Filmska brbljaonica

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Shadow
Svemirka
Svemirka
Posts: 51620
Joined: 06 Apr 2020, 08:13
Has thanked: 21023 times
Been thanked: 20835 times
Status: Online

Re: Filmska brbljaonica

Post by Shadow » 02 Jul 2021, 11:49

Rume :srce
Mirno more

User avatar
Shadow
Svemirka
Svemirka
Posts: 51620
Joined: 06 Apr 2020, 08:13
Has thanked: 21023 times
Been thanked: 20835 times
Status: Online

Re: Filmska brbljaonica

Post by Shadow » 02 Jul 2021, 11:50

Ovaj mali opet editovao post :ooo
Mirno more

User avatar
Shadow
Svemirka
Svemirka
Posts: 51620
Joined: 06 Apr 2020, 08:13
Has thanked: 21023 times
Been thanked: 20835 times
Status: Online

Re: Filmska brbljaonica

Post by Shadow » 02 Jul 2021, 11:56

Moracu :oo

Prvo onaj gore :love
Mirno more

User avatar
ironman
sirius
sirius
Posts: 27121
Joined: 25 Jan 2021, 19:36
Has thanked: 14193 times
Been thanked: 14524 times
Status: Offline

Re: Filmska brbljaonica

Post by ironman » 02 Jul 2021, 12:04

Ne mogu da se sjetim najbolje bas filma...
Kao mala nekad gledala. Znaci birvatrilski je.
Rum postavi film iz 98..
Da se odjavim s foruma zauvijek..
dream of spring..
...at dawn look to the east.

User avatar
Shadow
Svemirka
Svemirka
Posts: 51620
Joined: 06 Apr 2020, 08:13
Has thanked: 21023 times
Been thanked: 20835 times
Status: Online

Re: Filmska brbljaonica

Post by Shadow » 02 Jul 2021, 12:23

ironman wrote: 02 Jul 2021, 12:04
Ne mogu da se sjetim najbolje bas filma...
Kao mala nekad gledala. Znaci birvatrilski je.
Rum postavi film iz 98..
Da se odjavim s foruma zauvijek..
Why, oh why? :oo

Pa ja gledala premijeru :oo sta ti je :ooo
Nisi ti puno stariji od mene. Ne bih rekla. Ne drami :ooo

:kafa
Mirno more

User avatar
ironman
sirius
sirius
Posts: 27121
Joined: 25 Jan 2021, 19:36
Has thanked: 14193 times
Been thanked: 14524 times
Status: Offline

Re: Filmska brbljaonica

Post by ironman » 02 Jul 2021, 12:26

Image
dream of spring..
...at dawn look to the east.

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96435
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34387 times
Been thanked: 21132 times
Contact:
Status: Offline

Re: Filmska brbljaonica

Post by Rum » 21 Jul 2021, 17:57

[attachment=0]FB_IMG_1626882915551.jpg[/attachment]


[quote="Mister No" post_id=2970942 time=1626819559 user_id=178]
D
[/quote]
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Nora Ibsenova
Čovječje vrste kći
Čovječje vrste kći
Posts: 18935
Joined: 16 Aug 2019, 20:40
Has thanked: 773 times
Been thanked: 998 times
Status: Offline

Re: Filmska brbljaonica

Post by Nora Ibsenova » 22 Jul 2021, 22:43

Eh, idem gledati Iron Man-a, prvi put.

Sasvim slučajno sam počela gledati DC filmove, jer smo jedne prilike naveče na nekom Cinestaru uhvatili djelić čini mi se ... Batman vs Superman, pa mi je arzo malo pričao o čitavom tom svijetu (a ja sam po prirodi baš znatiželjna, odmah sam se upecala) i odmah nakon sam pogledala dosta DC-ijevih filmova. Međutim ... Sad me kopka i da pogledam Marvelove, jer me DC oduševio.

Gledala sam Black Widow i kao samostalan film mi se nije nimalo svidio. Sreća pa sam uzela kokice, donekle se isplatio odlazak u kino. (I doduše ustvrdili smo da je Cineplexx odlično kino, čak i bolje od CInestara, a još je jeftiniji za 2KM + u gradu je).

Kući sam gledala Captain America prvi dio, jer sam krenula hronološki, kako radnja ide i nije mi se ni on svidio. Bolji mi je od BW ali me se nije nešto dojmio.

Ono što sam na yt vidjela, tipujem da će mi se Iron Man svidjeti. :D.

