Serije

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119202
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5510 times
Been thanked: 11735 times
Contact:
Status: Offline

Serije

Post by Maja » 19 Jun 2010, 15:07

koje serije trenutno pratite, koje ste pratili

inače, koje su vam najbolje serije svih vremena

meni su najbolje

OZ

Image


Dr. House

Image

Seinfeld

Image

a trenutno pratim Seinfelda po treći put :ooooooo i Dolinu sunca, hrvatsku safunicu, čisto onako zbog relaksacije jer na razumljivom jeziku :ooooooo

Ideja
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3275
Joined: 26 Mar 2010, 10:21
Status: Offline

Re: Serije

Post by Ideja » 21 Jun 2010, 14:31

Seinefeld - klasika :)
King of Queens
My uncle Charlie

nekad davno Allo Allo :huhh - zna li neko da li prikazuju ovu seriju na nekom kanalu
"Jer, bez imalo sumnje, drvo za moj tabut raste. I platno posmrtno, moje, neko negdje tka... "

User avatar
merylin
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4572
Joined: 30 Mar 2010, 13:22
Been thanked: 4 times
Status: Offline

Re: Serije

Post by merylin » 21 Jun 2010, 16:04

Image

jedno deset puta sam pogledala ispočetka ovu seriju ,da ne pretjerujem... :laugh
Give a girl the right shoes,and she can conqer the world!
Marilyn Monroe

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119202
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5510 times
Been thanked: 11735 times
Contact:
Status: Offline

Re: Serije

Post by Maja » 21 Jun 2010, 22:34

Ideja wrote:Seinefeld - klasika :)
King of Queens
My uncle Charlie

nekad davno Allo Allo :huhh - zna li neko da li prikazuju ovu seriju na nekom kanalu

bilo je nedavno na HRT jer im je sad fora da prikazuju prijeratne serije al je završila. ne znam za strane kanale. niti imam kablovsku niti satelitsku

User avatar
Sanjar.Lutalica
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 953
Joined: 21 Jun 2010, 21:53
Location: Sarajevo
Has thanked: 13 times
Been thanked: 58 times
Status: Offline

Re: Serije

Post by Sanjar.Lutalica » 21 Jun 2010, 22:38

Evo meni najbolje : Only fools and Horses ( Mućke ) , Breaking Bad , OZ , The Sopranos , Friends , Dexter , Prison Break , That 70s show (Lude 70-te) .
Whatever doesn't kill us makes us even more annoying.

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119202
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5510 times
Been thanked: 11735 times
Contact:
Status: Offline

Re: Serije

Post by Maja » 21 Jun 2010, 22:45

ajjjjjjjj kako sam mogla mućke zaboraviti a mjesecima mi mobitel zvoni ovako

:ooooooo

[media]qKmL8FsTXmk[/media]

User avatar
Sanjar.Lutalica
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 953
Joined: 21 Jun 2010, 21:53
Location: Sarajevo
Has thanked: 13 times
Been thanked: 58 times
Status: Offline

Re: Serije

Post by Sanjar.Lutalica » 21 Jun 2010, 23:27

Ma mućke su vrh , al vecina mlade raje danas ne zna za njih :/
Whatever doesn't kill us makes us even more annoying.

User avatar
Toruk Makto
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3417
Joined: 24 Mar 2010, 02:02
Location: C:\Documents and Settings\Toruk Makto\Desktop
Has thanked: 6 times
Been thanked: 8 times
Status: Offline

Re: Serije

Post by Toruk Makto » 04 Jul 2010, 22:29

Doktor House “trenirao” sreću




Koliko god je teško za zamisliti ali u sljedećoj, sedmoj sezoni serije “House”, mrzovoljni će liječnik osjetiti i malo sreće!

Američki gledatelji već će ga u prvoj epizodi vidjeti nasmješenog i sretnog dok izmjenjuje nježnosti sa kolegicom Cuddy. No znači li to da je veza osuđena na propast?

Image - “Ne bih baš rekao, ne obavezno,” rekao je Hugh Laurie koji već šest godina glumi čangrizavog i zajedljivog liječnika, dodavši- “Budimo realni, nitko tamo nije bez pogrešaka, zar ne? Jedini savjet koji vam mogu dati za nove nastavke jest- privežite se, doživjet ćete nešto neočekivano.”

Za glumca je pojam sreće i njegov lik do sada bilo nešto sasvim nespojivo, no veoma brzo je i to savladao...ali uz malu pomoć.
- “Trebao sam se naviknuti čak i na samu pomisao da je House sretan,“ rekao je. – “Prije početka snimanja proveo sam tjedan dana ‘trenirajući sreću’ tj. učio kako to odglumiti i sada vam mogu reći da će House mnogo više fućkati.”

Lisa Edelstein, koja glumi spomenutu šeficu Cuddy, dijelila je kolegin strah- “Bila sam prestravljena kako reći ‘Volim te’,” priznala je novinarima. -“No na kraju šeste sezone sasvim je jasno da je Cuddyjeva spremna na vezu pa je sve ovo, ustvari, došlo kao nastavak njihove priče.”
Dal se trava sadi kod njih ko kod nas žito ,
da vidim svemirca , to bi ga ja upitooo .

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119202
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5510 times
Been thanked: 11735 times
Contact:
Status: Offline

Re: Serije

Post by Maja » 04 Jul 2010, 22:47

fin su par iako mi je ona isto muško. da sam je nekad vidjela na slicu bila bi mi ružna ali uloga joj je dobra i odmah ne može biti da ne valja

User avatar
Del Boy
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1433
Joined: 04 Jul 2010, 17:36
Location: Sarajevo
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Serije

Post by Del Boy » 05 Jul 2010, 12:20

Mućke, Friends, Lude 70-te, Dr. House, King of Queens, Scrubs, Two and a Half Men i Everybody loves Raymond. :ok
Some people never go crazy. What truly horrible lives they must lead.

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119202
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5510 times
Been thanked: 11735 times
Contact:
Status: Offline

Re: Serije

Post by Maja » 05 Jul 2010, 15:09

sad će ponovo reprizirati Mućke na HRT

User avatar
Del Boy
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1433
Joined: 04 Jul 2010, 17:36
Location: Sarajevo
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Serije

Post by Del Boy » 05 Jul 2010, 15:12

Bilo je na OBN-u u kasne sate, ne znam da li jos uvijek ima ..
Some people never go crazy. What truly horrible lives they must lead.

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119202
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5510 times
Been thanked: 11735 times
Contact:
Status: Offline

Re: Serije

Post by Maja » 26 Aug 2010, 02:45

Image

RTL :ok

Šeherezada je talentovan arhitekta, zaposlena u velikoj građevinskoj kompaniji čiji su vlasnici
Kerim i Onur. Obojica su uspešni i poznati biznismeni ali Onur, zbog lošeg iskustva u prošlosti,
potajno gaji bes i mržnju prema ženama.

Ipak, veruje da je Šeherazada drugačija od ostalih žena, ona pleni lepotom, posvećena je poslu i zahvaljujući njenom talentu kompanija osvaja prestižnu nagradu na takmičenju arhitekata i dobija izuzetno važan i skup projekat u Dubaiju.

U lepu Šeherazadu je zaljubljen i Kerem, Onurov poslovni partner i najbolji prijatelj. Ta činjenica će narušiti prijateljstvo i uneti dosta tenzije u njihov odnos. Ali Šeherazdu muče mnogo veći problemi. Njen sin jedinac boluje od izuzetno teške bolesti, leukemije i da bi preživeo potrebna mu je hitna operacija koja iziskuje mnogo novca.Ona očajnički pokušava da obezbedi sredstva i jedino je njen šef, Onur spreman da pozajmi novac. I to pod jednim uslovom - da provede sa njim jednu noć.

Šeherazada je spremna da učini sve kako bi spasila život sinu. Pristaje na Onurovu ponudu ne govoreći mu zašto joj je novac potreban. Nakon te noći Onur postaje opsednut Šeherazdom. Čini sve da bude u njenoj blizini nudeći joj ponovo novac, ovaj put veću svoju. Šeherazada ne pristaje i počinje da traži drugi posao.

Onur je očajan, shvata da ne može da živi bez nje, a saznaje i pravi razlog zbog kojeg je pristala da spava sa njim...Preduzima sve da joj dokaže svoju iskrenu ljubav i spreman je na sve da je zadrži.

User avatar
Sanjar.Lutalica
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 953
Joined: 21 Jun 2010, 21:53
Location: Sarajevo
Has thanked: 13 times
Been thanked: 58 times
Status: Offline

Re: Serije

Post by Sanjar.Lutalica » 27 Aug 2010, 11:34

Dr.House je Bog !
Whatever doesn't kill us makes us even more annoying.

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119202
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5510 times
Been thanked: 11735 times
Contact:
Status: Offline

Re: Serije

Post by Maja » 27 Aug 2010, 12:54

pa jeste ali ne treba zato prestati gledati druge serija

User avatar
Sanjar.Lutalica
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 953
Joined: 21 Jun 2010, 21:53
Location: Sarajevo
Has thanked: 13 times
Been thanked: 58 times
Status: Offline

Re: Serije

Post by Sanjar.Lutalica » 28 Aug 2010, 01:04

Ne treba gledam i druge :)

Dobra je "How i met you mother"
Whatever doesn't kill us makes us even more annoying.

XXX
Na probnom
Na probnom
Posts: 3
Joined: 28 Sep 2010, 21:36
Status: Offline

Fringe

Post by XXX » 30 Sep 2010, 21:14

Image
Konačno smo dobili naslednika legendarnog Dosije X, serije koja je kod nas bila veoma popularna. Dosije X je ugašen “na brzinu” zbog nesporazuma scenariste i producenata… Zato je tu:Fringe

Sve je (skoro) isto samo nema Skali i Moldera
FRINGE, NOVA TEORIJA ZAVERE: Kada je svojevremeno kultna serija Dosije Iks (The X-Files) navrat-nanos završena zbog privatnog rata njenog tvorca Krisa Kartera sa holivudskim gigantom 20th Century Fox, nastala je prilična jagma kako iznedriti novu seriju koja bi okupila kritičnu masu fanatično zaluđenog gledališta za novu sagu o neobjašnjivim fenomenima i teorijama zavere. Ma koliko malo verovatno zvučalo, Dosije Iks je na našim ekranima imao možda najveću gledanost u svetu, pošto je treći serijal često gledalo preko 23% ukupnog gledališta u Srbiji, što po evidenciji 20th Century Fox TV jeste najveća gledanost postignuta igde u svetu. Bile su potrebne neke potvrde sa njihove strane, pa da to postane zvaničan podatak, ali to nikada nije završeno, pre svega zato što je kod njih postojala neverica da su podaci istraživanja gledanosti kod nas pouzdani, ili bolje rečeno, podložni štelovanju.

