Hana Hadžiavdagić

Televizija, štampa, internet portali.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Bla
i dva polipa
i dva polipa
Posts: 75774
Joined: 30 Aug 2013, 14:21
Location: Rodna grudva
Mood:
Has thanked: 1 time
Been thanked: 34 times
Contact:
Status: Offline

Re: Hana Hadžiavdagić masakrirala prvu size plus manekenku Hrvatske na sred facebooka

Post by Bla » 26 Jul 2017, 18:24

izgleda da nećemo
fali ostalih 5 stvari
ćućešćećemoćeteće samsijesmostesu
:back: :underage: :no_mobile_phones: :do_not_litter: :stew: :pizza: :smoking: :ok:

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80497
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7163 times
Been thanked: 11616 times
Status: Offline

Re: Hana Hadžiavdagić masakrirala prvu size plus manekenku Hrvatske na sred facebooka

Post by spacebound » 26 Jul 2017, 18:24

suti, sad ce :ooo
Exchan ❌️

User avatar
Femea
Propala kaladontašica 
Propala kaladontašica 
Posts: 25549
Joined: 24 Mar 2016, 17:26
Status: Offline

Re: Hana Hadžiavdagić masakrirala prvu size plus manekenku Hrvatske na sred facebooka

Post by Femea » 26 Jul 2017, 18:28

I ja sam masakrirala lubenicu,sad ću objaviti na fb + još par zanimljivih momenata iz mog života.Možda postanem popularna :nokti
Prestala sam da se opterećujem moranjima i očekivanjima, bilo čijim, pa i svojim.

User avatar
Bla
i dva polipa
i dva polipa
Posts: 75774
Joined: 30 Aug 2013, 14:21
Location: Rodna grudva
Mood:
Has thanked: 1 time
Been thanked: 34 times
Contact:
Status: Offline

Re: Hana Hadžiavdagić masakrirala prvu size plus manekenku Hrvatske na sred facebooka

Post by Bla » 26 Jul 2017, 18:30

Ako želiš da te se lansira među zvijezde, samo treba to da kažeš. :oo
ćućešćećemoćeteće samsijesmostesu
:back: :underage: :no_mobile_phones: :do_not_litter: :stew: :pizza: :smoking: :ok:

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: Hana Hadžiavdagić masakrirala prvu size plus manekenku Hrvatske na sred facebooka

Post by Hannibal » 26 Jul 2017, 18:32

uhvatila jadnog tarika na foru
🐽

User avatar
Femea
Propala kaladontašica 
Propala kaladontašica 
Posts: 25549
Joined: 24 Mar 2016, 17:26
Status: Offline

Re: Hana Hadžiavdagić masakrirala prvu size plus manekenku Hrvatske na sred facebooka

Post by Femea » 26 Jul 2017, 18:33

Znala sam da se pika ovo sa lubenicom,hvala što si potvrdio,odoh se lansirati :jk
Prestala sam da se opterećujem moranjima i očekivanjima, bilo čijim, pa i svojim.

User avatar
Heidi
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45896
Joined: 01 Sep 2011, 22:10
Location: Kosmicki raspor
Been thanked: 5 times
Status: Offline

Re: Hana Hadžiavdagić masakrirala prvu size plus manekenku Hrvatske na sred facebooka

Post by Heidi » 26 Jul 2017, 18:37

4,547 likes :ubihse
Be mindful of your self-talk. It's a conversation with the universe.

User avatar
Tokmak
Vucin apostol
Vucin apostol
Posts: 15189
Joined: 08 Jul 2015, 17:31
Location: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Has thanked: 974 times
Been thanked: 961 times
Status: Offline

Re: Hana Hadžiavdagić masakrirala prvu size plus manekenku Hrvatske na sred facebooka

Post by Tokmak » 26 Jul 2017, 18:48

klecala je ona pred mnogima u parku... :mah
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80497
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7163 times
Been thanked: 11616 times
Status: Offline

Re: Hana Hadžiavdagić masakrirala prvu size plus manekenku Hrvatske na sred facebooka

Post by spacebound » 26 Jul 2017, 18:50

Heidi wrote: 26 Jul 2017, 18:37 4,547 likes :ubihse
da saberem sve lajkove od 2009., odkad imam fb nema ih toliko :( U sta mi zivot prolazi :ccc
Exchan ❌️

User avatar
Heidi
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45896
Joined: 01 Sep 2011, 22:10
Location: Kosmicki raspor
Been thanked: 5 times
Status: Offline

Re: Hana Hadžiavdagić masakrirala prvu size plus manekenku Hrvatske na sred facebooka

Post by Heidi » 26 Jul 2017, 18:56

Zato ja nemam FB profila :(
Be mindful of your self-talk. It's a conversation with the universe.