Pitanje za ljubitelje?
Batman vs supermen?
DC vs Marvel?
"Izvini ja sam ko s marsa pala inace." Skin

User avatar
Beni
Fuck you
Fuck you
Posts: 26399
Joined: 27 Aug 2019, 17:14
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
Mood:
Has thanked: 1867 times
Been thanked: 4093 times
Status: Offline

Re: Filmska brbljaonica

Post by Beni » 22 Jul 2021, 23:06

Marvel
Fuck you a friendly note to start the day

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80493
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7160 times
Been thanked: 11614 times
Status: Online

Re: Filmska brbljaonica

Post by spacebound » 23 Jul 2021, 07:05

Nora Ibsenova wrote: 22 Jul 2021, 22:43 Eh, idem gledati Iron Man-a, prvi put.

Sasvim slučajno sam počela gledati DC filmove, jer smo jedne prilike naveče na nekom Cinestaru uhvatili djelić čini mi se ... Batman vs Superman, pa mi je arzo malo pričao o čitavom tom svijetu (a ja sam po prirodi baš znatiželjna, odmah sam se upecala) i odmah nakon sam pogledala dosta DC-ijevih filmova. Međutim ... Sad me kopka i da pogledam Marvelove, jer me DC oduševio.

Gledala sam Black Widow i kao samostalan film mi se nije nimalo svidio. Sreća pa sam uzela kokice, donekle se isplatio odlazak u kino. (I doduše ustvrdili smo da je Cineplexx odlično kino, čak i bolje od CInestara, a još je jeftiniji za 2KM + u gradu je).

Kući sam gledala Captain America prvi dio, jer sam krenula hronološki, kako radnja ide i nije mi se ni on svidio. Bolji mi je od BW ali me se nije nešto dojmio.

Ono što sam na yt vidjela, tipujem da će mi se Iron Man svidjeti. :D.

Pitanje za ljubitelje?
Batman vs supermen?
DC vs Marvel?
Ja gledam i jedno i drugo, ali Marvel mi je daleko bolji, jer su pozitivniji, prozeti humorom, svjetliji, optimisticniji.
U DC je sve mracno i depresivno.
I ispreplitanje prica mi je bolje, bogatije.
Mada ja stripove nikad nisam citala. Sve sto znam naucila sam kroz filmove, pa kad citam na netu price o pricama, izgubim se, jer ovo sto znam je samo kap u moru.
Exchan ❌️

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42809
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14083 times
Been thanked: 12687 times
Status: Offline

Re: Filmska brbljaonica

Post by Masamune » 23 Jul 2021, 08:02

Nora Ibsenova wrote: 22 Jul 2021, 22:43 Eh, idem gledati Iron Man-a, prvi put.

Sasvim slučajno sam počela gledati DC filmove, jer smo jedne prilike naveče na nekom Cinestaru uhvatili djelić čini mi se ... Batman vs Superman, pa mi je arzo malo pričao o čitavom tom svijetu (a ja sam po prirodi baš znatiželjna, odmah sam se upecala) i odmah nakon sam pogledala dosta DC-ijevih filmova. Međutim ... Sad me kopka i da pogledam Marvelove, jer me DC oduševio.

Gledala sam Black Widow i kao samostalan film mi se nije nimalo svidio. Sreća pa sam uzela kokice, donekle se isplatio odlazak u kino. (I doduše ustvrdili smo da je Cineplexx odlično kino, čak i bolje od CInestara, a još je jeftiniji za 2KM + u gradu je).

Kući sam gledala Captain America prvi dio, jer sam krenula hronološki, kako radnja ide i nije mi se ni on svidio. Bolji mi je od BW ali me se nije nešto dojmio.

Ono što sam na yt vidjela, tipujem da će mi se Iron Man svidjeti. :D.

Pitanje za ljubitelje?
Batman vs supermen?
DC vs Marvel?
Marvel radi mnogo bolji posao što se tiče filmova, a i popularniji je već duži period nevezano za filmove. Eto spejs ti je odgovorila za razlike u smislu atmosfere i sličnog.

Ja više volim DC. Glavna razlika leži u tome kako predstavljaju superjunake. Kod Marvela ljudska komponenta kod heroja imali ili nemali moći je izuzetno važna i maltene su na istom nivou. Tony Stark = Ironman, Peter Parker = Spiderman itd.

Kod DC-a ljudska komponenta služi više kao maska, a superjunaci predstavljaju utjelovljenje određenih ideala. Kostim je faktički ono što je važno, a ne osoba ispod kostima. Zato imaš više Flasheva, više Robina, više Batmana i slično, ali koji uglavnom ostaju ono što jesu bez obzira ko nosio kostim.

Batman vs Superman - čovjek vs Bog. Za Supermana se često kaže da je došao na zemlju kao Bog zbog moći koje ima i predstavlja ideal nade, a Batman je s druge strane obični čovjek koji vjeruje u pravičnost sistema i vidi dobro u svakom čovjeku bez obzira što je spreman kršiti i zakon da bi to postigao. Njemu nije stalo do toga da njega gledaju i smatraju herojem, već čini ono što smatra da mora činiti vjerujući da se ljudi mogu mijenjati na bolje. Zato ga mnogi smatraju leaderom u Justice League, jer je inspiracija drugima da mogu biti bolji. Čak je napravio i "contigency plan" u slučaju da Justice League skrene s puta pravde kako bi ih sve zaustavio jer je svjestan kakvu štetu supermoći mogu učiniti čovječanstvu. Što se mene tiče, a kako bi Joker rekao, Batsy any day of the week :oo
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96435
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34387 times
Been thanked: 21132 times
Contact:
Status: Offline

Re: Filmska brbljaonica

Post by Rum » 23 Jul 2021, 15:50

STARI (OLD) ... U kinima od 29. jula 2021. Vizionar i filmski stvaralac Night Shyamalan ( Šesto čulo, Podijeljen, Znaci ... ) predstavlja zastrašujući, misteriozni novi triler o porodici koja provodi odmor na tropskim ostrvima, i koja otkriva da osamljena plaža na kojoj su se nekoliko sati odmarali dovodi do toga da na neobjašnjiv način ubrzano ostare ... smanjujući čitav njihov život u jedan jedini dan.

Image
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Nora Ibsenova
Čovječje vrste kći
Čovječje vrste kći
Posts: 18935
Joined: 16 Aug 2019, 20:40
Has thanked: 773 times
Been thanked: 998 times
Status: Offline

Re: Filmska brbljaonica

Post by Nora Ibsenova » 23 Jul 2021, 15:52

MarlboroGold wrote: 23 Jul 2021, 08:02
Nora Ibsenova wrote: 22 Jul 2021, 22:43 Eh, idem gledati Iron Man-a, prvi put.

Sasvim slučajno sam počela gledati DC filmove, jer smo jedne prilike naveče na nekom Cinestaru uhvatili djelić čini mi se ... Batman vs Superman, pa mi je arzo malo pričao o čitavom tom svijetu (a ja sam po prirodi baš znatiželjna, odmah sam se upecala) i odmah nakon sam pogledala dosta DC-ijevih filmova. Međutim ... Sad me kopka i da pogledam Marvelove, jer me DC oduševio.

Gledala sam Black Widow i kao samostalan film mi se nije nimalo svidio. Sreća pa sam uzela kokice, donekle se isplatio odlazak u kino. (I doduše ustvrdili smo da je Cineplexx odlično kino, čak i bolje od CInestara, a još je jeftiniji za 2KM + u gradu je).

Kući sam gledala Captain America prvi dio, jer sam krenula hronološki, kako radnja ide i nije mi se ni on svidio. Bolji mi je od BW ali me se nije nešto dojmio.

Ono što sam na yt vidjela, tipujem da će mi se Iron Man svidjeti. :D.

Pitanje za ljubitelje?
Batman vs supermen?
DC vs Marvel?
Marvel radi mnogo bolji posao što se tiče filmova, a i popularniji je već duži period nevezano za filmove. Eto spejs ti je odgovorila za razlike u smislu atmosfere i sličnog.

Ja više volim DC. Glavna razlika leži u tome kako predstavljaju superjunake. Kod Marvela ljudska komponenta kod heroja imali ili nemali moći je izuzetno važna i maltene su na istom nivou. Tony Stark = Ironman, Peter Parker = Spiderman itd.

Kod DC-a ljudska komponenta služi više kao maska, a superjunaci predstavljaju utjelovljenje određenih ideala. Kostim je faktički ono što je važno, a ne osoba ispod kostima. Zato imaš više Flasheva, više Robina, više Batmana i slično, ali koji uglavnom ostaju ono što jesu bez obzira ko nosio kostim.

