upravo htio dati podršku svojoj prijateljici Ceci koja se nikada nije ogradila od suprugovih zločina, već ih je naprotiv svojom šutnjom i braneći ga podržavala.

/Radiosarajevo.ba/
Ostavljam profil na forumu u amanet dobrim ljudima

USERNAME: Lebowski
PASSWORD: 123456

Dobri ljudi, uđite i promijenite šifru i riješite se kjafira.

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Ivan Ivanović uvrijedio Bosance

Post by laganini » 01 Dec 2014, 16:06

to je onaj kod kojeg je djuro vriđa cetinskog :hihi
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6701 times
Status: Offline

Re: Ivan Ivanović uvrijedio Bosance

Post by greeneyes » 01 Dec 2014, 16:08

Ma ser*onja obični. Ustvari nije obični seronja, već nacionalista.
Samo sabura

User avatar
Vladimir RUS
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4984
Joined: 15 Apr 2014, 14:45
Status: Offline

Re: Ivan Ivanović uvrijedio Bosance

Post by Vladimir RUS » 01 Dec 2014, 17:55

Taj "vrijeđa" sve živo: Hrvate, Albance, Srpsku Pravoslavnu Crkvu, Jelenu Karleušu, Severinu, Čedomira Jovanovića, Zemunce, Bokija 13, Džeja Ramadanovskog...

User avatar
String
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 9730
Joined: 24 Mar 2010, 21:00
Has thanked: 1 time
Been thanked: 19 times
Status: Offline

Re: Ivan Ivanović uvrijedio Bosance

Post by String » 01 Dec 2014, 18:40

Nema nista gore od kukanja....
Tj. fasujes onoliko kolika si pizda....
Image

User avatar
radeta62
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2212
Joined: 27 Jun 2011, 15:06
Status: Offline

Re: Helena Krmpotić: "Nabijem na kur*c Milanovića i Josipovi

Post by radeta62 » 02 Dec 2014, 11:52

Ova gospodja je svetlost u tunelu koji se zove Hrvatska. :aplauzz

Post Reply

Return to “Mediji”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests