Emir Hadžihafizbegović

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37669
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2867 times
Been thanked: 2204 times
Status: Offline

Re: EMIR HADZIHAFIZBEGOVIC REKAO: "JA VIŠE ŠUTJETI NE MOGU"!

Post by Pasaga » 03 Jan 2015, 21:23

Salahuddin wrote:Eto meni traktori koje ti ovdje pominjes tek sada naumpadose kada si ti napisao. Da ti se mozda pravdam da nisam mislio to? Klinac. Nisam a ti se pusi ako mislis da jesam. Dodika svi zovi traktorista i to je bar opstepoznato. Ako tebi nije, eto sad znas. Jos ga zovu i Mile Ronhil. Hocel i tu sad biti sta za stradanje Srba, u vezi Ronhila?

Imao traktor i onu drljacu....
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
fruit
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1985
Joined: 25 Oct 2010, 20:05
Has thanked: 20 times
Been thanked: 105 times
Status: Offline

Re: EMIR HADZIHAFIZBEGOVIC REKAO: "JA VIŠE ŠUTJETI NE MOGU"!

Post by fruit » 03 Jan 2015, 21:23

Emir je ljudina,još malo kao merlin...
U to ime idem da poslušam..."Da te nije Alija"
Lahko je ženu dovest do ludila,hajdi ti nju dovedi do pameti

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: EMIR HADZIHAFIZBEGOVIC REKAO: "JA VIŠE ŠUTJETI NE MOGU"!

Post by drugrankovic » 03 Jan 2015, 21:49

e bas u to ime, zivjela srpska :srbija
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
fruit
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1985
Joined: 25 Oct 2010, 20:05
Has thanked: 20 times
Been thanked: 105 times
Status: Offline

Re: EMIR HADZIHAFIZBEGOVIC REKAO: "JA VIŠE ŠUTJETI NE MOGU"!

Post by fruit » 03 Jan 2015, 21:51

Image
Lahko je ženu dovest do ludila,hajdi ti nju dovedi do pameti

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: EMIR HADZIHAFIZBEGOVIC REKAO: "JA VIŠE ŠUTJETI NE MOGU"!

Post by drugrankovic » 03 Jan 2015, 22:25

u toj mapici zamisljenoj, ti na 49 posto mozes samo proci cuteci... a sa svojim zakonima, i vilajetima cime vec, mozes u onih 51 da mastas...

i tih 51 djelis... pa izvoli, pred spavanje, ako... a kad se probudis, :srbija i srpska je tu
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
fruit
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1985
Joined: 25 Oct 2010, 20:05
Has thanked: 20 times
Been thanked: 105 times
Status: Offline

Re: EMIR HADZIHAFIZBEGOVIC REKAO: "JA VIŠE ŠUTJETI NE MOGU"!

Post by fruit » 03 Jan 2015, 22:38

drugrankovic wrote:u toj mapici zamisljenoj, ti na 49 posto mozes samo proci cuteci... a sa svojim zakonima, i vilajetima cime vec, mozes u onih 51 da mastas...

i tih 51 djelis... pa izvoli, pred spavanje, ako... a kad se probudis, :srbija i srpska je tu

ja ne maštam ni o 51 ni o 49 ja sam zadovoljan sa ovo svojih duluma što imam.

Od tih 49 .... 40 je mile poklonio bratu,sinu,i kumovima...ostalih 9%...vama ostalim u RS...
Lahko je ženu dovest do ludila,hajdi ti nju dovedi do pameti

Lebowski
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11776
Joined: 03 May 2013, 14:19
Status: Offline

Re: EMIR HADZIHAFIZBEGOVIC REKAO: "JA VIŠE ŠUTJETI NE MOGU"!

Post by Lebowski » 04 Jan 2015, 11:43

Sve lijepo, rekao je Emir nekih pametnih stvari, koje mi se sviđaju ali i nekih vezanih za neke ljude i politiku koje mi baš i ne leže. Al mene brinu motivi za ovo pismo, poruku...
Ostavljam profil na forumu u amanet dobrim ljudima

USERNAME: Lebowski
PASSWORD: 123456

Dobri ljudi, uđite i promijenite šifru i riješite se kjafira.

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: EMIR HADZIHAFIZBEGOVIC REKAO: "JA VIŠE ŠUTJETI NE MOGU"!

Post by drugrankovic » 04 Jan 2015, 12:58

motivi su licne prirode ko i svaki put kodl judi poput dina, emira...

prvo je bio lukavac 1994 kad je pronesen slavom postao ikona, a onda ipak ta slava pocela opadat, a posla u bosni oko glume i sami znamo kolko vajde... pa lepo se posere na sebe i op u beograd sa toboz izmenjneom pricom, trceci za ulogicama i dinarcicem...


sad divljanje po auto putu, ubio zenu nesretnu, pa kad ceka sud i usput osude, sad se sjetio kako da opet postane "pozitivac"... bla bla bla...

sad ces ti prikane u bajbukanu da odlezis malko ovo usmrcivanje neduzne zene i da smirish malo rogove i bahato ponasanje...


eto motiva... licno dupe ko i uvjek... bla bla bla
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119228
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5515 times
Been thanked: 11755 times
Contact:
Status: Offline

Re: EMIR HADZIHAFIZBEGOVIC REKAO: "JA VIŠE ŠUTJETI NE MOGU"!

Post by Maja » 04 Jan 2015, 13:17

Hajde prestani više srati s divljanjem po autoputu. To se može desiti svakome od nas i jadno je uzimati tuđu tragediju kako bi nekog ocrnio.
Ti koji se dičiš svojim ratnim podvizima zamjeraš njemu nešto što nije namjerno uradio. A i nema veze s temom.
Ubuduće će se brisati takvi komentari i inače pripazi malo kako pišeš forumašima. Previše sebi dopuštaš i neće moći više tako.

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: EMIR HADZIHAFIZBEGOVIC REKAO: "JA VIŠE ŠUTJETI NE MOGU"!

Post by drugrankovic » 04 Jan 2015, 13:24

pripazi malo na govor i to srati...

pa nece se svakom desiti da skrsi unapred postavljene znakove i ne stigne toliko ukociti... razlog je divljanje bahatost, nekontrolisana voznja, ili alkohol... nema trece...

brisi ti od volje ti... pokazujes samo tu "demokratiju"... a sto je ovaj prokmecao opet o tzv "patriot politici" jasno je... sad ga ceka prdekana... i aj malo da se sazalimo i vidimo kolki je on dobrotvor naroda...

brzo je to zaboravio, i spustio usice, pa se pokrio njima dosavsi u bg, da trckara po ulogice...

zato je ljigav poput dina... ima naravno onijeh koji su vazdan ostali uzdrzani i karakterni... na primjer tifa... stulic, djura, i dobar broj njih...

ja drugima ne govorim da seru... a tvoje vidjenje demokratije i sta ce moci a sta nece (dok to vama pase) ostavljam tebi... nije bosna samo vase vidjenje... vec i drugih... i dok su samo vasi junaci (zlikovci) istinski heroji a ostalo sve srpsko agresorsko i zlikovacko ne ocekuj da cete dobit drugacije... to mozes ovde silom na forumu, u bosni to nije php. index... nije zemlja licna tvorevina nekoga u drimviveru, i php-u... nikako



a ima i ovakvih... dama si povedi malko racuna, ili pre toga se sjeti sta mislis o kusturici... i onda rezonuj da tako te "kusturice" s vase strane gledaju i drugi...




ma kome pricam...
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119228
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5515 times
Been thanked: 11755 times
Contact:
Status: Offline

Re: EMIR HADZIHAFIZBEGOVIC REKAO: "JA VIŠE ŠUTJETI NE MOGU"!

Post by Maja » 04 Jan 2015, 14:06

Da me briga sta Emir izjavljuje komentarisala bih temu.
Inace mi idu na neku stvar muzicari i glumci koji se petljaju u politiku.
Imaju pravo na to ali ne znam zasto im to treba.
Ali ti koji istices kako si ratovao protiv svih i svakog ovdje glumis moralnu vertikalu
i osudjujes a i ne znas tacno sta je bilo, kao sto ne zna niko od nas.
I prije nesrece Emir je imao slicne izjave tako da ti tvoja tvrdnja ne pije vode.
A pratila sam kako se obracas Salahudinu i fruitu.
Ako ne znas svoja razmisljanja iznositi bez da vrijedjas druge onda ovo nije
forum za tebe.
Brisat ce se sve tvoje gluposti pa ili ces paziti kako pises ili ces dobrovoljno
otici s foruma. Vidjecemo kad ce ti dosaditi.

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: EMIR HADZIHAFIZBEGOVIC REKAO: "JA VIŠE ŠUTJETI NE MOGU"!

Post by drugrankovic » 04 Jan 2015, 14:36

sve su gluposti sto se kose sa vidjenjem vecine ovdje... a vecina je federativna...

apsolutna vecina

forum nosi bosansko u sebi, ocito gledanje bosne ima razlicita vidjenja... mozda i odemo sa foruma, ali kazem mozda... opet nije forum drzava, ali srbi u takvu bosnu uci nece...

protiv sve i svakoga? nije tu bilo neke razlike, i hrvatska i bošnjačka strana su vodjenje anti srpskom politikom... a šiptari? muslimanski cilj tamo muslimanski cilj ovamo... ili u prevodu erdogan i vamo i tamo omiljena licnost...


drzacemo se tema... ovo je ljigavac i slus
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

Lebowski
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11776
Joined: 03 May 2013, 14:19
Status: Offline

Re: EMIR HADZIHAFIZBEGOVIC REKAO: "JA VIŠE ŠUTJETI NE MOGU"!

Post by Lebowski » 04 Jan 2015, 14:43

De rankoviću samo probaj napisati par postova al bez psovki, vrijeđanja forumaša, ružnih riječi.. ono malo razmišljaj da li ćeš nečim nekog uvrijediti a ako tebe nešto vrijeđa lijepo to reci, da nije OK, prijavi, šta ja znam..

Da ne izgledaš kao da si u rat kreno

Možda ti se svidi. :oo
Ostavljam profil na forumu u amanet dobrim ljudima

USERNAME: Lebowski
PASSWORD: 123456

Dobri ljudi, uđite i promijenite šifru i riješite se kjafira.

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37669
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2867 times
Been thanked: 2204 times
Status: Offline

Re: EMIR HADZIHAFIZBEGOVIC REKAO: "JA VIŠE ŠUTJETI NE MOGU"!

Post by Pasaga » 04 Jan 2015, 16:29

Lebowski wrote:Sve lijepo, rekao je Emir nekih pametnih stvari, koje mi se sviđaju ali i nekih vezanih za neke ljude i politiku koje mi baš i ne leže. Al mene brinu motivi za ovo pismo, poruku...
Nije tu samo to u pitanju.
Imamo mi jos takvih bisera osim Emira....slijdi ga u stopu Fatmir.....
Gospodin u zadnje vrjeme razvija cvrste veze sa Brenom,Fahretom Jahic,koje su malo neobicnog karaktera,mada ona nije u mom dnevnom rjecniku.
Ev ovdje cu ti iznjet par detalja,tu je to negdje...u koju deku..


(brenu sam pobrisao iz kulturoloških razloga - kod mene se u kući ne psuje)...

Naime, imenTovani gospodin se dosjetio da je naše tržište glumačko) premalo i preselio se "malo više" u Hrvatsku. To nije loše, već naprotiv, ukazje na tržišno promišljanje jedinke u predkapitalističkkom društvu (koje još nije napustilo predatorsku fazu).
Dakle, ovaj OBER Bošnjak & Promicatelj Bošnjaštva i Islama, je u najmanju ruku izazvao omanju aferu pri administrativnim službama koje su se morale prilagoditi njegovom zahtjevu da ga se ima smatrati Hrvatom i stoga da zaslužuje Domovnicu & Putovnicu.
Ni prvi ni jedini, samo naš Promisatelj je drugi u vrsti poslje Fatmira Alispahića..
Da li bi tebe iznenadilo da Fatmir popunjava birokratske obrasce po Zagrebu u naponu snage da dokaže kako je Hrvat, ili da dokaže kako je Srbijanac (radeći to isto u Beogradu)...
I još, tugo moja, Emir to uradi u drugoj godini bezviznog režima prema EU kojeg je BiH bila naprasno dobila....

Nego da se vratimo tvojem doticanju istine.. Rekao si vrlo važnu stvar. Emiru ne nedostaje domaće medijske pažnje i pažnje onog dijela populacije koja ne posmatra glumište kao prevlast Šejtana.
Šta njemu odjednom nedostaje, pa ovako jauknu...?
NedajBoženikome, ali njemu se desilo nešto što ne treba poželjeti ni pomisliti nikome - u nekoje nepažnji, svojoj ili tuđoj, ili obostranoj, vozilom je ubio hrvatsku državljanku u Republici Hrvatskoj. Doživio je veliku traumu (svaki normalan čovjek bi isto), ali kad se malo razabralo, dobio je poziv na sud kao osumnjičeni.

Od ove tačke, idu tri moguće putanje:

a) Treba mu pažnja Princa, jer mu Princ može šapatom obezbijediti dostojnu (a možda i efikasnu) zaštitu pred Sudom u Zagrebu gdje je Emir novopečeni Državljanin;
b) Treba mu Princ da obezbijedi šapatom efikasnu zaštitu, u slučaju da se Hrvat Emir ne odazove na poziv Suda u Zagrebu u državi gdje je neki dan postao Državljanin; i
c) Da Hrvat Emir proizvede takve bošnjačke emocije (po mogućnosti, do suza) - pa kad ga nagazi Sud u Zagrebu kao svog Državljanina, da Bošnjačka javnost zajeca nad "stradalnikom", kojeg Republika Hrvatska progoni na pravdi Božijoj....
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
fruit
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1985
Joined: 25 Oct 2010, 20:05
Has thanked: 20 times
Been thanked: 105 times
Status: Offline

Re: EMIR HADZIHAFIZBEGOVIC REKAO: "JA VIŠE ŠUTJETI NE MOGU"!

Post by fruit » 04 Jan 2015, 19:39

Emir je danas u avazu objasnio da je ovo napisao priije 15 godina...ali je dnas neko objavio iz njemu nepoznatog razloga...
Lahko je ženu dovest do ludila,hajdi ti nju dovedi do pameti

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119228
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5515 times
Been thanked: 11755 times
Contact:
Status: Offline

Re: EMIR HADZIHAFIZBEGOVIC REKAO: "JA VIŠE ŠUTJETI NE MOGU"!

Post by Maja » 04 Jan 2015, 21:29

fruit wrote:Emir je danas u avazu objasnio da je ovo napisao priije 15 godina...ali je dnas neko objavio iz njemu nepoznatog razloga...
:D.

Nemoj bolan, ode rankovićeva teorija u klinac.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120151
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7767 times
Status: Offline

Emir Hadžihafizbegović pao u nastavku afere "Asim" (VIDEO)

Post by Krokodil Behko » 06 Mar 2020, 10:02

Image


Nakon što ga je, sada ga već bivši moćnik SDA, Asim Sarajlić, u famoznom snimljenomm razgovoru pomenuo kao "Glumca" koji će zaposliti suprugu jednog drugog kadra SDA, u Ministarstvu kulture i sporta gdje već je viđen kao budući ministar, no vrh SDA je odlučio da to ne dopusti i pronašao je novo rješenje.

Emir Hadžihafizbegović je uoči izbora u novu Vladu Kantona bio u centru nekoliko skandala, poput neumjerenog pijančevanja uz orkestar Crne Mambe u jednom sarajevskim lokalu (plaćeno novcem Kamernog teatra 55, gdje je on direktor), ili "otkrića" da je u Engleskoj na komičan način dobio titulu Lorda. Na vijest da Emir Hadžifabizbegović neće biti ministar, odahnuli su i novinari koji su posljednjih godina bili česte žrtve njegovog agresivnog, primitivnog vrijeđanja i ponižavanja.

Izdvojiti ćemo dva najteža primjera: prvi kada je napao novinara TV N1, sada O kanala, nakon pitanja o utrošku sredstava iz Fonda za kinematografiju Federacije BiH, u kome je Hadžihafizbegović član Upravnog odbora. Evo kako je on reagirao, pa kasnije, kada je vidio da je pretjerao tražio od menadžmenta ove televizije da razgovor ne emitiraju, što je i učinjeno.




Na isti primitivni način nesuđeni ministar kulture prije godinu i pol "odgovorio" je na pitanje novinara Source portala Alena Avdića, a taj je skandal i emitiran javno. Inače, tokom mandata Upravnog odbora Fondacije za kinematografiju Federacije BiH, u kojem pored Glumca sjede i Milan Trivić, te predsjednik Ivo Čolak, podijeljeno je 3 miliona KM filmovima koji nikada nisu snimljeni, niti su producentski kuće vratile novac kojeg su dobile.

Asim Sarajlić je u snimljenom razgovoru koji je šokirao javnost rekao i da mu je „Glumac dužan" i da će zbog tog duga poslušati sve što on od njega bude tražio. Čime je Sarajlić, odnosno SDA čiji je donedavno bio šef kadrovske komisije, zadužila slavnog glumca. Pa, mnogim stvarima i ustupcima, sinekurama koje mu je davala zadnjih 20-ak godina, pored ostalih i funkcijom ministra kulture Kantona koju je već obavljao prije desetak godina. Posljednji "dug" koji je napravio prema SDA, čiji je i član Predsjedništva, Glumac je imao u vidu zapošljavanja sina u kabinetu Šefika Džaferovića bošnjačkog člana Predsjedništva BiH. Mlađi Hadžihafizbegović je prije toga radio u Ministarstvu vanjskih poslova BiH.

(SB)
online

User avatar
dadojović
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10576
Joined: 12 Aug 2018, 14:01
Has thanked: 372 times
Been thanked: 310 times
Status: Offline

Re: Emir Hadžihafizbegović pao u nastavku afere "Asim" (VIDEO)

Post by dadojović » 06 Mar 2020, 11:44

Uživio se u ulogu Samira iz Lud, zbunjen, normalan.
MM "provali rimu za notornu laž, za duboki uzdah posustalog sna, rimu za tminu, i tišinu za dno dna" MM

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6701 times
Status: Offline

Re: Emir Hadžihafizbegović pao u nastavku afere "Asim" (VIDEO)

Post by greeneyes » 06 Mar 2020, 14:45

Sta mu je s onim ustima. Ko da mu je Hann stelovao zube
Samo sabura

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: Emir Hadžihafizbegović pao u nastavku afere "Asim" (VIDEO)

Post by Hannibal » 06 Mar 2020, 17:23

ko da nema zube ocm
🐽

Post Reply

Return to “Filmovi”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests