Najveći hejteri među novinarima

Televizija, štampa, internet portali.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120414
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6973 times
Been thanked: 7903 times
Status: Offline

Najveći hejteri među novinarima

Post by Krokodil Behko » 21 Nov 2012, 16:53

Image

Novinarka HRT-a Helena Krmpotić na svom je Facebook profilu nakon presude generalima Anti Gotovini i Mladenu Markaču ostavila sljedeći status:

"Nabijem na kurac Milanovića i Josipovića i njihova mišljenja o Domovinskom ratu i oslobađajućoj presudi. Da barem malo nalikujemo na državu već danas bi bili spaljeni na lomači na Markovom trgu".

Image
Image

S vrijeđanjem državnog vrha Krmpotić je nastavila i u komentarima na svoj status, pa je tako premijera i predsjednika prozvala i "izdajicama hrvatskog naroda" te dodala da bi "im glave namontirala tamo na ćošak da se psi mogu popišat na njih". S obzirom na ove navode, Index je poslao upit HRT, iz kojeg smo dobili odgovor.

Image

"Upoznati smo sa slučajem za koji pitate te smo još u petak (16. studenog) pokrenuli interne postupke u konkretnom slučaju. Istup kolegice, HRT smatra govorom mržnje koji je kao takav apsolutno nedopustiv, osobito za novinare i još k tome novinare Informativnog programa javnog servisa. Interni postupci su u tijeku pa u ovom trenutku ne možemo govoriti o sankcijama", priopćili su s HRT-a.

Prije nekoliko dana još je jedan poznati HTV-ov novinar šokirao javnost svojim statusom na Facebooku. Denis Latin napisao je: "Ponekad mi bude žao što Hitler nije ostvario neke svoje zamisli", a status je preuzeo od Enesa Čelosmanovića, poznatog i kao "E Che". Status je bio ilustriran E Cheovom fotomontažom na temu izraelskog granatiranja Gaze u, kako insinuira autor, "produkciji" SAD-a.

Nakon što su mediji prenijeli informaciju o statusu kojeg je objavio na svom profilu, Latin je izbrisao status i napisao: "Ispričavam se! izbrisao sam!".

index.hr
online

Trepavica
Status: Offline

Re: Helena Krmpotić: "Nabijem na kur*c Milanovića i Josipovi

Post by Trepavica » 22 Nov 2012, 09:14

Novinarka HRT-a Helena Krmpotić na svom je Facebook profilu nakon presude generalima Anti Gotovini i Mladenu Markaču ostavila sljedeći status:

"Nabijem na k.... Milanovića i Josipovića i njihova mišljenja o Domovinskom ratu i oslobađajućoj presudi. Da barem malo nalikujemo na državu već danas bi bili spaljeni na lomači na Markovom trgu".
:bua

Ruana
Status: Offline

Re: Helena Krmpotić: "Nabijem na kur*c Milanovića i Josipovi

Post by Ruana » 22 Nov 2012, 09:44

Zar oni tamo "u lijepu nasu" nemaju slobodu govora, kako ce u Evropu.?

Trepavica
Status: Offline

Re: Helena Krmpotić: "Nabijem na kur*c Milanovića i Josipovi

Post by Trepavica » 22 Nov 2012, 09:46

Ruana wrote:Zar oni tamo "u lijepu nasu" nemaju slobodu govora, kako ce u Evropu.?
Pa i da imaju , ovo ne prilici jednoj dami , slican nacin govora ..

Meni licno je ovo fujjjj....

User avatar
Katja
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2680
Joined: 23 Sep 2012, 17:56
Status: Offline

Re: Helena Krmpotić: "Nabijem na kur*c Milanovića i Josipovi

Post by Katja » 22 Nov 2012, 10:00

Ruana wrote:Zar oni tamo "u lijepu nasu" nemaju slobodu govora, kako ce u Evropu.?


Jedno je sloboda govora a drugo govor mržnje. Novinarka je predlagala da im se skinu glave, da ih se linčuje itd.. To je pozivanje na nasilje, a to je zabranjeno.
Već sam negdje govorila o tome da sloboda podrazumijeva i odgovornost, dakle sloboda govora podrazumijeva i odgovornost za izgovorene riječi.
Ona je novinarka nacionalne televizije tako da, bez obzira koje je moje mišljenje o Josipoviću i Milanoviću, ne želim da mi netko takav servira vijesti. Kako mogu očekivati da će mi netko, tko je sklon gotovo terorističkim ispadima, pružiti objektivno izvještavanje o događajima?

Osim toga, želim živjeti u civiliziranoj državi u kojoj se ne slavi primitivizam.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120414
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6973 times
Been thanked: 7903 times
Status: Offline

Re: Helena Krmpotić: "Nabijem na kur*c Milanovića i Josipovi

Post by Krokodil Behko » 22 Nov 2012, 10:04

Meni lično ni Vedrana Rudan nije daleko od ovoga. Ima inteligentan način humora ali nije pošteno, baviti se na takve sarkastične načine, životima ljudi oko sebe a samu sebe, nikada ne izložiti istom. Naravno, takvih ima i u BiH. Naš novinarstvo, podaleko je od normalnog.
online

User avatar
Katja
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2680
Joined: 23 Sep 2012, 17:56
Status: Offline

Re: Helena Krmpotić: "Nabijem na kur*c Milanovića i Josipovi

Post by Katja » 22 Nov 2012, 10:08

Da, Vedrana Rudan zna biti vulgarna nažalost. Šteta, jer bi mogla puno više postići nekakvim normalnijim obraćanjem javnosti a vulgarnosti neka pusti za svoje knjige. Imaš pravo, njen humor je inteligentan (i sarkastičan) i ne razumije ga svatko, zato je mnogi i osuđuju. A mnogi je osuđuju i zato što progovara točno "u sridu", o stvarima o kojima se često šuti.

Mislim da je ona jednostavno ogorčena stvarima koje vidi oko sebe, zato i djeluje uvijek ljutito i nabrušeno.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120414
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6973 times
Been thanked: 7903 times
Status: Offline

Re: Helena Krmpotić: "Nabijem na kur*c Milanovića i Josipovi

Post by Krokodil Behko » 22 Nov 2012, 10:13

Katja wrote:Da, Vedrana Rudan zna biti vulgarna nažalost. Šteta, jer bi mogla puno više postići nekakvim normalnijim obraćanjem javnosti a vulgarnosti neka pusti za svoje knjige. Imaš pravo, njen humor je inteligentan (i sarkastičan) i ne razumije ga svatko, zato je mnogi i osuđuju. A mnogi je osuđuju i zato što progovara točno "u sridu", o stvarima o kojima se često šuti.

Mislim da je ona jednostavno ogorčena stvarima koje vidi oko sebe, zato i djeluje uvijek ljutito i nabrušeno.
Jeste. Ona bi bila odlična da je malo odmjerenija. Medjutim i to je nešto. Kod nas u BiH, svi kopiraju Senada Hadžifejzovića koji je opet loša kopija CNN novinara.
online

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119668
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5648 times
Been thanked: 12171 times
Contact:
Status: Offline

Re: Helena Krmpotić: "Nabijem na kur*c Milanovića i Josipovi

Post by Maja » 22 Nov 2012, 10:45

A ko je uopšte ova Helena? Da nisam vidjela ovu vijest ne bih nikad ni saznala za nju.

Ruana
Status: Offline

Re: Helena Krmpotić: "Nabijem na kur*c Milanovića i Josipovi

Post by Ruana » 22 Nov 2012, 18:36

Katja wrote:
Ruana wrote:Zar oni tamo "u lijepu nasu" nemaju slobodu govora, kako ce u Evropu.?


Jedno je sloboda govora a drugo govor mržnje. Novinarka je predlagala da im se skinu glave, da ih se linčuje itd.. To je pozivanje na nasilje, a to je zabranjeno.
Već sam negdje govorila o tome da sloboda podrazumijeva i odgovornost, dakle sloboda govora podrazumijeva i odgovornost za izgovorene riječi.
Ona je novinarka nacionalne televizije tako da, bez obzira koje je moje mišljenje o Josipoviću i Milanoviću, ne želim da mi netko takav servira vijesti. Kako mogu očekivati da će mi netko, tko je sklon gotovo terorističkim ispadima, pružiti objektivno izvještavanje o događajima?

