D1: Swinganje

Zaključane teme i one bez ikakvog smisla
User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: D1: Swinganje

Post by Zagorka » 09 Nov 2012, 15:10

Katja wrote:
silence wrote: Eto ni ne znaš zašto nose maske :grana , a uplela si se u debatu. :grana

Pa rekla Maja da zato nose.

silence wrote: Cilj je užitak, bez lica, bez prepoznavanja, bez zaljubljivanja i ljubljenja. :oo
Aha, tu smo! :zubi
Ako im je potrebna maska da se ne bi zaljubljivali onda to i nije tako bezazleno kako vi želite prikazati.
Rekli ste da su oni načisto sa svojim osjećajima, da su zreli odrasli ljudi i da im se ne može dogoditi da ugroze brak
jer u swingeraju nema osjećaja, samo seks.

A kad ono, nekom se otkači maska i propadne šest brakova uokolo. :DD
Maske nisu obavezne,osim u pojedinim klubovima,partneri se vrlo često kod kuće igraju nekih zamisljenih likova,kako bi malo začinili svakodnevicu ;)
Dakle,upravo ta tajanstvenost i prerusavanje budi strasti.
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
Tempy
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3927
Joined: 05 Nov 2012, 18:36
Status: Offline

Re: D1: Swinganje

Post by Tempy » 09 Nov 2012, 15:11

dacina_curica wrote:Heeeeej Tempy :klara nema prenosenja citata sa drugih tema :puca

U protivnom ste naHebali :oo
Citirao sam bubicu, ako kaže da obrišem editovaću post, a ti si u citiranom djelu kolateralna šteta baš kao i ja .:D :D :respekt .

User avatar
IM_ex
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6816
Joined: 29 Jan 2012, 23:07
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: D1: Swinganje

Post by IM_ex » 09 Nov 2012, 15:12

Tempy wrote:Zar nije nešto divno bal pod maskama? Tako romantično!? :D
u ovom slucaju to nece biti :jok
Swingeraj je sve drugo sem romantican, bar tu smo, kao ucesnici debate, mahom istog misljenja (:

Obaveza nosenja maske u swinger clubu jasna je poruka da je swingeraj sotonizirana ustanova, a ko je alergican na povezivanje sa sotonizacijom, imam i drugi naziv - cionizam;-)
Zasto sotonizirana? Ispod maske lako moze biti najblizi krvni srodnik, pa mi je neshvatljivo da, zarad moguceg virtuelnog trijumfa zazmurite na jednu takvu mogucnost Image

vise nego porazno :dole
E sad necu ni kako ja hocu

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: D1: Swinganje

Post by Zagorka » 09 Nov 2012, 15:16

Molim da se sotone,đavli,pakli,oštrice nozeva,klanje,vjecna prokletstva i ostalo izbaci iz debate jer su takve stvari besmislene totalno,znaci argumenti religijskog tipa su suvišni,prijetnje ubistvima i kastriranjima dokaz primitivizma i nasilja :oo
Da se seksaju cesto,malo swingaju,malo uzivaju,nebi bili ovako puni bijesa i mrznje :p
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
Tempy
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3927
Joined: 05 Nov 2012, 18:36
Status: Offline

Re: D1: Swinganje

Post by Tempy » 09 Nov 2012, 15:20

IM_ex wrote:
Tempy wrote:Zar nije nešto divno bal pod maskama? Tako romantično!? :D
u ovom slucaju to nece biti :jok
Swingeraj je sve drugo sem romantican, bar tu smo, kao ucesnici debate, mahom istog misljenja (:

Obaveza nosenja maske u swinger clubu jasna je poruka da je swingeraj sotonizirana ustanova, a ko je alergican na povezivanje sa sotonizacijom, imam i drugi naziv - cionizam;-)
Zasto sotonizirana? Ispod maske lako moze biti najblizi krvni srodnik, pa mi je neshvatljivo da, zarad moguceg virtuelnog trijumfa zazmurite na jednu takvu mogucnost

vise nego porazno :dole
Pobrkala si lončiće, maske su tu više kao estetski dio sveukupnog dekora. Isto kao na karnevalu u Riu.
Sad će još ispasti da su swingeri skloni incestu, što naravno ne odgovara istini. Sve se ranije provjeri, pa onda dođu maske kao što sam već rekao.

User avatar
IM_ex
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6816
Joined: 29 Jan 2012, 23:07
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: D1: Swinganje

Post by IM_ex » 09 Nov 2012, 15:35

Zagorka wrote: Molim da se sotone,đavli,pakli,oštrice nozeva,klanje,vjecna prokletstva i ostalo izbaci iz debate jer su takve stvari besmislene totalno,znaci argumenti religijskog tipa su suvišni,
Ne, ne, draga moja; to sto zagovaras nevjernike, ne znaci da si i sama jedna od njih :zubi
A i da znaci, svjesni ste da drustvo kao drustvo cine I VJERNICI. Ali, dobro, eto, neka je vjera i na stranu - sta sa mogucnoscu opcenja sa bliskim srodnikom?

Zagorka wrote: prijetnje ubistvima i kastriranjima dokaz primitivizma i nasilja :oo
Istog sam misljenja i sramim se takvog nastupa ucesnika debate, a s kojima sjedim na istoj strani stola.
Osudjujem, naravno, cime vas, swingere, zaduzujem da odbacite misljenje da smo svi istomisljenici;-)
E sad necu ni kako ja hocu

User avatar
IM_ex
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6816
Joined: 29 Jan 2012, 23:07
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: D1: Swinganje

Post by IM_ex » 09 Nov 2012, 15:40

Tempy wrote: Sad će još ispasti da su swingeri skloni incestu, što naravno ne odgovara istini. Sve se ranije provjeri, pa onda dođu maske kao što sam već rekao.
Insistiram na nepobitnom dokazu;-)
E sad necu ni kako ja hocu

User avatar
Luna.
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5863
Joined: 04 Oct 2010, 17:50
Location: van sebe
Has thanked: 4 times
Been thanked: 14 times
Status: Offline

Re: D1: Swinganje

Post by Luna. » 09 Nov 2012, 15:53

Luna. wrote:petak dan za metak... mozda se veceras i kakav swingeklub posjeti :zubi
vako brate, dje i treba :D.
Nesto sam razocaran ovih dana. Proci ce... ili mozda nece... jedno od to dvoje...
Djole

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: D1: Swinganje

Post by Zagorka » 09 Nov 2012, 16:53

IM_ex wrote:
Zagorka wrote: Molim da se sotone,đavli,pakli,oštrice nozeva,klanje,vjecna prokletstva i ostalo izbaci iz debate jer su takve stvari besmislene totalno,znaci argumenti religijskog tipa su suvišni,
Ne, ne, draga moja; to sto zagovaras nevjernike, ne znaci da si i sama jedna od njih :zubi
A i da znaci, svjesni ste da drustvo kao drustvo cine I VJERNICI. Ali, dobro, eto, neka je vjera i na stranu - sta sa mogucnoscu opcenja sa bliskim srodnikom?

Zagorka wrote: prijetnje ubistvima i kastriranjima dokaz primitivizma i nasilja :oo
vog nas
Istog sam misljenja i sramim se taktupa ucesnika debate, a s kojima sjedim na istoj strani stola.
Osudjujem, naravno, cime vas, swingere, zaduzujem da odbacite misljenje da smo svi istomisljenici;-)
Postovani drugovi i drugarice :oo smatram da se spominjanjem vjere u debati direktno vrijeđaju svi ateisti i agnostici,(molim sudije da prilikom bodovanja na ovakve gnusne,nedopustene izjave reaguju skidanjem bodova) naglasavam da ovo nije MEJTEF-DEBATA,ili ispovjedaonica,dakle ovdje je rijec o jednoj vrsti zabave,a niko se ne treba ni za ciju dusu brinuti,jerBO kod nasKE se u narodu kaze jedna vrlo mudra izreka"svaki Hase za se" :djed

Nadalje,samo bacite pogled na ovo boldirano,i bice vam sve jasno,jer sama ucesnica debate priznaje da se srami pojedinih nastupa svoje ekipe,dakle sve je jasno,nemam ja tu sta haman vise oduzeti ni dodati :naklon :naklon :naklon
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: D1: Swinganje

Post by Zagorka » 09 Nov 2012, 17:00

p.s.spominjanje eventualnog incesta je također komično,jer postovana kolegice Im_ex,i ostali s njeZne strane,nismo u meksickoj seriji u kojoj kad se zena ofarba covjek je vise ne pozna,dakle,kako povez preko ociju,ili neka odjeca moze sprijeciti mene da poznam svoje rođene s kojima cijeli zivot zivim,dakle ruke,glas,stav,drzanje,zar osobu ne poznamo cesto na kilometar u gomili,pa poznanike sto ih deset godina ne vidimo i duze,koji se izmijene sasvim,prepoznamo na ulici,a da ne prepoznamo svoje najrođenije,ovo takođe pada u vodu,kao jos jedan pokusaj blaćenja swingera...
(te dzehenemi,vrazi,pakli,te nozevi,te incesti,sve gnusnije od gnusnijeg,dajte sudije malo reda,treba uvesti neka pravila) :bua

:oo :oo
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
Tempy
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3927
Joined: 05 Nov 2012, 18:36
Status: Offline

Re: D1: Swinganje

Post by Tempy » 09 Nov 2012, 17:06

IM_ex wrote:
Tempy wrote: Sad će još ispasti da su swingeri skloni incestu, što naravno ne odgovara istini. Sve se ranije provjeri, pa onda dođu maske kao što sam već rekao.
Insistiram na nepobitnom dokazu;-)
logika je nepobitni dokaz. Hirurg stavi masku prije operacije pa tako i ovdje u malo složenijoj operaciji provjera "pacijenata" se podrazumijeva. :D.

User avatar
IM_ex
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6816
Joined: 29 Jan 2012, 23:07
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: D1: Swinganje

Post by IM_ex » 09 Nov 2012, 17:26

naravno, dosao si praznih ruku :zubi
Imas presubjektivan pristup ovom poglavlju, hvatajuci se za logiku kao argument, mocno dosjetljivo( :oo) ali ne i kljucno, napominjem, jer ... sve sto je logicno tebi, ne znaci da je i meni :-) Bar pokusaj shvatiti :D
E sad necu ni kako ja hocu

User avatar
Tempy
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3927
Joined: 05 Nov 2012, 18:36
Status: Offline

Re: D1: Swinganje

Post by Tempy » 09 Nov 2012, 18:26

mi swingeri nikad nismo praznih ruku :oo
različitom logikom baratamo - shvatio.
Ali pokušaj i ti shvatiti da nije najbolji dokaz opipljivi, empirijski ili ilustrativni. Nekad je najbolji argument riječ.
Navikao sam da mi vjeruju na riječ, a ovdje to još nisam zaslužio . OK ne moraš mi vjerovati na riječ za sada.:ok

User avatar
IM_ex
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6816
Joined: 29 Jan 2012, 23:07
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: D1: Swinganje

Post by IM_ex » 09 Nov 2012, 18:39

Zagorka wrote:p.s.spominjanje eventualnog incesta je također komično,jer postovana kolegice Im_ex,i ostali s njeZne strane,nismo u meksickoj seriji u kojoj kad se zena ofarba covjek je vise ne pozna,dakle,kako povez preko ociju,ili neka odjeca moze sprijeciti mene da poznam svoje rođene s kojima cijeli zivot zivim,dakle ruke,glas,stav,drzanje,zar osobu ne poznamo cesto na kilometar u gomili, pa poznanike sto ih deset godina ne vidimo i duze,koji se izmijene sasvim,prepoznamo na ulici,a da ne prepoznamo svoje najrođenije,ovo takođe pada u vodu,kao jos jedan pokusaj blaćenja swingera...
Niko se ne izmijeni sasvim; na osnovu cega najcesce prepoznajemo osobe? na osnovu lica (oci, usne, osmijeh) ... tako daa ...


@Tempy
Iz pouzdanih izvora znam da si danas bio u Ispovjedaonici :p necemo sada i kojim razlogom :zubi
E sad necu ni kako ja hocu

User avatar
silence
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9687
Joined: 18 Oct 2010, 23:07
Status: Offline

Re: D1: Swinganje

Post by silence » 09 Nov 2012, 18:41

:DD
Image

:oo
Čuvaj se žurbe, jer ona uvijek dovodi do kajanja:
onaj koji žuri govori prije nego što sazna,
odgovara prije negoli nešto shvati,
odluči prije negoli provjeri,
kudi prije nego što se u nešto uvjeri.
(Arapska poslovica)

User avatar
Tempy
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3927
Joined: 05 Nov 2012, 18:36
Status: Offline

Re: D1: Swinganje

Post by Tempy » 09 Nov 2012, 18:47

IM_ex wrote:
Zagorka wrote: Iz pouzdanih izvora znam da si danas bio u Ispovjedaonici :p necemo sada i kojim razlogom :zubi
Kojim razlogom Sherlok? Reci mi. :??
Mi swingeri volimo zavaravati lažnim tragovima :oo

User avatar
IM_ex
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6816
Joined: 29 Jan 2012, 23:07
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: D1: Swinganje

Post by IM_ex » 09 Nov 2012, 19:05

:zubi

ovaj put se obracam postovanom ziriju, uz molbu da se, pored dosadasnjih argumenata, koje navedosmo tokom odbrane stava, swingerima pripise i karakteristika zavaravanje odnosno laz; evo i tog dokaza:
Tempy wrote: Mi swingeri volimo zavaravati lažnim tragovima :oo
Vjerujem da ste pazljivo pratili debatu, odnosno argumente na koje se pozivasmo kao borci protiv sirenja nemorala. Ako jeste, zamolila bih vas da si pojedinacno odgovorite na pitanje: Zar po svaku cijenu teziti swingeraj drustvu kao drustvu?!
E sad necu ni kako ja hocu

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120414
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6973 times
Been thanked: 7903 times
Status: Offline

Re: D1: Swinganje

Post by Krokodil Behko » 09 Nov 2012, 20:08

Evo kako to rade normalni i maštoviti bračni partneri


Nisu se mogli suzdržati: Seksom u autu uz prugu ljubavnici zaustavili voz

Jedan se mašinovođa u Švedskoj nemalo iznenadio kad je prije nekoliko dana ugledao automobil parkiran u blizini pruge. Naime, iznenađeni mašinovođa prvo je pomislio da je možda riječ o samoubicama ili lopovima koji čekaju u zasjedi.

"Kad se automobil nalazi blizu tračnica, obično to znači da su kradljivci bakra 'na poslu' ili je nesretnoj osobi dosta života", rekao je mašinovođa. No ispostavilo se je je istina sasvim drugog predznaka. Kako prenosi Index, nakon što je u mjestu Morrum zaustavio voz pun putnika, strojovođa Mattias Hellberg uputio se prema parkiranom automobilu kako bi ustanovio u čemu je problem.

Na njegovo još veće iznenađenje, tamo nije pronašao niti samoubice niti kradljivce bakra, već samo par "koji više nije mogao izdržati", prenosi Local.

"Bilo je to dvoje vrlo sretnih ljudi koji su imali svoj trenutak požude", objasnio je Hellberg. Mašinovođa im je napomenuo na tom mjestu baš i nisu skriveni i zamolio ih da se maknu.
online

User avatar
Tempy
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3927
Joined: 05 Nov 2012, 18:36
Status: Offline

Re: D1: Swinganje

Post by Tempy » 09 Nov 2012, 20:12

IM_ex wrote::zubi

ovaj put se obracam postovanom ziriju, uz molbu da se, pored dosadasnjih argumenata, koje navedosmo tokom odbrane stava, swingerima pripise i karakteristika zavaravanje odnosno laz; evo i tog dokaza:
Tempy wrote: Mi swingeri volimo zavaravati lažnim tragovima :oo
cinkarošu!!!
Vjerujem da ste pazljivo pratili debatu, odnosno argumente na koje se pozivasmo kao borci protiv sirenja nemorala. Ako jeste, zamolila bih vas da si pojedinacno odgovorite na pitanje: Zar po svaku cijenu teziti swingeraj drustvu kao drustvu?!
Odgovorite i na ovo pitanje. Koliko vas više voli one koji ponekad "zavaravaju" (pa et' slažu) npr,kad je trudna kažemo "dušo ma nisi debela, ti si moja slatkica i tako okrugla":oo, nego tužibabe i cinkaroše.:oo

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120414
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6973 times
Been thanked: 7903 times
Status: Offline

Re: D1: Swinganje

Post by Krokodil Behko » 09 Nov 2012, 20:17

Swinganje ne bi bila loša stvar ako čovjek ne voli svoju ženu.
U tom slučaju mu je svejedno a usput nabode novo meso.
Eto to bi bila suština. Nigdje ni traga ni glasa o savremenosti,
ljubavi i poštovanju. Ostao je samo kompromis da budu zajedno jer bi im
nakoin rastave život bio skuplji a mogla bi im djeca, nekada taj razvod nabiti na nos.
I šta je tu primamljivo? Podržati ljude koji su moralno potonuli i koji svoje postupke
farbaju u neke "savremene tonove"?
online

Locked

Return to “Kontejner”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests