Dara iz Jasenovca

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Tokmak
Vucin apostol
Vucin apostol
Posts: 15189
Joined: 08 Jul 2015, 17:31
Location: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Has thanked: 974 times
Been thanked: 961 times
Status: Offline

Re: Pojavio se snimak napada Dragana Bjelogrlića na kolegu reditelja Predraga Antonijevića

Post by Tokmak » 23 Aug 2021, 23:21

Gospode Bože,
pa Slobodane zašto me sramotiš opet??
:D.
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

User avatar
Šabović Adis
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11281
Joined: 06 May 2021, 19:30
Has thanked: 1936 times
Been thanked: 2121 times
Status: Offline

Re: Pojavio se snimak napada Dragana Bjelogrlića na kolegu reditelja Predraga Antonijevića

Post by Šabović Adis » 23 Aug 2021, 23:24

MunDzi wrote: 23 Aug 2021, 22:50
Šabović Adis wrote: 23 Aug 2021, 22:47

Pa eto, najnovijom revizojom Istorije, i to metodom karbonskog datiranja, isplivala je i dugo skrivana istina da je Draža bio antifašista. Prešo mu antifašizam od Jože, to kad su skupa sjedili. Valjda mu Draža preblizu prišo a zna se da se antifašizam širi ko Korona. :valja
Ko im je kriv kad se nisu vakcinisali, niti nosili maske.
Takoe! :valja
Ne mereeee 👉👌

User avatar
srculence7
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18138
Joined: 31 Mar 2016, 03:35
Location: iza zatvorenih vrata
Has thanked: 3742 times
Been thanked: 3693 times
Status: Offline

Re: Pojavio se snimak napada Dragana Bjelogrlića na kolegu reditelja Predraga Antonijevića

Post by srculence7 » 24 Aug 2021, 00:30

Nijedan mi nije drag od njih... a sukobi su oko biznisa, uglavnom neki odlucuju, vuku poteze, sputavaju druge, poput monopolista i onda bude provokacija, rasprava, fizickog obracuna...
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.

User avatar
Matan
Sila nečista
Sila nečista
Posts: 31581
Joined: 22 Mar 2020, 15:54
Has thanked: 2680 times
Been thanked: 5127 times
Status: Online

Re: Pojavio se snimak napada Dragana Bjelogrlića na kolegu reditelja Predraga Antonijevića

Post by Matan » 24 Aug 2021, 00:40

srculence7 wrote: 24 Aug 2021, 00:30 Nijedan mi nije drag od njih... a sukobi su oko biznisa, uglavnom neki odlucuju, vuku poteze, sputavaju druge, poput monopolista i onda bude provokacija, rasprava, fizickog obracuna...

Pa jedan je Vucicev pijun, a drugi nije..
Zasto konja tuces sine, kad i drugi cura ima..

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119668
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5648 times
Been thanked: 12171 times
Contact:
Status: Offline

Re: Pojavio se snimak napada Dragana Bjelogrlića na kolegu reditelja Predraga Antonijevića

Post by Maja » 24 Aug 2021, 10:31

Srbijanski reditelj Predrag Gaga Antonijević kojeg je jučer u Nišu pretukao glumac Dragan Bjelogrlić oglasio se nakon napada i pojasnio šta se događalo u ponedjeljak rano ujutro u niškom ugostiteljskom objektu.

Kako je rekao, njega je u ponedjeljak ujutro oko 4 sata napao glumac i reditelj Dragan Bjelogrlić, kojio ga je, prema njegovim riječima, iz čista mira počeo tući šakama, a prema Antonijevićevim izjavama povod je taj što je on Bjelogrlića optužio za korupciju, ali i to da Bjelogrliću smeta njegov film "Dara iz Jasenovca", za koji je smatra kako uopće nije trebao biti snimljen.

"Belogrlić dok me je tukao ponavljao je 'J**ala te Dara iz Jasenovca'. On spada u grupu ljudi koji su se borili protiv snimanja tog filma, smetalo mu je što je film snimljen. Čak je držao i neke seminare za poslovne ljude, kako je sve to bilo pogrešno. Osim toga, postoji i činjenica da sam razotkrio njegovu korupciju, kojom se bavio u prethodnom razdoblju u vezi sa svojim aktivnostima u Filmskom centru Srbije, a koja je trenutno u Tužilaštvu, smatra se kaznenim slučajem" rekao je Antonijević za TV Pink.

Antonijević je dodao kako dugo nije imao kontakt sa Bjelogrlićem, kao i u noći kada se napad desio napada. Prema njegovim riječima, Bjelogrlić je sjedio desetak metara od njega, i odjednom je prišao njegovom stolu i počeo ga udarati.

"Sjedio sam s nekim prijateljima, svi su kolege. On je bio drugom dijelu dvorane, iza ugla, u društvu Katarine Radivojević. Poslije sam vidio da je bilo puno alkohola, i ko zna čega još. Sjedio sam na krevetu, gotovo legao jer je krevet jako nizak, razgovarao sam s kolegama. Pojurio je iza tog ugla i napao me, nisam ga ni vidio dok me nije počeo udarati, tada su nas kolege razdvojile. Prijetio mi je, rekao sve, opsovao mi majku, ubit će me, ovakav sam ja, onakav sam. Ovo je divljački napad koji nisam doživio svih ovih godina, pogotovo ne na festivalu, u svom rodnom Nišu, na festivalu glume koji slavi profesiju svih nas. To je kazneno djelo koje se nije smjelo nigdje dogoditi, pogotovo ne na festivalu", naveo je Antonijević.

Naglasio je da je Bjelogrlić bijesan jer je objelodanio njegova pisma u kojima mu je nudio mito.

"Svi u struci znaju, svi, da je to tako. A onda odatle velika mržnja prema meni, pa nakon ovoga prema Jasenovcu, da ne govorim o tome što je sve došlo do mene, i što konkretno imam, kako je radio protiv filma. Za njega je važno da ode na Sarajevo Film Festival, to nije za mene", kazao je redatelj.

Dodao je da je on zvao policiju, a sada je na tužilaštvu da podnese kaznenu prijavu protiv Bjelogrlića.

"Imam modrice, kako i ne bih imao kad sam bio boksačka vreća. Što sam mogao učiniti, bio sam u ležećem položaju na toj niskoj sofi i ovaj divljački nasrće na mene, udara me, nisam se imao prilike pomaknuti. Prvo dobijem udarce, a onda vidim što se događa", ističe Antonijević.

Podsjećamo, Glumac Dragan Bjelogrlić priveden je jučer pod sumnjom da je oko 4 sata u niškom hotelu "Ambasador" napao reditelja Predraga Gagu Antonijevića i udario da više puta u glavu.

On je je zadržan u policiji do 48 sati zbog nasilničkog ponašanja što je potvrdio Vladimir Stanojević, portparol osnovog javnog tužilaštva u Nišu.

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81262
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10211 times
Been thanked: 7083 times
Status: Offline

Re: Pojavio se snimak napada Dragana Bjelogrlića na kolegu reditelja Predraga Antonijevića

Post by Julia-Klara » 24 Aug 2021, 11:14

:rol
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96435
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34387 times
Been thanked: 21132 times
Contact:
Status: Offline

Re: Pojavio se snimak napada Dragana Bjelogrlića na kolegu reditelja Predraga Antonijevića

Post by Rum » 24 Aug 2021, 15:44

Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Matan
Sila nečista
Sila nečista
Posts: 31581
Joined: 22 Mar 2020, 15:54
Has thanked: 2680 times
Been thanked: 5127 times
Status: Online

Re: Pojavio se snimak napada Dragana Bjelogrlića na kolegu reditelja Predraga Antonijevića

Post by Matan » 24 Aug 2021, 15:50

Meni nije..
Zasto konja tuces sine, kad i drugi cura ima..

User avatar
Matan
Sila nečista
Sila nečista
Posts: 31581
Joined: 22 Mar 2020, 15:54
Has thanked: 2680 times
Been thanked: 5127 times
Status: Online

Re: Pojavio se snimak napada Dragana Bjelogrlića na kolegu reditelja Predraga Antonijevića

Post by Matan » 24 Aug 2021, 16:08

Evo, pink kaze da je Bjelogrlic psvovao Daru iz Jasenovca, i
to su postavili kao pitanje Vucicu. :D. :D.
Zasto konja tuces sine, kad i drugi cura ima..

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9719 times
Status: Offline

Re: Pojavio se snimak napada Dragana Bjelogrlića na kolegu reditelja Predraga Antonijevića

Post by insomnia » 24 Aug 2021, 16:24

Image
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120414
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6973 times
Been thanked: 7903 times
Status: Offline

Re: Pojavio se snimak napada Dragana Bjelogrlića na kolegu reditelja Predraga Antonijevića

Post by Krokodil Behko » 24 Aug 2021, 16:32

animals wrote: 24 Aug 2021, 16:08 Evo, pink kaze da je Bjelogrlic psvovao Daru iz Jasenovca, i
to su postavili kao pitanje Vucicu. :D. :D.

Ma kreteni svi redom.
U kakvoj je vezi Dara s ovom tučom?
To je ovaj lik izmislio, da bi dobio podršku javnosti i Vučića.
To društvo zadugo neće ozdraviti
online

User avatar
Dori
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 22591
Joined: 12 Nov 2019, 14:35
Mood:
Has thanked: 12962 times
Been thanked: 12614 times
Status: Offline

Re: Pojavio se snimak napada Dragana Bjelogrlića na kolegu reditelja Predraga Antonijevića

Post by Dori » 24 Aug 2021, 16:36

Ali ovi sto sjede s njim ne mrdaju…Sjede i gledaju kako ga ovaj mlati :sok
”Fascism is cured by reading and racism is cured by traveling”

User avatar
Šabović Adis
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11281
Joined: 06 May 2021, 19:30
Has thanked: 1936 times
Been thanked: 2121 times
Status: Offline

Re: Pojavio se snimak napada Dragana Bjelogrlića na kolegu reditelja Predraga Antonijevića

Post by Šabović Adis » 24 Aug 2021, 18:33

Nije zabranjeno gleat, šta? :o
Ne mereeee 👉👌

User avatar
amidza idriz
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1851
Joined: 20 Mar 2019, 00:53
Location: komuna
Has thanked: 429 times
Been thanked: 279 times
Status: Offline

Re: Pojavio se snimak napada Dragana Bjelogrlića na kolegu reditelja Predraga Antonijevića

Post by amidza idriz » 24 Aug 2021, 22:52

Je li ubio Daru u njemu?
#Jaki ljudi ne spustaju druge dole, oni ih podizu.#

Post Reply

Return to “Filmovi”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 25 guests