Nadamo se da će nadležni za trošenje NAŠIH para od TV pretplate (Aleksandar Tijanić) reskirati nešto od silnih miliona koje potroše na raznorazne gluposti i otkupiti prava za prikazivanje ove odlične serije.

Fringe na imdb.com

Fringe na Fox Tv (američki Fox)

Fringe na Wikipediji

Robert Nemeček o TV seriji Fringe

Bez obzira na očigledne pokušaje većine televizijskih giganata da proteklih godina izbace na ekrane nešto što bi zadovoljilo sledbenike TV priča sa granica nauke, tek prošle godine se pojavilo nekoliko serija za koje može da se kaže da zavređuju pažnju najšireg gledališta. Naravno, nijedna nije našla put do naših ekrana, pa se čak ni HRT ni kabladžije nisu istakli u ovom slučaju.

Serijal Fringe je u Americi počeo da se prikazuje u septembru prošle godine i do sada je emitovano 20 epizoda, mada je prošle godine najavljeno da će prvi serijal imati 22 epizode. Iza ove serije stoji J.J. Abrams, tvorac serija Alias, Lost i filma Cloverfield, a slično Dosijeu Iks i ovde je reč o specijalnom odeljenju FBI, koje se umesto X-Files zove Fringe Division. Njeni operativci ispituju niz neobjašnjivih fenomena širom sveta koji oni nazivaju “Šablon” (The pattern) i služe se metodama granične nauke da bi dokučili šta je njegov cilj. FBI agent Olivia Dunham izvlači iz mentalne ustanove ludog profesora Voltera Bišopa, koji se u prošlosti bavio istraživanjima u oblasti granične nauke i koji jedini ima objašnjenja za fenomene koji se dešavaju širom sveta. Njegov sin Piter, koji je sitni prevarant i ne deli entuzijazam svog oca, postaje deo ekipe neprestano pokušavajući da se izvuče odatle. Oni otkrivaju da je u “Šablon” umešana korporacija Massive Dynamic, koja se bavi novim tehnologijama i čiji najveći neprijatelj je bioteroristička organizacija ZFT, koja stoji iza nekih od neobjašnjivih fenomena. Kasnije u seriji se pojavljuju mistriozni ćelavi ljudi i to na mestima na kojima se dešavaju velike nesreće, novorođene bebe koje za nekoliko sati odrastu, ostare i umiru, ljudi koji se teleportuju sa mesta na mesto i postaje sve očiglednije da postoji paralelni univerzum i da pojedinci kao misteriozni predsednik Massive Dynamic William Bell se kreću izmedju ova dva sveta. U seriji je otkriveno da je za ove fenomene važna sintetička droga Cortexiphan, koju su svojevremeno otkrili Bišop i Bel i u prošlosti eksperimentisali sa decom koja su razvila nadljudske sposobnosti. U poslednjoj emitovanoj epizodi Olivija ulazi u paralelni univerzum, koji izgleda potpuno isto kao i ovaj, i tamo sreće misteroznog doktora Bela, koga igra legendarni Leonard Nimoy – doktor Spok iz Zvezdanih Staza.
Image
Seriju MOžete da skinete odavde

Code: Select all

http://planetmostar.com/viewtopic.php?f=30&t=54

Neyra
Na probnom
Na probnom
Posts: 60
Joined: 03 Oct 2010, 08:26
Status: Offline

Re: Serije

Post by Neyra » 03 Oct 2010, 08:47

meni su najbolje Charmed, Vampire Diaries i Heroes

User avatar
genetsko.mekinje
Na probnom
Na probnom
Posts: 39
Joined: 17 Oct 2010, 00:08
Status: Offline

Re: Serije

Post by genetsko.mekinje » 19 Oct 2010, 20:47

How i met your mother je zakon :D
Covjek uci dok je ziv i opet umre glup.
Fin insan i ocajan polupokusaj sminkera. :smrc
Bolje 5 do 12 neg nijednu poslije 1.
Kada mi je rekla koje sve poze hoce,
istjerao sam je napolje.
Sta, ona misli, da sam ja kaskader!?

:klanja :klanja

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119202
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5510 times
Been thanked: 11735 times
Contact:
Status: Offline

Re: Serije

Post by Maja » 19 Oct 2010, 22:45

pa ko je više ta majka. ja sam pogledala možda svaku desetu epizodu i još nisam skontala :D

Post Reply

Return to “Serije”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests