Emir Hadžihafizbegović

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Hrvatska: Emir Hadžihafizbegović autom usmrtio ženu

Post by Zagorka » 14 Oct 2014, 16:45

Vidim ja ovo ko i kod nas.Signalizacija qrac.Kako je jedan insan mogao sve znakove pokupiti i odvesti se normalno znaci nije se ni razbio uopce.

Ja ne znam,isto da nisu ni do austrije u zivotu zavirili,tamo se garantno iz helikoptera komotno vidi kad poredaju upozorenja o radovima.
koliko bljeska i pise pazi pazi oprez drz nedaj sa 10% vida bi ugledo,kontas bog zna sta se sad desava a ono nista aman radovi ko radovi.

Kod nas obavijest o prekidu trajanja ceste dobijes kad "cecneš" i sjebes se
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96701
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34627 times
Been thanked: 21271 times
Contact:
Status: Online

Re: Hrvatska: Emir Hadžihafizbegović autom usmrtio ženu

Post by Rum » 14 Oct 2014, 17:49

Hrvatska: Policija i državno odvjetništvo demantirali podnošenje krivične prijave protiv Hadžihafizbegovića


Iz Policijske uprave Sisačko-moslavačke kao i iz državnih odvjetništava u Sisku i Kutini demantirali su informaciju da je podnesena krivična prijava protiv bh. glumca Emira Hadžihafizbegovića koji je u nedjelju učestvovao u saobraćajnoj nesreći u kojoj je smrtno stradala hrvatska državljanka, potvrđeno je za Anadoliju.

Glasnogovornica PU Sisačko-moslavačke Sanja Kvasnička je za AA demantirala informaciju objavljenu u hrvatskim medijima da je protiv Hadžihafizbegovića podnesena krivična prijava.

I informacije iz Županijskog državnog odvjetništva u Sisku također potvrđuju informaciju da protiv bh. glumca nije podnesena krivična prijava.

Jadranka Huskić, glasnogovornica i v.d. Županijskog državnog odvjetnika (ŽDO) u Sisku, te Marija Rukavina, državna odvjetnica u Kutini, demantirale su napise kako je protiv dvojice sudionika u nesreći, a jedan od njih je bh. glumac Emir Hadžihafizbegović, pokrenuta kaznena prijava koja bi bila upućena prema Državnom odvjetništvu u Kutini.

“Iz sisačke policije je navodno dana izjava da je podignuta kaznena prijava, u ŽDO Sisak nije zaprimljena nikakva kaznena prijava, niti je ŽDO u Sisku nadležno za rješavanje tog predmeta. Nadležno je općinsko državno odvjetništvo u Kutini, ako bi bila podnesena kaznena prijava”, izjavila je Huskić za Anadoliju.

Županijsko državno odvjetništvo Sisak je radilo očevid samo zato što se događaj desio u vrijeme njegova dežurstva.

Marija Rukavina, općinska državna odvjetnica u Kutini, koja je zadužena za slučaj prometne nesreće u kojoj je sudjelovao poznati bh. glumac, također je demantirala vijest kako je protiv ijednog sudionika u nesreći u kojoj je smrtno stradala jedna osoba, podignuta kaznena prijava od strane sisačke policije.

“Kaznena prijava protiv gospodina Hadžihafizbegovića nije podignuta i nije zaprimljena u ovom državnom odvjetništvu. Ne znam otkud te informacije”, izjavila je za Anadoliju općinska državna odvjetnica Rukavina u Kutini koja će preko službenih stranica objaviti i demantij te vijesti.

Policija nakon uviđaja i prikupljenih dokaza podnosi prijavu nadležnom državnom odvjetništvu, a rok za prijavu nije striktno određen.
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119850
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5708 times
Been thanked: 12286 times
Contact:
Status: Offline

Re: Hrvatska: Emir Hadžihafizbegović autom usmrtio ženu

Post by Maja » 15 Oct 2014, 01:50

Supruga Hadžihafizbegovića: 'Stalno plače i jeca, dotuklo bi ga kada bih mu rekla što sve o njemu pišu...'

Nakon što je stigla vijest da je protiv bosanskohercegovačkog glumca Emira Hadžihafizbegovića sisačko-moslavačka Policijska uprava zbog izazivanja prometne nesreće na autocesti A3 podnijela kaznenu prijavu, Dnevni avaz je uspio stupiti u kontak s njegovom suprugom Aidom, koja kaže da njezinoj obitelji prijavu još nitko nije dostavio
Napominje i da Emira policija još nije saslušala te da je njezin suprug i dalje u stanju velikog šoka, smješten u bolnici u Novoj Gradiški.

- Tužba još nikada nije došla do nas. Policija nije uzimala nikakve izjave od Emira. U ovoj bolnici gdje je Emir u isto vrijeme dok je njemu jučer bila operacija, bila je i obdukcija ženi koja je nažalost umrla. Njoj će danas ili sutra biti pokop. Mi smo već sućut njezinoj obitelji izrazili putem telegrama - kazala je Aida.

Na pitanje jesu li se sreli s članovima obitelji poginule žene i optužuju li ih za njezinu smrt, odgovorila je da nisu imali kontakt s njima.

- Ja sam tražila jutros u patologiji od jedne krasne doktorice njihove kontakte. Dala mi je broj telefona i adresu, u naše ime čak poslala telegram. Kontaktirat ćemo ih kad prođe neko vrijeme, iako je teško. Osjećam potrebu da što prije stupim u kontakt s nekim od njih. Ne izlazim nigdje iz bolnice, ovdje sam uz Emira. On je u dubokom šoku zbog svega što se dogodilo. Ne bih Emiru prenijela to što mediji pišu, to bi ga dotuklo. Uzet ćemo odvjetnika. Pripremamo materijal. Najvažnije je da sve prođe kako treba, da Emir bude dobro, a i da ova obitelj bude dobro. S obzirom na tjelesne ozljede, uskoro ćemo se preseliti u drugu bolnicu da mu ih saniraju - istaknula je.

Kaže da je operacija ruke protekla uspješno, ali sada treba sanirati napuknuće lumbalnog dijela kralješnice.
- Bio je neurokirurg, kaže da lumbalni kralježak treba učvrstiti, stabilizirati. Dobri ljudi ovdje su poduzeli sve što su mogli, a u Zagreb ćemo se premjestiti kada Emir bude dobro, da može vidjeti što će s projektom u kojem je trebao sudjelovati. On je trebao u ponedjeljak ići na snimanje filma u Makedoniju. Ali, eto vidite, nikada čovjek ne zna što ga čeka. On se mora osposobiti da može ići raditi, ali u šoku je dubokom, trebat će mu vremena. Emir je pokretan, leži, ali ne preporučuje se kretanje dok se ne fiksira ozljeda kralješnice. On leži, spava. Cijelu noć je bio nemiran, nije se mogao smiriti. Molim tko god dođe da spominje kako je došlo do nesreće, jer kada krene pričati, onda plače, jeca. Pokušavam ga stabilizirati - pojasnila je Aida.

Novinari Dnevnog avaza pitali su je i je li Emir svjestan da je udario ženu?

- Ne, on samo kaže da je čuo tupi udarac i ničeg se više ne sjeća - istaknula je Aida.


(DEPO PORTAL/BLIN MAGAZIN/dh)



Vjerujem da mu je teško. Ima ljudi koje ovakvi slučajevi nevjerovatno pogode. Moj rođak je na ovaj način pregazio jednu djevojčicu. Iako je bio nesretan slučaj više od 40 dana nije izašao iz sobe, niti je pričao s drugima. Skoro poludio.
A ima i drugačijih slučajeva. Neki ni grižnju savjesti ne osjete.

Lebowski
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11776
Joined: 03 May 2013, 14:19
Status: Offline

Re: Hrvatska: Emir Hadžihafizbegović autom usmrtio ženu

Post by Lebowski » 15 Oct 2014, 01:57

ako nije bio pijan za volanom ili pod utjecajem cega drugog stvarno nije fer optuzivati ga...ko bi sebi pozelio da nosi to na dusi.

al i moja reakcija prvi dan je bila jo da je on ubica, kriv..sada vec nije

nisam iz price shvatio sta je to dvoje radilo na cesti, zasto su stali tu
Ostavljam profil na forumu u amanet dobrim ljudima

USERNAME: Lebowski
PASSWORD: 123456

Dobri ljudi, uđite i promijenite šifru i riješite se kjafira.

User avatar
IM_ex
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6816
Joined: 29 Jan 2012, 23:07
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Hrvatska: Emir Hadžihafizbegović autom usmrtio ženu

Post by IM_ex » 15 Oct 2014, 20:37

Hadžihafizbegović: Imam beskrajnu potrebu sresti se s porodicom Kuduz

Proslavljeni bh. glumac Emir Hadžihafizbegović, koji je prije nekoliko dana učestvovao u saobraćajnoj nesreći u kojoj je smrtno stradala 63-godišnja Ankica Kuduz iz Zagreba, oporavlja se u Općoj bolnici u Slavonskom brodu nakon operacije zbog povreda zadobijenih u nesreći.

Hadžihafizbegovića je u bolnici posjetila ekipa portala sbplus.hr, koja je bila zatečena onim što je vidjela.
Glumac je bio evidentno skrhan zbog svega što se desilo.

"Prije nego bilo što kažem, želim izjaviti saučešće porodici gospođe Anice Kuduz. Osnovna misao koja kola mojom glavom je da je to nešto što me jako potreslo, ali, nažalost, ja nikakvu sliku ispred sebe nemam, osim jednog tunela, mraka. Ničega. To moje stanje, međutim, ničim ne umanjuje bol porodice koja je izgubila jednog svog člana", kazao je Hadžihafizbegović.

On se zahvalio svim ljekarima i medicinskom osoblju kako u Novoj Gradiški tako i ovdje u Slavonskom Brodu "na profesionalnosti i maksimalnoj ljudskoj pažnji koju su pokazali prema meni".

"Želim dodati da generalni osjećaj koji vlada mojom psihom jeste - prvo, beskrajna potreba da se sretnem s porodicom Kuduz i drugo, da se u cijelosti rasvijetle okolnosti pod kojima se nesreća dogodila", zaključio je Hadžihafizbegović.

Nesreća se dogodila na autocesti A3 iz Okučana prema Zagrebu, a policija još uvijek traga za vozačem koji je srušio signalizaciju koja je obilježavala radove na mostu. Na te znakove je autom naletio drugi vozač, te mu je pritom pukla guma.

Kada su on i dvije saputnice izašli da promijene gumu na vozilu, na njih je automobilom naletio Hadžihafizbegović. Od težine povreda Kuduz je preminula u bolnici u Novoj Gradišci.



Zao mi ozaloscene porodice, zaista. Suosjecam. Neka im Bog da snage! Zao mi Emira i njegove porodice.
Nesreca, koja svakoga moze zadesiti, bacila je na koljena dvije porodice.
Nisam vrli strucnjak, no, u ovom slucaju to i ne moras biti da bi donio nekakav, karakterno ljudski zakljucak:
- Emir (bez procenata alkohola u krvi) nije ubio zenu namjerno. I sam je stradao (tjelesne posljedice stradanja osjecace dok je ziv, ali su te posljedice mala maca u odnosu na narusenu psihu; naglasavam - dok je ziv). O stanju njegove supruge i njihovih kcerki da i ne pricam.
- izuzetno losa signalizacija uzrocnik je nesrece i iznad navedenih posljedica. Ako se nekoga treba sudski tjerati, onda su to odgovorna lica zaduzena za signalizaciju na putevima.
Ne vjerujem da ce ozaloscena porodica uloziti tuzbu protiv Hadzihafizbegovica. Vjerujem da nece, budu li informisani bar ovoliko kolko smo mi ovdje.

Ne d'o Bog nikome!
E sad necu ni kako ja hocu

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Hrvatska: Emir Hadžihafizbegović autom usmrtio ženu

Post by laganini » 15 Oct 2014, 20:39

..splet nesretni okolnosti...navodno su tu stradali i toša i lambaša...
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

Lebowski
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11776
Joined: 03 May 2013, 14:19
Status: Offline

Re: Emir Hadžihafizbegović dobio najveće priznanje u karijer

Post by Lebowski » 26 Oct 2014, 21:55

Nisam ovo gledao ranije, čak sam mislio da je u ratu bio negdje vani al eto nije. Slušao sam ga u jednoj emisiji i kako priča koliko je vjerovao u onu državu, koliko ju je volio i da ga sve to mnogo pogodilo i postao je neka vrsta nacionaliste il bar lika koji se previše bavi politikom.

[ytube][/ytube]
Ostavljam profil na forumu u amanet dobrim ljudima

USERNAME: Lebowski
PASSWORD: 123456

Dobri ljudi, uđite i promijenite šifru i riješite se kjafira.

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Emir Hadžihafizbegović dobio najveće priznanje u karijer

Post by laganini » 27 Oct 2014, 23:37

tipičan bošnjački nacionalist :hihi
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119850
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5708 times
Been thanked: 12286 times
Contact:
Status: Offline

Re: Emir Hadžihafizbegović

Post by Maja » 20 Nov 2014, 00:18

Emir kroz suze pričao o saobraćajnoj nezgodi: O karijeri, nagradama, odnosu sa Ksuturicom…

[ytube][/ytube]

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120520
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6999 times
Been thanked: 7954 times
Status: Offline

Re: Emir Hadžihafizbegović

Post by Krokodil Behko » 20 Nov 2014, 17:56

Čini mii se, da će se ovo odraziti na njega zauvijek.
online

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Emir Hadžihafizbegović

Post by laganini » 20 Nov 2014, 20:07

dobar čovijek imao sam zadovoljstvo upoznati ga... :ok
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119850
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5708 times
Been thanked: 12286 times
Contact:
Status: Offline

Re: Emir Hadžihafizbegović

Post by Maja » 20 Nov 2014, 21:40

Krokodil Behko wrote:Čini mii se, da će se ovo odraziti na njega zauvijek.
Navodno od rata spava samo dva sata dnevno. Pričao je o tome u jednoj emisiji. I kad spava ta dva sata nije čvrst san, svjestan je šta se dešava oko njega. Sad će tek biti tankih živaca.

User avatar
mrki62
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 7492
Joined: 26 Mar 2010, 07:23
Status: Offline

Re: Emir Hadžihafizbegović

Post by mrki62 » 20 Nov 2014, 21:43

Nek se proba snać sa kanabisim.
Najzaslužniji za slobodu naše zemlje su danas bez posla, gladni i žedni!
https://www.youtube.com/watch?v=vG8cSBpqHSM :pusi

User avatar
fruit
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2025
Joined: 25 Oct 2010, 20:05
Has thanked: 33 times
Been thanked: 160 times
Status: Offline

EMIR HADZIHAFIZBEGOVIC REKAO: "JA VIŠE ŠUTJETI NE MOGU"!

Post by fruit » 01 Jan 2015, 22:15

EMIR HADZIHAFIZBEGOVIC REKAO: "JA VIŠE ŠUTJETI NE MOGU"! Ove riječi će žestoko potresti Bosnu…
Emir Hadzihafizbegovic:

Bošnjak Džemaludin Latić fašista, Bošnjak Mušan Topalović ratni zločinac, Bošnjačka politička stranka SDA odgovorna za agresiju na Bosnu i Hercegovinu i pokolj sopstvenog naroda, Bošnjačka ulema bije se za pare, Bošnjački ministri kradu, Bošnjački generali kriminalci u Krajini, Bošnjaci pomeli tri hiljade Srba u Sarajevu, Bošnjačke firme švercerske, Bošnjačka Armija klala po Grabovici, Bošnjaci u federalnom MUP-u nesposobni, djeca iz mješanih brakova nepoželjna u Bošnjačkoj vojsci, Bošnjaci majoriziraju Hrvate u Travniku i u Varešu, Bošnjački primitivizam napunio Skenderiju uživajući uz Jusufa Islama, Bošnjaci dižu ruke za Velibora Ostojića, Bošnjačka žena umotana poput utvare baulja Titovom. E, pa neka vam Bošnjaci, nek’ vam gaze zastavu kad ste ovako nakaradan narod.


Ne foliramo kad volimo

Eto, tako o tebi pišu “vakumirani” bošnjački insanu. O tebi koji si protjerivan, klan, ponižavan, o tebi koji si na rukama nosio mrtvo dijete i koji si tražio da sa ubicom popiješ kahvu kako bi ga upitao za razloge pucanja u lubanju tvoje ćerke, o tebi kojeg su u Batkovićima razapinjali između dva džipa, o tebi koji si oslobađao Vlašić i bosom nogom Unu gazio, o tebi koji si Pejanovića pazio bolje od rođene matere, o tebi koji voliš ilahiju i kome su silovali majku, o tebi kojem djeda i nenu sahranjuju na groblju za “auslendere” sa pogledom na sidnejsku operu, o tebi koji ibadetiš i Bajrame dočekuješ u Oslu i Stockholmu, o tebi koji ne foliraš kad kažeš da voliš Jovu Divjaka, Dragana Vikića i Nenada Markovića, o tebi koji si se sa svojim dostojanstvom popeo na vrh civilizacijske piramide.

Ti, eto, imaš takve prvake kojih treba da se stidiš. I defetizam je tvoja određujuća kategorija i da se, kojim slučajem nisi odbranio i sačuvao domovinu, nikada nijedna ružna riječ s početka ovog teksta o tebi napisana bila nebi.

E, zato što si takav, Bošnjače, što nije bilo po nečijem, zato što te je tvorac “Islamske deklaracije” poveo u najslavniju epopeju nacionalne samobitnosti, zato što je prekrižio nečiju geopolitičku matricu po kojoj si, Bošnjače, kozmetička greška i strano tijelo, na transferzali Atina-Beč, zato što u svoju malu zemlju dovodiš Pavarottija, Milansku skalu, Kasparova i Bono Voxa i zato što si ustvari jedan dobar narod, a nečiji koncepti ne trpe dobre narode, ne trpe one koji tepsiju krompiruše podijele sa kompletnim haustorom i koji od svoje bijede, negdje na putu Tuzla-Teočak, pristave kahvu i iznesu hurmašice ekipi švedske televizije. Eto zato što si dobar, a ne pogan, zato što se ne uklapaš u nečiju sliku o Islamu i što ne mogu od tebe napraviti novi Alžir, moraš biti kažnjen. Ako ne u ratu, bićeš povaljen u miru.

U tu svrhu uradit će sljedeće:

Povaljeni u miru

Pod jedan: Priču o agresiji eufemizirati, odvlačeći je na kolosjek međunacionalnih sukoba.

Pod dva: Četverogodišnje orgijanje barbara po Bošnjačkoj koži amortizirati naručenim tekstovima o Kazanima i Grabovici.

Pod tri: Aktivirati Pejanovića, koji je najzad istjeran iz grma i čija skaradna poruka o tome kako će on lično krvavog vladiku Kačavendu vratiti u Tuzlu, a preko koje su Bošnjaci olahko prešli, samo potvrđuje tezu o srbima po zadatku, itd.

Sve ovo gore napisano dragi moj Bošnjače zorno govori o tome kako je krajnje vrijeme da i u miru preuzmeš vlastitu sudbinu u svoje ruke.

Tvoja politička heterogenost i nacionalna atmosfera sada, već sasvim izvjesno, prijeti da te povede u kolektivni mazohizam. Jer biti ovako neargumentirano pljuvan zadnjih sto dana, biti ovako devalviran i nakon rata opet ponižavan, a pri tome ne reagirati znači biti Bošnjački idiot i, pošto dugo čekam da umjesto mene reaguju moja Vlada, moja stranka, moje ratne starješine, moji rasuti muhadžiri, moji skupštinski poslaniici, moji ministri, a oni to ne čine, morao sam ovim pismom zaštititi sebe i svoju Bošnjačku porodicu.

Ćafirolozi i domaći izdajnici

Moj babo, moja rahmetli mati, moj brat, moja žena, dvoje moje djece i ja, nismo Bošnjaci iz priče bjelosvjetskih ćafirologa i domaćih izdajnika. Šutnja kao punkturna tačka bošnjačkog intelektualca i njegovog mentalnog sklopa razdire me gore od svake laži napisane o nama. Vi, Bošnjačka inteligencijo! Vas pozivam. Vi, koji sakrivate se iza nekakvog kvazisabura, teorije netalasanja, lažne principijelnosti i već otrcanog, samo vama svojstvenog, merhameta, počinjete odista da mi se gadite. J…. vas i vaše promocije knjiga, okrugle stolove i etablirana kuloarska šupljiranjaa o ugroženosti bošnjačkog bića. Prevladajte jednom stogodišnje strahove i stanite ispred ovog naroda! Stanite iza najčestitijih duša dunjalučkih i pomozite im. To vam je farz i desi li se ovom narodu ponovo nešto ružno, bićete gori krivci od Miloševića i Tuđmana zajedno.

Potpisnik ovih redova duboko je svjestan hipokrizije morala koja je zahvatila i razara jedan dio Bošnjačkog tkiva, svjestan je mahalskog sindroma jednog dijela bošnjačke vlasti, čje su krajnje konsekvence duhovno ništavilo. Znam dobro kako su nam neki Bošnjački ministri korumpirani i kako u stranci SDA ima izvjesnih uhljupa koji kompromitiraju ideju Bosne. Ali sve to nije razlog da nam se podmeće kukavičije jaje i da nam na istu deredžu stavljaju zločin, modernoj civilizaciji nepoznat, naspram, istina je očiglednih manjkavostii u jednom dijelu koordiniranja vojnog vrha i nadređenih jedinica u Armiji BiH. Ta prevarantska igra balkanskog pokera gdje po redu hoće da nam potpišu istu odgovornost za rat kao i našim dušmanima, mogla bi proći ako mi Bošnjaci, hajvani, budemo opet šutjeli.

Mi smo narod koji godinama živi pod ucjenom.Šesto-godišnja klaustrofobija nas je istraumatizirala da inferiornost i kompromis postaju naša konstanta, naša stanja. Obračunajmo se već jednom sa stoljetnim šejtanom koji nam kruži metabolizmom. Strahom od vlastitog mišljenja. Pokidajmo u sebi genetske kodove iracionalne panike, šta će, na ono što ćemo kazati, reći drugi. Naš usud da se kao Bošnjaci rađamo u ovim paranoidnim okruženjima validan je razlog da moramo biti jaki i odvažni, a ne da dopuštamo da nam poslije džehennema i dvjesta hiljada mrtve braće i sestara jedan političar drži ders o sumnjivoj ratnoj ulozi šehera.

Ja više šutjeti ne mogu!

Drugi kako hoće, ali ja više šutjeti ne mogu. Hoću da mislim i hoću da kažem ono što mislim. Mislim da je Pejanović izgubio stečeno povjerenje. Mislim da je Mušan Topalović spočetka agresije bio heroj ovog naroda i da je u neuračunljivom stanju uradio neke stvari koje nije smio i koje su ga koštale života. Mislim da nije uputno i dobro mrziti ljude poput Marka Vešovića, ali i da je Džemaludin Latić jedan od najznačajnijih Bošnjaka koji se rodio u zadnjih pedeset godina. Mislim da su Slaviša Šućur, Miro Lazović, Mladen Vojičić Tifa, Predrag Paja Pašić, Perica Simonović, Mišo Božić (predsjednik SGV Tuzla) parametri srpske čestitosti. Mislim da je moj predsjednik Alija Izetbegović najmoralniji čovjek planete, ali i to da nije smio dozvoliti da se Drugi Kongres SDA pretvori u farsu.

Mislim da je Atif Dudaković najveći bosanski gazija, a Emin Pivić i Hamdo Abdić najsvjetliji primjeri kako se voli i brani domovina. Mislim da dobar dio bosanskohercegovačkih medija radi po nalogu stranih obavještajnih službi i da bi bilo dobro Miljenka Jergovića vratiti u Bosnu. Mislim da je Haris Silajdžić urnek Bošnjačke pameti i da je u zadnjih nekoliko nastupa na bosanskim medijima definitivno sa sebe skinuo hipoteku narcisoidnog i “tersli” političara.

Mislim da bi se na teritoriji Federacije morao donijeti zakon po kome bi svaki privatnik bio dužan izdvajati odredjenu novčanu naknadu za jednog demobilisanog borca bez zaposljenja. I nije uopće važno da li je ovo što ja mislim tačno i da li je važno. Neka istinu i ozbiljnost ovog teksta utvrdi neko drugi.

Borba se nastavlja

E, da meni ne bi opet za dvadeset godina klali familiju po Srebrenici, protjerivali rođake iz Brčkog i Bosanskog Broda, slali rodbinu iz banjalučkog bonluka da pere posteljinu po hotelskim vešerajima države Illinois, a sve za rad njihovog pripadanja Bošnjaštvu i Islamu, da mi se ne bi od mog lijepog naroda pravila šprdnja i da mi pjani Englezi ne bi gazili zastavu, ja ću svoju borbu nastaviti. Kakav će ishod biti ja ne znam, ali znam da ću imati miran san jer ću ispunjavati makar obaveze prema Bogu i svom narodu.

Neka je stid onih koji mogu to isto, a neće.
Lahko je ženu dovest do ludila,hajdi ti nju dovedi do pameti

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120520
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6999 times
Been thanked: 7954 times
Status: Offline

Re: EMIR HADZIHAFIZBEGOVIC REKAO: "JA VIŠE ŠUTJETI NE MOGU"!

Post by Krokodil Behko » 01 Jan 2015, 22:57

Bošnjak Džemaludin Latić fašista, Bošnjak Mušan Topalović ratni zločinac, Bošnjačka politička stranka SDA odgovorna za agresiju na Bosnu i Hercegovinu i pokolj sopstvenog naroda, Bošnjačka ulema bije se za pare, Bošnjački ministri kradu, Bošnjački generali kriminalci u Krajini, Bošnjaci pomeli tri hiljade Srba u Sarajevu, Bošnjačke firme švercerske, Bošnjačka Armija klala po Grabovici, Bošnjaci u federalnom MUP-u nesposobni, djeca iz mješanih brakova nepoželjna u Bošnjačkoj vojsci, Bošnjaci majoriziraju Hrvate u Travniku i u Varešu, Bošnjački primitivizam napunio Skenderiju uživajući uz Jusufa Islama, Bošnjaci dižu ruke za Velibora Ostojića, Bošnjačka žena umotana poput utvare baulja Titovom. E, pa neka vam Bošnjaci, nek’ vam gaze zastavu kad ste ovako nakaradan narod.
Sve ove naslove, možeš pročitati u jednom jedinom broju dnevnog avaza.
Nema potrebe da se zagleda u "tuđe" medije. Plus specijalitet kuće, iz dana udan kad raspale po nekom, do krajnjih granica manijakalnosti.
online

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81410
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10310 times
Been thanked: 7159 times
Status: Offline

Re: EMIR HADZIHAFIZBEGOVIC REKAO: "JA VIŠE ŠUTJETI NE MOGU"!

Post by Julia-Klara » 02 Jan 2015, 00:04

meni je ovaj covjek jednako ljigav kao i Dino Merlin, jednako antipatican
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: EMIR HADZIHAFIZBEGOVIC REKAO: "JA VIŠE ŠUTJETI NE MOGU"!

Post by storm » 02 Jan 2015, 00:20

Meni je Emir ok ....zašto je ljigav :hm možda nisam upućen :cudi
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Lavlje_srce
Alienka
Alienka
Posts: 16324
Joined: 04 May 2012, 11:30
Has thanked: 3420 times
Been thanked: 2688 times
Status: Offline

Re: EMIR HADZIHAFIZBEGOVIC REKAO: "JA VIŠE ŠUTJETI NE MOGU"!

Post by Lavlje_srce » 02 Jan 2015, 09:28

Ne mogu reci da simpatiziram E.H. jer je preemotivan i cesto neodmjeren, ali itekako ima istine u napisanom, posebno 'strahu od vlastitog misljenja' i degutantnom gazenju po duboko traumatiziranom kolektivnom egu naroda - metodima starog dobrog specijalnog rata.

Ali tu nije kriv narod koga ionako niko nista ne pita, nego autisticni i svojim efemeralnim potrebama ('u se, na se i poda se') okrenuti kvazi-politicari. Covjeka vrijednog postovanja ni na mapi.

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: EMIR HADZIHAFIZBEGOVIC REKAO: "JA VIŠE ŠUTJETI NE MOGU"!

Post by drugrankovic » 03 Jan 2015, 09:35

Salahuddin wrote:
Lavlje_srce wrote:Ne mogu reci da simpatiziram E.H. jer je preemotivan i cesto neodmjeren, ali itekako ima istine u napisanom, posebno 'strahu od vlastitog misljenja' i degutantnom gazenju po duboko treumatiziranom kolektivnom egu naroda - metodima starog dobrog specijalnog rata.

Ali tu nije kriv narod koga ionako niko nista ne pita, nego autisticni i svojim efemeralnim potrebama ('u se, na se i poda se') okrenuti kvazi-politicari. Covjeka vrijednog postovanja ni na mapi.

Ma hajde eto da im i oprostimo sto sa politikom barataju kao i ja borbenim avionom. Ali oni su prljavi, neposteni, lazu narod i nemaju nijedan muda (izvini na izrazu) da onom Homo erectusu is Laktasa kazu: "Dosta!" Traktorista im vazda mase ispred nosa tvorevinom nastalom na etnickom ciscenju i sistematskim ubijanjem...a oni...oni nista. Zao mi je sto moram ovo reci ali mi nemamo sposobnog politicara koji bi se iole istinski zauzeo za bosnjacki narod. Pa da su Bosnjaci pocinili Visegrad, Prijedor, Srebrenicu i napravili onolike masovne grobnice, ne znam sta bi nam Amerika i Evropa uradili. Drzavu ni u kom obliku sigurno imali ne bi. A nasi politicari cute. Ne znam zarad cega. Pa da bar neko, makar i simbolicno i sa malo nade za uspjeh, upotrijebi malo jaci pritisak zbog naziva entiteta "Republika Srpska". Ovaj naziv je potpuno kontradiktoran zakonu o konstitutivnosti sva tri naroda na cijelom prostoru BiH. Meni taj naziv smeta, jer vrlo dobro znam kako je taj entitet uspio da Srbi budu u apsolutnoj vecini u tom entitetu. Smeta izgleda i Emiru ali ko i njega i mene pita....

I da, nemam koga da izdvojim. Ama bas nikog. Svi su oni "tu negdje".

Da, kako reče klara, isto je ljigav kao i dino... Sa izjavama tokom rata i neposredno po njegovom završetku, pa do podguzne muve koja zarad interesa trči u beograd snimajući ulogice... jer zna da je bg jebeni holivud ovog malog regiona sto se filmova tice...
Kad je to stalo, okreće se starom načinu koji ispuvani političari jedino umeju, pa prepisuje od njih... Laprdanje o "patriotizmu" pa ova rječ postaje sve jadnija u totalnoj suprotnosti šta predstavlja...

"Ko halali, dabogda ga rođena djeca proklela,jer mi, mi Muslimani ovaj rat nismo željeli, ali ako hoćemo, dobit ćemo ga, jer u Bosni rješenja nema ili Džehenem ili sloboda, kome to nije jasno neka ide iz Bosne." jedan deo nastupa u lukavcu 1994... dje jebe majku srbima, i stosta...


Aj da ga ne zna narod... Posle onog divljanaj autom u oktobru kad je porušio sve znakove koji su nesrecnici postavili kao upozorenje, jer je divljao autom prekoračeći dozvoljenu brzinu i usmrtio jadnu ženu, eto sad je on opet "PATRIOTA"!

Treba zabarušit, pa ajde opet trla baba lan, stari otrcani fazon...



A ti Salahudine, nemoj više da te čujem da lažeš! U stvari nemoj se pozivati na neki istinski zajednički suživot dje su u tvojim ocima svi ravnopravni. Svoje prikrivene stavove si već više puta iznio kad jednostavno izleti iz tebe, u nekoliko postova... pa reko aj pustićemo jednom dva put...

Tarkotri a? Treba li šta da pričam o toj reči kojom se posprsdno odnosiš prema srpskom rodu i njegovom stradanju? Neka je tebe milo to, samo nemoj mi kukat tu posle o srebrenici, višegradu i bla bla bla...

Sa namjerama pritiska, leba nema. Dejton je potpisan, a i budala zna da je najmanje stvoren da bi srbima učinio... Da ga nije bilo posle te zime ne bi imo koga ni da te predstavlja tamo... Jes amerikanci koji su te srbe bombardovali u srpskoj su njima htjeli da učine... Ta blebetanja o republici srpskoj koje proturate, i koji plitki poput tebe upijaju ko sundjer vodu, samo vas udaljavaju... Toliko o pritisku, jer suvišno je pričati nešto o njegovim posledicama u koje niko normalan ne bi hteo da se ponovo usudi, sa nekim ko je dupe ugnjezdio hiljadama kilometara daleko pa će do njega te posledice doć al na kukovo ljeto... Sa nekim čija su djeca već amerikanci a svakom godinom će sve to više i biti (bez obzira što tajo pokušava spriječit amerikanizaciju ili katolizaciju kako veli sikćući na pojavu krsta nekog na dresovima tj u nazivu...) i koji ne mogu u slučaju tog pritiska osjetit ono što mogu djeca u Bosni...


Pošto ti padaš i dalje na fekalije ovih tobož "patriota" ostani tamo tako malen, što dalje i zanavjek...


U buretu punom baruta on bi pritisko... sibicom se igra, jer mu je dupe daleko...
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: EMIR HADZIHAFIZBEGOVIC REKAO: "JA VIŠE ŠUTJETI NE MOGU"!

Post by drugrankovic » 03 Jan 2015, 13:17

Salahuddin wrote:
Tarkotri a? Treba li šta da pričam o toj reči kojom se posprsdno odnosiš prema srpskom rodu i njegovom stradanju?
Kako si samo uspio u jednoj recenici da Dodika poistovijetis sa srpskim rodom i njegovom stradanju? Znaci, kad ja kazem nesto negaativno o Dodiku traktoristi, to je atak na srpske zrtve? Idi, jadan ne bio!


licemjer ne lizi sad ono sto si proso da ne budem prostiji...


o dodiku se moj stav zna ovdje odavno i svudje se njega ogradjujem...

traktori, nemoj mi sad palemudit... znamo sto si mislio... vrlo dobro!

dakle traktori



drugo srpsku nije stvorio on, i kad joj stalno prijetish u nju spada i narod...

samo maloumni i dushmani mogu padati na fekalije ovog gore glumca... sad kad je divljo i pregazio zenu, i kad ga pljuju i ceka ga sud, sad on neće više da ćuti pa će opet po starom oprobanom receptu za budale...

i na onu bajatu recenicu kako ti smjeta pa eto smjeta i jadnom emiru, mi treba da se rasplacemo?

svako normalan ce ti odgovorit, smeta ti tolko a? i emiru? smjeta e li? pa crkni pukni! :ble

on ce o prtiscima u krvavoj bosni... takvi su za eliminaciju


aj ti skriveni u svoj cosak, pa kmeci s emirom, i hrani se tim ajvanima koji jos vjeruju da ima bena kojima to mogu prodat...

za bilo kakvu raspravu sa drugom rankom si zavrsio svoju sportsku karijeru


ende
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

Post Reply

Return to “Filmovi”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 68 guests