Osim toga, želim živjeti u civiliziranoj državi u kojoj se ne slavi primitivizam.
Zelje su jedno a stvarnost je drugo. Ocito da vam ta novinarka drzavne televizije nije razradila slobodu od govora mrznje.
Nazalost sve je to balkanski mentalitet koji je jos uvjek daleko od te civilizacije u kojoj ti hoces da zivis.

User avatar
Katja
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2680
Joined: 23 Sep 2012, 17:56
Status: Offline

Re: Helena Krmpotić: "Nabijem na kur*c Milanovića i Josipovi

Post by Katja » 22 Nov 2012, 18:43

Ruana wrote: Nazalost sve je to balkanski mentalitet koji je jos uvjek daleko od te civilizacije u kojoj ti hoces da zivis.
Ma ne, ne mislim ja da je Balkan daleko od civilizacije. :) Samo je potrebno ovakve ispade osuđivati i već smo učinili korak naprijed.

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Helena Krmpotić: "Nabijem na kur*c Milanovića i Josipovi

Post by Zagorka » 22 Nov 2012, 19:18

"polako s to otkidanje glava i nabijanje na kolce"
:ooo
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119668
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5648 times
Been thanked: 12171 times
Contact:
Status: Offline

Re: Helena Krmpotić: "Nabijem na kur*c Milanovića i Josipovi

Post by Maja » 22 Nov 2012, 19:22

Katja je li Helena neka poznatija novinarka ili? Čudi me kako nisam čula za nju jer ovdje u Stocu samo pratimo hrvatske televizije i upućenija sam u dešavanja u Hr nego kod nas :oo

User avatar
carobnjak N
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12908
Joined: 07 Oct 2010, 22:49
Has thanked: 801 times
Been thanked: 924 times
Status: Offline

Re: Helena Krmpotić: "Nabijem na kur*c Milanovića i Josipovi

Post by carobnjak N » 22 Nov 2012, 19:32

novi naslov ,exluzivno :
Milanović i Josipović uzvraćaju udarac : "eh da je babi ..... ne bi bila baba nego did "
niko te ne može spasiti osim tebe (Bukovski)

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120414
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6973 times
Been thanked: 7903 times
Status: Offline

Re: Helena Krmpotić: "Nabijem na kur*c Milanovića i Josipovi

Post by Krokodil Behko » 09 Sep 2014, 16:23

Maja wrote:A ko je uopšte ova Helena? Da nisam vidjela ovu vijest ne bih nikad ni saznala za nju.
Perjanica HDZ-ove demokratske koncepcije novinarstva.
Srećom, uručili su joj otkaz prije par mjeseci, zbog vrijeđanja neke ministarke "sumnjivog" imena i prezimena

http://varazdinske-vijesti.hr/aktualnos ... pacic.html
online

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Helena Krmpotić: "Nabijem na kur*c Milanovića i Josipovi

Post by laganini » 09 Sep 2014, 20:22

..baš me čudi da je i toliko izdržala...zašto srećom behko da bi neka neka sumnjivog imena i prezimena došla na njeno ime to je tebi ok...naravo da je...i pitanje je ko broji krvna zrnca :zubi
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Helena Krmpotić: "Nabijem na kur*c Milanovića i Josipovi

Post by laganini » 09 Sep 2014, 20:37

..evo na indexu upravo vijest o ukidanju trećeg dnevnika jer nije po gušti josipoviću i milanoviću... :hihi
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120414
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6973 times
Been thanked: 7903 times
Status: Offline

Re: Helena Krmpotić: "Nabijem na kur*c Milanovića i Josipovi

Post by Krokodil Behko » 09 Sep 2014, 20:45

Ma da.. Paćenica, baš kao i Dijana Čučuljak.
Bolje je i da gejevi budu na tim mjestima, nego takve vještice.
online

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Helena Krmpotić: "Nabijem na kur*c Milanovića i Josipovi

Post by laganini » 09 Sep 2014, 20:47

vidim da si pokupio logiku istih..što moš to ti je biračko tijelo :zubi
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Helena Krmpotić: "Nabijem na kur*c Milanovića i Josipovi

Post by storm » 09 Sep 2014, 20:55

Nepristojno za jednu damu :kafa ali sa konstantacijom se u principu slažem...s tim da je trebala i karamarka uključiti u seansu :oo
Habibti, ya nour el - ain... :srce

Post Reply

Return to “Mediji”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 26 guests