Pročitajte istinu o "Očajnim kućanicama"

Moderator: Krokodil Behko

Post Reply
User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7755 times
Status: Offline

Pročitajte istinu o "Očajnim kućanicama"

Post by Krokodil Behko » 18 Aug 2013, 22:51

Image

Nakon tračeva i tračeva o netrpeljivosti između glumica popularne serije 'Očajne kućanice' ('Desperate Housewives'), Teri Hatcher odlučila je istjerati istinu na vidjelo. Tako je, po završetku snimanja 'Kućanica', ispričala pravu istinu.

A na divno čudo tvrdnje 48-godišnje glumice Teri Hatcher potvrdile su šuškanja. Naime, za vrijeme snimanja 'Očajnih kućanica' kolegice su za Teri govorile kako je arogantna i umišljena, a prve su svađe izbile već u prvim epizodama ovog popularnog serijala. Iako su sve kolegice uvijek bile protiv nje, 50-godišnja Nicolette Sheridan jedina je izjavila da je 'Teri Hatcher najzločestija žena na svijetu'.

Njihova netrpeljivost eskalirala je 2005. godine kada su slavne dame snimale naslovnicu za magazin Vanity Fair. Tada su Marcia Cross (51), Felicity Huffman (50) i Eva Longoria (38) prijetile su da će otići sa seta ako Teri bude smještena u sredinu fotografije. Hatcher kaže kako su cure bile ljubomorne jer je ona bila najveća zvijezda u seriji, a ujedno najplaćenija.

'Zarađivale su manje od mene i s tim se očito nisu znale nositi. Prema meni su bile jako zločeste', veli Teri čije se ime nije našlo ni na pismu zahvale filmskim radnicima koje su sastavile i potpisale sve glumice.

'Radujem se što ću na šest mjeseci otputovati u Pariz i posvetiti se tečaju kuhanja. Želim upoznati sasvim drukčije ljude od onih što se kače na holivudski glamur', rekla je Hatcher, a piše Daily Mail.
online

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 95669
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 33881 times
Been thanked: 20662 times
Contact:
Status: Online

Re: Pročitajte istinu o "Očajnim kućanicama"

Post by Rum » 18 Aug 2013, 23:14

Ma hebo svadju , sve dobre uh sta bi dao da me one obradjuju jedna po jedna (mogu i sve u isto vrijeme malo onu malo sve tri malo nju)volim tete u njihovim godinama :bali :bali :bali


al ona mi je najdraza odmah mi se digne cim je vidim ko raketa tri dana ne bih silazio sa nje jedva bi ju spasili :bali :bali :bali :bali :bali :bali


Image
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119199
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5509 times
Been thanked: 11733 times
Contact:
Status: Online

Re: Pročitajte istinu o "Očajnim kućanicama"

Post by Maja » 18 Aug 2013, 23:42

Mene je njen lik uvijek nervirao. Ono nešto kao...spontana, luda, zbunjena, prpošna, slatkica... ma bjež ba..
Bolje su osmišljeni ostali likovi, osim Nicolette koja me isto nervirala (podsjeća me na ženske iz reklama za Raffaello).

User avatar
Mister No
The Good, the Bad and the Ugly
The Good, the Bad and the Ugly
Posts: 31591
Joined: 28 Sep 2010, 18:17
Has thanked: 7128 times
Been thanked: 3862 times
Status: Offline

Re: Pročitajte istinu o "Očajnim kućanicama"

Post by Mister No » 18 Aug 2013, 23:51

Rum wrote:Ma hebo svadju , sve dobre uh sta bi dao da me one obradjuju jedna po jedna (mogu i sve u isto vrijeme malo onu malo sve tri malo nju)volim tete u njihovim godinama :bali :bali :bali


al ona mi je najdraza odmah mi se digne cim je vidim ko raketa tri dana ne bih silazio sa nje jedva bi ju spasili :bali :bali :bali :bali :bali :bali


Image

Ova nimalo ne izgleda "ocajno!"
High Hopes...

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80757
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9947 times
Been thanked: 6772 times
Status: Online

Re: Pročitajte istinu o "Očajnim kućanicama"

Post by Julia-Klara » 19 Aug 2013, 09:43

kako jemeni ova serija bila dosadna... pocela gledati prvu sezonu, odgledala par epizoda, i batalila...ne ide, pa ne ide...

a Teri se sjecam iz serije "Supermen" iz davnih 90ih ... mada, onoliko koliko sam "upoznala" likove meni je najbolja bila ona plavka, mama sa puno djece, ne znam kako se zove
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7755 times
Status: Offline

Re: Pročitajte istinu o "Očajnim kućanicama"

Post by Krokodil Behko » 19 Aug 2013, 09:52

Meni taj lik kojeg je tumačila Longoria nije zanimljiv. Nisam nešto aktivno ni gledao ali onak'. Možda zato što je ona samo jedna od milion ljepotica iz Hollywooda. Već predmetna Hatcher je bila zanimljiva kao pojava ali kao lik, dominira Bree.
online

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Pročitajte istinu o "Očajnim kućanicama"

Post by Zagorka » 19 Aug 2013, 12:40

Voljela sam gledati ovu seriju,ali ne volim ovakve tekstove čitati.....ovo je i jedina serije kojoj sam pogledala apsolutno sve sezone,i samim tim dobro i u svim situacijama imala priliku vidjeti guz,nogu,grudi,zube,kosu,vrat i ostalo......hoću reći upoznaš glumce dobro...
Teri nije bila nikad i ni u jednoj sezoni glavna,odnosno njen lik nikad nije dominirao serijom......

Bila je tupasta,presmotana,vazda joj je nešto ispadalo iz ruku ili je padala :rol u stvarnosti ima 46 kila,tako da se to vidjelo itekako u seriji,kasnije su je polako izguravali,bolest ovo,ono,i manje joj prostora davali....

Lik nicolette su ta kođe ubili(sto je mene jako obradovalo,jer mi se glumica nije svidjala nikako),preplastična,praznoglava sponzoruša,lik je dosadio gledateljima pa su ga koknuli.....inače se za razliku od većine glumaca u seriji,na njenoj faci vidi da je vrijeme gazi......

Ostale su fine,seksi,zgodne,dobre glumice,dobro su donijele svoje karaktere kao i većina muških glumaca.......zanimljivi su pojavom,i ulogom bili.....
Marcia jeste ubjedljivo dominirala,ma kako se kome sviđala njena uloga......Longoria odmah iza nje,isto tako.....
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7755 times
Status: Offline

Re: Pročitajte istinu o "Očajnim kućanicama"

Post by Krokodil Behko » 11 Jun 2020, 19:20

Zagorka wrote: 19 Aug 2013, 12:40 Voljela sam gledati ovu seriju


Nije ni meni bila mrska, ali zanimljivo, nema je na HBO, pa ni po piratskim sajtovima. Zaboravljena je potpuno.
online

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Pročitajte istinu o "Očajnim kućanicama"

Post by Zagorka » 11 Jun 2020, 22:39

Krokodil Behko wrote: 11 Jun 2020, 19:20
Zagorka wrote: 19 Aug 2013, 12:40 Voljela sam gledati ovu seriju


Nije ni meni bila mrska, ali zanimljivo, nema je na HBO, pa ni po piratskim sajtovima. Zaboravljena je potpuno.
E negdje je igrala prosle godine, ubij me....ako nije fox :misli

Ona "zasto zene ubijaju" je od istog producenta, isto je dobra a ima ih tek 15 -tak mozda. Sve skupa.

Za odmoriti misli, fantastična. :ok
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

Post Reply

Return to “Serije”

Who is online

Users browsing this forum: Masamune and 13 guests