Batman vs Superman - čovjek vs Bog. Za Supermana se često kaže da je došao na zemlju kao Bog zbog moći koje ima i predstavlja ideal nade, a Batman je s druge strane obični čovjek koji vjeruje u pravičnost sistema i vidi dobro u svakom čovjeku bez obzira što je spreman kršiti i zakon da bi to postigao. Njemu nije stalo do toga da njega gledaju i smatraju herojem, već čini ono što smatra da mora činiti vjerujući da se ljudi mogu mijenjati na bolje. Zato ga mnogi smatraju leaderom u Justice League, jer je inspiracija drugima da mogu biti bolji. Čak je napravio i "contigency plan" u slučaju da Justice League skrene s puta pravde kako bi ih sve zaustavio jer je svjestan kakvu štetu supermoći mogu učiniti čovječanstvu. Što se mene tiče, a kako bi Joker rekao, Batsy any day of the week :oo
Samo Supermen :auf
"Izvini ja sam ko s marsa pala inace." Skin

User avatar
Beni
Fuck you
Fuck you
Posts: 26399
Joined: 27 Aug 2019, 17:14
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
Mood:
Has thanked: 1867 times
Been thanked: 4093 times
Status: Offline

Re: Filmska brbljaonica

Post by Beni » 23 Jul 2021, 15:57

superman je gay
Superman wear the underpants over pants
Fuck you a friendly note to start the day

User avatar
bagra
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12016
Joined: 12 Jun 2013, 20:00
Has thanked: 492 times
Been thanked: 1077 times
Status: Offline

Re: Filmska brbljaonica

Post by bagra » 23 Jul 2021, 23:36

u avataru 2 i vin dizel kaze
o jebemte zivote :lupa
jebemte dzejmse kamerone
sta tie ovo trebalo pa imal ti
ista sveto. uguraj i žan kloda
sad aj :grana

User avatar
Skin
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5761
Joined: 19 Sep 2019, 15:46
Has thanked: 1872 times
Been thanked: 2284 times
Status: Offline

Re: Filmska brbljaonica

Post by Skin » 24 Jul 2021, 09:06

ja ne mogu docekati avatar 2. nisam onaj neki ludi fan sto kampuje i ceka u redovima (osim za festivalske karte), ali za avatar sam fanatik!

kako ti to prrdstavljas, do zla boga da ce vin diesel imati glavnu ulogu. imat ce navodno vrlo zanimljivu ulogu, a i sva postava se vraca u nastavke. plus kate winslet!
bice jos 4 avatara

Image

User avatar
bagra
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12016
Joined: 12 Jun 2013, 20:00
Has thanked: 492 times
Been thanked: 1077 times
Status: Offline

Re: Filmska brbljaonica

Post by bagra » 24 Jul 2021, 15:39

Skin wrote: 24 Jul 2021, 09:06 ja ne mogu docekati avatar 2. nisam onaj neki ludi fan sto kampuje i ceka u redovima (osim za festivalske karte), ali za avatar sam fanatik!
kako ti to prrdstavljas, do zla boga da ce vin diesel imati glavnu ulogu. imat ce navodno vrlo zanimljivu ulogu, a i sva postava se vraca u nastavke. plus kate winslet!
bice jos 4 avatara
ma znam, karikiram ja to malo :hihi
naravno da Dizelaš, glumac svih glumaca :roll nece,
hvala Bogu a jos vise Kameronu, imat glavnu ulogu.
a i realno veselim se kako ce on izgledat u kozi Avatara.
mos li zamislit ej ? :ha izgledace ko Šrek nekak ono :heidi2 :valja
Kejt beba moja. bas ju volim. glumcina nad glumcinama
a i jako mio lik. vidio sam da se saga proteze na jos 3-4
nastavka. can hardly wait @@
jesi gledala skoro jedinicu ? ja upravo. piso sam o tom na
filmovi koje smo gledali vise puta

User avatar
Skin
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5761
Joined: 19 Sep 2019, 15:46
Has thanked: 1872 times
Been thanked: 2284 times
Status: Offline

Re: Filmska brbljaonica

Post by Skin » 24 Jul 2021, 22:38

nisam odavno

User avatar
Skin
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5761
Joined: 19 Sep 2019, 15:46
Has thanked: 1872 times
Been thanked: 2284 times
Status: Offline

Re: Filmska brbljaonica

Post by Skin » 24 Jul 2021, 22:40

:sok jel ovaj shyamalanov vec u kinima

User avatar
arzuhal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10040
Joined: 08 Nov 2019, 07:21
Location: čajdžinica "Kod nefsu-l-levvame", u budžaku politički nekorektnih
Been thanked: 4 times
Status: Offline

Re: Filmska brbljaonica

Post by arzuhal » 24 Jul 2021, 22:40

Navodno, Avatar 4 je Cameron ostavio praunuku u amanet da odradi.
uzmi Lysobact

Post Reply

Return to “Filmovi”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 24 guests