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: Hana Hadžiavdagić masakrirala prvu size plus manekenku Hrvatske na sred facebooka

Post by Hannibal » 26 Jul 2017, 22:42

zato imas instagram
🐽

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37874
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2941 times
Been thanked: 2280 times
Status: Online

Re: Hana Hadžiavdagić masakrirala prvu size plus manekenku Hrvatske na sred facebooka

Post by Pasaga » 26 Jul 2017, 22:43

spacebound wrote: 26 Jul 2017, 18:50
Heidi wrote: 26 Jul 2017, 18:37 4,547 likes :ubihse
da saberem sve lajkove od 2009., odkad imam fb nema ih toliko :( U sta mi zivot prolazi :ccc
pitat ce te starost,jel ti prosla mladaost na fb ....
Last edited by Pasaga on 26 Jul 2017, 23:22, edited 1 time in total.
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
rethna
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 27232
Joined: 09 Oct 2014, 01:51
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Hana Hadžiavdagić masakrirala prvu size plus manekenku Hrvatske na sred facebooka

Post by rethna » 26 Jul 2017, 23:21

spacebound wrote: 26 Jul 2017, 18:50


da saberem sve lajkove od 2009., odkad imam fb nema ih toliko :( U sta mi zivot prolazi :ccc
Jedan dio je prosao u brojanje :hihi
Question everything.

gospođa Brams
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10179
Joined: 10 Jun 2012, 21:23
Has thanked: 127 times
Been thanked: 554 times
Status: Offline

Re: Hana Hadžiavdagić masakrirala prvu size plus manekenku Hrvatske na sred facebooka

Post by gospođa Brams » 27 Jul 2017, 09:21

zena se osigurala :valja
Sicut erat in principio, et nunc et semper, et in saecula saeculorum.

Username
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9024
Joined: 27 Sep 2016, 14:02
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Hana Hadžiavdagić masakrirala prvu size plus manekenku Hrvatske na sred facebooka

Post by Username » 27 Jul 2017, 09:26

23 stranice

Sigurno ima kvalitetnog materijala

User avatar
Nice try
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 29635
Joined: 09 Dec 2016, 08:03
Been thanked: 16 times
Status: Offline

Re: Hana Hadžiavdagić masakrirala prvu size plus manekenku Hrvatske na sred facebooka

Post by Nice try » 27 Jul 2017, 09:28

Pa,šta reći,za većinu stvari koje je napisala u ovom najnovijem, bisernom javljanju...čega se pametan stidi,budala se tim diči.

Kako li se tek tada vladala kad je nisu pustili na ekskurziju zbog toga :lupa
"Nećemo ništa razumeti od hoda sveta ako budemo zamišljali da ljudi uvek postupaju pravedno..."

Balada o Bohoreti

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120414
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6973 times
Been thanked: 7903 times
Status: Offline

Re: Hana Hadžiavdagić

Post by Krokodil Behko » 02 Aug 2017, 00:54

NIJE LAKO BITI 'INFLUENCER'
Kako je Hana Hadžiavdagić 'unovčila' sebe: Televizija mi je hobi, od Instagrama živim i masno zarađujem...



Image
“Što više negativnih komentara, moj bankovni račun je veći”.
Izvor: Jutarnji.hr

TV voditeljica i novinarka Hana Hadžiavdagić Tabaković svoju je pažnju Instagramu posvetila još 2013. godine, a trenutno ima 229 hiljada pratitelja. Njeni fanovi poznaju je po prepoznatljivom stilu, podužim captionima i šaljivim porukama, kao i hashtagovima poput #OpetNajljepsa i #DusmaniSicSic. Koristi i Facebook, a s obzirom na to da na Instagramu često objavljuje i simpatične videosnimke, njena je “InstaPorodica”, kako zove svoje pratitelje, nagovara da otvori i YouTube kanal.

Od fotke do plaćenog oglasa

Do nedavno je na Instagramu objavljivala fotografije iz “kućne radinosti”, no unazad godinu i pol dana na tu društvenu mrežu stavlja uglavnom profesionalne uratke.

- Kuda god idem, imam fotografe s kojima surađujem. U Zagrebu radim s jednom studenticom koja me fotografira jer želim dati priliku mladim ljudima. Naravno, tu je i moj muž koji me nevjerovatno dobro “lovi”, ne znam kako mu tako dobro slike ispadnu, valjda iz ljubavi - u šali nam priča Hana koja se smatra lifestyle influencerom.

Redovno komunicira sa svojim pratiteljima, kako u Hrvatskoj, tako i u BiH. Dnevno objavi maksimalno dvije fotografije, a suradnju s modnim i kozmetičkim kućama započela je prije dvije godine. Prvo su je počele kontaktirati hrvatske firme i dizajneri, pa tako danas redovno surađuje s Ghetaldusom, butikom Gossip, poliklinikom Bagatin te mnogim drugima. Radila je i s KARE Designom, Konzumom, a ponosna je i na suradnju s kozmetičkom kućom La Prairie. Ambasadorica je i za Moët & Chandon, najpoznatijeg svjetskog proizvođača šampanjaca.

- Trenutno bih voljela sklopiti suradnju s jednom dobrom kozmetičkom kućom – otkrila je Hana, dodajući kako pomno bira s kime će surađivati. Voli se šaliti kako ne želi biti reklama prije Dnevnika, nego prihvaćati ponude koje su i njoj “fora”. Iako nije željela otkriti koliko zarađuje od Instagrama, Hana je dala do znanja da se radi o pozamašnom iznosu, većem od hrvatske prosječne plaće.

- Dovoljno je reći kako mi je televizija postala hobi, a od Instagrama živim i posvećujem mu mnogo vremena - objasnila je voditeljica. Kada dobije upit za suradnju, obično provjeri koliki je budžet firme i pošalje im svoju ponudu, a cijene za strane i hrvatske kompanije su različite. Na povremene negativne komentare se ne obazire već kroz smijeh poručuje: “Što više negativnih komentara, moj bankovni račun je veći”.


(depo/jutarnji)
online

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Hana Hadžiavdagić

Post by Mutevelija » 02 Aug 2017, 01:17

Adsense ljudi, adsense


U dobra doba se ovo nekad zvao kurvaluk, eee.
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Lavlje_srce
Alienka
Alienka
Posts: 16324
Joined: 04 May 2012, 11:30
Has thanked: 3420 times
Been thanked: 2688 times
Status: Offline

Re: Hana Hadžiavdagić masakrirala prvu size plus manekenku Hrvatske na sred facebooka

Post by Lavlje_srce » 02 Aug 2017, 10:03

Hannibal wrote: 21 Jul 2017, 21:23lavlje :hm
Slicniji si joj ti nego ja. Muska Hana - Hani. :sjedi

User avatar
Tokmak
Vucin apostol
Vucin apostol
Posts: 15189
Joined: 08 Jul 2015, 17:31
Location: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Has thanked: 974 times
Been thanked: 961 times
Status: Offline

Re: Hana Hadžiavdagić

Post by Tokmak » 02 Aug 2017, 10:06

Krokodil Behko wrote: 02 Aug 2017, 00:54
NIJE LAKO BITI 'INFLUENCER'
Kako je Hana Hadžiavdagić 'unovčila' sebe: Televizija mi je hobi, od Instagrama živim i masno zarađujem...



Image
“Što više negativnih komentara, moj bankovni račun je veći”.
Izvor: Jutarnji.hr

TV voditeljica i novinarka Hana Hadžiavdagić Tabaković svoju je pažnju Instagramu posvetila još 2013. godine, a trenutno ima 229 hiljada pratitelja. Njeni fanovi poznaju je po prepoznatljivom stilu, podužim captionima i šaljivim porukama, kao i hashtagovima poput #OpetNajljepsa i #DusmaniSicSic. Koristi i Facebook, a s obzirom na to da na Instagramu često objavljuje i simpatične videosnimke, njena je “InstaPorodica”, kako zove svoje pratitelje, nagovara da otvori i YouTube kanal.

Od fotke do plaćenog oglasa

Do nedavno je na Instagramu objavljivala fotografije iz “kućne radinosti”, no unazad godinu i pol dana na tu društvenu mrežu stavlja uglavnom profesionalne uratke.

- Kuda god idem, imam fotografe s kojima surađujem. U Zagrebu radim s jednom studenticom koja me fotografira jer želim dati priliku mladim ljudima. Naravno, tu je i moj muž koji me nevjerovatno dobro “lovi”, ne znam kako mu tako dobro slike ispadnu, valjda iz ljubavi - u šali nam priča Hana koja se smatra lifestyle influencerom.

Redovno komunicira sa svojim pratiteljima, kako u Hrvatskoj, tako i u BiH. Dnevno objavi maksimalno dvije fotografije, a suradnju s modnim i kozmetičkim kućama započela je prije dvije godine. Prvo su je počele kontaktirati hrvatske firme i dizajneri, pa tako danas redovno surađuje s Ghetaldusom, butikom Gossip, poliklinikom Bagatin te mnogim drugima. Radila je i s KARE Designom, Konzumom, a ponosna je i na suradnju s kozmetičkom kućom La Prairie. Ambasadorica je i za Moët & Chandon, najpoznatijeg svjetskog proizvođača šampanjaca.

- Trenutno bih voljela sklopiti suradnju s jednom dobrom kozmetičkom kućom – otkrila je Hana, dodajući kako pomno bira s kime će surađivati. Voli se šaliti kako ne želi biti reklama prije Dnevnika, nego prihvaćati ponude koje su i njoj “fora”. Iako nije željela otkriti koliko zarađuje od Instagrama, Hana je dala do znanja da se radi o pozamašnom iznosu, većem od hrvatske prosječne plaće.

- Dovoljno je reći kako mi je televizija postala hobi, a od Instagrama živim i posvećujem mu mnogo vremena - objasnila je voditeljica. Kada dobije upit za suradnju, obično provjeri koliki je budžet firme i pošalje im svoju ponudu, a cijene za strane i hrvatske kompanije su različite. Na povremene negativne komentare se ne obazire već kroz smijeh poručuje: “Što više negativnih komentara, moj bankovni račun je veći”.


(depo/jutarnji)
ovo me podsjeća na nešto,ali nikako da skontam točno na što... :ovaj :ovaj
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Post Reply

Return to “Mediji”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests