Zadnji film koji ste gledali

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
vrhbosnica
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11970
Joined: 13 Oct 2019, 20:16
Been thanked: 25 times
Status: Offline

Re: Zadnji film koji ste gledali

Post by vrhbosnica » 11 Jul 2021, 12:11

Sto li kod nas nemaju ovako neki nasi stari filmovi free u kinu :cudi
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Svima nama, kadli-tadli, valja krenuti na "finalno putovanje", u Dženet ili Džehenem, Raj ili Pakao, svejedno. Gdje ću ja završiti nije mi dostupno znati, ali znam jedno: poći ću iz Sarajeva...

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96498
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34430 times
Been thanked: 21153 times
Contact:
Status: Offline

Re: Zadnji film koji ste gledali

Post by Rum » 11 Jul 2021, 12:12

vrhbosnica wrote: 11 Jul 2021, 12:11 Sto li kod nas nemaju ovako neki nasi stari filmovi free u kinu :cudi
Bilo je kod nas
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96498
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34430 times
Been thanked: 21153 times
Contact:
Status: Offline

Re: Zadnji film koji ste gledali

Post by Rum » 11 Jul 2021, 12:20

Image
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
vrhbosnica
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11970
Joined: 13 Oct 2019, 20:16
Been thanked: 25 times
Status: Offline

Re: Zadnji film koji ste gledali

Post by vrhbosnica » 11 Jul 2021, 12:22

Rum wrote: 11 Jul 2021, 12:12
vrhbosnica wrote: 11 Jul 2021, 12:11 Sto li kod nas nemaju ovako neki nasi stari filmovi free u kinu :cudi
Bilo je kod nas
Oj vidi ti potpisa :plavi
Svima nama, kadli-tadli, valja krenuti na "finalno putovanje", u Dženet ili Džehenem, Raj ili Pakao, svejedno. Gdje ću ja završiti nije mi dostupno znati, ali znam jedno: poći ću iz Sarajeva...

User avatar
arzuhal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10040
Joined: 08 Nov 2019, 07:21
Location: čajdžinica "Kod nefsu-l-levvame", u budžaku politički nekorektnih
Been thanked: 4 times
Status: Offline

Re: Zadnji film koji ste gledali

Post by arzuhal » 11 Jul 2021, 12:42

:ha
uzmi Lysobact

User avatar
ironman
sirius
sirius
Posts: 27160
Joined: 25 Jan 2021, 19:36
Has thanked: 14210 times
Been thanked: 14547 times
Status: Offline

Re: Zadnji film koji ste gledali

Post by ironman » 11 Jul 2021, 16:09

Nora Ibsenova wrote: 11 Jul 2021, 12:07
spacebound wrote: 10 Jul 2021, 19:49 :love

Image


Posto sam fan, necu trazit dlaku u jajetu.
Ja nisam fan, pa ću reći - ne valja.
Nema veze,they made you look :ooo
dream of spring..
...at dawn look to the east.

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96498
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34430 times
Been thanked: 21153 times
Contact:
Status: Offline

Re: Zadnji film koji ste gledali

Post by Rum » 11 Jul 2021, 16:12

Citam na face tanko



RECENZIJA FILMA :
BLACK WIDOW ( 2021 ) - USA - MARVEL STUDIOS
Pogledo sam ovih 2 sata i 13 minuta koji su me max smorili da sam na pola filma napravio intermeco uz svoj novi remix da vidim kako je ispao i preslusavao ga pola sata da ne bi zaspao uz ovu Udovicu.Film je toliko isfeminiziran da to nije normalno,90% filma su bili zenski likovi kao da smo na planeti zena a muske karaktere mogu prebrojati na prste koliko ih je puno bilo u filmu.Al i to nije najveca zamerka,ima tu puno mana,najvise kritikujem ovaj film jer su ga toliko razvlacili da izadje pa necemo sad za tri meseca,pa necemo sad za shest meseci cemo ,pa necemo sad opet za cetiri meseca cemo i onda na kraju izadje i dobijemo jedno veliko njesra da ne mozemo verovati.Mozda se ovo nekom i bude svidelo ali meni ne i nista me nece odgovoriti od ove kritike.Prvo pozitivno i shokantno u ovom filmu na uvodu filma prvih 15 minuta gde cerka Mile Jovovic i Pol WS Andersona *Ever Gabo Anderson* glumi Natasu Black Widow u detinjstvu gde devojchica izgleda kao klon Mile Jovovic kada je glumila u njenom uzrastu indentican izgled imaju ,ovo jos nisam video nikad kao preslikana fotografija a cak i talenat za glumu je tu.Posle sto je bilo pozitivno je sto smo imali priliku da vidimo nekad mega popularnu Rejcel Vajs ( Mumija 1,2,Constantine) nije je vec dugo bilo u nekom blockbasteru i naravno Rej Vinstona koji ima najveci hit ( Beowulf - animaciju ) ,sve je super sto se tice glumackog kvaliteta,efekata i CGI-a ,Fotografije,fenomenalna muzicka podloga,samo sto ni ona nije pomogla jednom trulom Scenariju koji se ovde desio,radnja filma se desava posle Avengers End Game-a gde Natasa posle detinjstva u kojem su rastavili celu porodicu njenu ,i cela poenta da se super hero porodica sastavi i da eliminisu onog koje kriv za ovaj projekat da stvara zensku armiju specijalnih ratnika koji je manipulator preko odredjene tehnologije upravlja sa pojedinima od njih.Uglavnom bilo je tu i smesnih situacija gde jedna od ovakvih cura padne sa vrh zgrade i udari se o beton i ne moze da ustane jer se slomila i samoubije se a za njom pre samoubijanja pada Natasa i ko Ping Pong loptica se udara i odbija o raznim metalnim stvarima sve do istog betona ali Natasa se docekuje pored svih udaraca u padu na noge ko Macka i pita ovu drugu slomljenu dali je dobro hahaha glupost nevidjena a ona obicna smrtnica bez hajper moci ko ostali super heroji iz Avengersa smucilo mi se tad ali pogledo sam do kraja.uglavnom bilo je tu dobrih akcionih scena ali vec vidjeno u drugim filmskim slichnim ostvarenjima nista novo nije prikazano a pored loseg scenarija film je zamro uspavao i smorio,i naravno glupa filmska zavrsnica max protivnik glavni ubi boze nista mi se nije dopalo ,za jedno gledanje i mrsh u p.m. kako ja to umem da kazem kad je loshe neshto .Brisanje sa Hard Diska sledi posle ove recenzije.
Za ovo visoko nabudzeno nafurano isfurano nabrijano reklamirano delo sa najavom mega blockbastera koje se odlagalo ko da ga je Princ od Arabije pravio i obecavao veliki spektal dobija .............
OCENA : 3.5
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80530
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7184 times
Been thanked: 11633 times
Status: Offline

