Hana Hadžiavdagić

Televizija, štampa, internet portali.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Koteljubi_kadnisamtu
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6993
Joined: 17 Apr 2020, 03:03
Has thanked: 2763 times
Been thanked: 1301 times
Status: Offline

Re: Hana Hadžiavdagić

Post by Koteljubi_kadnisamtu » 27 Aug 2022, 10:42

Sta je ovo, ova nema dupe
Twiterka

User avatar
Shadow
Svemirka
Svemirka
Posts: 51741
Joined: 06 Apr 2020, 08:13
Has thanked: 21059 times
Been thanked: 20902 times
Status: Offline

Re: Hana Hadžiavdagić

Post by Shadow » 27 Aug 2022, 11:53

Insta prepucavanja.
Mirno more

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: Hana Hadžiavdagić

Post by Taare » 27 Aug 2022, 11:55

Shadow wrote: 27 Aug 2022, 11:53 Insta prepucavanja.
Besposlen narod.
Svi mi se morete obratit

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11853
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2935 times
Been thanked: 2603 times
Status: Online

Re: Hana Hadžiavdagić

Post by Naseef Mushroom » 27 Aug 2022, 14:12

Skin wrote: 27 Aug 2022, 09:36 koje zlo, tako nesto reci. grozno
Koliko god ružno zvučalo ali dabogda i ona i svako drugi dobili još ružnije komentare, možda će se tako zaustaviti to ludilo na socijalnim mrežama gdje svako svašta postavlja.

Objava kada se neko u familiji rodi, kada neko umre, ako ne možeš imati djecu, ako si imao pobačaj, ako ne pričaš 3 mjeseca sa sestrom, ako imaš herpes, ako ti je se sin napio, ako si imao sinoć proljev, ako je otac imao moždani, i svi očekuju samo pozitivne komentare, grupa debila koja je odsječena od realnosti.

Da npr moja žena i ja ne možemo imati djecu i da se povjerimo svojim prijateljima i rodbini dobili bi smo samo savjete i dobronamjerne komentare.
Da se onda povjerimo komšijama imali bi možda 2-3 kuće koji bi sa nama fino popričali o toj temi a ostatak bi iz kulture nešto reda radi izjavio.
Da onda proširimo krug i to kažemo stotinama ljudi koja prolazi gradom većina bi nas ignorisala "A ko ste vi?"
Da onda zađemo u neke birtije gdje su svi pijani i počnemo pričati o tom problemu velike su šanse da će nas neko poniziti i uvrijediti
I onda trebamo plakati kako je svijet okrutan?

Većina tih objava bi ustvari samo trebale biti samo za najužu rodbinu i prijatelje "Pogledaj gdje sam ljetovao. Imamo problem oko dobijanja djece" a debili to objavljuju milionima nepoznatih ljudi i onda su u šoku što među milionima ima jedna budala koja će to napisati.

Svijet pun ubica, silovatelja, pedofila i sada treba biti šok što je nekome merak napisati nešto vezano za (ne)dobijanje djece?
Kako ti ljudi funkcionišu u realnom svijetu? Jesu li ikada imali okršaj sa nekulturnom šalterušom? Jesu li ikada bili u društvu gdje su nekome bili bez razloga antipatični?
Povjeriti tako nesto intimno milionima nepoznatih ljudi i onda se čudi što će se naći jedna od milion ljudi što će joj tako nešto napisati :lud
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119876
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5717 times
Been thanked: 12314 times
Contact:
Status: Offline

Re: Hana Hadžiavdagić

Post by Maja » 27 Aug 2022, 14:26

insomnia wrote: 27 Aug 2022, 10:09 Pa ako taj cojk bez ruku ide svima na kurac nekim iritantnim objavama onda nije toliko ni lose
:dole

User avatar
Zana
Gospođetina
Gospođetina
Posts: 27603
Joined: 02 Apr 2020, 22:24
Has thanked: 7279 times
Been thanked: 6635 times
Status: Offline

Re: Hana Hadžiavdagić

Post by Zana » 27 Aug 2022, 14:29

insomnia wrote: 27 Aug 2022, 09:56 Dobro joj je i rekla.

Aj ne zajebaji. Hana ima problema sa začećem.
Treba samo ić' prekoreda i govorit' "izvinjavam se"

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119876
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5717 times
Been thanked: 12314 times
Contact:
Status: Offline

Re: Hana Hadžiavdagić

Post by Maja » 27 Aug 2022, 14:32

Nazife to se zove influenser. Posao kao i svaki drugi cim od toga mogu zivjeti. Hanu prati preko 600 000 ljudi i da samo reklamise sminku ne bi imala toliko pratioca. Malo reklame, malo izazovnih fotki, malo skandaloznih izjava, malo iz privatnog zivota i eto pratioca. To sto je pisala da ne moze da zatrudni nije nikakva sramota. Mnoge zene se nalaze u tim problemima i vole podijeliti takvo nesto s onima s istim problemom.
Nemam pojma ko je Ana Marija ali ocito je nekog udarala pred svojom djecom pa je Hana kritikovala. To nije razlog da joj se pisu onakve stvari i udara gdje je najbolnije.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11853
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2935 times
Been thanked: 2603 times
Status: Online

Re: Hana Hadžiavdagić

Post by Naseef Mushroom » 27 Aug 2022, 14:46

Maja wrote: 27 Aug 2022, 14:32 Nazife to se zove influenser. Posao kao i svaki drugi cim od toga mogu zivjeti. Hanu prati preko 600 000 ljudi i da samo reklamise sminku ne bi imala toliko pratioca. Malo reklame, malo izazovnih fotki, malo skandaloznih izjava, malo iz privatnog zivota i eto pratioca. To sto je pisala da ne moze da zatrudni nije nikakva sramota. Mnoge zene se nalaze u tim problemima i vole podijeliti takvo nesto s onima s istim problemom.
Nemam pojma ko je Ana Marija ali ocito je nekog udarala pred svojom djecom pa je Hana kritikovala. To nije razlog da joj se pisu onakve stvari i udara najnize sto moze.
Influenserka ili ne, taj problem oko začeća nije vezano za njenu profesiju već za nju kao ženu, kao osobu.
Ja niti u jednom momentu nisam pohvalio taj grozan komentar i napisao sam šta mislim o toj Mariji, čak mislim i da je gore nego kako sam je nazvao ali ne možeš svjesno pustiti 5-10 miliona nepoznatih ljudi u svoj život i onda se ibretiti što ćeš naići na minimalno 5 budala.

Ništa nam danas nije sveto i intimno, ne samo influenseri već i pola mog ženskog roda i komšiluka. Žele zaradu time da imaju što vise pratioca pa svakog puštaju u svoj privatni život jer što više pratioca veća zarada, pa kada naleti jednom neka zlobna Ana Marija onda se ibreti.

Ja sam imao 6 godina kada sam prvi put shvatio da me ne voli čitav svijet isto kao moji roditelji. Samo totalni narcisi očekuju da će od 10 miliona komentara svih 10 miliona biti pozitivni i da se neće naći neka budala i to je rizik u koji svjesno ulaze.

Želi zaraditi na komemtarima i lajkovima nepoznatih ljudi? E onda neka se pomiri da kod svake nepoznate osobe mora na bolan način saznati ako se nađe kakva budala.

Postoji razlog zašto neke stvari povjerimo samo svojim prijateljima, ustvari postojao je dok nije sve otišlo u mp3
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119876
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5717 times
Been thanked: 12314 times
Contact:
Status: Offline

Re: Hana Hadžiavdagić

Post by Maja » 27 Aug 2022, 14:51

Pa bas nju caste raznim epitetima i ima vojsku hejtera s kojima se zna nositi. Ali na ovakav komentar svako bi se zaibretio. Valjda smo ljudi jbg.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11853
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2935 times
Been thanked: 2603 times
Status: Online

Re: Hana Hadžiavdagić

Post by Naseef Mushroom » 27 Aug 2022, 15:05

Maja wrote: 27 Aug 2022, 14:51 Pa bas nju caste raznim epitetima i ima vojsku hejtera s kojima se zna nositi. Ali na ovakav komentar svako bi se zaibretio. Valjda smo ljudi jbg.
Pa valjda si svjesna, a imamo hrpu članaka svaki dan u crnoj hronici da postoje neljudi.
Ja se odavno ne ibretim na ovaj svijet nakon genocida nad sopstvenim komšijama, sina što je mater skuhao i pojeo i dvoje pedofila koji su se namjerno odlučili da dobiju dijete samo da bi ga mogli silovati.
Ali se čudim kako je za nekoga šokantno da kraj miliona ljudi kojima su se vrata otvorila da napišu šta god požele je se uvukao jedan nečovjek.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Skin
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5761
Joined: 19 Sep 2019, 15:46
Has thanked: 1872 times
Been thanked: 2286 times
Status: Offline

Re: Hana Hadžiavdagić

Post by Skin » 27 Aug 2022, 15:08

da, nazife, trebamo "plakati jer je svijet okrutan" i boriti se svojim primjerom protiv toga.
nije uopste stvar u nekakvom sokiranju sto se tako nesto izjavi u svom tom ludilu drustvenih mreza i nacinu na koji ljudi zaradjuju na svojoj privatnosti, nego u tome da takav komentar ne bi smio biti prihvatljiv.
izgubili smo ljudskost, a zbog sopstvene gorcine i toga sto se ne znamo nositi sa zivotnim nedacama, pa je odjednom u redu prosipati svoj jed po drugima. ljudi ce eto naci opravdanje, "sama je to trazila", kao sto si ti nasao. a jos pod krinkom "cemu se cudi, svijet je pun idiota". takav komentar je iskoristavanje njene informacije o licnoj borbi za potomstvo, bas je baziran na tome i stvarno je cisto zlo. tu informaciju je eto podijelila javno, nisi ni pomislio na mogucnost da je to uradila i zbog toga sto je bitno pricati o tome i nekome moze njeno iskustvo pomoci, a ocito da ima neke pratitelje..
ali hvala sto si se potrudio oko posta.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11853
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2935 times
Been thanked: 2603 times
Status: Online

Re: Hana Hadžiavdagić

Post by Naseef Mushroom » 27 Aug 2022, 15:25

Skin wrote: 27 Aug 2022, 15:08 da, nazife, trebamo "plakati jer je svijet okrutan" i boriti se svojim primjerom protiv toga.
nije uopste stvar u nekakvom sokiranju sto se tako nesto izjavi u svom tom ludilu drustvenih mreza i nacinu na koji ljudi zaradjuju na svojoj privatnosti, nego u tome da takav komentar ne bi smio biti prihvatljiv.
izgubili smo ljudskost, a zbog sopstvene gorcine i toga sto se ne znamo nositi sa zivotnim nedacama, pa je odjednom u redu prosipati svoj jed po drugima. ljudi ce eto naci opravdanje, "sama je to trazila", kao sto si ti nasao. a jos pod krinkom "cemu se cudi, svijet je pun idiota". takav komentar je iskoristavanje njene informacije o licnoj borbi za potomstvo, bas je baziran na tome i stvarno je cisto zlo. tu informaciju je eto podijelila javno, nisi ni pomislio na mogucnost da je to uradila i zbog toga sto je bitno pricati o tome i nekome moze njeno iskustvo pomoci, a ocito da ima neke pratitelje..
ali hvala sto si se potrudio oko posta.
Svijet je uvijek bio okrutan i neljudski ali danas je lakše da se svako čuje.
Da je ovo npr. 1984. godina i da je Hana svoju žalosnu priču objavila na televiziji ili nekom časopisu, i tada bi neka Ana Marija isto rekla o njoj, samo što bi joj tada bio domet da to izjavi u dnevnoj sobi gledajući TV gdje bi je čuli samo 2-3 ukućana ili u kafiću gdje je maksimalno 20 osoba.
I da je pokušala da se dalje čuje, da je poslala pismo televiziji ili izdavaču časopisa, pismo joj ne bi ni objavili.

I to je ta opasnost danas koje mnogi nisu svjesni.
Ako sam svjestan koliko ima registrovanih pedofila na svijetu (da ne govorimo o neregistrovanim) ne mogu ja objaviti sliku svog maloljetnog djeteta gdje nekoliko miliona ima pristup i onda se ibretiti ako čujem da je neko zlouptrijebio slike.

Ako smo kroz život shvatili koliko ima neljudi i zlobnih osoba ne možemo milione pustiti da nas prate i dati im pristup nasim najintimnijim i najbolnijim momentima i onda se ibretiti ako neko napiše takav komentar.

Mi ne možemo promjeniti svijet ali se možemo bar koliko-toliko zaštititi.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120534
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 7004 times
Been thanked: 7960 times
Status: Offline

Re: Hana Hadžiavdagić

Post by Krokodil Behko » 05 Jan 2023, 17:08

Kaže zaradila pare, da muž presadi kosu


online

User avatar
Zana
Gospođetina
Gospođetina
Posts: 27603
Joined: 02 Apr 2020, 22:24
Has thanked: 7279 times
Been thanked: 6635 times
Status: Offline

Re: Hana Hadžiavdagić

Post by Zana » 05 Jan 2023, 17:40

Što ti je ljubav
Treba samo ić' prekoreda i govorit' "izvinjavam se"

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102613
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2976 times
Been thanked: 3084 times
Status: Offline

Re: Hana Hadžiavdagić

Post by Chloe » 05 Jan 2023, 18:32

Krokodil Behko wrote: 05 Jan 2023, 17:08 Kaže zaradila pare, da muž presadi kosu


Išla sam kupovati šampone rodjaku, specijalni za presadivanu kosu i sretnem ih Importane centru , isto su kupovali preparate. Pravo bilo vidljivo friško presadjivanje... Hana mu tepala ko bebici... :D
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
Kai
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 7564
Joined: 24 Aug 2021, 13:47
Mood:
Has thanked: 675 times
Been thanked: 1453 times
Status: Offline

Re: Hana Hadžiavdagić

Post by Kai » 05 Jan 2023, 19:53

Vazda se dobro laktala i kao mala haha. I kao prepotentna vecinom su je sprdali ovde jer se vise furala nego sto jeste, zato je i otisla. Tip osobe koji ce sve uraditi da skrene na sebe paznju.
Vragolasto..:zao

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120534
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 7004 times
Been thanked: 7960 times
Status: Offline

Re: Hana Hadžiavdagić

Post by Krokodil Behko » 05 Jan 2023, 21:21

Chloe wrote: 05 Jan 2023, 18:32
Krokodil Behko wrote: 05 Jan 2023, 17:08 Kaže zaradila pare, da muž presadi kosu


Išla sam kupovati šampone rodjaku, specijalni za presadivanu kosu i sretnem ih Importane centru , isto su kupovali preparate. Pravo bilo vidljivo friško presadjivanje... Hana mu tepala ko bebici... :D

Mutevelija to ne bi trpio :jok
online

User avatar
Tierra Caliente
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3460
Joined: 15 Sep 2019, 02:41
Location: Sarajevo
Has thanked: 797 times
Been thanked: 283 times
Status: Offline

Re: Hana Hadžiavdagić

Post by Tierra Caliente » 05 Jan 2023, 23:32

Kai wrote: 05 Jan 2023, 19:53 Vazda se dobro laktala i kao mala haha. I kao prepotentna vecinom su je sprdali ovde jer se vise furala nego sto jeste, zato je i otisla. Tip osobe koji ce sve uraditi da skrene na sebe paznju.
Nije je trpao u Sa samo ko nije pitao. Droga alkohol, prostitucija, OBN, Maca...da bi se na kraju morala ispaliti u Hr. jer je tamo niko nije znao niti joj zna aferime. Ona je fina mamina curica.
{code}

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102613
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2976 times
Been thanked: 3084 times
Status: Offline

Re: Hana Hadžiavdagić

Post by Chloe » 06 Jan 2023, 08:33

Krokodil Behko wrote: 05 Jan 2023, 21:21
Chloe wrote: 05 Jan 2023, 18:32

Išla sam kupovati šampone rodjaku, specijalni za presadivanu kosu i sretnem ih Importane centru , isto su kupovali preparate. Pravo bilo vidljivo friško presadjivanje... Hana mu tepala ko bebici... :D

Mutevelija to ne bi trpio :jok
Misliš? :misli :ooo
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102613
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2976 times
Been thanked: 3084 times
Status: Offline

Re: Hana Hadžiavdagić

Post by Chloe » 06 Jan 2023, 08:34

Tierra Caliente wrote: 05 Jan 2023, 23:32
Kai wrote: 05 Jan 2023, 19:53 Vazda se dobro laktala i kao mala haha. I kao prepotentna vecinom su je sprdali ovde jer se vise furala nego sto jeste, zato je i otisla. Tip osobe koji ce sve uraditi da skrene na sebe paznju.
Nije je trpao u Sa samo ko nije pitao. Droga alkohol, prostitucija, OBN, Maca...da bi se na kraju morala ispaliti u Hr. jer je tamo niko nije znao niti joj zna aferime. Ona je fina mamina curica.
:hm došla tobe.

Inače ... :o :pusa
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

Post Reply

Return to “Mediji”

Who is online

Users browsing this forum: Naseef Mushroom, Numb, Zizi and 2 guests