Re: Zadnji film koji ste gledali

Post by spacebound » 11 Jul 2021, 16:30

Rum wrote: 11 Jul 2021, 16:12 Citam na face tanko



RECENZIJA FILMA :
BLACK WIDOW ( 2021 ) - USA - MARVEL STUDIOS
Pogledo sam ovih 2 sata i 13 minuta koji su me max smorili da sam na pola filma napravio intermeco uz svoj novi remix da vidim kako je ispao i preslusavao ga pola sata da ne bi zaspao uz ovu Udovicu.Film je toliko isfeminiziran da to nije normalno,90% filma su bili zenski likovi kao da smo na planeti zena a muske karaktere mogu prebrojati na prste koliko ih je puno bilo u filmu.Al i to nije najveca zamerka,ima tu puno mana,najvise kritikujem ovaj film jer su ga toliko razvlacili da izadje pa necemo sad za tri meseca,pa necemo sad za shest meseci cemo ,pa necemo sad opet za cetiri meseca cemo i onda na kraju izadje i dobijemo jedno veliko njesra da ne mozemo verovati.Mozda se ovo nekom i bude svidelo ali meni ne i nista me nece odgovoriti od ove kritike.Prvo pozitivno i shokantno u ovom filmu na uvodu filma prvih 15 minuta gde cerka Mile Jovovic i Pol WS Andersona *Ever Gabo Anderson* glumi Natasu Black Widow u detinjstvu gde devojchica izgleda kao klon Mile Jovovic kada je glumila u njenom uzrastu indentican izgled imaju ,ovo jos nisam video nikad kao preslikana fotografija a cak i talenat za glumu je tu.Posle sto je bilo pozitivno je sto smo imali priliku da vidimo nekad mega popularnu Rejcel Vajs ( Mumija 1,2,Constantine) nije je vec dugo bilo u nekom blockbasteru i naravno Rej Vinstona koji ima najveci hit ( Beowulf - animaciju ) ,sve je super sto se tice glumackog kvaliteta,efekata i CGI-a ,Fotografije,fenomenalna muzicka podloga,samo sto ni ona nije pomogla jednom trulom Scenariju koji se ovde desio,radnja filma se desava posle Avengers End Game-a gde Natasa posle detinjstva u kojem su rastavili celu porodicu njenu ,i cela poenta da se super hero porodica sastavi i da eliminisu onog koje kriv za ovaj projekat da stvara zensku armiju specijalnih ratnika koji je manipulator preko odredjene tehnologije upravlja sa pojedinima od njih.Uglavnom bilo je tu i smesnih situacija gde jedna od ovakvih cura padne sa vrh zgrade i udari se o beton i ne moze da ustane jer se slomila i samoubije se a za njom pre samoubijanja pada Natasa i ko Ping Pong loptica se udara i odbija o raznim metalnim stvarima sve do istog betona ali Natasa se docekuje pored svih udaraca u padu na noge ko Macka i pita ovu drugu slomljenu dali je dobro hahaha glupost nevidjena a ona obicna smrtnica bez hajper moci ko ostali super heroji iz Avengersa smucilo mi se tad ali pogledo sam do kraja.uglavnom bilo je tu dobrih akcionih scena ali vec vidjeno u drugim filmskim slichnim ostvarenjima nista novo nije prikazano a pored loseg scenarija film je zamro uspavao i smorio,i naravno glupa filmska zavrsnica max protivnik glavni ubi boze nista mi se nije dopalo ,za jedno gledanje i mrsh u p.m. kako ja to umem da kazem kad je loshe neshto .Brisanje sa Hard Diska sledi posle ove recenzije.
Za ovo visoko nabudzeno nafurano isfurano nabrijano reklamirano delo sa najavom mega blockbastera koje se odlagalo ko da ga je Princ od Arabije pravio i obecavao veliki spektal dobija .............
OCENA : 3.5
Neka ovom kriticaru, please, neko kaze da Natasa nakon filma Infinity War - End Game vise ne postoji jer je zrtvovala svoj zivot za kamen duse, ono kad su se ona i Clint bukvalno tukli koje ce se od njih dvoje baciti u smrt.
Dakle, radnja se desava poslije Captain America - Civil War, a prije prvog dijela Infinity War.
I on bi pis'o recenziju :grana
Mislim, film nije nesto narocito, da je mogao biti bolji - jeste, da je bas odron - nije.
Ti koji si persona non grata u šalter salama komercijalnih banaka - Ramo

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80530
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7184 times
Been thanked: 11633 times
Status: Offline

Re: Zadnji film koji ste gledali

Post by spacebound » 11 Jul 2021, 16:33

Al' doduse, kako formulise recenice i ne poznaje interpunkcijske znake, bolje bi mu bilo da napusti internet.
Feministicki film :D.
Pa ono, radi se o zeni, koja je obucavana za ubicu od ranog djetinjstva, skupa sa drugim djevojcicama, prica je o njima. Sta je trebalo?

Jao, kad se sjetim pljuvalja po Crnom panteru, jer mo's mislit, crnacki film 😱
:
🙄
Ti koji si persona non grata u šalter salama komercijalnih banaka - Ramo

User avatar
ironman
sirius
sirius
Posts: 27160
Joined: 25 Jan 2021, 19:36
Has thanked: 14210 times
Been thanked: 14547 times
Status: Offline

Re: Zadnji film koji ste gledali

Post by ironman » 11 Jul 2021, 16:36

...haters gonna hate..
Ne mozes pricati i pisati o MCU ako nisi pogledao 20 i kusur filmova "Infinity sage"..
Kao da recenziras LOTR "Povratak kralja" bez da si gledao Two Towers i Felowship... i hejtas jer ti nije jasno nista sta se desava.
Glupan teske kategorije.
Veceras opet gledam.
dream of spring..
...at dawn look to the east.

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80530
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7184 times
Been thanked: 11633 times
Status: Offline

Re: Zadnji film koji ste gledali

Post by spacebound » 11 Jul 2021, 16:46

ironman wrote: 11 Jul 2021, 16:36 ...haters gonna hate..
Ne mozes pricati i pisati o MCU ako nisi pogledao 20 i kusur filmova "Infinity sage"..
Kao da recenziras LOTR "Povratak kralja" bez da si gledao Two Towers i Felowship... i hejtas jer ti nije jasno nista sta se desava.
Glupan teske kategorije.
Veceras opet gledam.
Ma da, daleko od toga da je film nesto wow, nije ni meni, ali da neko ko uopste ne zna redoslijed dogadjaja radi recenziju :lud
To kad iscekujes novi nastavak, prvo ponovo izgledas stare :love Pa ja sam svaki od tih filmova najmanje 3 puta gledala, i opet se nekad pogubim, pa moram odvrtat film. I ovako nekad moram dobro razmislit iz kojeg je filma neka scena :ooo
Ti koji si persona non grata u šalter salama komercijalnih banaka - Ramo

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96498
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34430 times
Been thanked: 21153 times
Contact:
Status: Offline

Re: Zadnji film koji ste gledali

Post by Rum » 11 Jul 2021, 16:48

Kako.je najbolje gledati kojim redom ,za zime da picim polako
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
ironman
sirius
sirius
Posts: 27160
Joined: 25 Jan 2021, 19:36
Has thanked: 14210 times
Been thanked: 14547 times
Status: Offline

Re: Zadnji film koji ste gledali

Post by ironman » 11 Jul 2021, 16:49

spacebound wrote: 11 Jul 2021, 16:46
ironman wrote: 11 Jul 2021, 16:36 ...haters gonna hate..
Ne mozes pricati i pisati o MCU ako nisi pogledao 20 i kusur filmova "Infinity sage"..
Kao da recenziras LOTR "Povratak kralja" bez da si gledao Two Towers i Felowship... i hejtas jer ti nije jasno nista sta se desava.
Glupan teske kategorije.
Veceras opet gledam.
Ma da, daleko od toga da je film nesto wow, nije ni meni, ali da neko ko uopste ne zna redoslijed dogadjaja radi recenziju :lud
To kad iscekujes novi nastavak, prvo ponovo izgledas stare :love Pa ja sam svaki od tih filmova najmanje 3 puta gledala, i opet se nekad pogubim, pa moram odvrtat film. I ovako nekad moram dobro razmislit iz kojeg je filma neka scena :ooo
Space,kao da ja pisem..damn
dream of spring..
...at dawn look to the east.

User avatar
ironman
sirius
sirius
Posts: 27160
Joined: 25 Jan 2021, 19:36
Has thanked: 14210 times
Been thanked: 14547 times
Status: Offline

Re: Zadnji film koji ste gledali

Post by ironman » 11 Jul 2021, 16:51

Rum wrote: 11 Jul 2021, 16:48 Kako.je najbolje gledati kojim redom ,za zime da picim polako
Razni su prijedlozi.
Ja ti predlazem onako kako ih je MCU pustao u kina..
Prvo Iron Man 1 pa redom..
dream of spring..
...at dawn look to the east.

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96498
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34430 times
Been thanked: 21153 times
Contact:
Status: Offline

Re: Zadnji film koji ste gledali

Post by Rum » 11 Jul 2021, 16:52

Ovako jel

Iron Man – 2008.Nevjerojatni Hulk – 2008.Iron Man 2 – 2010.Thor – 2011.Kapetan Amerika: Prvi Osvetnik – 2011.Marvelovi Osvetnici – 2012.Iron Man 2 – 2013.Thor: Mračni svijet – 2013.Kapetan Amerika: Ratnik zime – 2014.Čuvari galaksije – 2014.Osvetnici: Vrijeme Ultrona – 2015.Ant-Man – 2015.Kapetan Amerika: Građanski rat – 2016.Doktor Strange – 2016.Čuvari galaksije 2 – 2017.Spider-Man: Dolazak kući – 2017.Thor: Ragnarok -2017.Black Panther – 2018.Osvetnici: Infinity rat – 2018.Ant-Man i Wasp – 2018.Kapetanica Marvel – 2018.Osvetnici: Završna igra – 2019.Spider-Man: Daleko od doma – 2019
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81297
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10234 times
Been thanked: 7104 times
Status: Offline

Re: Zadnji film koji ste gledali

Post by Julia-Klara » 11 Jul 2021, 16:53

Otmica metroa 12nesto
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Nora Ibsenova
Čovječje vrste kći
Čovječje vrste kći
Posts: 18935
Joined: 16 Aug 2019, 20:40
Has thanked: 774 times
Been thanked: 999 times
Status: Offline

Re: Zadnji film koji ste gledali

Post by Nora Ibsenova » 11 Jul 2021, 16:54

Ma možete pričat šta hoćete, film je ... dosadan. Sve sam čekala kad će "početi" .... Nakon sat vremena skontah da je počeo uveliko i da će se istim tempom razvlačit do kraja. :123
Nikad u životu nisam više "jedva čekala" da izađem iz kina.

Ok, možda kad smo gledali Woodyev "Rainy day in New York" ...
"Izvini ja sam ko s marsa pala inace." Skin

User avatar
ironman
sirius
sirius
Posts: 27160
Joined: 25 Jan 2021, 19:36
Has thanked: 14210 times
Been thanked: 14547 times
Status: Offline

Re: Zadnji film koji ste gledali

Post by ironman » 11 Jul 2021, 17:00

Nora Ibsenova wrote: 11 Jul 2021, 16:54 Ma možete pričat šta hoćete, film je ... dosadan. Sve sam čekala kad će "početi" .... Nakon sat vremena skontah da je počeo uveliko i da će se istim tempom razvlačit do kraja. :123
Nikad u životu nisam više "jedva čekala" da izađem iz kina.

Ok, možda kad smo gledali Woodyev "Rainy day in New York" ...
Jesil gledala Birdmana?
dream of spring..
...at dawn look to the east.

User avatar
Skin
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5761
Joined: 19 Sep 2019, 15:46
Has thanked: 1872 times
Been thanked: 2284 times
Status: Offline

Re: Zadnji film koji ste gledali

Post by Skin » 11 Jul 2021, 17:02

(ako kaze nije, ma na foe)

User avatar
ironman
sirius
sirius
Posts: 27160
Joined: 25 Jan 2021, 19:36
Has thanked: 14210 times
Been thanked: 14547 times
Status: Offline

Re: Zadnji film koji ste gledali

Post by ironman » 11 Jul 2021, 17:02

Nego moram preporuciti da ne zaboravim.
Prvo HBO seriju Watchmen, vrh.. a onda posto sam i ja prvo gledao seriju i film iz mislim 2009 Watchmen,masterpiece..
Inace to je DC universe..
dream of spring..
...at dawn look to the east.

Post Reply

Return to “Filmovi”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 54 guests